Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Olyan jó veletek kezdeni a hetet!Most egy kicsit felszaporodott az olvasnivaló, merthogy hétvégén mindig volt valami más.De így jó, mert legalább sokat olvashatok rólatokKép

Koda!
Megnéztem a dobozaidat, és el vagyok ájulva tőlük!Mi lenne, ha készítenél nekem egy dobozt, én meg festek neked egy képet?Vagy választasz egyet a honlapomról.Tök örülnék neki.Na mit szólsz?

Jaj, csajok!A hétvégén voltunk az egyik barátunknál, akiknek 1 hónapja született babájuk.Hát, mit mondjak, isteni volt!Az a gyerek gyönyörű!

Titi!
Remélem, egyszer lesz alkalmam megkóstolni a zserbódat!Ahányszor írsz róla annyiszor fut össze a nyál a számban.Talán egyszer kinézünk egy pontot az országban, ami mindenkitől egyforma távolságra van és találkozunk.Jó lenne.

Ancsi!
Én is üdvözöllek közöttünk!És örülök, hogy itt vagy a környéken.Megtennéd nekem, hogy mesélsz a gyöngyösi kórházról?Képzeld, most az egri kórházba járok, de gondolkodom, hogy megnézném a gyöngyösit.Egyáltalán nem ismerem, érdemes oda menni szülni?Milyen hely?Jók a dokik?És mennyire alternatív?Úgy értem, van választási lehetősége az anyukáknak szüléskor?Tudod, hogy állva, vagy ülve, vagy ilyenek.Gátvédelem, apás szülés, stb.?
Jaj, ne haragudj, nem akartalak lerohanni, de már régóta keresek valakit, aki ismeri a helyet.Te ott szülted az első gyermekedet is?Na jó, nem kérdezek többet.Előre is köszi.

Na, csajok.Holnap megyek a dokihoz 9-re.Nem tudom mit csinálnak ilyekor.Az UH az rutin ilyenkor?Tehát tuti megcsinálják?Jaj, úgy izgulok már!

rimar
rimar
 
 


Írtam, hogy voltunk egy barátunknál, ahol 1 hónapos a baba, íme:Kép
rimar
 
 


Sziasztok drága fórumtársak!

Milyen szép a táj, mintha a tél kellős közepén járnánk!

Tegnap végül a párom befejezte a lapátolást, bízom benne, hogy erre az évre ennyi volt a hó, most nem kívánok több ilyen kemény munkát. Kép

Képzeljétek, tegnap este az infarktus kerülgetett, el kezdtem barnázni. Igaz, nem volt olyan vészes, de már azt hittem, vérzés lesz belőle. Nagyon megijedtem. Már nagyon-nagyon várom a szerdát. Csak tolom a napokat! Olyan hülye vagyok, a dokihoz először mára kaptam időpontot, csak délelőttre, és én hülye visszautasítottam, mondván, hogy dolgozni fogok. Szerdára azért már tudtam szabit kivenni az UH miatt. Na? Már túl lehetnék rajta. Kép

Ma valószínűleg ritkábban fogok tudni jönni, mert dögivel van munkám. Kép

Rimar, igen, jó volna majd talit szerveznünk, akkorra sütök akkor zserbót!!! Majd ha mindenkinek meg lesz a babája... akkor elgondolkodunk a talin. De várom már!

KépKép
titi_27
 
 

 
 

SZiasztok!

ne haragudjatok, hogy csak úgy betörök közétek, de olvastam Virág írását és arra szeretnék reagálni. Sajnos nekem van már tapasztalatom méhen kívüli terhességben és vetélésben is. Tavaly januárban sajnos elvesztettük a 9 hetes babánkat, májusban pedig méhen kívüli lett. Nekem már a mensi előtt pozitív lett a tesztem, de nem mertem bízni benne, az előzmények miatt. Nem érzetem semmi tünetet. Az UH-on nem láttunk még semmit, ezért még vártunk 2 hetet a dokival. A tervezett UH előtt egy nappal a munkahelyemen rosszul lettem, kihánytam mindent, elgyengültem. Hazamentem, ott jobb lett, de néha fájt a hasam, nem nagyon, de ha megmozdultam éreztem. AZtán megint elmúlt, aludtam is. 2 óra múlva mikor fel akartam állni, megint fájt. AKkor mondtam a férjemnek, hogy jobb ha bemegyünk az ügyeletre, ahol pont a dokim volt. Bementünk, de akkor már mindenem fájt, de nem véreztem egy cseppet sem!! Az UH során egyből kiderült, hogy méhen kívüli és azonnali műtét, mert a jobb oldali petevezetéken tapadt meg és kidurant a vezeték, ahogy nőtt. A hasam pedig tele volt folyadékkal azért fájt. Nem azért írtam, hogy most megijedj, csak azért, hogy nem feltétlenül jár erős vérzéssel. Nekem végig semmi vérzés nem volt.
Ja és utána a doki nekem is javasolta a gyógyfürdőket. Nekünk azóta sajnos nem jött össze, de nem adjuk fel!!!

Kitartást lányok és a babásoknak boldog babvárást!

Csibe

Kép
csibebogár
 
 


csibe!kösi hogy leirtad de most nagyon megijesztettél mert a méhenkivülitöl félek a legjobban!jajj remélem sima mensim van na eddig nem akartam mensit most meg abba reménykedem hogy mensim van!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Húúú, Csibe, ez tényleg nagyon ijesztő. Most már még jobban pánikolok!!! Kép Mindenesetre köszi, hogy leírtad.

KépKép
titi_27
 
 


titi te ne aggodj!nem lesz neked semmi bajod!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, tudod milyen hülye vagyok, most már egyre jobban ismerjük egymást. Parázós vagyok...

KépKép
titi_27
 
 


titi akkor én meg sem szolalok!mert csibe irta a méhenkivülit nekem meg mefájdult a hasam mondom ez a legnagyobb félelmem a méhenkivüli!
tudom parázos vagy én is nagyon megijedtem hogy irtad barnázol de ugyse lesz semmi baj!még két nap és már tudjuk is hogy minden oké

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Úgy legyen Virág, tényleg szeretném, ha minden rendben volna. Istenem, hátha lehet ekkora szerencsém az életben! Ezt a kis babácskát nagyon akarom-akarom-akarom!!!

Virág, nem állt el a vérzés? Rendesen megjött?

KépKép
titi_27
 
 


Virág: Ne keseredj el, lehet tényleg csak megjött. Akkor meg itt az új alkalom a próbálkozásra. Próbáld meg terelni a gondolataidat, menj el dolgozni, aztán hátha összejön mikor nem is várod. Tudom nehéz lesz, mert én is ahogy telik az idő és közeleg a mensi várható ideje egyre jobban nem tudom másra terelni a gondolataimat. Mióta hazajöttünk a fürdésből állandóan a baba körül forog a gondolatom.
A volt kolléganőm most mondta, hogy két unokája is fog születni októberben 3 nap eltéréssel. A fiánál is és a lányánál is.
A babázóban olvastam néhány gondolatot, a miért nem esünk teherbe. Van bent néhány érdekes dolog, akit érdekel olvassa el.
Titi: jó lenne, ha te se paráznál, nyugodj meg, holnapután minden kiderül, és nem lesz semmi baj. a hólapátolást meg felejtsd el, biztosan megerölteted magad azért barnázol. Pihenj te is sokat a baba most fontosabb mint a hó. Azért van a párod, hogy az ilyen munkát ő végezze el. Aggódom értetek is nem akarom, hogy valaki úgy járjon mint én. A baba mindennél fontosabb, a házimunka is ráér, ezt a férj is megérti.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Igen Anita, tudom. Igyekszem, csak egyszerűen nem bírok magammal. Bolond vagyok, és lehet, hogy ezzel szúrok el mindent. Ma már tornázni sem megyek, csak pihenni fogok, eldöntöttem, max csak mosogatok, mert ott áll romokban a konyha, de semmi mást ígérem!

Annyira aranyosak vagytok, ahogy öntitek az erőt belém, nagyon szeretlek benneteket!!!

Anita, bízom benne, hogy hamarosan összejön a babóca, hátha tényleg segített a gyógyvíz. Amúgy én is hiszek a gyógyvíz erejében.

KépKép
titi_27
 
 


csajok már csak barna van ugyhogy ez csak sima mensi!most anita terelem a gondlatom lesz is böven mivel mert nincs idöm most babára koncentrálni!na késöbb jöv9ök puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, amúgy most gondolokom, folyton tüsszögök, lehet, hogy megfáztam volna tegnap a hólapátolásban? Pedig nagyon felöltöztem, bár a nadrág alá nem vettem harisnyát, hideg is volt a combom. A fenébe.

Egy nagy tanácsod kérek tőletek. Tudtok valamit a meleg vízben való fürdésről? Babával mennyire meleg vízben szabad lubickolni? Este vennék egy jó forró fürdőt, már amennyire szabad forrónak lenni.

KépKép
titi_27
 
 


titi anita irta hogy negyven fok felett nem ajánlatos!de szerintem a forro fürdö nincs negyven fokos legalábbis én tüz forroba fürdök mert másba megagynék de az nekem csak max 37szokott lenni!ugyhogy fegyél csak nyugodtan forrofürdöt nem lesz semmi gon4titi aranyos vagy hogy irtad szeretsz minket mert én is igy vagyok nagyon a szivemhez nöetetek és mindenkiért ugy izgulok mintha családtagom lenne!végülis mi itt egy kis "család" vagyunkKép na mostmár tényleg rohanok oviba!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi!
Nyugodtan vehetsz egy jó fürdőt!Arra vigyázz csak, hogy ne legyen túl meleg, tudod, amikor már izzadsz benne.Ha a testhőmérsékletednél pár fokkal melegebb a víz, azt már jó melegnek érezzük, tehát kb.39 fok.A meleg víznek különben is jótékony hatása van, mert lazít, elernyeszti az izmokat, nyugtat és jobbat alszol tőle.Nem kell mindenben a mumust látni.Lassan már nem is merek közétek jönni, csak rémhírekről olvasok.Lányok-lányok, hát tanuljátok már meg egy picit élvezni a dolgokat!Mi lesz veletek így?Kép

rimar
rimar
 
 


KépKép Tudod, Rimar, teljesen igazad van! Na jó, próbáljunk picit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz!

Hétvégén utazom!!! Bibibibibi!!! Nagyon-nagyon várom már! Remélem, a doki sem fog látni semmi kifogást benne, hogy fürödjem egy picit. Elvileg úgy olvastam, 32 és 36 fokos medencéik vannak, azok biztosan jók. És gondolom, egy hotel medencéje azért karban van tartva, csak nem kapok el semmi fertőzést. Húúú, már nagyon várom!!!

Virág, én is nagyon szeretem a forró fürdőt, most azért jobban vigyázok, hogy ne legyen olyan nagyon forró, csak úgy kellemesen meleg. Csak olyan kár, hogy hamar kihül. Ja, és a férjem kedvéért hatalmas kádunk lett, és folyton elsüllyedek benne! Kép Nem tudok egy jót ejtőzni. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Na látod!Ez már jó hozzáállásKép
Így kell ezt.Kicsit irigyellek is az utazás miatt, biztosan nagyon jól fogod magad érezniKép
Takarítgatok, és közben azon gondolkodom, hogy mivel tudnálak jobb kedvre deríteni, de úgy látom, megtaláltad a megoldástKépFigyi, neked most semmi más dolgod nem lehet, minthogy élvezd a mindennapokat, terhességed minden percének örülj!Olyan hamar elszáll eza 9 hónap, majd meglátod.Most vársz babát, így most kell neki örülniKépKis apróságoknak is, mint ahogy reggel észrevetted, hogy milyen szép a táj!Kép
Bocsi, de javíthatatlan optimista vagyok!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Titi!
Rimárnak igaza van. Most örülni kell mindenek. Tudod milyen hamar elrohan ez a pár hónap. Élvezd ki, és hagyd hogy kényeztesenek.
Amúgy a barnázgatás lehet a hólapátolástól, mint ahogy Anita is írta, de lehet megfázástól vagy attól hogy felfáztál. Emlékszem nekem is volt egyszer a terhesség alatt, de akkor pont megvoltam fázva.

Rögtön te jutottál az eszembe Titi,amikor az egyik újságban láttam, hogy az aranypók üzletekben nőnapi akció van melltartókból és bugyikból (csak a készlet erejéig). Azt hiszem 2000-3000 Ft között vannak melltartók.
Ugye jól emlékszem? Te akartál melltartót venni.

gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Igen, Oné! Köszike!!! Van is itt azt hiszem az Europarkban, meg fogom nézni, ari vagy!!!

Én meg olyan mérges vagyok lányok, a főnökünk meetinget hívott össze déli 12 órakor, és most végeztünk. Majd' összeestem már az éhségtől, legszívesebben elkiabáltam volna magam, hogy "éhes a baba, mennem kell!!!"

Na de ilyet, hogy pont délben?

Rimar, jó, hogy ilyen optimista ember vagy, bízom benne, hogy merítek az optimizmusodból egy kis erőt.

Tudjátok, szerintem amúgy meg fogom ám nyugodni a dokilátogatás után, csak nekem kell a megerősítés, hogy tényleg nem képzelődöm, és baba van. Na, de mindjárt vége a mai napnak is, és már csak a holnapi van hátra addig.

Na, megyek, majd még igyekszem jönni, csak jól lemaradtam a munkákkal.

KépKép
titi_27
 
 


SziasztokKép

Végre tudtam jönni hozzátok! Képzeljétek, elromlott a gépünk reggel. Már be sem indult. Gábornak most sikerül életet lehelni belé és egyből a netet állította be, hogy tudjak jönni hozzátok!

Titikém!
Vigyázz már magadra! A barnázást azért mondd a dokidnak, de tuti, hogy csak valami banális dolog. Rengeteg kismamának van ilyen. Pihenj, pihenj és pihenj!Kép

VirágKép
Nyugi, ha méhenkívüli lenne a terhességed, már nem itt írogatnál nekünk. Ne izgulj, semmi ilyen bajod nincs!

RimarKép
Hogy te milyen kedves vagy! nagyon-nagyon szívesen készítek neked dobozt, de nem fogadok el semmit, mert a dobozaimat nem nagyon lehet a te festményeidhez hasonlítani. Ez nem álszerénység meg ilyenek, de tényleg ciki lenne egy bármilyen pici kép is egy dobozértKép Mélben írd le nyugodtan, hogy milyet gondoltál. (méret, osztottság, szín...) ott megbeszéljük, a lányokat ne untassuk ezzelKép
agabi@chello.hu
UI: Gyönyörű ez a kisbabaKép

MesikémKép
Javíts légyszi a táblázaton! 1 cn. Ma megjött délután. Örülök neki, kezdődik az új hónapKépKép Holnap megveszem a teát és elkezdem inni!

GyöngyiKép
Szerinted használt neked a tea? Vagy még semmi?? Hődet méred?

EszterkeKép
Köszi, gyógyulgatok! Így, hogy megjött,(és tuti, hohy nincs babuci) felzabáltam a fél gyógyszertáratKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt időm jönni napközben.
Csavarogtunk egy kicsit, ápoltuk a barátságot kis pajtásoknál. Dávid nagyon élvezte.

Titi
Hidd el minden rendben van. A barnázás nem jelent feltétlenül gondot. Dávidnál nekem is volt akkor amikor meg kellet volna jönnie.Nem mennyiség csak ami éppen befogja a fehérneműt. A dokinak azért szóljál róla.

Koda
Úgy látom ez most jó hírnek számít. Újabb hónap, új remények. Most gyógyulj meg, aztán mindent bele.

Rimar
Láss szépet holnap a dokinál. Aztán kérünk beszámolót is.

Virág
Ha méhenkívülid lenne akkor az borzasztóan fájna. Ha tényleg baba volt akkor jobb hogy a természet intézte így valamilyen oknál fogva. A dokihoz pedig mindenképpen el kell menni, és ott sokmindenre fény derül.

Tücsök
Mi volt a dokinál? Nem komoly ugye?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi, nagyon csendben vagy, nem is írtad még meg, mi volt a dokinál!

Rimar, de jó, holnap mész... remélem, kapsz fotót, és majd felteszed nekünk. Nagyon drukkolok!!! Gyere utána feltétlen!

Koda, jó, hogy végre megjött, tényleg új izgis hónap indul megint! Kép És reméljük, sikeres is lesz végre!

Bufo, Koda, remélem, igazatok lesz, és tényleg nincs semmi komoly, most valahogy én sem izgulok, csak már türelmetlenkedem a szerda miatt. Valahogy kezdem azt hinni, ez normális. Fürdiztem egy jót, remélem, nem ártottam vele semmit. Szóval, már csak 1 nap... nagyon várom a szerdát!

Jó éjt mindenkinek lányok! Virág, ne izgulj kérlek a méhenkívüli miatt, látod, a lányok is úgy gondolják, minden rendben! Aztán a doki majd csak mond valamit. Időpontod van már?

KépKép
titi_27
 
 


Rimar!
Bocsi, de a chellos mélcím nem él még, mert nem tudjuk beállítani. De van egy másik, ami ugyan olyan jó és élőKép
mz6x@citromail.hu

TitiKép
NyugiKép De még egyszer mondom, hogy feltétlenül említsd meg a dokinak. Ilyenkor pihenést és vitamint szoktak javasolni. Csak ha vérzés van, akkor kell nagyon izgulni. Az meg miért lenne????

ZsuzsaKép
Bizony, ez most jó hír, mivel tudtam, hogy nem volt pém.Most a teától várok némi javulást. Majd meglátjuk!

MesiKép
Tényleg! Mi volt a dokinál?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Rimár!
Holnap sokat gondolok rád, és várjuk a képeket.

Titi!
Holnapután meg te következel. Ez olyan izgis. Csütörtökön meg én megyek a dokihoz.
A szerda esti akciónak így löttek, pedig akkor leszek a 14 cn-en. Vagy szerintetek a doki előtti napon lehet?


Koda!
A teát iszom, igaz nekem nem sikerül a 9 dl. Annyit iszok belőle amennyit bírok. A hőm még mindig 36 körül mozog. Igaz reggel egy kicsit elaludtam így később mértem.
Tényleg lányog mennyire kell leesni körülbelül?

Mesi!
Most már nagyon kíváncsian várjuk a fejleményeket.

Na mostmár rohanok aludni,mert a Rezi egy kicsit náthás igy vele alszom.
Jó éjt mindenkinek
Puszi:gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok..Kép

Egy elég kényes témáról szeretnék nektek beszélni,amit nemrég hallottam.

Egy barátom mesélte a "rém" történetet..ő egy közeli "az ügyben érintett barátjától" tudja!

Szóval...

Gondolom sokan ismeritek a Kleopátra házban működő..4D ultrahang rendelőt!

Látszólag ez a rendelő is olyan mint a többi 4D-s rendelő..ám ennél a cégnél van egy kis zűrzavar a háttérben!

Persze ebből a gyanútlan kismama semmit sem vesz észre..mert nem is látszik!

Ennél a cégnél bizony nem csak a szakmai munkával vannak a problémák..bár áll az sem a legjobb...itt bizony az egyik tulajdonossal vannak problémák..ill annak zűrös ügyeivel!

Mégpedíg a következő..na itt jön a "rém"..történet srácok!

Ha valaki nem tudná,ez a cég dolgozott a soroksári úton található..Megatoys-babaáruházban..onnan költöztek a Kleopátra házba!

A cégek ugyebár sok okból váltanak székhelyet...kissebb bérletidíj..nagyobb,szebb rendelő..stb..

Ebben az esetben nem erről van szó..itt az eggyik tulaj..nevezzük őt X-úrnak, "aki a mai napig is vezeti a céget" bizony már-már maffia módszerekkel semmizte ki tulajdonostársát.."nevezzük Y-úrnak" a cégből..ebből persze akkora botrány lett..rendőrség..stb..,hogy felbontották x-úrral a szerződést..6hónapos felmondási idővel!

X-úr ezt persze nem várta meg hanem kb-1.hónap leteltével bejelentés nélkül nem kis kellemetlenséget és fizetetlen számlákat magamögött hagyva elköltöztette a rendekőt!

Ekkor Y-úr a rendőrséghez fordült segítségért,mert jószóval a megeggyezésre való maximális törekvéseivel sajnos nem ért el semmit!

Ez 2004 elején történt!

Y-úr azóta is harcol az üzletrészéért..amiből jogtalanúl kisemmizték!

A vizsgálat azóta is tart..itt most nem kívánom megnevezni azt a rendőrségi osztályt aki a vizsgálatot végzi,de az ügy kapcsán már az apeh is felszámolási eljárás alá vonta a céget...persze ez már nem az a cég amiben Y-úr is tulajdonostárs..ez már egy új cég amibe X-úr átmenteette "természetesen jogtalanul és törvénytelenül" a cég vagyonát,berendezéseit!

Gondolván arra,hogy így majd Y-úr bottal ütheti a nyomát,de ahogy a közmondás tartja "a hazugot hamarabb érik utol mint a sánta kutyát" X-úr terve sem működött sokáig!

X és Y úr közös cége...4d-med kft
X úr új cége.."elmésen..Kép" 4dd-med kft

Aki nem hiszi..járjon utána!

A helyetekben én kétszer is megnézném azt a nyugtát amit kaptok a vizsgálat után..amiről persze nem látszik,hogy egy felszámolás alatt lévő cég adja nektek..,mert ugye ezt X-úr"érthetően" nem igen reklámozza!!!

Ha ezügyben kérdéseitek lennének..ide írjatok!
spynet
 
 


Spynet! Nem gondolom hogy a részleteket nem ismervén ítélni tudnék, nem is akarom. Nem értem miért olyan érdekes ez a történet ha a kismamik mindebből semmit nem vesznek észre, és megelégedetten távoznak.?!
Az hogy hamis a számla ? És miért rém történet?
Ne haragudj nem egészen értem.

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok!
Spynet
Lehet, hogy nem egyezik a véleményünk, de ha én megkapom azt a szolgáltatást amiért fizettem, és nincs semmi kifogásolnivalóm ahogy bántak ott velem, akkor nem igazán foglalkoztat, hogy mi van a háttérben.
Az, hogy két ember, hogy veri át egymást kívülről nem pontosan megitélhető és szerinten nincs is beleszólásunk. Ezt nekik kell egymással rendezni.
Más kérdés, ha engem valamilyen szinten kár érne emiatt biztos nem hagynám annyiban.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányokKép

Hú, de sok olvasnivaló gyűlt összeKépKép

Haladjunk visszafelé...

Spynet,
valami nem tetszik nekem az írásodban....Kép
az az érzésem támadt, hogy talán egy másik rendelő megbízásából született eme lejárató iromány...valahonnan ismerősnek tűnik ez a módszer....nem ilyenek a kampányok mostanában???Kép
Szóval, köszönjük szépen, hogy felhívtad a figyelmünket erre a rendelőre, lehet, hogy itt csináltatok dimenziós uh-t??KépKép

Erről ennyit.

Rimar!
Örülök, hogy összefutottunkKép
Olvasom a reglapod...festőművész vagy? HűhaKép Megyek mindjárt megnézek képeidKép
Véleményem a gyöngyösi kórházról nagyon jó. A szülészeti osztály mindenképpen tetszik, rendesek az orvosok (a főorvosokat ajánlanám), az osztályos nővérek is tündérek, közvetlenek, általában tegezik a kismamákat - nekem ez különösen tetszik, hiszen így közvetlenebb a kapcsolat, pláne ha valaki heteket tölt odabenn - mint én.
Alternatív szülés? Hm, erről nem sokat tudok, nekem nem voltak ilyen igényeim, de úgy tudom, mindent megengednek vajúdás során, ami jó a mamának. Papás szülőszobák is vannak, ahol kettesben lehetsz pároddal, baba-mama szoba is van, már mindegyik az egy szoba kivételével.
A bébik éjszaka is kinn lehetnek a mamával, tehát teljes az egymásrahangolódás.
(bár véleményem szerint az éjszakai pihenés fontos lenne a mamának szülés után azon az öt napon - a kicsik mindig felváltva sírnak)
Volt egy szobatársam, aki Egerben szülte két gyermekét, a harmadikkal a gyöngyösit választotta és elmondása szerint a gyöngyösi valódi paradicsom az egrihez képest.
Szóval én ajánlom nekedKép

Virág!
Szegénykém jól meg lettél ijesztgetve!
Persze jó, hogy elmondták ezeket, így az ember lánya tudja milyen tünetekkel járnak.
A méhenkívüli terhesség valóban nagyon veszélyes dolog, de az biztos, hogy nem vérezgetés van és fájdogálás, hanem erős! hasi fájdalom és belső vérzés, ami azonnali intenzív tüneteket okoz!
Valóban nem kell ettől tartanod, hiszen már rég kórházban lennél, ha neked is ez lett volna.

Lányok!
Izgulok mindenkiért, aki dokihoz megy mostanábanKép

Ja, a zserbós találkozó nagyon jó dolog!
Én már részt vettem egy ilyen babanetes találkozón, háááát szuper volt!!!!!!
Meg is ismételtük, aztán szép lassan mindenki elment szülniKép

Na megyek, olvaslak még benneteketKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Rimar!
Hát, szóhoz sem jutok!
Ezek a festmények....egyszerűen gyönyörűek!!!Kép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Jó reggelt!

Spynet, nem igazán értem én sem az egészet, mi a cél? Hogy nem menjünk oda ultrahangra? Egy másik topikban azt olvastam, hogy semmi gond a hellyel, sőt, dícsérték is. Akkor meg? Ha a pénzemért megkapom az ígért szolgáltatást, mi közöm van nekem ahhoz, hogy most felszámolás alatt van-e a cég, vagy nem? Honnan kellene azt tudnom?
Az azért biztos, hogyha ilyen 4D UH-ra fogok majd menni, akkor a Praxist fogom választani, azt ajánlják a legtöbbet, sőt, Babanetesként még kedvezményt is kapok. Szóval, engem nagyon nem kavartál meg ezzal a hozzászólással.
Bár bevallom őszintén, én nagyon nem szeretem, ha csak úgy betolakszik közénk valaki... mindegy, szólásszabadság van! Ennyit erről.

Rimar ma megy dokihoz!!! KépKépKép Remélem, délután jelentkezik!!!

Gyöngyi, én ezt sajnos nem tudom, miért ne lehetne akciózni, mielőtt dokihoz mész? Bár, szerintem nem lesz semmi gond, ha csak doki után lesztek együtt. Ha pontos a peteérésed, és mondjuk a 14. napon van, akkor a 15. napon még simán összejöhet a baba. Bár a legjobb az volna, ha a 13. és a 15. napon lennétek együtt, és akkor a dokis probléma meg van oldva. Na, most lehet, hogy a napokat összekevertem, lényeg, hogy szerdán mész dokihoz, és mondjuk hétfőn lett volna akció (tegnap), és szerdán, doki után. Bár lehet, hogy a hétfőről már lemaradtál... A csudába, össze-vissza írnék? Lényeg, hogy 2 naponta, és akkor a doki előtti nap kimaradhatna így.

Ancsi, reméljük, a tali összejön!

KépKép
titi_27
 
 


TitiKép
Én elvesztem az írásdodbanKép Hátha Gyöngyi érti. Annyira izgulok helyetted is a holnap miatt. Perzse csak amolyan egészséges izgalomKép

Mesi, gyöngyiKép
Húúúúúú....nem mondtátok, hogy ilyen finom ez a teaKép Márpedig én nagy teafű ivó vagyok, de ebbe nekem is beletört a bicskám. Most csak tisztán cickafarkat iszok, igazából nekem ennek a hatása a lényeg. ma reggel 36,7 volt a hőm. kííííváncsi leszek a 16-19. nap közt, hogy fog -e történni valami.

Tali tényleg jó lenne. De akkor utazhatok föl Pestre?Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, nem csodálom, hogy elvesztél, én is. Kép Hát, ilyen vagyok, ha egyszer elkezdtem, néha még én sem tudom, mi lesz a vége... ezért általában inkább röviden próbálnék fogalmazni, de most nem sikerült.
Én a teákat azért nem szeretem, mert nem lehet ízesíteni. Legalábbis ha jól tudom, akkor már nincs olyan hatása. Pedig én meg üresen nem bírom meginni. Amúgy esküdnék én is a jótékony hatásukra.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
A lényeget értettem, köszi. Most reggel utánna gondoltam (este már fáradt voltam ehhez), és rájöttem, hogy ma és csütörtök az jó lesz. De végül is ezt akartad írni te is szerintem.
Aztán a doki majd hátha megvizsgál és megmondja, van-e peteérésem.

Már gondolom számolod az órákat. Holnap gyere rögtön, mikor hazaértél. Tényleg a párodon (és rajtunk)kívül elmondátok már valakinek?

Koda!
A teába tehetsz egy kis mézet. Én már megbírom inni, igaz csak úgy ha befogom az orrom. De a lényeg az, hogy megigyuk.

Ja, a találkozó az tényleg szuper lenne. Arra az alkalmora még én is sütnék valami finomat.

A höm. reggel 36,4 volt. Remélem mostmár elindul lefelé. Általában két naponta szokot 36,4 lenni.

Mesi!
Még mindig nem írtad le mi volt a dokinál.

Na majd még jövök.
gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hahóóóóóóóóóóó....Merre vagytok?
Mindenki dolgozik?

Én is most végeztem a vasalással. A Rezi is mindjárt kell.

Rimár!
Mi volt a dokinál?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok, képzeljétek, miután írtam nektek, elmentem a mosdóba, és véreztem... úgy bepánikoltam, hogy rögtön (reszketve, zokogva) szóltam a férjemnek, hogy megyünk a kórházba. A kollegák látták, hogy van valami bajom, én meg semmit nem mondta, csak hogy irány. Még jó, hogy az anyósom be volt zárkózva, mert vendége volt. (Ja, mert hogy az anyósom a főnökömKép)
Szóval, irány a Szent Imre, és aranyosak voltak a nővérkék, csináltak gyorsan egy ultrahangot. Mondta a hölgy, hogy na, látja... ott a baba.
LÁNYOK, BABÁNK VAN!!!!!!!!

Azt kérdezi, én mennyi idősnek gondolom. Mondom, 7 hetesnek. Azt mondja, nem lehet annyi, ahhoz túl kicsi, még csak 1,3 mm. Az mennyi idősnek felel meg? Azt mondja, még szívhang nincs, de szívműködés látható!!! KépKépKép Jövő heti kontroll UH-t javasoltak.

Kaptam UH képet is, felteszem azt is. Szóval, túl vagyok egy nagy izgalmon, és kiderült, hogy tényleg baba van. Holnap azért megyünk a dokihoz, és majd elmond gondolom mindent. Remélem, minden rendben lesz. Mindenesetre igyekszem pihenni!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Nahát! Gartulálok, de ez a vérzés nagyon megijesztett. Jó, hogy bementetek a kórházba. Nem mondták, hogy mitől lehet? Az embrió mérete az ötödik-hatodik hét határán eléri a 2-3 millimétert. Akkor most mennyi idős vagy?,Hmm

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na, remélem, elmegy. A petezsák 10x7 mm, a baba pedig 1,3 mm. Nagyon picike!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Hát, épp ez az Koda, az utolsó mensim jan. 21-én volt. Ezt add össze. Ha a fogantatástól számolom, kb 5 hetes lehet a baba. Miért ilyen picike? Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

GratuláloooooooK! Látod, most már megnyugodhatsz. Ugy örülök neki, hogy te is örülsz végre.
Miért véreztél, azt nem mondták?
Remélem azóta minden rendben, és sokat pihensz.

A szívhangot a 6. hét után szokták látni.(ha jól emlékszem)Lehet, hogy pár nap múlva már látható lesz.

GRATULÁLOK mégegyszer. A képet várjuk.

Majd csak este tudok jönni, mert a nayszülöökhöz megyünk


Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Semmit nem mondott a hölgy, csak azt, hogy jövő héten menjek vissza. Holnap úgyis megyek a dokihoz, majd jól kikérdezem.

KépKép
titi_27
 
 


Először nekem is nagyon kicsi volt. Pont úgy nézet ki mint neked a képen, ezért egy hét múlva vissza kellett mennem. Akkor már a szive is dobogott (de lehethogy ezt már írtam).
Mindenesetre most pihend, mert a vérzés az nem jó jel.
Majd a doki holnap biztos elmondja miért. Ezt a néhány óra pihenés pedig biztos nem gond.

Kép

Kép
oné
 
 


Most visszajöttünk dolgozni, de holnap szabin leszünk. Este pedig semmit nem fogok csinálni!!! Húúú, de hogy mennyire reszkettem, úgy ugráltam ott az ágyon... főleg, mikor mondta, hogy na, ott a baba... KépKépKép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Nekem is 6 hetesen még csak 8 mm volt a petezsák átmérője! A babát nem is tudták mérni benne! Szóval ha 5 hetes vagy, akkor ez jó szerintemKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


De most akkor honnan kell számolni? Nem az utolsó mensi első napjától? Mert akkor viszont az... jan. 21-től, akkor most már a 7. hétben lennék... én ezt már nem értem. Na, majd a doki remélhetőleg segít. Viszont a petezsák 10x7-es.

KépKép
titi_27
 
 


Titi !!! Hurrá !!!
Ne izgulj, nekem a petezsák 8 mm -es volt és a babát még nem látta !! az uh-s papírkára azt írta 5+-1 hét a terhesség.7 hetesen szerintem ez a méret jó!!! 8+5napnál volt a crl méret 18mm.
Ilyen korban

KépKép
eszterke80
 
 


Ez lemaradt:
Fiatal terhességnél a petezsák méretéből következtet hogy mennyi idős vagy.Mert én is elvileg 7 hetes voltam, de a terhességet mint írtam az előbb fiatalabbnak mondták.
Aztán az utóbbi uh-nál korrigálódott, és az utolsó mensi első napjától számítják.
Mitől van a vérzés???
Nagyon vigyázz magadra !! Inkább feküdjél!!
Barna vagy piros?
Nem mondta a doki hogy szedjél rutascorbint?

KépKép
eszterke80
 
 


Nem, Eszter, csak holnap megyek dokihoz. Most csak UH volt. Barna trutyi 2 napja, ma meg egyszer vér volt a wc papíron, attól ijedtem meg. Kép Akkor megnyugszom, remélem, nem éhezik a drága, és attól ilyen pici, vagy agyon izgulom magam, és azért... na jó, most már picit nyugodtabb vagyok, de tényleg! És nagyon boldog kismama!!!

KépKép
titi_27
 
 


A lényeg, hogy ne izgulj, mert azt megérzi!!!
Szerintem csak egy hematóma, vagyis megpattant egy hajszálér a méhben, és azért vérezgetsz. Nem szabad pl. lépcsőzni .Hüvelyi uh-val meg lehetett volna nézni.Hátha holnap a doki megcsinálja. egyépként ez nem veszélyes, néhány nap fekvés és felszívódik.
A tesómnak volt ugyanez kb 2 hétig , azóta semmi, hál!isten jól van.

KépKép
eszterke80
 
 


Hüvelyivel csinálta, és az volt rajta, hogy nincs haematóma!!!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?