Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Köszi Virág, hogy hiányolsz!Jelentem, minden rendben van.Holnap leszek kereken 7 hetesKépKeddre kaptam időpontot a dokimhoz, úgyhogy nemsoká minden kiderül.Jól vagyok csak kicsit fáradékony és mindig pisilni kell.A mellfeszülés is elmúlt, de lehet hogy csak megszoktam már.
Fogorvoshoz kell még egy darabig járnom, de nem gáz.Hogy kicsit ellensúlyozzam, kozmetikushoz is bejelentkezek, hogy valami jó is történjen.

Megnéztem a képeket lányok, nagyon jó hogy küldtetek!Aranyosak a srácok!
rimar
 
 


ja, tudtok róla hogy ma akció van az ország számos éttermében?50%-os árkedvezménnyel lehet ma vacsorázni jó sok étteremben.Ki is néztünk egy viszonylag nívósabb helyet, ahol még nem voltunk, úgyhogy héttől vacsizni megyünkKépmár alig várom!
rimar
rimar
 
 


SziasztokKép
Itt vagyok én is. Eddig nem tudtam jönni, mert borzasztó rosszul voltam. Azt hittem, hogy a mentő visz el. Sajnos én is küszködök már 7 éve egy betegséggel, ma előjött megint. Mostanra jöttem rendbe....



DaniKép
Köszi TititKépKép

TitikémKép
Az, hogy szúr a pocid, egy klasszikus terhestünetKép A méhed próbál igazodni a megváltozott helyzethezKép
Az jóóóóóó!

GyöngyiKép
Igen, kicsit sikerült haladni a dekorációval, meg az én blúzommal is. Marci is jobban van, igaz éjszaka elég borzasztó állapotban volt. Lázcsillapító ellenére is 39 fölött volt a láza. Reggelre viszont kutya baja sem volt (kop-kop-kop). Már be sem lázasosdottKép

VirágKép
Annyira aranyos a kisfiad! És milyen kis dagi volt picinekKép Gratulálok a szép körömmunkádhoz!

AnitaKép
És totál barnának és fülig érő hajúnak képzeltelekKép
És mekkora fiacskád van! Kész férfiKép

MesiKép
Mikor érsz haza? Hírek az UH-ról? Nagyon várjuk az infót!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

RimarKép
Húúúú de jó nektekKép Jó vacsizást!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


tényleg csajok én ma még nem is jelentettemKépmensi sehol(egyre jobban bizakodom)mellem szétszakad ugy fáj és a höm 37,2 ugyhogy nagyon reménykedem ja a lényeget el is felejtettem ma kovályog a gyomrom alig birom visszatartani a hányást csak jéghideg fagyival

koda nem olyan duci csak azon a képen olyan jo husiba volt de az a kép sok egy kicsit

rimar örülök hogy minden okéé

titi legközelebb ne legyél feledékeny mert frászt hozod ránk!párodnak meg köszi hogy ideenged egy kicsit hozzánkKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


koda amugy mi a baj?meg mit értesz rosszulléten?remélem nem valami komoly

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Sajnos 7 éve pánikbetegséggel küzdök. 5 hónapja nem szedek gyógyszer, jól is voltam mostanáig. De jönnek a tünetek....Remélem nem fejlődik tovább, mert akkor nem tudom mi lesz.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!
Kicsit elmaradtam tőletek, de ez nem az érdektelenség, hanem az elfoglaltság. Lakásügyben rohangálunk, nézelődünk, de még nagyon az elején járunk....
Igyekszem visszaolvasni..
Most jöttünk az uh-ról.Élő embrióm van 18mm -es, és a szívhangját is hallottuk. 8hetes és 5 napos a drága. Ezt még fel kell fognom.Alig hiszem el.
Majd megpróbálom feltenni a képet is.
Addig is puszka : Eszter

KépKép
eszterke80
 
 


Eszter!

Nagyon-nagyon gratulálok! További jó egészséget nektekKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Csak reggel tudtam jönni, utánna nem voltunk itthon. Túlestünk életünk első villamosozásán babakocsi nélkül. Nem volt gond el sem hiszem. Dávid rendesen viselkedett és hajlandó volt hazáig sétálni, nem kellett cipelni 100m után.

Virág
Ezek jó hírek.Kép Továbbra is drukkolok. A fagyi nekem is nagyon bejön most.

Titi
Látod fél napot nem vagy és mindenki érted aggódik. Örülünk, hogy minden rendben.

Anita
Nagyon tündéri a fiad. Igazi vidám kislegény.
azért néha jók ezek a pangós napok , amikor nincs nagy hajtás.

Koda
Ez nem jó. Egyébként milyen tünetekkel jár ez a betegség? Gondolom a gyógyszert a leendő baba miatt sem szabad szedni. Kitartást és jobbulást!

Rimar
Jól hangzik ez a vacsi dolog. Érezzétek jól magatokat és egyetek finomat.

Tücsök
A másik mail címre is küldök képet, hátha az sikerül. Mi volt a dokinál?

Oné
Attól még próbálkoztok, hogy most nem bízol benne? A doki hátha mond valami jót.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na, végre itt vagyok. Kaptam egy kis időt. Sajnos a párom egyszerűen netfüggő. Na jó, talán nem szó szerint, csak nagyon sokat játszik.

Rimar, én is hallottam, mondtam is Daninak, kár, hogy nem mentünk el. De fizut csak holnap kapunk. Kép Remélem, jól sikerült az estétek, gondoltam rátok. Szóval, Te is jövő héten mész?! Én szerdán! Te is nagyon izgulhatsz már akkor!

Koda, szegénykém, ez elég rosszul hangzik. Mit jelent ez a betegség? És miért is nem szeded a gyógyszert? A készülődő baba miatt? Ne haragudj, ha már leírtad, kicsit mintha nem volnék a Földön mostanság.

Virág, ez egyszerűen frenetikus hír!!! Mondtuk mi neked, ez baba lesz! Istenem, de jó volna! De ezek a tünetek olyan egyértelműek. Mikor is csinálod a tesztet? Hétfő? Kép

Bufo, örülök, hogy nem volt gond a tömegközlekedés, biztos könnyebb volt így babakocsi nélkül. Sokszor én is elgondolkodom, mi lesz, ha itthon leszek, hisz egy autónk van, és az is céges, a párom azzal jár majd dolgozni. Szóval, ha tömegközlekedés, az nálunk is villamos... vagy marad a lábbusz, mivel mindenhez át kellene szállni, szóval nem tudom, nem lesz egyszerű az biztos. Ahhoz meg, hogy saját kocsit fenntartsunk sajnos nem keresünk eleget. Kép

Eszter, úgy irigykedem, hogy Neked már eredményed van! És nagyon-nagyon gratulálok!!!!! Kihez is jársz? Hol fogsz szülni?

Anita, a kisfiad nagyon édi!

Nagyon jók ezek a képek lányok. Szerintem ha van bárkinek bármilyen fotója, akár aznapi, vagy csak egyszerűen meg akarja osztani velünk, szerintem bármikor tegyétek fel. Én személy szerint imádom a fényképeket.

Koda, amúgy nem arra a valamilyen "sárkány..." teázóra gondoltál a múltkor? Azóta is gondolkodom a nevén.

Nálam semmi különösebb hír nincs, a hasszuri csak tegnap esti kb 1 perces történet volt, viszont most már 37,6 fok a hőm. Minden este mérem, általában este 37,3 szokott lenni, reggelente pedig 37,1. Ezt most magasnak találom.

Bízom benne, hogy jön még valaki az este, ha nem, akkor reggel találkozunk.

Jó pihit mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!na megjöttem csak filmet néztünk!köszi mindenkinek hoy szoritotok én is egyre jobban ugy gondolom hogy baba van de félek hogy csalodom pedig ha van akkor pont egyidös eszterke babájávalKép

koda ez nagyon gáz lehet neked miért nem szeded a
gyogyszereket ha attol jobb?


bufo ja a fagyi az jo hányingerre is mert jeges és a jég elmulasztja egy ideig!én csak jégkrémet tudom megenni!a krémesfagyitol felfordul a gyomrom


rimar miért volt ez a 50%kedvezmény?és jo volt a vacsi?megünnepeltétek a pocilakot?Kép

titi jol elkeseritesz mert nekem reggel a höm 36.8 este meg max 37.2 ugyhogy akkor ez kevés
amugy ma egész nap nekem is szurkál a hasam a boltba már azt hittem rosszul leszek nem is tudtam körbenézni rendesenKépsiettem ki

na azt hiszem lépek ha már mindenki elment joéjt mindenkinek szép álmikat pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!Neked tuti babád leszKépUgyanazokat a tüneteket produládod, amik nekem vannak.

A vendéglők akciója még ma és holnap is tart!Úgy döntöttek, hogy meghosszabbítják, úgyhogy aki menni akar, az nem maradt le semmiről.
Ez csak egy reklámfogás, hogy több embert csábítsanak az éttermekbe, mert hogy a magyarok állítólag keveset járnak.Mi is egy 4*-os hotel éttermét néztük ki, négyen mentünk és összesen 3600 ft-ot fizettünk.
Tulajdonképpen igazából nem tudtuk megünnepelni a babót, mert a hugomékkal mentünk és még nem tudják.
Nem szóltunk még senkinek,de képzeljétek, az anyukám megérezte.Még nem mondtuk meg neki sem, de ő már biztos benne.

Szerintem használjátok ki ezt az akciót, kis kikapcsolódás nem árt.
rimar
rimar
 
 


"produládod"! istenem ezt hogy a francba írtam így?Kép-produkálod
a bénaság is terhességi tünet?Kép
rimar
 
 


SziasztokKép

RimarKép
Hogy telt a este? Jót vacsiztatok?

ZsuzsaKép
Jaj de ismerős ez a félelem a tömegközlekedéstől gyerekkel. Szerencsére Marci nagyon aranyos a buszon, villamoson, de az utcán cipelteti magát...Õ 14 és meg 43 kiló vagyok...Gondolhatod, hogy bírom el..sehogy!

TitiKép
lehet, hogy rosszul mérted vagy mozogtál előtte. Esetleg pici megfázás? Szerintem felesleges már méricskélned! Hiszen ott a baba, ezt tudjuk!


Lányok!
Most hosszú leszek! A betegségemről írok, aki nem ér rá, lépjen továbbKép
Bocs előre is a terjedelemértKép

A pánikbetegséget a tartós szorongásos állapot idézi elő. Igazság szerint én mindig egy nagyon ingerlékeny, ideges, feszült, szorongó ember voltam. Tudtam, hogy ez nem vezet jóra, de nem tudtam ellene tenni semmit. Ilyen voltam-vagyok, ezzel a természettel áldott meg az ég. Egy ideig bírta a szervezem ezt, de jött egy nagyon rossz párkapcsolat, ahol aztán duplán szenvedtem. Ez volt az a bizonyos utolsó csepp. A szervezem, pontosabbana az idegrendszerem feladta. Nem tudott helyesen működni, minden eseményre rossz, túlzott reakciót küldött, túlzottan reagáltam mindenre. Ezek a túlzások bozasztó testi tünetekben jöttek elő. Olyanokban, hogy sokan mentőt hívnak a roham alatt..(szédülés, zsibbadás, ájulásérzés, 150-es polzus, szívritmuszavar, hidegrázás, remegés és még sok minden más....és a beszűkült élettér.) Én már az utcára sem nagyon mertem kimenni, mert féltem, hogy rosszul leszek. Busz, villamos, bolt...ááááá szóba sem jöhetett.)
A vegetatív idegrendszerem hibásodott meg. A mostani eszemmel tudom, hogy hamarabb kellett volna abbahagyni azt a párkapcsolatot. De féltem, hogy egyedül maradok, hogy nem találok mást. Persze ez egy nagy baromság volt, mert általában tetszettem a fiúknak, de akkor ilyen hülye voltam. Csak görcsösen kapaszkodtam egy megalázó, rossz kapcsolathoz. Mire otthagytam a fiút, már jöttek az első testi tünetek. Szívdobogás, 120-as pulzus. Aztán jött a többi is hozzá. Zsibbadás, folyamatos szédüléd, ájulás, remegés, rettegés az újabb rosszulléttől. A szívem össze vissza vert. Kivert a víz. Már az utcára sem tudtam kimenni. Ezeket úgy gondoljátok el, hogy ez napi szinten volt jelen. gyakorlatilag minden órában ilyen rosszul voltam, volt, hogy folyamatosan, szünet nélkül. Éjszaka is. Az egyik decemberi napon olyan rosszul lettem, hogy a földön fetrengtem egy buszmegállóben, azt hittem meghalok. A pulzusomat már nem is lehett számolni, olyan gyors volt. Estem össze, ájultam, szédültem, nem láttam. Irány a kivizsgálások. Minden tökéletes, az EKG-m is rendben. Azt mondta a doki, hogy olyan jók a leleteim, hogy nem tudnak segíteni, nem tudnak mire gyógyszert adni. Persze a rosszullétek tovább folytatódtak, minden nap rosszul voltam. A munkahelyenem a wc-re nem tudtam kimenni, mert úgy szédültem. Volt olyan, hogy olyan szívritmus zara lépett fel, hogy lefordultam a székről a számítógép előtt. Akkor tényleg azt hittem, hogy meghalok. Megint jöttek a kivizsgálások. Szerencsére megint rendben volt minden. De ekkor sem küldtek tovább sehova nem tudtak segíteni.
Aztán terhes lettem. Én rettegtem, hogy a szívem nem fogja bírni (mert én azt hittem, azzal van baj.) De láss csodát a terhesség alatt teljesen jól voltam, a szülés alatt is nagyon jól éreztem magam. A vérnyomásom tökéletes volt, a vérképemre azt mondták, hogy kevés ilyen jót látnak szülés után.
De az örömöm nem tartott sokáig. Pár héttel a szülés után újra előjöttek a tünetek. Sehová sem tudtam menni. Buszra, villamosra, bolba, postára el sem indultam. Ha sorba kellett(volna) állnom, rögtön rosszul lettem volna. Marcit sem tudtam levinni sétálni. Ahogy kiléptem a házból, jöttek a tünetek. Gábor járt mindenhova, ő csinált mindent lakáson kívül. Aztán sajnos otthon is rosszul lettem, volt hogy éjszaka. Arra keltem, hogy remegek, kiver a víz, a szívem össze-vissza vert, a pulzusom 120 felett, nem éreztem a testemet, zsibbadtam, rettegtem, azt hittem meghalok. Csak kiabáltam Gabinak, hogy hívjon mentőt, mert meghalok. Szörnyű volt ez a állapot. Elmentem az új háziorvosomhoz, akinél még soha nem voltam. Elmondtam a tünetek és láss csodát, egyből sejtette, hogy ideggyógyászatra kell mennem Pánikszindróma gyanújával. Az ideggyógyásznő alapos kikérdezés és kivizsgálás után egyetértett a dokival. Õ is ezt állapította meg. Megkaptam a megfelelő gyógyszereket amik szerencsére hatottak 2 hét alatt!!!!! Már egyedül el tudtam menni tejért a házunk melletti boltba! Ez így viccesnek hangzik, hiszen másnak ez egy rutin cselekvés, de nekem nagyon nagy dolog volt. El tudtam úgy menni, hogy nem akartam elájulni 10 méterenként, nem forgott a világ velem, a szívem nem akart kiesni, nem volt 150-es a pulzusom.
És a gyógyszerről a dokinő állított le. Elvilleg gyógyultnak nevezett, bár ő is mondtam, hogy a tünetek vissza-visszajöhetnek. Pont azért szeretnénk most babát, mert épp kiment a szervezetemből a gyógyszer és jól is voltam. Remélem a rosszullét csak átmeneti volt... És elég kemény gyógyszereket szedtem. Nyugtató (xanax), szívgyógyszer és antideprenszáns. Ezek mellett ugye nem lehet babát vállalni.

Hú elnézést, ha sok voltam, de erről a betegségről neház 2 mondatban írnom.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

rimar!nálunk még olyan ember(keresztapám) is rájött hogy baba van aki nem is ismer annyira meg nem is lát olyan sürün de hát mi is tagadtunk egész három honapig!pedig mindenki mindennap ezerszer elkérdezte!amikor meg emgtudták akkor meg mindegyik azt mondta én megmondtam!most uncsitesom kérdezte hogy jön e a baba mert mamámon kivül mindenki nagyon szeretné már(mama csak azért nem emrt ne öregtitsem hogy két dédunoka)mondjuk nimrodnál is igy volt azota meg büszkélkedik vele mindenkinek és most se mondtam el unokatesomnak hogy lehet összejött!

koda hát ez tényleg elég szörnyü betegség!nem tudnak adni valami olyan gyogyszert rá amit ha terhes vagy akkor is tudsz szedni?a barátnöm is ugyanigy volt és neki is adtak valamit!a második terhességénél jött elö neki!remélem azért ma már jobban vagy egy kicsit!

titi igaza van kodának felesleges mérned mert neked már tuti ott a baba a pociba!hogy vagy ma?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


most nézem aktivot!azért volt a féláras kedvezmény mert a böjt elötti csütörtököt "zabálos csütörtöknek" nevezik!igy csütörtökön beesznek mátol meg böjtölnekKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt lányok! Este még benéztem, de (szerintem pont előtted Virág) úgy fél 11 körül lefeküdtem, bár még tv-t néztem.

virág, köszi kérdésed, jól vagyok. Már nem mérem reggelente a hőmet, vagyis 2 napja. Igyekszem most már nem is mérni. Csak esténként úgy érzem, szétégek, azért néztem meg. Pedig annyira azért nem volt magas. Mindegy, most már csak néhány nap van szerdáig, akkor úgyis minden kiderül a dokinál. Virág, mikor csinálsz megint tesztet? A hővel ne foglalkozz, tudod, hogy neked mindig is sokkal alacsonyabb volt a hőmérsékleted, ez cseppet se befolyásoljon. Most már egyre biztosabb, hogy baba van, remélem, ezt te is belátod. Csak az a teszt legyen már erősebben pozitív, hogy megnyugodj! Vagy akár jelentkezz be dokihoz. Tényleg, hogy lesz ez most, ha terhes lennél? Mert lassan jó volna elmenni nődokihoz. Nimróddal hogy volt ez Virág? Odakint szültél?

Koda, ez nagyon szörnyen hangzik. Ilyenkor gondolom én azt, hogy alapjában véve én egy nagyon szerencsés ember vagyok. Pedig az esély nálam is meg volt, sőt, tuti, hogy volt rám negatív hatással az előző hosszú szörnyű párkapcsolatom. Szörnyű az, amikor tudja az ember, hogy ez nem jó, de nem tudsz kilépni. Én 8 évig voltam az illetővel, tele megalázással, csalódással, semmi szerelemmel, nem tudom, miért tűr az ember ennyit.
Nem tudom, Koda, erre mi lehet a megoldás? Menj vissza, és mond meg, hogy jelentkeznek megint a tünetek, de szeretnél teherbe esni, mi van ilyenkor.
Szerintem egy megoldás rövid távon van rá! Kép Gyorsan össze kell hozni a kistesót, és akkor legalább egy jó darabig rendben leszel. Kép Na jó, ez tudod, hogy csak vicc volt.
Amúgy nem lehet, hogy a gyerek mellett csak azért voltál jobban, mert a picivel foglalkoztál, (tudat alatt is), és így elterelődött a figyelmed a betegségedről? Szerintem ebben lehet valami... gondolom, minden pillanatban ettől rettegsz odabent. Kép

Mesi, mi lett az UH eredménye?

KépKép
titi_27
 
 


titi!nimroddal nyolc honapos korig nem volt betegbiztim addig otthonra mentem dokihoz kb háromszor!utánna 9.honapba meg már volt betegkártyám és itt jártam hetente meg itt is szültem!most munkát keresek mert ha van fönök és bejelent kell neki csinálnia nekem betegbiztit!hát remélem igazad lesz és baba van4ugy szeretnémKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Bocsi, szerintem nem tudok ma nagyon jönni, mert Zsolti betaknyosodott, és iszonyú nyűgös. Egyedül vagyok vele, csak sír, és nem engedi, hogy leszívjam az orrát.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


tücsi!jobbulást kivánok zsoltikának!remélem hamar meggyogyul!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, akkor csak türelem, gyors gyógyulást kívánok a picinek!

KépKép
titi_27
 
 


ma egész nap csörög a telefon és jobbnál jobb melokat ajánlanak!van egy ami már most a szivem csücske mert itt van városba és a nö elintézi a betegbiztim 50napot kell dolgoznom évente és nem zavarja ha kilencre vagy fél tizre megyek miután elvittem nimrodkát oviba,ja és mondta a nö hogy megoldja ugy hogy ne zavarjon a körmözésbe ettöl nyugottan tudjak körmözni is!a másik nem itt van hanem kb 20kmre de onnan meg magyar csaj hivott hogy menjek oda melozni!a harmadik az meg csak néha melo ahoz ma megyek megbeszélésre mert lehet ö is eltudja intézni betegbiztit!ugyhogy most van három melohely válogathatok!tegnap este volt egy idöpontom és mikor odamentünk hapsi benyögte már felvett valakit!tök kiakadtam hogy nem szolt ide!van egy másik az reggel hivott de az szörnyü akcentussal beszélt nem is értettem semmit!na kiirtam magambol!bocsi csajok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, azt tudom, hogy körmözöl, de most milyen munkát keresel? Mit kellene csinálni, hogy csak 50 nap/év a munkanap?

KépKép
titi_27
 
 


szobalány lennék!olyat keresek vagy konyhai kisegitöt!mert körmözni szeretnék meg hát nimrodkát se akarom egyedül hagyni és ez olyan melo ami mindkettöt engedi!ha lenne betegbiztositásom nem kéne melot keresnem de igy muszáj hogy legyen egy fönököm!mert ha vállalkozo lennék csak akkor magánbiztositást köthetnék csak azt meg mi pénztárcánk nem birja!400euro havonta nekem meg gyereknek és ha a vizsgálatok a dokinál nem haladják meg 400eurot(amit nálam nem sürün mert nem nagyon járok különleges vizsgálatra) akkor nekem kell még azt is külön fizetni a gyereknek meg 165 euro felett fizetik csak!ugyhogy ez sehogy se jo ja és mielött megkötnék a magán biztositást elküldenek kivizsgálásra és ha terhes vagyok nem csinálnak biztositást mondván ök nem állják a kilenc honap költségeit!ughogy most melo kell meg egy szimpi fönök!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Értem, hú, ez elég bonyolult lehet akkor Neked. Remélem, összejön, majd írd meg, drukkolok. Most én is azon gondolkodom, elmegyek egy körmös tanfolyamra, hogy majd otthon tudjak valamit csinálni a pici mellett. Muszáj lenne valamit tanulni, hogy otthon tudjak valamit dolgozni. A férjem fizetéséből nem fogunk tudni megélni, az elmegy a hitelre meg a rezsire, a gyed meg lótúró. Élj meg havi 60.000 Ft-ból gyerekkel együtt. Nehéz lesz. Én már most pánikolok. Az a baj, hogy eddig kicsit könnyebben éltünk, de most már szorul a nadrágszíj. Igaz, így sem jutok el már hónapok óta, hogy vegyek magamnak egy melltartót. És ennél már csak nehezebb lesz. Kép

KépKép
titi_27
 
 


hát igen nálunk is ez van!most egy kicsit a csöd szélén állunkKépde majd rendbe jön ha kapok melot meg beindul a körmözés!hát igen a körmözés jo mert baba mellett is tudod csinálni!csak elöször marha nagy kiadásKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ma csak ketten vagyunk?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Úgy látom, tényleg csak ketten vagyunk.
Igen, nagy kiadás, de kedvem az nagyon lenne hozzá. Manapság olyan szép színes körmöket lehet varázsolni, és olyan jó, ha jól sikerül. Legalábbis saját tapasztalatból mondom, mennyire lehet neki örülni. Nekem is volt már 3 körmösöm... sajnos nem igazán jöttek be, de már azon is gondolkodtam, hogy velem van a gond. Folyton fellevegősödött mind a zselé, mind a porcelán. Kép Egy idő után meguntam, és mindig leszedtem. Most megint nincs körmöm. Kép Nézegettem a tanfolyamokat, az sem olcsó, de legalább tényleg lehet otthon is csinálni. Még ha csak napi 1 vendég is van...

KépKép
titi_27
 
 


a körmöseid voltak nem jok elárulom!nem szabad felelevegösödnie nem jol rakták fel vagy ha pár hét után levegösösdött fel az azért volt mert utánna kell 2-3hét után reszeltetni!

hát ja csak nehéz az indulás!nekem otthon amig tanulo voltam rengeteg vendégem volt itt meg örültem magamnak hogy de jo két mükörmös van városba én olcsobb is vagyok meg többet tanultam mint ök majd milyen jo sok pénzt fogok keresni meg milyen sokat dolgozhatok!erre havi egy vendégem van!de én még ennek a kis morzsána is örülök!majd szép lassan beindul!hát olyan 300ezer cakk pakk a suli anyagokkal tanfolyamdijjal meg ilyenek kb. ha sulit kell ajánlani mondok jot pestenKépén is odajártam!és nekem nagyon bejött igaz van amelyik oktato le akarja huzni az embert de ki lehet cselezni!na futok oviba aztán meg megyek egyik melohelyre!megsasolom mi is az meg ilyenek!pusz addig is délután jövök

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Okés, aztán várom a fejleményeket, mi volt a munkával.

A körmömmel kapcsolatosan... a körömágynál volt folyton túl vastag, vagy nem volt jól lereszelve, mert idegesített, amikor pl. végigtoltam a bőrt a körmömön (rossz vagy jó szokás), mindig belevegősödött. Én azt mondom, szerintem nem volt elég vékonyra reszelve a körmön tövénél.
A tanfolyamon nagyon gondolkodom. Most arra gondoltam, hátha van olyan, ahol adnak kedvezményt kismamáknak Kép

KépKép
titi_27
 
 


Jaj elnézést! Et a körmös topik? Azt hittem, babaát készítünk, nem körmökketKépKép

Közben megvarrtam a bölcsis dekorációt is a falra. Egy ejtőernyőt csináltam, amin egy maci fog csüngeni. Most alszik Marci, így tudok gépezni egy kicsit.

VirágKép
Én megkuksiztam a munkáidat és tényleg szuperek! Nem is értem, hogy csak 1 vendég van havonta! Főleg, hogy olcsóbb is vagy és még ügyes is! Nincs elég reklámod nem?

TitiKép
Baba mellett dolgozni? Arra sem lesz időd, hogy wc-re menjKép Persze később, ha már nagyobbacska, talán fogsz tudni valamit csinálni. Marci 3 éves lesz, de kb. 5 percet tudok varrni, aztán már ott is van és tekergeti a varrógépet, ordít, hogy ő akarja csinálni...szóval én nem nagyon tudok itthon tevékenykedni. Mndjuk a lakás is kicsi, így egymás szájában vagyunk, ez igaz....


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KépKépKép

Koda, lehet, hogy igazad van, csak annyira örökmozgó vagyok, hát lehet, hogy tényleg még így sem lesz időm. A férjem mindig mondja, hogy állandóan pánikolok. Hát, van benne valami, mert hogy én már most tudom, hogy anyagi csődben leszünk. Szóval, én szinte muszájból gondoltam. Mert ugye a szükség nagy úr. Sajnos.

Ügyi vagy, hogy így tudsz varrni, nekem ahhoz is lett volna kedvem, meg még egy csomó mindenhez, aztán semmi kézzelfogható szakmám nincs Kép

KépKép
titi_27
 
 


TitiKép

Eredetileg mérlegképes könyvelő vagyok. Azt is csináltam szülés előtt. A munkahelyem meg is van, pont 1 hete hívtak vissza dolgozni. Mondtam, hogy nem megyek, mert tesót tervezünk. Na de nem is ezt akartam írni, hanem azt, hogy sajnos én nagyon mellényúltam a végzettséget illetően. Nekem valami kézműves szakmát kellett volna tanulnom. Van is érzékem hozzá, meg szeretem is ezeket a dolgokat. Szalvétatechnika, dobozkészítés, varrás stb....Sajnos nem vagyok ambíciózus, így egy vállakozást se tudnék vinni. Én csak hobbyszinten szeretem ezeket csinálni, a magam örömére. Abból pedig nem élünk megKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hát, ez a baj. Hogy olyan korán kell döntenünk a sorsunkról. Annak idején egyértelmű volt, hogy egyetemre megyek. Mellette nekem is meg van a mérlegképesem, gondoltam, hátha majd egyszer szükségem lesz rá. Persze, sosem könyveltem, így nagyon kilátástalan a könyviteli világ számomra. Szóval, legszívesebben most már kozmetikusnak, fodrásznak tanultam volna.

Pedig ez a dobozkészítés, amit csinálsz, marha jó dolog. Nekem a húgom meg állandóan fűz, mindenféle láncokat készít, az esküvőre is ő csinálta a menyecseruhámhoz a láncomat. Mellette nagyon jó kézügyessége van, és a főiskolát nyomja, mert ezt nyomja neki mindenki. Kislányom, menj továbbtanulni. Pedig nagyon sokan nem azért élnek olyan jól, mert tizen éven keresztül az iskolapadot nyomták, hanem mert valamihez érzékük, kedvük van. Azt pedig az ember sokkal nagyobb lelkesedéssel csinálja. Nehéz téma!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Na végre én is itt vagyok. Dávid most alszik így van egy kis időm.
Hétvégén egyedül leszek a gyerkőccel. A férjem síelni ment. Mi is mehettünk volna, de én már nem érzem úgy , hogy ez most jó ötlet. Így megbeszéltük, hogy itthon maradunk. Remélem nem döntöttem rosszul. Egész héten velünk volt, szabit vett ki. Az is lehet, hogy nem árt egy kicsit külön lennünk az ominózus eset óta. Jó próba kinek mennyire hiányzik a másik.

Titi
Van munkád az a lényeg. Szakmát még most sem késő tanulnod ha akarsz. Gyes alatt ingyen tanulhatsz. Persze ehhez egy rendes baba és sok segítség kell aki vigyáz rá. Másnak is sikerült már. Tehát fel a fejjel. Ha meg bejelentitek, hogy jön a baba akkor a rokonság is sokat segíthet. Mi fél éves koráig szinte semmit nem vettünk Dávidnak, a pelenkán kívül, mert mindent kaptunk. Jó a kiságyat és a belevalót mi vettük. A babakocsit én választottam ki de apukámék vették meg. A ruhák használtak és újak is voltak.Úgyhogy nem biztos, hogy mindent nektek kell majd előteremteni. Ha meg a nagyszülők segíteni akarnak hagyni kell. Nektek könnyebbség nekik meg borzasztó nagy öröm.

Koda
Nem semmi amiken kereszül mégy a betegség miatt. Tessék gyorsan összehozni a kistesót és az egy ideig megoldja a gondokat. Azután meg inkább kezd el szedni a gyógyikat újra és minden rendben lesz.
Úgy látom Marci is azokat a dolgokat szereti csinálni amiket tőled lát. Dávid mindig főzni és takarítani akar. Imád olvasni( nála ez mesekönyv nézegetésből áll és közben szövegel).

Virág
Szurkolok a meló miatt. Legyél ügyes és határozott akkor tuti összejön.
Nekem még sohasem volt semmilyen műkörmöm, mert ha csak kicsit hosszabbra növesztettem már akkor is zavaró volt a munkámban. Az uszoda miatt meg mindig lekopott a lakk és így azt is elhagytam.

Tücsök
Jobbulást Zsoltinak! Gyógyuljon meg hamar! Gondolom hogy utálja az orrszívót, azt egyetlen gyerek sem szereti.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hello Lányok!

Virág! Menjél el dokihoz, ha annyi idős vagy mint én simán megállapítja!Viszont nem értem hogy a teszt miért negatív, ilyenkor már annyi HCG van a pisiben erősebb a kontrollcsík mint a tesztcsík.Megmondom őszintén én a te helyedben már rég megbolondultam volna! Én nem vagyok ilyen türelmes.
Titi: pár nap és meglátod!! Egyépként a Semmelweis-be járok és Hajas Sándor a dokim.Szépek a képeid.
Koda: Nem semmi lehet ez a dolog, csoda hogy kibírtad épp ésszel remélem nemsokára jön a kistesó, tényleg hogy állsz? a hőd milyen?

KépKép
eszterke80
 
 


Koda!
Mit takar az, hogy dobozkészítés?Biztos nagyon ügyes vagy!Nem lehet véletlenül megnézni valahol a munkáidat?A szalvétatachnikát, varrást, dobozokat?

rimar
rimar
 
 


Rimar, Kodának a holnapján meg tudod nézni a dobozokat. Ha rákattintasz a nevére, bejön a profilja, ott meg tudod nézni a holnap címét. Nagyon szuperek a dobozai.

Bufo, igen tudom, hogy igazad van, biztos, hogy lesz segítség a nagyszülők részéről. Legalábbis a párom oldaláról biztos, az enyéim meg majd meghalnak lelkifurdalásba, hogy ők nem tudnak segíteni az anyagi problémák miatt. Hát, nem egyszerű, de gondolom, minden családban vannak hol ilyen, hol olyan problémák. Az biztos, hogy mindenfajta segítséget el fogok fogadni akkor. Tanulni pedig tényleg sosem késő.

Eszter, a tesztcsík még nekem is nagyon gyenge volt egy hete, igaz, akkor még csak a 35 nap környékén jártam, akkor csináltam a sokadig halvány pozitív tesztet. Arra gondoltam, most próbálok még egy utolsót, hogy lássak egy erős pozitívat is, de eddig sikerült megállnom. Már nem akarok venni többet, inkább várom a szerdát a doki miatt.

Rimar, Te még egyáltalán nem voltál dokinál? Ez lesz az első? Már nem emlékszem. Te hová mész?

Eszter, köszi a dícséretet a képekre!!! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Zsolti végre elaludt, most mintha már lázasnak is érezném. Ha flébredt, megmérem.

Titi!
Én is tanulok ám a baba mellett, úgyhogy nem lehetetlen. Meg hát ingyen van!!!

Virág!
Összejött a meló?

UH:
Szóval tegnap voltam, nem mutattak ki semmi kóros elváltozást. Tehát ez a jobbik eset, amikor valószínűleg csak gyulladás van.

Koda!
Képzeld, a sógornőm is pánikbeteg.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Bufo:
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Du jönnek a barátnőmék Zsolti nézőbe, így most almás rétest sütök, amíg a ded alszik.
Nyami-nyami

Titi!
Te hol végeztél (milyen suliban)?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Töcsök
Fini az almásrétes ide érzem az illatát.
Köszönöm, hogy feltetted a képeket.
Küldök még, ha nem baj.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo: jöhet!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsök
Küldtem még. Azért küldöm egyesével, mert nagyok a képek és egyben nem küldi el.
Köszi!
Kész van az almáspite?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Húúú, almáspite... de jó, én nem tudok sütni. Egyedül zserbót, az azért mindig jól sikerül. Irigykedem! Fincsi lehet!

Bufo, milyen helyes nagy fiad van! Tényleg nagyon szépséges! Küldj majd még, ha tudsz!

Mesi, Miskolci Egyetem, Gépészmérnöki Kar, Műszaki Menedzser Szak.
Örülök, hogy minden rendben a leletednél!!!

Lassan én viszont megyek, igyekszem még azért otthonról jönni ma.

Mesi, akkor Neked jó dumcsizást a barátnődékkel, és jó pihenést a többieknek is a hétvégére!

KépKép
titi_27
 
 


Köszönöm a dícséretet doboz ügybenKép Aranyosak vagytok! Azóta már többet is készítettem, csak mindig elfelejtem lefényképezni!Kép

RimarKép
Titi jól mondta, a profilomban van az oldalam címe.
Tőled azért nagyon messze vagyok ám!

ZsuzsaKép
Nagyon jók a képek! Az a nagy medencés hol készült? Mi volt a vízben??

MesiKép
Ide is jöhet 2 szelet sütikeKép
Akkor te tudod, miről is beszélek a betegségemmel kapcsolatban. Meglepődtem, hogy mennyien küzdenek ezzelKép
UH: KépKép

TITI!
NE tesztelgess és ne méregesd már magadKép Reménytelen eset vagyKép Te tényleg már csak a dokidnak fogsz hinni. Vagy neki sem?Kép

EsztekeKép
Köszi az érdeklődést, de sajna már nem is méregetem a hőmet, mert ebben a hónapban meg sem moccant. A 28. napon is 36,6 volt. Nekem ez az alaphőm...sajna úgy néz ki, nem volt pém. Ezért várom, hogy megjöjjön és kezdjük az újabb hónapot. Ha most sem lesz rendben a hőm, megyek a dokihoz.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


GyöngyiKép
Visszamentél a dokidhoz??

Itt ma olyan szépen sütött a nap, mintha nyár lenne. Persze azért fújt rendesen az a márciusi szél.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, KépKépKép Igen, reménytelen vagyok, tudom! De tudod, annyira hihetetlen! De a dokinak azért hinni fogok! Legalábbis majd igyekszem! Kép

Hogy Miskolcon sütött a nap? Kép Na, ha hazamentem volna, már otthon lennék... de nem mentem. Ááá, nem is bánom.

Na, azt hiszem, ma már nem fogok tudni jönni, tudjátok a férjuram... játszik... én meg főzök egy kis paprikáscsirkét nokedlivel.

Holnap jövök. Jó pihit mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Köszi a dícsértet Dávid nevében.

Titi
Jó főzőcskézést!

Koda
Bp-en is sütött a nap, de nem volt meleg.Kép
A kép a tropicariumba készült a rájasimogatónál. Nagyon tetszett neki, tiszta vizesek lettünk.

Mindenkinek szép estét és jó hétvégét!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?