Új privát üzeneted érkezett!

anita!hazudjatok!nem tudják visszaellnörizni hogy házas e ha más helyen másik templomba házasodtok!amugy meg tényleg csak a pápa választhatja el öket!

zöld haj lila szem és vagy vagy 220kiloKépKépKépKépna eltaláltam?
vicceleke csak!

amugy barna hosszu haj szerintem sötét zöld szem majdnem barna és vékony vagy szerintem

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Anita!
Szerintem te is nézess egy pajzsmirigy hormonszintet, mert lehet, hgy ez volt a baj.
Én tudok ám az esküvődről, mert már írtál róla. Sőt, a rucidról is igértél képet!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, lányok, én elbúcsúzom mára. Holnap jövök. Ma próbálok megint eljutni tornázni, de annyi otthon a teendő, hogy nem biztos, hogy elmegyek. Már napok óta majd' bealszom napközben. Ja, és még főzni is lehet. De mi a fenét? Most már csirkét sem merekKép

Vigyázzatok magatokra, mindenkinek szép estét!

KépKép
titi_27
 
 

 
 

titi!ha csirkét megfözöd vagy megsütöd nem lehet akkor se bajod ha infulenzás!ugyhogy ne aggodj!ha álmos vagy akkor aludj mert az nem jo a babának ha fáradtan hajtod magad!

szép estét puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Igen, Virág, igazad van, nem is megyek el, ha nincs kedvem. Valahogy úgy fáradtabb vagyok. Úgyhogy inkább csinálok valami finom vacsit, aztán tv-zek. Ma este lesz a Született feleségek! Annyira szeretem ezt a sorozatotKép

Köszi az infót a csirkére... igen, én is hallottam, hogy így nem lehet bajod, csak az embernek már a fejét is telebeszélik. Tegnap anyukám hívott fel Miskolcról, hogy már ne nagyon vegyek csirkét, mert jön a madárinfluenza Pest felé. Meg, hogy jól vagyunk-e. Szegénykém állandóan pánikol!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, ahogy itt ülök a gépnél, már vagy 10x beleszúrkált a hasimba valami, egymás után. Olyan éles szúrkálás. Istenem, hátha érezhetnék már valamit, hogy tényleg baba van! Olyan jó lesz, ha lesznek már jelek!!! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Anita!
Gratulálok én is, és várom a képeket. Szerintem is jó ötlet, hogy eltereljük a gondolatainkat.

Titi!
Ahol én lakom működik egy baromfifeldolgozó, ahol a férjem is dolgozik (meg én is ha majd egyszer visszajutok), és szerintem nyugottan ehetsz csirkét, csak ne a piacon vedd, hanem a boltban. De magyar csirkét vegyél.

Virág!
Ha már Anitának is leírtad, nekem is leírnád hogy képzelsz el.

Majd küldök képet, de valamilyen programot tölt le a férjem és most nem tudok.
Na még benézek 10 felé.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!
Most jut eszembe, hogy a vacsorán már biztos túl vagytok. Tényleg mit főztél? Megpróbálkoztál a csirkével?
A babát meg nemsokára úgyis meglátod az Uh-on. Az olyan csodálatos dolog. Már lehet, hogy a szívét is látod majd, ahogy dobog.

Kép

Kép
oné
 
 


Virág!

Végre sikerült megtalálnom a képeidet. Nagyon helyesek vagytok.A kisfiad (aki már nem is olyan kicsi) nagyon vagány főleg a bőrkabátban a Merci előtt. Most rövid, vagy hosszú a hajad?

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!oné rövid a hajam/most értem csak ide ne tudjátok meg milyen car horrort néztünk még a szemem is bekellett fogni egyes részeknél!oné vörös göndör rövid haj egy kicsit teltebb vagy szerintem de nem tuci csak husis!és barna a szemed!na?bizti tévedek!kérek képet!Joéjt mindenkinek puszi aludjatok jol

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág!
Majdnem igazad van. A hajam már nem vörös, hanem barna egy kis szőke melírral. A szemem sötét barna, és hát sajnos tényleg kicsit teltebb vagyok. Kb 8 kg-ot kéne leadnom, de most nem akarok fogyozni, csak a szülés után.

Sikerült képeket felraknom a nőklapjába.
Ha regisztráltatjátok magatokat,akkor a www.nlc.hu/bemoldal.php?bem_userid=520771 oldalon megnézhetitek. A jelszó a rezeda, ha kéri.

Na jó éjt mindenkinek:
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!
Tuti jók a képek! A kiscsaj nagyon vagyány a napszemüvegben!!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zsuzsa!
Nem kaptam fényképeket!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Tücsök
Küldöm mégegyszer, hátha most sikerül.

Oné
Nagyon jók a képek.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi átküldeném a fiam fotóját 2 db-ot, mert én szerencsétlen nem tudom feltenni. Feltennéd nekem?
Köszi:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Jöhet!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Anita!
Jók a képek! Nagyon aranyos a kisfiad.

Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi, hogy feltetted!
Küldtem még 3-at.
Sajnos otthonról nem tudtam megnyitni őket!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsök
Most sem kaptad meg?
Nem tudom miért nekem azt jelzi elküldve.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nem kaptam sen tőled Zsuzsa, sem Anitától az újabbakat. jó a cím: tucsok13@citromail.hu?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Most átment Mesi?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nem kaptam semmit!!!!
Adok egy másik címet: jeney.zoltan3@chello.hu


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Átküldtem a férjedére!
Köszi! Remélem megkaptad!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szívesen

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszönöm mégegyszer!
A középső fotón a háttérben fekete ruhában az egyik óvónénink látható. Nagyon aranyos!
Magamról, vagyis magunkról otthon felejtettem a fotókat. De azokat se tudtam felrakni, mert nagy volt a kiterjesztése.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ja, ha nem világos a 2 fehér ruhás között áll!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!anita de aranyos kisfiad!nagylegény!tök édesKépte is rajt vagy a képen ahol felnöttek vannak?

gyöngyi hasonlonak képzeltelek!hát igen teltnek képzeltelek de pont igy hogy nem ducinak hanem husisnak!az a 8kilo felesleg az semmi!tutik a képek!kisfiamnak meg se mutatom kislányod mert tuti beleszeretne!már most nagy nöcsábász a szép kislányoknak meg képtelen ellenállniKép

titi kismama hogy érzed magad?

bufo kismama rosszullétek elmultak?

Rimar merre van?rég volt már

még vagyok egy picit aztán lépek oviba utánna meg dolgozom(végreKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!
Én nem vagyok rajta. Ott voltam, de a kedvem egyenlő volt a nullával, mert előtte pár órával véreztem be. Csak büszkélkedtem, de sok kedvem nem volt a bulihoz, ezért én a fényképész ( sógor jelölt) mögött voltam.
Ha nem felejtem el holnap, elhozom a cd-t és ha Mesi nem bánja és eltudom küldeni neki mail-ben, és még fel is teszi nektek, akkor megláthattok. Jó bonyolult voltam, mi? Kép
Na, ha aktuális lesz megkérem Mesit.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


értettem nem volt benne semmi bonyolult!oké már nagyon várom!amugy sokat tévedtem vagy eltaláltam a zöld hajat lila szemmel?Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Egyébként sajna a nem találtKép!
Barna hajam, dauerolt és hosszú, a szemem is barna.
Majd meglátod!
2000-ben Münchenben Miss Millenium versenyen 7. helyezett lettem. Na, de nem dicsekedni akartam, azért 6 éve kicsit máshogy néztem ki.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


na a barna hosszu haj stimmeltKép és a szemre sötétzöldet majdhogynem barna azt irtam ugyhogy közeljárok az igazsághozKépjupiiii
na még szépségkirálynönk(tudom nem elsö helyezet de akkor is) is van?tök jooooo!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na léptem!szerintem 3 körül már végzek!puszi addig is mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Hol vagytok Lányok?
Nincs mit olvasnom... és unatkozom.... Kép
Jó munkahely, mi?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Anita!
Tényleg nagyon aranyos a kisfiad. Olyan kis életvidám a képeken, de gondolom nemcsak a képeken.
Remélem holnap sikerül téged is meglesni.

Virág!
Milyen aranyos vagy, hogy írtad, hogy a kisfiad beleszertne a kislányomba.
Hát sajnos engem eléggé zavar az a plusz. Látod, te is azt írod, hogy husis. De ez van! Majd nyárra ledolgozzuk, ha nem sikerül addig a baba. (az idegtől akkor tuti lefogyok )

Titi!
Merre vagy? CSak nincs valami gond?

Bufo!
Én is várom a képeidet.

Koda!
Merre vagy? Sikerül már a dekorációt befejezned a bölcsibe? Ja, de hülye vagyok, most biztos otthon vagy a kisfiaddal. JObban van már?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Vajon Titivel mi lehet? Visszaolvastam, és tegnap az írta utoljára, hogy valami szurálást érez a pocakjában.
Remélem csak nagyon elfoglalt!

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!
Merre vagy?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


TiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiTiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MERRE VAGY???????
Ugye nincs baj?!
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Mivel foglalkozol(ha már írtad, hogy ráérsz)?
Neked sikerült megnézned a képeimet?

Tücsi!
Készülsz már a szombat estére?
Az almaecetet mire iszod? A PreMens tablettát patikában vetted, és pontosan mire jó?

Rimár!
Rég jelentkeztél már? Minden rendben

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!
Mi lesz szombaton, amire készülnöm kellene?
Almaecetet azért iszom, mert jól méregtelenít, valmint tele van K-mal, ami állítólag szintén kell a teherbeeséshez. A PreMens tabletta a gyógyszertárban kapható, és a hormonszintet rendezi.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Igen megnéztem őket, nagyon ari a kislányod. Kép
Én egy Kft.- nél dolgozom ügyfélszolgálaton és ma épp egy pangós nap van, nem sokan jönnek. Ezért ma jobban ráérek.Kép Ilyenkor persze nem nagy a nyüzsgés itt a babaneten.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsi!

A peteérésedre gondoltam, vagy nem akkor lesz. Mintha te írtad volna, hogy beleadtok szombaton mindent. De lehethogy nem jól emlékszem.
Azt akartam még kérdezni, hogy a fertibe nem lehet több napot bevinni egyszerre?

Anita!
Jók ezek a pangós napok, legalább tudsz írni. Ugyis olyan ritkán írtál mostanában. Neked mikor lesz pé.-ed?

Kép

Kép
oné
 
 


de igen, szombaton lesz pé-m remélhetőleg, de mondtam, a pajzsmirigyem miatt nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz. remélem ma az uh után okosabb leszek.
a fertibe be tudsz vinni több napot is egyszerre, csak kattints a megfelelő dátumra a naptárban

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszönöm az infókat!
Ma mész Uh-ra? Majd írd le mi volt. Amúgy ehhez a hónaphoz én se fűzök nagy reményeket. Majd a jövöhéten megyek a dokihoz, és csak akkor kezdjük el kideríteni, hogy miért nem akar sikerülni.

Kép

Kép
oné
 
 


Na rohanok, mert babaklubba megyünk és még el kell készülnünk.
Este jövök, és remélem addigra Titi is előkerül.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


csajok megjöttem!ne ijesztegessetek ugye nincs semmi baja titinek?én természetesnek vettem a szurkálást a hasába de most kezdek megijdeni remélem nincs semmi baj csak elfoglalt!

koda is rimar is jol eltüntKép

ma nagyon sikerélményem volt most ment el a vendégem és tökre örült hogy milyen szépen megcsináltam a körmét és most 20%kedvezmény van de ö keveselte az árat és kifizette az egészet!ugy örülök azt hittem ma jo napom lesz de most hogy ideültem kezdek aggodni titi miatt!

oné nincs felesleg a husis az nem duci!és nyáron mindenki leadja ugyis a kilokat de remélem innen mindenki inkább felszed kilokatKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na megjöttem erre mindenki itt hagyottKép megyek én is rendet rakni mert gyerekek szétszedték a lakást!este jövök remélem addigra lesz mindenki addig is pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, de édesek vagytok!!! Itt vagyok ám, csak elfelejtettem írni tegnap Nektek, hogy ma egész napos meetingünk van, úgyhogy nem tudok jönni. Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értem/értünk. Minden rendben van, szokásos, semmit nem érzek szindróma. Kép Szóval, semmi gond, csak ezernyi a munka. Igyekszem nemsokára beugrani egy kis hozzászólás erejéig.
Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Ígérem ma egykicsit elszabadulok a géptől.
Dani (papa/férj)

KépKép
titi_27
 
 


Na, ezt a férjuram írta, imádom! Idekéreckedett a gépemhez! Kép

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?