Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, csak dolgoztam.
Sikerült protekcióval jövő hétfőre időpontot kapnom a pajzsmirigy dokihoz, most csütörtökön meg pajzsmirigy UH. Azt igérte a doki, hogy hétfőn már tud gyógyszert is írni. Remélem, nem megy fuccsba miatta ez a hónap. Mindenesetre este chat-elni fogok a nőgyogyimmal, hogy emiatt a betegség miatt lehet-e azért próbálkozni, vagy a tesóprojekt legyen most felfüggesztve.

Panaszom egyébként annyi, hogy nagyon hullik a hajam, meg fáj a torkom. Azaz most már tudom, hogy nem a torkom, hanem a pajzsmirigyem. Remélem, csak egy kis gyulladés van, nem pedig göb van benne.

Bufo!
Anyuék laknak Albertfalván, és mi is oda szeretnénk költözni, csak hát egyenlőre senki sem akarja megvenni a mostani lakásunkat.


Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


hát iitt tegnap délután ota tök nagy a pangás!mi van veletek csajok?ennyire elfoglaltak vagytok?Képna mindegy én most megyek megcsinálom a vacsit aztán bekukkantok és remélem addigra feléled a topicKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, ez nagyon jó hír, mármint, hogy sikerült bejelentkezni dokihoz. Vajon mit fog mondani a dokid, lehet-e mellette próbálkozni? Majd írd meg... a fotókat én is itt keresgéltem, rákerestem a google-ban, csak nem tudtam, hogy novemberben lett az első. Nagyon édi az a kép! Milyen kisfiú, de mégis olyan erős legényke! Kép Büszke anyuka lehetsz! Na, ez hülye gondolat volt. De most tényleg! Bár... melyik anyuka nem büszke a csemetéjére?! Kép

Értem Gyöngyi... emlékszem most már. De ha azt azért írta fel, hogy megjöjjön, és most mégis megjött anélkül... hát, nem tudom. Egy kérdést végülis megér. Szerintem menj el, ha vége a mensinek, tehát kb most. Kép Felesleges várni. Nem?

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Én megyek fodrászhoz lányok, úgyhogy nem igazán leszek, csak holnap reggel. Nagy a fejtörés, a párom nagyon mérges, hogy megyek festetni, de annyi felől olvastam, meg a dokim is azt mondta, csak ésszel. Hát, úgy gondoltam, 3x fogok összesen a 9 hónap alatt. De már nagyon gáz, 2 hónapja nem voltam fodrásznál... de mondtam a fodrászomnak is, hogy szellőztessünk majd sűrűn, sőt, majd megyek is gyakran az ablakhoz friss levegőért.

KépKép
titi_27
 
 


titi?miért nem szinezövel festeted a hajad?az nem olyan ártalmas mint a rendes festék!én azzal oldottam meg és nem is kopott ki meg semmi!olyan mint a tartos festék csak nem olyan káros!

na csajok joéjt puszi mindekinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nálunk, csak most lett jó a babanet. Hol vagytok?
Nálatok se jött be eddig a topik?
Hahó.....valaki....??
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szia GYöngyi!
Igen, eddig gond volt a babanettel.
Mi újság?

Az én hőm, iszonyú uncsin alakul. 10.napja 36,85-ről meg se mozdul.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ma sincs nagy tömeg.
Ma megyek a védőnőhöz a kiskönyvért, így már teljesen kismaminak érezhetem magam.

Titi
Szerintem is festheted a hajad. Én Dáviddal nem voltam ilyen körültekintő és semmi baja nem lett. Nyugodtan szépülhetsz.

Virág
Mi a helyzet?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mi a fene volt eddig a babanettel? Én sem tudtam jönni, nem jött be a honlap.

Virág, ha látnád milyen a hajam... hát, ezt színezővel nem igazán lehetne megoldani. De most úgy beszéltük meg a fodrászommal, hogy 3 hónapig nem festünk. Ha van kedved, nézd meg az esküvői/núszutas honlapomat, (http://www.gportal.hu/portal/lehnerkriszti/)
ahol csak fotók vannak fent, és meglátod, nálam a hajszínező sajnos nem megoldás. Már így is olyan lenövésem volt, hogy azt hittem, már megszól a főnökség. Még ugyebár nem tudják a babát... hát, remélem, nem lesz semmi gond, túlzásba biztos nem fogom vinni sem a fodrászhoz járást, sem pedig a festést.
Még jó, hogy hittem a fodrászomnak, és az esküvő előtt belehúztunk a hidrogénszőke hajamba néhány barna csíkot, így azért sokkal jobb az összhatás, és annyira nem gáz, ha 2 hónapig nem megyek festetni.

KépKép
titi_27
 
 


SziasztokKép

Én is vagyok, csak Marci lebetegedett. Az orvoshoz rohangáltunk eddig vele. Most már jobban van. Meg Gábornak is szülinapja volt közben, azt is megünnepeltük.
Ráadásul elvállaltam a bölcsöde kidekorálását, azt is csinálom közben. (szalvétás gipszkép, dekorgumi, patchwork a falra....) És ma varrótanfolymra megyek,a házifeladatot is meg kellett csinálnom oda.


Nálam semmi különös. Még nem jött meg, az előjelek továbbra is megvannak. Pár nap kérédése az egész. Akkor legalább ihatom azt a "fini" teát. Tényleg! Mennyit kell belőle inni naponta?? Milyen elosztásban?

MesiKép
Remélem nagyon hamar orvosolják a problémát. Milyen jó, hogy megnézetted magad!

ZsuzsaKép
Gratulálok a kiskönyvedhezKép Jól vagy? Minden oké?

VirágomKép
Mi a helyzet nálatok? Nem vettél másfajta tesztet? Én ma is megnéztem és látom a 2. teszten is a halvány csíkot. Vagy ennyire rossz lenne az a fajta teszt?

TitiKép
Szép lettél? Ammóniamentessel nyugodtan festetheted a hajad.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!
Meglestelek! Tök jók a képek!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Tényleg tök szuperek a képek, én is megnéztem. Nagyon jó nézel ki rajtuk, és a mennyasszonyi ruhád is nagyon szép volt.
Az én hajam is olyan végonyszállú mint a tied, de én levágattam a lagzi után rövidre. Most megint növesztem amíg elegem nem lesz belőlle.

Koda!
Mi a baja a kisfiadnak, remélem nem komoly, és minnél előbb meggyógyul.
A teából 9 ml-t kell kifőzni, de én nem bírom az egészett meginni. Tücsi 3x szokta inni (reggel, délbe, este) Legalábbis múltkor azt írta.

Virág!
Még mindig semmi jele a mensinek? A melled még fáj?

Bufo!
De jó neked, hogy már kiskönyved is van.

Tücsi!
Merre vagy?

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!végre jo a babanet már ugy hiányoztatok!nem még nincs mensim a höm lement 36.8ra a mellem fáj!tezstet még nem vettem most várok jövöhétig nem akarok csalodni!

titi megnézem a képeket de nem a hajad miatt hanem kivi vagyok rátok!Kép

koda jobbulást a kisfiadnak!remélem hamar meggyogyul!

bufo gratula a kiskönyvhöz!

képzeld titi éjjel ránd gondoltam hogy milyen furi lestoppoltad ezt a honapot és bejöttKépmeg eszembe jutott mikor eleinte izgultál és lám babás vagy tök hihetetlen!én januárt stoppoltam le!lehet nekem is bejöt?jo lenne

többiekkel mi van?rimar,anita,cupi?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


titi állati jo szine van a hajadnak!ez a szöke nagyon ejön nekem kár hogy én nem tudom szökiteni enyémet eddig még egy fodrásznak sem sikerültKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bufo, a kiskönyvet nem a doki állítja ki, hanem a védőnő? De a doki vezeti? Vagy hogy működik ez? Ez alapján tudsz majd igénybevenni egyszeri anyasági támogatást ugye?

Mesi, a görbéd tényleg nyugis, de majd lassacskán csak leesik.

Koda, varrótanfolyam? Ez nagyon jól hangzik. Hol lehet ilyenre jelentkezni? Milyen tanfolyan ez konkrétan? Akkor nem unatkozol...

Virág, olyan ari vagy, tényleg nagyon furi, és tök hihetetlen, hogy tényleg összejött. Nagyon bízom benne, hogy valóban baba van, és Neked is az van. Annyira várom már a jövő hetet, persze az idő most ólomlábakon jár Kép

Aranyosak vagytok, köszönöm a sok dícséretet a képekre! Kép Virág, nekem is nehéz volt összehozni ilyen világosra a hajamat, azért is vagyok most nehéz helyzetben. Gondoltam rá, hogy bebarnítom, akkor nem látszik a lenövés, de valahogy sajnálom, félek, hogy megbánnám. Főleg, mert elég hosszú is, nem volna egyszerű mutatvány.

Lányok, én is úgy néznék rólatok képeket. Nincs valakinek képtára véletlen?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
A kiskönyvet a védőnő állítja ki, de a doki is meg a védőnő is vezeti.

Nekem nincs képtáram, de ide doghatok fel képeket, ha akarod.

Koda!
Kisfiad jobban van? A teából én napi 9dl-t(3 bögre)iszom, 1-et reggel, 1-et délben, és 1-et este.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


titi!az én képtáramat a www.noklapja.hu -n tudod megnézni

a twixi körmei topicba
de csak regisztráltak tudják megnézni és a jelszo hozzá nimrod

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na ezt értelmesen leirtam igy tuti nem találjátok meg mert igy értelmetlen! na szoval rámentek a noklapja oldalra ott forumoknál a szépüljünk topicok közt találtok egy olyat hogy twixi körmei ott kikeresitek egyik hozzászolásom virag22 és ráklikkeltek a nevemre ott kér egy jelszot és oda beirjátok nimrod de mondom elötte regelnetek kell a igy remélem megtalizzátok azon az oldalon láthattok képet álmaim pasijárol isKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Akkor most betelítem az egész oldalt:
Esküvő:

Kép
Kép

Munkahelyi bulin, még ZSoltival pocakosan:

Kép

Pótnászút:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


tücsi dobj képeketKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Meglestelek téged is!
Irtó jók a képek! Most rövid, vagy hosszú hajad van?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág, a Twixi körmei-t kb hol keressem?

KépKép
titi_27
 
 


már nézem nlc-n a bemedetKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


tücsi rövid!

zsoltika rád hasonlit?mer tén ugy látom

titi!forum és ott szépüljünkbe találod ha nincs ott egyböl akkor további témákba keresd de ugy egyszerübb ha beirod a bemoldala között-keresöbe hogy virag22

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, de jó, hogy tették fel képeket!!! Milyen szép menyasszony voltál! Mikor volt a lagzi??? És ezek a csodaszép képek hol készültek?

KépKép
titi_27
 
 


Virág! Milyen igazad van. Még több kép van itt:
http://www.nlc.hu/bemoldal.php?bem_userid=497268

ZSoltika szerintem nem hasonlít rám, de jól esik, hogy ezt mondod. De jó lenne....

Titi!
Köszönöm a bókot. A lagzi nekünk 2003.aug.23-án volt. A csodaszép képek pedig Angliában készültek Wight szigeten.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág, ide kér felhasználó nevet is? Húúú, bénázom. Szóval rákattintok a nevedre, de nekem még felhasználót is kér...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Szerintem az a baj, hogy nem vagy regisztrálódva (na ezt most jól megmondtam) az nlc-n. Először csinálj magadnak egy regisztrációt, és utána engedni fogja.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


igen elötte regisztrálni kell és utánna bejön egy ablak hogy ird be ajleszot az nimrod

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


igen a bemoldaladon néztem a képeket tücsiKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lőjjetek le ha untok. Ezek ma készültek:
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok!

Én annyira de annyira örülök a képeknek! Olyan jó látni, hogy kikkel beszélgetek! Jövök bővebben, de ezt le kellet írnomKép
Senkit se olyannak képzeltem, mint amilyenek vagytokKépKép Na ez nem azt jelenti, hogy rosszabbat láttam a képen. Sőt!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


tücsi ne mondj hülyeséget rakd csak had gyönyörködjünkKépolyan kis édes,ha nem mosolyog akkor is olyan mintha vigyorognak nagyon ari

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi
Megnéztelek ám titeket.Nagyon csini vagy a képeken.
A kiskönyvet a védőnőtől kapod. Ha van vérvétel, vizelet, uh és kenetvétel eredményed akkor mehetsz hozzá az összes papíroddal. A doki nem mindig ír bele. Ha egyet sem ír az egész terhesség alatt az sem baj, csak a szülés utáni zárójelentéshez csatol egy olyan papírt ahol leírja, hogy te megjelentél nála a kötelező 4 alkalommal. Akkor erre is megkapod a tgyást, még a kiskönyv sem kell hozzá.

Virág
Nem sikerül meglesni téged.Kép Azt irja ki hibás jelszó. De nem adom fel kíváncsi vagyok.

Koda
Gyógyulást Marcinak.
Nem semmi mennyi mindent csinálsz egyszerre, hogy győzöd. Gondolom meghalni sincs időd.Kép

Tücsök
Nagyon jók a képek. Nyugodtan telítsd vele az oldalt, nem haragszunk meg.

Lányok
Sajnos nekünk nincs diditális képünk az esküvőről, mert az őskorban(98) még nem volt elterjedt. Így nem tudok feltenni ilyet, de keresek másfajtát. Tudjátok, csak egy gondom van az a fránya kicsinyítés.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!
Küld át mailben nekem, én lekicsinyítem, és felrakom. tucsok13@citromail.hu

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Én még a szülés előtt megkaptam az igazolást a 4 alkalomról. De az csak a szülési segélyhez kell, a tgyást majd a munkahelyeden intézik. Ahhoz kell majd egy igénylőlap, a gyerek születési anyakönyvi kivonata, meg ilyenek.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jaj, nagyon jók a képek. Tegyetek még fel többet is.
Virág!

Én sem tudtam megnézni a képeket, mert nekem se engedi.

Tücsi!
Küldhetek akkor pár képet, mert én se tudom lekicsinyíteni. Ha igen, akkor este keresek olyat is amin én is rajta vagyok

Olyan jó volt látni titeket. A többiek is küldhetnének képeket.

Kép

Kép
oné
 
 


Gyöngyi!
Jöhetnek a képek bárkitől, és feldobom őket!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, Marci jobban van. Elkapott egy vírusos betegséget, ami először a torkára, aztán a gyomrára is ráment. A gyógyszerek gondolom néhány nap alatt hatni fognakKép


Igen ZsuzsaKép
Képet-képetKép

MesiKép
Tényleg tündéri ez a kiskrapek! Nem csodálom, hogy akartok még egy tesót melléKép Tényleg! Akkor most próbálkoztok? Vagy ez a hónap kimarad?
És akkor 9 dl tea. Ez megolgható, engem nem rettent el a szénaízKép

TitiKép
Szuperek a képek! De téged totál nem ilyennek képzeltelek el. Olyan furcsa ez a netezés, nem?
A varrótanfolyam pedig a Molnár Béla ifjúsági házban can. Minden szerdán du. 5-8 között. Összesen 10 alkamom. Én már másodszorra maegyek, annyira tetszik nekemKép Az előzőt pár hónapja fejeztem beKép

VirágKép
Jól megdolgoztatsz engem is a képeiddel kapcsolatbanKépKép Még nem sikerült belépnem az nlc-re, de rajta vagyok!

GyöngyiKép
Köszi neked a teával kapcsolatban! Ugye iszod szorgalmasan??


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Tücsök
Ok küldöm.
Köszi. Ígérem megtanulom én is hogy kell ezt csinálni.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda!
Köszike Zsolti dicséretét. Azért próbálkozunk, mert azzal vígasztalom magam, hogy ha véletlenül össze is jönne (ugyi legkorábban szombaton lesz a pé-m, a beágyazódás meg jövő szerda), akkor se károsodna a baba, mert hétfő este már lesz gyógyszerkém. Hátha még be is tudna pont ágyazódni! Azért én reménykedek, bár a jövő hónapban jobban bízok. Egyébként kiszámoltam, ha csak a jövő hónapban sikerül, akkor is 2006.december 28-ra leszek kiírva.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sikerült! Sikerült Virág! Igen, Mesi, az volt a gond, hogy nem voltam regisztrálva! De jók ezek a képek! Virág, hogy Te milyen csinos lány vagy! Olyan fura, hogy 22 évesen már van egy ilyen nagy fiad!

Koda, igen, fura a net, hisz nem látjuk egymást, max el tudjuk képzelni, vajon ki hogy nézhet ki, alkotunk róla egy képet a szövege, stílusa alapján, aztán a valóság néha egészen más. Nekünk azért könnyebb, hisz rólad van kép a profilodban.

Virágot is el tudtam képzelni, hisz már küldött fotót magukról. Kép

Na, megyek most már dolgozni, tele vagyok tennivalóval. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Nekem is vannak képeim. Majd este ha sikerül akkor felrakok néhányat. A tieitek nagyon jók.
Én most kaptam meg mail-ben a fiamról az ovibáli képeket, amin táncol, olyan édi este, remélem ti is láthatjátok már.
Bocsi, hogy ritkán jövök, de most kicsit el vagyok havazva, de azért olvaslak benneteket.
Rettenetesen fáj a derekam.KépKép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nekem jövő hónap 22-én lesz az esküvőm. Az első házasságomról nem kívánok képet mutatni, majd az újról.
Ez lemaradt!!!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita, nagyon gratulálok!!! Nem is tudtam, hogy esküvőre készültök! Kép Várjuk a képeket!!!

KépKép
titi_27
 
 


köszi titi ari vagyKépde te se panaszkodhatsz ámKép

anita váo gratula!ne is rakj elsöröl majd a másodikrolKépegyedül rolad nem láttam még képed de van elképzelésem kivi leszek hogy eltalálok e valamit!kodát tökre olyannak képzeltem ahogy kinéz!titit nem amig nem láttam képet barnának képzeltem tücsit meg rövid szökénekKépja akkor onét se láttam mégKép

koda és oné regisztrálni kell elötte utánna a jelszohoz hoyg megtud nézni a képeim nimrod -ot kell irni

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Anita!Mi pedig akkor leszünk 5 évesek.A babát szeretnékből néztem át ide egy kicsit.
Mi is március 22.-én szeretnénk összeházasodni,de úgy néz ki hogy idén már nem.De még az is lehet hogy nem fogunk ragaszkodni ehez a dátumhoz.
Sziasztok

Kép
breni
 
 


na lépek sütit sütni aztán majd jövök!addig is pusz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ja, lehet félreérthető voltam, de nekünk április 22-én lesz a nagy nap. Hisz már az a jövő hónapKépKépKép!
Virág: Engem milyennek képzelsz?
Kiváncsi vagyok!Kép

Olyan jó egy kicsit tereljük a szót a babáról, így nem azon rágódom mindig. Eddig mondjuk elég jól bírtam, de most így a középidő tájkán egyre nehezebb. De ilyen témákkal ki lehet bírni, ha teljesen másról csevegünk.

Egyébként már nem lesz lagzink, mert mindkettőnk második házassága lesz. De azért a gyerekeinkkel együtt leszünk 20-an. A párom lánya lesz a koszorúslány. Egyházi nem lesz csak polgári. Ez előbbit későbbre tartogatjuk, mert Attilának előbb el kell válni az egyháznál is és az elég rázós évekbe telhet. Püspöki, vagy pápai beleegyezés kell. De mindegy lényeg, hogy a felesége legyek.
De menyasszonyi ruhám az lesz. Ekrü színű, egyszerű. De nagyon szép.Kép Már szinte minden le van szervezve. Már nagyon várom.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?