Új privát üzeneted érkezett!

Akkor nem tudom.De úgy vagyok vele-lehet hogy primitívül hangzik-ha meg kell kapnia akkor meg kell kapnia.nem szeretem tullihegni a dolgokat.Nem hiszem,hogy félnem kellene ha ezt kapja ha azt.Azt olvastam,hogy lázgörcsöt válthat ki.De csak azoknál a gyermekeknél akik amúgy is hajlamossak rá.De ha jól belegondolunk soha nem lesz semmi olyan,hogy mindenkinek megfeleljen.Nem hiszem hogy a gyógyszergyártok rosszat akarnának.szerintem aza a baj,hogy túl sokat olvasunk.Most itt ez az oltás.Elovastuk róla,hogy ilyen tünetek,olyan tünetek,de arról senki nem írt,hogy megkapta a gyerek és semmi baja nem lett tőle.Mert aztr minekminek megírni.............


Amúgy tényleg nem olcsó a játszóház.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Haho!!
Hol bujkáltok????Na jo akkor én se irok!!KépKép
Vendég
 


Szép estét!!!!!

Andi
Ma mamanap volt.este 7kor értünk haza.Fürdés,vacsi.........KépKépKép

ma gyönyörű idő volt.Dodó nagyon sokat sétált.igaz minden tiszta lucsok volt,de nagyon élvezte.Kellemes hőmérséklet,napsütés.bár csak így maradna.Kép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Sziasztok!!
Itt vagyok ám csak annyíra jó idő van hogy nincs ís kedvem ideülni!!Gyorsan intézem a háztartást,és megyünk is ki!!Tegnap gyalogoltunk 15 km.-ert mármint Kíra,Apa meg Én mert Míront még ilyen hosszu utra nem visszük gyalog!!Õ a babakocsíba őrült a napsűtésnek!!Oly annyíra hogy ki is maradt a délutáni alvása,ezért este háromnegyed hétkor már aludt!!KépNa jo 11-kor fel is ébredtKép aztán éjjel fél egyíg tv-zet Apával!!KépUtána reggel negyed nyolcig megint alvás!!KépKépKép
Roxmort!!
Miron se mond még értelmesen szinte semmit!!Néha már várom,hogy beszéljen végre mert annyíra látom rajta,hogy mondaná de nem tudja!!KépDe ha belegondolok addíg jo amig nem felesel víssza!!KÍRA KépKépKépKépKép
Szemfog???Olyan nekünk még nincs a nyolc első után két rágo jött ki!!!
Heni!!!
Mi az a mamanap???Anyukád,vagy anyosod???Nálunk ilyen níncs mert anyosom már nincs az anyu meg mindennap itt van!!Egy udvarba lakunk!!
Na jo megyek mert Kíra kisasszony éppen egy orája áztatja magát a kádba!!Kép
Szép estét nektek!!Ja és legalább ilyen jó időt holnapra!!Kép
ANDI
Vendég
 


Haho!!!!KépEzért nem jöttök ti se???
Íszonyatosan lassu egésznap!!!
Megyek is!!Puszi
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Tényleg dög lassú a gép.Vagy már teljessen hozzászoktam az MSN-hez?Ki tudja????Kép

Ma találkozom egy anyukával meg a babájával innen a netről.Vagyis Õt régebb óta ismerem,de még soha nem taliztunk.Szóval értitekKépKépKép.Kb 1óra múlva itt is lesznek.Már nagyon izgulok és örülök.KépKépKépKép

Szép napot nektek!!!!!!
Andi
Apa visszament dodozni????vagy még pihen????
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roxmort!!
Apa még két napig itthon van hála ístennek!!Méd szerencse mert Míron elkapott valami virusos bélfertőzést és egésznap hányunk,hasmenése van de elég keményen!!Ágynemüt kellett huznom mindenhol mert mindent összehányt!!Ezenkivül mosok már a harmadik adag megy ,fertötlenitek,felmosok!!Szoval jo hogy ítthon van mert ha éppen nem alszik Míron akkor íde kell feküdnőm mellé és símogatni mert külőnben sír!!Nagyon rossz igy látni ezt a kis eleven lurkot,hogy egésznap fekszik!Ugyhogy sajna jó idő íde-oda mi most karanténbe vagyunk!!Holnaptol Kíra se megy oviba mert gondolom ő is elkapja majd de legalábbis hordozza magába!!Állitolag 3 nap kemény lesz aztán javul!!Enni se akar,pedig a dokinéni ezt hajtogatja "répa -rizs"
Dehát ha nem kell neki!!KépSzerencsére ínni iszik meg az elöbb evett kekszet meg ropit!!KépMegyek is napozatok helyettünk is!!Puszi
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

A tegnapi tali nagyon jól sikerült.Annyira jól éreztük magunkat és a manók is.
KépKép
Kép

Andi

szegény pici Miron.Reméljük hamar meggyógyul.Sok-sok gyógyipuszit küldök nekiKép

Roxmort
persze hogy talizhatunk.)KépKépKépKépKépKép
De sajna most hétvégén megint jön a zimaKépKépKép

Vigyázzatok magatokra és a kismanókraKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Hát csak gyorsan mert nagyon betegek vagyunk!!Délután megyünk a dokinénihez,mert nem mulik ez a hányás hasmenés!!Szegénykémre rá se lehet ísmerni,nagyon lefogyott és olyan bágyadt egésznap!!Szinte állandoan alszik,most is éppen Apa mellkasán!!KépDe álltalába az enyémén szokott,biztos így jo neki ha melegitjük a hasát!!Gyorsan dobok két képet,hogy hogy telnek a napjaínk most amiota beteg!!
Szép napot nektek!!
ANDIKép

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Andi
Szegénykém.Kicsi Miron.Annyira látszik rajta hogy nincs jól.De a kép mindezek ellenére nagyon aranyos
Mi volt a dokinál?

Holnap sajnos mi is megyünk.Képzeljétek Dani egyszercsak megszólalt délután,hogy nagyon fáj a feje és egy óra múlva már 37.2 volt a hője.Majd este 8kor lázcsillapítóval volt37.6.Foggalmam sincs mi baja.Ráadásul Dodót reggel vinnem kell egészséges rendelésre,mert a kukuc megint letapadt 4nap altt most rosszabbul néz ki mint a beavatkozás elött.ráadásul kétszer vércsepp is volt a pelusban.Nagyon félek.

Most megyek megpróbálok aludni.

Jóéjt sziasztok.Vigyázzatok magatokra.
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!!!

Voltunk dokinál.Danikám benyelt egy vírust.Valószínű ezt a hányás-hasmenést.csak a szervezete még mindig harcol ellene.Hajanlba már 38.2volt.Ooyan gyenge a kicsikém,hogy alig bír mozogni.tegnap este óta csak fekszik.Ami nem baj.Kezdem átérezni a gondodat Andi.Remélem Miron már jobban van.

Dodónak meg minden rendbe a fütyivel.Félrenéztem,de mondta a dokinéni,hogy tényleg olyan mintha lelenne nőve.De nem.
Megint megkérdeztem az oltást.Az újjat kapjuk.Ebbe már benne van a Szabbin csepp is.Amit eddig kanállal adtak.És 18hósan is kapunk szurit,ami eddig a 3évesnek felelt meg.

Andi
amit Judit írt Hipp a tényleg jó.Meg gondolom adod neki az ilyen ionpótlókat is.

ma elég kellemes idő van.vagy csak én éreztem melegnek,mert rohangáltam mint a hülye.....
Na mindegy.
További szép napot és gyógyulgatást.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Hát sajna már kezünkben a korházi beutalo!!KépNagyon gáz!!Tegnap már kezdett javulni,hányni egyáltalán nem hányt éjszaka 4-szer kakilt és már az se volt hig inkább kásás,de sajna ma délelött megint rosszul lett,de annyíra hogy nem tudtam egy korty vizet se belediktálni!!KépHányni nem hányt és ha minden jol megy ez a szerencsénk meghogy nincs láza!!Ugyhogy most délután megint iszik!!Délelött annyíra megijedtem mert olyan volt mint egy komás,csak nézett ki mozdulatlanul a fejéből és nem reagált semmire!!Na akkor mondta a doki,hogy menjek beutaloért,de mind emelett probáljam meg mégegyszer az otthoni ápolást,ugyanis csak a Lászlóba mehetnénk ahol sajna annyíra teltház van hogy én nem maradhatnék ott vele!!Hát azt már nem!!
A barátnőm felhivott egy korházi főorvost az is az otthoni ápolást javasolta!!
Ezt:
-Jéghideg víz -szőlőcukorral (jégkocka ís lehet) és azt kell 10 percenként a száján át befecskendöznőm kb 5 ml-t és semmi más legalább egy napig!!Azt mondja ez olyan mint a korházi infuzio!!
Egyenlöre ugy néz ki bejött!!KépRemélem,már két ora alatt fél cumisüveg benne van!!Csak a hasmenés ís van még!!Kép
Az ors 200 probáltuk de nem issza,ha erőltetem kihánnyja!!!Kép
Hát ez van ma már Kírával kibögtem a lelkemet!!Egyébként tegnap egész éjjel ő is hányt,de ma semmi szerencséreKépAnnyíra sírt szegény hogy nem akarja,hogy Mírcsí korházba menjen!!Olyan édes volt azt mondta nem tud nélküle már élni!!KépKépKép
Eggyütt sírtunk!!Kép
Na jo megyek,irok még a másík topikba ís mert a lányok ott ís hiányolnak!!Kép
Roli!!Probáld amit leirtam,ja és nem jo ha sokat alszik,ébren kell tartani és ítatni!!
Vigyázzatok és gyogyuljatok!!
ANDI
Vendég
 


Szép estét!!!
Andi
Amit írsz még olvasni is szörnyű.Szegény manónak ennyit kell szenvednie.Már hanyadik napja csináljátok ezt,2.-3.?Sokat fogyott?

Daninak nincs se hasmenése,se nem hány.Csak rettentő hányingere van.
Félre értettél.Nem azt írtam hogy alszik,csak fekszik,mert nagyon gyenge.Szerencsére tudom itatni.

Azért írj holnap is ha tudsz,hogy mi van Mironnal.JÓ????

Ti is vigyázzatok magatokra és sok erőt kívánok Mironnak,meg neked kitartást.Minden rendben lesz.KépKépKép


Jó éjszakát!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!!

Docsék éjjszakánk volt.Daninak éjjel38.5 volt a hője,most lement 38ig.Viszont elkezdett hányni.Egy korty tea be 2dl ki......
Ha nem Danicival voltam fenn akkor Dodó sírt.Hulla vagyok.
Most megyek ágyat húzni/mosni.Remélem nem ez lesz a napi program.
szegény Dani már biztos nem mehet a délutáni svábbálra.KépKépKépKépKépNagyon szomorú.

Andi
Míron,hogy van.Írj han tudsz!

Roxmort
Olyan jó,hogy ti jól vagytok.KépKépKép

Szép napot!

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan!!!!Este ota nem volt széklet hányni se hányt láza síncs!!!Inni ugy ivott este hogy fecskendeztünk,de ma már rendesen cumisűvegezik!!!Nagyon pilledt,és gyenge még ugyhogy még nem tépem el a beutalot!!!Remélem most már jol lesz!!!
Azért nem jó ha sokat alszik mert akkor nem iszik ha alszik és mégjobban elhagyja az ereje!!!Ugy látszik a fenti recept segiteni fog!!KépKép
Kírával minden ok!!!
Roli!!!
Probáld a szőlőőcukros hideg vízet!!!Finom!!!Kép
Mindent fertötlenits amit tudsz mert vísszafertőződhet!!KépKép
Vigyázzatok magatokra!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!
Andi
Nagyon örülök hogy Mírcsi jobban van.Csak így továbbKépKépKép

Dani is jobban van.Reggel óta se láz se hányás.Ebédre evett két kanál fött rizst és fél óra múlva megfájdult a hasa,de benn maradt.
Fertőtlenítek folyamatosan.
Majd benézek ha tudok.
Puszika

Kovács Roland
roli
 
 


Megint én vagyok!negyed 5 óta 38.5 a láza.megint nemtudom semmivel levinni.Ugyanez volt hajhnalban is.Szegénykém alig bír menni,összecsuklik a lába és holt sápadt.Olyan sz@r ez az egész.Az elöbb megkívánt egy kis mandarint.Adtam neki,de csak a levét szívta ki.Talán ez is valami.

Míron hogy van?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Nálunk a helyzett szinte változatlan,sajna megint volt két hasímarsí ma délután,inni iszik ha kinálgatom,meg rágcsált egy kis piritos kenyeret!!Továbbra ís nagyon gyenge,ő se tud szinte menni!!És csak engem akar,egésznap a kezembe van és még Anyunál se marad,pedig vele nagyon elvolt mindig!!Ugyhogy most este állok neki a napi teendőknek,mert egésznap vele vagyok!!kétszer másfél orát aludt azalatt főztem meg Kíráztam!!Neki hála ístennek semmi de azért egy párszor jőn,hogy fáj a hasa,akkor lefekszik 10 percet és jobb lesz!!Miron is elégé görcsöl,nagyon huzzza őssze magát!!Sztem Kíránál se usszuk meg ennyível,de azért gyogyszerezem őt is!!
Rolli!!
Te mit adsz Daninak??Probáltad a normaflorét???Az állitolag fertötleniti a beleket!!Mi használjuk!!
Megyek mert millio dolgom van még át kell huzni a mi ágynemünket is,mert reggel ebbe ís ugráltak ráadásul Kíra ítt ís aludt az apjával,én meg a Mírcsí szobájába!!Ugyhogy minden ágynemüt huzom mindennap!!Vasalni is kéne,de szerintem holnapra ami leszárad ugy huzom fel vasalatlanul mert nem győzőm!!
Hát ennyí!!Vigyázzatok magatokrA!!!
sZÉP ESTÉT!!Jövök ha tudok!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Képzeljétek este meg most reggel zöld (spenot szinú)Székletünk volt!!!Nagyon félek!!Volt már nektek ilyesmi???Ínni iszik enni semmit!!
Irjatok mert nagyon ideges vagyok és a dokinőt csak 9 után hivhatom!!
ANDI
Vendég
 


Jó reggelt!!!!
Andi
Nem tudom mitől lehet.Esetleg nem adtál neki kamillát,mert attól lehet.Vagy esetleg az a bélfertőtlenítő nem színezheti el?Vagy ilyenkor már szerintem,de ez NEM BIZTOS!!!!!!!Lehet benne egy kis epe,mert már nincs mit kikakálni.Ezt elég félve írom le mert lehet,hogy baromság!!!!!
Ne idegekedj!Minden rendbe lesz.
Mondjuk ezt pont én mondom aki azt hittem már vége.Erre 7kor megint arra kelünk,hogy Dani hány és a láza 39.2.Õ is csak iszik enni tegnap reggel óta semmit.

Ha beszéltél a dokinővel Írj,hogy mi volt.

Kovács Roland
roli
 
 


Szia!!
Velejáro azt mondta a dokinő,és ha hétfőig nincs változás akkor korház!!!KépMuszáj eröltetnem a répa-rizst mert az almalé meg ilyenek nem fogják meg csak átmossák!!Ugyhogy most tők folyékonyra csínáltam a rizs-répa levet és fecskendezem a szájába.Szerencse,hogy nem hányja ki,remélem igy jo lesz!!Amugy reggel ota megint nincs széklet és evett ropit!Hát ennyí!!!Ha tudok jővők!!
Vigyázzatok és Roli neked kitartás gondold azt,hogy én is azt csínálom mit te!!Tudom sovány vigasz!!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!
Tök pipa vagyok!!!!!Délután óta nemmegy be az üzim.KépKépKépKépadminisztrátor hiba vagy mi.

Andi
Tiszta szívből örülök,hogy javulgat az állapota kicsi Mírcsinek.Örülök hopgyha keveset is de eszik.Kép
Daninak a reggeli nagy lázat levittük.Azóta jól van.ebédre már evett egy kis üres nokedlit.És bögre szám issza a teát.KépKépKépMár kétszer ideült a géphez játszani.

Roxmort
Jól eltüntél msn-ről.Mire írtam már nem voltál bekapcsolva.KépKépKépKépNem akartalak zavarni csak nem tudtam netre bejutni és gondoltam dumcsizhatunk.Kép

Ha nem tudnék ma már jönni akkor jó éjszakát nektek!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Daninak megint megy fel a hője.Már baromira unom....Azt hittem már minden oké.KépKépKép

Nézzétek Dodó folyamatosan ott van vele.
KépKépű
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


sZIASZTOK!!
Lekopogom de ugy néz ki minden ok!!Csak szegénykém nagyon éhes és csunya Anya nem adott neki délbe pizzát,sőt még az esti tápit se kapta meg!!KépKépKépHelyette volt fincsí szájhuzos répa-rizselKépKépSíkerült ma belediktálnom jobban mondva fecskendeznem egy jo nagy tányér répa-rizst,ugyhogy délután kaphatott egy kocka csokit,ja és egésznap ropit és piritos kenyeret majszolt!!Sokat ivott,főleg a kecskeméti üveges almalé jött be neki mert az rostosabb!!Kép
Remélem most már minden ok lesz!!Síkerült a zöld kakival jol rám ijesztenie!!Én hüle meg utána néztem a neten ennek a Rota virusnak,hát már bánom!!KépKép
Roli!!
Hányás-hasmenés is van??Probéld akkor azt a normaflorét tényleg nagyon jokat irnak rola és nekünk is bejött!!KépKépKépet majd holnap rakok mert lefényképeztem,hogy milyen sovány lett szegénykém,de még nem töltőttük be!!Most már nincs kedvem mert huzos napom volt ma!!
Megasztárt néztek???KépKépKép
Szép estét nektek!!Gyogyuljatok!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!
Hát sajna reggelre felment 39-re a láza Míronnak most alszik!!Vszinű a torkára huzodott a bací,de ez már legyen a legkevesebb,lényeg,hogy nincs hányás hasmenés!!Lázát csíllapitom,holnap jőn a dokinéni biztos kap valami antibiotikumot!!Kép
Röviden ennyí,megyek főzni!!
ROLLI!!!
Nálatok mi ujság???Gyogyuljatok!!
ROXMORT!!!
Nálunk is szakad a hó!!KépKép
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!

Csupa jó hírem van.Dani ma reggel úgy kelt mint akit kicseréltek.Se láz,se hányás,se semmi.......Egész nap nem feküdt,csak most szundizik egy kicsit.Már evettt is(de mondtam,hogy még óvatossan).Úgyhogy azt hiszem minden rendben van.KépKépKép

Andi
Ti viszont jól kifogtátok.Nagyon sajnálom kicsi Míront,hogy ennyit kell szenvednie.Nekem ez a három nap is szörnyű volt.pedig csak nézője voltam.KépKépKép
Remélem legközelebbi bejeltkezésednél már te is csak jókat tudsz mondani.KépKépKép

Roxmort
Akkor jól elkerültük egymást.sebaj majd máskorKépKépKép
Ti jól vagytok?Bencike miket csinál???

Puszi és további szép napot.
HeniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Lázat síkerült levinni,de ma megint volt egy zöld kaki ami számomra elég ijesztő!!Nem baj holnap jőn a dokinéni,majd okosabb leszek meg készen lesz a széklet eredmény!!Kicsít nyügösebb volt!!Most este akartam neki tápit adni de csak pár korty kellett nekiKéppedig azt hittem őrülni fog!!Igaz mást se igazán eszik még és ínni is kinálgatni kell!!Hát jol elkaptuk!!KépCsak már lenne vége!!KépOlyan rossz igy látni őt!!
Roli!!
Ti jol vagytok??Remélem legalább nálatok helyre áll minden!!
Roxmort!!
Szép kis hó mennyíség esett le,de már olvad!!Kép
Megyek mert hulla vagyok!!
Szép estét nektek!!Ja felvettelek titeket a messengerre,de me nem tudok jönni mert Apa akarja a gépet!!
ANDI
Vendég
 


Szép estét mindenkinek!!!

Dani teljesen a régi.vagyis enni még nem úgy eszik,mint rég.Biztos összeszűkűlt a poci.Holnap azért még itthon marad,úgy érzem egy nap pihi és erőgyűjtés még ráfér.Kép

Andi
Ti ezt jól kifogtátok!!!!Emlékszem Dani egyszer bekapott egy vírust(nem emlékszem a nevére)De két hétig diéta volt és keserűtea.Szegény már csak nyákot kakált,de olyan ketgyetlen rothadt szaga volt,hogy......nem is ragozom.Szal ezzel csak azt akartam mondani,ezek a vírusok tudják hogy kell az embert megijeszteni.kis vacakokKépKépKépde meggyógyultunk és ti is megfogtok gyógyulni.
nekem már rég megvan az MSN címed.Sőt a múltkor meg is változott.Hírtelen azt se tudtam kivagyKépKépKép

Azt hallottam ma este,hogy visszajönnek a mínuszok.Éjjelre egy-két helyen -10°ot mondottKép

Megyek pihizni,Jó éjszakát!!!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Jó sz@r éjszakánk volt.Dodó egy percet sem aludt.Hajnali egyig sétálni kellett vele,így egy kicsit megnyugodott.Valami nagyon nem tetszett neki.Fájhatott a hasa vagy a foga.Nagynehezen sikerült odatennem magam mellé,így próbálván aludni egy kicsit.Hát nem jött össze.Egész éjjel forgolodott,tekergett összevisza az ágyban.Most viszont baromi jó kedve van.Remélem ez volt az első és utolsó ilyen éjszaka.

Andi
Mírcsi hogy van?????

Szép napot mindenkinek!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Hála ístennek a tegnapi láz ota semmi,nagyon jó kedvű és sokat játszik!!Ugyhogy dokinéni lefujta magát,mondván ugysíncs széklet eredmény inkább jőn holnap után vagy akár inkább akkor már sétálhatunk is hozzá eggyet!!Nem bánom mert én elég nyomi vagyok semmi kedvem nincs putszra vágni a lakást!!Igaz nincs kosz de mindenhol lognak a ruhák,áll a vasani valo inkább játszunk!!Megaztán nem kell,hogy hozzon ide esetleg valami bacít!!Jobb igy!!Tul vagyunk rajta ez a lényeg!!Reggel 5-kor kellt és első utja a hűtöszekrényhez vezetett,de csak egy kis kalácsot mertem neki adni!!Most délelött alma-banán ebédre répa-krumpli!Holnap már ehet ha minden ok lesz!!Kép
Roli!!
Õrülök,hogy jol vagytok már ti is!!Én kivinni még nem merem mert annyíra legyengült,hogy biztos hamar megfázna,majd szerdán!!Nem tudom Kírát engedjem e szinházba!!???Szegény annyíra akar menni!!KépA kis barátnői is mennek és ezt megtudta!!Még gondolkodom!!
Megyek mosogatni!!
Szép napot nektek!!
ANDI
Vendég
 


Szíasztok!!
Hát ti hol jártok???Biztos sétálgattok,jo nektek mi meg bennt punnyadunk!!Egyébként minden ok!!!
Megyek is mert főzők!!
ANDI
Vendég
 


Halihó!!!!

Jó is lenne sétálni.De befagy a ....
Pihiztem.Éjjel 6xkeltünk.KépKépKépKezdek kibukni.Tegnap belenéztem a szájába.teljesen ki van fehéredve alul az ínye.Úgyhogy szerintem ez a nemalvás oka.
Dani ma már ment suliba.

Kírát végül elengedted színházba?Szerintem elengedheted.Ha valami baja lenne már kijött volna.Nagyo örülök hogy Mírcsi jól van.KépKépKép

Roxmort mi is így vagyunk.Muszály Dodót egy kicsit kivinni,mert különben nem lehet vele bírni.Képzelheted mi volt itt 3napig amíg nem tudtunk kimenni.KépKép

Vigyázzatok magatokra.Puszi Heni
KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Itt vannak a beigért képek!!!

Itt a kis etiop menekült:
Kép

Kép

Itt pedig a Kíra tegnapi vasalása:

Kép

Kép
Hát ennyí most gyorsan,mert Kíra mesélni akar a szinházrol!!Elengedtem!!!KépKépKép
Nálunk is nagyon hideg van!!Holnap megyek a Kíra sulijába nyílt napra!!KépKépTiszta furcsa,hogy suliba megy!!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


bocsí kettő egyforma ment be!!

Kép
Puszi
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Andi
Nem is etióp!!!!de tény,hogy látszik rajta,hogy nyúzott.De azért még maradt ott.KépKépKépNagyon örülök,hogy jól vagytok.
Kíra micsoda segítség.Dani is egyszer kipróbálta a vasalást,de egy pelus után azt mondta:˝Inkább később folytatom˝

Milyen volt a nyílt nap????Kíra is ment veled?
Nekem tavaly amikor tudatosult bennem,hogy Dani suliba megy,szinte depis lettem.Ugye hogy nőnek?????
Dani ma megy színházba.Kép
Mi megint nem aludtunk éjszaka.Nem tudom meddig bírom.Kijöhetne az a fog.ha egyálltalán attól van.KépKépKép

Roxmort
Már MÁRCIUS van!!!!!!!!!Kép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Ma egésznap lógtam.Barátnőm volt itt kislányával.Gyerkők jót játszottak.Kép
Délután egy kicsit takarítottam.Néha azt is kell.Kép
De nálunk nem mehet semmi simán,mert akkor túl egyszerű lenne az élet.Dodó most estére belázasodott.KépKépKépMost elaludt de ki tudja meddig.

Roxmort
Ez a hiszti dolog nekem is ismerős.KépMúlthéten Dodó is eljátszotta.
Nem ismerem ezt a teát.Gyógynövényboltam vegyem.te szoktál adni Bencinek?

Andi
Teljessen meggyógyultatok?

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Igen minden rendben van minenki makk egészséges!!!Azért tüntem el mert tegnapelött megszült a másík barátnőm is!!Kissé nehezen ment hétfön este 10-kor folyt el a víz és szerda délztán 2 után szült meg!!KépKépSzegény mejárta a hadak utját és végül császár lett a vége!!KépNem tágult két ujjnyínál többet de fájásaí 5 percesek voltak 6 órán keresztül!!Ráadásul ennyí ídőt magzatvíz nélkül!!KépHát nem tudom tegnap voltam nála sajna nagyon depis alig akart beszélni és a gyerek se igazán érdekli!!Ja és miután megcsászározták közölte az orvos" ha ezt tudjuk elöbb kellett volna"Ugyanis 4,10 kg a gyerek és 60 cm.A barátnőm meg 155 magas és 55 kilo nem terhesen!!Szal nem tudta volna rendesen megszűlni,de az ultrahang nem ezt mutatta,hogy ilyen nagy ott 3,50-nek mondták!!!Na most ennyí,rohanok mert vásárolnom kell!!Majd jővők!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Úgy tűnik a lázon kívűl más nem nagyon van.Aminek persze örülök.
Roxmort
Lehet veszek ilyen teát.De lehet,hogy ez miatt a nyavaja miatt nem aludt napokig.Mondjuk éjjel se sokat hunytunk.Igen az is lehet,hogy megint a foga miatt.

Orvoshoz nem vittem.beszéltem a védőnővel Õ is azt mondta nem vigyem be.Tele van a rendelő.....

Andi
Szegény barátnőd.Nem irigylem.Reméljük hamarosan˝magához tér˝!Sógórnőm is így volt Õ másfél nap után hazament a kórházból,és 20óra múlva ment vissza.na akkor végre megcsárszározták.A víz miatt meg ne izgulj.maradt ott bővenKép

Most megyek,még este benézek:Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Nics ítt senki amikor végre enyém egész éjjel a gép??Apa sőrőzni ment nem igen keveredik ma haza!!KépMár jobban van a barátnőm vszinü csak a szűlés hatása alatt volt még!!Kép
Veletek mizujs??
Dodo még mindig lázas???Remélem tényleg csak a foga miatt!!Kép
Na jo megyek bebujok a lányom mellé ma itt aludhat velem Apa helyén!!Kép
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Fiúk még alszanak.Dodóval megint egész éjjel fentvoltunk.Estére megint fölment a hője a 38°ra.Kép
Semmi más baja nincs.éjjel amikor felkel van olyan hogy csak felsír,forgolodik egy kicsit és visszaalszik.Ebből is gondolom,hogy a foga.Biztos ilyenkor nyilal bele.Vagy ki tudja!?

Ma megint mamanap van!Legalább pihizek egy kicsit.
Nem is tudom Andi te kérdezted amúltkor,hogy az mi?
A mama az én anyukám.Sajnos aparészről se mama se papa nincs.Kép
Milyen jó dolga van apának!Haverok,buli,Fanta.....KépKépKép
Örülök,hogy abarátnőd jól van.egy ilyen szülést bizti nehéz elfelejteni.

Na megyek készülődni.
Este leszek!
Szép napot!!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Csak érdeklődnék,a barátnőm nevében,hogy ki szült a Rókusban?És milyen élményei vannak a kórházról?Esetleg valaki tud jó Dokit ajánlani?
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!!
BEA!!!
Itt mindannyían a Rokusban szültünk,én speciál a Mihályí doktornál akit bátran merek ajánlani nagyon kedves aranyos és jó orvos!!Ha valami bövebben érdekel irj emaílt!!
Hello Cajok!!!
Tegnap nagyon jó volt az iskola látogatás Kírának nagyon tetszett,nagyon jol érezte magát!!Õsszebarátkozott már a jövendőbeli oszt.társaíval,és a tanitónénivel is!!Mondta ís neki a tanárnő,hogy "Kira anya nem olyan régen még babakocsíba tolt az utcába,most pedig már hozzám jősz tanulni!"Itt lakik az utca végén mindennap itt megy el a házunk elött néhányszor!!
Ma pedig egy játszóházba voltunk,nem tudom tudjátok e hol van a Csíllagvár Bevásárlokőzpont,na annak az első emeletén van,nagyon super jó és nagy!!Miron ís nagyon élvezte,majd rakok be képeket mert csínáltam!!KépKépÉs nem is drága!!Csíllaghegyí hév megállonál van!!Nekünk kicsít messze,de megérte elmenni tényleg super hely!!!
Veletek mi van????
Dodo jól van már???Mi se alszunk mostanába éjszaka elég sokszor felsír,aztán megunom a szaladgálást hozzá és kihozom a nagy ágyba!!KépSzét rugja a vesémet reggelre!!Kép
Na jo megyek mert Apának gép igénye van!!!Ja reggel negyed ötkor jött,haza szombaton ugyhogy lemaradt az iskolalátogatásrol!!KépKépKépInkább jobbanak láttam nem feélkelteni 8-kor!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!
Roxmort!!
Te vagy a héten a második aki szol,hogy nem talál!!Nem tudom miért keres Kutala Andi néven vagyok bennt!!Ha nem találsz majd én rád keresek!!Hely szerint Pilisvörösvárba keres!!
Üzenj ha megtaláltál,és hogyan mert már kiváncsí vagyok miért olyan nehéz engem megtalálni!!
Puszi
ROLI??????
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok ám csak a hétvége elég sűrű volt.Kép
Szombat mamáztunk,vasárnap meg Danit vittem buliba.Kép
Dodó remekülvan.Láz eltünt egyik pillanatról a másikra,de fog nem jött vele.Pedig most már alulu fölül be van duzzadva a kis ínye.

Egyik barátnőm nekemis küldött meghívót a wiwre de még nem regisztráltam.........na majd mindjártKépKépKép

Mit szóltok ehhez a gyönyörű tavaszhoz?KépKépKépKép

Andi örülök,hogy Kírának tetszik a suli.Nagyon fontos.Kép

Most futunk edzésre majd jövök.PusssssszKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!!!
Nem jelőltél be ísmerősnek mert nem kértél visszaígazolást!!Tudod ott a kép alatt van az,hogy ísmerem és akkor én kapok egy emaílt amibe írják hogy ísmerősnek jelőltél,és akkor vissza kell igazolnom!!De hiába várom a wíwröl az emaílt,nem jőn!!KépKépProbálkozz mégegyszer!!Kattints rá arra,hogy ísmerősnek jelölöm!!Ha nem lesz jó estig akkor én kereslek téged!!Csakhogy a nevedet én se tudom!!Ird be!!KépKépKépÉs ha én már visszaígazoltam neked akkor az én ismerőseím között is keresgélhetsz hátha van közös ísmerősünk!!Meg név szerint is lehet!!!KépKépSzolj ha nem megy!!
ANDI
Vendég
 


Roxmort!!
Most jött este az üzenet!!KépKépVisszaígazoltam!!KépKép
Gyorsan bedobom a játszóházas képeket aztán megyek mert nagy bevásárolni voltunk és hulla vagyok!!

Na szoval igy élvezte a kis őrdög!!:

KépAz ugrálovárban éppen egyedül!!

KépA csuszda vísszafelé érdekesebb!!

KépLányokkal a sok golyó között!!

KépItt egyedül!!

KépLányok is élvezték!!

KépItt egy teljesen idegen kisfiuval játszott,nagyon tetszett neki ez a fa vonat!!

KépEz már hazafelé!!Igy kifáradtunk!!KépKép

Bocsí ha sok voltam,csak gondoltam megosztom veletek!!KépKép
ANDI
Vendég
 


Halihó!

Totál kivagyok.Dodó reggel óta hisztizik.semmi nem jó neki.Mindenre csapkod,dobálja magát.....KépKépKépMi lehet vele?Kép
De jó nektek Judit,hogy már a nehezén túl vagytok(fogilag)Szeretnék már én is ott tartani.

Andi
Szupik ezek a játszóházas képek.Tényleg jó messze van csillaghegy,de megéri.Kép

Regisztráltam iwiwre,majd megpróbállak megkeresni titeket.De ti is próbálkozhattok.

Puszi Heni

Ja és ha nem jönnék ma akkor szép jó éjszakát.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

A mai napunk se volt leányálom.De mintha kibújt volna az a 9-es fog.Legalábbis egy pillanatra,mintha azt láttam volna.De nem engedi,higy megkuksizzam.
Ma is elaludt már fél 8kor magától,de fel kelt később cicizni.

Ti merre jártokM?Mit csináltik?

Judit
Köszi,hogy megkerestél iwiwen.Nekem nem megy.Valamit tuti elcseszek még ezen is.Kép

Na puszika és jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Az előbb lemaradt........

Boldog Nőnapot nekünk.Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Hellóka!!!
Mit csináltok?????

Nekünk ma venni kellett egy új babakocsit,mert tegnap eltört a régi.Mondhatom baromi pipa vagyok,hogy a garancia lejárta után megy tönkre.De még muszály a kocsi.
Ráadásul tiszta latyak is lett ettől a sz@r időtől.KépKépKép

Dodó ma megengedte,hogy belenézzek a szájába,és tényleg fogat láttam.Végre kibújt.KépKépKépKép

Puszi Heni
Kép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?