Új privát üzeneted érkezett!

Réka!
Még annyit, hogy a tünetek ilyen korán még nem nagyon jelentkeznek, nálam is kb. a 6-7. héten kezdődött az émelygés, szép fokozatosan. Természetesen nem vagyunk egyformák, tehát lehetséges hogy nálad máskor, vagy másképpen fog jelentkezni, vagy egyáltalán nem is fog. Egyik állapot sem kóros, ez a lényeg.
Persze a has érzékenysége más tészta, az már előbb is jelentkezhet, nálam azóta tart Kép
Egyébként szedsz valamilyen gyógyszert így az inszem után?
Mamy (13)

Kép
mamy
 
 


Szia Kismamik!

Sajna a 7vége gyorsan elrepült; voltak látogatók szép számmal Kép, sajna vasárnap is, amikor megint nagyon gyötört az émelygés, és ahhoz képest, hogy szombaton végre rendesen ettem!! vasárnap megint egy falat sem ment le. Már nagyon várom a 13. hetet, jó lenne normálisan kajálni, meg kicsit aktívabbnak lenni!
7végi új tünet, hogy összevissza fájdogál a pocim, de főleg akkor, ha rendesen a fenekemre ülök. Totál furcsa! (Mintha azzal nyomnám a méhet, vagy mi)

Melinda

Marci egyszerűen tünemény!!! Kép Kép Gyönyörű babó; nagy szívtipró lesz Kép
Val. én lemaradtam az első képről. Nekem inkább hétközben lenne alkalmasabb, mert én is itthon vagyok a 15hétig (utána még val. megyek vissza dolgozni), de a 7végét is meg tudom oldani, csak az picit macerásabb! Már alig várom!!

Melinda, Ákata, Kriszta

Először is nagyon szépen köszönöm a tiszteletbeli érdi tagságot! Kép Majd, ha a tali már konkretizálódik, akkor priviben elkérném valamelyikőtök számát, mert ugyan térképen nagyon ügyesen tájékozódom, de azért sokkal nagyobb biztonságban érezném magam, ha lenne egy számom, mielőtt elindulok Érdre. Kép

Réka

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ne aggódj! Nekem a 7 hét közepéig semmi tünetem nem volt szinte, csak fájt a hasam, meg picit fel voltam fújódva. Sajna a helyzet változott, pedig azt hittem megúszom. Örülj neki, ha nálad így lesz, semmit nem jelent; attól a babóca még jól érzi magát ott benn! Kép

Jadey

Egyenlőre még nem észveszelytően sűrgős a dolog ugye, mert még sajna nem akkora a poci Kép DE akkor majd én is számítok rá!

Mindenkinek nagyon szép napot, lehet, hogy holnap nem jövök, mert dolgoznom kell ma is holnap is, csak holnap még a munkahelyre is be kell ugranom, de legkésőbb szerdán itt vagyok!

Addig is puszi Mindenkinek!!
J.E.
macifülke
 
 


Lányok!
Köszönöm a kedves fogadtatást és a megnyugtató szavakat. Mostmár kezdem elhinni, hogy attól még lehetek babás, hogy nincs semmi tünetem. Aztán majd a hitetlenkedésemért cserébe nehogy duplán kapjam meg a tüneteket! Kép

Mamy!
Igen, ezek szerint sorstársak vagyunk!
És örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a parámmal. Kép
Nálatok mi volt a gond? Ha indiszkrét vagyok, csak ne szólj!

Hozzászólni a témákhoz még nem igazán tudok, mert alig bírom követni az eseményeket. Megengedtek egy javaslatot? Maximum nem alkalmazzátok. Szerintem vagy az aláírásnál, vagy a táblában érdemes lenne jelezni, hogy ki hányadik hétben van, mert - legalábbis nekem, újnak - nagyon nehéz követni, hogy ki hol tart. Persze nem akarok okoskodni... Kép

Köszi még egyszer:
réka
5+5
Vendég
 

 
 

Réka
OK... csak időnként lemarad...
Én sem spontán babát várok... lombikoztunk...

Gigi 13+3
Vendég
 


Sziasztok, Lányok!

Úgy látom, rajtam kívül is sokan vagytok "hasfájósak" - nekem mostanában nyilall, húzódik oldalt... Aszittem, ezek a tünetek inkább múlni fognak, ahogy közelítek a varázslatos 12. hét felé, de inkább újfajta húzódással gazdagodtam, ahogy a hasam nő...

Kriszti,
részvétem a nagy óraszámhoz... Azt mondják, a második harmadban az ember lánya igen aktív lesz - akkor milyen könnyen fogod majd venni ezt a pár órát... - én is ezzel vigasztalom magam...
Nekem holnap lesz az UH :-)))

Macifülke,
Tel. szám OK, és reméljük, kitart a szép idő...

Puszi mindenkinek
Kata
(11+1 v. pár nappal több :-)))

Kép
Ákata
 
 


Hellókák!

Köszönöm a fogadtatást és a táblába a nevemet Kép Én majd a Scöpfibe fogok (szeretnék) szülni. Név közül talán csak a lány biztos: Kitti.
De még majd megvárjuk, hogy fiú lesz-e vagy lány?!

Ne haragudjatok, hogy név szerint nem tudok mindenkinek valamit jót írni, de hála olyan sokan vagyunk, hogy nehezen tudom követni a dolgokat inkább csak raktározom az infókatKép

Nekem is voltak nagyon rossz napjaim, főleg az elején 6-12 hétig, de a magneB6 igen sokat javított az állapotomon. Viszont nem hogy nem vagyok kívánós, de van hogy egész nap nem is ennék semmit, de az kínzás lenne a kicsivel szemben, úgyhogy valami azért mégis lecsúszik Kép Remélem leszek még ennél kívánósabb. A rosszullétek kezdenek elmúlni (14.héten járok), de még azért vissza-visszatér egy kis fejfájás kíséretében, vagy lekoppan a fejem az asztalra úgy elszunnyadnékKép
Engem a dokim a jövő hét elején küldött az afp vizsgálatra, de akkor én még csak 15 hetes leszek. Remélem ez nem zavarja össze az eredményt. Habár a múltkor úgy volt, hogy csak 12 hetes vagyok aztán közölte a doki, hogy már 13. Úgyhogy repülnek itt a hetek a tudtom nélkül isKép

Na jó mindenkinek kellemes napokat kívánok, főleg hogy már végre süt a nap! JUHÉJJ

Pusznyó Nektek: Bettus

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok!
Réka! Nálunk az volt a gond, hogy én már 36 leszek az idén, és volt már egy vetélésem 2 éve, akkor nem derült ki hogy miért. (Nem is nagyon vizsgálgatták). Fél év kihagyás, és másfél év próbálkozás után elegünk lett, és kivizsgáltattuk magunkat. A férjem szuper eredményt produkált kétszer is Kép így hát rám került a sor. Nyilván te is átestél ezeken a vizsgálatokon, hát senkinek nem kívánom, (pl. petevezeték átjárhatósági vizsgálat, jajjjj...) Az derült ki, hogy a jobboldali el van záródva, de a baloldali tök jó. Stimulálás (hasbaszuri) következett, és szépen értek a petécskék, szerencsére baloldalt Kép így került sor az inszemre, mely hálistennek SIKERÜLT!!! Kép
Már egy 13 hetes Babócát hordok a pocimban Kép
Hát ez a mi történetünk. És nálad mi volt a baj?... Te is az első babát várod?
Üdv mindenkinek,
Mamy (13)

Kép
mamy
 
 


Mamy,

Én ezt nem értem. Ha a baloldali petevezetéked tök jó, meg a férjed eredményei is, akkor mi szükség volt a stimulálásra és az inszemre? Csak azért kérdezem, mert én frászt kapok ezektől a vizsgálatoktól. Jó két éve nekem is volt egy igen korai vetélésem, és utána egy olyan vizsgálat-sorozatnak akartak alávetni az egyik kórházban, hogy fejvesztve menekültem... (Nem részletezném, itt is van topic róla, ahogy olvasom, szerencse, hogy a "menekülés" mellett döntöttünk a férjemmel.) Aztán máshol három "szimpla" vérvizsgálat kiderítette, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van, tejhormonból meg több - mindkettő vezethet korai vetéléshez. Az eredményért novemberben mentem el az orvoshoz, és a leletek ismeretében azt mondta, hogy gyógyszer nélkül teherbeesési esélyem igen csekély, vagy ha mégis, jön azonnal a vetélés, vagyis a menstruáció, mert fentiek okán igen gyenge a peteérésem. Ezek után decemberben minden gyógyír nélkül teherbe estem, ikreket várok, és már szépen nőnek a hasamban :-)))) Viszont a pajzsmirigy jó, hogy kiderült, mióta terhes vagyok, gyógyszert szedek rá (kell is).
Hát ennyi az én, illetve mi történetünk.

Üdv - Kata

Kép
Ákata
 
 


Szia Kata!
Nagyjából nálam is ugyanaz a helyzet. Az előbb kicsit szűkszavúan írtam le a történteket, de a lényeg az, hogy nekem is alulműködik a pajzsmirigyem és én is szedek rá gyógyszert. Én úgy voltam vele, hogy már nem akartam hónapokat, éveket várni, mielőbb ki akartam deríteni, mi lehet a baj hogy másfél évig nem estem teherbe? A vetélés is egy intő jel volt, hogy valami nem stimmel. Sajnos először egy igen pancser doki kezeibe kerültem, elvesztegettem majdnem 1 évet nála. Aztán ajánlották hogy menjek el egy meddőségi központba, ahol jól átnéznek mindkettőnket (mert ugye akkor még nem lehetett tudni, hogy a párommal minden oké-e?) Sokat vívódtunk mi is, de aztán döntöttem, elsősorban az életkorom miatt. A kivizsgálás először nálam is a vérvételekből állt, ahol kiderült a pajzsmirigy probléma. Más gond nem volt, ezért a doki javasolta, mindenképpen az inszeminációval kellene próbálkozni (a természetes próbálkozás mellett persze Kép) mert szerinte nagyon nagy az esélye, hogy sikerülni fog. A petevezetékeim is csak 50 %-osak ugyebár, annak ellenére hogy a féloldali elzáródás nem zárja ki, hogy spontán teherbe essek. Belementem a hormonális kezelésbe, gondoltam ha meg sem próbálom, egy eséllyel kevesebb. Hálistennek bejött, és elsőre sikerült. Én is alig akartam elhinni. Lehet, hogy enélkül is teherbe estem volna valamikor, de már annyi mindenen keresztül mentem, mentünk, hogy nem bírtam volna idegileg a sok-sok várakozást, a csalódást hónapról-hónapra, hogy már megint megjött, stb. Gondolom, érted. Szóval most így visszagondolva, örülök hogy belevágtam.
Amúgy te mit szedsz a pajzsmirigyre? Én Euthyrox-ot. Neked mit mondtak, meddig kell szedni? A dokim azt mondta, hogy sokáig, meg a leírásban is ez van. De majd vissza kell mennem vérkép kontrollra, és ennek függvényében írja fel az újabb adagot.
Üdv,
Mamy

Kép
mamy
 
 


Kata!
Még annyit: én sem vagyok mazochista, én is útálom a kórházi dolgokat, kivizsgálásokat, legszivesebben én is menekültem volna. De erőt vettem magamon, mondván hogy muszály tisztában lennem azzal, hogy mire számíthatok, és a férjem is megérdemli, hogy ő is tisztán lásson, hiszen annyira vágytunk már a babára mindketten. Õ is zokszó nélkül elment az andrológiára, pedig az sem egy leányálom, főleg egy férfiembernek, ugyebár.
Üdv,
Mamy

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

14+1 hetes vagyok, nálam ugyanezek a variálások mentek a babó kora körül, mint amiről páran írtok.
A 12.heti UH-n le is szúrt a dokim, hogy mit keresek ott, a mensim szerint csak 11+3 hetes vagyok. Aztán megnézte a babát és rögtön korrigálta 12+3-ra a méretei alapján. Egy kicsit én is attól tartok, hogy az AFP-t nem fogja-e összezavarni, hogy minden vizsgálat eltérő korúnak látja a babámat?

A hányinger témában sajnos nincs gyógymód, a Magne B6 enyhíti a tüneteket (állítólag). Nekem inkább a gyakori evés jött be, kis adagokkal, cukrozott, hideg (nem szénsavas!) italokkal. A mostani babavárásom szerencsére mentes a hányingertől, kicsit égett reggelente a gyomron, de mostanra az is elmúlt.

Mamy, gratula a Babócához! Nem semmi, ez a stimulálás szörnyen hangzik...
Egyébként nekem is vannak ilyen nyilallásszerű fájdalmaim, főleg hirtelen mozdulatokra, de ez - úgy tudom - semmi kórósat nem jelent.

Kriszta
14+1

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:43-kor.
Vendég
 


Mamy,
én is ugyanazt szedem (50 mg/nap, illetve hetente kétszer 75 mg), és ha van vérvétel, megnézetem a pajzsmirigyes értékeket, és beolvasom a dokinak. A héten megyek hozzá egyébként. (Nekem azt mondta, életem végig szednem kell a gyógyszert, mert ez a dolog nem áll helyre.) És nagyon örülök, hogy a "tortúrádnak" ilyen eredménye lett :-)))
Mi igazából az építkezés miatt inkább elhalasztottuk a babakérdést - és most megoldódott magától, miután pont beköltöztünk :-)))

Krisszi,
fájdalmak: tök furcsa, én utálok guggolni, viszont most nagyon jól esik... ülni viszont pocsék...
"Papíron" én se töltöttem be a 12. hetet, de mivel a menstr. ciklusom rövidebb, holnap megyek UH-ra. Remélem, nem küldenek el :-)))) Hasméretem alapján szép nagy babákra számítok :-))))

Kép
Ákata
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:43-kor.
Vendég
 


Gabi,
nagyon édes a bébi, nem csoda, hogy a föld fölött lebegsz :-))) Olyan, mintha napszemüveget viselne :-)))) Úgy látom, a 12. heti UH-n kiderül: senki sem annyi, mint amennyit először mértek neki... Mi holnap megyünk :-)))

Én gondolkodtam a Praxison, úgyhogy kösz az infót. Asszem, a 18. hétre kérem majd magunkat, hogy látszódjon már a nemük is...

Mégeccer gratula!

Kata
(11+1)

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!


Kata!
Köszönöm Marci dícséretét Kép Marcell a becsületes neve a kis rosszcsontomnak. Egyébként a Vele korabeli ismerős gyerkőcök mind idősebbnek néznek ki, Marci valahogy a kevés és elég világos haja miatt is babásabb - szerintem Kép Ja és jól ki van még mindenhol párnázva, lehet hogy emiatt is Kép
Babaruha börze azt hiszem minden hónapban szokott lenni, de nem szoktunk járni. Szerencsére most fel van töltve Marci ruhatára, de majd tavasszal újítunk. Általában a Cora-ban és az Astiban szoktunk vásárolni. De azért köszönöm az infot Kép
Háziorvos érthető.
Gratula az első kimamagatyóhoz Kép Mik az elfogadható árai az érdi kismamaboltnak? Mondjuk nekem csak nyárra kell vásárolni, mert tavaszra van egy gatyám és egy jó kis farmerruhám.
Marcinak még mindig szívjuk az orrát, mert egyszerűen szörcsög és szörcsög, most már ku.vára kivagyok, nagyon-nagyon unom.
Holnapi uh Kép Gondolok Rád!

Manka!
Jót mosolyogtam a hételszámolásodon. De most már indokod is van, hogy ritkábban jöjjenek a hányingerek Kép Most aztán figyelj rendesen Kép

Réka!
Nagyon örülök, hogy jöttél!!! Itt is gratulálok Nektek Kép Ne aggaszd magad, majd jönnek a tünetek, ha meg nem, akkor sincs semmi baj! Marcival semmi bajom nem volt és még is kibújt Kép 12 kilós a krapekom és azért emelgetnem kell egy jó párszor, pl lépcsőn fel- és lefelé, etetőszékből ki és be, de nem parázok, figyelek, hogy ne hirtelenen emeljek.

Macifülke!
Nekem úgy visszajött az étvágyam a hányinger elmúltával, hogy csak lesek. Néha azt veszem észre magamon, hogy állandóan ennék, na ilyenkor gyorsan előkapok valami gyümit, nehogy elguruljak itt a végén. De szerencsére még tartom a súlyom Kép Nehogy majd Te is így járj, hogy átess a ló túloldalára Kép
Oké, már várom a talinkat, csak tényleg én is azt szeretném, hogy ne azt hallgassátok, ahogy Marci ordít az orrszívás közben. Jövő hét remélem már tényleg jó lesz. Ha lesz valami konkrét, akkor leírom hozzánk az útvonalat és a telefonszámomat is megadom Kép

Bettus!
Kísértetiesen nálam is ez volt, amikor a 12. heti uh-ra mentem. A doki megállapította, hogy a baba inkább 13 hetes már, így nekem is minden egy héttel előbbre került. Én március 8-án, a betöltött 16. héten, azaz már a 17. héten megyek AFP-re.

Bettus, Kriszti!
Ne aggódjatok az AFP miatt (bár azért én is izgulok picit Kép), mert a doki belekalkulálja a terhességi kort is és úgy vizsgálja az eredményt. Ha pedig netalántán nem az "elvárható" értékek közé esik az eredmény, akkor a genetikai uh-on alaposabban megvizsgál az uh-os orvos. Nem lesz semmi baj Kép

Krisszi!
EGy kicsit zavarban vagyok, mert nem tudom, hogy Te ide fogsz írogatni rendszeresen vagy a nyáriakhoz. Az eddigi leveleidből eddig nem tudtam ezt kiszűrni, bocsi. Csak azért kérdezem, mert akkor beraklak a táblánkba Kép

Simigabi!
Nagyon édes a babóca Kép Látom mindenkinél beköszön a 12. heti uh-on, hogy idősebb az a baba, vagy csak óriás lesz Kép
Győrfi Mátyás csinálta az uh-ot? Õ tényleg nagyon tüneményes doki, olyan megnyugtatóan tud beszélni az emberrel. Kár, hogy nem mindenki ilyen...

Csatlakozom én is a 'szörnyen hülyeségeket álmodok mostanában' táborába. Röhej, hogy miket össze nem hordok. Tudnék mesélni, de inkább kíméllek Benneteket Kép

Köszönöm Marcikám dícséretét Kép Tudom én, hogy szép és klassz ezt mástól is hallani/olvasni Kép

Lányok, akik régen jártatok itt! Írjatok magatokról pár sort, ha időtök, állapototok engedi, mert izgulunk ám Értetek! Sok puszi Kép

Jelentem mi elvagyunk, babóca növeget, totál keménynek érzem az alhasamat, és már nagyon várom, hogy pár héten belül megmozduljon. Én legalábbis sok helyen azt hallottam, hogy a második babát hamarabb megérzi az anyukája. Hátha én is Kép
Ma voltam védőnőcinél, semmi különös nem volt. Vizeletem ph-ja állandóan el van csúszva, azt hiszem lúgos.

Apropó!
Gigaboszi!
Mint az orvosi tudományok nagy ismerője Kép Mitől lehet, hogy a vizelet ph-ja eltolódik az egyik irányba, ha jól tudom lúgos, 7-es volt most az érték. Tőlem kérdezte a védőnő! Jó, mi?! Köszi a választ!

Megyek etetni a családot Kép
Puszi Mindenkinek: Melinda (14+3)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


A híres táblánk Kép

Kép

M

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Melinda,

tyű, már óriási a tábla... Bababolt árai úgy három és hétezer ft. közt vannak, de nem néztem végig a teljes kínálatot. Egy bekukkantást megér - főleg tavaszi cuccok vannak már egyébként.
Várom már a talit :-)))

Most búcsúzom, egy sakkparti finisében vagyok a férjemmel, és hátha életemben először sikerül megvernem :-)))

Puszi

Kép
Ákata
 
 


Szia Kata!

Akkor megér egy bekukkot ez a bolt, asszem egyik hétvégén becserkésszük Kép Köszi mégegyszer az infot.

Hajrá!!! Remélem hárman sikerült megvernetek apucit Kép

Pusz és jó éjszakát: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Mamy
A kivizsgálások egy részét én kihagytam... nekem csak a laborokat nézték meg... Nálunk teljesen egyértelmű volt, hogy inszemnek esélye sincs...Kép
Mi mindjárt lombikkal kezdtünk... annyira élveztem a szurikat...KépKépKép nem voltam képes magamat szúrni... apa vagy após adta be... (mindkettő orvos...)

Euthyrox: általában életre szóló....

Kata
Nálam nem módosították a kort...KépKépKép milyen jó, hogy pontos időpontot tudunk baba létrejöttére...

Melinda
Táplálkozás nagyban befolyásolja...
Vendég
 


Melinda,

döntetlen :-))) 3 és fél órája játszottuk... (a neten keresztül, és folyton lefagyott...)Kösz a drukkot :-))))

Gigi,
én még megközelítőleg se tudok pontos időpontot, ráadásul a ciklusaim 21 és 26 nap közt változnak... én 24-ben szoktam átlagolni. Holnap majd kiderül :-)))

Puszi Nektek, jó éjt!

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!
Ma lebuktam a munkahelyemen...egy kolléganőm ragyogva jött, és gratulált...én csak néztem,hogy honnan tudja...azt mondja, már egy ideje gyanús voltam neki, megváltozott az arcom, és kezdek kigömbölyödni..és tényleg, már látszik a hasam! pici régen is volt, nem voltam sosem a kockahas-típus, de ez most más. Nem tudom behúzni, például. 75 b helyett 80b-s a melltartó...
most azon izgulok hogy a pénteki uh-n minden ok legyen, akkor talán megtudom, mekkora a baba...mostani számításom szerint 11 hetes vagyok.
ugye, ha vmi baj lenne, azt azért érezném? De az van bennem, hogy másfél hete vert a szíve, akkor remélhetőleg most is minden ok..

Bocsi, hogy folyton parázok..de ez a baba akkora ajándék, hogy mindent odaadnék érte.


Mamy, Kata, hát alaposan megszenvedtetek ti is a babákért...nem baj, annál nagyobb most a boldogság!!!Kép
én szerencsére csak a hormonkoktélok fogyasztásáig jutottam, aztán besokalltam, erre spontán összejött...


Gabi, nagyon édes a baba? Mekkorák a méretei?


Puszi mindenkinek!

Kriszti
Vendég
 


Kata
Miután orvosi és biológusi beavatkozás kellett hozzá...

Kriszti
Ha nem verne a szíve, akkor annak lennének elég észrevehető jelei... nyugi...

Gigi 13+3
Vendég
 


Sziasztok csajszik és babócák!

Tegnap nagyon későn értünk haza a munkából, úgyhogy elkezdtem olvasni az elmúlt néhány nap eseményeit, mi volt, míg nem voltam és elszunyókáltam... Én is üdvözlöm az újakatKép Mintha én olyan régi volnék... Bujka kisfiát már most kinézem a "lányomnak", ha fiú lesz, akkor a következőnekKép Annyira szép kis krampusz, hogy nagyon!!! Olvastam mamy és Kata kálváriáját, le a kalappal a kitatásotokért. Nekünk sem ment egyszerűen,remélem nem untatlak titeket a sztorimmal, leírnám. Én már egyszer elváltam, tőle van a kislányom, aki most lesz 8 éves. A párommal több, mint 3 éve ismerkedtünk meg és a gyerekgyártás már 2 éve zajlott. Azóta egyáltalán nem védekeztünk. Hónapokig sehol senki. Aztán kiderült, hogy méhszájsebem és nyitott méhszájam van, úgyhogy 2004-ben plasztikázták... Aztán megint semmi. Utána jött a párom, andrológia: rémrossz lelet.. Õt is megműtötték. Néhány hónap múlva azt hittük, már minden rendben, jöhet a baba. Az eredményei kezdtek normalizálódni. Ennek ellenére mindig megjött. Nem adtuk fel, újabb szakember: előírt petevezeték átfújása február elejére, majd inszemre február végére. 3 vérvétel 2 héten belül, ultrahangok tömkelege... Közben kiderült, hogy a páromnak még rosszabbak az eredményei, mint 1 éve a műtét előtt, valami műtéti komplikáció, úgyhogy a doki azt mondta, nem csinálja meg addig az inszemet, amíg őt meg nem műtik (februárban lett volna a műtét), mert így szinte csoda lenne még mesterséges úton is összehozniKép Hát, mindekkor már megfogantunk... Jó, mi?? Ha nem csinálom meg a tesztet egy barátnőm unszolására(akinek én váltig állítottam, hogy felesleges, a doki is megmondta!, akkor a korai terhességnél klassz lett volna a petevezetékátfújás.. Úgyhogy tényleg csoda történt velünk!!! De, hogy ne legyen olyan sima minden, decemberben elkaptam egy atipusos tüdőgyuszit a kislányomtól, kórházban is voltunk, úgyhogy én még január első 2 hetében Klacidot szedtem. Ma megyeképpen ezért genetikai tanácsadásra, légyszi drukkoljatok!!! A dokim nyugtatott, hogy szerinte semmi, de pont az első két héten szedtem. Egyelőre ennyi rólunk. Ja, még egy: úgy néz ki, hafiú: Bence, ha lání: Jázmin lesz. A Budai Honvédban fogok szülni.

Bocsi, ha nagyon hosszú voltam.


Puszi Nektek!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmik ezek a történetek. Akkor az én kb. 3 hónapos "próbálkozásommal" elbújhatok mindenki előlKép Gratu nektek. Átfújás, meg inszem. Igazából nem is tudom pontosan mit jelentenek ezek a dolgok. Gondolom addig jó nekem... Én egy egyszerű vizsgálattól is rezgek mint a nyárfalevél, mi lesz velem a szülésnél ?!

Bujaka:
Tényleg jó hosszú a táblácskánk, elfelejtettem még mondani, hogy ez az első babynk lesz, azért is vagyok sok dologban tudatlan?! És valóban édes a kisfiad. Akkor te már gyakorlott anyuka vagy ;)

Esetleg valaki tudna kicsit bővebb felvilágosítást adni, hogy a genetikai vizsgálaton mi zajlik. Ugyanaz mint egy sima nőgyogyis vizsgálat, vagy mindenféle macera, meg buzera lesz velem, rajtam, bennem?! :S

Angel79:
Jól olvastam, hogy 11 hetes korban észrevették a melóhelyeden? Micsoda fürkész szemek vannakKép Én most mondtam meg a 14.héten, de senki nem tudta, csak már várták állítólag Kép Hát kívánságuk parancsKép

Most lesz csütörtökön a Schöpf Merei kórházban szülésfelkészítő tanfolyás. Valaki jár közületek ilyesmire? Vagy gyógytorna, vagy vizitorna? Engem az nagyon vonzana, mert az üléstől néha fáj már a hátsóm. Ha valaki tud ilyen helyet megosztaná velem?

Bocsi a sok kérdést meg mindenfélét, megyek hamizni.

Jó étvágyat, mindenkinek: Bettus

Kép
bettus79
 
 


Jadey
Vannak csodák...KépKépKép

Milyen érdekes... a terhesség, szülés az egyik legtermészetesebb folyamat és mégis mennyi gond adódik...Kép
Vagyunk itt 26-an (táblázat szerint) és mennyiünknél voltak gondok (vetélés...) és mennyiünknél kellett valamilyen orvosi segítség a teherbeeséshez...Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Jadey!
Tényleg vannak csodák... Kép nem mindennapi a történeted, gratulálok a babócához. Milyen érdekes ez a természet, miket művel velünk! Kép
Egyre több olyat olvasok tőletek, amikor eltér a számított terhességi hét a valóditól. Ez nagyon fura lehet... Mivel nálunk ismert a Babóca fogantatásának napja, ezért nálunk tuti biztos, hogy a 13. héten vagyok. Előtte nem nagyon próbálkoztunk a párommal, mivel akkor voltak a hasbaszurik, meg nagyon izgultam... Utána viszont már igen, de szerintem az már csak a "levezetés" volt Kép mert a mi Picikénk biztos, hogy az inszem napján fogant. Azt persze nem tudhatjuk, hogy magától az inszemtől, vagy az aznap esti akciótól Kép de a lényeg az, hogy itt van a pocimban! Kép
A valódi kor, amit az UH-on mértek, picivel több a számított koránál, (2-3 nappal), a doki szerint szép nagy baba, mármint a CRL már 6,3 cm volt a 12. héten. Nemhiába, a párom sem egy kertitörpe Kép de nem is égimeszelő. Hálistennek úgy néz ki, a Picur az ő alkatát örökli majd Kép persze lehet, hogy ez még túl elhamarkodott kijelentés.
Üdv mindenkinek,
Mamy (13+1)

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Ákata és Gigaboszi!
Hát ez nagyon meglepett, hogy ezt a bogyót életem végéig szednem kell...? Miért nem mondta a dokim? Na legközelebb megkérdezem. Nem mintha kétségbe vonnám, de jó lenne ha ő is nyilatkozna ezügyben.
Hát, le vagyok döbbenve...
Mamy

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Bujka, bekukkantok ide is, oda is, nem tudom, mikor fogok babázni, az orvosok össze-vissza beszélnek. Akkor maradok itt, betennél a táblába? Kép
Kriszta/Krisszi 2006. augusztus 28.(vagy inkább 14?) Richárd v Anna SOTE II. 1. baba

Köszi!Kép

Gabi, nagyon drága a babád! Ugye, milyen jó érzés babaformájúnak látni!Kép
Képzeljétek, felhívtam a Praxist, hogy mikor menjek 3D-ra, hogy megtudjam a nemét (az apja folyamatosan parázik, hogy az ő nagy orrát és görbe lábát fogja örökölni lány létéreKép) erre azt mondták, hogy csak akkor van értelme menni, amikor egyébként is kötelező UH-ra mennék, ezért külön nem érdemes. De mondom, a 18. heti genetikai UH-t meg mindenképpen a klinikán kell megcsináltatnom, az orvosom ragaszkodik ehhez. Erre csak hümmögtek....

Hát nem értem. Szerintetek? Ti elmentek külön, a szabványos kórházi UH-n kívül?

Rajtatok látszik már valami? rajtam még nyoma sincs a pocaknak. Hordom a régi farmeromat, egy- két gatyám szűkebb derékban, de még nem látszik semmi. A védőnőm meg ráállított a mérlegre, bakancsban, kardigánban és 70 kiló voltam!!! Majdnem dobtam egy hátast. Igaz, hogy 174 cm vagyok, de 64 kg vagyok az otthoni mérlegen. Erre azt mondja, hogy úgysem ez számít, hanem a gyarapodás üteme. Hát ezt nem értem. mi értelme van a méricskélésnek, ha tök fals az eredmény? Megyek, veszek egy digitális mérleget otthonraKép

Sziasztok,
Krisszi
14+2

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok,

megvolt az UH, egyik bébi ("A" jelű, de tényleg :-))) 5,33 cm, nyaki redő: 1 mm, másik bébi ("B") 5,99 cm, nyaki redő 0,8 mm. Terhességi korom pedig 12+1. Az UH-s doki és az én dokim is azt mondta az adatokra, hogy minden oké. (Nyaki redőtől féltem, hogy mi van, hogy ilyen alacsony az érték, bár tudom, inkább a nagyobbal van baj, de megnyugtattak efelől is.) Sajnos, az a monitor, amelyiken én láthattam volna a bébiket, nem működött (pedig arról csináltuk volna a digiképeket), de a férjem látta őket (az orvos mögött állt), és csak úgy ragyogott... A babók egymás alatt fexenek, "B" bébi van lent (a férjem szerint nem is igen látszott, ezért itt lehet pár mm eltérés), egyébként bal odalon és hátul vannak a méhben. Ezek szerint ezért érzékenyebb a hasam bal oldala :-))) Nagyon-nagyon boldogok vagyunk, és

Angel,
én is f*stam, hogy vmi baj lesz vmelyik bébivel, de nem érdemes félni... nagyon jó élmény volt, leszámítva a két órás várakozást (időpontunk volt, de szerintem ebben a kórházban ez már hagyomány). Szóval ne izgulj, nem lesz semmi baj!!!

Jadey,
az én tortúrám gyak. semmi nem volt, mivel nem mentem el a vizsgálatokra, csak később a három vérvételre. Inkább előttetek le a kalappal...
Klacid: nekem egyszer azt mondta egy orvos (pont ilyen antibiotikum-kérdésre), hogyha nagy a gáz a korai terhességben, a magzat nem marad meg. Mivel neked ott a bébi, hát ne izgulj :-)))

Mamy,
mivel 13+1 vagy, az a 14. hét, nem? Bár én már kezdek belezavarodni... Pajzsmirigy: úgy tudom, hogy csak a túlműködés kezelhető úgy, hogy abbahagyhasd a gyógyszert. A kisebb pajzsmirigyből viszont nem lesz nagyobb... Gondolom, a tied is kisebb (az enyém az), mint kéne (csináltak izotópos vizsgálatot). Az én dokim egyébként azt mondta, hogy ez nem betegség, hanem állapot. Tehát fel a fejjel! - ahogy Rejtő mondaná :-)))

PS: azért kókadok, hogy egy képem sincs a bébikről, úgyhogy most fogom magam, és bejelentkezem a Praxisba...

Puszi mindenkinek!

Kata(12+1)

Kép
Ákata
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.19 22:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Jadey, tényleg le a kalappal előtted...ezt így kibírni...de most már ott van a baba! Duplán gratulálok!

Ákata, teljesen meghatódtam az ikreidtől...de drágák lehetnek..Kép! és kevés a méretkülönbség köztük, az külön jó! mókás ez az A meg B jelzés..!

köszi a bátorítást, már kezdem magam összeszedni...holnap jelentem be a munkahelyen, mert holnap van értekezlet (ilyenkor szokták), remélem, pénteken is megerősítenek az uh-n.

Bettus, tényleg kiszúrták, hogy babát várok! mondjuk picit tényleg látszik a hasamon. Asszem, én egy légies, bálna-alkatú kismama leszek..

nem tudom, láttatok-e képet Marsi Anikóról. Na, ő 5 hónapos, és máris szép nagy a pocakja. Egy kolléganőm is öt hónapos, és alig valami kis hasa van. Ha úgy öltözik, akár nem is látszik. úgyhogy vszínüleg alkatfüggő a dolog. Én mondjuk kimondottan örülök, hogy látszik...


Kb. mennyit nő egy baba 1 hónap alatt a 7. és a 11. hét között? vagy ilyen tájban?

Megyek, mert a férjem kilátásba helyezte, hogy majonézes-salátás-csirkés szendvicset készít vacsorára, és már csinálja...azt hiszem, férjül veszem...


Puszi mindenkinek!

Kriszti
Vendég
 


Sziasztok megint!

Kata, te nem jan. 23-a körül voltál uh-n, és akkor voltál 6+2? valahogy mintha így rémlene..
ehhez képest 4 hét alatt szépen nőttetek 6 hetetKép))! de az nagyon jó!
Egy kolléganőm is most azon agyal szegény, hogy hogy lehetett dec. végén 9 hetes, jan végén meg 11...
Végülis mindegy, de azért jó lenne biztosat tudni...


Na,most már tényleg megyek!

Puszi,
Kriszti
Vendég
 


Sziasztok Kismamák!

Nem semmi a helyzet; az ember akkor is nehezen marad képben, ha mindennap 1-szer benéz Kép
Hát már apci nyaggat, hogy bújjunk össze és tv-zünk együtt; úgyhogy rövid leszek.

Mindenkinek nagy-nagy gratula az UH-hoz! Irigykedem is rendesen. ;) Én már alig bírom kivárni, de nekem még pontosan 2 hetet várnom kell, hogy lássam az aranycsillagunk! (Valahogy olyan lassan megy még most az idő. Kép Nem akarom elkiabálni, de megvolt az első émelygésmentes+kívános napom!! Kép 1 élmény volt. Meglátogattam a barátnőmet+ 5,5hónapos tünemény kisfiát és mikor megláttam a "faliújságukon" a Don Pepe étlapját, majd elájultam, úgy rámtört a pizza utáni vágy. Remélem ez már egy tendencia kezdete Kép
Holnap jövök és mindenkinek külön is írok majd!

Szép estét!
puszi: J. E.
10+0?
macifülke
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos az utóbbi időben nem nagyon tudtam írogatni, mert volt némi problémám, de azért olvasgattalak benneteket.
Gratulálok mindenkinek az eredményeihez és az újaknak a pocaklakókhoz.

Sajnos úgy adódott, hogy a papa megijedt a két bébitől és a vele járó felelősségtől. Úgy gondolta, hogy ő ezt talán mégsem akarja és neki még időre van szüksége.
Amit én sajnos nem tudok adni, mert a babócák most vannak itt.
Ígyhát szétváltak az útjaink.
Persze az abortusz nálam szóba sem jöhetett, így egyedül kell tovább lépnem és végigcsinálnom.

Ma voltam a 12. hetiUH-n és minden rendben!!!
"A" Bébi: 69.6mm, nyaki redő 1.7
"B" Bébi: 67.6mm, nyaki redő 1.3
Olyan édesek voltak és rengeteg erőt kaptam a látványtól és tudom, hogy végig fogom tudni csinálni egyedül is!!!
Az egyik babóca elbújt a másik mögött, biztosan szágyenlős. De azért megtaláltuk és meglestük őt!

Mindenkinek jó pocakosodást továbbra is. Mostantól majd gyakrabban benézek de eddig nem nagyon tudtam mit írni, mert minden olyan bizonytalan volt.
Puszi mindenkinek!
Naprafori (Timi)
12+3

KépKép
napraforgo13
 
 


Sziasztok,

köszönöm a gratulációkat mindenkinek :-)))

Gabi,
Praxisba holnap jelentkezem be... A 16. héten szeretnék menni. Neked a 12. heti UH-t ott csinálták, hogy ilyen szép képet kaptál?

Kriszti,
az vki más lehet :-))) Én még jan. 10-15. környékén voltam a 7. heti UH-n. De annyiban tényleg csalós a dolog, hogy a most számított értékem (12+1) egy héttel több a menstruáció szerint számítottnál (rövidebb ciklus miatt).
Egyébként nekem a méretkülönbség tök nagynak tűnik - még olyan törpék :-))))
Csirkés szendvics - nyamm! Jó étvágyat nektek!

Macifülke,
Jó étvágyat neked is, úgy általában, és semmi émelyt! A két hét meg úgy elrepül... Ez a kaja utáni vágy ismerős, én egyfolytában csak ennék, ennék és ennék. De néha ennék is :-)))

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok,

Simigabi: én is hozzá járok, már tíz éve! Szuperédi és hihetetlenül kedves, megnyugtató jelenség. Nála szültem 8 éve is. Azóta lett gy hatalmas protekcióm a II. sz. Nőin,(sose kéne sorban állnom, uh azonnal stb., de én hűséges típus vagyok és szerintem a jó, megbízható orvos aranyat ér... Te is magánra jársz? Én már nembírnám a több órás ücsörgést azokon a padokon...Köszönöm a sok gratulát a bébihez és a mai drukkot is( genetikai tanácson voltam), a doki ott is nyugtatgatott, hogy a Klacid nem igazán szokott bezavarni. Azt monta, ez a gyógyszer "minden vagy semmi" elven működik, vagy korai vetéléssel jár, vagy megmarad. Nos, Szotyi (a párom nevezte el így) ma már 9+1KépKépKép
Amúgy nekem is nő a pocakom (anno 7 hónaposan is úgy néztem ki, mintha jól laktam volna),szerintem is minden terhesség más és más.
Ma kaptam csak úgy egy csokor tulipánt a Szerelmemtől. Imádnivaló!
Szép és nyugis estét Mindenkinek!!!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Kedves Naprafogó,

Bevallom, megkönnyeztem a történetedet. Én is egyedül csináltam mindent 4 éves koráig az első kisbabámmal, így nagyjából át tudom érezni azt, ami most veled- VELETEK történik. Egy nő nagyon erős és a nevedből (Napraforgó)ítélve Te is mindig a szép oldlát próbálod keresni a dolgoknak. Nehéz így ismeretlenül személyes dolgokat írni és lehet, hogy hülyén hangzik, de ha szükséged van lelki támaszra, én itt vagyok. Akár találkozhatunk is. Komolyan gondolom. Sokmindent megtanultam az egyedüllét során és rengeteg erőt meríthettem a lányomból... Gratulálok a két kis törpikédhez, jó, hogy ők megnyugtattak téged. Jó éjt Nektek!

Jadey

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Hihetetlen, hogy mik vannak, mennyi tortúra, nehézség, csoda, de a lényeg, hogy itt vannak a babák. Azon már én is elgondolkoztam, amit Gigi írt, hogy milyen sokunknak került nagyobb erőfeszítésébe a babaproject...

Kriszti!
Én Marcival már előbb lebuktam a munkahelyemen, mert puffadtam, mint egy vízi hulla (bocsi a példáért, de tényleg). De letagadtam, hogy 'á, dehogy!'. Aztán a 11. héten inkább bevallottam a főnökségnek, nehogy elinduljon a pletyi.
Nem kell parázni, nincs ott semmi baj!!! Egy kis egészséges izgalom, aggódás kell és szerintem természetes is, de próbáld ne túlzásba vinni Kép Kép Kép
A növekedést nem tudom fejből, de itt a Babanet nyitólapján van egy uh-os link (Praxisos), amiben meg lehet nézni a babákat, hogy hogyan fejlődnek hétről hétre. Ott néhány adat is szerepel. De tudod, ahány forrás, annyi féle adatot találsz...

Bettus!
A genetikai vizsgálat alatt mit értesz? A 18-20. heti uh-ot, mert másról nem tudok, ill. normál esetben más genetikai vizsgálatot nem csinálnak. Ezt az uh-ot hívják általában genetikainak. Itt általában magasabb fokozattal rendelkező, kifejezetten uh-os doki vizsgálja meg a babát (pl. az én dokimnak nincs ilyen fokozata, így más fog uh-ni), hogy rendben van-e minden. Végtagok száma, nyitott gerinc, hasfal kizárása stb. Az uh. semmivel sem jelent több macerát, mint a többi. Ja és ezt az uh-ot az AFP-s eredmény ismeretében csinálják.

Jadey!
Hihetetlen a történetetek! És igen is vannak még csodák Kép
Megbeszélhetjük majd a kézfogót Kép Persze, csak ha kisleánykátok lesz Kép

Mamy!
Nálam is a 12. heti uh-ot csináltuk, amikor is Ketteske hihetetlen méretekkel örvendeztetett meg, hisz a CRL 67 mm volt, ami a betöltött 13. hétnek minősül. Nálunk bizonytalanul a "gyártás" időpontja, így újrakalkuláltunk, de lehet, hogy nagy baba lesz Kép Pontosan úgy sem tudják meghatározni a korát.
Pajzsmirigyes gyogyikat szerintem is örökké kell szedned. Kérdezd ki a dokidat!

Krisszi!
Táblába felvettelek Kép
Érdekes a Praxis, velem nem problémáztak. Mi a 17. héten voltunk anno Marcival, hogy megnyugtassam magam a soron következő gen. uh. előtt. Végül beírtak valamikorra?
Rajtam látszik a felpuffadt hasam! Kép Kép Ketteskét viszont kézzel már érzem lenn, mert hihetlenül kemény a méhem környéke, viszont épp,hogy csak kigömbölyödik.
A dokim engem is mindig csizmában, full téli szerelésben mér, de nem izgat, mert itthon fogyok (pedig úgy érzem, hogy egész nap zabálok) Kép Minden nap mérem magam a digi mérlegen Kép

Kata!
Gratulálok a babákhoz! Ahogy írtad, szinte láttam Õket magam előtt, nagyon érdekes lehet két baba egy pocakban, hisz az egy baba is csodálatos dolog Kép Irány a Praxis, ott lesz minden, nem tudjátok, hogy miben is gyönyörködjetek! Kép A Babanetes kedvezményt ne feledd!

Macifülke!
A kívánósság már jó jel!!! Én egész nap kívánós vagyok és semmi hányinger! Hajrá hányingermentes időszak Kép

Timi!
Gratulálok a méretes babákhoz és a jó eredményekhez Kép
Õszintén sajnálom, ami Veled/Veletek történt. Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Neked, de a babák biztos feltöltenek majd energiával Kép Van ill. lesz segítséged, így a babavárás alatt? Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan szólj!

Ma voltunk heti bevásárláson a Cora-ban és olyan fura hasi fájdalmam volt, hogy egyszerűen nem tudtam mi is lehet az. Nem a babával volt baj, azt tudtam, sokkal feljebb fájt. A köldökömtől lefelé balra a lágyék irányába, tompán, gyulladtan pár másodpercig éreztem a fájdalmat. Hazajöttünk és még utána is 1 órát szenvedtem. Lövésem sincs, hogy mi lehetett. Volt már valakinek ilyenje, a terhességtől függetlenül?

Egyébként jól vagyunk, Marci rendületlenül taknyos Kép, én viszont nem is érzem magamat várandósnak. Furcsa érzés, de szinte időm sincs az ördögfióka mellett magammal foglalkozni.

Puszi Mindenkinek: Melinda

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Kép

M (14+4)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Szia, Timi,
egyrészt nagyon örülök, hogy itt vagy újra, másrészt szomorúan olvastam a történetedet. Sok-sok erőt kívánok az elkövetkezendő hónapokhoz - a bébikkel járó öröm remélhetőleg sokat ellensúlyoz majd, sőt, az marad túlsúlyban...

Gratulálok a szép nagy babákhoz! Talán emléxel, én is ikreket várok, és ma voltam én is a 12. heti UH-n... Feljebb írtam az adatokat. Nekem egymás alatt vannak, és tuti, hogy kétpetéjűek :-)))

Gyere minél gyakrabban!
Kata
(mai időszámítás szerint 12+1)

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok

Annyira termékenyek vagytok, hogy most nem tudlak titeket visszaolvasni, de ha lesz időm akkor megpróbálom. Most szoktatom be a kislányomat a bölcsibe. Ma voltunk második nap, holnap már ott ebédelünk. Tök izgi.
Kézeljétek, nekem nagyon furi, de nincs hányingerem, émejgésem, egyszerűen nincsennek olyan tüneteim, sőt még hasonlók sem mint a lányomnál voltak. Nagyon furi. Aki a másodikat várja, vagy látom juburka haradikat, nálatok volt valalmi hasonló. Azért aggódom. Ma hívtam a dokimat, de most már előjegyzés után lehet csak hozzá menni, úgyhogy a megadott telcsiszámon holnap kérek időponot. Már kezdek nagyon megijedni, hogy nem -e valami rossz előjel ez. Írjátok meg a tapasztalatokat, hátha megnyugszom egy kicsit.
Jó éjszakát mindenkinek
sylvia
Budapest XVII. kerület
 
 


A táblázathoz: budapesti vagyok és a sote I. en fogok szülni.
sylvia
Budapest XVII. kerület
 
 


Megint itt vagyok, mert miután elmentettem a fenti levelet, egyszercsak "előbukkant" Krisszi és Melinda hozzászólása, jóval feljebb... eddig nálam nem látszott...

Krisszi,
végre egy másik SOTE II-s... hogy bírod a folytonos sorbanülést? Ma 10-re voltunk bejelentkezve az UH-ra, és délben sikerült bejutnunk... Én nagyon nehezen bírom, hát még a férjem! Mikor mész megint? Ütközhetnénk a folyosón :-)))) Én holnap hívom fel a Praxist...

Melinda,
köszi, már regisztráltam a honlapon a Praxisba, de Krisszi hírei elkedvetlenítettek kicsit... Köszönöm a gratulációt, tényleg édesek voltak a bébik, kár, hogy én nem láttam őket, csak egyetlen pillanatra...
Fájdalom - méhszalag nem lehet? Nekem is szokott fájdogálni, szurkálni... és rendszerint esténként. Engem is aggaszt ez a tünet, de az orvosnak ma mondtam, és megnyugtatott, hogy nincs semmi gond. Így legyen :-)))

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Megint itt vagyok, mert miután elmentettem a fenti levelet, egyszercsak "előbukkant" Krisszi és Melinda hozzászólása, jóval feljebb... eddig nálam nem látszott...

Krisszi,
végre egy másik SOTE II-s... hogy bírod a folytonos sorbanülést? Ma 10-re voltunk bejelentkezve az UH-ra, és délben sikerült bejutnunk... Én nagyon nehezen bírom, hát még a férjem! Mikor mész megint? Ütközhetnénk a folyosón :-)))) Én holnap hívom fel a Praxist...

Melinda,
köszi, már regisztráltam a honlapon a Praxisba, de Krisszi hírei elkedvetlenítettek kicsit... Köszönöm a gratulációt, tényleg édesek voltak a bébik, kár, hogy én nem láttam őket, csak egyetlen pillanatra...
Fájdalom - méhszalag nem lehet? Nekem is szokott fájdogálni, szurkálni... és rendszerint esténként. Engem is aggaszt ez a tünet, de az orvosnak ma mondtam, és megnyugtatott, hogy nincs semmi gond. Így legyen :-)))

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Szia Sylvia!

Szerintem ne aggódj, inkább örülj, hogy nincs hányingered! Kép
Nekem mind a három terhesség (nem szeretem ezt a szót) teljesen más. Nem törvényszerű, hogy szenvedni kell az elején Kép Nyugi!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Ákata!
A 13+1 az még csak a 13. hét, plusz 1 nap. De végülis, betöltöttem a 13. hetet, ez igaz. Tehát már a 14.-et kezdtem Kép
Napraforgó!
Nem szeretnék ítélkezni a (volt) párod fölött mert nincs jogom hozzá, de azért elég furán állt a dologhoz. Nagyon szomorú, hogy sok ilyen férfi van, aki megijed a felelősségtől. Nem tudom felfogni, hogy ezt hogyan tudja valaki meglépni, amikor ott a két szép gyermeke a párja hasában?... Nagyon nagy kitartást, és még nagyobb örömöt, boldogságot kívánok neked a picikhez! Biztos, hogy valamilyen szinten kárpótolni fognak a bánatért.
Szép napot mindenkinek,
Mamy (13+2, azaz már taposom a 14.-et) Kép

Kép
mamy
 
 


sziasztok

csatlakozhatok esetleg hozzátok? én hétfőn voltam dokinál és akkor derült ki, hogy tényleg terhes vagyok. Mondjuk még nagyon korai, hiszen ha minden igaz akkor valamikor október végére lennék kiírva majd. Ráadásul kiderült, hogy ketten vannak, így egy kicsit meg is ijedtünk az öröm mellett.
manóné
 
 


Sziasztok!
Bujka, köszi a táblázatot!Kép
Kata, hát ez a SOTE-s sorbanülés kikészít. Kaptál képet? Rendesek voltak veled? A múltkor azt mondtam is a hozzátartozóimnak, hogy ha még egyszer bunkón viselkednek velem a klinikán és nem kapok fényképetKép, esküszöm, elmegyek máshova! Aztán csodák csodájára, tök mázlim volt, igaz, másfél órát vártam, de egy nagyon helyes doki csinálta az UH-t, Anyuéknak magyarázta a látottakat és mosolyogva adott fényképet. akkor megnyugodtam.Kép Bár a fényképen csak egy paca látszikKép
NEkem a genetikai UH lesz a következő, március végén, illetve az AFP márc. 6. körül. A Praxison nagyon gondolkodom, a recepciós nő azt mondta, hogy csak a baba neme miatt ne menjek... Nem tudom....Szerinted?
Amúgy ki a dokid? Regisztrálj itt a babaneten, mielőtt felhívod a Praxist és akkor 1000 Ft kedvezményt kapsz!!!

Kriszti (Angel), képzeld el, hogy január 11-én (akkor állapították meg, hogy tutira kisbabám lesz:D) összefutottunk a SOTE II. klinika folyosóján Marsi Anikóval és "urával". Akkor még nem látszott rajta a baba, viszont nagyon sz-ul nézett ki, tök betegnek látszott. Aznap ugyanott Liptai Claudia is megjelent az UH folyosón, ő viszont csini voltKép

A 7. héten a CRL-je 15mm volt a bébimnek, a 12. héten pedig 57. Asszem naponta kb 1 mm-t nőnek ebben az időszakban. Most viszont már a teljes hossza kb 10 cm!!!

Timi, nagyon sajnálom, ami Veled történt, de biztos vagyok benne, hogy simán veszed majd az akadályokat és nagyon-nagyon sok örömed lesz a picikben! Biztosan nem lesz könnyű, de mi nők borzasztó erősek vagyunk, nem véletlenül mi hordjuk ki a jövő nemzedékét, és nem a férfiakKép

Aki teheti, menjen és sétáljon egyet, gyönyörű az idő!
puszi,
Kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Sziasztok!
Angel
REngeteget változnak, nőnek ebben az időben... a 11-12. éten már egészen gyerek formájuk van...KépKép

Napraforgó
Örülök, hogy bébikkel minden rendben...
Kívánom, hogy apa gondolkodjon el és térjen jobb belátásra... Neked nagyon sok kitartást...

Manóné
Üdv.... milyen sok ikres mamink van már....

Munkahely
Nekem az első pillanattól tudják... táppénzen vagyok...
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?