Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bufo!
Nagyon sajnálom a dolgot, nem is tudom, mit mondjak...

Titi!
Nagyon szép a két csík!Kép A tornával kapcsolatban: én jógázni jártam, de amikor szóltam a jógaoktatónak, hogy babát várok, "hazazavart". Az első 12 hétben szigorú pihenést és sok relaxálást javasolt, 12-13. héttől pedig kismama jógát. Ezen a héten fogok először menni...

Zseppy!
A jó hírt én osztottam meg a többiekkel, utólagos engedelmeddel! Még egyszer gratula Enikőhöz! A másik topikban olvastam, hogy adódtak problémák, de lassan talán helyrerázódtok...
Velem minden OK, leszámítva, hogy a 12. hét elmúltával sem akar szűnni a szinte állandó émelygés!!! Sőt, a múlt héten két rókát is produkáltam...
cupicica
 
 


MEDDÕSÉG: Rendszeres, fogamzásgátlástól mentes szexuális élet ellenére 1 éven belül nem jön létre terhesség. Ha egy egészséges pár a megfelelő időben legalább egyszer közösül, a terhesség létrejöttének esélye kb. 20%. 12 ciklusra vetitve a halmozott valószinűség már 93%!!.

Elsődleges: Ha előzőleg sem volt terhesség
Másodlagos: Már volt korábban terheség
Lehet női és férfi eredetű (kb.: 50-50%!!!)



Na most estem kétségbeKépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Na ne már! Virág, kezdek miattad kétségbeesni. Vegyél egy tesztet, és ha negatív, menj el a dokihoz, tessék minél hamarabb túlesni a vizsgálatokon. Tényleg furi, hogy 3 év alatt sem jött össze a pici. De a hőd tényleg bíztató. Szerintem mindenképp lépj egy nagyon a saját magad megnyugtatása végett.

Cupicica, lehet, hogy még sem megyek el tornázni... nem tudom, már mi volna a legjobb. Csak az, ami a babának. Vagy váltok egy másik órára, vagy elmegyek kismamatornára. Bár még nincs is hasam, lehet kiröhögnének. Kép

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Sziasztok!

Titi!
Gyönyörűk a csíkjaid! Kép

Bufo!
egyszerűen nem hiszem el. Azt hiszem, én a szemét kaparnám ki először, aztán gondolkodnék. Azt hiszem, te sokkal okosabban viselkedtél nálam. A lányok tanácsával meg egyetértek.

Képzeljétek, ma vettem megint egy csomó gyógynövényt, mert konzultáltam egy szakértővel. Virág esetleg neked is javasolnám őket!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


oké tücsi javasoldKépirhatodKép

titi akarok tesztet de nem akarok csalodni!dokihoz mindenképp megyek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok!

Köszönöm a bíztatást. Kicsit jobban érzem magam attól, hogy elmondtam. A lelkemnek jót tett. Igencsak fontolóra vettem, hogy megbocsátok neki és kap még egy esélyt. Remélem nem csalódom.

Titi
Szerintem mehetsz tornázni, ha eddig is jártál. akkor nem lesz gond. Csak egy kicsit kíméletesebben.

Cupicica
Jobbulást! Egyszer csak vége lesz a rosszullétnek.

Virág
Fel a fejjel, de a dokit mindenképpen keresd fel.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág, tényleg tessék kipróbálni Mesi receptjét, hátha segít. A tesztet pedig tényleg Te tudod, de az tuti, hogy én nem bírnám ki.

Irigylem a határozottságod, és az elszántságod! Ha Te aztán elhatározol valamit, az tuti úgy lesz! Erős csaj vagy!

Na, én hülye vettem két tesztet, gondoltam, majd megcsinálom erősítésként, de az egyik (valamilyen 10 ml-es) igaz most este, de még halványabb lett. Na, mindegy, majd reggel megcsinálom a másik Gravi HCG-t, tudom, korai, hogy erős csíkokat várjak, de én meg annyira türelmetlen vagyok, és úgy félek, hogy ez nem igaz, csak álmodom.

Képzeljétek, a párom nem hozott ma haza cigit. Ez jelent valamit. Talán mégis hisz a kis pocokbanKép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!minek veszel feleslegesen tesztet ugyis baba van!mondtam én a párod lassan hozzászokikKépde lehet csak zárva volt a boltKépKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Húúú, olyan jót főztem. Lányok, nem tudom, Ti mennyire szeretitek a fűszeres ételeket, de rátaláltam egy currys csirke receptre, és azóta a férjem folyton azt kéri, csináljak. A múlt héten a barátnőmnek is megcsináltam, és azt mondta, Isteni. Fél óra alatt készen van, és tényleg nagyon finom!
Na, még megvárom a párom, mert átszaladt a szüleihez, vacsizunk, és csak elmegyek tornázni, majd vigyázok magamra.
Valószínű, hogy utána már ki leszek túrva a gép elől, csak holnap fogok jönni.

Addig is jó pihit mindenkinek estére!

Bufo, bízom benne, hogy szép estétek lesz, és elindultok a boldogság útján, bízom benne, hogy sikerül mindent szépen tisztáznotok. Vigyázz a családi békére, hisz a nőnek még ez is a dolga, a családi tűzhely melegének őrzése. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Tudod, Virág, egyszerűen nem hiszem el, hogy lehet ilyen szerencsém. Valahogy akkora gyönyörűségnek érzem azt, hogy sikerült, és babás vagyok, hogy el sem hiszem. Hihetetlen, hogy ilyen gyorsan sikerült, hisz ez volt az első éles hónapunk. Nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen gyorsan kapjak valamit is az élettől, nekem eddig mindenért keményen meg kellett dolgozni. Igaz, tényleg szerencsésnek kell magam mondani, mivel mindig sikerült azért azt a célt elérni, csak nagyon nehezen.
Szóval, egy szóval HIHETETLEN!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi most fordult akocka!a legszebb ajándékot kaptad a legkönnyebben!nagyon örülök neki!és csak hidd el mert ezek tények ez a valoság!ha már nem jönnél akkor jo vacsizást és joéjszakát!

A tornánál meg vigyu magadra;)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


a teszteset hogy minek veszel feleslegesen nem gonoszan irtam hanem ugy hogy tuti baba van ha meg netán rossz egy másik teszt akkor meg elkenödsz!erre irtam hogy ne vegyél feleslegesen ugys ott a babókaKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jó reggelt!
Titi, megcsináltad a tesztet?Bár szerintem is feleslegesen, mert ott baba vanKépde ha megnyugtat...
Szedi valaki közületek az Elevitet?Én dec. óta szedem, de olyan hülyén érzem magam.Alig tudom lenyelni reggelente, összeszorul tőle a gyomrom.Az is igaz, hogy soha nem szedtem semmiféle szintetikus vitaminkészítményt, és most úgy tűnik, hogy ellenkezik a szervezetem.Biztos a segédanyagaira reagál így a szervezetem.Azt hiszem abbahagyom.Áttérek valami biovitaminra.

rimar
rimar
 
 


Szia rimar!én szedtem elözö terhességemnél,de pl eszterke irta hogy neki nem ajánlja a doki!elevitet amugy evés után kell beszedni!ugy szeded?törd félbe ugy könnyeb lenyelni vagy rakd be a kajádba!pl ebédedbe

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hahó!eltüntetek?egyedül hagytatok?Képez szomoru!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nem az a baj hogy nem tudom lenyelni, hanem hogy a szervezetem tiltakozik már ellene.Egyébként reggelivel kell bevenni, és úgy szedem, legalábbis eddig.Az a baj vele hogy nem természetes.Én eddig soha semilyen gyógyszert, vitamint vagy bármi mást se szedtem, és most ez bombaként hat a szervezetben.Aki nem szokott hozzá ezekhez, annál ez előfordul.Egyébként nem a vitaminokkal van benne a baj, hanem a segédanyagokkal.Most gondolj bele 19 féle anyagot tartalmaz-vit., nyomelem, ásv.anyag- és ezen felül 18! féle segédanyagot amiben E-betűsek is vannak.
Szóval áttérek inkább a vitamindús táplálkozásra.

rimar
rimar
 
 


jol teszed akkor!mondjuk én se szedtem soha terhesség elött semmi ilyet de nekem nem harcolt ellene a szervezetemÛ!de ez szerintem mindenkinél más!vidd be gyümölcsökkel a vitamint a szervezetedbe z legalább természetes!(én nem eszem gyümölcsöt mert ne szeretem annyira,nagyon ritka ha valamit mégis megkivánok)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nem eszel gyümölcsöt?Egyiket se szereted?Jó kis lédús őszibarack?Banán,naspolya, alma?Semmi?Eper?Nekem van egy kis kertem és van benne barack, szőlő, meggy, szeder, josta, eper, körte, málna és úgy örülök amikor kezdenek érni.
És zöldséget sem eszel?
rimar
 
 


Hova lettek a többiek?
Vajon Anitával mi van?Remélem, jól van!
rimar
 
 


zöldséget azt rengeteget eszem!eper málna néha egy évbe egyszer!néha banán és néha öszibarack!almát körtét nem nagyon csipem szölöt ki nem áltthatom pedig régen imádtam de miota szültem nem tudom megenni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Én is vagyok ám, csak van mit csinálni, nem unatkozok idebent.

Reggel ismét megcsináltam a Gravi HCG-t, és szépen erősödik a második csík, szóval, részemről befejeztem a tesztelgetést. Holnap be is jelentkezem dokihoz, talán sikerül 2 hét múlvára időpontot kapnom. Lehet, hogy kicsit még korai, de szeretnék már biztosat tudni. Aztán legfeljebb még visszahív majd magához, nem?

Rimar, én nem fogok szedni Elevitet, a folsavat már abbahagytam, mert gyomorgörcsöm volt - és szerintem tőle - igyekszem majd másképp bevinni vitamint. Egyedül C vitamint, és Magne B6-ot szeted, azt már vagy 2 hónapja. Az jó a torna miatt is.

Virág, igyekszem vigyázni magamra, aranyos vagy, hogy aggódsz értem, sok puszi érte!!! Mondtam is tanárnak tegnap, hogy lehetséges, hogy babó van, mondta, hogy semmi gond, csak óvatosan, annyit csináljak, mennyi jól esik. Egész óra alatt figyelt, és mosolygott, olyan kedves volt, ahogy őrizte minden mozdulatom. Mindemellett azért úgy beszéltük, hogy nem csinálok már hasizmot, akkor inkább lábemelgetést csináltam. Szóval, jól esett a mozgás, és egyelőre amíg bírom, csinálni fogom.

Csak olyan fura, hogy most már felelős vagyok egy kis picike magzatért is.

Rimar, lehet, hogy átnéztem megint felette, de még mindig keresem, hogy mikor is mész dokihoz? Még egyáltalán nem voltál?

Virág, még mindig nem jöttem meg? És hogy állt ma a hőd?

Mások úgy látom, tényleg nincsenek ma...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Igen, átnéztél feletteKép
Kicsit feljebb mész: febr. 20 hétfő 12h 46
mielőtt beindult a babaprojekt, tehát decemberben voltam.Akkor beszéltem meg a dokival, hogy a második kimaradt mensi után menjek.

rimar
rimar
 
 


szia titi!naná hogy aggodok érted mint minden kismamáért itt meg nem kismamáért!már a barátaimnak tekintlek titeket!nem jött még meg kiszámoltam eddig a leghosszab és egyetlen hosszu késés 65nap utáűn jött meg!a höm reggel 36.6volt most már 37,1 de mondtam nekem az eddigi reggelihezn képest a 36.6olyan mint nektek a 37.5Képhát most megint élem bele magam és ugy félek a csalodástol vennék tesztet hogy megbizonyosodjak mi van de ha negativ abba beleörülök! amugy csajok tegnap leirtam egy ismimnek egész történetet ha jobban belegondolok 3éve nem védekezünk hogy legyen baba de eddig mindig akkor volt akcio ha megkivántuk egymást most is mondjuka kkor van de utánna megsasoljuk jokor volt e meg ha azt vesszük ugy igazán oktobertöl megy nagyon intenziven a babaprojekt!most megyek a kisfiamért aztán délután vásárolni megyünk!estefelé jövök!remélem addigra mindenki visszatér hozzánk!szép napot mindenkinek és puszi

kismamák pihenjetek sokat!!!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


SziasztokKép

TitiKép
na akkor megnyugodtál egy kicsit? Mármint az erős csík miatt?Kép Én mindenképp javasolnám az elevit vagy a folsav szedését legalább 2 naponta. Az a folvas nagyon kellene a kicsinek! Sok bajt megelőzhet! Olvasom, hogy fáj től e gyomrod. Az elevittől is? Ezt beszéld meg a dokiddal!

VirágKép
Most már aztán tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi lehet veled!?Kép
Én sem szeretem a gyümölcsöt, meg a zöldséget sem. Alig-alig eszek ilyet. Ezért is szedem az elevitet, hogy legalább ennyi legyen bennem. Meg én szedtem Marcival is és nem volt bajom tőleKép

Én megálltam 36,6-on, 21. napon vagyok..... megvárom hogy megjöjjön, megnézem a jövő hónapot is és ha nem teszik a hőm, akkor irány a doki!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok, én az Elevittől nagyon félek, sok helyen hallottam, hogy nagy lesz tőle a baba. Tudom, hülyén hangzik, de én így is rettegek a szüléstől.Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok, már régóta olvasgatlak benneteket. Titi, szerintem ne félj az Elevittől. Nem lesz tőle nagy a baba ez tuti. A terhesség első három hónapjában fontos szedni, utána szerintem elhagyható. Már leírtam több helyre, de most ide is leírom, hogy előző terhességemnél nem szedtem ELevitet, csak Supradynt és a kicsi fiam nyitott gerinccel született. 1 nap után meghalt szegény. Ezt az érzést senkinek nem kívánom! Czeizel doki szerint ez kivédhető lett volna Elevittel. A dokim egyébként nem tartotta fontosnak a szedését.
Persze a ti dolgotok, hogy szeditek-e, vagy sem. Gondoltam nem árt, ha tudjátok mi történhet, ha nem szeditek. (Természetesen nem mindenki jár így, ahogy én, de az ördög nem alszik...)

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Sajnos csak rossz hírrel tudok szolgálni. Ma voltam a dokinál,mivel már 51 napja késik. Megerősítette a teszt eredményeket.Tényleg nincs baba.
Jaj, lányok. Azt mondta két alternatíva van
-vagy kivárjuk, hogy magátol megjöjjön
-vagy gyógyszerrel segítünk rajta.
Én döntöttem (remélem jól), és azt mondtam, mivel már nincs nagyon türelmem (meg ki tudja mikor jön meg, mert semmi jele) , hogy legyen gyógyszer.
Ekkor ujabb kérdés:
-vagy fogamzásgátló (21 napig, és utánna vagy közben megjön)
-vagy Norkolut (10napig)
A Norkulut mellet maradtam, mert azt mondta azzal próbálkozhatunk továbbra is.A fogigátlóval meg várni kellett volna.
SZERINTETEK JÓL DÖNTÖTTEM? SEGÍTSETEK!!!!!
Aztán, ha végre megjön újból mehetek vissza, hogy megbeszéljük hogyan tovább.
Szóval szerintem idén már nem lesz kisbabánk. Most annyira,de annyira le vagyok törve.
Ha tudtok tippeket, akkor jöhet. (Fürdö, tea...,ami segítségül lehet a mielőbbi sikerhez.)
Előre is köszi, és azt is amit írtál Virág. Én is barátnőnek tekintelek titeket.
Bocsi,hogy ilyen sokat írtam.

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!
Mégegyszer gratulálok a babóhoz! Az elevitet meg nyugottan szedheted szerintem is. Az első hónapokban fontos, utánna elhagyhatod.

Virág!
Most már neked is szurkolok. Kértél már időpontot a dokitól?

Koda!
A végén már csak ketten maradunk, habár neked még nem jött meg, ezért még akármi lehet.Drukkolok nektek is.

A többiekkel mi lehet?
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!
Én is hallottam, hogy nagyobbak az elevites babák, de nem gondolnám, hogy ez az elevittől van.Ha egy anyuka a terhessége alatt folyamatosan szed valamilyen vitamint,akkor annak természetes következménye, hogy a baba jól fejlett lesz.Hisz te is egészségesebb vagy, ha vitamint szedsz,mint ha egészségtelenül táplálkozol.De azért azt nem gondolnám, hogy óriásbébik születnek tőleKép
Egyébként meg nem az elevit a lényeg, hanem hogy bevidd táplálkozással a megfelelő vitaminokat, nyomelemeket stb.Mondjuk, ha valaki kielégítően, tudatosan táplálkozik a terhessége alatt, akkor nincs szüksége plusz bevitt anyagokra, sőt vigyázni kell, nehogy több kerüljön a szervezetbe mint kéne, mert annak semmi értelme.
Pl a túl sok A-vit ártalmas lehet a magzatra, szemészeti problémát okozhat.
Van ahol kimondottan személyre szólóan adják meg a kismamának, hogy miből van hiány a szervezetében és miből van elég.
De a legfontosabba folsav és a B12!
Jaj bocsi! Nem akartam hosszú lenni.Szakmai ártalom(ápolónői végzettség néha ártKép)
rimar
rimar
 
 


Rimarral 100%-ig egyetétek!KépKépNekem nem sikerült a tudatos táplálkozás, főleg a hihetetlen rosszulétek miatt.
Így én végig szedtem az elevitet a szülés napjáig, minden nap. Marci 3,30-mal született. Szerintem ez egy kellemes súly, nem olyan hatalmasKép

Gyöngyi!
Személy szerint én azt mondom, hogy a LEHETÕ legjobbat választottad. Én is pontosan így csináltam 2 évvel ezelőtt, pont ezzel a gyógyszerrel és rögtön helyreállt a ciklusom! Most is így döntenék! Még lehet, hogy szükségem lesz rá, mivel írtam, hogy lassan itt az ideje, hogy megjöjjön, persze pé nem volt,(99,9%) így lehet, hogy a mensi is elhúzódik kitudja meddig......

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hát, lehet, hogy akkor el kezdem szedni az Elevitet. Most még azért megvárom a doki véleményét, már kértem időpontot is, március 8-án megyek hozzá. Elvileg, ha az utolsó mensi első napjától számolom, az már 7. hét. Akkor már talán nem korai. De ha csak a fogantatást nézem, akkor kb a 4. hét. Mindegy, jobb előbb, mint később.
Igyekszem jobban figyelni mindenre, már megvettem estére a salátát, meg a barackbefőttöt, meg vagy 2 kg banánt. Sőt, tejet is, szóval igyekszem több gyümit és zöldséget enni.

Oné, annyira sajnálom, hogy így alakult, de szerintem is a legjobban döntöttél. Azt nem mondta véletlen, vajon mi lehet az oka annak, hogy ennyit késik? Kíváncsi volnék Virágnál is, vajon mi lehet az oka ennek a folyamatosan rendszertelen ciklusának.

Koda, ez a súly szuper. Nem tudom, nekem egy volt évfolyamtársam mondta, hogy ezt hallotta, és neki is nagy volt a baba. Bár a fene sem bánja, ha egészséges, nem? És inkább az legyen, minthogy beteg. Szóval, végülis minden az Elevit mellett szól.

Lányok, nem tudom, mi lehet, de mindenki eltűnt... Anita, Mesi, Bufo, Cupicica, User...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Szedd az elevitet! Én végig szedtem, Zsolti 3400 g volt.

Oné!
Dehogy maradtok ketten. Látod, én itt vagyok harmadiknak. De meddő szerintem csak én vagyok egyedül.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!megjöttem!oné nagyon sajnálom hogy nincs baba de szerintem jol döntöttél és lehet agyogyszer helyre tesz!nem maradtok ketten kodával ugyanis még én is itt vagyok!várhato a mensim fáj a mellem!Tücsi ilyet ne mondjál mert nagyon megijesztesz én is attol félek hogy nem lesz több baba de nekem nagyobb az esélyem mivel már régota probálkozunk!tücsi neked lesz babád és nem vagy medö csak mint irtam nem rég szültél lehet még nincs kész a szervezeted következö babára!csajok nem feladni a reményt tanuljatok az én plédámbol amig én sem teszem addig ti se tegyétek!Majd ha én azt mondom na most befejeztem akkor ti is mondhatjátok de csak ugyanannyi idö utánKépde az még messze lesz nem adom fel ugysem!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok Lányok!

Oné: Örülök hogy elmentél a doktor bácsihoz, leírnád részletesen hogy szerinte mi a probléma?Miért kellett volna fogigátlót szedned??

Bufo:Zsuzsa! Nagyon becsüllek téged ezért mert ilyen higgadt vagy ebben a témában. Én biztos hogy összetörtem volna és nem lettem volna képes, leülni beszélgetni a lánnyal.Én nem tudok neked tanácsot adni, én kívánom neked hogy megtaláld azt az utat ami a Te és a gyermeked boldogságához vezet.(Apával vagy nélküle)
Titi : aranyos a csíkod! ez pozitív!!!hurrá!

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatásokat. Képzeljétek lehethogy nem kell elkezdenem a Norkolutot, mert kezd fájni a hasam

Koda!
Írnál valamit a gyógyszerről? Ha most megjön, akkor nem kell szednem, ugye? Neked hány napig kellett szedned?

Tücsi!
Örülök, hogy itt vagy velünk megint. Szerintem Virágnak igaza van. Ne izgulj, a szervezeted lassan felkészül a következő baba fogadására.

Eszterke!
A doki azért akart felírni fogigátlót, hogy megjöjjön a mensim, mert január 2.-án volt meg utoljára. De én a Norkolutot választottam,hogy hátha sikerül a következő hónapban a baba, amit kétlek, mert valami hormonális bajom lehet.Ugyhogy,ha megjönn akkor mehetek vissza különböző vizsgálatokra.

Virág!
Sikerült időpontot kérned a dokihoz?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


nem kértem idöpontot ugyanis nekem a héten nem jo!ugyhogy ráérek jövöhéten kérni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


merre van mindenki?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


unatkozom és kiprobiztam valamit ez lett az eredmény jo lenne ha igaz lenne

Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


SziasztokKép

Olcastam erről a szerről. Hátha érdekel valakit vagy nem ismeri:
""""Nagyon ajánlják a Hormeel-S homeopátiás cseppeket. A szervezet hormonegyensúlyát állítja helyre (de nem hormon!!!!). Sok lánynak 40-50 napról a ciklusát lehozta 30 naposra. Ez azt jelenti, hogy
a tüszőérési fázist is megnyomta, elősegítette az ovulációt. Napi 3x10 cseppet ajánlanak belőle szedni. 1500 ft körül van. A www.homeopata.hu-n fentvannak az ilyen gyógyszereket áruló gyógyszertárak címei. Recept nélkül lehet kapni. """"

GyöngyiKép
5 vagy 10 napig kellett szednem, pontosan nem emlékszem. DE nagyon kevés napig kellett. Szépen meg is jött tőle pár nap múlva. Be is állt a ciklusom, mellékhatása nem volt.

TitiKép
Akkor szedd csak 2 naponta! Az is használ, de nem akkora dózis.Kép

VirágKép
Pontosan miért is fogsz dokihoz menni? Kivizsgálás miatt?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


koda!csak évi kivizsgálásra ugyanis nincs betegbiztositásom és ezt a doki megcsinálja "olcson" a többi vizsgálatot addig nem ajánlja amig nincs biztositás mert nagyon drágák és nem akarja hogy zsebböl fiezesem meg nem is tudnám!barátnöm mondta neki hogy nincs biztim és hogy mennyi a sima vizsgálat 50euro (ez nekem jo és ha mindent rendbe talál megnyugszom) aztán meg barátnöm elmondta neki hogy ne jön össze a baba és akkor elmondta az átjárhatosági meg a hormon vizsgálat meg ilyesmik árát 500-1000euro és még a csillagos ég!szerintem ha elmegyek hozzá bizti csinál valami olyat amivel megnézi miért nincs baba és mégse kell ennyit fizetnem vayis hát ebbe reménykedem mert nagyon imádnivalo orvos és tök kedves!a tavalyi vizsgálaton a hüvelyi uh-ért fizetni kellett volna mert azt nem fizeti betegbiztosito és kitalálta hogy fájdalmam volt beirja és igy biztosito fizet biztos most is talál valami kiskaput!remélem!már ö is szeretné ha lenne baba legutobb is azt mondta reméli legközelebb babával jövök jo lenne ha most ez beválna!azt akarta nála szüljek elözöleg mert felesége volt elöször a nödokim ö meg a korházba volt!hát egy orával elöbb megszültem az ö ügyeletesége elött!és ö volt az aki egy nappal hamarabb hazaengedett akorházbol és megigértette velem nem megyek haza magyarba aznap a férjemmel anyuért!aztán most uj rendelöt nyitott a feleségével és átkerültem hozzá!elöször odzkodtam mert iszonyat jo pasi és nem akartam hozzá fordulni a gondjaimmal mert hát pasi aztán rájöttem ezerszer jjobb mint a felesége!na jol van ennyi volt a regény!nem is tudom miért irtam le na mindegy talán azért hogy tudjátok jo a dokiKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


látom én irok a legtöbbet(archivba is egy csomoszor ott a nevem!nem untok még?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Elküldve 2006 Február 21 kedd - 23h 11:

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok,

Én csak próbálom végigolvasni a leveleket, próbálom megérteni a hőmérőzést, és jegyezni, hogy ki-kicsoda...

Én is 2006-ban szeretnék még szülni!!! Kép
A napokban várom hogy megjöjjön és utána hajrá! ...bár ahogy olvasgatom a leveleiteket egyre kisebb esélyt látok rá.. Kép
Van egy 8 éves lányom, születése után elkezdtem szedni a gyógyszert, és csak nemrég hagytam abba. Szerintetek az normális, hogy itt a gyógyszer nélküli hónapokban, hó közepén is olyan hasgörcsöm volt, mint a menstruációs görcs???
Még sosem próbáltam a hőmérős módszert, szerintetek ha most elkezdem akkor rá fogok jönni már az első hónapban a módszer titkára???

Egyenlőre ennyi, nem fárasztalak titeket, meg magamat se már ilyen későn!

Jó éjt mindenkinek,
Ági
csné
 
 


szia ági!üdv köztünk!a höméröszéés elég egyszerü!ugy van hogy mensi elött leesik a höd meg peteéréskor atöbbi idöbe magasabb körülbelül ciklus közepén van pé akkor alacsony a hö ha baba van akkor 37feletti jo esetbe!de igen egy honap alatt rátudsz jönni föleg ha vezetsz egy feriti naptárt!szerintem mesi szivesen leirja neked ö a mi szakértönkKép

Joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Ági!
Legyél üdvözölve! egy hónap alatt tuti rájössz a hőmérőzés minden csínjára-bínjára. Ha nem, kérdezz nyugodtan. A lényeg: minden REGGEL azonos időben, rögtön felébrdeés után, még az ágyban fekve szájban kell mérni. Még pisilni sem szabad kimenni. Legalább 3 óra alvás kell előtte.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


SziasztokKép

Szia ÁgiKép
Üdv küztünk!
És hogy jól megkeverjünk hőmérő ügybenKép inkább a hüvelyben mért adatokkal számolj. Az orvosok is ezt szokták ajánlani. Úgy látom MesiKép szájban szokott mérni, de azt pontatlannak mondják. De ki mit visel elKép
De nagyon jól írta, hogy rögtön ébredés után. Semmi pisi, mozgolódás. És lehetőleg azonos időben!

VirágKép
Húúúú....hát így akkor megértem, hogy miért nem szaladgálsz a dokihoz.
Én is pont arra gondoltam, hogy valami kis plusz vizsgálatot hátha meg tud oldaniKép

Titi kismamiKép
Minden oké?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, de semmi különösebb oka, csak reggeltől nem ment idebent a net... Kép
De most már minden rendben, már nagyon vártam, hogy jöhessek közétek.
Nálam minden rendben, sőt, néha úgy érzem, túlságosan is. Semmit nem érzek másnak, most már nem nagyon fáj a hasam, a hőm még ma is 37,1 volt. Egyedül a cicim érzékenyebb, és mintha a mirigyek meg lennének duzzadva, de őszintén szólva, ha a tesztek nem lettek volna pozitívak, nem is gondolnám, hogy baba lehet a pocimban. Néha már kívánom, hogy jöjjön az a hányinger, hogy ne izguljak ennyit, legyenek terhességi tüneteim. Hát, majd csak utolér. Remélem, minden rendben odabent, gyakran azért aggódok, hogy vajon minden okés-e. De már csak 2 hét, és megyünk dokihoz!!!

Mesikém, örülök, hogy nem hagytál itt azért minket, tényleg nem mondhatsz ilyeneket, lásd Virágot, aki 3 év után sem adja fel.

Virág, kitartásodért minden tiszteletem a tied! Azért én még mindig úgy izgulok, hogy babás vagy!!!

Szia Ági!
Üdv közöttünk. Én vagy a saját példámat tudom neked mondani... ez volt az első hőmérőzős hónapom, vezettem a görbét, és szinte minden nap megvitattuk itt a lányokkal, és láss csodát, összejött a baba (Istenem, csak ne kiabáljam el!!!). Szóval, szerintem ez egy szuper dolog, tudni, mikor van itt az ideje a pároddal összebújni.

Koda, én is próbáltam hüvelyben mérni, ott jóval magasabb értékeket ad a hőmérő, személy szerint én mindig szájban mértem, nyelv alatt. Jó nehéz volt, mert folyton elfordult a hőmérő attól a nyelv alatti kis "közepet elválasztó valamitől" Kép. Na, ezt most jól leírtam, fogalmam sincs, hogy hívják azt a valamit, ami nem engedi a nyelvet jobban felemelkedni. Kép

Oné, de jó volna, ha tényleg nem kellene szedned azt a bogyót, hátha megjönne magától.

Lányok, és mindig csak azt tudom mondani, mint már annyiszor, próbáljátok ki Mesi csodateáját, láttátok, neki is helyrehozta a ciklusát.

KépKép
titi_27
 
 


Csodatea? Mennyit kell visszaolvasnom? Vagy milyen néven keressek rá??

TitiKép
Nyelvfék a neveKép
Örülök, hogy oké minden!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Ma reggelre megjött, úgyhogy ki se váltom most a gyógyszer.
A csodatea nevét nekem is leírhatnátok!

Szia Ági!
Üdvözöllek köztünk. Én is most szeretném elkezdeni a hőmérőzést.

Koda!
Tényleg anyelv alatt kell mérni. Neked digitális hőmérőd van (bocsi, de már nem emlékszem).

Koda!
Az ülőfürdőröl nem hallottál. Valamelyik topikban olvastam. Már vettem is sárvári termál kristályt. Csak vissza kéne keresni.
Most én is mindent kiakarok próbálni, hátha valamelyik segít.

Virág!
Csak nyugottan írj, mert azért vagyunk. Én is jönnék többször csak nem mindig van időm.
Most is mennem kell altatni a Rezit, de utánna megint jövök

A többiek nagyon eltüntek.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hát, már elég rég volt, de ha megkérjük, biztos leírja Mesi még egyszer!
Szóval, egy olyan teakeverék, ami állítólag helyreteszi a ciklusod, és most Mesinek is segített.

Mesi, írd le megint kérlek! Légyszi-légyszi!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?