Új privát üzeneted érkezett!

Szioka!hát te irtad hogy virág ranyos hogy senkit nem hivsz át a 2007es topicba,elöszöt aranyosnak olvastam azt most nézem ranyos nem tudtam mi az!

Hát igen titinek 2006os babája lesz méghozzá novemberiKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szegény Mesi, biztos nagyon el van keseredve. De azért sajnálom, hogy létrehozta, remélem, azért nem hagy itt minket.

Akármi lesz is, én tutira maradok, hisz ilyen társaságot keresve sem találna magának az ember. Szóval, még ha csak 2007-be jön is össze, én akkor is veletek szeretném végigcsinálni az egészet. Remélem, ezt Ti is így gondoljátok. Hisz Bufo is itt van töretlenül, meg Cupicica is, még ha ritkán is jelentkezik.
Az pedig tény, hogy van egy hónap, amiből még 2006-os baba lehet.

Tudjátok, mi a muris? Bárki kérdezte, milyen csillagjegyű gyerkőcöt szeretnék, ha választhatnék, akkor azt mondtam, teljesen mindegy, de ha még válogathatnék, akkor is azt mondanám, mindegy, csak skorpió ne legyen. Erre tessék, valószínű, az lesz. Milyen furi az élet?!
De le van tojva most már minden, csak egészségesen életre jöjjön ez a baba, aki lehet, hogy már a hasimban van.

Virág, annyira örülök, hogy te ilyen bizakodó és optimista vagy!!! Csak így tovább, tutira sikered lesz!

Még mindig kérdezem, vajon mi lehet Anitával, elhagyott minket? Vagy csak ennyire maga alatt van? Nem tudom, de akármi is történjen, én beleőrülnék, ha nem tudnék hozzátok jönni, tudom, hogy a beszélgetés átsegítene a bajokon is.

Szóval, egy szó, mint szám, én MARADOK VELETEK!

KépKép
titi_27
 
 


Száz-at akartam írni! Kép

KépKép
titi_27
 
 

 
 

SziasztokKép

VirágKép
Persze, hogy ARANYOS-at akartam írniKép Csak elgépeltem.

TitiKép
Igen, én is jól érzem itt magam, pedig csak nemrég írogatok ide. Mesi is maradhatott volna, hiszen, senkinek sem volt 100%, hogy összejön ebben az évben. Ugye? És ha valakinek véletlenül nem sikerül addig, akkor sem lesz elküldve innen, én ezt 1000000 %-ra veszem. Szóval nagyon sajnálom, hogy elkeseredésében itthagyta a csapatot. Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Remélem, Mesi még visszatalál közénk. Kép Koda, jut eszembe, milyen volt a lagzi? Gondolom otthon nincs ilyen szép idő, mint itthon (hűűű, de hülyén hangzik ez a mondat... itthon, otthon). Itt már 10 foton felül van. Kép

KépKép
titi_27
 
 


osztom a véleményeteket!nagyon jo a társaság és én miota idejárok nem aggodom annyira hogy baj lenne mert lelket öntötök belém és itt szerintem mindenki ugy érezheti(mások sikeréböl) hogy igen nekem is sikerülni fog!ugyhogy köszönöm a biztatást és hogy itt vagytok!jo kis csapat van itt!én tuti ha babás leszek akkor se megyek el hanem informállak titeket egész szülésig utánna meg majd a babárol!ha netán 2007es lesz a babám vagy 2008 nekem mindegy maradok és kész!ez a csapt már összeszokott mindenkiröl tudunk mindent akkor minek menjek más helyre megint kezdeni elöröl!ennek a topicnak át kéne irni a nevét joban rosszban-ra!tényleg nem lehet megcsinálni?akkor lehet tücsi is visszajönne!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Miért van olyan érzésem hogy 3an maradtunk?többiek hol vannak?rimar,cupi,bufo,eszterke?anita biztos pihen de remélem ö is visszatér közénk!user meg már ezer éve nem volt!oné is merre lehet?remélem nem jött meg neki

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
köszi az érdeklődést, nagyon aranyos vagy hogy még nem felejtettél el.Pedig megérdemelném, mert már régen voltam köztetek.De mentségemre szolgál, hogy mindig elolvasok minden sort amit írtok!
Jól vagyok.A mellfeszülés az egyetlen jel, hogy pocaklakóm van, mert a hasfeszülés elmúlt, és semmi más tünet nincs.Néha már el is felejtkezek róla.Meg úgy érzem, hogy talán nem is igazKép
De nemsokára megyek dokihoz és minden kiderül.

Titi!
Én azért gratulálok neked!Örülök a babádnak!

rimar
rimar
 
 


Rimar naná hogy nem felejtlek el a csapathoz tartozol és remélem ezentul is irni fogsz nekünk a hogy léted felöl!Az szuper ha nyugis terhességed van annál nincs is jobb!Hidd el igaz babád van és ez tök szuperKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Rimar!

Mikor mész dokihoz? Még egyáltalán nem voltál? Igen, épp ezen gondolkodtam ma, vajon hogy fogom kibírni vagy 3-4 hétig, hogy ne menjek dokihoz? Márha addig produkálok erős + tesztet.

Egy idő után biztos még hihetetlenebb lesz az egész, mindaddig, amíg végre a doki is megerősíti a tényt.

Virág, nem tudom, hogy lehet átírni a topik nevét, de tény, hogy számomra sem jelent semmit a topik neve, Titeket kereslek, és nem azért, mert épp 2006-ban akarunk szülni. Bár az kétségtelen, hogy így találtunk egymásra.

A többiek gondolom a családdal foglalkoznak a hétvégén, de remélem, holnapra a többiek is előkerülnek.

Szerintem én is elcsendesedek, mert nagyon álmos vagyok, szerintem le is fogok feküdni.

További jó pihit mindenkinek, holnap találkozunk!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
Nagyon, nagyon gratulálok neked! Annyira örülök neki, hogy legalább neked sikerült!!

Nem akarlak itthagyni titeket, csak sajna én már idén esélytelen vagyok. Ma reggelre ugyanis megjött.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ja, azt még akartam írni, hogy nagyon aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok. Nem megyek el, csak sorstársakat keresek a 2007-es topikban.
De ha megengeditek, hozzátok is jövök (vagy itt is maradok) dumcsizni.

Nagyon el vagyok most keseredve, legszívesebben egész nap bőgnék.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


tücsi ne add fel lécci hisz még ott van március!és naná hogy gyere mindenkire ráhoztad a frászt hoy itt hagysz minket és örülök hogy nem tetted!

Titi joéjt!

37.5 a höm még a méröt is kiejtettem a kezemböl ennyi még sose volt!megint kezdem beleélni magam aztán csalodok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök neki, hogy végre a gép elé sikerült ülnöm.

Titi!
Boldogan olvastam amit írtál, és nagyon szorítok neked. Most biztos lassan fognak telni a napok, de ne izgulj kibírod.

Tücsi!
Maradj velünk. Nem számít mi a neve a topiknak.

Virág!
Nemcsak te és Koda nem vagytok babásak! De amiket írtál, az annyira SZÉP. Tényleg olyan jó veletek beszélgetni. Igaz én még csak pár napja vagyok veletek, de remélem jó sokáig maradhatok, és majd együtt osztjuk meg később a szülés és gyermeknevelés "problémáit".

Rimár!
A mellfeszülés szerintem jó jel. Mikor mész dokihoz?

Eszterke!
A vitaminokat nekem se ajánlotta a doki, azt mondta inkább az élelmiszerekkel vigyem be.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Tücsök!!Szegénykém , ne keseredj el sikerülni fog hidd el,gyönyörű peteérést produkáltál , már csak idő kérdése , és babás leszel.
Új hónap, új remény. Virtuális simi((((())))))
Rimar gyere gyakrabban!!!!!

KépKép
eszterke80
 
 


Virág!
Nagyon jó a hőd. Valami más változást nem észleltél?
Nekem a mellemen jelentek meg erősebben az erek. Az jelenthet valamit,nem? De semmi más. Még a hasam se fáj, csak a torkom.
Már nagyon várom a keddet, de tuti csalódni fogok.

Kép

Kép
oné
 
 


Ez a kép tegnap készült a kocsonyafesztiválon:
Kép

KépKép
eszterke80
 
 


Oné!nem tudom nem merek reménykedni!most semmi jele nics hogy babás lennék(hacsak az nem hogy a mellemen volt egy csomo olyan mint a pattanás amig ki nem nyomtam pedig nem szokott sehol pattanásom lenni)a másik hogy azt olvastam a terhesség jele az is lehet ha eldugul az orrod és olyan mintha meg lennél fázva hát én mindenreggel erre ébredek pedig nem vagyok náthás!nem tudom!most néztem ujságot elsö amit megláttam a terhességi teszt volt gondolkoztam holnap veszek de anyukám lebeszélt rola most rá hallgatok!a férjem azt mondta csináljak tesztet és csak ö nézi meg én nem!szegény már beleélte magát!
A mellen az erek jo jelnek számitanak az az elsö jel álitolag ami babára utal!az meg hogy nincs tüneted nem jelent semmit!nekem olyan volt aterhességem hogyha nem csináltam volna tesztet addig észre se vettem volna hogy baba van amig nem nö a hasam!Mindenkinek joéjszakát kivánok!szép álmokat!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
A tesztel sajnos én is hadilábon állok. Nem merem megcsinálni. Már kétszer csalódtam. Nekem anyukám épp az ellenkezőjét mondta, hogy csináljam meg mielőtt a dokihoz megyek.
A nátháról már én is olvastam. Szerintem veheted egy tünetnek.
A múlthéten volt egy herpesz a számon, ami utóljára akkor volt amikor megtudtam, hogy terhes vagyok (igaz előtte töbször is volt), de mióta szültem még nem. Bár lehet az egészet már csak beképzeli az ember.
Mindenesetre drukkolok nektek.
Jó éjt!!!

Kép

Kép
oné
 
 


hát igen én nagyon sok mindent beképzeltem eddig és én már ötven tesztet tuti csináltam a 3év alatt!anya azért mondja hogy ne csináljak hogy ne csalodjak!Hát nem szeretnék!na tényleg lépek jo éjt mindenkinek

Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nagy családi vitánk volt a férjemmel szombat estétől.
Nagyon magam alatt vagyok. Kilátástalannak látom az egész életemet, folyton csak sírni tudnék. Nem akarom senki kedvét elvenni, csak szükségem van rá, hogy panaszkodjak egy kicsit, talán könnyebb a lelkemnek. Bocsánat, ha negatív voltam, tudom ez nem az a topik ahol ilyen a téma. Próbálok majd jönni, de ha egy kicsit eltünök, ne aggódjatok.

Titi
Nagyon örülök a jó hírnek. Baba van a hasadban hidd el.Kép

Mesi
Borzasztóan sajnálomKép 2007-es topikot is nyitottál látom. Ne keseredj el, fel a fejjel.
Remélem azért ide is benézel ugyan úgy ahogy eddig.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi!
Hol vagy már?

Lányok!
Most olvastam, hogy a pajzsmirigy alulműködés meggátolja a teherbeesést és szülés után minden 5.nőnél kialakul. Jellegzetes tünete még a hajhullám, a száraz bőr, hízás, stb. Nos nekem ezek a tünetek mind megvannak. Azt hiszem kérek vérvételre beutalót, lehet, hogy ez az oka, hogy nem leszek terhes, és nem is vagyok elzáródva!!

Tücsök

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zsuzsa!
Nyugodtan panaszkodj, ha gondolod. Ha segíteni nem is, de meghallgatni megtudnk.Kép Hátha könnyebbé tudjuk tenni ezeket a nehéz órákat! És ez is ide tartozhat, hiszen ezek is mi vagyunk.

Mesi!
Én is pont írni akartam erről, a pajzsmirigyes dolgról. Szerintem is érdemes megnézetni. Ha rendben van minden, akkor legalább ezt is ki tudod zárni. Ha pedig itt van a bibi, akkor lehet kezelni!


20. napon vagyok. Nekem ma 36,5-volt a hőm, úgyhogy most már tuti lőttek ennek a ciklusnak. Hiába jelzett az LH teszt, a peteérés elmaradt. Ez előfordul, a tájékoztatóban is benne van. Én sem vagyok valami feldobott....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Itt vagyok ám, csak én 9-re járok dolgozni, előtte nem tudok jönni... Kép
Reggelre felment a hőm, 37,1, szóval, most már tutira biztos vagyok benne, hogy van bennem valaki.

Bufokám, ha megnyugtat, és bízom benned, nyugodtan sírd el bánatod, nálunk is vannak ám problémák, és aki azt állítja, hogy nincsenek, az tutira hazudik. Pl. nekem a párom azt állítja, majd akkor hiszi el, hogy baba van, ha a doki bebizonyítja. Addig otthon is dohányzik, pedig azt ígérte, ha baba lesz, rögtön abbahagyja. Szóval, ilyenek, meg sok más apróság, de nem hagyom magam, hisz most a legfontosabb a nyugi!!!
Neked is csak azt tudom tanácsolni, egyik füleden be, a másikon ki, aztán gyere ide hozzánk, és beszéljük meg. Hidd el, jobban fogod érezni magad!

Mesikém, örülök, hogy visszataláltál hozzánk, és úgy döntöttél, hogy maradsz, nélküled azért nem volna az igazi, és ez mindenkire érvényes! Innen senki nem mehet el!!! Kép
Hidd el, úgyis lesz babád, addig pedig nézd a gyönyörű kisfiad, és adjon az erőt!

Virág, ez fantasztikus hír! Hátha... én biztos nem bírnám megállni a tesztet. És mit veszíthetsz vele??? De ez csak az én véleményem, természetesen tiszteletben kell tartani azt, ha Te nem akarsz.

Oné, hanyadik napon jársz már? Nem mész el dokihoz? Ha jól gondolom, már túl vagy az 50-en, és mikor is lett - a teszt?

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Na, már megint félrebeszélek.
Bufo, azt akartam írni, hogyha bízol bennünk...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Gyönyörű a görbéd!!!
KépKépKép

Mondtam én, hogy a párod pont a szülinapján lesz apuka!!!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


TitiKépKép
Meg van a 3. fázis a görbédben! Ez 100%, hogy babuci!
halkan.......

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok. Nem tudom ezt helyre lehet e hozni. Röviden: bevallotta, hogy október óta megcsalt. 3 hete van vége a viszonynak. A legszörnyűbb az egészben az, hogy ismerős( "barát") az akivel félrelépett. Teljesen össze vagyok törve, itt vagyok terhesen és nem tudom hogyan tovább. Azt mondja szeret, de én nem tudom mit higgyek. Ha szeret akkor miért tette? Fogalmam sincs elhagyom e, vagy megpróbáljuk újra. Õ szeretné helyrehozni nagyon akarja, de nem tudom hihetek e benne. Mi lesz ha megint előfordul?
Borzasztóan megalázottnak érzem magam, folyton csak sírni tudnék. a legszörnyűbb az hogy én még mindig szeretem, és nem tudom elképzelni nélküle az életem.
Hát ez van, Szerintetek van jó megoldás?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!titi jol mondja gondok viták mindenhol vannak ez természetes és ha ugy jobb tényleg panaszkodd ki magad nekünk!amugy terhes nöknél ez velejáro hogy sirnak meg mindenen fehuzzák magukat!(nem sértésnek szánom,de én is igy voltam)

Titi!nem akarok csalodni azért nem veszek tesztet!Majd ha már biztos vagyok benne akkor!oné holnap megy dokihoz!A férjed nem hiszi el hogy baba van?ez hihetetlen mert nem olyan rég probálkoztok és örülnie kéne még azt se mondhatja hogy eddig se jött össze miért pont most!az én férjem még mindig elhiszi nekem a tüneteket meg minden pedig már sokszor volt minden terhességi jelem!mondjuk lehet férjed biztosra akar menni és nem akarja beleélni magát!Ne aggodj én veled együtt örülök a babádnak meg szerintem itt mindenki!amugy apukák akkor fogják fel legtöbbször mikor nö a has meg megrugja a baba a kezüket!addig csak ugy vannak hogy van baba és kész!

Tücsi!én azt mondom tuti nincs elzárodás!csak hát nem olyan rég szültél még és hát volt egy mütéted is azota,lehet ezért nem jön még a baba!ne aggodj nincs semmi bajod és nemsokára te is irhatod hogy pozitiv a teszt!ha attol megnyugszol mindenképp menj el vérvételre!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


uh bufo mindenre gondoltam de erre nem!én adné neki egy esélyt még utoljára ha azt eljátsza dobnám a helyedbe!most nehéz lehet neked sok kérdés van benned biztos de ülj le vele beszéljétek meg az a legjobb!az hogy szereted meg nem tudod elképzelni a jövöt nélküle ne add a tutára mert akkor beleéli magát és visszaél vele!mondom kapjon egy utolso esélyt aztán ha nem tetszik valami küld el!Elég gáz hogy folyamatosan megcsalt meg ismerössel,én biztos magyarázatot kérnék!és probálja helyre hozni a dolgokat vagy menjen el!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág

Õszintén bevallott mindent. Minden kérdésemre válaszolt, miért tette, mikor hol hányszor hogyan csinálták. Mindent tudni akartam. Még hármasban is leültünk beszélni, ehhez én ragaszkodtam. Most biztos hülyének gondoltok.
A lelkem nagyon fáj nem tudom tudok e újra bízni benne.
Nagyon kedves velem tényleg helyre akarja hozni.

zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa!

Én is valami banális dologra gondoltam.....Erre tényleg nem tudom, hogy mit lehet javasolni. Virágnak igaza van, kell egy 2. esélyt adni neki, de éreztetni kell vele, hogy ez az utolsó esélye! És hogy nagyon sokat kell bizonyítania még!
Szóval én adnék esélyt, de megmondanám neki, hogy a bizalmat nem tudom megszavazni neki egyenlőre. Dolgozzon meg érte kőkeményen.
És te is legyél kőkemény. Mondd meg neki, hogy talán kap egy esélyt, de ha csak egy kicsit is kétes dolgot művel, ha csak a fejében megfordul ilyesmi, akkor tudja mi lesz a vége!
Mert 100 %-ban igaza van Virágnak. Ha most gyengének lát, és azt látja, hogy imádod és mindent megbocsájtasz neki, tényleg visszaélhet vele. vagy egyszerűen nem fogja érezni a súlyát a tettének.
Az az igazság, nem ismerem őt, így nehéz bármit is mondani. Lehet, hogy egy buta botlás volt. DE akkor adjon valami magyarázatot!!
És magától vallotta be? Ez minden esetre gerincességre vall! Ez már egy lépés az ő részéről, hogy tényleg helyre akarja hozni ezt a nagy ballépést.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsuzsa!
Igen, közben olvastam a leveledet. Azt hiszem megér egy újabb próbát ezek tükrében!
És egyáltalán nem vagy bolond!!!!!! Én is ezt csináltam volna a helyedban!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jézusom, Bufo! Ezt nem hiszem el!!! Én már akkor próbálkoztatok a második babóval... hogy tehetett ilyet???!!!
Személy szerint osztom a lányok véleményét, én is tudok második esélyt adni, sőt, sajnos sokadikat is, ha nagyon szeretek. Feltéve, ha megéri. Ha annyira szereted, és ő is ugyanilyen érzésekkel van feléd (bár akkor nem tudom, hogy a fenébe tudta megtenni), szóval, szerintem is adj esélyt. De vajon ez volt az első alkalom???

Én magamból indulok ki, és sajnos volt egy hosszú kapcsolatom, 8 évig tartott, és szégyen, de minden 2. évben megcsaltam. Viszont tudtam, hogy van oka, és azt is tudtam, mi volt az. A férjem mellett egyszerűen eszembe sem jut félrelépni.

Jó volna megtudni, mi vitte rá, mi az, amiért máshoz meg, esetleg lehet belőle tanulni. Talán csak a kaland kedvéért, akkor viszont a vérében van, ha viszont valamit nem kapott meg tőled, akkor jobb volna mindent tényleg tisztázni. Talán lehet rajta segíteni.

Bufokám, nagyon vigyázz magatokra, hisz most nagyon ki lehetsz borulni, vígasztaljon az a kis poronty a pocidban!!!

Szerintem jó ötlet volt hármasban is leülni, de nagyon kíváncsi vagyok rá, vajon milyen indokot hoztak fel. Miért ugrottak egymásnak?

Valahogy én úgy vagyok a megcsalással, hogy egy egy éjszakás kalandot azért meg lehet könnyebben bocsátani, mint egy visszatérő folyamatos kalandot. Az egy éjszaka tényleg csak a vágyat jelenti, de vajon, ha többször csalod meg a párod, az nem jelent-e többet?

Bufo, mi itt vagyunk, több szem többet lát, mindnyájan másképp gondoljuk ezt az egészet, de szerintem is próbáljátok meg. Hisz a gyerekeknek is szükség van az apukára!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!
Bufo!
Basszus, szerintem ez nagyon durva!Iszonyúan érezheted magad.Nem fér a fejembe.Azt mondtad, hogy októbertől megcsalt?Pont azóta hogy babára próbálkoztok?Hogy fér ez össze?Az ember azt gondolná, hogy ilyenkor a párjára figyel az ember.Hogy van-e jó megoldás?Mindenki másképp reagál egy ilyen esetre.Mindig az a "jó" megoldás, ami nektek jó.Az biztos hogy nagyon át kell beszélnetek a dolgokat.Az élet gyakran produkál olyan helyzeteket,ami próba elé állít minket.Mindenből tanulnunk kell, bármilyen nehéz is.Gondoljátok át hogy miért történhetett, és ami nagyon fontos(meg nehéz ebben a helyzetben), ne indulatból beszélgessetek.Azt azért mondd el neki hogy mennyire megbántott ezzel.Ha szeret akkor bele fog gondolni.És azért ne felejtsd el, hogy mindenki csinál hülyeséget.EGYSZER.Mert aki elég intelligens hozzá, az tanul belőle és többet nem követi el.Azért kíváncsi lennék, hogy fordított helyzetben mi lenne?Már hogy Õ hogy reagálna, ha megcsalnád?Persze ne csinálj ilyet.
Figyi, nyugodtan írd le a gondolataidat, talán segít helyre tenni a dolgokat.

rimar
rimar
 
 


Koda

Igen ő vallotta be.
Próbálok erős lenni, remélem sikerül.
Köszi, hogy meghalgattatok.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Tudom, most nem az én babám a legfontosabb téma, de azért felteszem a tesztem. Bescan-eltem, hátha látszódik a második csíkocskám.

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Nem térek magamhoz!nagyon sajnálom bufo ami történt de tényleg most a pocidba lévö baba a legfontosabb probálj meg nem idegeskedni(igaz most bizti azt mondod könyen beszélek)de tényleg meg kell nyugodni mert ott apici!adj még egy esélyt és majd apránként talán visszaszerzi a bizalmad ez természetes hogy most nincs bizalom!Remélme minnél elöbb megoldást találtok!És a csaj mit mondott?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


titi halvány de mégis erös az a csik!ugyhogy nincs visszaut babád lesz!mikor is?novemberKépnagyon örülök neki

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bufokám, egyszerűen nem térek napirendre a dolog felett! Istenem, csak lennétek már néhány hónappal idősebbek, talán akkor nem fog ennyire fájni. Bár tudnék/tudnánk segíteni, hogy ne fájjon ennyire Neked!

Mesikém, én is amellett vagyok, amit Virág is írta, hogy azért nem 100% ez az elzáródás dolog. Próbáljunk most annak örülni, hogy a ciklusod szépen helyreállt, és megjött rendesen. Most hány napra is? Úgy 27 körül lehetsz ma, ha jól számolom, vagy tévedek? Szerintem is csináltasd meg azt a vérvételt, ha az megnyugtat. És a következő hónapban is ugyanilyen szépen tudatosan csináld a dolgokat, tuti, hogy ebből előbb-utóbb baba lesz!!! Kitartás!!!

Rimar, nem láttam pontosan, válaszoltál-e, de mikor is mész dokihoz?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Hát ez bizony csík a javából! Pont olyan, amilyennek lennie kell mostKépKép De jó ez a jó hír!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!
Gratula a csíkodhoz!KépKis aranyos.Az első nekem is ugyanilyen volt.Aztán 2 nap múlva beerősödött a kicsikeKép
dokihoz majd a hó vége fele vagy márc elején megyek.Tehát a jövőhéten.Akkor leszek 6-7 hetes.Előtte nem sok értelmét látom elmenni, mert az UH még bizonytalan, és terheskönyvet sem adnak hamarabb.Ezt ki kell várni.Szerencsére nincs semmi probléma, ami indokolná, meg amúgy is én inkább nyugis fajta vagyok.Türelemmel kivárom.Ez a baba már úgyis itt vanKép

rimar
rimar
 
 


Titi
Dehogynem fontos a babád.Kép Ez a topik azért van.
Nagyon gratulálok, mert ez bizony csík.

Nekem nem kellett volna ide írni azt ami nem ide való, de ti közelebb álltok hozzám, és úgy gondoltam inkább itt öntöm ki a lelkem, mint ismeretlenül egy másik topikba.

Még egyszer köszönöm mindenkinek, hogy meghalgattatok. Ígérem nem rondítok bele ebbe a jó hangulatba többet ilyesmivel. Próbálok erős maradni és remélem az idő mindet helyrehoz.

Rimar
Igazad van én sem mentem hamarabb. Nekem kiskönyvem sincs még, pedig a 9 héten vagyok. Majd a héten elintézem.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!ne mondj ilyeneket szerintem ez a topic azért va hogy mindent megbeszéljünk és ha szükség van biztatást adjunk egymásnak nem csak babás dolgokba!ugyhogy nyugodtan irj csak ha nem jo valami ha jo akkor meg pláne!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Bufo! Igaza van Virágnak, én jobbat nem is tudtam volna írni. Valahogy olyan bensőséges a viszonyunk azáltal, hogy az intim dolgainkról beszélünk nap mint nap, hogy nekem olyan természetes az, hogy ezt megbeszéljük.

Szóval, Bufo, adtak magyarázatot arról, hogy miért tették meg?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Bufo!
Nagyon sajnálom ami veled történt, és szerintem nyugodtan írd le ami bánt. Mi nem csak a jót, hanem a rosszat is megosztjuk egymással.
A többiekkel értek egyet abban is, hogyha tudsz akkor adj a férjednek még egy eséjt.
Egyik barátnőm volt hasonló helyzetben, és megbocsátott. Azóta is együtt vannak és boldogok.
Persze most még nagyon nehéz, de ha megtudtok mindent beszélni, akkor idővel a bizalom is helyrejön.

Titi!
Gratulálok!! Szerintem is baba van a pocakodba.

gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na, jól elcsendesedett mindenki.

Bár én is dolgozgatok, de azért jövök mindig, hátha volt valami hozzászólás.

Részemről nagyon elgondolkodtam, hogy merjek-e menni ma tornázni, de úgy döntöttem, elmegyek, max hasizmot már nem fogok csinálni, és ha elfáradok, majd pihenek többet. Majd szólok a tanárnak, hogy mi a helyzet, inkább legyen tisztában a dologgal, nehogy rámszóljon. Kép

KépKép
titi_27
 
 


jol teszed ha szolsz elöre neki ugyis tudni fogja mit szabad csinálnd és mit nem!biztos szolni fog a feladatoknál hogy na ezt most mellözd 9honapigKép

Mindenki nagyon elfoglalt és tényleg elcsendesedtünk!én is megyek ruhát hajtogatni de néha ide sasolok ha el nem alszom

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jajj csajok!olyan szomi vagyok megint tök beleéltem magam hogy összejött a baba és ugy félek hogy csalodom mert mindi ez van gondolok egyet és hu tuti baba van aztán kiderül hogy mégse!már ugy szeretnék egy picibabót de tök parázok hogy nem leszKép ma olyan komás vagyok egy kicsit depis!a höm meg ha pihenek ha nem 36.9-37.1 egész nap a reggeli höm is ennyi volt pedig azt már mesltem mindig nagyon nayon alacsony!félek már a höt is beképzelem!lassan olyan leszek mint azok a csajszik akiknek még a hasuk és nö annyira képzelödnek pedig nincs is babájuk!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Nem vagy egyedül. Én is így érzek. Viszont a hőt szuper.
A szomszédunk most ,jött haza a kisbabájával, akit múlhéten szült.Pedig nyáron még beszéltük, hogy majd együtt toljuk a babakocsit. Hát jól lemaradtam.
Sőt félek attól is, hogy mit fog mondani a doki.
Utánna olvastam a pajzsmirigynek, és szerintem nekem már azért késik. (www.infertility.hu)

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?