Új privát üzeneted érkezett!

neva
 
 


NevaKép
Tényleg tüneményesKépKép Most látszik, hogy szereti a kamerátKép

BrigiKép
Sajnos erről a bölcsiről nincs semmi infómKép

AngelikaKép
Fürdőruhát télen csak sportboltokban tudok elképzelni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Milyen szépek a babácskák KépÜdv az újaknak Kép
Lányok én rendeltem pelenkát,hát elmegy(helen harper-est).
De aztán kintünk a piacra és ott ugyanaz csak 30ftKép én 43ft-ért vettem Kép
Ennyit az olcsó pelusról Kép
Betegeknek gyógyulást kivánunk Kép
ja és elkezdtük a babaprojektet KépKépKép
bea

bea
beatron
 
 

 
 

Sziasztok!

Elkészült Hanna első babanetes albuma, az első 8 hónaprólKép
Itt találodKép
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8659
Fény
fény
 
 


Fény!
Nagyon édesKép
neva
 
 


Köszi NevaKép

Hol vagytok lányok? Ilyen pangás rég voltKép
fény
 
 


LÁnyok, ezt a cikket a bárányhimlőről itt találtam a babaneten...
Csak mert mostanában ez téma volt itt is..

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre/index.php?id=0501062
fény
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy nem írtam, de kicsit összecsaptak fejem fölött a hullámok. Most is csak gyorsan az MM-ről írnék, mert olvastam, hogy többen is kérdeztetek róla.
Holnap lesz 9.45-től a belvárosban. Helyileg: A Centrum oldalánál ami van buszmegálló azzal szemben a sarkon van egy régiségbolt, mellette van egy udvar és ott van bent az udvarban. Az udvarban van egy fenyőbútor bolt is. Nem kell bejelentkezni. A foglalkozáson a csemetével együtt aktív résztvevő az anyuka is. Apuka is jöhet nyugodtan. Mit hagytam ki? Remélem nem hoztam későn az infókat.

FényKép
Nagyon jók a fotók, meg a szöveg is a képek alatt.Kép Szerintem próbáljátok ki az MM-et, legfeljebb ha nagyon sír Hanna kijöttök. Nem fog rátok senki sem csúnyán nézni. Egy próbát megér;)

Holnap megpróbálok jönni egy kicsit.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Kriszta!
Mindent köszi. Kép


Panka!

Melyik kereskedésben is dolgozik a férjed???


Melinda
adnilem
 
 


Hahó.
Mi van veletek lányok?
Nagyon be van lassulva ez a topic.
Miskolci anyukák,ébresztőőőőő!!!Kép

ancsi26
 
 


Úgy tűnik, mozgalmas 7végéje volt mindenkinekKép
fény
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk MM-es es nagyon jol ereztuk magunkat. Angelikat maris a szarnyai ala vette egy nagyobb (2 eves) kislany. Jo volt nekem is kikapcsolodni.

Puszi!
Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk MM-es es nagyon jol ereztuk magunkat. Angelikat maris a szarnyai ala vette egy nagyobb (2 eves) kislany. Jo volt nekem is kikapcsolodni.

Puszi!
Angelika
angelika27
 
 



Sziasztok!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat MM-en Kép
Panka!Benin nagyon látszik hogy kistestvére van Kép mikor mondtam Biusnak,hogy nézd csak ilyen csörgő van otthon is(ami Beni kezében volt)Egyből adta ide hogy játszon vele Bius Kép naaaaaaagyon ari volt.
pusz bea

bea
beatron
 
 


HELP!

Ötleteket kérek ui csütörtökön farsang lesz az oviban (Még jó, hogy rákérdeztem) és a kicsiknél úgy oldják meg, hogy egész délelőtt jelmezben lesznek. Szóval vmi kényelmes gyorsan elkészíthető jelmez kellene. Ha van vkinek ötlete jelezze már. Ja és az ne a boszi legyen, attól valszeg félne.
Köszönöm előre isKép
Marika (aki éppen idegrohamot akar kapniKép)

marika
 
 


Szia Marika!

Nálunk Gyöngy tündér lesz (Metróban vettük a jelmezt, még karácsonyra), Hanga pillang

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


MarikaKép
Laurának egy narancssárga harisnyát és pólót vettem amit összefestek fekete csíkokkal. Õ lesz tigrisKép
Bár még festékem nincs. Van valakinek ötlete, hogy milyet vegyek? Nem baj, ha nem jön ki belőle.
Köszi
neva
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Babakocsi tapasztalatokat várok, kinek mi vált be, vagy nem. Körbenéztem már, de 2 gyerkőc tapasztalata után túl sok az igényem, úgy látom... olyan nincs, amilyet igazán szeretnék.

Neva!
Textilfilc?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Ancsi
Mazsola Muzsika. Panka tett be linket vhol feljebb.

Gyongyoske
Nekunk telre Berfógon fujhato kereku van es szuper, bar eleg jo sulya van, de jo tagas. Nyarra CAM Apollo.

Beatron
Vettel vegul furdorucit? Hol?

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!
Angelika
Végül ne vettem fürdőruhát,hanem egy fürdőbugyit vettem neki(olyat ami alá nem kell pelusKép
Vkék és rózsaszin himzés van benne Kép
Ha megjön lefényképezem benne csajost és elküldömKép Azért nem vettem fürdőruhát,mert még olyan pici Bius,és addig amig nem lesz szobatiszta ez tökéletesen megfelel neki KépA vízbe ugyis pólót kapKépÉs ami még nem mellékes nem kell eldobható úszópelust venni Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Marika!

Tamara első évben Piroska volt kosárkával, kendővel, második évben cica volt fekete garbó, fekete harisnya fehér foltokkal rávarrava, hajpánt cicafülekkel és farok.
Mindkettőt tudom ajánlani. Kép


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok

Már jó régen nem írtam, de olvaslak Titeket folyamatosan. A gyerkőcök nagyon szépek és nagyon gyorsan nőnek...............Ezért jó, ha jönnek a Babócák, mert mindig lehet nosztalgiázni.

Mi most a 22 hétnél tartunk és legnagyobb örömünkre Beni után kislányunk lesz, ma 100 %-ra mondták UH-n. Ennél szebb Valentin napi ajándékot el sem tudnánk képzelni.

Neva
A kislányod teljesen kameraérzékeny, jó modell lesz belőle és mindig is varázslatos szemei voltak.

Panka
Kaptam most Stahl receptgyűjteményt, érdekel esetleg? Már alig várom, hogy a munkát befejezzem és megyünk mi is MM-re, Beni nagyon szereti a gyerekeket, akár hová megyünk.


Természetesen ha bárkit érdekel a Stahl receptgyűjtemény, küldöm azonnal.

Melinda
Régen futottunk össze, de olvastam a Hugod szomorú terhességét és meg is könnyeztem, de Búzaszem sorai sem voltak semmik.

Bea
Lehet kapni olyan fürdőbugyit, amiben benne van a pelus?

Gyöngyöske
Én sem tudnék Neked babakocsit ajánlani, mert már annyi babakocsi van a piacon, hogy ki sem ismerem magam bennük. Én a Beniét fogom használni (Graco), majd ha már biztonságosan ül, az egyszerű összecsukható kocsit, mert a másikkal sehová sem tudtam menni, mert dögnehéz volt.

Marika
Nem semmi, ami Szikszón van, télre így feltúrni egy települést?!

Koda
Szombaton délelőtt nem voltál a Pluszba (Pátria), mintha Téged láttalak volna.

Megyek Benivel aludni. Jó éjszakát mindenkinek!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa a fürdőbugyit én a babaszobán vettem egy csajszitól nem sokat használták 850ft-ért Kép szerintem jó áron vettem,de a www.bambino.hu is vannak ott pl van kifejezetten fiusok Kép
Panka!
Molli baba milyen nagy lányKép hogy áll már Képés tényleg milyen szépen elvoltak együtt Benivel Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


NZsuzsa!
Gratulálok a kicsi lányhoz!!!! Beni is hatalmasat nőtt mióta nem láttuk. Meddig is dolgozol még? Gyere látogass meg engem bent, ha van egy kis időd.

Gyöngyöske!
Nem tudom, hogy mire emlékszel a két lány pici korával kapcsolatban, de biztos tapasztaltad, hogy a nagy, csicsás és drága babakocsikat csak akkor tudod kezelni, ha apuka is veletek tart (nem lépcső, busz, vagy villamos kompatibilisek).
Szerintem arra a 4-5 hónapra amég a baba csak fekszik, érdemes esetleg kölcsön kérni egy használt, de kicsi méretűt, viszon utána a legkönyebb összecsukhatós sport, vagy esernyő babakocsi a legpraktikusabb, mert az sokkal könnyebben mozgatható.
Bár a nagy darabok igen szépek, és sikkesek, de szerintem kár megvenni őket, ha csak nem vágysz minden sétakor egy nagyhatékonyságú erőnléti edzésre is.
Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Csajok!
A nagyobbacska gyermekek szüleit kérdezném, hogy nincs e valakinek eladó műanyag motorja (olyan magasabb kivitel érdekelne, ami a majd 3 éves kisfiamnak jó lenne, esetleg pedálos kivitelben).

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Nzsuzsa!
Gratulálok a kiscsajhoz!!!
Nálunk is kislány lesz az új jövevény (legalább is ezt mondják).
Én is kérném, ha lehet a Stahl recepteket, az mvrita@freemail.hu e-mailemre.
Előre is nagyon köszönöm!

Gyöngyöske!
Én most vettem a 3. gyermeknek kocsit (a nagyoké már nincs meg). Azt akartom, hogy ne legyen óriási nagy és túl nehéz se, könnyen össze lehessen csukni és tudjuk használni az elejétől, tehát vízszintesig feküdjön le. Ja és legyen lányos színű Végül találtam egy ABC Diesig-t a Brendonban ebben a hónapban akciós 50.000 helyett 34.999 ft volt, hordozóval együtt, remélem beválik.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Angelika, Nzsuzsa, Emese!
Köszi a véleményeket.

Rita!
Igen, úgy látom, hasonlók az igényeink. Én elöl bolygókerekest szeretnénk, mivel a 3. csaszi után nem szeretném hasizomból fordítgani (ami úgye az elején nincs is). Legyen lábzsákja, könnyen össze lehessen csukni, elvileg emelnem nem kell majd, tudjuk hol tárolni (bár eddig néztem a súlyukat is). Jó volna, ha a kar átfordítható lenne, nekem olyanok voltak az előzők is, az bevált.
Néztem én is (de csak a neten, kuponom van), csak nem tudom, mondjuk, ha jövő télen 1,5 évesen elalszik, jól felöltözve, kezeslábasban, el fog-e férni benne? Ma megnézem a Brendonban élőben is.
Néztem a Cora akciós Pierre Cardint is, tegnap láttam élőben, használat közben is, de nekem az kicsinek tűnt (még újszülöttnek megfelel) és az anyuka elmondása szerint dögnehéz.
A Graco-kat kicsinek, szűknek találom.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


A Gracoval nekem is ez volt az ggályom, mármint hogy kicsi a fekvőfelülete. A Pierre Cardinról meg azt hallottam, hogy kiesik a kereke, legalábbis az egyik ismerősömnek kieesett.
Ez az ABC D. van több színben is a Brendonban, én bordó-rózsaszínt vettem, a kereke bolygósítható, nagyon könnyen fordul, de a hordozó miatt nem átfordítható a tolás irány.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Hahó, nekünk Pierre Cardin van, amibe a hordozót bele lehet csatolni, így van szemben veled a baba, ha akarod.
Néhány centivel kisebb a belseje, mint a Bergoné.
egy mozdulattal, nagyon könnyen össze lehet csukni, és egyáltalán nem nehéz, az az anyuka nem emelt még Bergon kocsit. Van hozzá lábzsák, és bolygósítható elöl.
Kebinek is ilyen van, csak neki a tolókar átfordítható, az a fajta.
Könnyen lehet vele manőverezni, én pl. bevásárló kosárral az egyik kezemben, toltam egy kézzel a tescóban.
Hannának sem volt kicsi, pedig 4005 grammal született, tehát nagy baba volt.Most meg már ül benne, így nem gond, hogy knőtte. Mert most sportkocsiként használjuk.
Csatolok képet. Mi szeretjük, szerintem jó kis kocsi.
Fény
Kép
fény
 
 


Szia Fény!

Köszi a fotót, de egy újszülöttnek persze, hogy nem kicsi ez a babakocsi, no de egy 1,5 évesnek? Én inkább attól tartok. A lányok nekem kb. 1,5 éves korukig használták a babakocsit, utánna már inkább gyalogoltak.

De a héten mindenképp szétnézek alaposabban, átgondolom, mi az ami tényleg fontos szempont nekem.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Panka!
Átküldenél egy friss táblázatot az újakkal?
Kata mélcímét esetleg meg tudnád adni? A kgb-sre küldtem már többet is, más esetleg?

Lányok!

Tud valaki 3,5 éves kislánynak valami heti 1-2 alkalommal járó mozgást ajánlani? Ja, és lehetőleg nem ugri-bugri tánc. A legtöbb helyen 5 éves kortól lehet csak... Olyan érdekelne, ahol a fölös energiát levezetheti.Kép Mondjuk remélem hamarosan jön a tavasz, és lehet gyakrabban játszóterezni.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!
Nekünk nem jött be a MM... Sajnálom nagyon. Úgyhogy nem tudom, hogy elvigyem e még. Mindent csinált, csak oda nem figyelt. Bár itthon mutogatta apának, hogy miket csinált a többi "mazsola". Úgyhogy figyelt.Lehet, hogy korábban kellett volna kezdeni.Kissé szomorú voltam emiatt tegnap...

Mse!
Nekünk van egy pedálos kivitel, mert Bencének nem tetszett, alig használta. Kb.ha 2x ült rajta.Nem tudom, hogy aktuális e még?
Zsu
csacska
 
 



Sziasztok!

Köszi szépen a jó ötleteketKép A legegyszerűbb Piroska leszKép nagyon bejött neki, hogy felveheti az ünneplő piros ruhájátKép Már vettem piros harisnyát és megvartam egy kis köpenyszerűséget is , a kendőt meg majd este megvarrom neki.

Gyöngyöske!
Nekünk uolyan Graco babakocsink van, mint Pankának. Amíg használtuk bevállt (kb 10 hónapos koráig), de télen mikor rájött hogy van lába nem volt hajlandó beleüllni, így hosszú távra még én sem tudom jó-e. Viszont szerintem baromi nehéz volt (főleg a 3-ról cipelni)
Ja azt azért nézd meg, hogy milyen az oldalsó fala a babakocsinak és hol vannak az összetételek, mert van amelyiken szerintem simán átfúj a szél.

Zsuzsa!
Tényleg kész őrület. Egész tavasszal, nyáron és ősszel nem csináltak semmit. A főutat meg november végén aszfaltozták, amikor esett a hó. A bekötőutakról felmenni a főútra kész katasztrófa. Most tovább túrják a főteret. Az üzleteket megközelíteni, hááát....

Zsu!
Mi az első MM-es foglalkozást az ajtó előtt töltöttük, mert be sem akart menni. A második elejét az ajtóban és a végére már becsatlakozott. Utána meg már csak annyit említettem, hogy megyünk Mazsi muzsira és már ugrott is.

Puszika, Marika

marika
 
 



Zsu!
Aktuális lenne! Nem tudsz egy képet feldobni róla véleltelnül?

MM: Ádám is nehezen illeszkedett be,de otthon mindig énekelt és mórikálta magát, szerintem jól hatott rá.
Én azért hkezdtem el hordani, hogy szokja a csoportos gyermeklétet, olyan előbölcsiként.

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


A fene, az előbbi hozzászólásom elszált!!!

Zsu!
Aktuális lenne! Nem tudsz egy képet feldobni róla véleltelnül?

MM: egyből még nem vonj le következtetést, Ádám is nehezebben szokta meg, és még a vége felé is sokszor nem ülte végig az MM-et, de én azért hordtam, hogy szokja a gyrekközösséget, amolyan előbölcsöde módra.

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Szeretném megkérdezni tőletek hogy valaki rendelt e a Mala cipőből és hogyha igen bevált e?
Zsuzsa!
Elküldenéd nekem is a Stahl recepteket?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ancsi!
Milyen az az új csizmácska? Nagyon meg van szeppenve a kicsilány! De nagyon édi!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


GyöngyöskeKép
A pierre cardin később sportkocsi, Hannának is ez marad másfél éves koráig. Nekem az a tapasztalatom, hogy vagy tágas nagy kocsit választasz, ami sokáig elég, viszont baromi nehéz, és sok helyet foglal. Vagy egy kisebbet, ami filigránabb, könnyebben kezelhető, kisebb helyet foglal. Persze ez utóbbi esetben számolni kell azzal, hogy hamarabb úgymond kinővi. De ha már ül, akkor nem bírod lefektetni úgysem, és akkor meg már nem számít a belméret, úgyis lógatja a lábát.
Nekem is nagy dilemmám volt ez anno, de győzött a praktikum, és nem bántam meg.
Sajna nem jutottunk el MM-re, elég nyűgös éccakánk volt, így a reggeli ébredés és kitolódott. Most már sejtem, hogy kezdődött nála a betegség, ma volt a doki nála. Még nincs nagy baj, de a doki szerint most megy bele, valami vírusos megfázása van. Egyelőre csak a torka piros.
Na szaladok is, csaó
Fény
fény
 
 


Búzaszem.
Az a csizma apának az új motoros csizmája.Kép

Jön valaki a V-tech koncertre?

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Engem is érdekel a Mala cipőKép ha vki vett már tényleg irjon már hogy milyen Kép
BABAKOCSI:Nekünk Bé-Bé go van,mi anno azért vettünk azt meg mert jó széles Kép
Gyöngyöske ha érdekel szólj,mert árulom már egy ideje Kép kb 4-5 hónapot használtuk csak(de ugye Bius télen született tehát kb 2 hónapot csak az erkélyen),mert sajnos nekem a 2.-ra kellett cipelnem Kép
De egy nagyon kényelmes kocsi az tuti Kép
Ha érdekel szólj
pusz bea

bea
beatron
 
 


MM-ről még azt akartam irni én is hogy hozzá kell szokni a gyerkőcöknek Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 



bea
beatron
 
 


Bea!
Kööszi, de újat szeretnék.

Lányok!
Közeledik a farsang! Most épp fánkrecepteket "vadászok".
http://www.farsang.lap.hu
Jelmezötletek: http://www.startlap.hu/farsang/
Neva!
Itt láttam hasonló jellegű Tigrincsest is, mint amilyet Te leírtál. Tündér is van, meg rengeteg féle.
Marika!
Piroska, nagyon aranyos!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Lányok!

Még holnapig lehet nevezni saját készítésű jelmezzel (én is csak most vettem észre), esetleg aki gondolja próba-cseresznye
http://www.csaladinet.hu/index.php?module=photo2

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Bea...megnéztem volna a Bé bé go babakocsid, de nem müxik a link...
fény
 
 


Gyöngyöske Ok Kép
Fény! amikor belinkeltem még jó volt Kép de elküldtem neked Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Lanyok!
Ha vki furdorucit szeretne, menjen el a Szechenyin levo Triumph boltba, mert tavalyi modellek vannak 2990Ft-tol. En egy egyszeru sotetkeket vettem, amibol bordos-pirosas is van.
Teljesen alapfazon, van belole eleg sok.
Ha gondoljatok, lehet babanetes egyenfurdoruhank....
Ez persze vicc volt...

Ja! Holnap uj feltoltes a Tarka-barkaban a Corvinon.

Angelika
angelika27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?