Új privát üzeneted érkezett!

Helló
Na de azt nem értem,hogy másnak meg,miért jön be.Mert nem hiszem,hogy mindenki azt csinálja amit Andi te mondtál.

Kovács Roland
roli
 
 


Ha most visszajön esküszöm elmentem.
Most lehet,hogy hülyének néztek.De hol van a kedvencek.Mert nem találom.Láttam már,de hogy hol.

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!

Visszajött reggelre a másik topik.Kép
Reggel vittük Danit korizni és marha hideg van.Főleg a ligetbe.KépKépKép
Jövőhéttől még hidegebb lesz.Kép
Lesz itt még tavasz??????
Tiszta fáradt vagyok.Tegnap lefeküdtem Dodóval,de ma se lesz másként.Egyszerűen képtelen vagyok bármire.Szegény Dancika meg a suliba az anyja meg itthon döglik.Tiszta ciki.Kép
Ti,hogy bírjátok?

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Sziasztok!!!
Roxmort!!
Édes,hogy így várod a tavaszt de azért sztem az még kissé odébb van,még legalább 6 hét!!
Roli!!
Nagyon édesek a gyerekek és még mindig olyan Dodos feje van Dodonak!!Annyíra illik rá!!
A kedvencek ott van amikor bejön a startlap,és ott legfelül,mi oda beirtuk azoknak a forumoknak a címét amit sűrűn használunk igy nem kell mindig bepőtyőgni a címet csak arra rákattintasz!!Na íde nem a babanet kezdő oldalának a címét kell elmenteni hanem annak a topiknak a címét ahová be akarsz menni és mindjrt az ugrik be!!És ínnen ugye bármelyík topikba vissza tudsz menni!!
Most megprobálok képet rakni,ugy hogyha a nevemre kattintotok akkor bejön a kép!!Ha már avatarképet nem lehet,pedig az jobb lenne mert ugye akkor nem kell kattintgatni hanem állandoan ott van a név allatt!!!
Lehet,hogy nem síkerül!!
Na jo most megyek mert ma szülőire ís mennem kell!!
ANDIKép
Vendég
 


Síkerült!!
Rolli ott a profilokba ís van kedvenc topikok!!De arra még nem jöttem rá,hogy azt hol tudod használni!!
ANDI
Vendég
 


Andi
Köszi azt megtaláltam,de ott csak bejelőlnitudtam.
A startlapon nekem nem találom a kedvenceket.ÉN a könyvjelzők közé tettem a babanat-társalgóját úgy szoktam behívni.De most oda tettem a kedvenc topikokat is.Nekem így bejönKép

Roxmort
Nem vagy egyedül a rosszkedveddel.De az tényleg jó,hogy egyre később sötétedik.KépKépKépEbből még tav asz lesz......Majd valamikorKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort
ne dühöngj.Árt a szépségnek.KépTegnap kétszer reklamáltam majd feladtam.Tényleg baromi idegesítő volt,hogy láttam más írt,én meg nem tudok.Ma meg szerintem ők nem tudnak,mert baromi egyedül vagyok.KépKépKépKép
Dodót most tettem le aludni.Ma egész nap alig eszik,csak cicizik.Remélem nem lesz betegKép

Dancit meg elvitte apa edzésre.Gyors feltakarítok mire hazaérnek.Kép\

Kovács Roland
roli
 
 


Jajjjjjajjjjajjjjj!!!

Sehol senki.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Na akkor jó éjt.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Hellllóka!!!!!!

El tetszettek költözni???????

Kovács Roland
roli
 
 


Szomorú vagyok.Remélem hamar megjavul a gép.Benci jól van?Kicsi szem rendbe jött?

Andi
Neked is rossz a gép?
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem nekem nem a géppel vannak a problémák hanem az idegeimmel!!
Ki vagyok bukva a párom munkahely vadászata miatt,minden sz@rba beleugrana az se baj ha tölünk 200 km-re van meg fele annyít keresne csakhogy menekülhessen innen!!Én persze nem számitok mármint,hogy suliba szeretnék menni!!Szóval tul sok a vita mostanába,és belefáradtam!!Nincs kedvem semmihez,tegnap a szülőin is kérdezték hogy mi van velem,hogy nem szolok hozzá semmihez,dehát ez van!!Biztos hamar megoldjuk ugyhogy addíg probálok kitartani!!De nem könnyű!!A rezsí számlákrol ne is beszéljünk!!Minden évbe ez van január februárba mégis mindig felhuzom magam!!
Na hát ez van ,nem akarom itt rontani a légkört,mindenkinek megvan a saját baja!!
Azért probálok majd jönni,ha jobb kedvem lesz!!Addig is szép hétvégét mindenkinek!!
ANDIKép
Vendég
 


Andi
Nem rontod a légkört.Jó az embernek ha ki tudja írni magából.
Nem irigylem a férjed.Nagyon nehéz lehet neki most.De bizti hamar minden OKÉ lesz.KépKépKép
Ha rossz a kedved is jöhetsz.
De azért szép hétvégét,nektek.KépKépKép

Roxmort
Mi van veletek???KépKépKép

Azért szép jó éjszakát!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó reggelt!

Helyzet változatlan.Kép
Ma én is csak este jövök.Megyünk mamázni.Kép

Szép napot nektek!!!

Puszi HeniKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Én már itt vagyok kissé jobb kedvem van már ami az elözöekben leirt gondom volt!!De most éppen az adobevallásomat csínáltam és képzeljétek el valamiért én is kaptam csal.kedvezményt de csak egy gyerek után és csak a második félévbe,na most ez mind szép és jo csakhogy a férjem is kapta ugyhogy ugy fest víssza kell fizetnem!!Az a baj,hogy lehet,hogy én töltöttem ki figyelmetlenül a papirt!KépKépKépEnnek még utána kell járnom!!De az még mindig nem tiszta,hogy akkor miért csak a második félévbe kaptam!!
Na hát ez van de azért annyíra nem gáz mert van életjáradékom fizetve ami után ugyebár visszakapnék,hát most majd akkor nem fogok!!Csak fizetnem ne kelljen!!
Veletek mi van!!????
Még nem értetek haza Heni???
Roxmort??ti is csavarogtok ma??
ANDI
Vendég
 


De hazaértünk.Kép
Csak fürödtünk,vacsiztunk....
Amilyen kutyahideg volt reggel,olyan jó volt este(csak esik ez a vacak).
Jó volt mamánál.Jó nagyot aludtunkKépKépKép
Jújjj ezek a papírok.Ezek nagyon csúnyák tudnak lenni.KépKép
De annak örülök,hogy jobb kedved van.
Holnap ha˝jó˝idő lesz kimegyünk a térre egy kicsit mászkálni.Csinálok majd fotókat.Remélem nem megint este jutunk ki.Kép

Roxmort
Csak nem elhagytál minket?Mi van veletek?Ha csak azért nem jössz,mert rossz kedved van,nem baj gyere.Reméljük,hogy jobb programod van.Kép
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Lányok!
Füstöl a gép annyit írtam.KépMajd máskor.

Jó éjszakát mindenkinek!!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt!!!
De örülök Judit,hogy akármi is történt benéztél.KépKépKépAnnak meg mégjobban,hogy Bencike szeme meggyógyúlt.
Mi sajna kedden megyünk kukinézőbe.Több mint valószínű visszarántják neki.KépKépKépKépKépKép

A Lisztre nem járunk,mert hajléktalan szálló van ott,nyáron,meg kocsma.KépKépKép
Szabadság térre megyünk az MTV elé.
Most megyek mert át kell adnom az ifjúságnak a gépet.Kép

Szép napot nektek,mindenkinek.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


KépKép
Csak közbe mászkálni kell,mert Õ egy baromira elfoglalt ember!Kép
Háromnegyed10kor kelt.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Jaaaaajjjjjjj ne is kérdezd!Kép
Szóval:Elég jól hátra tudom huzni neki,de egy vékony kis hártyaszerű bőr ott marad.Na erre azt mondta a dokinéni,hogy no problem másfél éves koráig.utánna beszélünk róla ha nem szalad az is hátra.Na most napról napra egyre kisebb rés van rajta.Félek ha így megy tovább nem fog tudni pisilni.Ráadásul már a váladék is kezd beállni alatta.Nem szeretném ha begyulladna.Felhívtam drnénit.Azt mondta kedden menjünk,de valószínű hátra kell rántani.Megfogja és szó szerint hátrarántja.Ezzel felszakítva azt a kis hártyát.AAAAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚKépKépKép
Nagyon félek.Danit kétszer vágták.A szívem kétszer megszakadt már.Nem akarom,hogy harmadszorra is ez legyen.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Jaaaaajjjjjjj ne is kérdezd!Kép
Szóval:Elég jól hátra tudom huzni neki,de egy vékony kis hártyaszerű bőr ott marad.Na erre azt mondta a dokinéni,hogy no problem másfél éves koráig.utánna beszélünk róla ha nem szalad az is hátra.Na most napról napra egyre kisebb rés van rajta.Félek ha így megy tovább nem fog tudni pisilni.Ráadásul már a váladék is kezd beállni alatta.Nem szeretném ha begyulladna.Felhívtam drnénit.Azt mondta kedden menjünk,de valószínű hátra kell rántani.Megfogja és szó szerint hátrarántja.Ezzel felszakítva azt a kis hártyát.AAAAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚKépKépKép
Nagyon félek.Danit kétszer vágták.A szívem kétszer megszakadt már.Nem akarom,hogy harmadszorra is ez legyen.
KépKépKép

De jó,hogy Benci eszik.Dodó napok óta alig.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Képzeljétek találtam egy forumot ahol gyed-gyes-gyás-os kérdésekben segitenek és ítt van egy lány Zsanna aki ingyen segit megcsínálni az adóbevallásom,hogy jol jöjjek ki belöle!!!Vannak még csodák!!Most emaílezek vele elküldtem neki minden adatott és most nézi meg!!teljesen le vagyok döbbenve!!Azért elkértem a címét,hogy küldhessek neki valamit cserébe,de nem bizti,hogy megadja!!
Ha kell a cím szoljatok és belinkelem,tényleg nagyon jó dolgokat tudhat meg ott az ember,ez is egy forum ahol jogászok válaszolnak a kérdésekre!!Tök ingyen!!
JaaaaJJJJ ,de sajnálom Dodot,én nem élném tul ha Míronnak visszahuznák!!Én azért csínálom születése ota és nagyon odafigyelek!!Naponta többször is visszahuzom neki,nehogy vísszatapadjon!!
Miron is napok ota nagyon jol eszik,bár sose volt igazán gond vele ilyen téren!Víszont éjszaka többször is felsirt,nem tudom mi volt vele!!De persze itt a nagyágyba már nem volt semmi gond!!KépKépKép
Most megyek mert várom a lány válaszát és nagyon izgulok,hogy neki is az jön e ki mint nekem!!Ha ígen lerakom a könyvelő sulit,és januárba mindig kaszálok!!Á ez csak vicc volt,gondolom nem lehet tul jol keresni!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Na látom Erre se jár senki.

SZIASZTOK!!!!
Nálam most hiányzik az egész Kórházak topik.De ezzel a módszerrel be tudtam jutni.KÖszi Andi.KépKépKép
Egész éjjel nem aludtunk.Most nekem sikerükt egy órát pihiznem.Dó két órája alszik.

Merre jártok?Mit csináltok?
Délután teszek fel játszótéri képeket,de most lassú a gép.Kép
Vigyázzatok magatokra és szép napot!!!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Na már el is ment a kedvem az egésztől,ilyen szar lassu csígát!!Mire bejövök már fel is ébred a gyerek!!Nagyon hideg van kinn ugyhogy nem voltunk ma sehol!!Esik a HÓÓÓÓ!!!!Mironnal nagyon kinlodom,olyan piros a segge,nagyon kicsípte valami!!Lehet,hogy egy fogacska??Bár eddig eggyík se okozott ilyen problémát!!
Nagyon ügyí adóbevallást csínáltam,ugyanaz jött ki a lánynak mint nekem!!Ugyhogy nem fizetek hanem kapok víssza!!KépKépKép
Most mennem kell mert hiányzom a drágámnak!!
ANDIKép
Vendég
 


Helló!!!
Nekünk ki kellett mennünk.Danit edzésre vittük.Meg Daninak intéztük a szülinapot.
Enyhén szólva csípte az arcunkat a hideg.KépKépKép
A pirosposi lehet fogtól.Ilyenkor maróbb a nyál.
Nagyon ügyi vagy(adóbevallás).
KépKép
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Hahóóóóó!
Sehol senki?
Andi????
Judit????

Holnap megyünk kukinézőbe.Szorítsatok,hogy csak krém legyen,és ne szakítás.

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!!!
KépKépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Apa vitte Danit suliba,hogy Dodó tudjon aludni.Megint nem aludtunk éjszaka.Kép

Roxmort
Jó,hogy jöttél,csak mostanában ritkán.Nincs baj ugye???Jobban vagy már?

Nagyon édes lehet Benci ahogy mutogat.Kép
Dodó is mostanában csinálja.Neki meg minden˝dö ez˝KépFene tudja mit jelent,de meg kell zabálni.KépKépKép

Megyek készülődni a dokira.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Hát akkor ez biztos valami front lesz mert mi se alszunk mostanába!Nagyon sokat felsír és végül mindig melettem kőt ki!Persze én igy nem tudok aludni!Már tőkre kivagyok ettöl én is!!
Remélem tul vagytok már a fütyí rántáson!!Nagyon gáz volt???Még a hideg is kiráz a gondolatátol!!
Roxmort !Miron is egésznap mutogat mindig megmutatja hogy mit akar,ha mekérdezem töle hogy van e kaka és megfogja a pelusát akkor van!!A magnot ahogy kikapcsolom már megy és ütőgeti a szekrényt,hogy kapcsoljam víssza!!Szoval mi is mutogatunk egésznap!!Tegnap olyan szépen tisztán mondta,hogy mama!Ilyenkor itt áll a korlátnál és azt akarja,hogy lemenjünk az anyuhoz!!Eddíg csak tá-tá volt!!Most már mama lesz!!Kép
Megyek mert lehet,hogy ledölök egy kicsít olyan álmos vagyok és anyu bevállalta a főzést!!Kép
Nálunk szakad a hó!!KépKépKépInkább már tavasz jönne!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Nem vagytok valami bőbeszédűek!Kép
Többszőr benéztem,de semmi!
Jól van biztos nem értek rá!

Semmi jó nincs kukaccal.Sajnos visszakellett,húzni.KépKépKépA drnéni szépen lassan óvatosan,de olyan határozottan lefejtette.Aztán kipucolta,mert sajnos egy hét alatt rengeteg váladék(faggyú)rakodott le.Dodó szinte nem is sírt.Inkább csak nyöszörgött.Délutánra viszont nagyon fájt neki.Akárhányszor pisilnie kellett nagyon sírt fukározott össze-vissza.Sokszor lemostam neki kamillás vízzel és bekentem Betadine kenőccsel akkor egy darabig jó volt.Este meg kamillás vízbe fürcsizett,Éjszaka csakegyszer kelt.

A hó itt is szakadt.KépKépKép
Danikámnak végül estére megérkezett az ajándék is úgyhogy nagyon szép napot zártunk.Szombaton meg bulizunk.
Szép napot!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Hát én is meg kellett látogassam a körzeti orvosomat,ugyanis 3 napja íszonyatosan fájt a vállam meg a nyakam,elöször azt hittem elaludtam de aztán egyre rosszabb lett!!Kiderült,hogy franko kis ízom gyulladásom van ugyhogy én is kaptam antibiotikumot!!Meg kéne tornáznom!!De mikor??Szabadidőt nem tudott receptre írni sajna!!KépPedíg tényleg rámférne,sőt még a kiloimnak se ártana!
Roli!! Remélem nem Dodo fütyíjével küszködsz azért nem irsz!!Nagyon sajnálom!!Remélem nekem nem kell mert én biztos nem megyek vele!!Belehalnék a sajnálatba!!De egyenlöre ugy néz ki,hogy nekünk teljesen jol superál!!KépKépKép
Roxmort!!
Ma már éreztem a tavasz símogato melegét,és egyböl rád gondoltam!!Igaz,hogy leesett 20 centi hó,de hétágra sütött a nap és nagyon jo idő volt délután!!
Jobbulást neked!!
Megyek én is inkább pihentetem a kezeimet is mert már az is kezd fájni!!
SZép estét nektek!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!
Feltőltöttem az MSN-t(v.hogy mondják)és ott voltam meg dolog volt.
Andi
Az jó lehet izomgyulladással gyereket emelgetni....stb.Gyógyulj meg hamar.KépKépKép
Dodó kukuca kiválóan szuperál.KépMár nem sír pisinél.KépSőt gyönyőrűen vissza lehet húzni neki.Nagyon megkönnyebbűltem.nemhallottátok mekkora kő esett le a szívemről???????????????????
Legyetek jók!
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Hali!
A címem nagybaranyi@hdsnet.hu
Az a fehér izé ha olyan kenőcsszerű,akkor az váladék.Tök természetes dolog.le kellmosni.Képés nem kell megilyedni.

Kovács Roland
roli
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Irtam és elszállt!!KépKépKép
Na szoval most márcsak röviden! Nekünk is van messengerünk!!!
kutala.g@t-online.hu keresettek!!
wíwezni is szoktatok?,Az nekem nagyon tetszik,ismerősőket lehet keresni,de csak meghivoval tudsz regisztrálni,ha kell valakinek szoljatok és küldőm a meghivot!!Nekem már van 21 ismerösöm,most éppen az ált.iskolai oszt.társaimat kutatom,csak sajna sokuknak megváltozott a neve!!
Na jo megyek fürdeni!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Ma tartjuk Dani szülinapi buliját fent a Tomboldában.Kép

Andi
Már engem hívott egy ismim wiwre,de elfogyott a meghívó,mert állítólag karácsonykor annyian voltak vagy mi.Szal ez azt jelent,hogy igen érdekelne.
Vállad,hogy van?
Szép napot nektek.

Roxmort?

Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Képzeljétek el nem tudok valamiért megint meghivot küldeni,pedig tegnapelött küldtem eggyet!!Mindenesetre mindennap megnézem,és amint lehet küldők!!Lehet,hogy korlátozták,hogy egy honapba csak egy vagy egy héten egy,nem tudom!!Karácsonykor tényleg nem lehetet,mert annyían vagyunk már benn hogy nem birta a hálozatuk!!De most megint lehet,csak lehet,hogy korlátozva van!!
Roli!!
Utolag is boldog szülinapot Daninak!!Melyík nap született??Az enyémét is tegnap tartottuk,de csak holnap lesz!!Csak nem egynap születtünk??
Késöbb rakok be képeket a farsangrol,csak még le kell kicsínyítenem!!A vállam már jobban van de tegnap nem vettem be a gyogyszereket mert ittam!!KépKépEzért nagyon fájt már este,remélem nem kell majd állandoan szednem!!KépKépKép
Most megyek mert még pizsíbe vagyok,majd késöbb rakom a képeket!!
Szép napot nektek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok

Andi
Ha kicsit feljebb mész akkor ott látsz egy vonatot,rajta Dani8 aznap volt a szülinapja.....

Kovács Roland
roli
 
 


Andi
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Holnap lesz csak a szülinapom,igazi szerelem gyerek vagyok!!Valentinnap születtem!!Egyébként 32!!!!
Gyorsan rakok be farsangi képet,aztán mennem kell fodrászhoz!!

KépIlyen volt Kíra mint mennyaszony!!

KépLányok szabadna egy táncra??Na legalább egy lufit adjatok!!KépKépKép

KépNem igazán tetszett neki a sapka amit Kíra csínált neki!!

KépÕ pedig a keresztlányom fél év van a két csajszi között!!Szinte itt lakik nálunk amiota elváltak!!

Hát ennyí,este betöltöm a babalátogatos képeket,azt majd holnap felrakom!!
Szép napot!!Rohanok szépülni!!
ANDI
Vendég
 


Roxmort!!
Nem akarlak elkeseriteni de ez nem dac korszak,ő mégcsak tiltakozik valami míatt!!A java majd olyan 5-6 évesen lesz!!Nálam most Kíra benne van!!Íszonyatos arcokat vág és ugy besértödik mindenen,meg most lesz akaratos!!Eddíg szépen megértette amit nem lehet az nem de ez mostanra elmult!!
Most csak ennyí fért bele,mert megyek érte az oviba mert még ezen is megsértödik ám!!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Nagyon beteg vagyokKépKépKép
De a buli jó volt.Kép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Andi
Szép menyasszony.Te vartad a ruhát?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roli!!
Tényleg nagyon jók a képek!!Mi is szoktunk ilyen játszóházba menni de miota Míron megvan még nem voltunk!!Látom Dodo nagyon élvezte,biztos Míronnak is tetszene!!Nem féltetted,hogy leesik valahonnan!!Mi az ujudvarba szoktunk menni és ott elég magasan van némelyík csuszda és létrán kell felmenni!!Minden évben mi is kapunk meghivot amikor a Kíra szülinapja van de eddig mindig ugy voltam vele hogy biztos horibilis ősszegeket kérnek el a terembérletre,meg mi egymásra!!Nem igy van???Megaztán ki jönne be a kedvünkért Pestre??Nagyon kiesik!!Most azt vezettük be,hogy mivel a névnapja nyáron van ezért akkor tart bulit,és akkor lehet kinn a kertbe medencés partyt adni!!Igaz,hogy mult nyáron nem jött őssze mert pont szakadt aznap az eső,ugyhogy benn voltunk!!KépKépKépÁlltalába 10-15 gyereket szoktunk meghivni és mindig kitalálunk játékokat,meg énekelünk,csínálok nekik tombolát!!Azt hiszem még igy ís olcsobban jővők ki!!De javits ki ha tévedek!!
Kíra ruháját természetesen nem én vartam,hanem vettük!!Oly annyíra nem tudok varni,hogy esetleg ha egy zokni kilukad a családba akkor az a kukába kőt ki és ínkább veszek ujjat!!KépKép
Pedig mindkét dédi varrónő de valahogy nekem ez kimaradt az életemből!!
Nem mintha a konyhába szeretnék serénykedni,utálom csak kényszerből főzők mindennap,már ha nem háritom az anyura a főzést!!
Sose tudom mit fözzek és már ebbe fáradok bele!!
Tényleg ti miket szoktatok főzni??Ha van valami jó receptetek,ami gyors egyszerü és olcso azt beirhatnátok ide nekem!!Főzelékeket egyáltalán nem csínálok mert azt csak én szoktam enni!!Ja meg Míron!!
Majd én is rakok be egy-két tippet,mert van ám csak már unalmas!!Kép
Ha még nem ébred fel Miron gyorsan rakok be képet a barátnőm babájárol!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDI JOBBULÁST!!!!!
Vendég
 


Na hát délelött nem síkerült beraknom a képeket mert Míron felébredt!!
Ime!!
KépMég egy kép farsangrol!!

KépRitkán szokott ilyet csínálni,már azt hittem beteg lesz de nem!!KépKép

KépÍme a barátnöm kisfia!!Miron fogdosni akarta!!KépKép
Hát ennyí!!
ANDI
Vendég
 


Andi
Nagyon édes az a kismanóKépMennyi haja van.
Nem ismerős a diszlet?????
Ez is az Újudvarban készült.Ez már a harmadik zsülinapja Daninak ott.40ezer volt kaja-pia minden.még ez a legolcsobb,de már nem olyan jó a hely.Kicsit leamortizálodott.Kép
Nem tévedsz olcsobb amit te csinálsz,de nekünk ahozz nem olyan nagy a lakás,meg amit Õk csinálnak kupi.........

Kovács Roland
roli
 
 


Hellllllóka!!!

Mi van itt?????vagyis mi nincs itt????

Kovács Roland
roli
 
 


Haho!!!
Itt vagyok!!Roxmort nagyon hanyagol minket mostanába!!Nem oltattam be bárányhimlö ellen Míron!!Lebeszéltek rola,nem bizonyított,hogy véd egész életébe és mi van ha 20-30 évesen kapja el??Akkor még veszélyesebb!!Ugyhogy lemondtam!!KépKépKibirjuk valahogy,Kíránál is kibirtuk!!
Apa otthon van most egy hétíg mert munka undora van!!Sose csínált ilyet,ugyhogy ebböl is látszik hogy nem tetszik neki az uj munkaköre!KépDe hát sajna nem akarják kirugni,ő pedig nem akarja ott hagyni a közel 1 millio végkielégitést!!Ez van!!Most probálkoznak még egymással!!Kép
Nekem is jo hogy ítthon van mert igy legalább tudok én is egy kicsít egyedül is csavarogni,meg a háztartással is jobban haladok!!
Veletek mi van????
Szép estét nektek!!
ANDIKép
Vendég
 


Kép
Mi se adatjuk be a bhimlő ellenit.A doki nem is szereti az ilyeneket.Van benne igazság,hogy később nagyobb gumbancot tud okozni.Dani középsős volt a mikor elkapta.Olyan hamar túl volt rajta.csak a bezártságot nem bírta elviselni.Mondjuk pötty csak khárom volt rajta.Mondták is hogy ez nem biztos,hogy védettséget ad neki a továbbiakra.lehet még bárányhimlős.Bezzeg apa.Úgy elkapta Danitól....Kép,hogy egy épp négyzetcentiméter se volt rajta.Ráadásul egy hétig olyan lázas volt.KépKépKépDe hál ég a nemzőképpességének nem esett baja.KépKépKépKépKép

Na most megyek készülni.
Jaaaaa! Már sokkal jobban vagyok.KépKépKépHál´ég senki nem kapta el tőlem.Kép

Vigyázzatok magatokra!!!

Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort

Előkerültél?????
MSN-nél mindig az van kiírva.hogy nincs gépnél.Nem akarlak zavarni.
A bárányhimlő se jó nagy korban.Amúgy rázokeverék,vagy mentolos hintőpor van rá.ja és melegen kell tartani.
Azt hiszem a játszóház egy órára 900 pénz.
Dodó se hajlandó fognia kezem,megy a maga kis útján.Ami teljesen másfele van,mint amerre kéne menni.Úgyhogy néha irányba kell rakni.Kép

Mi már megkaptuk az időpontot a 15hós oltásra.Márc.25.kettőt kap és utánna vagy 20 percig ott kell maradni az esetleges mellékhatások miatt..(KépKép

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?