Új privát üzeneted érkezett!

Cicmerák!
Köszi a jókívánságot és természetesen neked is boldog babásodást kívánunk!

Titi!
Nagggyonnn izgulok érted!Bizos hogy sikerült!Nincs olyan ok amiért ne sikerülne, mindent megtettetek.Hú már csak egy hét és kiderülne.Írtad, hogy szúrkál a hasad, ez nagyon jó!Simán lehet a baba jele, nálam is így kezdődött.Te vagy a következőKépnincs menekvés!

Anita!
Örülök, hogy megnyugodtál.Nincs semmi értelme idegeskedni.Különben is neked most az a dolgod hogy örülj a bébinekKép

Virág!
Neked ugye még nem jött meg?Tudom, hogy nálad nem lehet tudni, de azért hátha.

Tücsök!
Hol vagy?Mi van veled?Ugye nem keseredtél nagyon el?

rimar
rimar
 
 


SziasztokKép

KrumplibogárKép
Én miskolci vagyok. Mi 15.000 ft-ot adtunk a dokinak szülés után. Magánrendelésre csak 1-szer mentem, az elején. Õ akkor 2.500-at kért. Utána mindig tanácsadáson találkoztunk, ott nem volt pénzezés. Általában 10-50 ezer között szoktak adni szülésnél.
A savas dolgot én is ismerem....Ezt át kell vészelni. Rajtam se a tej, se a keksz, semmi sem segített.

AnitaKép
Remélem 16-án már látszódni fogKép Nagyon meglepődnék, ha máshogy lenne....

ZsuzsaKép
Pont ma néztem a városba a kismamákat, akik babakocsit tologattak. Gondoltam is magamban, hogy nincs könnyű dolguk a hó miattKép És ezzel tuti nem árthattál Manónak. Ha jó helyen kapaszkodik, akkor semmi baj nem lehet ennyitől. Én mikor 1-2 hetes voltam (és persze nem tudtam még) 2 órás gyalogtúrára mentem, hegynek felfelé..Akkor volt a nászutunk. Álandóan jöttünk-mentünk, néha négykézláb kapaszkodtam a hegyen. Ráadásul szeretgettük is egymást, ha már nászúton voltunkKép Egyik alkalommal elkezdett dőlni a vér belőlem....Persze nem tudtam mire vélni a dolgot, hiszen akkor még nem kellett megjönnie, csak jó pár nap múlva. 2 napig véreztem, aztán abbamaradt. Na ezzel csak azt akartam írni, hogy a baba mégis ott maradt a helyén. Utólag, mikor kiderült, hogy már terhes voltam akkor, elkapott a frász....Még jó, hogy addigra láttam az Uh-on, hogy minden oké.

TitiKép
Ugye, hogy megmondtuk?Kép Tuti jókor voltatok együtt!

RimarKép
Úgy látom ez a cicinövekedés mindenkinek tetszikKép Nekem különösen jól jön, mivel olyan deszka típus vagyok. Amúgy is alig vagyok 152 cm és 43 kiló.....Mikor a kisfiamnál az orvosok megláttak a szülőágyon, ott sápítoztak, hogy hogy fogom ezt a gyerkete megszülni, meg hogy meg kéne engem császározni....Az én dokin nem ijedezett szerncséreKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Rimar!
Szeretnék gratulálni neked a festményekhez!! Igazán nyönyörűek! Nagyon meglepődtem, mikor megnéztem a profilodatKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi, hogy ilyen sokan irtatok.

A vizsgálat kicsit bonyolultan zajlott,mivel egy faluban lakom nem messze Bp-től. A doki felajánlotta (a kicsi miatt), hogy nem kell feljárnom Pestre a vérvétel miatt(5X), ha van valaki ismerősöm aki leveszi a vért, és majd elviszem neki az ampullában. Ezért elintéztem ,hogy helyben vegyék le. Közben az ismerősöm aki levette azt mondta ne tároljam, majd ők megcsinálják. Szóval dokit felhítam,aki beleegyezett.
Mikor visszamentem az első 4-nél jó volt a progeszteron, de az utolsónal a duplájára nőtt. Pontt akkor amikor csökkenie kellett volna (a mensi miatt). Azt mondta, ha több magas eredményem lenne, akkor azt mondaná terhes vagyok.
Persze azt is mondta, hogy a következő vizsgálatot ők csinálják.
Anita!
Olvatam, hogy neked jan 1-én volt meg utoljára. Képzeld nekem jan 2.-án.

Titi!
Eddig még nem hőmérőztem, de ha megjön akkor szeretnék. Általában 5 napot szokott késni.Nyáron késett 1X két hetet is.
Lehet, hogy csinálnom kéne még egy tesztet? Csak az a baj, hogy a hasam is kezd fájni.

Kép

Kép
oné
 
 


Remélem érthető, mert így visszaolvasva kicsit zavaros. Már túl késő van, pedig annyi kérdésem lenne még.
Valaki írna nekem a PG53-ról? Érdemes venni?
A mensihez hasonló(Kb fél órás naponkénti) hasfájás még jelenthet babát?
Hol lehet többet megtudni rólatok? Nincs olyan profil ahová írni lehet?
Jó éjt, és szép álmokat mindenkinek!!!!

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Koda!
Köszönöm a gratulát, aranyos vagy.Van egy pár új is, amiket mostanában teszek fel.

Oné!
A hasfájás jelenthet babát.Tesztet még nem csináltál?Egyébként a ciklusunk hasonló, nekem is jan 1-jén volt az utolsó.Szerintem a legtöbbet itt tudhatsz meg rólunk.Kérdezz bátran.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!
Köszi, hogy ilyen aranyosak vagytok és ennyire bíztattok. Hála Isten túl vagyok a krízisen, élvezem a babásodást.
Zsuzsa: Tegnap én is kifejezetten jól éreztem magam. Viszont tegnapelőtt olyan rosszul voltam alig bírtam fent lenni. Ma ismét jól keltem, nyugodt vagyok és már kicsit émelyeg a gyomrom. Remélem ezt a terhességet is könnyen veszem, mint az elsőt.Kép
Boldog vagyok és a párom is. Reggel megkérdeztem tőle, hogy nézek ki, mert másképp csináltam meg a hajam és válaszolta szép vagyok olyan kismamás. Olyan jól esett....

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Oné!akkor majdnem egy cipöbe járunk ugyanis nekem is elseje ota nincs mensim (rimar még mindig) de a tesztem negativ lett!

Anita de jo hogy megnyugodtál!ugy örülök és tényleg nem lesz semmi gond élvezd a állapotod meg a kis DorinátKépmert kislány lesz tutiKép

KISMAMÁK!akinek még nincs meg a babokának a neve annak tudok ajánlani egy progit az összes név benne van és külön kell kitölteni elöször anyuka utánna apuka a végén kidobja a progi hogy melyikek azok amiket együtt választotatok de persze nem látod a másikét igy nem tudod befolyásolniKép

Ma szerintem csak este jövök ugyhogy addig ne aggodjatok értemKép

szép napot mindenkinek és a kismamáknak émelygésben gazdag napot még pluszba(titi neked isKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok! Olvaslak benneteket folyamatosan, de írni egyszerűen nincs időm. Hétvégére eltűnök, mert megyek haza Miskolcra. Vasárnap este azért megpróbálok jönni, és hozzászólni mindenhez.

Addig is Virág, Mesi, kitartás, hamarosan csak eldől minden, eredményes volt-e ez a hónap. A fertility ma jelezte a pé-t, tényleg a 18. napra tette. Hátha...

Anita, örülök, hogy jól viseled a terhességet, tényleg pozitívan kell hozzáállni mindenhez.

Virág, szerintem egy újabb teszt nem ártana. Hmmm???

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok,
hát mégis csak most kezdtem a 9. hetet utána számoltamKép)))
köszi aválaszokat,
én tőlem simán elfogadta az orvos a pénzt...
anita te veszprémbe szülsz, mert arról hallottam régebben a hálapénzes botrány után, hogy nem lehet fogadott orvos...
virág te hová jársz, hogy nem fogadnak le pénzt?
+kíváncsi lennék a arra a progira mert fiú névben nem tudunk megegyezniKép

bufo
engem annyira kiábrandítana, ha a doki közölné velem a tarifáját, kórházt váltanék valószínű+ ha lehet panaszt tennék, semmi joga, hogy tarifát mondjon ha akarok adok majd ha nem akkor nem adok...hiszen "ingyenes" a szülés mo-n..

akik még nam babások nagy drukk és reméljük mire kitavaszodik addigra ők is azzá válnakKép
kumpibogar
 
 


Szia Kumpibogár!

Én nem Veszprémhez tartozom, hanem Ajkához. Itt fogok szülni helyben. A fiam is itt született.
Mivel magánrendelésre járok csak, mert így legalább ahhoz járok akihez én akarok, az pénzbe kerül sajnos, de legalább a megfelelő ellátásban részesülök, és ha kell tanácsot is szívesen adnak.
Így legalább nyugodt maradhatok.Kép
A szülés menetét még nem tudom, mert már a fiam 18-án lesz 5 éve, hogy megszületett, akkor más volt még a módi. Akkor adtunk pénzt a szülésnél, mert még volt fogadott orvos. Az mivel már megszünt így nem tudok konkrétat mondani a dologról. A szülésznők, itt is nagyon rendesek nálunk, mind nagyon türelmes és segítőkész. Nem tudom közöttük lehet-e válogatni.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Kumpibogar
Elhiszem, hogy nem mennél ilyen dokihoz, ahogy én sem. Csak azért írtam, mert sajnos ilyen is van, és előre nincs ráírva az orvosra, főleg, ha még keresgél az ember lánya, kinél hol szüljön.

Anita
Szerintem nem lesz semmi gond a szülésnél, főleg, hogy te már tudod mi vár rád. Különben is az orvos csak az elején és a végén van jelen, a szülésznő és persze a férjed (ha bemegy veled), sokkal többet segít.
Én azért még kicsit tartok a szüléstől a császár miatt. Nem tudom mi lesz inkább ez az amitől félek. Az újabb császártól nem inkább a bizonytalanságtól. De hát bent nem marad, valahogy majd csak kijön.

Titi
Jó utat neked, és szép hétvégét!
A jövő héten pedig újra együtt izgulunk!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Anita!
Szerintem nincs olyan EU-s törvény, hogyha van fogadott orvosod, akkor is az ügyeletesnél kell szülnöd!!!! Lehet, hogy ezt csak a kóráh találta ki, mint saját szabályt. Ezt megteheti.

Gyöngyi!
A pg53 egy minimikroszkóp, gyógyszertárban lehet kapni (2-3000 forint). Nyálmintából állapítja meg, hogy van-e peteérésed, vagy nincs. Könnyű használni, bár ahogy már írtam, utólag visszaszámolva a babánk nem akkor fogant, amikor a kütyü a pé-t mutatatta, hanem később. Persze az is lehet, hogy "kisnövésű" a babó!

Kumpibogár!
Jövő héten megyek 12. heti UH-ra.

Émelygés még mindig van, de talán egy picit jobb a helyzet.Kép
Nekem még nem kényelmetlenek a régi melltartóim, bár a melleim szemmel láthatóan megnőttek, és a ruháimmal sincsen még gond. Persze az is igaz, hogy én "klasszikus" alkat vagyok: széles csípő, vékony derék, ezért a ruháim többsége eddig bő volt derékban, most lassan kezdem kitölteni őket!Kép

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok!

Képet hogy lehet importálni? Akartam tegnap egyet a kislányomról, akit Rezedának hívnak.
Rimár!
Írj valamit magadról. Nektek akkor összejött már. Csináltál már tesztet? Én még hétfőn délután csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Most még várok vasárnapig, és akkor reggel csinálok egyett.

Virág!
Hogy vagy? Szerintem neked is kéne egy tesztet csinálnod lassan. Mikor volt meg utoljára?

Anita!
Örülök, hogy már nem izgulsz. Mostmár lassan én is kezdek egy kicsit bizakodni abban, hogy lehethogy babóca van a pocimban. (De csak nagyon lassan)

Cupicica!
Nektek már van babátok? Hogy viseled a terhességet?

Kép

Kép
oné
 
 


Oné!
Igen, nekünk már összejött a baba.Január volt az első éles próbálkozós hónapunk és sikerült is.Szóval nem sokat váratott magára.Jan. 1-jén volt az utolsó mensim és 30-án csináltam tesztet, ami pozitív lettKépAztán csináltam mégegyet, azt hiszem 2 nap múlva, mert nem is hittem el, és lám-lám az is poz.Úgyhogy nekem hamar kimutatta egyértelműen.
Ha kíváncsi vagy még valamire, kérdezz nyugodtan.

rimar
rimar
 
 


Rimár!
Gratulálok! De jó nektek. Bár neked biztos rendszeres volt a mensid.
Az első babánk nekünk is rögtön összejött, ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót.
Csakhát sokáig szpotattam, és a tejem is nehezen apadt el( néha még este is van egy két csepp a hálóingemen), ugyhogy azért is mentem el az orvoshoz, mert úgy gondoltam a hormonháztartásom nincs rendbe.
Már arra is gondoltam újból kéne szednem egy kis fogamzásgátlót, és akkor biztos sikerülne.
De lehet, hogy korán csináltam a tesztet.RÁadásul délután.
Remélem a vasárnap reggeli már pozitív lesz, feltéve,ha assig nem jön meg.
gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!titi jo utat és jo pihenést hétvégén!

Oné nekem január elsején volt az utso mensim de elötte meg nem volt meg két honapig ugyhogy nem nagyon reménykedem!eddig ugy voltam na majd ha két honapot késik csinálok tesztet mert elötte már rengeteget csináltam hát két honap után is negativ lett!ebbe a honapba megint elmaradt nem akartam tesztet de a höm 37 volt igy megcsináltam és negativ lett én mostmár nem tesztelek majd csak 3honap után addig nem!férjem már azt mondta akkor teszteljek ha nagy lesz a hasam!semmi jele nincs hogy terhes lennék!
Amiket irsz olyan mintha én irnám!Nekem is nehezen apadt el a tej(lehet ez is zavar be hogy nem jön össze a baba) és én is gondoltam már rá hogy kéne fogamzásgátlot szednem!pár hozzászolással elörébb irtam erröl olvasd el!

Kumpi én németo.ba vagyok!itt nem adnak hálapénzt mert bent van a fiezetésbe már de ez ugyanugy van étterembe is ott se kell borravalot adni mert benne van az is a fizuba!de hát mivel mi amagyar szokásokhoz vagyunk szokva borravalot alapbol adunk és akkor furán néznek de ez van!dokit nem akarom megsérteni hálapénzel!Elküldöm mailbe azt a neves progit!azt hiszem itt találtam a babaneten de nem vagyok benne biztos!

Cupi lehet igaza van anitának és eu törvény mert nálunk is igy van hogy hiába van fogadott orvosod akkor is az ügyeletesnél szülsz!a szülésznöt meg vagy te választod ha van neked fogadott vagy az ügyeletest hivják!És itt a szülésznö egybe van a védönövel és szülés után eldöntheted hogy maradsz az ügyeletes szülésznönél védönönek is vagy választassz ujjat!szülés után az összes bemutatkozik!én maradtam annál a nönél akinél szültem mert nagyon aranyos!

Bufo!ne aggodj az ujjabb császár miatt nyugodtan szülhetsz természetesen is,de ha a baba ugy kivánja meg a dokik is ugy látják jonak akkor szerintem mindegy mert a lényeg minden rendbe legyen!mondjuk én se szeretnék ujbol császárt!föleg elözö után nem hogy kaptam gerinc érzéstelenitöt amitöl semmit nem éreztem és utánna még el is altattak(szerintem feleslegesen) igy nem éltem meg semmit a szülésböl még egy kis fájdalmat sem kivétel mikor beadták az epidurálist!

Na kisregényt irtam!majd este jövök még!bocs ha fárasztottalak titeket nem szándékos voltKép

Ja még egy kérdés!egy hete folyamatosan fáj a fejem de nagyon!nem tudtok valami jo modszert amitöl elmulik már egy csomo gyogyszert kiprbáltam egyik sem segit ilyen még nem volt hogy egyhétig folyamatosan fájt!már kezdek parázni nehogy valami bajom legyen

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!
Eddig a hőmérős topicba írtam... holnap leszek 6 hetes kismami . Jöhetek hozzátok??

KépKép
eszterke80
 
 


Szia EszterkeKép
Én is csak pár napja csatlakoztam, de nagyon kedvesek a lányok és a fogadtatásKép
Szerencsére te tényleg 2006-ban fogsz szülniKép Orvosnál voltál már?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Eszterke!

Persze! Gyere csak! Szívesen látunk. Én ha minden igaz vasárnap lépek a 6. hétbe. Voltál már dokinál?
Mikor volt meg neked utoljára a mensid?

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Dec.31-én jött meg utoljára, és még nem voltam dokinál, jövőhét csütörtökre beszéltem meg vele.
Szerintetek meg fog vizsgálni, vagy csak uh. lesz?Már alig várom hogy lássam, hogy mi van odabent. Ugye nem baj hogy fájdogál a hasam,(és feszül is) főleg ha sokat ülök. ??
Koda !én is miskolci vagyok!!

KépKép
eszterke80
 
 


Szia Eszterke!

Szívesen látunk. Gyarapítod a babásaink körét.Kép Ha szeretnél a táblázatba bekerülni akkor Tücsöknek kell beírni az infókat magadról.
Első babád lesz? Dokinál voltál már? Tudod már hol fogsz szülni?
Én holnap lépek a 8. hétbe.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


szia eszterke!üdv köztünk!nem baj hogy fájdogál a hasad!késöbb mégjobban fog feszülni!

csajok tücsi merre van??????

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


EszterkeKép
Miskolci?? Ez szuperKép Nem is gondoltam volna. Én a Hermann gimi mellett lakok.
A hasfájdogálás azt mondját normális dolog. Igaz nekem az első terhességnél nem volt ilyen. De szinte mindenkitől hallottam ezt a tünetetKép Több pihenés! Ki a dokid?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Eszterke!

Én is csak pár napja kapcsolódtam be, és Kodához hasonlóan és is csak azt tudom mondani, hogy nagyon kedves mindenki.
Nekem január 2.-án volt meg utoljára, de sajnos a tesztem hétfőn nehatív volt. Azért még reménykedem, hátha összejött nekünk is.

Van valaki aki Pesten jár dokihoz?

Bufo!
Tücsöknek az indókat ide kell leírni?
Előre is köszi!!!!!

Virág!
Még nem voltál orvosnál, mert hallotam egy olyan gyógyszerről, ami rendszerezi a mensit, elapasztja a tejet....Igaz előtte vérvizsgálatot szoktak csinálni, mert elég erős hormonszer,de állítólag elég hamar teherbe lehet esni tőle.
Én is azt reméltem,hogy a hormonvizsgálat után majd felírja a doki.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Koda ! A Hermann gimi mellett? Én is majdnem , Vászonfehérítő u.
Hajashoz járok a Semmelweis-be.

KépKép
eszterke80
 
 


Te jó ég! Itthonról (az én szálaim is Miskolcra vezetnekKép) gondoltam, bekukkantok hozzátok, de annyit írtatok, hogy egyszerűen nem tudom elolvasni, majd otthonról, akkor már lesz több időm.

Mennyi újdonság. Eszterke! Üdv köztünk, és gratulálok a babóhoz!

Vasárnap este megpróbálok jönni, de elképzelhető, hogy csak hétfőn. Akkor azért bővebben igyekszem megszólalniKép

Mesi, nagyon eltűntél! Ugye ennek semmi köze nincs a dokinál tett látogatásodhoz?!

Puszi mindenkinek!

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Oné
Igen, ide írd le. Nézz vissza 1,2 nappal ott van egy táblázat, és látod milyen adatokat kell leírnod. Mesit azért írtam, mert ő vállalta magára, hogy kézben tartja a dolgokat. Így mindenki képben van a másikról.

Na megyek aludni, mert leragad a szemem.
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Én is lépek aludni!hát az megnyugtat hogy nincs 2007-es topic azt nem inditott tücsi de az már kezd idegesiteni hogy nincs itt!nem szokott eltünni ennyi napra!remélem minden oké vele!

Oné te véletlenül nem rolam irsz?Képén is hétfön csináltam tesztet!nem nem voltam dokinál és tul eröshormon gyogyszert nem szeretnék szedni!de ha már nem lesz más lehetöség akkor muszáj lesz beszedni,de remélem nem kell ilyenhez nyulnom!

Na csajok jo éjt mindenkinek,aki nem lesz hétvégén annak szép hétvégét kivánok!

tök parázok hogy egyedül maradok nem babásKépde hát a remény hal meg utoljára!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, eddig a sebeimet nyalogattam. Eléggé elkenődtem a doki miatt.

Koda, Oné, Eszterke (remélem, senkit sem hagytam ki)! Legyetek üdvözölve. Igen, ha szeretnétek számegyenest, vagy a táblába szeretnétek bekerülni, adatokat szeretnék. Kor, lakhely, próbálkozás kezdete, utolsó mensi ideje, vagy a terhsségi idő (Eszterke Kép ), hányadik próbálkozásra jött össze, valamit a tesó(k) neve, kora. Fénykép is jöhet a tucsok13@citromail.hu-ra, de ez csak fakultatív.

Oné! Én mivel budapesti vagyok, itt járok dokihoz. Cím és telcsiszám kellene?

Titi!
Jó pihit neked a hétvégére, érezd jól magad. Próbálj kikapcsolni,és arra gondolni, hogy 1 hét múlva minden kiderül.

Mindjárt megpróbálok táblát dobni.

Virág!
Miattam tuti lesz 2007-es topic, de téged nem várlak oda, mert te addigra már rég babás leszel.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Egy kis vígasztaló a lelkemnek:
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Még egy: Zsoltika ma 7 hónapos!!
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Tücsök!

Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Zsoltinak boldog hét hós fordulót. Aranyosak vagytok eygütt.
Hidd el nem lesz semmi gond veled. Nem szabad elkeseredni. Amit a doki mondott az nem biztos, csak feltevés. Majd ha tényleg gond van ráérsz akkor szomorkodni.

Oné
Én is Pesten járok dokihoz. Ha kell megadom a doki nevét számát.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


MesiKép
Szia neked is!
Gratulálok a nagyfiúnak! Nagyon szépen áll márKép


AnitaKép
Minden rendben van?

EszterkeKép
Hajasról sok jót hallottam, rengeted ismerősöm szűlt nálaKép ÉN is a Sem.-be járok Steierhoffer dokihoz. Nekem megfelel, van aki nem kedveli....

GyöngyiKép
Nálad mi újság?

Ma vettem Babymark ovulációs tesztet. Gondoltam kipróbálom, sok jót hallottam róla. A leírás szerint 99,9 %-os, ha helyesen használod. Ma vagyok a 10-11. napon. Még nem mutatta, hogy rá kéne ugranom ApáraKép A hőmet is kíváncsiságból megmértem ébredés után. Az olyan 36,6 körül volt. Úgyhogy csak várok és várokKép

Szép napot a többieknek is!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok csajok!tücsi ne keseredj el maradsz te is a 2006-ba babás ként!még van egy honap hogy 2006os legyen baba és ugyis összejön mert nagyon szoritunk neked!Zsoltika édes kis vigasz,7honapos?váooo és milyen szépen áll nagyon aranyos!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Sajnos elfelejtettem tesztet venni, úgyhogy még egy pár napot kell várnom. A hasfájás elmúlt. Úgymondhatni semmi jele annak, hogy megakar jönni.
Igaz annak se,hogy terhes lennék. Semmi rosszullét, csak a mellemen az erek látszódnak jobban.

Virág!
Nagyon egy "húron" vagyunk. Mi újság nálatok?
A kisfiad jár oviba? Visszamentél már dolgozni?

Tücsök!
Köszi a visszajelzést. Nagyon aranyos a kisfiad, és tényleg mégcsak 7 hónapos.
A táblázatba való infókat ide irjam, vagy e-mailbe?

Bufo Tücsök!
Köszönöm, de már van egy orvosom. A lányomat is nála szültem, a SOTE II sz. női klinikán. Melyik kórházba jártok?

Anita!Eszerke!Rimár!
Jól vagytok? Reggeli hányinger?
Majdnem egyszerre fogtok szülni? Ez szuper!!!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Oné!

Az infó jöhet ide is, vagy mailben. Ahogy gondolod. Én a Szent Imrében szültem, és ott is akarok megint ha végre terhes leszek. Végülis a dokim ott dolgozik, és ha most műteni kell a petevezetékemet, akkor úgyis a dokim fogja csinálni.

Tücsi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok,
tücsök nagyon ararnyos kisfiad vanKép

anita, jó, hogy ajkán ilyen rendes szülésznők vannakKép

virág: most már értem a hálapénzes dolgot, hát igen a német fizetések nem hasonlítanak a magyar orvos fizukhoz sajna...
bufo: nagy szívás lenne ha pár hónap múlva közölné velem esetleg a tarifáját, bár állítólag a sotén nem mondhatnak összeget...Kép
kumpibogar
 
 


sziasztok!

Oné igen a kisfiam jár oviba!nem dolgoztam szülés elött suliba jártam!most válalkozást inditottam ugyanis mükörmös vagyok de még nem indultak meg a vendégek!magyarba éjjel nappal kéne dolgoznom mert nyáron rengetegen jöttek itt csak 3an voltak abbol egy visszajáros!de majd lassan remélem beindul!

Anita merre van nem tudjátok?tegnap ota nem láttamKép remélem minden oké nála!

Na én megyek,tök K.O. vagyok majd holnap benézek!szép estét mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Köszi a visszajelzést! A férjemmel már 2005 májusa óta próbálkozunk, igaz a férjem vizsgaidőszaka miatt talán egy-két hónap nem volt olyan éles. Eddig még nem hőmérőztem, de majd mostantól szeretnék, ezért ciklusnapot nem tudok mondani. Ciklushosszam változó, de kb.35 nap.Nyaron volt egyszer 40 nap is, de ősszel akadt 28 napos is.
Magamról talán annyi, hogy januárban voltam 28, és Bp.-től kb:50 km-re lakunk. Majdnem pont Pest és Kecskemét között.
A legcsodálatosabb pedig a 21 hónapos kislányom, akit Hanna Rezedának hívnak.
Majd küldök képet (ha sikerül) az e-mail címre.

Tényleg mi lehet Anitával?
Virág!
Nem jött még meg, ugye?
Szia Kumpibogar!
Neked is gratula a babához, MEG MINDENKINEK AKINEK MÁR SIKERÜLT!Te is a Soté-ra jársz?

Látom már mindenki alszik. Szép álmokat
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok,
oné: igen én is a sotéra járok, te miért ezt a kórházat választottad?
kumpibogar
 
 


Halihó lányok!

Végre hazajöttem, és ismét képben leszek. Részemről a hőm továbbra is fent, vagyis tegnap volt egy egy fokos leesés. Fel is teszem a görbémet.

Mesi, tegnap taliztam egy miskolci barátnőmmel, aki császárral szült októbertben. Kérdeztem, mikorra tervezik a következőt, azt mondta, császár után 2 évig nem lehet. Te biztos tudsz erről valamit. Most akkor hogy van ez? Mert akkor te még csak 7 hónapja szültél. Vagy ez hülyeség? Azt mondja, neki a sebe szép, mégis meg kell várnia az időt.

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy belekotyogok...
Én mind a két gyerekemet császárral szültem. 2 év 1 hónap van közöttük, de csak azért, mert így "sikerült". Ha elsőre összejön a kistesó, akkor nem lett volna közöttük 2 év. Nem mondta az orvosom, hogy nem lehet. Semmilyen "időt" nem kellett várnom. Remélem, segítettem.Kép
Vendég
 


Szia Gyugyi! Gondoltam, hogy ez valami hülyeség, majd szólok is neki. Rögtön Te jutottál eszembe Mesi, na, gondoltam, rögtön írok is. De örülök neki, hogy ez nem valós tény, bár ha így lenne, Te biztos tudnál róla.

Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Oné, és Virág,sajnálom hogy ennyit késik, mint nálam nov-ben. Én tiszta ideg voltam 50napra jött meg , és semmi bajom nem volt! Az uh. és a vérvétel szerint! Ki érti ezt?? Kaptam closty-t és sikerült ! Ez a lényeg! Meg az hogy láttuk a peteérést a hőméréssel és időzítettünk Apával.
Titi: szép a görbe! jó lenne ha még menne a hő 37.re!! Drukkolok nagyon!
Tücsök : szép a kisfiad , és ügyes ! küldtem adatokat a táblicsku-ba.
Oné. Nekem vann Pg53-am de nekem még soha nem volt páfrányos! De lehet hogy nem eléggé "fentről" vettem a kenetet. Az ovulációs teszt a pisiből jobb!!!( hallottál róla?)
Ja , lányok Nagyon -nagyon köszönöm a kedves fogadtatást! Nagyon aranyosak vagytok!!

KépKép
eszterke80
 
 


Titi, Gyugyi
Én is császárral szültem. Az én dokim 6 hónap várakozást javasolt. Indok: Hamarabb nagyobb az esélye a hegszétválásnak szülés alatt, így szinte bizti, hogy a következő is csaszi lenne.
Kíváncsi leszek, hogy másodjára, hogy fogok szülni. Újra császár, vagy mehet rendesen is.2
és 8 hónap lesz a két gyerkőc között.

Nagyon bíztató a görbéd. Remélem megy tovább a bűvös 37 fölé is és ott is marad.

Eszterke
Hogy érzed magad? Hasszúrkálás van még, esetleg reggeli rosszullétek? Gondolom várod már a csütörtököt.


Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Anita ! Két teszted lett pozitív?Mi volt a neve?Azóta csináltál még? Mennyi a hőd ?
Én is csütörtökön megyek dokihoz!
Nincs itt senki????
hahó!!

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok Lányok!

Nálam még mindig változatlan minden.Remélem holnap eljutok a patikába egy tesztért. Az igazat megvalva félek egy kicsit az eredménytől. Lehet jobb lenne, ha nem is csinálnám meg.

Eszterke!
Köszönöm az infokat. Mi a neve az ovulációs tesztnek? Nem az a cég gyártja aki a Gabriell terhességi tesztet.

Kumplibogar!
Azért választottam a Sote II. sz., mert a nővérem is ott szült előttem pár hónappal. Egy orvoshoz is járunk, akivel nagyon meg vagyok elégedve
Persze az is egy jó szempont volt, hogy közel van hozzánk.

Kismamák, hogy vagytok?

Virág! Hova tüntél?

Tücsi! A képet még nem sikerült küldenem.

Titti! Nálatok mi a helyzet? Mi is körülbelül
azóta próbálkozunk amióta ti.

Eszterke! Irnál valamit a closty-ról?

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok csajok!itt vagyok végre!titi nem tudom szerintem ilyen nincs pedig mikor elolvastam kezdtem reménykedni de aztán abba is hagytam!

Hol van anita?????????

Eszterke nekem november december volt az amikor nem jött meg aztán cisnáltam egy tesztet mondván hogy ha két honap akkor lesz teszt negativ lett!most már nem bizom abba hogy mennyit késik!arra nem figyelek!de tudom most nincs baba!

Bufo nyugi nem lesz csaszi most minden rendbe lesz!de mondom ha mégis arra kerülne sor a lényeg a baba egészséges legyen!

Nálunk ha netán sikerülne akkor 5év és...honap lenne a korkülömbségKéppedig két-három évet akartunk csak ez van!na lépek fürödni majd utánna még lehet visszakukkantok!ha nem akkor joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?