Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi!
Nekem azt mondták a gyógyszertárba, hogy a chamomilla vulgáris adagolása:
10 ml forralt lehűtött vízbe, vagy babavízbe 3 golyót feloldani vagy
50 ml-be 10 golyót. Fájdalom esetén negyed v. félóránként 1 műanyag mokkáskanállal. Bármennyiszer. A telcsi számot is megadták ha valami nem tiszta nekem:509-256v.509-257

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Megsúgom én 20 ml-be teszek 6 golyót

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztemKép!

Fény!
Ha megszerzed nekem is jöhet. Egy arab vendéglőben ettem ilyesmit, gondolom az hasonlít a törökreKép! Nagyon jó volt. Meg a sütijeik....

Zsu!
MegkaptamKép! Válaszoltam is, nagyi ügyben! Nem ért oda? Akkor majd írok megint. Nem mindig mennek el a levelek, mióta szolgáltatót váltottunk. De persze lehet, hogy én lettem a bénább mostanában. Meg sokszor kapkodok is.

Bárányhimlő!
Már régen szeretném írni. Szerintem nem túl jó ötlet beadatani normál esetben. Csökkent immunműködésnél igen, erre is fejlesztették ki. Meg olyanoknál akiknél valamiért a fertőzés fokozottan veszélyes lehet. Az oltás nem vált ki olyan erős immunválaszt, mint a fertőzés, így felnőttkorban az oltottak megbetegedhetnek. Felnőttkorban pedig a bárányhimlő nagy kínlódás. Gyerekeknél a bevezető tünetek nem is látszódnak csak a pöttyök, felnőtteknél igen. A saját bárányhimlőmre nem emlékszem, a mumpszra igen, pedig egy időben volt. Olyan szörnyű nem lehetett. Szóval én szeretném ha minél hamarabb túlesnének a gyerekek rajta, de beoltatni nem fogom őket. (Ráadásul van összefüggés a fertőzések és az allergia között. Fordítottan. Mivel nálunk ekcémásak a gyerekek és az asztmát már nem szeretném kipróbálni, igyekszem nem nagyon "sterilen" kezelni Õket.)

Koda!
A szteroid hegeket csinál! Vigyázz vele, csak ha nagyon muszáj. Matyinak nagyon csúnya volt az arca, de csak ritkán kentem pont ezért. Nem tudom ki írta fel Nektek a szteroidot, ezt nem mondta???

Panka!
Elméletben tudni, hát az egészen másKép! Főleg ha nem áll az elmélet mögé a család. Egyébként én letettem ezennel a teljes őrlésű tésztáról. Olyan sok tésztát nem eszünk, hogy megártson. A kenyeret nem szereti Gábor, de kénytelen lesz, mert most éppen szeretne egészségesen táplálkozniKép! Úgyhogy ma reggel el is döntöttük, hogy nincs több margarin. Csak vaj. Ezért kérdeztem a biopiacot is.

Neva!
Az nem érdekel, ahova mi járunk Gerdával?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap írtam vagy 20 oldalt nektek, de a bn úgy gondolta, hogy nem küldi el.

Ovi: kedden elvitték az összes ovist bábszínházba itt Szikszón és az én kedves lányom állítólag ordított, így ovónéni visszavitte az oviba. Voltak benne kicsi manók, biztosan attól ijedt meg, sőt az ovónő szerint kb fél méterre ültek a hangosítástól és lehet, hogy neki nagyon hangos volt. Szóval nem nagyon izgatom magam emiatt.
Szerdán reggel azzal fogadtak, hogy az én kicsi lányom verekedikKép És én még attól féltem, hogy őt páholják elKép Délben már sírva jött haza. (azért mert haza kell jönni) Ma már ott ebédel, ja és állítólag tegnap kijelentette, hogy ott fog aludni a többi gyerekkel a kiságyban. Na ennyit a kedves lányomrólKép

Fény!
Az a második kép nagyon nagyon jóóóóó. Lábad? Meggyógyult már?

Gyöngyöske!
Szinte hihetetlen, hogy már iskolát kerestek. Mikor lesznek nyílt napok? Te hogy érzed magad? Neked is jövő héten kell menni vérvizsgálatra és uh-ra?

Betti!
Ja még akartam kérdezni, hogy mikor lehetne elkezdeni, hol lehet kapcsolatot felvenni, és mondjuk az árakról is mondhatnál vmitKép

Ancsi!
Meli nagyon édes kisbabaKép

Melinda!
A 3. kép valami eszméletlenül jó. Ennyire szeretik egymást???
Kép rólad? 60 kg alatt nagyon jónak hangzikKép

Panka!
Kis vőm még mindíg nagyon nagyon jó pasi. És Molli, nagyon tündériKép
Kiszomorkodtad már magad?
Ja most az egyik ismerősünk megszabadul a Fiatjától, így most azt szeretnénk megnézniKép

Koda!
Tényleg nagyon bizzarnak tűnik a PVC, de lerakva tuti nagyon jó lehet. Kép? Marci jobban van már?

Ancsi!
A 9000Ft-os jóváírásáról nekünk év elején nyilatkozni kellett, hogy igénylem-e vagy nem.

Lányok!
Tudtok arról vmit, hogy ha a gyerek az agyhártyagyulladás elleni oltást egy éves kora előtt kapta meg, akkor kb másfél év múlva kell egy emlékeztető oltás? Mert akkor már aktuális lenne nagyonKép

Pá, Marika

marika
 
 


Sziasztok.
Adnilem.
Szeretném már azt mondani hogy rájöttem,de nem és nem és nem megy.De neked a profilodban van
kép azt ki rakta fel?

Cat.
Köszi a választ.Nektek használ?Hányszor adod neki egy nap?

Marika.
Köszi.
Hol kellett nyilatkozni?
Nekem 25-én jár le a tgyás,utánna lesz gyed és állitólag az igénylőlapon be kell xelni,hogy igénylem.Csak azt se tudom én igényelhetem-e?

ancsi26
 
 


Bocsi Ancsi, csak most van időm.
Persze nagyon szívesen.Kép
neva
 
 


Betti légyszi írj egy mailt nekem erről.
Köszönöm.
neva
 
 


Marika!

Igen a gyerekeim szeretik egymást, íme egy példa: Olivér bántotta Tamarát , erre én Olivért megbüntettem, már nem tudom mivel, de nem lehetett komoly, kis idő múlva azt látom, hogy összeölelkezve együtt sírnak.....na, gondolod, milyen boszorkánynak éreztem magam...ekkor döntöttem el, hogy NEM szólok bele a vitáikba, oldják neg maguk...persze néha nehéz.Fényképem még csak lenne, és fel is tudnám rakni, ha sikerülne lekicsinyítenem, de nem megy Kép Kép


Ancsi!

Azokat a képeket fényképész csinálta és gondolom, ő már lekicsinyítve adta ide nekem , így nem volt nehéz a feltöltés. Azóta én már próbáltam újabb képet feltenni, de sikertelenül.Ezt írta ki.:
A feltölteni kívánt fájl hossza nagyobb, mint a lista adminisztrátor által megadott maximális fájlméret. A fájlméret 220.0 kilóbájtban korlátozott. Az ön fájlja %yoursize kilóbájt. Ha ez képfájl, próbálja meg csökkenteni a méretét vagy a színmélységet, ha más kompresszálja!
adnilem
 
 


Ancsi, lemaradtam?
Elnézést.
Címem látszik a profilban, szívesen válaszolok.
neva
 
 




SziasztokKép

BettiKép
Marci csecsemőkori gyulladta kiütéseire semmi de semmi krémet nem kentem rá, szóval nem érte szteroidos krém. Az sajnos magától maradt ilyen. A mostani sebesedései a hidegtől, széltől és a nyálas cumtől volt.....Sajnos már nem lehetett mással kezelni. De a dokinéni mielőtt ide adta a receptet, kb. 10-szer ismételte meg, hogy csak nagyon óvatosan, vékonyan és max. 1-szer 1 nap. Amíg el nem múlik. Én még ennél is kevesebbszer kentem neki. kb. 2-3 nap alatt elmúlt gyönyörűen. Szóval a szteroidos krémből talán ha 3-szor használtam. Azóta pedig talán 1-2 alkalom volt, hogy estére bekentem vékonyan. Most már megelőzés képp egy Eucerines krémet használok, nagy sikerrelKép Ez csak sima, mindennapos használatra való krém száraz bőrre. Ugye ennyi szteroidos krém nem volt probléma?? DoktornéniKépKép


MarikaKép
Majd megpróbálom lefényképezni a csodaszínes PVC-t. csak lenne jó fényviszoy!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló everyone!

No, megint elkapott a harctéri láz, beíratkoztam onlájn az egyetemre, folytatom a sulitKép
Már alig várom, legalább egy kicsit kimozdulok, és nem csak bébiételekről és oltásokról beszélekKép Ne értsetek félre, ez is ok, csak már úúúúúgy vártam, hogy mehessekKép

Ráadásul kicsi lányom ismét meglepett: egész szépen boldogul a darabosabb kajával, ügyesen rágja. Ma reggel kifacsartam mandarint neki, a húsát meg összetörtem kiwivel..persze nagyjából kimagoztam, de hát lehetetlen teljesen, alig marad a gyümölcsből. Na szóval két pofára nyomta befeleKép

PankaKép
Visszatérve a darabos kajához, végig ettük az összes kecskemétit 5 hónapos kortól, és a védőnő szerint is bővíteni kell a repertoárt. Szívesebben kutyulok már neki én is, ha nem kell idétlenkedni a turmixgéppel a kicsi adagokkal.
Meg hát élvezi is a kisasszony, tegnap este répát rágcsált, előtte banánt, szóval ez is egy nagy felfedezés, kaland számáraKép SzerintemKép

MarikaKép
Ha mezítláb vagyok, alig bírok rálépni, papucsban cipőben egész jól megyek. Alakulgat.

BettiKép
Angolul megleltem a receptet. Mehet?

Fény
fény
 
 


Hahó Csajok!
Gyors bejelentkezés, mert munka van! Kép
AFP: ok, Hepa:ok, Vércsop. ok.
Bárányhimlő: kitört az oviban. Azaz nem mondanám, hogy kitört, mert 2 gyerkőcön jött ki. Az is az ovi másik felében. Szóval Bence hétfőtől nincs oviban. Drága para barátném 5 hetes kismama és már beszéltünk vagy 10 különböző emberrel. Köszönet Bett! Kép Panka segítéségével utánanéztünk számtalan cikknek! Köszönet Panka! Szóval nincs határozott válasz a dologban. Egy a lényeg: mindketten voltunk már, így nem olyan nagy a gáz. Az én 17 hetemmel már nem is olyan probléma!
Pocaklakó nő mint a gomba. Már nagyon kíváncsi vagyok Rá! 20-n megyek nagy UH-ra! Milyen messze van még! Kép
Rendesen nagy a pocakom. Normál gatyám kicsi. Már látszik is! Kép
Bár én is fogytam! Mit lehet tenni! Nem kívánom a kaját! Kép Nagyon kell törni a fejemet, hogy mit is egyek. Védőnő jött, hogy beszéljünk a hízásról, de nem volt miről mert fogytam!
Hála a pesti azaz budai Kép dokinak megúsztam a körzetit! Nagyon nem bánom! Tudom, hogy itt több embernek is + a véleménye róla velem most nagyon elbánt!
2 napot kellett várnom a bhimlő ellenanyag szűrés beutalóra. Reggel 8-ra adott ip. Párom odament, még jó, hogy nem én! Szóval közölte, hogy a védőnő majd odaadja. Így mentem vissza 10-re. Tuti asztalt borogatok ha odavergődök a h óban hajnali 8-ra.
Lényeg, hogy ma levették és 1 hét múlva kiderül, hogy mi a helyzet odabent!Kép
Ja! Még egy móka! Szóval a dokim kódját nem ismerik itt, így a hepám eredményét, elgépelve a lényeget Makkoshotykára küldték! KépKépKép

Ovi: nem megy! Azaz ha túl vagyunk a hétfőn és egy motíváló ajándékon akkor minden rendben, de ha most megkérdezem, hogy megyünk-e holnap akkor az a válasz, hogy NEEEEEMMMMM!
Ma reggel is Apa elhúzta, hogy jobban elférjek /reggel átmászik Kép/ és még csukott szemmel mondta, hogy nem akarok oviba menni! Kép

Marika!
Bence az 1. szülinapja után kapta meg az oltást, kb. 5 nappal. /Többet is kellett fizetni az oltóanyagért!/ Szóval nem kellett ismételni.
Hogy vagytok?

Ági, Ditta, Panka, Melinda!
Megérkezett? Kép

Megyek, mert jön a főnök!
Szép napot mindenkinek!
k
kriszta13
 
 


HelloKép

Mit szóltok egyébként ehhez a hóhoz? Most nekem nagyon nem kellett volna.
És még az aranyerem is kijöttKép Vmi jó tanács, krém? Eddig még soha nem volt hozzá szerencsémKép
Ja és még egy kérdés. Ha jövő héten leszek 32 hetes, akkor már hány hónapos leszek? 7 vagy 8? Még jó, hogy már szültem egy gyereketKép De a hónapos dolgot soha nem tudtamKép

Fény!
Egyetem szuper. Annyi kikapcsolódás nagyon sokat segít. Legalábbis én nagyon élvezetm, újra egy kicsit diáknak lenni és nem anyukaként beszélni a gyerek aktuális gondjairól, mert ott más problémák voltak. Az a pár óra többet ért mint egy hét üdülésKép Na jó nem a vizsgaidőszakra gondoltamKép
Na látom darabos kaja probléma is kezd megoldódni. Lábadra meg akkor húzzál papucsot legalábbKép

Kriszta!
Dorka nem az egy oltásosat kapta, hanem talán 3 oltást. Ezért kérdezem. Szerintem mást kaptunk. Én egész jól elvagyok. Dorka megint sírt, mert haza kellett jönni. Én meg bújtam a föld alá. Bár tegnap a kollégáim lehü..éztek, mert szerintük inkább örülnöm kellene, hogy jól szocializálódik a gyerek. Mondjuk tényleg jobb mint neked. Hátha később...
Milyen főnök jött meg?

Panka!
Na eleget jöttem ma?

Marika

marika
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Még nem kaptam semmit!!! Biztos a nagy hó miatt!Kép
Még mindne rendben, nem vagyunk betegek, de itt az oviban is felütötte a fejét a bárányhimlő, és félek, hogy nem ússzuk meg!Kép
De akkor inkább most legyünk túl, mint felnőtt korukban!

PankaKép
Élőben is volt szerencsém meghallgatni a tankolás-instrukciókat!Kép
Laci mondta, hogy találkoztunk a szalonban? Gyerekek birtokba vették azt a mini csúszdát, meg a színeseket!Kép

MarikaKép
Dorka ilyen kis kung-fu harcos??Kép Legalább megvédi magát!
Hát a hó nem kellett volna! Rettenetesen várom már a tavaszt!
32 hét??? Úristen, most lettél terhes!

BettiKép
Nem felejtettem el, de mindig annyi más dolog van! Fogom küldeni!

MelindaKép
Testvéred hogy van?? Remélem hamarosan beköltözik hozzájuk a gólya megint!
60 kg alatt vagy?? De jó neked!!

Na, megyek, mert valakinek el is kéne mosogatni! Ja, és még a kimosott ruhák is a gépben vannak....Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ancsi!
Válasz ment.

Húú de vacak napunk volt ma....
Óvodai nyílt nap. Első bőgés...Nem akarok ott aludni...Téboly...Kép
neva
 
 


Marika
A Herbariaban lehet kapni egy jo kremet, Aranyer elleni kenocs a neve, igy egyszeruen, sargas doboza van, nekem jo volt. Jo ra a valtott meleg-hideg vizes furdo...
Az oltas ugy mukodik, hogy egy ev alatt 2 oltas 2 honappal kozte, 1 ev folott csak egy oltas.

Feny
Milyen szakra jarsz???

Lanyok hol lehet ilyenkor furdorucit venni?

Angelika
angelika27
 
 



Ancsi!
Úgy látom van egy hozzáértőbb is. Amit én megtudtamKép az adójóváírás mivel a táppénz, gyed, gyás mindig bérnek minősül, így jár rá.
Igényleni valszeg ott kell, ahonnan a gyedet fogod majd kapni. Ez ált a MÁK, vagy nem tudom ki a munkáltatód, mert nekem pl ott kellett nyilatkozni (tanár vagyok). Remélem segít valamennyitKép

Angelika!
Köszi, majd megnézetemKép mármint a HerbariabanKép
Az oltás oké, már megkapta Dorka, csak, hogy kell-e még egy plusz emlékeztető oltás. Ezt nem tom.

Ditta!
Nem is tudom megvédte-e magát, de az ovónő szerint ő húzta meg egy másik kislány haját csak úgy. Dorkát amikor kérdeztem azt mondta, hogy a másik kiscsaj kezdte. Na döntsd el.

Pá, M

marika
 
 


Melinda!
Gratula a fogyáshoz!!!
Február 1-től az IBM ISC Hungária Kft-nél dolgozom, helpdeskes munkakörben.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 



Sziasztok, most írtam egy szuper hosszút és elszált, jó lenne már rendbe hozni a szervert! Képzeljétek mi történt ma, vagyis tegnap éjjel!!!...
szóval a keresztlányunk, most kezdte az ovit és szépen elkap mindenféle betegségeket, úgyhogy volt már otthon néhányszor betegen. 2 hete 1 hetet fülgyulladással, majd 1 hét ovi utána szombat este ügyelet, tüdeje tiszta, de lázas, hétfőn gyerekdoki másik gyógyszer, kúp, szerdán semmi változás, vissza a gyerekdokihoz újabb adag gyógyszer, már 15e ft-nál tartottak. Tegnap este elvitték a házi dokihoz, az azonnal beküldte Miskolcra a gyermekklinikára, jó, hogy hozták, tüdején víz, le kell szívatni, már 3 adag infúzió benne van. Később, talán késő lett volna. Na ehhez mit szóltok, akkor most kiben bízzon az ember, ha már a gyerekdokiban sem lehet. PEdig azt hittük szuper. Vagy itt vidéken már mindegy? Most szegénykém ott fekszik a kórházban, ráadásul rácsos ágyban, mert fullos minden. Az anyja mellette egy széken, rémálom lehet. Az apja, beteg, most raktak fel neki 24 órás ekg-t, szuper lesz az eredménye.
De mi töredelmesen járunk usziba, hogy erősödjön az immunrendszer és ne legyen Virág beteges. Gondolom ez egyrészt veleszületett dolog is, mert még trénigezzük is.
Ovi és bölcsi keresőben voltam ma, mert a 10,5 hónapos gyerekemet már lassan suliba is be kell íratnom, hogy helye legyen. Kiakasztó!!!!
Remélem azért sikerül, di mindenhová csak szeptemberi kezdéssel vesznek fel, évközben nem!Ez gondolom Miskolcon is így van!

Marika,
nem kell ismételni az oltást én olyan infót kaptam, ami ismétlendő az a kullancs elleni!

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Hát ennek a hónak én sem örülök. Mikor lesz már jó idő?

Marika!

Húúú, már tényleg 32 hetes terhes vagy? Nagyon rohan az idő.
Dorka kis vagány csajszi, ha ilyen ügyesen beilleszkedett az oviba!
Én attól félek, hogy majd Marci mit fog csinálni, ha hasonló helyzetbe kerül és valamelyik gyerek majd piszkálni fogja.
Olyan kis "muja" szerintem ilyen helyzetben.

Kriszta!

Láttam hogy kerestél az msn-en, de sajna későn vettelek észre, mert épp főzőcskéztem a konyhában.
Remélem azért összefutunk még ott és dumcsizunk!
Egyébként gratulálok!!!!!

Nemtudjátok véletlenül, hogy ha gyes mellett visszamegyek dolgozni 8 órában, akkor kaphatok tandíjmentességet az egyetemen? Eddig még 2 helyen érdeklődtem, de nem tudtak mit mondani róla.

Neva!

Ti melyik oviba jártok?

Én most gondolkozok a Sütő JÁnos útin, a Középszerin, meg a Petneházy bérházaknál lévőn.
Nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen nehéz dolog lesz...
Fogalmam sincs melyiket válasszuk.
Eddig azt mondták az ismerősök, hogy a lakhelyünkhöz minél közelebbi ovit válasszak, de nemnagyon ismerem őket.

Koda!

Te már visszamentél dolgozni? Mert olvastam, hogy Marci bölcsis.

Én úgy tudom a bárányhimlő 2 hétig lappang és a kiütések kijövetele előtti 3 napban már fertőz.
Marci érdekes módon megúszta 1 éves korában, pedig a kis barátnője, akivel együtt játszottak másnapra bárányhimlős lett. Mondta is az orvosunk, hogy akkor már elkapta, de érdekes módon mégsem.

Betti!

Egyetértek veled a bárányhimlő témában, hogy jobb azon átesni, mert felnőtt korban sokkal veszélyesebb, (pláne a fiúknál)és szerintem ezek az oltások nem nyújtanak egész életre védelmet.

Lányok!
Micsoda nagy fogyókúra őrület van itt!Kép

Jóéjszakát nektek!
Megyek megnézem az Áll az alku végét!

Sziasztok!
Vendég
 


Melinda,
hogyan lehet lefogyni 60 kg alá??? Én karácsonykor felszedtem 3-at és nem tudok megszabadulni tőle!!!!
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Hú lányok....hosszú-hosszú idő óta most este ittam egy fél pohár SangriátKép Nem az ital a lényeg, hanem az alkohol..utoljára mileőtt teherbe estemKép)) Párom itt röhög rajtam, mert vörös vagyok, mint a rák, folyik rólam a víz, pulzálnak az erek az orromban, és vigyorgokKép

De olyan jól esett!
Nem vagyok nagy alkoholfogyasztó, de ennyi absztinencia már nekem is sokk voltKép

Angelika,

Az ELTE-re járok szociológiára. Most újra járom másodév tavaszi szemeszterétKépÉs ingyé, a fene a pofájukat. Eddig csak költségtérítésesre jártam.
De, ha tényleg ingyenes lesz egy diploma megszerzése, esküszöm, beíratkozom még valamire, pedig azt mondtam, több sulit nem vállalok be.

Na megyek punnyadni, józanodni, mert mit szól a gyermek, milyen iszákos anyja vanKép
Ja és mondjátok már meg nekem, hogy mér ordít más baba társaságában???Hogy vigyem Mazsolára hétfőn Panka??? Végig fogja ordítaniKép
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Marika!
Ma voltam vérvételen, és UH-án is. Minden rendben. Nekem valószínűleg a 38. héten be kell feküdnöm, az előző 2 császár, és a veszélyeztetett terhesség miatt. Ma is kisfiút mondtak (4 UH-n 3 különböző doki).
Dorka Kép

Ancsi!
Nekem a Gyedet a Mep (Mindszent tér), a Gyest a Mák (Palóczy út) folyósította (ha a cég nem TB kifizetőhely, akkor), de igényelni mind a kettőt a Mepnél igényeltem! De telefonon és személyesen is mindig nagyon segítőkészek voltak.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Panka!
Olvastam a honlapot!Tettccikk!!!
Be kell előtte jelentkezni? Mit kell vinni? Mi is mehetünk Bencével(apa+anya)? Gondoltam hétfőn el kellene menni, a férjem is itthon van.

Betti!
Amit a kérdőivvel küldtél e-milt azt +kaptam.

Én 20 évesen kaptam el a bárányhimlőt.Nem volt 1 leányálom. Kisgyerek korban talán szerencsésebb átesni rajta.Én 3 éves kor alatt nem adatnám be, mert a szervezetüknek elég küzdeni a sok kötelező védőoltás ellen .De ez elég nagy dilemma, mert ha nem betegszik meg, akkor később/felnött korban/ sokkal nehezebben viseli.Elég nehéz kérdés... Én még rózsahimlős sem voltam és nem is oltottak be ellene. Mielőtt babát/babákat szerettünk volna beszerettem volna adatni a szurit, de egyik gyógyszertár sem tudott segiteni az oltóanyaggal kapcsolatban/ a házi orvos telefonálgatott össze-vissza/ Még a fertőzön is voltam, hogy tudnának e segiteni, de mindenki tanácstalan volt. Igy vállaltam a 2 terhességet, alig vártam, hogy betöltsem a 12. hetet!!!Örülök, hogy nem volt semmi gond.

Jó éjt mindenkinek!
Zsu
csacska
 
 


Sziasztok!
HOL LEHET ILYENKOR FURDORUCIT VENNI? Nem a meregdraga Triumph-ra gondolok....

Angelika
angelika27
 
 


Mostanában ilyenek vagyunk...
lázasak,nyűgösek betegek.

sZiasztok lányok!
Tudnátok abban segiteni,hogy mivel lehetne felerősiteni Lackót,mivel kisebb megszakitással 1,5hónapja betegek vagyunk.

Panka!
A mazsolára,hogy lehet "jelentkezni"?kérhetnék egy táblázatot,mail-ben,hogy mindenkit be tudjak azonositani.előre is köszönöm.

Beatron!Végül is rendeltél pelust?milyen?

Betti!nem tom aktuális -e még a kérdőív? ha igen dobsz egyet?!

Kriszta!milyen fürdönacit rendeltél?

Koda!tom,hogy kérdeztem már de szerinted melyik kenyérsütöt érdemes nézegetni?annyi fajta van. nos?!

Tokajkincse!gratula a kislányodhoz!
(irigyelek is 32hétig vártam lackót lucának)

ha sikerül kipiheni magam akkor többet Írok,s nem csak kérdezgetek,bocsánatot kérek ha valakinak nem válaszoltam de nem birom utol érni magam.
minden jóoot Nektek!!!

(megint nem sikerül képet varázsolnom, mindig túl nagy ...
hátha majd egyszer sikerül):-(((
még1*páááá
kebi
 
 


Perpike!

Mi a Leszih úti oviba járunk. Hétfőn kezdtük újra, több mint 2 hónap betegeskedés után.
Valóban a mi csemetéink kicsit "mujábbak" Kép
Tegnap nyílt nap volt. Engem megdöbbentett a gyerekek viselkedése. Laura olyan amilyenek gondoltam. De vannak olyan gyerekek akik egyszerűen elviselhetetlenül rendetlenek szófogadatlanok....stb arról már szót sem ejtek, hogy előttünk csúnyán beszéltek és köpködték egymást az asztalnál. Tudom, hogy csak pár gyerek. De akkor is.
Az én kis "mujám" még nem látott ilyet, sőt túl katonásan van ő nevelve ahhoz, hogy valamire azt mondhassa az oviba, hogy "nem csinálom, mert nincs kevem" Szóval kiakadtam rendesen.Kép
Nem megyek többet nyílt napra Kép
Az óvodai nevelés viszont dícséretes.
neva
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Ha minden igaz sikerül iderakni pár képet.Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 



Bocsi a helyfoglalásért,de úgy örülök,hogy végre sikerült.
A rendezéssel van még egy kis gond.

ancsi26
 
 


Marika!

Hát az a képvarázsló dokumentumokba elmentve....biztos nem ezt kérdezted!!!! Kép

Kriszta!!

Megkaptuk, készülünk.

Ditta!

Köszönöm kedves érdeklődésedet.A Hugom nagyon erős csaj, nagyon erős hittel, úgy tűnik mintha jól lenne...de sztem az még kicsit odébb van , meg ilyenkor az újabb baba is, bár én is arra biztatom, hogy minnél hamarébb valalkozzanak rá.De ezt majd úgyis az ő lelke érzi, hogy mikor jön el az idő.


Kedves Emese!

Én csk magyarul értek. Kép

Maris!

Hogyis???Első lépésként elmentek a gyerekeim ovodába szeptemberbe...hát, pár kilót ebbe is belefogytam...ilyen vagyok.
Aztán jött a hugi története...gondolod szintén nem az evésen járt az eszem.
Röviden ideg alapon nem enni...így is lehet fogyni

Köszi a dicséretet de azért átszakadva nem vagyok...meg aztán két gyerek után torna ide vagy oda úgy elnyúlik az ember Kép

Neva!

Tudom mire gondolsz...az én kisfiam is olyan cifrákat káromkodok amióta ovis és még milyen boldogan , hiszen ez nagyfiús dolog...nem is tudom, hogy beszéljem le róla.Azt már mondtam, hogy ez csúnya ne halljam többet..., De elég-e ennyi magyarázat?

Melinda
adnilem
 
 


Ancsíííííííííííí!!!

Most látom csak Kép Kép NEm mondod, hogy sikerült??

Melinda
adnilem
 
 


AncsiKép

Gyönyűrű kisbabátok van, gratula hozzáKép
KebiKép

Kenyésütő ügyben márkában nem tudok tanácsot adni, nekem Moulinexem van, én szeretem.
Viszont nekem egy lapátos, anyukámnak kétlapátos gépe van, és azt mondta, hogy megbánta, amiért olyat vett, mert sokkal nehezebb jön ki a kenyér a formából, amikor két keverőlapát van beleragadva. Ebben lehet valami...

AngelikaKép

A fürdőruha dolog engem is érdekelne, mert többek között azér sem járunk babaúszásra, mert a régi fürdőruhám elszakadt, a még régebbiek nem jönnek rám, újat meg nem kapok, lévén nincs szezonja. És ha van is, méregdrága, én meg fogyni szeretnék nyárra, ergo nem szívesen ruháznék be egy 48-as Triumph-ba.

LányokKép

Szerintetek mit tegyek? Írtam már, hogy Hanna fél a kisbabáktól, kisgyerekektől, és ordít, ha velük kell lennie, és bújik hozzám.
Én azt gondoltam, hetente egyszer megpróbálom közösségbe vinni, vagy más baba közelébe, hadd szokja hátha megszűnne a félelme.
A párom meg azon az állásponton van, hogy ne erőltessük, hiszen még csak 8 hónapos múlt, majd ha itt lesz a tavasz és megyünk ki játszótérre, majd távolabbról figyelheti a kicsiket, és majd maga dönti el, kihez akar közeledni. Akkorra már járni fog, tehát mozgásában sem lesz úgymond akadályoztatva. Szóval szerinte hagyjuk, hadd válogassa meg, kivel akar barátkozni.
Szerintetek?
Fény
fény
 
 


Adnilem.
Apával kibogoztuk valahogy ezt a képfeltöltést.
A hugoddal kapcsolatban:2004.októberében mi is elvessztettünk egy babát.Kiderült,hogy genetikai problémái vannak ezért azt javasolták az orvosok,hogy ne tartsuk meg.Nagy-nagy fájdalommal meg lelkiismeretfurdalással felküldtük őt az angyalok közé.
Szörnyű volt,de rá két hónapra jelentkezett Melitta,igaz nem terveztük ilyen hamar,de biztos a testvére küldte,hogy vigasztaljon minket.
Sikerült neki,bár soha nem fogom elfelejteni az első magzatocskámat,de az élet megy tovább.

Fény.
Köszi,aranyos vagy.

ancsi26
 
 


SziasztokKép

KebiKép
Szerintem nem kell a legdrágább kenyérsütőt megvenni. Én mielőtt megvettem, nagyon szétnéztem, minden fórumot elolvastam. Kiderült, hogy az olcsó, 10.-15.000 forintosak jól, néha jobban működnek, mint a 40-50 ezresek. Nekem konkréten Nethaus van. Imádom, minden sikerül benne. 1 lapátos. Ez kissé magas kenyeret süt. A 2 lapátos laposann, hosszabb kenyeret tud sütni.
Kedvelt márkák az olcsóbb kategóriában:
Clatronic
BOMANN
Nethaus
Hauser
Severin

Később jövök mégKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!Kép

Küldjél már át nekem jól bevált muffin recepteket, kérlek! A netről már leszedtem jónéhányat, meg kaptam is innen-onnan receptgyűjteményt. Találomra sütöttem is már nem egyet, nem kettőt, több-kevesebb sikerrel. Ma szeretnék sütni, olyat, ami vacsira/reggelire is jó tejjel/kakóval. tehát nem feltétlenül "vendégváróst". Köszi

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Neked is két császárod volt, és most is az lesz??
Nálunk pont így van. Én most 34 hetes vagyok.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Rita!

Igen, de, hogy most hogy alakul nem tudni. Nagy az esély rá.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 



Rita, GYöngyöske!

Én is császárral szültem, de nekem még csak egy gyerkőcöm van. Nekem azt mondták, hogy még max. kétszer szülhetek, de csakis császárral, állítólag azért mert függőlegesen vágtak.
Elmesélitek nekem milyen volt a második császár?
Ilyenkor mikor ilyen bátor anyukákat olvasok nekem is nagyobb bátorságom lesz a dologhoz. Miért császárral szültetek?


Niki
Vendég
 


Panka!

Beszéltem a Petneházynál lévő ovival amit mondtál de oda csak környékbeli gyerekeket vesznek fel, állítólag 15 főt. Úgyhogy ez tárgytalan lett.

Neva

Hát az biztos sok rosszat is fognak ott tanulni, amit nem kellene, de ezt nemtudom hogy lehet kivédeni. Egyik ismerősöm kislánya az első héten a beszoktatás alatt olyan gyorsan megtanulta hogy: "szemét vagy" hogy csak na. De ez még szerintem a leggyengébb jelző.
A Leszich úti oviról egyébként idáig jókat hallottam.

Nik
Vendég
 



Lányok...ezt meg kell néznetek..Miskolc hogy égeti magát....
http://www.gondolkodunk.hu/files/miskolcenekkelmix.mp3
Ha nem nyílik meg így, menjetek oda az oldlara, és a főmenűben a letölthető anyagok között megtaláljátok Miskolc balladáját....hát. Nem tudtam, hogy sírjak vagy hangosan röhögjek...ez több, mint tragikus.
Fény
fény
 
 


Most, hogy én is jobban körülnéztem az általam ajánlott honlapom, láttam, hogy kik követték el ezt a fülsértő szörnyűséget, és bár állítják: függetlenek, a nóta szövegéből nagyon nem ez jön le. Ami a lényeg viszont, nem tudtam, hogy nem enyhén politika-ízű az egész cucc, és ezért elnézést kérek! Nem szeretném, ha azt hinnétek, hogy itt is megkezdődött a kampány! Remélem, messze elkerüli ezt a topicot ez az egész hajcihő!
Még egyszer bocs!
De a nóta akkoris vérlázítóan nevetséges, és szar.Kép
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy van-e valakinek valamilyen véleménye a Szilvás úti bölcsiröl.Elöre is köszi.Brigi
tyukanyo26
 
 


Sziasztok!

Elmentünk ma a tánciskolai felvételire. Csak tájékoztató volt és beiratkozás. Gyakorlatilag meg se nézik őket, bárki mehet. Ennek ellenére a táncra beiratkoztunk.
Közölték vele amikor befizettük, hogy "tanuld meg az alapokat és utána várunk modellnek, mert ilyen szemekkel......"Kép
Szóval az első hónap tutira megyünk. Majd mesélek
Éva
neva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?