Új privát üzeneted érkezett!

Ancsi, Koda
En is a Gyori kapuban lakom!!!!!
Ancsi melyik reszen laksz?

Koda
Kuldenel nekem is recepteket? A turosat nagyon szeretnem... Es vki irt sajtos muffinrol is... Elore is koszi!

Feny
A turizas nekem ugy megy, hogy a ferjem mindig delutan dolgozik, ugyhogy delelott 1-1,5 orara o van Angelikaval. A Hagaba egyebkent hetfon jon uj aru, En altalaban hetfon megyek, akkor csinalok egy kort: Haga, No.1. Voltam mar a lanyommal is, de mivel mar setalgat, ez mar nem lehetseges. Regebben akkor mentem, amikor aludt a kocsiban.

Andi!!!
Te is itt? Nem is mondtad!!!!!Voltal bent a suliban mostanaban?
Ha elkuldod az emildet kuldok kepeket a leanyzorol...

Panka
Merre vagy? Faj meg a torkod?

Angelika
angelika27
 
 


nekem van sajtos muffin receptem, majd küldök néhányat, csak most éppen ki kell szednem a túrósat a sütőbőlKép

Fény
fény
 
 


Sziasztok Leányok!
Szánom-bánom bűnümet,a távol maradásért a kisfiam a felelös,(ugy tünik teljesen az apja lesz:ugy hozzányúlt a géphez,hogy mostanáig volt szervizben,nem csekély pénzért.)
igy most kezdek felzárkozni...
párommal most mi is fogyizni kezdtünk,kölcsönöztünk gépet s 5 napja használjuk is. szívesen vennék één is recepteket előre is köszönöm.
Fény!
ezek szerint nem ment át a mail.A "lebukást" viccnek szántam nem tudtam miként reagálnál ha tudnád kiis vagyok. volt Klub?levegözni hova jártok?milyen ülésen hezitáltok?(nekünk is aktuális lassan)
Lányok?
valaki rendelt már pelust?
most megyek,majd jövök remélem nem lesz több kényszer szünetem :=)
kebi
 
 

 
 

Sziasztok!

Én nem mertem tegnap bekapcsolni a gépet a féreg miatt. Pontosabban reggel egy rövid időre, aztán utána hallottam a dolgot és eztán egész nap izgultam, hogy mi törlődött le.

Csacska!
Mail ment.

Ancsi!
Üdvözöllek ittKép! Gratulálok a kislányodhozKép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Hahó.Köszi mindenkinek a gratukat. Fény.Melitta Panna.Igen még csak szopizik. Koda,de jó nem laksz messze.Hogy tudok fényképet iderakni? Angelika,ez szupi.Én a Korona üzletház mellett.És te? Kbetti,köszi. Megkérhetnélek titeket,hogy irjatok magatokról pár sort,hogy egy kicsit képben legyek? Egyébként itt a babaneten a fotóalbumban vannak képek rólunk:Siroki Melitta Panna I és II. Ma már csak este leszek.Szép napot nektek.

ancsi26
 
 


Hú én még elég kezdő vagyok.Hogy tudok úgy irni,hogy ne ilyen folyamatos legyen?Külön bekezdést akartam mindenkinek,de nem jött össze.

ancsi26
 
 


SziasztokKép

AncsiKép
Entert kell ütni a sorok közt, úgy elvileg csinál sorközt!
És megkukucskáltalak benneteket! Nagyon szépek vagytokKép gyönyörű a kicsi lányod is. Jó husiban vanKép Szopizik még? Hány kiló?
Nekem egy kisfiam van, Marci. 2,7 éves. Bölcsibe jár, mert itthon nagyon unatkozott és csak kínlódott, hisztizett álandóan. A bölcsibe szerencsére nagyon jól érzni magát, eszik is szépen és nagyon sokat tanulKépA férjem itthon dolgozik, építész. ÉN is itthon vagyok még, de nem is megyek vissza a munkahelymre. Megpróbálunk a férjemmel együtt dolgozni itthon. Na röviden ennyit rólunkKép
Néztem, de sajna nem vagytok ismerősek így látásból.
Egyedül vagy vele otthon napközben?

BettiKép
Elküldtem a kérdőívet!

KebiKép
Gratulálok a kisfiadnakKép Mintha magamat olvasnám. Marci is párszor elbánt a géppel. Csak az a baj, hogy a férjem ezen dolgozik, így ha valami elveszlik, az nekünk a vég.....

AngelikaKép
Oké-oké, küldöm a recepteket muffin ügyben. Csak még be kell pötyögnöm. Ma PVC lerakás lesz az előszobában, de este talán le tudok ülni. Addig is a túrósat és alap receptet elküldöm mélbenKép

FényKép
Sikerült a túrós????????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


AngelikaKép
Csak épp a mélcímed nincs megKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
kiss_angelika@hotmail.com

Egyebkent hogy tehetem babaneteseknek lathatova a mailcimemet?

Ancsi
Mi epp a sarkon epult szep uj hazzal szemben lakunk. Hova jartok levegozni? Mogottunk a 4 emeleteseknel vannak egesz jo jatszoterek.

Angelika
angelika27
 
 


Helllóóóó..
KodaKép

Még a saját receptem sütöttem meg, ma szeretném a tiédet kipórábliKép izé..kipróbálni.

KebiKép
Örülök, hogy megvagy, nálunk is az apja bolondította meg a lyányt, újraindítja néha a gépet, és amikor elsötétül a amonitor, ilyet szól, hogy aszongya: hö.

Levegőzni mi a körösi-Éder körön, vagy a túoldalon a Szinva parton szoktunk, az Augusztus 20 körül. Mikor hol süt a napocskaKép

Klubba mennénk, de a védő nénink aznap reggel 9-kor szólt, hogy 10-től lesz...ez azért nekem kicsit húzós, legalább előtte való nap jó lenne tudnom róla, hogy tervezhessek.
Nem kaptam meg az emiled, különben válaszoltam volna rá. Szóval küldj mégeyget lécci, és akkor tudunk egyeztetni sétaügyben isKép

KodaKép
Enyim pas is itthon dolgozik mostanában, csak szegénynek nincs még itthon rendben az irodája. Én is próbálok neki segíteni, csak folyton összeveszünkKép
Meg hát bírtam vele közölni, hogy nem azé csinálom a 2. diplomámat, hogy itthon titkárnősködjek, és kávét főzzek nekiKép
Nem sok közöm van az építészethez, így sajnos tényleg nem tudok sokat segíteni nekiKép Pedig, szívesen tenném, ha tényleg értenék hozzá.
De így csak kínlódás, meg persze az sem jó, ha hajba kapunk hülyeségek miatt.
Jajj lányok tündéri képek készültek Hannáról, összedobok már egy albumot, hogy ti is lássátokKép

Jó 7végétKép
fény
fény
 
 


Sziasztok.
Koda,még szopizik a drága.4hósan volt 7,10kg.Egyedül vagyok vele napközben és ezért jól jönne néha egy kis társaság.
Angelika,a Bársony Jánoson?Itt szoktunk a környéken sétálni.Neked baba?

ancsi26
 
 


Sziasztok!

EmeseKép
Én nem szoktam az edénybe olajat tenni, csak a kenyér tésztájába teszek olajat vagy vajat. De eddig még mindig kijött. Igaz ez cak egylapátos. Meg biztos a géptől is függ.
A "kéregető cigányasszonyon" bocsi de mosolyogtam, de azért ez nagyon rossz lehetett.

NevaKép
Nekem anno még mind a 2× a Gyekbe vették ki az orrmandulámat.
Hát a bábszínház szerintem is fülsértően hangos volt. Nem is tudom Molli hogy tudott rajta aludni. Beni akkor kezdte magát rosszul érezni, mikor a tehén fejét leszedték. Néha azt hittem, hogy sírni fog, de férfiasan tűrteKép

FényKép
Én is nagyon nehezen bírom szénhidrát néklkül. Szénhidrátdiétáról nem tud valaki?Kép Mondjuk apukám váltig állítja, hogy ő anno a versenyek előtt szénhidráttal fogyasztott.
Nekem is a du és az este a bajom a Norbival. Pláne mikor érezni a frissen sült kenyér illatát. Meg megvacsiztatni a családot úgy, hogy én ne egyek. Most az próbálom tartani, hogy 6 után már nem eszek semmit. Úgy gondoltam, hogy kezdetnek ez is elég leszKép
Ja, egyébként van a Norbinak olyan süti - kenyér lisztje, ami 1-es kódú, csak nagyon drága.

KodaKép
Majd a recepteknél gondolj rám isKép
Egyébként hogy vagy mostánában?
Telefonszámot igen megkaptam, csak még nem jutottam el odáig, hogy felhívjam. Na majd holnap... Most merre is laknak, jól emlékszem, hogy Diósgyőr vagy csak álmodtam?Kép

AncsiKép
ÜDv, itt. Gyere gyakran. Mindjárt dobok egy táblát, abból ki tudsz hámozni rólunk egy-két infót. Ha szeretnél te is belekerülni dobj egy mailt az adataiddal. Képeket meglestemKép

AngelikaKép
Köszi kérdésed, torkom már meggyógyult. Csomag csak a jövő héten érkezikKép, azt még nem tudom, hogy melyik nap.
Ha belépsz a profil szerkesztésébe ott beírod a mailcímed akkor elvileg látszódik.
Mit dolgozik a férjed, hogy mindig du-ra jár? Persze csak ha nem titok.Kép

KebiKép
Nekem is volt már szervízben a gép Beni miatt. Sikerült egy kicsit átprogramozniaKép

BettiKép
Milyen féreg miatt??

Olyan jó lenne már egy tali. Vagy várjuk meg a márciust és akkor legyen "szülinapi" tali?

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 



Panka
A ferjem kollegiumi nevelotanar. Ugyhogy mindig este jar haza. Volt egy ev, amikor ejszakas volt, azt nem kivanom senkinek...

Ancsi
Igen, a Barsonyon. Azt hiszem Panka felrakja majd a kepeinket, akkor meglatod a kislanyom. (Megsugom, hogy o mindenhez ert...marmint Panka)

Fogyizok!!!
Probaljatok ki a keserucsokit, az is szenhidrat, csak nem hizlal annyira. Nekem Norbiban az nem tetszik, hogy a. draga, b. mindenbe edesitoszer kell, ami sztem nem tul egeszseges. Az aszpartam pl. rakkelto....
SOS!! A hasrol hogy megy le a parna????

Angelika
angelika27
 
 


Helló!

KodaKép

Megsütöttem a Te túrósodat ma este...nagyon finom, de majdnem kiskanállal ettükKép Ugyanis az történt, ami már néhányszor más recepteknél is előfordult, hogy szinte kifolyt a formából. A teteje picit karamellizálódott, és belül a túró töltelék kicsit eláztatta a tésztát, így amikor ki akartam venni, az alja, töltelékestűl a formában maradt, a teteje meg leváltKép
Azért sikerült a többségét egyben kiszednem. Szerinted mit csináltam rosszul?
Az igaz, hogy csak fél zacskó sütőporom maradt, és azt sem most bontottam fel...de a túró akkor is eláztattam volna a tésztát belül...sok tejet tettem bele?
no majd mégeccer kipróbálom, mert a pasnak ízlett nagyon...két nap alatt 3 tepsi muffint sütöttemKép
Ezt nem mind mi ettük meg persze, itt voltak a nagyszülők és a barátnőmnek is kezébe nyomtam egy szatyorral reggelKép

Ért valaki a Mozillához? Már másodszor fordul elő, hogy látszólag ok nélkül kitörlődik az összes könyvjelzőm...az olyan mint a Kedvencek az explorerben. Eltűnik az összes linkem, pedig elvileg senki nem piszkálta.
tud valaki valamit mondani erre?
Fény
fény
 
 


AngelikaKép
Barátnőm férje is u.a. mint a tied, őt azóta nem osztják be éjszakára mióta megszületett a kislányuk, de így is elég későn jár haza.
Na azért az túlzás, hogy mindenhez...Kép
Az aszpartam tényleg nem egészséges, de tudtommal Norbi nem ezt használja a termékekhez (én se nagyon csípem, de hátha sikerülne vele fogyniKép)
Hasazás és hasazásKép

FényKép
Így fogyizol?Kép Jól belejöttél most a muffinsütésbe. Nekem is itt figyel a túró a hűtőben, kéne valamit sütni belőle, de tuti nem tudnék ellenállni a sütinekKép

Panka

panka
 
 



Lányok!
Norbi nem használ aszpartam tartalmú édesítőket, és az édesítő ízét is meg lehet szokni. Én az eleján borzasztóan idegenkedtem tőle, de ma már fel sem tűnik, hogy nem cukrot eszem.

Angelika!
Tündéri a kiscsaj!
Has: az a terület csak tornával módosítható, sajnos azt tapasztaltam, hogy az indul el legutójára a fogyinál. Nekem hatalmas hasam volt (és még most sem kicsi), de azért némi kitartással sikerült 12 centit ledolgozni belőle, de egyedül nem ajánlom, hogy valaki elkezdjen hasizmozni, mert a rosszul végzett gyakorlat amelett, hogy nem hatékony, fájhat is.

Az én Ádámom Koda Marcijával egyidős (2 éves 8 hónapos), és a Tizeshonvédon lakunk.

Panka!
Taliban benne vagyunk, csak jöjjön végre a jó idő is.
Tegnap megpróbáltam édes kenyeret is sütni, de totál kudarc volt. A közepe nyers maradt, a széle kemény lett. Kép A kukában kötött ki.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


SziasztokKép

EmeseKép
Jóóó hosszú programon kell az édes kenyeret sütni. A teljes kiörlésű kenyér programján, legalább 3:50 recig. Akkor megsül. Én is próbáltam az édes kenyér programon....Én is gazdagaítottam a kuka tartalmátKép
Voltál már az új helyeden? Ha igen, milyen??

FényKép
Hááát...előszőr nekem is így sikerült. A túrót nem kell annyira eláztatósra keverni, és nem kell sokat tenni az első réteg tésztára. Figyelni kell, hogy az alsó és a felső réteg tészta az oldalakon körbe összeérjen. Akkor szépen megsül és ki is jön.
Mozilláról férjemet megkérdezem, ő azt használja. Hátha....

PankaKép
Mél ment.
Tali nagyon jó lenne, még akár most is. valmi zárt, meleg terembe.

AngelikaKép
Szépséges a kiscsaj! Az a csokievős megKépKép

Próbálok akkor recepteket írni nektekKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!!

A NORBI Up-Date kajákat töltöm fel folyamatosan az oldalamra. Az oldalam címe a profilomban megtalálható. Azon belül keressétek a Norbi Up-date receptek alatti menüpontot!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


AngelikaKép
Tündéri a kiscsajKép Gratula hozzá!

KodaKép
Igazából nem volt annyira elásztatós a túró és összeértek a rétegek is...én a sütőporra gyanakszom, mert az sajna kevés volt itthon.
Na de majd mégeccer megpróbálom.

PankaKép

Már csütörtökön borult a menetrendem, mert hordjuk a kaját a koliból és nem tudtam 12-ig megenni a rántott sajtotKép De aznap délig semmit sem sikerült ennem, ergo muszáj voltam ebédelni.
Aztán pénetekn éppen 3/4 12- kor jött a doktor bácsi, akkor meg azért nem sikerült az ebédet betartanom. Tegnap itt voltak a szüleim, marhalábszár pörköltet hoztak tarthonyával, meg almás sütit...Kép
És ma még szintén nem ettem csak két almásat, mert a másik lakásban voltam. tulképp az anyuéknak sütüttem a muffintKép
De ez így tényleg nem mehet, sajnos egyelőre a kaját is hordjuk, mert 390 forintból nem tudodk levest+ másodikat kihozni, és finom is. Hannától meg nem mindig sikerült főzni pláne, hogy még nicns konyhabútorom, és minden a földön van, kis állványokon, ő meg ott sertepertél, így elég húzós.
Na ennyit az ideológiagyártásrólKép)
Nagyobb fegyelem kell hozzá és megnézem Koda receptjeitKép

fény
fény
 
 


Sziasztok Lányok!
Nálunk béke van!Mindenki alszik/még apa is/!Most olvasgatlag vissza benneteket!

Koda!
megtaláltam a Norbis recepteket az oldaladon!De azt a túróst muffin receptet ha elküldenéd....

Szoktam én is nézegetni a képeiteket és olyan aranyosak a gyerkőcök!!!
Én is küldenék, de nem tudom, hogy hogyan rakjam fel.Tud vki ebben segiteni?
Koda és Emese!Néztem a táblázatot és Bencével hasonló korúak a gyerekeink!!!Én Panna születése miatt nem akartam bölcsibe adni, de nagyon hiányzik neki a társaság.Remélem már jobb idő lesz és le tudunk menni. Remélem az összel oviba már tud járni/a szobatisztasás miatt-tegnap este a kanapé egész ülőfelülete pisis lett, de du.-án szólt éa a wc-be pisilt...Úgyhogy nem értem én ezt az egészet.../
Holnap megyünk Pannával a 3 hónapos oltásra már az új rendszer szerint kapja.Remélem nem lesz lázas.Az 1.meg sem érezte, nem volt semmi sirás és lázas sem volt.Azért tartok tőle 1 kicsit, mert a férjem éjszakára megy holnap és mindig akkor történik vmi ha nincs itton. Bence is mindig akkor lázasodott be vagy fulladt be amikor nem volt itton. Most + 2 gyerekkel egy kicsit más.

Zsu
csacska
 
 


Sziasztok!

BettiKép
Visszaküldtem a kérdőívet! Baletton mi volt?

FényKép
Tesómék voltak? Még nem beszéltem velük, nem jött haza.
Sajna én is így vagyok a szénhidráttal, mint te, meg Panka, délután valahogy jobban kívánom.... Amit ugye a Norbinál nem szabad. Ha nincs itthon valami édesség, akkor beérem a capuccinoval is, csak édes legyen!Kép
Amúgy most van egy új túrós muffin receptem, "búvár túrós" a neve, és nálunk nagyon bejött, már többször sütöttem. És nem ragadt bele, nem ázott el a tésztája, pedig ettől én is féltem, de nagyon jó lett!

PankaKép
Innen van kép a felújított gyerekszobáról!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8083&page=1&image=194461
Tegnap hívott Kriszta! Téged is??

AngelikaKép
Kis csajszi nagyon édi!!

KodaKép
Kiflit már próbáltad? Nekem most is dagaszt a gép! Ennyit az Update-ről.....KépKépKép
(tegnap 2 adag muffin, gyerekzsúron voltunk, oda vittem... elméletileg már fogyózok, gyakorlatilag még nem egészen!)


Sziasztok,
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Csacska!
Ádám sem szobatiszta még, kaka már nem megy a pelusba, de a pisiliskor nem szól, inkább mindent összepisil. Pedig ősztől mi is oviba megyünk.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Koda!
Kép

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Ma reggel tudtam meg, hogy az egyik nagyon jó barátnőm apukája haldoklik.Kép Ez a hír teljesen rányomta a bélyegét a mai napomra.
Szegényt nagyon megviseli a dolog és olyan nehéz ilyenkor bármit is mondani. Ráadásul Szolnokon lakik, így csak szavakkal tudnék neki segíteni.

Nem is meséltem még nektek, hogy csütörtökön voltam először tankolni. Laci milyen instrukciókat adott? Álljak meg a kút mellett és nézzek bambán, akkor jönnek és megtankolnak nekemKép Ugye milyen kedves? Még azt is mondta, hogy nehogy nekiálljak egyedül, mert csak úgyis lelocsolnám magam, ezt Beni is hallotta, na ahogy meglátta a benzinkutat egyből rákezdett, anya ne menjünk tankolni, mert le fogod magad locsolniKép Lehet, hogy apja fia?

Emese, KodaKép
Édes kenyér alatt mire gondoltok? Olyan rossz, hogy az én gépemen teljesen más programok vannak mint a többi gépen, mindig gondolkodni kell, hogy akkor most melyik progit is használjam.

EmeseKép
Hát igen, jöhetne már a jó idő. A mai napsütés olyan jó volt, teljesen tavasz feelingem lett tőleKép Még a madárkák is úgy nyomatták kint a csiripeléstKép

FényKép
Hát az ebéd nálunk sincs meg délig. Ma csülköt sütöttem, csak úgy lightosanKép Laci szerint ennek nulla a kódja avagy semmikor sem lehet enniKép

CsacskaKép
Képfelrakás: először le kell kicsinyíteni, utána úgy a legegyszerűbb ha a melléklet feltöltésre klikkelsz. Ha valahol elakadsz szóljál, segítek.
Oltás után én mindig adtam egy germicid-c kúpot és nem volt soha semmi gond.

DittaKép
Ezt a muffint muszáj volt?Kép
Gyerekszoba nagyon jó lett. Az arcfestések is szupik, ügyesek vagytok.
Igen, engem is hívott. Akkor találkozunk?Kép
Erről a búvár túrósról már Kriszta is áradozott, muszáj lesz kipróbálni mostmár.

MarikaKép
Mintha valami olyasmit írtál volna, hogy mostmár gyakrabban fogsz jönniKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


DittaKép
Voltak Meliék, szimpatikus párocskaKép Úgy tűnt, teccik nekik a kéró, abban maradtunk, hogy szerdán szólnak, hogy széna avgy szalma. Én örülnék neki, ha ők vennék ki...

PankaKép

Anyósom töpörtös pogit hozott...szerintetek Norbi milyen családban élhet??? Mert nálunk húst hússal esznek, meg krumplival. Tegnap a szüleim hoztak fácánlevest...isteni volt, meg is ettük ma ebédre a maradékot. Anyukám hív ma, kérdem, mit főztél? Aszongya marhacsontból húslevest, mert ugye a vasárnap nem lehet húsleves nélkül apámnakKép

Na de...a nagy hír lányok, hogy vagy eltört, vagy elrepedt a bal lábam 2. ujja. Illetve a töve. Lényeg az, hogy napok óta fáj, de azt hittem rosszul léptem. De ma délutánra már nem bírtam menni, és duplájára van dagadvaKép
Attól félek, begipszelikKép
Mindegy holnap átballagok valahogy a dokihoz, aztán majd kitaláljuk, hogy mi legyen. Ja egyébként csak annyi történt vele, hogy Gigi ráejtette az egyik csörgő labdáját, ami elég nehéz...vagy csak magasról esettKép
De nagyon fáááááááj...
Fény
fény
 
 


Lanyok!
En is gondolkoztam mar, hogy milyen csaladban elnek Norbiek.... Olyan konnyen mondja, hogy lefogyunk stb., de az o eletuk errol szol. Edzoterem otthon, van penzuk az alapanyagokra....
Apaval meg kesz lehetetlenseg... Rosszul volt, amikor a barna Norbi-tesztat meglatta. Azota is csak fureszporosnak hivja.... raadasul liszt es tojasfeherje por van benne....Nagyon inycsiklando...

Emese!
Tudnal edzot ajanlani az Arany J. uton? Lehet, hoyg egy szombaton elkisernelek, ha nem gond, csak meg Apaval le kell boltolni, hogy itthon legyen, mert o is jar suliba.

Lanyok!
Ha szeretitek a jo kis teakat, probaljatok ki a BUKE nevu boltot a Sotet kapunal, a viragossal szemben. Egy csomag tea 360Ft korul van, de van szoptatas mellett is ihato roibos tea Csoki-narancsos izben! Raadasul olyan illat van bent, mint gyerekkoromban az edessegboltban.

Puszi!
Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok.
Ma nem voltunk itthon,de holnap jövök.
Panka.
Hogy kell képet kicsinyiteni?
Jó éjszakát mindenkinek.

ancsi26
 
 


Ditta!
Szép a szoba és az az arcfestés is nagyon tetszik. Hány óra alatt készül el egy ilyen festés?

Panka!
Édes kenyér: 2,5 dl tej,100 g cukor, 1 tojás, 750 g liszt, 11 g élesztő 600 g gyümölcs databok (de nem volt nyerő!).
Tankolás :-O, és bejött a bamba nézés?
Csülök magában update 2-es kód (15 óráig fogyasztható, de krumpli rizs, kenyér nem mehet mellé).

Fény!
A Norbi könyvben olvastam, hogy a mama teljesen a hagyományos konyha híve volt, mindenki el volt hízva a családban, és cukorbajjal küszködtek.
Ha innen nézem, nem is olyan meglepő, hogy Norbi váltani akart.
Egyébként a hús-hússal az update szerint nagyon OK, csak a krumpli nem a szénhidrát tartalma miatt.
Lábad Kép, szerintem a vasgyári kórház ambulanciájára menj, ott megröngenezik, de lábújat nem tudnak gipszelni, maximum visszateszik a helyére ha dislocatio van.
Viszont készülj egyész napi hideg élelemmel, mert általában hosszú menet.

Angelika!
Az én férjem is nagyon fújol a diétás dolgokra, először majdnem kiöntötte a teljes kiörlésű tésztából készült makarónit, mert azt hitte, hogy megromlott :-O.
De csak szokás kérdése ez is. Persze nem azt mondom, hogy mindenkinek ezt kell enni, csak ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel az egészségeddel, a testsúlyoddal.
És mérleget kell készíteni, hogy mi éri meg jobban, a jó kajálások, amikor degeszre tömi magát az ember a finomabbnál finomabb ételekkel, vagy az, hogy azért eszel, hogy élj, és nem azért élsz, hogy egyél.
Fűűű, ez nagyon tanítónénis??? Szóval szerintem az is nagy siker, ha az elfogyasztott ételnek legalább a fele jó minőségű, és a másik felében még így is megmaradhat az egészségtelen, de élvezetes rész.
Ha az Arany Jánoson bemész az edzőterembe, általában ott van a személyi edző (Andi, csak ő van), és vele lehet időpontot egyeztetni.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre van havidíjas netünk, mondanom sem kell, hogy szinte egész nap megy. A gond csak ugye az időhiány.
Ki tud homeós dolgot torokfájásra, és taknyolásra?Mindannyiunknak ez a gondja itthon.
Betti!
A kérdőívet töltögetem!Majd küldöm.
Csacska!
Az én középső gyermekem is oviba fog menni az ősszel. Õ mielőtt megszületett az öccse már elég szépen bilizett, vagy wc-zett. Azóta viszont csak néha. Van amikor már azért sem szól ha bekakilt. Hallottam róla, hogy lehet, hogy a szobatisztaságban visszavetheti a kistesó, de nem gondoltam, hogy ennyire. A doki és a védőnő is azt mondta, egyenlőre hagyjam, majd ha jó idő lesz.
Angelika!
A lányod nagyon édes!
Mse!
írtam mailt!
Panka!
Már nagyon várom a jó időt és a talit is! Jó lenne!
Nálunk Rolinak a fogacskája még mindig nem jött ki, de szenved vele. Forog és kacag. Olyan édes! Mivel sokat szoktam énekelni neki (is), egyszercsak azt vettem észre, hogy Vivi is énekel velem.(nem is tudtam, hogy tudja a szövegét) Olyan aranyos volt!
És hogy a legnagyobbról is írjak. Szancsikának kitűnő lett a félévije.(nem baj ha dicsekszem ugye?)
Sziasztok
Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Egy pár kép a gyerkőcökről:
Kép
Kép
Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Marika, Kata!Kép
Boldog névnapot a Dorottyának és Dórinak!

Kata007 mélcímét átküldené nekem valaki? Nem találom.

Cat! Kép
Gratulálok a "nagylány" bizijéhez! Persze, hogy büszke vagy rá! Alexandra hanyadikos? Elsős vagy másodikos? Azért érdekelne, mert láttam, hogy májusi, hogy hagytátok + 1 évet még oviban vagy sem. Már nem emlékszem... Õ most hova jár suliba? Nekünk most kellene döntenünk, választanunk...
Mind a három gyerkőc nagyon szép!

Panka!Kép
Igen, kicsit olyan is, mintha az első babót várnánk. A lányok már teljesen önállóak, és az a tény is, hogy úgy néz, ki, h. kisfiú, azért az is kicsit másabb. A ruhatára már alakul (apa szerint, már elég is), vettünk kókuszmatracot a kiságyába, kiskádat, stb. Most épp babakocsik és hordozók felől érdeklődök.
Tankolás: Én pl. még sosem tankoltam, igaz vezetni is ritkábban vezetek. Sőt ezt az autót még nem is vezettem. Nagyobb és hát mindig apánál van az autó...

Emese!Kép
Gratulálok a kitartásodhoz! Ügyes vagy!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok,

Lányok, nagyon aranyosak a képek! Én olyan lusta vagyok, hogy még a karácsonyiakat sem tettem fel az albumomba. De talán most!!!
Lenn egy kérdésem, kinek kellett már idegen babiszitter szoláltatást igénybe vennie? Én még nem döntöttem el, hogy visszamegyek-e az idén melózni, ha igen a szomszédasszonyom elvállalná Virágot, de még vacilálok. Szóval szerintetek mennyit kell fizetni ilyenkor neki. Mert ugye naponta ez legalább 10 órás elfoglaltságot jelentene neki, még akkor is ha csak 8 órát melózok. Ha van vkinek ilyen tapasztalata lécci ossza meg velem.
köszönöm előre is.
Ja igen és mi a véleményetek, az agyhártya gyulladás elleni védőoltásról? Virág ápr.-ban lesz 1 éves és nem tudom beadassam-e neki.
puszi
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Hadd ne részletezzem kinek néztem végig az albumát, de mind nagyon jó volt. Dorkának is nagyon tetszettek a babákKép

Megvolt az első nap az ovibanKép Vagyis már múlt héten bent töltöttünk két délelőttöt az oviban (én is bent voltam) ma meg reggel (9-korKép) bementünk, elköszöntem és eljöttem. Vagyis kint dekkoltam a folyosón. Hideg élelem és könyv nélkül, mert azt mondták első nap jó ha fél órát bír. Na ehhez képest egy szót sem szólt, nem sírt, bár láttam, hogy ovónéni kezét fogja (voltak a wc-be, kezetmosni...) és 12-kor jöttünk haza, mert ebédre még nem voltunk felkészülve. Ja és holnap is szeretne menni.
Úgy látom a félév nagyi jót tett neki, hozzászokott, hogy anya elmegy és megy érte délben. Bár lehet, hogy pár nap múlva lesz sírás-rívás.

Panka!
Látod jövök, de olyan babrás gépelni (kicsit lusti vagyok?) Viszont olvasni olvastalak TiteketKép
Nem fér be a babakocsi a MatizbaKép így kénytelenek vagyunk másfelé szétnézni.
Ja tankolós bambanézős képet kérnék, ha lehetKép

Gyöngyöske!
Köszönjük szépenKép Jól vagytok? Látom már sikerült tényleg jól bevásárolni.
Matracon még én is gondolkodom hogy vegyek-e vagy a Dorkáé még megfelelő. De gondolom csak egészségesebb lenne egy új vagy nem? Többiek?

Ditta!
Azt az utolsó képet feltétlenül fel kellett raknod??????????????? Itt terhes kívános kismamik vannak!!!

Emese!
Grat, hogy ennyire tudod tartani. Valahol a lelkem mélyén csatlakozom hozzád. Egészen addig amíg meg nem jelentek a Norbi kaják, én sem fújoltam rá. De azóta... Na a lényeg tavaly tavasszal nekem is lement 2-3 kg úgy, hogy picit figyeltem, de utána terhes lettem (jó kis álcaKép) Valami tuti van benne.

Fény!
Vigyázz a lábadra! Remélem nem lesz túl nagy gond.

Puszi, Marika

marika
 
 


Gyöngyöske!
Köszönöm! Szancsi másodikos, nem hagytam az oviban mert azt tanácsolták, hogy vigyem iskolába. Nekünk sokáig problémánk volt a magatartásával, jártunk pszichológushoz, nevelési tanácsadóba (elhúzódó dac korszaknak nevezték)és azt mondták, lehet hogy nem érzi jól magát az oviban mert okosabb a társainál. (ezt nem azért írom, hogy dicsekedjek), viszont a problémái miatt csak kislétszámú osztályba kerülhetett. A volt 42 sz., most Herman Ottó ált isk.-be jár. Itt van tőlünk 5 percre. Az első évben még volt gond vele de azt mondták kinövi, és nagyon szeretett volna suliba járni. Most már nincs gond, de azért az alapvető tulajdonságai (pl:makacsság) az megmaradt, csak már jobban kezeli ő maga is. a kislétszámu osztály előnye, hogy több idő jut a gyerkőcökre a tanároknak(hátránya a hiperpigmentált gyermekek száma, bár azért van köztük aranyos is).

Maris!
A bébyszittyben nem tudok segíteni. Mi beadattuk a védőoltást Viviennek, egy éves kora után, de egy éves kora előtt váltottuk ki(így írta fel a doki, és így olcsobb is volt, nála ez a szokás). Valószínü Rolinak is be fogjuk adatni.

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Én is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A DÓRÁKNAK ÉS DOROTTYÁKNAK!!!

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Ja még egy dolgot elfelejtettem.
Nincs valakinek eladó Graco babahordozóhoz talp, amihez a kocsiba lehet csatlakoztatni a hordozót?
Remélem értitek mire gondolok (vagy mégse?)
Marika

marika
 
 


Maris
A mi doktornenink anyukam unokatesoja, nekem is o volt az orvosom, igy teljesen megbizunk benne, nagyon lelkiismeretes. Amikor rakerdeztem, o azt mondta, hogy a csecsemok a legvedtelenebbek, igy mi a kotelezok utan 6 es 8 honaposan beadattuk a szurit.

Cat
Torokfajasra
szopogatos: Homeogene 9
gyerekeknek 5 ev felett (tobben dicsertek mar): stodal szirup
orrfolyas: euphorbium orrspray (Angelikanak mar ha csak folyik az orra, orrszivas utan fujok belole es sose dugul be az orra).
Szepek a gyerekek! De nagyon!!!

Emese
Bementem az Arany J. utra. Nagyon jok az arak, szimpi volt az edzo. Akkor a szemelyes trening osszeallitasa 2000Ft, plusz ha veled edz, az 1000Ft, plusz meg a 300Ft?? Szerintem egesz jo. A Kossuth utca ennek tobbszorose. Jok a gepek egyebkent? En csak az eloterig jutottam...
Mi azert nem vagyunk nagy evosek, en odafigyelek, hogy mit eszunk, pl. emiatt nagyon rikan sutok sutit. Csak az a bosszanto, hogy amikor kezdte Norbi (de minden tiszteletem az ove a kitartasaert!) akkor a kazijan 60 perc tiszta torna volt. A Gladiator trening pedig csak 25 perc, teljes kazi araert. Szoval egy kicsit elszaladt veluk a lovacska.

Beres Alexandra kazit probalt mar vki?

Isten éltesse a névnaposokat!!!

Angelika
angelika27
 
 


Angelika!

Köszönöm!

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Szia Cat26.
A mi babáink majdnem egyidősek.Ti hogy álltok a fogzással?Szopizik még?Éjszaka alszik?
Bocs a sok kérdésért,de jó beszélgetni hasonló korú babák anyukájával.
Egyébként merre laktok?Mert látom irtad,hogy a Hermannhoz közel.Mi a Győri kapuban a Korona üzletház mellett.
Angelika.
Ha jobb idő lesz talizhatnánk.Nem nagyon van társaságunk.Neked is Bendászné Ági a védőnőd?

ancsi26
 
 


Panka.
Küldtem mailt az adataimmal.
Köszi ha felteszed a táblára.

ancsi26
 
 


Hellóka..
Na nyilván megmaradok, gipsz nélkül..a doki is a Diósgyőri traumát javasolta röntgenre, mondtam, hogy annyira nem gáz, hogy én oda kimásszak. azt mondta, szerinte is inkább zúzódásról van szó, pihentessem, és kemény talpú papucsban flangáljak.

MarisKép
Én is beadattam Giginek, éppen pénteken kapta meg a 2. oltást, 8 hónaposan. És erősen gondolkozunk a kullancs ellenin, és egy tüdőgyulladást és középfülgyulladást okozó baci ellenin is, ezek majd később lesznek. viszont bárányhimlő ellen lehet, hogy nem oltatom be..azért az nem olyan veszélyes betegség. Nem is árt, ha átesik rajta, nekem pl. sosem volt. Lehet, hogy látensen átestem rajta, de tudtommal nme voltam pöttyös.

Ami a Norbi diétát illeti, rendben van ez, csak észnél kell lenni. Mondtam már, hogy fejben kell fogyózni. Úgyhogy mindjárt eszek is egy kis marhapörit köret nélkülKép

Én a konditermes edzést nem szeretem, sajna rám nagyon rakódik az izom, de a zsír nem lesz kevesebb, így könnyen súlyemelő kinézetem lehetKép
Callanatics a jó nekem most, a császár után fasza kis kötényhasam lett, úgyhogy belököm a videót és tornázom. Szerintem jó kis alakformáló torna ez, és kiválóan lehet egyedül is végezni, sőt az sem baj, ha a baba is ott van melletted a szőnyegen. Nekem a hajamat cibálja közben Kép))
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

FényKép
A tesóm volt itt este, és áradozott! Nagyon úgy néz ki, hogy kiveszik! De lehet, hogy azóta már szóltak neked! Õk is szimpatikusnak találtak téged!Kép
Én tavaly jártam úgy, hogy szépen belerúgtam az ajtófélfába, annyira fájt, hogy azt hittem, kitört a kisujjam.... Másnap rendelő, ahonnan 2 óra várakozás után meglógtam, (előttem még kb. 10-en voltak) A patikus ismerősöm adott rá ólomecetes borogatást, és tényleg jobb lett! Pedig menni is alig bírtam! 1-2 nap múlva éreztem a hatást!Kép

PankaKép
Jaj, nagyon jót nevettem a tankolós sztorin!
Kép
Nyugodt lehetsz, mióta jogsim van, még én se tankoltam!Kép Pedig szinte minden nap vezetek!
Én csak szólok, hogy vogytán van a benzin, és a párom tudja dolgát! Kép
Remélem, hogy tudunk találkozni vasárnap!

MarikaKép
Nem akartalak felzaklatni azzal a képpel!Kép
Örülök, hogy Dorkának eddig bejött az ovi!

EmeseKép
Arcfestést nem én követtem el, hanem a hugom! Õ a művész a családban! Kb. 30-40 percig csinálta!
A pillangósat kinyomtattam, mert a farsangon pillangó lesz, hogy tudjam, milyenre kell kifesteni.... De nem tudom, mit hozok ki majd belőle!Kép

Dorottyáknak, Dórikáknak boldog névnapot!
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ja igen, a tankoláshoz még annyit, hogy nem kell tőle félni. Először én is idegenkedtem, csak a helyzet az, hogy nálunk a párom nem vezetKép
Nincs jogsija sem. Na ebből kifolyólag eccer az istennek sem akart kijönni a benzinkútnál senki segíteni, úgyhogy fogtam magam, és szépen megtankoltam. Nem kentem össze magam, nem csurgott ki a benzin sem. És azóta is simán megtankolok, ha éppen az elfoglalt úr nem tud jönni segíteni.
Asszem lányok, bátorság kell néha a dolgokhoz, és mély levegő. Hát nehogymá egy tankolás kifogjon rajtatok! Két gyerek, háztartás, főzés miegymás, egy tankolás kutya füle ehhez képest. És legalább apus is elmereng rajta, hogy talán nélküle sem áll meg a világKép
Amúgy nem vagyok feminista, nem kell parázni, igenis szükség van rájuk, sok mindenben. De pl. egy tankoláshoz nem Kép
Fény
fény
 
 


Szia Ancsi!
Valóban majdnem egyidősek a gyerkőcök. Ha jól tudom a te lányod(igaz) szept 11.-én született? Roland szeptember 22.-én. Még csak szopizik, most 7,4kg. A foga jön és férfihoz méltóan nagyon szenved vele. Igazán semmi nem vált be rá, már azt várom, hogy dentinox gélt lehessen adni, hátha neki jó lesz. Az nappali alvással nincs gond, de az éjszakai! Pont most gondolkodtam rajta, hogy megint valami mást kell kitalálni. Azt mondják, hogy egy három gyerekes anyukát már nem nagyon lehet meglepni, úgyis tudja mit kell tenni, és hogy a harmadik gyerek belesimul a családba. Hát nálunk ez nem jött be! Szerintem a fiuk másabbak, és persze eleve minden baba más.(vagy én vagyok nagyon béna) Az első lányunkkal is volt alvásügyileg probléma, de azért nem ekkora! Vivien (a második)pedig egy nagyon nyugodt igazi kiscsajszi volt. (most már azért dackorszakos).Ugyhogy én igenis sok helyről kértem tanácsot hogy mit tegyek, de senki nem tudja, mert akit kérdeztem még nem találkozott ilyennel.A lényeg, hogy rettentő sokat van fent éjszaka sokat kell visszaaltatni, igazából azt igényelné, hogy a cici mindig a szájába lógjon. (cumi ellenére). Szinte óránként ébred. Biztos, hogy a foga is rátesz egy lapáttal, de van hogy nurofennel fektetjük le és mégis.
Na tessék jól "kipanaszkodtam" magam
Puszi mindenkinek
Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Szia Cat26.
Mi előszőr a hasfájással küzködtünk,aztán volt egy kis nyugi,majd jött a fogzás.Kb.2hete alszik nyugtalanul.Régebben vissza tudtuk simogatni,de most csak a cicin alszik vissza.
Most 3napja este adok neki VIBURCOL kúpot.Ez egy homeopátiás kúp.Úgy néz ki ez bejött.Kétszer kel fel enni és vissza is alszik.Csak el ne kiabáljam.Ha gondolod próbáld ki.
Neked mennyit kakil egy nap?
Pusz
Ancsi

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sok időm van, amikor meg akad, Gábor elkerget a géptől. (Mert hogy mellette ülök egész nap.)

Panka!
A féreg múlt pénteken jött, a nevét már elfelejtettem. Állítólag minden hónap harmadikán fog jönni eztán. Egyébként az Explorerre jobban jönnek, én ezért használok Mozillát. Így is mindig van rajta jópár.
Talival igen, igen várjunk márciusig, leadom ezt a rémálmot és utána több időm lesz.
TankolásKép! Én tizen... éve belejöttem, akkor még motorozott Gábor, ott meg ugye elég közel van az ember, meg unatkoztam is. Egyszer mondtam, hogy gyorsabb lenne, ha én tankolnék, közben ő bemenne fizetni. Aztán a nagy önbizalomnak az lett az eredménye, hogy tavaly egyszer elhagytam a tanksapkát. Rohanás, a kocsi tetjén maradt, valahol lerepült. Na, azóta nem tankolok, csak ha már nagyon muszájKép!

Fény!
LábadKép! Ahogy írtam én is Mozillát használok. Egyszer letörlődött az összes könyvjelzőm. Azóta próbálom visszaszerezni. Van ami nagyon fontos lenne, de sehol nem lelem, elég bosszantó!
Nekem úgy sikerült, hogy valami újrabeállítást rendeltem el nekiKép! Azóta gondosan elolvasom, ha kérdez.

Ditta!
Sose értem , miért akarsz fogyni? neked nem nagyon van mit! A szombat, az elég jól sikerült, csak hazafelé a kocsiban beájult Gerda.

Emese!
Én az édes kenyeret is francia progin sütöm, vagy teljesőrlésűn. Mindkettő majdnem 4 óra. A cake-en nem nagyon megy semmi, de tervezek egy új próbát.
Angolt elkezdted?

Maris!
Nekem volt bébiszity úgy két éve. Úgy kb. minimálbérre jött ki, de Õ nagyon olcsó volt. Akkor az átlag olyan 500 ft/óra volt. (Tapolcán ennél jóval magasabb összegek repkedtek.) Most nem tudom, mi a helyzet.

Gyöngyöske!
Megvan már a Kata címe? Elküldöm!

Cat!
Gratulálok a nagylányodhoz! Roli is milyen nagyfiú már!

Marika, Angelika!
Hááát, kezdetben (úgy 10 éve) nekem is szimpatikus volt Norbi. Vannak is kazettáim. Aztán valahogy lecsúszott. A könyvében van pár ostobaság. És a kedves felesége....
Ráadásul inkább abban hiszek, amit Fény írt, mármint hogy fejben dőlnek el a dolgok.
Persze ettől függetlenül a módszer lehet, hogy működik sokaknál. Sőt biztos! De például nem vagyok híve az édesítőszereknek sem.
Na, nem ragozom tovább. Mindenesetre én úgy 8 évig fogyókúráztam rendszeresen mindenféle módon és nem történt semmi. Aztán a terhesség alatt jól meghíztam, aztán fogyókúra nélkül lefogytam...
Nem nagyon találom az összefüggéseket, hacsak nem a fejben eldőlésről van szóKép!

Egyszer vettem én is teljesőrlésű spagettit, nem Norbit, tescosat. Meg kellene szokni, csak hát még Gerda sem ette meg, pedig Õ mindent megeszik. Elég csúnya voltKép! És ha nem eszik meg hogy fogják megszokni???

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!
Ancsi!
A VIBURCOL kúpot ismerem, mi is adtuk Rolinak és az elején nekem is bejött. Minden este adtam neki,meg volt, hogy napközben is, mert 2*1-et lehet, majd egyszercsak az sem használt már. Most egy ideje nem kapja, lehet, hogy megint adok neki.
Mi az e-mail címed?
Ja és Roli is hasfájós volt nagyon, mert nagyon mohó volt. A férjem mondta mindig, ha elmúlik a hasfájós korszak majd jön a fogfájós, hát bejött!!
Betti
Köszönöm

Sziasztok
Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Hahó.
Cat26.
Az e-mail cimem:siroki.zoltan@chello.hu
Nem tudod véletlenül meddig lehet folyamatosan adni ezt a kúpot?

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?