Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tyukanyo26.Írj e-meilt a mariann10@freemail.hu-ra és onnan tudok majd küldeni neked.mert sajnos nemtaláltan a e-meil cimed.Köszi Mariann
mariann2
 
 


Szisztok!
Ma este megyünk aD uh-ra. Remélem kiderül ki is lakik odabent!

Megint segítség kellene. Most kezdek vezetni tanulni. Tudom, jókor, de most veszünk kocsit és hát jó lenne, ha én is tudnék vezetni. Nos olyan övterelő kellene, amivel tudok majd vezetni. Nem tudjátok olyat hol lehet kapni vagy kölcsönözni? Mert a pocim szerintem nagy lesz, mire eljutok a vezetésig.

Kép
tokajkincse
 
 


OrsiKép

Na milyen volt?? Mesélj a UH-rólKép

Mi most gyógyultunk i a vírusos hányós.hasmenéses betegségből. Marci elkapta, 3 nap múlva meg én is. Azt hittem, nem élem túl. Tegnap már 41,6 kiló voltam...Ez már nekem is kicsit kevéske volt....

CsacskaKép
Jó tanulást!Kép Hogy megy?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Panka!
Molli is nagyot nőtt mióta találkoztunk.
És a hármaska projekt sem semmi...., szerintem nagyon bátor vagy (vagy vagytok), és minden elismerésem nektek.

Koda!
Már megint betegek vaoltatok? Gyógyuljatok meg gyorsan, hogy megint talizhassunk!Kép

Egyébként elég pörgősek a napjaim, a héten megkötöttem az új cégemmel a munkaszerződést, és a régi főnökömhöz is bementem, hogy elmondjam mi újság és fel akarok mondani, erre Õ közölte, hogy én itt nem mondhatok fel, csak a cég mondhat fel nekem (és meg is tette, gáláns végkielégítés keretében), így a régi helyemen péntekig vagyok munkaviszonyban, február elsején pedig már kezdek is az új helyemen.
Remélem, hogy minden tényleg olyan jó lesz, mint ahogy most kinéz!
Örüljetek már velem egy kicsit az új állásomnak, mert ez azt jelenti, hogy ITT Miskolcon, kisgyermekes anyaként is van még rám szükség és van még esély!!!!

Puszi nektek: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Emese!
Gratulálok és ez tényleg nagy dolog.Kép
Bár én is így örülhetnék.
neva
 
 


Hát lányok, nagyon elegem van ennek a babanetnek a szerkesztőiből!
És azért írom ide is, hogy hátha elolvassa végre valaki, egy moderátor, akinek hiába küldözgetem az emileket, le se szar. Csillagozza ki.
Nem tudok a profilomhoz hozzáférni, hiába kértem új jelszót, hiába írok nekik, le vagyok tiltva.
Eccerűen felháborító, hogy többszöri kérésem ellenére senki sem reagál rá!

Nagyon dühös vagyok most, a fene egye meg!
Ezzel töltöm az időmet már hetek óta, de mit is várjon egy kis utolsó user, amikor azzal sem törődnek, hogy időnként frissítsék a nyitóoldalt!

Ne haragudjatok, hogy így kifakadtam, de már nagyon elegem van!

Kép
fény
 
 


Beatron
Tavasszal mi is keszulunk szandit venni, ha addig raer, osszebeszelhetunk.
Az overall csak jovo telre kellett volna, de nincs helyunk ennyire elore vasarolni.
Mostanra vettetek? Angelika annyira kis pillango, hogy most van talan 9 kilo....

Angelika

Emese
Gratulalok a munkahelyedhez!
angelika27
 
 


Sziasztok!

Ismét egy közérdekű közleményKép
MM febr.13.-ig szünetel a belvárosban.

Mit csináltok ebben a hidegben?

FényKép
Ide írjál, ezt szokták nézni.Kép
E-mailt írtál nekem végül a múltkor? Mert nem kaptam.
Autósülés: Beninek egy Maxi Cosi Priori XP van, nagyon szuper, igaz ez 9-18kgs. Mollinak a hordozó helyett egy Concord Ultimax X-linet vettünk, de ez meg 0-18kgs. Én még akkor kicsinek talátam őt egy 9 kg felettihez. Ez is szupi nagyon. 9-36kgsban én a Concord Trimaxról hallottam nagyon jókat. Mollinak a Concordot én is külföldről vettem, így majdnem 20eFt-al volt olcsóbb. Esetleg ha érdekel a bolti ár alatt ülés tudok segíteni.

ÁgiKép
Angelika és Bea már megtalált a BabaszobánKép
Na igen, ez a másik amitől kitérek a hitemből (pedig elég vallásos vagyokKép), hogy amikor rózsaszín fodros ruha van Mollin és van fülbevalója is megkérdezik, hogy kisfiú? Sikítani tudnék, ehelyett csak mosolyogva mondom, hogy nem, kislány. Néha olyan szívesen azt mondanám, hogy igen, kisfiúKép nem tudom, mit szólnának hozzá.
Kesztűvel nálunk szerencsére nincs gond egyik gyerkőcnél sem.
Fotó: igen, rendeltünk, Kodak minőség.

DittaKép
Hát igen, most úgy tervezzük, hogy projektKép De nem vagyok ám 100%-ig biztos a dolgombanKép Az biztos, hogy ha lesz 3. akkor 2 év korkülönbséggel szeretnénk. A szívem nagyon szeretne még egy bébit, de az eszem még hezitálKép De Laci nagyon optimista, szerinte nincs miért aggódnom.
Hát a lakás ha Lacin múlt volna még mindig úgy nézne ki ahogy nagypapámtól megkaptuk. Aztán ha kész vagyunk valamivel akkor meg már azt mondja, hogy milyen jó, hogy megcsináltuk.

CsacskaKép
És miből vizsgázol?

AngelikaKép
Bocsi, de nem tudom, hogy milyen talira gondolsz.

TOkajkincseKép
Mi volt az uh-on? Részletes beszámolót kérünkKép
Övterelőt a Brendonban lehet kapni, de biztos van a többi bababoltban is. Esetleg itt a neten is érdemes lehet utána nézni.

KodaKép
Jaj ti szegények, hogy mennyit vagytok betegek. Én is attól félek, hogy Beni majd mennyi betegséget haza fog hozni az oviból.

EmeseKép
Most már akkor biztos az új helyKép Nagyon örülökKépKép A végkielégítés meg biztos nem jött rosszulKép

NevaKép
Talán nem vagy megelégedve a mostani munkahelyeddel?Kép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Gondoltam, lejelentkezem! Kép
Szoktalak ám olvasni benneteket, csak írni írok ritkán, nagyon ritkán.Jól vagyunk semmi különös.A gyerekek járnak oviba, én dolgozom, egész kialakult kis életünk van .Sokat pörgök, jövök-megyek-ilyen vagyok-így egy csomó dologra nincs időm .Pl. a fogorvosra, pedig már nagyon kéne addig míg nem fáj.

Sokszor pusszantok minndenkit:Melinda Kép
adnilem
 
 


sziasztok!

Angelika
Az első cipőnk - ami tavaszi is volt, még 17es méretű volt, és nem igazán használtuk ki.
A 19-es szandit azt már jobban..

Panka
Köszi, soha nem jöttem volna rá Kép))
A Concord Ultimaxot épp most nézegettem a Brendonos katalógusban, és megállapítottam, hogy milyen jó, hogy már a kezdetektől használható.
Nekünk először Peg Pereggo Primo Viaggio volt, a talp miatt ezt találtam a legbiztonságosabbnak...

Rebeka üzeni Nektek :
l,hgl,dpc........w el9jö.,éŕé,cjxv9öé5öé.ll
Kép

Koda
Jobbulást Nektek!

Melinda
GYere gyakrabban Kép
Ne is mondd, tegnap voltam fogorvosán, túl vagyok életem első tömésén Kép
eddig hál'Istennek nem volt szükség rá. No nem volt egy nagy élmény Kép
De még a jövő héten elmegyek fogkő leszedésre Kép

LÁNYOK SOS
légyszi bevált, kipróbált csokis muffin receptet valaki írjon már nekem!
köszi Kép

delice
 
 


Panka!
A főnökömmel elégedett vagyok Kép
A gazdasági helyzet nem éppen kedvez ennek a szakmának.
Úgy érzem ennél többre vagyok hivatott, hogy egy pici irodában kontírozzak, mérlegeket készítsek...
No de panasz helyett most a tanulásra kell koncentrálnom.Kép
neva
 
 


ÁgiKép

Akkor egy bevált, régi recept:

25 dkg liszt
2 1/2 táskanál sötőpor
1/2 teáskanál szódabikarbóna
10 dkg aprócsoki
1 tojás
12,5 dkg cukor
1 csomag vaniliáscukor
0,8 dl olaj
2,5 dl kefír vagy joghurt

180 fokon 25 percig sütni, a sütőt az első 15 perceb nem nyitogatni!! Utána is csak néha-néha!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda Kép
Köszi szépen! Kép
AMint megjön a kefir, kipróbálom, hátha....
Aztán beszámolok. Nyitogatni egyébként nem szoktam, bár nálunk van egy olyan ténylező, hogy a forma alig fér be a sütőbe, illetve pont befér, de kb 1 mm-re nyitva van folyamatosan az ajtó Kép
Ja, és én eddig tejjel csináltam, lekvár volt benne, kakaó, olaj helyett margarin.
KÖSZI

Kép Kép Kép

delice
 
 


Sziasztok!

MelindaKép
SziaKép Örülök, hogy jól vagytokKép

ÁgiKép
Kép Aztért írtam neked, mert gondoltam, hogy nem találsz meg.
Ultimax nagyon szuper és annyi féleképpen lehet variálni.
Hordozónk nekünk egy Graco van, ehhez is van talp, ezt is nagyon szerettük, csak ahogy bejött a kabátos időszak széltében nem fért bele MolliKép
Csokisból általában e közül a kettő közül szoktam sütni valamelyiket, mindkettő nagyon fincsiKép

Csodás csokis muffin
Hozzávalók:
15 dkg liszt
2 tojás
15 dkg vaj
15 dkg cukor
3 evőkanál barackíz
1/2 csomag sütőpor
5 dkg kakaópor
5 dkg tört étcsokoládé

Elkészítés:
A sütőt előmelegítjük 170 °C-ra.
A lisztet elkeverjük a sütőporral és a kakaóporral.
A tojásokat kikeverjük a vajjal, a cukorral, majd hozzáadjuk a barackízt.
A masszához hozzáadjuk a lisztes keveréket, majd belekeverjük a törtét étcsokit.
A tésztát a formába kanalazzuk, és 20-25 perc alatt készre sütjük.

CSOKIS MUFFIN
Hozzávalók:
10 deka étcsoki
10 deka vaj
2 tojás
15 deka cukor
10 deka narancsdzsem
3 evokanál friss narancslé
1/2 teáskanál sütőpor
15 deka liszt
Elomelegítem a sütot 175 C-ra (gázsüton ez a 4-es fokozat).
A tésztájához eloször megolvasztom gozön az apróra tört étcsokit meg a kockára vágott vajat. Aztán amikor már lágy a csokis vaj, akkor leveszem a gozrol, hogy langyosra hulhessen.
Elektromos kézi habverovel habosra keverem a tojásokat a cukorral, majd fakanálra váltok és ezzel keverem bele a tésztába a narancsdzsemet, az átszurt narancslevet meg a langyos, vajas csokit. A lisztet összeszitálom a sütoporral és gyors mozdulatokkal hozzákeverem a tésztához. Belekanalazom az összekevert muffinmasszát a papírkapszlikkal kibélelt muffintepsibe. Az elomelegített sütoben úgy 25 perc alatt sülnek illatozóan finomra a csokis muffinok.
12 muffin lesz belole.

NevaKép
Igen tudom. Tartom a kapcsolatot a volt kollegáimmal, hát nekik sem egyszerű az életük. Folyton töröm a fejem, hogy mit is kéne majd csinálni, csak hát ezt szerettem nagyon. Szerencsére még van egy pár évem, hogy kitaláljamKép

Többiek, hol vagytok?

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Ági!

Már itt is vagyok!!!
Szóval a www.mindmegette.hu oldalán van egy nagyon egyszerű muffin alaprecept, szerintem a mazsola amit ír rengeteg, mazsi nélkül is elkészíthető.Szóval ez egy alap amit kedved szerint variálhatsz, akár csokisat is tudsz csinálni belőlle .Én csak ajánlani tudom. Kép

Melinda
adnilem
 
 


Na még rakok fel nektek Molliról egy képetKép így próbálkozik a négykézlábazással.
Kép
P.

panka
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt az Uh. Úgy inultunk neki, hogy
1. minden rendben legyen
2. mutassa meg milye is van neki
3. lehetőleg lány legyen

Hát jelentem, minden rendben van. Nem találtak semmi eltérést. Korának megfelelő. Nagyon aktív, de olyan kis sovány még.
Kérlelgetés után csak hajlandó volt egy kicsit megmutatni mi is lesz. Hát 95%-ra mondta a nő, hogy LÁNY!!!! De azért ne vegyek még rózsaszín cuccokat. Hát elkésett, mert már turkáltam neki édes kis szoknyácskát. Nagyon boldog vagyok. Szívem mélyén nagyon lányt szerettem volna. Férjemnek igazából mindegy volt, de mivel nagyon boldog vagyok ezért ő is az. Hát remélem nem közlik, hogy mégiscsak fiú. Semmi gond nem lenne akkor sem, de már nagyon beleéltem magam a lánykába. Berei Bodza Csenge lesz a neve.

Remélem minden ok lesz a továbbiakban is.

Ma voltam Debrecenbe a szemészeten. Kellett egy orvosi igazolás, hogy szülhetek természetesen. Alig láttam 4 órán keresztül a szemcsepptől és a sok ilyen-olyan fényektől...
Volt egy picuri 6 hetes kisfiúcska. Olyan édes volt. Néztem, néztem, majd megkérdeztem anyától, hogy "Anya, mit fogok én csinálni egy ekkora gyerekkel?" Tökre megijedtem. De anyukám megnyugtatott, hogy menni fog.

Szóval most nagyon boldogok vagyunk!

Orsi

Kép
tokajkincse
 
 


OrsiKép
Ezek ám a jó hírek.Kép Elhiszem, hogy boldog vagy. Biztos minden rendben lesz. Akkor költöztök? Hát, a kisruháknak nagyon nehéz ellenállniKép
Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Gyorsan elolvasgattalak benneteket!
Holnap szociológiából vizsgázom, remélem meg lesz...
Holnap leirom az én csokis muffinomat, de sajna most nem sok időm van.Sír pöttöm, a nagyobbacska pedig szomjas...
Zsu.
csacska
 
 


Igen, úgy néz ki, hogy április elején költözünk. A kocsit pedig holnap foglalózzuk le.
Néha már érzem a mocorgását. Meg leginkább onnan tudom, hogy van, hogy hányok. Nagyon rossz. Semmi bajom nem volt az első 3 hónapban, most meg kezdjük!

Amúgy csak én vagyok egyedül várandós? Mindenki már anyuka?

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés. Mióta itthon vagyok, alig van időm. Nem igazán értem. Eddig legalább dolgoztam. Na mind1. Hátha majd jövő héten...
Ezen a héten eddig minden nap vmilyen dokinál voltam. Hétfőn hgoy vegyenek tp-re. Tegnap papírért, hogy miért akarok 29 hetesen tp-re menni. Ma meg be kellett vinni a dokinőnek megint a papírt. Ekkora baromságot. Nem elég tanácsadásra, uh-ra meg a dokimhoz járni, még járjak a háziorvoshoz is???? Jó távol ültem mindenkitől nehogy valamit összeszedjek. Na magyar egészségügy. Most kitomboltam magam és boldog vagyokKép

Orsi!
Szívből gratulálok. Én sem tudtam volna fiút elképzelni elsőre. Egyébként nem csak te vagy kismami. Én majd vmikor áprilisban szülök. Bár dokim tegnap közölta (Dorkából kiindulva), hogy ha április 12-re vagyok kiírva, akkor május 1-re megleszKép Ilyenkor úúúúgy imádom.

Ági!
Nemem is pont ez a bajom a muffinokkal. Ha neked már jó lesz szóljKép

Panka!
Még meg sem szültem te meg már megint terhes akarsz lenni? Azért szurkolok. Molli mekkora nagyott nőtKép De látom legalább a zokni rószaszínKép

Emese!
Sok minden jót az új helyhezKép

Koda!
Vigyázz nagyon nagyon magadra. Tessék enni szépen.

Na megyek vacsit csinálni.

Puszi, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

CsacskaKép
Mennyi idősek a csemetéid? Holnapi vizsgához megy a drukk.

TokajkincseKép
Van még egy pár kismamánk rajtad kívülKép Mindjárt dobok egy táblázatot, abból majd látni lehet, hogy ki.

MarikaKép
Jól van naKép Azért vannak nekünk is lányos ruháink, de itthonra jók a Benitől örökeltek is. Egyébként én jobb helyzetben vagyok mint te, mert te nem tudod majd ráadni Bencére Dorka kinőtt ruháitKép

Puszi, Panka

panka
 
 



Most nézem, hogy mostanában volt két szülinaposunk is: Perpike Marcija és Betti GerdájaKép
Sok boldogságot kívánok így utólag isKép
Kép
P.

panka
 
 


Köszi!
Ha van kedved engem is beírhatsz!
Tokajkincse/Orsi 26 év Miskolc/Tokaj Semmelweis/ Dr. Szabó Zsolt, Bodza Csenge 2006. 07. 20.

Kép
tokajkincse
 
 


Sziasztok!
Nagy öröm ért, szeretném megosztani veletek.
Az ovodába volt egy gyerekpszichológus, aki megnázte szakmai szemmel a nagycsoportosokat, köztük az én Tamarámat is.Ezután az ovónéni az anyukák kézébe nyomja a psz. telefonszámát és illik vele elbeszélgetni a gyerekről, mert ugye egy anya mindég elfogult.szóval azért egy kis félsz csak volt bennem mielőtt találkoztam a psz.-sal.Azzal kezdte, hogy csak jót tud mondani....itt már kezdtem egy kicsit megnyugodni.És tényleg mintha hájjal kenegettek volna csak dicsérte és dicsérte a kislányomat.Nem regélem el végig, de azt mondta, hogy 96 gyereket vizsgált meg és Tamara az első 5 -ben benne van, a suliban semmi gondja nem lesz.Egyedül a jobb és bal fogalmát kell gyakorolni, de szeptemberig csak megtanuljuk.Szóval olyan boldog voltam, úgy érzem ez az első szakmai visszajelzés, hogy jól csinálom.Mert olyan sokszor elbizonytalanodik az ember....hogy így kell e ezt jól csinálni.


Kriszta 13!
Hova is írhatok neked, hol hívhatlak?

Melinda
adnilem
 
 


Ági!

Boldog névnapot!
Kép

Melinda
adnilem
 
 


PankaKép
Én már a 30-at is betöltöttem, légyszi írd már át a táblátKép

A kis szülinaposoknak meg sok boldogságot kívánokKépKép

Húúú tényleg! Ágnes nap is volt, mi meg észre sem vettükKép
ÁgikámKép Sok boldogságot így utólag is!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Marciank és Gerdának boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Ági!
Boldog névnapot neked is! Kép

Melinda!
Gratulálunk Tamarának és neked is! Ez tényleg jó, már az, hogy egy szakembertől is kaptál megerősítést.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam semmit. Bocsi!
Mindenkinek üdv!
Remélem már kifelé megyünk ebből a szörnyű hidegből, én így 32 hetes terhesen, csak akkor mozdulok ki, ha nagyon muszáj. Tegnap voltam u.h-n, minden rendben a 3. gyerkőccel, megerősítették, hogy kislány, a becsült súlya: 1800 g.

Honnan lehet megtudni, hogy mikor és hol lesz legközelebb bababörze Miskolcon?

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Panka tudja hogy mikor lesz a börze, valamikor áprilisban.
Panka!
Én már 32 éves leszek idén októberben. Átirnád a táblában?
Köszike
A mi családunkba is nemsokára újabb babó érkezik. Kisfiú lesz és az unitesóm jan 30ra várja.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

MUFFIN :D

Koda Kép
Köszi itt is Kép szuper lett, sikerült!

Panka
Ezt a két fajta muffint már próbáltam - több-kevesebb sikerrel.
De most fogalmam sincs, hogy ez mitől lett jó Kép

lehet, hogy a szódabikarbóna? vagy az olaj? a kefír?
várom a tippeket..
Aztán újra megpróbálonám azt a csodás csokisat!
De Panka - Neked nem lesz nagyon kemény? az 1.

Marika
Szólok Kép Próbáld ki Koda receptjét.
Annyi bajom volt vele, hogy nehezen jött ki, de sztem a papir ezt i smeg fogja oldani...

EGYÉB Kép

Panka
Hát igen Kép Rebeka a Trimaxba se nagykabátosan ül - igaz nem is próbáltam beszuszakolni. Inkább járatom előtte az autót egy 5-10 percig, és miután kivittem le is vetkeztetem.
Nem tudtam, hogy a Graco is talpas, de sztem amikor mi vettük még csak a PP lehetett, mert nem is mondtak mást...

Szülinapos GERDA és MARCI

Kép


Orsi
Csupa jóhírek Kép
Én is kislányt szerettem volna, viszont nekem a párom fiút, de aztán megbékélt..
Hova is költöztök? Lesz ott neted?

Melinda
Bravo Kép ez nagyszerű! Kép
Krisztának nete nincs, de a telefonján eléred.

Melinda - Koda - Emese
Köszi a köszöntésért Kép

Most pedig megyek és ledőlök. Ma voltam először tanítani.. háát jó volt, csak kicsit furcsa, és hangos... És fáradt is vagyok!

PUSZI

delice
 
 


Sziasztok!

TokajkincseKép
Ok, következő táblában ti is benne lesztekKép A Miskolc/Tokaj-t jól értelmezem? Most Mc-on laktok, de majd Tokajba fogtok költözni? És most Mc melyik részén laktok? Nagyon szép nevet választottatok a leányzónak.

MelindaKép
Kép És suliba melyikbe fog járni TamaraKép
Kriszta számát tudod?

ÁgiKép
Mi is sok-sok boldog névnapot kívánunkKép
Muffin: nem emlékszem rá, hogy kemény lenneKép
Ha hosszabb útra megyünk mi is kabát nélkül utazunk, de itt a városban 5-10 perc alatt eljutunk bárhova, így több idő menne el a vetkőzés-öltözéssel, mint magával az utazással. Így fontos volt, hogy elférjen kabátban. De még így is melegítem előre én is a kocsit mert jégverem.
Hát szerintem mi a Gracot hamarabb vettük, mint Ti a PP-t, mert ez még a Benié voltKép Biztos azért nem ajánlották, mert külön cég forgalmazta akkor még őket (a PP-t a Brendon a Gracot a Megatoys)
És mit tanítottál?

KodaKép
Ok, javítottamKép

EmeseKép
HOlnap az utolsó nap?Kép

RitaKép
Hú, te már eléggé a vége fele járszKép De azért majd a nagy eseményről értesíts minket valahogyKép. Esetleg megadjam a tel.számom?Kép
Bababörze: a nagybörze ápr.9.-re van tervezve, de lehet, hogy lesz febr.-ban kicsi.

BúzaszemKép
Honnan tudtad, hogy én tudom?Kép
Még csak 31-et írtam, majd októberben átírom 32-re, jó?Kép

Puszi, Panka

panka
 
 


Még egy kérdés:
Ma olvastam, hogy nyílt egy új angol turi a Pesti úton a Sever mellett. Volt már ott valaki? Szerdán és Pénteken kapnak új árut és azt írja, hogy a belvárosi ár feléért vannak a cuccok. Nem az a cég csinálja amelyik a belvárosban. Ki kéne nézni holnap csak ne lenne ilyen hideg.
P.

panka
 
 


Helló!

Panka Kép
No az bizony könnyen lehet, mert mi a Brendonban vettük a hordozót. De sajnos Rebeka egyáltalán nem szerette --illetve nem a hordozót nem szerette, henm egyáltalán az utazást - még azóta is vannak problémáink Kép

Azt az első fajtát nagyon rég próbáltam, talán 1. nekifutásra! És mivel nagyon keménynek találatm (de akkor még fogalmam se volt róla, hogy milyen kellene hogy legyen), jól felhígítottam tejjel Kép
Neked a fél csomi sütőportól szépen feljön?

Éneket! Ezt főleg azért nehéz, mert a gyerekek semmibe veszik - sokszor a szülő is Kép én azért próbálom komolyan, lelkiismeretesen...

Erről jut eszembe kellene folytatnom az anygol nyelvtanári szakot, mert lassan letelik a 2 évem.
Tud Valaki valamit, hogy mi van, ha Szegeden kezdtem, és Miskolcon folytatnám?
Illetve hallott valamelyikőtök a Miskolci angol - felsőoktatási dolgokról?? Esetleg próbálta is? Kép

A belvárosban milyenek az árak? Általában kilóra?? Számolj be, ha kinéztetek! Nekünk 1 hátig most tuti semerre se egy métert se, mert szervizbe vitték ma reggel az autót Kép
Itt Encs mellett is nyilt nemrég egy angol turi, kis és nagykernek írja magát, gondoltam is rá, hogy biztos jó árai lehetnek.

Köszi s köszöntést Kép

Ági

delice
 
 


Panka!
Igen holnap lesz az utolsó hivatalos munkanapom, de a búcsuztató miatt még kedden bemegyek.
A végkielégítést is nagyon várom, mert ma elköltöttem az utolsó fillérünket is fodrászra (ráadásul a párom decembertől nem dolgozik, így már nagyon kell a lé).

A turi engem is érdekelne, mert amik itt a vársoban vannak, azok nekem nem nagyon jönnek be.

Múl hét vasárnap és is sütöttem tortát, olyan gyümölcstorta formába, majd hétfőn büszkén bevittem a kolleganőimnek megenni úgy ahogy kisült, erre tájékoztattak, hogy a torta formából még melegen ki kellett volna venni, így csak kanalazni lehetett. Kép

Üdv: Emese
Na ennyit a konyhaművészetemről...

Üdv: Emese
mse173
 
 


HalihóKép

Hoztam nektek egy kis kóstolótKép Ma du. készült, de már csak ennyi van belőleKép
Kicsit nagy lett a kép, cserélni pedig nem engediKép Mindjárt feldobom külön.

ÁgiKép
Nekem szerencsére mindkét gyerkőc nagyon szeret kocsikázni. Igaz tettünk is róla, hogy így legyen, mert nagyon sokat vagyunk úton, rossz lett volna ha végigsírják az utat.
Hát ezt a muffint már elég régen sütöttem, de holnap megsütök egyet és akkor jobban tudok válaszolni a kérdésedreKép
Turi: a kedvenc turimban 2900 volt tavaly 1kg, van egy másik ahol 1900, meg vannak a darabárasok.

EmeseKép
Még búcsúztatód is lesz? De jóKép Nekem nem volt semmi anno, kicsit rosszul is esett.
Jól emlékszem férjed a húsiparnál dolgozott?
Turi: szerintem holnap megnézem, majd beszámolok rólaKép Addig benézhetsz ideKép
TortaKép

Puszi, P.

panka
 
 



Húúúú Panka kis házitündérünkKép nagyon szép lett!

Én életemben előszőr csináltam zellerkrémlevest. Azt hittem,valami borzalom lesz, mert a zeller ugye elég intanzív. Pár perce lett kész, gondoltam megkóstolom. Hát ilyen fincsit! Isteni lett! Ti már ettetek?

MseKép
Gratulálok az új helyedhez! Ügyi vagyKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép
Na nem engem kell dícsérni, a gép dagasztotta, kelesztette én csak összedobtam, be a sütőbe és már kész is voltKép
Zellerkrémleves nálunk nagyon nagy kedvenc.
P.

panka
 
 


Sziasztok!

Már olyan régen szeretnék írni, mindig leülök, elolvaslak titeket és amikor írni szeretnék, már mennem is kell.

Ditta!
Nagyon jó a honlap amit leírtál, már sütöttem róla és sok hasznos infót lehet kapni. A kalácsod szuper lett.

Panka!
Voltunk csípőszűrésen nem kell előre bejelentkezni, 5000 Ft, mi a rendelés végére mentünk és 10 perc alatt végeztünk. Nekem emiatt megérte.Ultrahangot csinált. Szerencsére nagy gond nincs, a szokásos: tornáztatni, 6 hétig rugigatya, és elindulás után siesta cipő.
A kendőt használom, főleg mostanában, mert Rolcsi hétfőn megkapta a 4 hónapos oltást, csak ölben akart lenni utánna és alig tudott aludni, a kendőben elaludt. Két napig rendesen szenvedett, persze a foga is rátesz egy lapáttal, pedig már mindent kipróbáltunk: Nurofen szirup, viburcol kúp, most megy a camomilla vulgáris, tegnap éjfélig üvöltött, csak rágott és folyt a nyála. Úgy sajnálom. Visszatérve a kendőre, most is abban altattam el, tényleg kellett ez a méret mert én is kétszer kötöm. De azért rámférne egy "hogyan kössük fel a kendőt tanfolyam".

Marci és Gerda!
Boldog születésnapot!!!
Ági!
Boldog névnapot!!!

Orsi!
Gratulálunk a 95% kislányhoz!

Csacska!
Hogy sikerült a vizsgád?

Melinda!
Én is gratulálok ahhoz amit a gyerekpszichológus mondott Tamaráról!

Emese!
Nagyon gratulálok az új munkahelyedhez és a végkielégítéshez. Szorítok, hogy tényleg jó legyen, de bizti az lesz.
Nzsuzsáról tudtok valamit?

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!
Meg van a félévem!Sikerült ma a vizsgám!A férjem nagyon büszke rám, mert suli, szülés és 2 gyerek mellett ügyi voltam.ÉN is nagyon örültem, hogy már 1 kicsit pihizhetek, mert szülés után nem nagyon volt rá idő. Szégyellem is magam, hogy kissé elhanyagoltam a gyerkőcöket a tanulás miatt.
Panna most 2 és fél hónapos, Bence pedig 2 és fél éves.Feliratkozhatok én is?
A muffin recept hasonló a Kodáéhoz, csak annyi változtatással, hogy tejet használok kefir helyett és több cukrot 1-2 dkg-mal, mert édesebben szeretjük.A papirból nem mindig jön ki nekem sem.
Remélem, hogy gyakrabban tudlak benneteket olvasgatni!
Kitartást a kismamáknak és az anyukáknak!
Jó éjt! Zsu.
csacska
 
 


Boldog névnapot ÁGI!!! Isten éltessen!

A szülinapos gyerekeknek boldog szülinapot!!!!

Panka
Majd irj legyszi a turirol. Egyebkent hova szoktal jarni?

Delice
Miskolcon csak fosulis diplomat ad az angol szak. Kiegeszito pedig Pesten van a Pazmanyon, de a kolleganoim utaltak, mert a hajnali 4-es vonattal kellett menni, s egyeb finomsagok.

Rita, Marika, Tokajkincse
Tovabbi gondtalan terhesseget nektek!

Tokajkincse
Tenyleg a Tokaj kornyeken laktok? Hol? Mi a Barsonyon.

Azert irigyellek benneteket, hogy van idotok meg sutni is!!!
Angelika most nagyon nyugos, ma voltunk a PPS ful-orr-gegeszeti rendelesen, de hala Istennek nincs a fulenek baja. Rengeteget szopizik meg most is, gyakran konyekig jar a bluzomban...

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nagyon jól néz ki a kaács, biztosan finom lett!
Nagyon rendes Tőled, hogy csinálod a táblát! Igen kérném a tel.számodat, majd a kórházból, ha már meglesz Dalma írok sms-t.

Nagy babakocsi dilemmában vagyok. Légyszi segítsetek!
Kislányunk lesz, ezért nem szeretnék kimondottan fiús színű kocsit. Gracokat néztem ki, de abban elég kevés uniszex szín van, lányos pedig egyáltalán nincs.
Panka! Nektek milyen Gracotok van?
Meg vagy vele elégedve?

Ági!
És Nektek milyen PP-tek van?

Én is rendszeresen járok turiba, régebben a Szeles utcaiba, de mióta terhes vagyok ide járok Szirmára, nagyon jó minőségő darabáras, angol rucik vannak, ezeket turkáltam a Picnek (kivéve a hálózsákot):http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8433

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Épp most olvasgattam vissza az írásaitokat!

Szoktam ám időnként jönni olvasni, csak írni már nincs lelkierőm.

Mindenkinek köszönjük szépen a szülinapi köszöntést! Aranyosak vagytok!

Képzeljétek Marci hétfőn megkapta a 3 éves oltást. Teljesen ledöbbentem, mert egyáltalán nem sírt a szuritól. Nagyon büszke voltam rá, nem is gondoltam volna, hogy ilyen ügyes lesz.
Nem is nagyon lázasodott be tőle. Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Mármint hogy hogy viselik a gyerekek? Mert hallottam már olyat, hogy 6 nap után fog kijönni rajta az oltás hatása.

Tavasszal, vagy majd nyáron költözünk Hejőcsabára, úgyhogy most nagy gondban vagyok az óvoda választással. VAlaki nem ismeri véletlenül azt az ovit, amelyik a Sütő János utcán van? Mert én semmit nemtudok még róla, de a közelsége miatt az lenne a jó.

Egyébként eddig úgy volt, hogy majd a Bársony útiba fog járni Marci, hát most nemtudom mi legyen. Mert az elég macerás onnan hordani a gyereket.

Panka!
De édes Molli! Milyen ügyes már! Nemrégen meg itt izgultunk, hogy mikor fogsz szülni.:-)

JA! Engem is átírhatsz majd lassan 30-ra.


Csacska!
Gratulálok! Hát tényleg nem semmi így tanulni!
Én is járok egyetemre, de elég nehéz volt tanulni, pedig nekem 1 gyerkőcöm van.

Ági!

Utólag is NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Kép

Niki
Vendég
 


Panka!
Onnan goldoltam hogy tudod, hogy mikor lesz a börze, hogy árultál és gondoltam hogy megint fogsz. Meg amúgy is mindtent tudsz. Mit hol lehet kapni, mikor és hol lesznek különböző összejövetelek, gyönyörű sütiket sütni. Kell ennél több?
Próbálta már valaki a Norbi update fogyókúrát? Kinek mi a véleménye ? Valamit kellene kezdeni de mivel szoptatok gondoltam ez nem lenne rossz, hogy meg van határozva hogy hánytól hányig és mit lehet enni.
Eddig akiktól kérdeztem mindenki fogyott vele.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


BúzaszemKép
Mi most a lelkes hívei vagyunk. Gabi rögtön ledobott 4 kilót, mozgás nélkül. ÉN tartom a diétával a súlyom. Annyi, hogy azért este 5 után nem nagyon eszünk. Ha ennénk, akkor nem tudom, hogy mi lenneKép Azt még nem próbáltuk. A receptes könyvet is megvettük. Szerintem jó kaják vannak benne. És tele van sütivelKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Hát voltam a turiban. Nem vagyok tőle elájulva. Igaz, hogy az árak kicsik, de ez látszik is a minőségen. Az olcsóbbakat én még játszósnak sem adnám rá a gyerkőcökre, a drágábbak (450Ft-tól) esetleg játszósnak elmennek. Meg sok magyar ruhát is találtam közte. Angol márkás ruci nem volt csak 1-2. Viszont a felnőtt ruhák közt voltak egész jók, csak nem az én méretembenKép Azért vettem Beninek egy tökjó H&M bélelt szövetkabátot 450.-, ez is elég használt, de még "elmegy" kategória, meg ha már elmentem mégse jöjjek már el üres kézzelKép

CatKép
Nekünk meg az mondta a doktornő, hogy nehogy Siesta cipőt vegyünk Mollinak. Már ilyenkor látná, hogy kinek milyen cipő lesz a jó??
Örülök, hogy bevált a kendő, mi is nyúzzukKép Most, hogy nagyon vastagon fel kell öltözni már nem a zsebes keresztet kötöm, mert nem ér be sehogy sem, hanem nem csinálok zsebet, de ez is jó, most már nincs olyan érzésem, hogy ki fog esni belőle, mert tud stabilan ülni.
Szegény, hogy megkínozza a foga.Kép
Zsuzsával pár hete találkoztam, jól vannak, még dolgozik.

CsacskaKép
Gratu a félévhezKép Tényleg nem semmi, hogy két gyerkőc mellett sikerültek a vizsgáid, pláne, hogy a pici ilyen pici. Milyen szakra jársz?
Táblába persze beleteszlek, csak küld már át úgy az adataidat, ahogy a táblában látod.
Akkor nálatok is kb. annyi a korkülönbség, mint nálunk.

AngelikaKép
Mindkettőtöknek nagyon-nagyon sok boldog névnapot kívánunkKép
Kép
Mióta jönnek a rucik Angliából nem voltam turizni, de már hiányzikKép Szerintem ez is egy idő után már szenvedélybetegségKép Előtte a Hádához jártam a Corvin sarokra, meg a kedvencem az a villanyrendőrnél a lottózó mellett van. Itt minden nap más cég van, én a hétfőieket szeretem, ez egy K.barcikai cég, talán No.1. a nevük. Csak mióta ezen az új helyen vannak valahogy nincs kedvem menni, mert nagyon kicsi a hely, ha bemegyek babakocsival nem férnek el mellettem és látom az embereken, hogy ez nem tetszik nekik, és ez engem zavar nagyon.
Miért kellett menni a fülészetre?

RitaKép
Ok, akkor a telcsiszámom átküldöm mailben. Gyerkőcök várják már a kistesót?
Nekünk Graco Coach Rider babakocsink van
ilyen színben. Nagyon szeretem, sokféleképpen lehet variálni, ennél pl. lehet állítani a menetirányt is.
Hú, nagyon jó kis rucikat turiztál, ha jól látom elég sok Next van benne (engem a turizás már lassan teljesen márkafüggővé tettKép) Emlékszel még az árakra kb.? És elárulhatnád, hogy hol van ez a turi, Szirma nincs messze tőlünkKép

NikiKép
Hát tapasztalat még nekem sincs a 3 éves szurival kapcs-ban, de ha jól hallottam, akkor kb. 2hét után jön elő a mellékhatás.
Melyik részre költöztök? Férjem a S.J. úti oviba járt, friss infóm nincs rólaKép De azt mondják, hogy elég sok ott a kisebbség. Meg nekem az nem tetszik benne, hogy annyira a főút mellett van. A Martintelep messze lenne nektek?
Ok, a korod lassan javítomKép

BúzaszemKép
Na az azért túlzás, hogy mindent tudok, de jól esett amit írtálKép
Én is a Norbin gondolkodom, talán attól nem csökkenne a tejcsi, meg végülis mindent lehet enni mellette, csak az nem mindegy, hogy mikor. Ha jól emlékszem Emese a Norbival fogyott nagyon sokat. Már nagyon muszáj lenne elkezdeni valamit. Eddig a Házipatikás fogyókúraprogrammal fogyiztam mindig, az is jó, 5 hét alatt lement mindig 10kg. Arra gondoltam, hogy először csak azt tartanám be, hogy mikor mit lehet enni, hátha már attól is lehet fogyniKép, a mennyiséget nem nagyon csökkenteném.

Puszi, Panka

panka
 
 


Panka!
Igen a férjem a húsiparnál van (vagy volt?) még nem tudjuk, mert egyenlőre állnak.
Búcsuztató úgy lesz, hogy én tartom, vagyis visezk be kaját, piát, stb.
Azért majdnem 15 évet húztam le ennél a cégnél!!!

Koda!
Zeller-rém leves Kép (Még az életben nem ettem).

Cat!
Roli még mindig nyűgös? Remélm, hogy hamar túl lesztek rajta.
Kendővel kapcsolatban úgy emlékszem, hogy Betti használta profi módon, talán Õ tudna még néhány tanácsot adni.
Zsuzsa hétfőn volt UH-n, de a kis huncut nem mutatta meg, hogy milye is van. Õk Boglárkát szeretnének.
Megírta az aktuális méreteket is
BPD: 45 mm; AC: 128 mm; FL: 26 mm; OFD: 55 mm. Súlybecslés: 271 g. Legközelebb 03. 06.-án kell menne UH-re.

Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Az előzőt ,még reggel írtam, de nem tudtam elküldeni.

Búzaszem!
Én a Norbi féle Up date-et csinálom, és nekem is bevált, bár csak úgy 80%-ban tartom be a szabályokat (viszon én edzek is hozzá), így sikerült fél év alatt 12 kg-t lenyomni.
Előtte már egy félévég edzettem, de a kajára nem figyeltem, és a súlyom meg sem mozdult.
Most két hónapja már csak alig-alig (hetente 1*) edzek, és így sem jött vissza semmi, illetve 1-1 kg fel-le ingázik rajtam.
Szerintem nagyon jó módszer, és mivel nekem nagyon kicsi az akaraterőm a kjálás terén, és mégis megy, szerintem mindenki másnak is mehet.

Üdv:Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?