Új privát üzeneted érkezett!

Koda, boldog névnapot, így utólag is Marcinak!Kép Szerintem sokat változott, mióta szeptemberben élőben láttam.Kép Köpködés: Kép
Talán délig még van net.Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Fotókat megnéztem, nagyon nagy már a "kicsi"fiad!

Pamacs!
Neked már napok/hetek óta készülök írni, talán egyszerűbb ha felhívlak. Kép 5-re színházba megyünk, DE este (későn) írok mélt, dokival kapcsolatban is!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

KodaKép
Isten éltesse Marcit! Tényleg, sokat változott, nagyon "férfias" lett!Kép
Látom, azért muffint is gyártottál!Kép
Holnap lesz a premierje a kenyérsütőnek!Kép
Ha jó lesz, teszek fel a "gyártmányról" képet!

DodusKép
Azért ne sokáig pihenj, sürgessétek azt a netet!Kép

MarikaKép
Mégegyszer köszi, ma már meg is kapta, természetesen azt nézte, és megvettük hozzá a Fairytopiás szerkót, egész este ebben volt. Ovis farsangi szerelés is le van tudva!Kép
Ilyen lett:
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 

 
 

Sziasztok! Azt sem tom, hol kezdjem...nagyon fáradt, de nagyon boldog vagyokKép
A költözéssel járó herce-hurca után már csak pihegünk, teljesen hikomatok lettünk, itt fáj ott fáj, alig bírunk reggel felkelniKép)
Hanna jól elvan az új tápszerrel, továbbra is lelkesen szopizik, és nem tudok neki olyan főzeléket adni,amit ne enne meg.
Két napja mászik, és rajtunk kapaszkodva feláll. Hm...láttatok már egy kisbabát fejen állni? Mert ő így kezdte...feje búbján támaszkodik, meg a két kezén, és a lábujjain...popsija az égnek ..ezt odáig fejlesztette, hogy ha kiszúr valami játékot a közelben, már csak a fején és a lábain tartja magát, és a kezeivel a játék után nyúl..ja és mindezt a parkettán.Kép
Agyrém!
Ja és babababa, papapapa, mömömömö van porondonKép Eccerűen nem bírunk betelni vele.
Tudja valaki, hogy MM van-e már? Mármint egyáltalán volt- e téli szünet vagy ilyesmi?

Panka esetleg?
Kéne sütni egy muffint..túrósat mazsolával...pedig egész jól megúsztam a karácsonyi evészetetKép

na megyek punnyadni, hulla vagyok...legyetek jók!
üdv, Fény
fény
 
 


hm.:valamit elrontotam...
kebi
 
 


na,akkor ismét megprobálom

Sziasztok Lányok!
Már régota olvasgatlak Titeket,de mivel nagyon összeszokot társaságnak tüntetek igy nem akartam pofátlankodni.Most már viszont tanácstalan vagyok mi jót kutyuljak egy 7hónapos tökmagnak?ugye tudtok segiteni?!
kebi
 
 


Szia Kebi!

Üdv közöttünk, szívesen fogadunk mindenkit.
Tökmag még nem evett egyebet csak tejcsit?
Vagy milyen stádiumban vagytok? Gyömölcs megvolt, és most főzeléket akarsz neki adni? És tökmagról lehet bővebben is tudni?Kép
Én megvallom nem nagyon főzök Giginek, mert fogadja valami nagy lelkesedéssel a kutyulmányaimat. De céklát és spenótot készítek neki...a többi egyelőre bébiétel, azokat szereti szinte mindet. Pedig először nagyon lelkesen főztem neki, de rájöttem, hogy nagyobb pocséklás, mint ha egy fél üveg bébiételt dobok ki...mer amennyit mosogattam utána...szóval már alig várom, hogy olyat is ehessen, amit mi, mert akkor könnyebb lesz..szerintem. De erről a többiek többet tudnak, nekik -többségüknek- nagyobb gyerkőceik (is) vannak.
De répát, brokkolit, céklát, spenótot, zöldborsót, sütőtököt ilyesmiket puhára párolsz, vagy főzöd, és összeturmixolod főtt krumlival, feltétnek csirkemellet, pulykamellet sertéshúst is tehetsz hozzá, persze agyon főzve, pépesítve. Állítólag szeretik a salátafőzeléket és a meggyszószt is, ezeket még nem próbáltam.
Csirkemájat és halat is ehetnek már ilyen korban...bár én sertésmájas bébiételt is adtam már neki...paradicsomszószt is adhatsz.
Nem tom, ilyesmikre gondoltál? Ha nem, akkor bocs a fölösleges dumáértKép
üdv, Fény
fény
 
 


Szia KebiKép

Csatlakozok Fény véleményéhez. Nekem is nagy pocséklás volt főzőcskézni Marcinak. (Most 2,5 éves). Nekem is leginkább a bébiételeket ette. 1 évesen azonban már azt adtam, neki, amit mi is eszünk. Persze nem fűszereztem annyira meg a kaját. Ha esetleg olyan volt, amit még nem ehetett annyira, akkor aznap ismét bébiételt kapott.
Visszatérve: olyan kis mennyiségben nem tudtam főzni és mindíg olyan íztelen volt. Marcinak sem kellett. Bezzeg a bébiételt csak úgy lapátolta, pedig az sem volt fűszerezveKép
Itt 6 hónapos kortól vannak ételek. Kukucskáld meg, hátha találsz valamitKép
http://www.babaszoba.hu/services/recipe/list?age=2


DittaKép
Veronika nagyon szépségesKép Nagyon vonzódik az ilyen ruhákhozKép
Kenyérsütés??????


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép

Megvolt!!!! De most nincs időm, és főleg bátorságom leírni, a folyamatot!!!! KépKépKépKépKép

De majd beszámolok róla!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Üdv Mindenkinek!
Most csöppentem ide, de tetszik ami itt van.Remélem befogadtok.
Még nem vagyok kismama, de remélem ez évben sikerülKép
rityak
 
 


Szia RityakKép
Persze, örülünk minden kedves új kismamának és leendő kismamánakKép Mikorra tervezitek a babucit? Vagy ahogy összejön?

DittaKép
Mi ez a sok vigyorgó fej? Mi lett szegény kenyérből??KépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a segitséget,remélem sikerül valamit kikutyulnom.
Fény! a céklát s a parajt,hogy készited el?amikor tápszert irnak rendes adgot készitsek el s ugy tegyem a kajcsihoz?!Hanna milyen t.szert eszik?v. sikerült tejcsit szerezni?
Tökmag:nagyon aktív(fiu) bébi,2foggal ennél több monoklival,bár most infulenzával és köt.hártyával is gazagabb.
Koda!
Neked is köszi az infót!a kenyérsütö,hogy vált be?nagyon macerás vele ténykedni?
szia Rityak!jó ha bövül a csapat,bár én is új vagyok.
na,Viszlát mindenkinek!
(már joo lenne ha elaludna tökmag...)
kebi
 
 


KebiKép

Én megfőztem egyben két közepes céklát héjastól(tartott bő 3 óra hosszáig), majd amikor kicsit hűlt, lehúztam, a héját. Kis darabokra vágtam, kevés főzőlevet is tettem bele, és sűrű, de folyós állagúra turmixoltam. Kis műanyag kávéspoharakba szétöntöttem, lefdetem folpackkal, és lefagyasztottam. Két pohárral veszek ki Hannának, krumplit főzök hozzá, húst egyelőre nem, mert bébiételben kapja.A spenótot én natúr püréként vettem fagyasztva. Kicsit felengedtem, persze levágtam belőle egy kis darabot neki, a többit az apjának fokhagymásan megcsináltamKépszintén krumplit főztem hozzá, és összeturmixoltam. Elég sok kosszal jár mindkettő, de céklát sehol nem kapni bébiételben, spenótot is csak Hipp-et találtam egyszer, de méregdrága. ( egy barátnőm fokhagymás pürét vesz a lányának, 8 hónapos, és imádjaKép)
Tápszer: Mi nem tejalapút iszunk, (Nutrilon pepti plus 2 a neve), mivel úgy tűnik, tehéntejfehérje érzékeny Gigi. Én a reggeli szopizást egészítem ki neki, olyan 100 milivel, de van, hogy kevesebbel, attól függ, mennyi tejem van reggel.
Ebédre főzelék, és ha még éhes, kb. 1 óra múlva kaphat megint tápot. Kép Utána pedig lefekvéskor kap, ekkor 140-180 mili között eszik, ez is attól függ, hogy délután mennyit szopizott, mikor evett gyömölcsöt ilyesmi. Meg hát a kisbabák is emberek, hol ilyen az étvágyuk, hol olyan..mint nekünk felnőtteknek.
Épp most mértük meg, 7,5 kg...lehetne több is, de közben meg sajtkukac és nagyon erős. Csatolok egy képet róla, úgyis rég látták már a többiek is.
Tejcsit végül nem szereztünk be, mert némi lactoherb teával sikerült feltunningolnom magam, és a tápszert is elfogadta. Túl vagyunk a tápszer traumán asszemKép

LányokKép

Nem lakik itt a Selyemrét környékén valamelyikőtök? Én itt nem ismerek senkit, olyan jó lenne talizni környéken lévő kismamákkal!És persze benne vagyunk mi is egy babanetes szülinapi partibanKép
Kellemes napot!
Fény
fény
 
 


Sziasztok Lányok!

BÚÉK mindenkinek akivel nem dobtunk sms-t! Kép

Jó régen nem írtam! Sorry! Nem voltam gép közelben!

Hogy vagytok?

mi gyarapodunk rendesen! Kép Kilóban hála az égnek nem! -1 kg egyenlőre a mérleg! Bár tudnám ezt tartani! Kép Bár ma este is pizza lesz a vacsi és olyan, de olyan jó együtt enni Apával! Kép Kinek időbeosztása nem nagyon van tekintettel a hízásra hajlamos fenekemre! Kép

Pocaklakó: 13 hetes és 6 cm a fejétől a fenekéig!Kép Hogy ki ő? Nem tudom! Mindenki lánynak gondolja és már ki is válaszotta Apa a Blanka nevet! Pasi név? Az még nincs! Kép
Most egy kicsit pihi van, bár még nem voltam a dokimnál csak uh-n, mert hátul tapadt meg a méhlepény! No házasélet, no emelés és pihi. utóbbi nagyon megy, mert ha lehetne akkor egész álló nap csak aludnék!

Bence: reggelente megint balhé van! Nem akar oviba menni! Kép De csak addig amíg Apa be nem zárja a kaput! Utána minden rendben! Olyan szövege van, hogy néha nem győzöm nyelni a könnyeimet! Kép Nagyon várja a tesót. Puszilgatja a pocimat és minden nap elmondja, hogy szereti a tesóját! Kép

Millió pusza!

Üdv az újaknak! Kép

Pusza!
k
kriszta13
 
 


Jah, az előbb elfelejtettem Hannáról egy képet csatolni.
ÍmeKép
Kép
fény
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Végre adtál életjelet magadról!! Örülök, hogy jól vagy! Nálunk is volt egy ideig "no sex", mert a lepény nem volt jó helyen, de utána valahogy helyrecsúszott!Kép És a tilalmat is feloldotta a doki!Kép
Mostmár van otthon neted? Gyere msn-re! Olyan rég dumáltunk!

KodaKép
Szóval, hát az úgy volt...........
Kata (Kata007) msn-en bediktált egy tök könnyű receptet, ők gykran ezt sütik, mert nagyon fincsi. 50 dkg sima liszt, 25 dkg magvas liszt kellett hozzá.
Be is raktam a gépbe mindent, annak rendje, módja szerint, de a kelésnél rohamosan jött fel a tészta, úgy, hogy már a fedelet emelgette....!!!KépKép
Kicsit bepánikoltam, hogy mi lesz itt, de valahogy visszalökdöstem, végül ami "túlkelt", az hozzáért körben a fűtőszálhoz, és ott körben szénné égett!!Kép
Amikor kisült, ezt a részt körben lefaragtam, és a többi elég ehető lett!
Szóval ilyen letta premier! Van még mit tanulnom. Most vagy az élesztő volt sok, vagy, a Katának nagyobb gépe van, nem tudom...
Úgyhogy képet se csináltam róla, nem reklámoztam a ronda és finom alapesetet...Kép

Üdvözlöm az újakat!Kép

Panka, te is rég írtál!Kép

Holnap jön a tapétázó, a gyerekszobát újítjuk..... Mindent ki kellett rámolni, szóval most van itt egy kis kupi...

Sziasztok, Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy csinált e valaki előtakarékossági számlát a gyermekének? Gondoltam hogy nem lenne rossz Hannának majdani továbbtanulására gyűjtögetni. Tud valaki valamit ajánlani? Mit tudtok a Fundamentától

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy csinált e valaki előtakarékossági számlát a gyermekének? Gondoltam hogy nem lenne rossz Hannának majdani továbbtanulására gyűjtögetni. Tud valaki valamit ajánlani? Mit tudtok a Fundamentáról?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy csinált e valaki előtakarékossági számlát a gyermekének? Gondoltam hogy nem lenne rossz Hannának majdani továbbtanulására gyűjtögetni. Tud valaki valamit ajánlani? Mit tudtok a Fundamentáról?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Bocsika teljesen meghülyült a gépem tegnap. Azt hittem hogy egyszer sem küldte el, mert hiába néztem vissza nem láttam. Most meg látom hogy háromszor is itt van.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok lányok!
Remélem jól telik a hétvégétek!
Fény! Én selyemréti vagyok, csak sajna még nem kismama /de remélem ami késik nem múlik/.Örülök, hogy környékbeliek is vannak!
rityak
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Végre hallani rólad! A mobilszámod még ugyanaz, mint szeptemberben? Örülök, hogy ilyen ügyesen nő a bébi!

Búzaszem!
Mi is nagyon gondolkodunk egy előtakarékosságin, igaz 3 gyerekre egy kicsit húzós, sajna nem igazán tudok én se semmit, bár hívogatott egy hölgy de már nem tudom kitől mert nem olyan ismert, mondtam küldjön anyagot e-mailen, azóta is küldi.

Koda!
Még beleférek a nyolc napba: Boldog névnapot Marcinak!
Add át légyszi Emesének üdvözletemet, ha találkozol velük. Még mindig a Garanciánál dolgozik?

Kebi,Rityak!
Üdvözlet itt!

Fény!

Nagyon édes a lányod!



Lányok! SOS
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy jövőhét kedden vinnénk Rolit csípőszűrésre Riskó doktornő magánrendelésére. Be kell oda előre jelentkezni, illetve valaki tudja az árát? Ha jól tudom kedden: 17-19 ig van, csütörtökön 16-18ig igaz ez?

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Lányok, akinek már a gyerkőce átesett a bárányhimlőn, azoktól kérdezem, hogy ez milyen tünetekkel jelentkezik?? Mert a pöttyösödés gondolom később jön...
Most Veronikáéknál az oviban van járvány, és szerintem mi sem ússzuk meg, de jobb, ha még most túlesnek rajta. A hugom 20 éves, és még nem volt bárányhimlős!

Képzeljétek, tegnap kutakodtam a neten kenyér, kalács receptek után, és ráakadtam erre az oldalra:
http://www.gportal.hu/portal/emargit/
Lehet, hogy ti már ismeritek, de én eddig nem tudtam róla! Jobbnál jobb kenyér, kalács, muffin csodák vannak, legtöbb képpel!
Innen választottam egyet, a gépben dagasztottam, kelesztettem, majd sima sütőben sült.
Diós kalácskoszorú, ilyen lett:
Kép
Nagyon fincsi lett, és látványank sem utolsó!Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Ditta!
A bárányhimlőnek nálunk nem volt elő jele .A legelsők a fültöveknél és a nyaknál jelentek meg és a hónaljban mert ott van jó meleg .Úgy néznek ki mint a vízhólyag.
Ivett
zlotika
 
 


Ja még le maradt . A lappangási idő 3 hét, már csak azt veszed észre,hogy a gyereken vannak kiütések.
Ivett
zlotika
 
 


Ditta!
Tényleg nagyon jól néz ki a kalács amit sütöttél.
Én nem tudok sütni, tegnap csináltam csokis muffint és elég lapos lett. Igaz csak papirba tettem mert nincs muffin sütőm és nem mertem teletenni mert féltem hogy kifolyik. Ehető lett de nem szép. Ennyit az én próbálkozásomról.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ivett, köszi, majd figyelem, csak azért kérdeztem, hogy esetleg nincs -e más tünete, pl. láz.

BúzaszemKép
Ez az egy félresikerült muffin ne vegye el a kedved a sütéstől, az én első kenyerem is gyatra lett, és régebben sem érdekelt soha a sütés, de mostanában valahogy rákaptam!Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy szült-e valaki közületek a Semmelweisben Dr. Szabó Zsoltnál?

Meg úgy mi a vélemény magáról a kórházról?

Köszi:

Orsi

Kép
tokajkincse
 
 


Szia OrsiKép

Én ismerem a dokit, évekig hozzá jártam. Eleinte, mígy nem volt nagymenő, nagyon rendes volt, kedveltem. Aztán elkezdett változni, sajnos nem előnyére, és mire kinevezték főorvosnak, eléggé nagy lett az arca. Volt egy időszak, amikor a betegek a váróban azt kérdezgették, hogy ma milyen hangulata van a doktor úrnak. Eléggé magas lóról kezdett beszélni, ezért otthagytam. Mert azt gondolom, egy nőnek a férje után a nőgyógyászában kell megbíznia...mer ugye ő nyúkál oda, ahova csak kiváltságosokKép
Na szóval váltottam. És nem bántam meg. Hogy most milyen a szabó zsolt, nem tom, nem ismerek senkit, aki nála szült volna.
Ami a Semmelweis Kórházat illeti, nekem elég pozitívak a tapasztalataim, feküldtem másfél hétig a terhespatológián is, és császár után a gyermekágyas részlegen. A nővérek többség rendes aranyos, megfelelően tájékoztattak a kislányomról, rendszeresen cseréltek ágyneműt, stb. Meg voltam velük elégedve..
Fény
fény
 
 


Köszönöm!
Kire váltottál? Mert én még Hajason gondolkodom. Csak nekem kicsit gáz váltani Szabóról. Bár eddig velem nagyon kedves volt.

Amúgy mennyi most a tarifa a szülésnél? Mert fogalmam sincsen. Igazából azt sem tudom, hogy mennyit illik adni egy tanácsadáson vagy vizsgálaton...

Kép
tokajkincse
 
 


Tokajkincse!
Az én dokim Hajas nála szültem. Én csak jót mondhatok róla. Szerintem nem egy pénzéhes de azért nem árt ha néha adsz neki. Én az elején adtam neki ezret utána uhonként 2ezret szülésre 20ezret. Ez egyáltalán nem sok 30ból megúsztam az egészet. Mondjuk ez egy éve volt. Ha érdekel a doki irhatok még róla.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Nem ezret hanem 5ezret.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


haliho Lányok!
Nem tom mások,hogy vannak vele,de nálunk legfárasztobb a hétvége.Szombat:apával családlátogatás,barátok,vásárlás kis kirándulás s az elmaradt munkák bepótlása.vasárnap:uszás ami fél napot elvesz;bár nagy elönye:Lackó jól kifárad :-)) (igaz én is...)
Búzaszem!
Mi elötakarékossági számlát csináltatunk az egyik banknál(K&h) amihez bármikor hozzáférhetünk, 50000eft-tol évi 5% a
kamat.
Ditta!
Nagyon étvágygerjesztö a kalács.A tűzhelyed gáz v.villany?
Fény!
Nagyon édes a "kislányod".
a céklát most fogom kipróbálni,köszike a segitséget.
Ti nennyit alszotok napközben?!
a védőnéni még nem invitált kismama talira?dec.-ben volt(mi nem mentünk,mert fog dokinál voltam) de állitolag havonta van,ha jól emlékszem.
Nem rémlik,hgy végül is elválaltad a munkát?!
Én is a környéken lakom,de ne tom,hogy mit szólnál mivel nem reagáltál egy mail-re.:=)))
Lányok!
Hol lehet munkát találni? a barátnömnek,most fog lejárni a gyed,s sszeretne v.mit találni.
Jóóó Éjt Mindenkinek!!!
kebi
 
 


Nagyon köszönöm a névnapi jókívánságokat Marci napraKép

KebiKép
Olyan aranyos a kép a profilodbanKép Hogy hívják Tökmagot?
A kenyérsütő szuper, gyakorlatilag nem kell csinálni semmit, csak mindent beleönteni és ő magától dagaszt, kutyul, süt. Annyi dolgod van, hogy megeddKép

DittaKép
Húúúúúú....szuper a kalács!! Tuti finom lehet! Gyerekeknek ízlett? Nekem Marci meg sem kóstólja az ilyet. nem szereti a sütiket.
A kenyérnél ami megkelt az élesztő lett sok, ez tuti! A gép nem lehet nagyobb ennyivel! Mennyit tettél bele, mennyi liszthez?

CatKép
Emeséék jól vannak. Emese kapott új munkát, Zsuzsa segített nekiKép Sokkal több pénz meg minden. Szóval lehet, hogy pár nap múlva már nem is lesz a Garanciánál.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


HiKép Lányok!

Jövő héttől mennék táppénzre. Nem tudjátok véletlenül, most ez hogy megy? Mert a védőnőm azt mondta hogy a háziorvos ír ki tp-re (Dorkával még tanácsadáson adták a papírt), de a háziorvosnak meg kell valami nőgyógyászati igazolás. Most azt kitől kérjem? A fogadott orvosomtól (a diósgyőri kórházból) vagy a tanácsadáson lévő dokitól?
Nemsokára jövök már gyakran Addig is puszi, Marika

marika
 
 


Szia KebiKép

Már hogyne talizhatnánk, de milyen címre írtál? Mert naponta többször is nézek emilt, ha le tudok rogyni a gép elé, és nem látok tőled semmit...
De hívott talira a védőnéni, (egész aranyos az új védőnőnk), csak mondta, hogy majd ír emilt, hogy mikor lesz. Meg kismama tornára is hívott, csak elindulni nehéz, különben is nem tom, Hanna mit szólna hozzáKép
szóval a zsjudit@hajzso.hu címre írj, és megbeszéljük a részleteket.

TokajkincseKép

Jó ez a nick, teccikKép

Fenesire váltottam. Hajas nekem nem volt szimpi, amikor bekerültem a patológiára, és flowmetriát ultrahangozott, nem túl kedvesen beszólt, amikor felfeküdtem az asztalra, hogy úristen, hány gyerek van magában!? Mer hogy írtó nagy pocakom volt a Kisasszonnyal.
De amúgy semmit ne tudok róla. Ha viszont Szabó dokival meg vagy elégdve, ne válts. Az a lényeg, hogy NEked szimpi legyen, megbízz benne, és ha egy ideje hozzá jársz, és kedves is veled, szerintem fölösleges váltani. Ami velem történt, évekkel ezelőtt volt, lehet, hogy éppen csak rossz periódusa volt neki. Szerintem.
Ja és a lóvé. Nekünk ismerős volt, párommal tegeződtek, így közben nem fogadott el pénzt. A szülés után 30ezret vitt el a rendelésre a párom, és egy könyvet, amit még az osztályon olvastam, és kitárgyaltuk a dokivalKép Szóval ez amolyan poénos volt. SzerintünkKép)


RityakKép
Te is dobj egy mailt, és összehozunk egy talit.
De a többiek is jöhetnek ám hozzánkKép)
Kicsit még kempingezünk, de jó nagy nappalink van, heheKép)

Tudja valaki, hogy Mazsola muzsika van e hétfőn??? szocializálni kell Gigit, mert nem nagyon van lehetősége más babákkal lenni, és megijed tőlük. Meg amúgy is, mennénk már nagyon.
Fény
fény
 
 


DittaKép

ez a kalácsköltemény mesésen néz ki...de nekem eccerűen tilos sütnöm, mer így sosem fogyok le, se én, se a párom...bár én nem is fogyózom még a szopi miatt...de őőő...de tudjátok, bármikor le tudna fogyni, ha akarná! Kép
Hogy bírnak kamuzni, eszem megállKép)
fény
fény
 
 


..Te Kebi...

Nem lehet, hogy mi egymás mellett feküdtünk a semmelweisben mindkét kórteremben? És ősszel a moletti boltban összefutottunk?Kép
A kisfiad, Lackó egy nappal korábban született, mint az én lányom, Hanna. Én már vajúdtam, mikor téged császároztak, asszem.
Te gyönyörűen szoptattál, az leányom meg ordított és a fél osztály próbálta cicire tenniKép
Hm, mit gondolsz?
Fény (Judit)
fény
 
 


Tokajkincse
En Gazdik Irén dr.-nonel szultem es egyszeruen szuper. O is a Semmelweisben van.
Biocsi!
Sir a babo!
angelika27
 
 


Fény!
Szerintem is öszehozhatnánk 1 talit! Majd küldök mailt!
Ditta! Gyönyörű a kalács, ügyi vagy! Sajna nekem fogyózni kellene, úgyhogy inkább nem sütök.
rityak
 
 


Tokajkincse
En Gazdik Irén dr.-nonel szultem es egyszeruen szuper. O is a Semmelweisben van.
Biocsi!
Sir a babo!
angelika27
 
 


Sziasztok!

Ritykához hasonlóan, mi is még csak tervezzük a babát. Nem leszek egyenlőre nagy szószátyár, de jó olvasgatni a fórumot.

Búzaszem!
Én eddig Hajashoz jártam, de már 2 év nem voltam nőgyogyinál, viszont régebben szimpi volt, így terveim szerint nála kéne szülni, mondanál arról vsalamit, hogy te hogy kérted fel magán dokinak? Mikor jött a bab Te hivtad fel hogy jöjjön be, vagy hogy volt?

Rityka!
Kép Örülök, hogy itt vagyKép Zsoltinak nem említettelek, mert nem tudom Peti mit tud a dologból, én meg nem akarok kavarni. Bár látom már megváltoztattad az adatlapod, de szerintem mi nagyon jó ismerősök vagyunkKép
ancsa79
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánunkKépKép

Így utólag is köszönjük mindenkinek a névnapi köszöntéseketKép

Kicsit eltüntem, ez az idő nem mindig volt jó hatással a hangulatomra, nem akartam itt szórni a negatív energiátKép De jól vagyunk. Molli már teljesen nagy csaj. 8 hósan 10kg 15dkg voltKép Már nagyon aktív, lelkesen próbálkozik a felállással, már térdelésbe sikerül is felhúznia magát, tovább még nem megy, hát hiába, nehéz a kofferKép A négykézlábazás is heteken belül beindul majd, mert már állandóan kutyázik. Õ is kis dumagép, be nem áll a szája egész nap. Fogai száma is szépen gyarapodik, már 5db van. Beni is jól van, már várja nagyon az ovit, de megvárjuk a szeptembert.

LányokKép Árulja már el valaki a nagy titkot, hogy hogy lehet, két gyerekkel bevásárolniKép Hulla vagyok a végére. Már több verziót is kipróbáltam, de nem igazán jött be egyik sem. Az eddigi győztes: Mollit magamrakötöm a kendőbe, Benit pedig beültetem a bevásárlókocsiba.

MarikaKép
Keményedésekkel mi újság?
Tápénz: nekem anno a háziorvos azt mondta, hogy ő kismamát nem írhat ki, csak a terhesgondozó orvos. Ott meg nem kértek semmi papírt a magándokimtól.

CatKép
Kendőt használod?
Csípőszűrésen minden rendben volt?

RitaKép
Hogy vagytok? Keményedés van még?

DodusKép
Lóri nagyon édes a képeken.Kép
Remélem nem leszel sokáig távolKép

DavalliaKép
Üdv ittKép Nagyon édes a kislányodKép

BettiKép
Úgy látom, jól összejött neked ez az éveleje. Nyelvvizsgázni milyen nyelvből fogsz?

ÁgiKép
Remélem a bárányhimlő elkerül benneteket. Én is nagyon félek tőle.
Muffinsütéssel hogy haladsz?Kép

KodaKép
Kalácsot én is jobban szeretem a sütőben kisütni, igaz a kakaóskalácsot a gépben szoktam hagyni.
KöpködésKép
Na attól én is félek, hogy Beni majd az oviból mennyi "rosszat" fog hazahozni.
Marci mennyit nőtt és szerintem egyre jobban hasonlít Gabira.

BúzaszemKép
Hanna nagyon édes a szilveszteri képenKép

FényKép
MM: hétfő 10.30, helyileg tudod, hogy hol van, vagy leírjam?
Kodának van egy nagyon fini túrós muffin receptje, de most nem találom seholKép
Én sem lakom messze a SelyemréttőlKép (2 megálló) ha esetleg úgy gondolod....

KebiKép
Üdv ittKép Ti hova jártok úszni?

KrisztaKép
Jó hallani rólatok isKép Lepény miatt ne aggódj, biztos minden ok lesz, csak kíméld magad. Mikor lesz már otthon neted? Hiányzik az éjszakai chatelésünkKép

RityakKép
Üdv ittKép

DittaKép
Jól esett, hogy hiányoltál.
A Kata féle kenyérrecepttel annak idején Kriszta is így járt. Lehet, hogy Katának nagyobb a gépe. Mert pl. az én gépembe 60dkg liszt a max. amit lehet tenni.
Gyerekszobával hogy álltok?
Kalácsod nagyon szép lett.

TokajkincseKép
Üdv ittKép Egyik barétnőm júniusban szült Szabó Zsoltnál és ő megvolt vele elégedve.
Az én dokimnál a terhesgondozásért a magánrendelésen 5000-et kell fizetni.

AncsaKép
Üdv ittKép

Mindjárt dobok egy táblicskut is, már jó régen volt. A héten majd frissítem is, aki már nagyon régen írt azt kiveszem belőle.

Újak, nem szeretnétek bekerülni a táblázatba? Ha igen, akkor dobjatok meg egy mailben az adatokkal. Címem a profilomban.

Puszi mindenkinek, Janka

panka
 
 



Kedves Orsi !
Én lassan már 3 éve szültem Szabó Zsoltnál adjunktus és én megvoltam vele elégedve. Az elsőt is nála szültem és az éjszaka közepén behívták és nem húzta a száját,hogy be kellet jönnie kedves volt velem szépem el magyarázott mindent ez öt éve volt .A másiknál pont ő volt és akkor is kedvesen viselkedett. A kórházról csak annyit,hogy én is meg vagyok velük elégedve a csecsemősök is elég jók engem be is engedtek a kicsihez amikor a kékfényalatt volt.
zlotika
 
 


Köszi!
Akkor megnyugodtam! Nekem is ő volt a legszimpatikusabb, így megvárom, míg hazajön. Remélem nem nyaral sokat a nyáron! :-)

Kép
tokajkincse
 
 


Hali!
Panka majd javitsd át a korom 28-ra (lassan már 29 leszek Kép
Hú mennyire sokan lettünk,minden baba olyan szép Kép
Panka ha lesz tali szólj már léci,mert mostmár tényleg megszeretnék ismerni mindenkit Kép
Lányok nektek mennyi a korkülönbség a gyerekek között?
Tamás már szeretné a kistesót,de én még vacilálok,bár mire megszületne Bianka 2 éves lenneKép
Panka Molli baba is szép súlyban vanKép
Bianka hatalmas nagy lány lett,már sokat beszél(mondja BejjjjaKép 80cm és 12kg,szaladgálKép és nagyon-nagyon akaratos és huncutKép
Isten éltessen minden babát és anyukát Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Panka, Bea!
Mit csináltok ti, hogy ilyen súlyban vannak a lányok?Kép Laura 12 és fél kg...Szívesen kölcsön adnám nektek egy hétre hátha én csinálok valamit orsszul Kép
neva
 
 


Hahó mindenki..

Szerintetek miért nem alszik az én lyányom hajnalban? Képzeljétek el, nem elég az, hogy másfél két hete elkezdett mászni ( 7 hónaposan!), de egy hete felállt!, és lépegetni akar. Namármost, azért nyúz bennünket, hogy fel tudjon kapaszkodni állásba, és akkor fülig vigyor jimmy, de ha nem jön össze, ordít. Már az ágy szélén is feláll. Ott lépeget oldalra...
Ja és karácsony előtt egyedül felült, és teszi ezt azóta is.
Én meg csak kapkodom a fejem, az apja röhög, de ha fél napot vele van, ki van dögölve. Honnan van ennyi energia benne?? Úgy, hogy hajnaltól nem alszik, hanem az ágyban ülve vigyorog???
Mer én hulla vagyok...
Továbra is felébred, éccaka többször, de nem éhes, néha iszik és visszaalszik, de ma éjjel pl. semmi nem használt, csak a lötyölés..nézte az ablakból a havat, bizgerélte a hajam és cumizott. Negyed óra múlva visszatettem az ágyába, fal felé fordult, átölelte a maciját és aludt...nem értem én ezt...

Cipősöknek!

Van egy oldal, tök jó kölökcipőkkel harmad annyiért, mint a siesta.
http://www.bebicipo.hu/Scripts/prodList.asp?special=Y

Davallia,
adj neki egy kúpot, ha felébred, és akkor nem kell 10 percenként hőmérővel piszkálni, ártani nem árt, és te is nyugodt lehetsz, nem lesz lázas. Én mindig adok neki megelőzésre, rögtön a szuri után, még a doktor bácsi is itt szok lenni akkor.
Eddig sosem lázasodott be szuritól. Érdekes, a 3 hónaposnál nekem se sírt...

NevaKép

Én is csodálkozom ám, mert Hanna "csak" 7,5 kiló körül van, pedig mindjárt 8 hónapos...viszont nagyon mozgékony baba, az orvos már 4 hónapos korában azt mondta, hogy kb. egy hónappal jár előbb mozgásban a kortársainál...nem duci, erős kiscsaj, de nekem sem hízott soha olyan ütemben, ahogy elvileg kellett volna...barátnőm unokaöccse 10 kiló és másfél éves...nem egyformák. Ha egészséges, akkor biztos minden ok, ilyen alkat.

Fény
fény
 
 


Davallia!
Szóról szóra azt akartam írni, mint Fény, a kúppal kapcsolatbanKép Add be neki nyugodtan!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?