Új privát üzeneted érkezett!

Timurr,
valamelyik éjszaka mi se vettük észre, hogy azért nyűglődünk és kelünk óránként, mert bekakilt.Kép

KépKép
connie
 
 


megint csak pár kép erejéig ha még nem unjátok, aztán csak beszabadulok végre valamikor

tárgyalunk a shollal reklámszerződés ügyében Kép hihi

Kép
Kép
Kép

Majának , Jázimak és minden kis és nagybetegnek jobbulást.

Kép
juszti75
 
 


Kingu!
Láttam Fürtös képét a Kismamában; tök édes!
Kép

Lorca!
A segítségről a következőket:
Anyám: most éppen apámat és saját magát sajnálja; és már temeti aput.
Anyós: ha ő átjön, akkor csak azt hallom hogy ezt is rosszul csinálom azt is stb.
Sógórnők: hát róluk inkább nem is szólók, a többiek ismerik a történetet.
Barátok: csak ti vagytok.Kép

Szóval ennyi segítségem van!
Kép

Connie!
Hétfőn viszem a Petőbe Törpét, megnézik mi a helyzet és én is körülnézek kicsit!

Ildi

delfinke
 
 

 
 

Ildi
bárcsak segíthetnék valahogy.

Juszti
Boldi gyönyörű,kis csibészkeKép

Connie
de olyan bunkó voltam vele,na jól van ezt már nem tudom vissza csinálniKép
mikor lesz kész babafalva?Kép

Kép
kis betegem

Timurr
Vendég
 


Timurr
Jobbulást a kis betegnek!Sok sok gyógypuszit küldünk.

Ildi
Nem tudnék vhogy segíteni?Esetleg egy-két délután átmegyünk és játszok a két gyerekkel vagy nem tudom.Ha van valami ötleted,miben és hogyan tudnék segíteni,szólj.
Érted és apukádért is drukkolunk,hogy jól sikerüljenek a műtétek.

Zitmi,Connie,Pviki
Nagyon jó volt a mai tali!Örülök hogy tudtunk találkozni.
Zitmi,itt is köszi a meghívást még egyszer!
Na megyek,mindjárt végez a férfiszakasz a fürdéssel
Sziasztok,sztem ma már nem jövök,mert a Büszkeség és balítélet lesz az 1esen,a 3.4.rész,hmmm..a legjobb részek,itt fogok olvadozni a tv előtt:-)
Virág
villes
 
 


Connie: sajna az az oldal nem a legjobb: először mindig akadoznak a videók, hagyni kell végigfutni úgy (kábé 1 perc), és utána már rendesen meg lehet nézni, ha újraindítod.

Tomurr: jobbulást a drága kis Majának!!! És nem vagy béna, balf... meg még kevésbé.

Képzeljétek, most délelőtt voltunk először a városi könyvtárban mondókázós órán. Jó sok gyerek volt 3-4 hónapostól 3 évesig. Mindenki ült az anyukájával a földön, és énekeltünk, eljátszottuk a mondókákat. Utána kiraktak egy csomó játékot. Nagyon jó volt! Flóra kicsit meg volt ugyan szeppenve, meg főleg a mellettünk ülő kisfiúkat figyelte, de azért láthatólag élvezte a dolgot. Minden hónap első két csütörtökén van, szerintem megyünk majd rendszeresen.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Juszti
Boldi tüneményesKép Kép
V.
villes
 
 


Tomurr=Timurr természetesen Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ildi szegény, nagyon nem könnyű neked. De látod, itt rögtön felajánláják a lányok a segítséget. Legyetek most már hamar túl a nehézségeken!!!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Villes!
Köszi, ari vagy!Majd beszélünk róla!
Irigykedem ám a mai tali miatt! Kép

Réka és többiek!
Jövő héten mamatali?

Ildi

delfinke
 
 


Ildi,
férjem szabin lesz, úgyhogy részemről oké, mert itthon tudom hagyni a két fiút, és tudok menni korábban, mint eddig.

Virág megelőzött, de nekem is már eszembe jutott délután, csak nem kerültem már gép elé. Én is át tudok menni két napra, csak nem két egymás utánira, kb. 10-11-től amíg Tibi hazaér. Viszek kaját is.

Timurr,
Neked bevallom, hogy voltam már én is bunkó kicsit az Ákossal, igaz ritkán, de azért néha nekem is elfüstöl az agyam.Kép
Babafalva remélem másfél hét múlva előáll, már 80%-ban kész.Kép

KépKép
connie
 
 


Ildi,
Egy délutánra engem is beírhatsz, azt hiszem, nem lakunk messze. Nat nem egy megbízható vendégjáró, de ha gáz van, gyorsan hazahúzunk. Elég idétlen vagyon ahhoz, hogy semmi hasznomat ne vegyed, de legalább rájössz, hogy lehetne rosszabb is.

Kép KépKép
lorca
 
 


Ildi!

Én is szívesen átmegyek, ha van még hely az előjegyzési naptárban Kép
És vmikor összefuthatnánk egy séta erejéig is, ha az időjárás engedi Kép

És persze mennek a drukkok mindenre, amire szükséges Kép

Bea,
olvastam igen, köszönöm. Kicsit el is kettyentem rajta, nem semmi az áruk Kép de muszáj lesz vmit kitalálni, mert tényleg száraz itt a levegő. Nem is lesztek itthon a hétvégén?

L
lirian
 
 


Lányok!

Köszönöm szépen nagyon kedvesek vagytok!Tényleg megható, hogy ennyire segitőkészek vagytok! Kép
Lorca!Jót mosolyogtam a hozzászólásodon!

Juszti!
Nem tudom ma tartjátok-e; ha igen akkor:
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK BOLDINAK!

Kép

delfinke
 
 


Lir!
Hát már tényleg jó lenne összefutni; 100 éve nem dumcsiztunk!
Ildi

delfinke
 
 


Ildi!
most néztem ki, esik az eső, és sajna ma kocsim sincs... de ha gondolod, beszéljünk meg vmit, és akkor kirántom Zsolt alól a járgányt aznapra Kép
Vagy ha csapadéktalan idő lesz, egy nagyot sétálunk Kép
lirian
 
 


Lir!
Oké, megbeszélünk valamit!Tök jó lett volna ha ma át tudtok jönni; itthon ülünk és kivételesen semmi dolgom! Kép

Majd legközelebb!

UTÁLOM EZT AZ IDÕT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

delfinke
 
 


Sziasztok!
Bejelentkezem, hogy nem hagytalak el Benneteket, és most életjelet adok.
Ro beteg lett, elkapta tőlem, szegényke...Kép És még én sem vagyok rendben teljesen. Plusz a napi teendőket látom el, készülök a munkáimra, igyekszem belerázódni az új évbe.
Próbálok majd bekapcsolódni, most kicsit elvesztettem a fonalat.
Remélem még szerettek minket, mi nagyon szeretünk Mindenkit!! KépKépKépKép
Jövök majd.
Puszi: Erika
vezso
 
 


Drága mindannyian! Köszönöm a hiányolást. Kicsit zűrösek a napjaink mostanában, mert Ákosnak ismét fogai nőnek - sztem a 4-es rágók. Állandó az anyaanya vegyél fel.Kép Végzem közben a házimunkát, és segítek a férjemnek, mert a titkárnője - aki áprilisra babát vár - elájult a vérvételen, és össze is hányta a rendelőt, most nincs, mert kivizsgálják.Kép Remélem semmi baja nem lesz.
Ákos taknyos is, és minden ami ezzel jár.Kép

A gyermekek tündériek a képeken.

Kriszta,
megnéztem a videókat, nagyon stramm kiscsaj Flóra.

Timurr, Lorca, HüpiKép

Ákos kicsi szívem még most is átalussza az éjszakákat, nem tudom, hogyan csinálja.Kép Ezért ha néha olyan éjjel van, hogy ébred, akkor rohanok mint a nyúl hozzá, mert akkkor nagyon nagy baj van. Szerencsém van. Nem befolyásolta a fogzás sem túlzottan az éjjeli alvást, sem az új mozgásformák.
Új mozgásformák: bútorokba kapaszkodva körbejárja a lakást, és néha ha elfeledkezik magáról, kapaszkodás nélkül is áll.Kép Formabedóba beteszi a gömböt, a többi túl bonyolult.Kép Evés közben etet kanállal.KépKépKép Dumál, és megtanulta azt, hogy az ajkán mozgatva a kezét bürrög, pápázik, csak tapsolni nem hajlandó semmi pénzért, pedig folyton megtapsolom.Kép

Röviden ennyi, igyekszem jönni többet.

Kép

Kép
vizimano
 
 


Karácsony:

Kép

Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Ildi: nagyon kedves vagy. Igen , ma.
Boldi nevében is : köszönömKép

Kép
juszti75
 
 


Vizimanó: szépek vagytok. Hogy Ákosod mekkorát nőtt!!!!!

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Mi is sok boldog névnapot kívánunk Boldinak!
Kép
Kis huncut kópé ezeken a képeken.Kép

Vizimanó,
Végre képek a szépszemű (egyik) kedvencemről.Kép
Nem lehet, most könnyű neked.Kép Úgy látszik ez a január mindenkinek ilyen melós.Kép


Lassan névsorolovasást kell tartani, nekem minden félórában eszembe jut valaki, aki nem ír. Legutóbb Patri, Vaktyúk, Cerzsebet.Kép

A reggeli jó hírek: átléptem a 80 kilós álomhatárt!!! Persze felülről lefele! Igaz csak fél kilóval, de akkor is!
Kép

Más: a régi kiságyat mégsem tartjuk meg, mert nincs elég helyünk. Elvileg megjavítható ha valaki tud kicsit barkácsolni, de csak fixre, tehát nem lehet többet állítani se a rácsot, se a magasságot. Ha valakinek kell, nem tudom, nagymamához ágynak, vagy babakanapénak, vagy az alkatrészei, akkor odaadjuk, csak jöjjön érte. Párom hétvégén szétszedi, és ha senkinek nem kell, vasárnap este kidobjuk. Így néz ki:
Kép
A matrac, a párnák meg a pihenőszék az nem tartozik hozzá.KépKép

KépKép
connie
 
 


Jaj, ettől az oldaltól elhaltam:
http://www.okosbaba.hu/index.html

Istvános topikban találta valaki.

KépKép
connie
 
 


Connie : köszi
megkaptad a mélt a képekkel?

Kép
juszti75
 
 


Isten éltesse Boldi babát!

KépKép

Juszti,
nagyon szép a kép, amelyet magatokról küldtél mailbenKépKép! Ezt profi fotós készítette?

Connie,
jaj de jó neked, számomra csak álom a 80 kilós határ átlépése, jó messzire vagyok onnanKépKép!

Vízimanó,
olyan szépek vagytok ezeken a fotókon! Komolyan, igazi anyaság-hangulatuk vanKép! Nagyon szeretem azokat a képeket, ahol a babák a mamájukkal láthatók.

Vezso,
persze, hogy szeretünk, gyere majd, ha jobban lesztek!

Viki, Connie, Virág,
Én is köszönöm, hogy eljöttetek tegnap, olyan jó volt látni titeket és a babákatKép! Azért remélem, nem éreztétek magatokat rosszul, és jöttök majd máskor isKépKép... Teszek majd fel pár képet tegnapról.

Maja baba, Ákos baba, Ádám baba, Rozi baba gyógyuljanak meg!És a mamák is!

Ildi,
neked nagyon-nagyon szorítok apukád műtétjéhez, és a tiédhez is!

Virág,
a Büszkeség és balítéletet én akkor láttam, amikor Violát vártam, 2002 Karácsonyán. Én is beleszerettem ebbe a filmbe, és most is olyan szívesen újra nézném, de 2 gyerek mellett lehetetlen. Szerinted nincs meg videofilmen vagy DVD-n?

Rohannom kell ebédet főzni, pedig még annyi mindent szerettem volna írni...De a délelőtt eltelt a védőnő látogatásával, itt volt nálunk másfél órát. Nagyon szeretjük, pályakezdő, és annyira aranyos. Viola imádja, szerintem egész nap eljátszana veleKép.

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek: Zitmi
zitmi
 
 


Juszti,
meg, csak nem bírtam válaszolni, Ákos most is itt kapaszkodik a nadrágomba és reklamál, nem akar aludni, pedig mindjárt összeesik. A képek szuperek!

KépKép
connie
 
 


Juszti
Mi is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK A GYÖNYÖRÛ BOLDI BABÁNAK!

Zitmi
Én felvettem a Büszkeség és balítéletet,de valami lassítós módon lett beállítva a videó,hogy a 240 perces kazira ráférjen az összes rész.(Még jövő csütörtökön lesz.)Csak akkor tudjátok lejátszani,ha a ti videótokon van ilyen mód.

Connie
Gratula a fogyáshoz!

Vizimanó
Nagyon szépek vagytok a képeken!Csillagszemű Ákos nagyon drága!Kép

Timurr
Maja jobban van?

Vezso
Rozi már kifelé jön a betegségből?Sok sok gyógypuszi neki!

Meggárgyulok már ettől az időtől.Néha olyan,mintha már sose jönne el a tavasz.Kép

Na megyek dolgomra,lejárt a mosógép.

Ja,KinguKép
Én is láttam Botit a Kismamában!Nem is dicsekedtél vele,pedig nagyon jó kép róla!Kép

Virág
villes
 
 


Virág
köszi jobban van,csak olyan nehéz elaludnia,mert egyfolytába köhög akkor.

Rozikának jobbulást és a többi babócának,anyukának is.

Ildi
milyen rendesek a csajok,teljesen meghatódtam

Bár tudom én,hogy ilyen rendesek vagytok,de akkor is.

Kingu
én is észrevettem egyből Boti babánkat,édesKép

Juszti
Boldog Névnapot Boldinak itt isKép

Connie
gratula a fogyáshoz,szerencsére elromlott a mérlegünk így nem stresszelem magam mennyi vagyokKépKép

Vizimanó
Gyönyörűségesek vagytokKép

Virág,Nebula,Vezso,Connie
köszi a jókívánságokat

pusz

Timurr
Vendég
 


Nebula,
Képzeld, most jött meg a karácsonyi csomag! Gondolkodtam, rajta, hogy letagadom, mert olyan jók azok a csempedíszek, férjem meg a csokira rabolt volna rá.KépKépKép De inkább elviszem a köv. talira.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie: hurrá Kép Én már letettem róla, hogy valaha odaér. Az egyik barátnőm mondta, hogy neki még semmi nem tűnt el, de olyan sokszor volt, hogy 2-3 hónap alatt ért haza valami. Vajon hol pihenhetnek ezalatt a csomagok, levelek? Egy íróasztal mögött? Na mindegy, nagyon örülök, hogy megérkezett, és köszi, hogy elviszed.

Boldinak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Boti képéről jut eszembe, gyorsan küldök a mamámnak egy sms-t, hogy hozzon nekem holnap januári Kismamát. Hihetetlen, de holnap jönnek!!!

Vizimanó: én is nagyon örültem, hogy írtál. Ákos tényleg nagyon nagy fiú már. Az éjszakákért irigyellek persze, de még inkább örülök neki, hogy nem mindenki küzd az éjszakákkal. Kívánom, hogy a fogacska gyorsan kibújjon!

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


sziasztok
Connie mail ment, amúgy földiek vagyunk

Nebula szeretném a segítségedet kérni. Lehet, hogy a szakdolgozatomat az USA felnőttoktatása és a magyar felnőttoktatás különbségéről fogom írni. Ez az egyik variációm. Szeretném megkérdezni, hogy tudsz e valamit az ottani felnőttoktatásról, vagy anyagot ajánlani hol tudok utána nézni, milyen szakirodalmat nézzek meg, stb. és ha csinálok kérdőívet akkor van e olyan ismerősöd, aki munka mellett vagy gyerek mellett tanul és szívesen kitöltene kérdőívet. Másik variációm a magyar felnőttoktatás jogi háttere, ha ezt választom, akkor itt is szeretnék majd kérdőívet készíteni.

Más: Timurr kis Majának mielőbbi gyógyulást. Tegnap gondolkodtam azon, hogy Kaposvár nincs is olyan messze Pécstől, tavasszal vagy nyáron esetleg tudnánk mi is találkozni.

Jövő héten szigorlatozom, úgy néz ki, hogy Hajnalkánál mégsem a foga volt elsősorban a probléma, hanem ő is beteg lett. Úgyhogy minden vizsgázónak HAJRÁ!!!
Megyek, mert a fiam elrabolta a kávémat.
Monika
monazsu
 
 


Tegnapi képek:

Kép

Kép

Kép

Kép
zitmi
 
 


És még párKép

Kép

Kép

Kép

Kép




Virág,
köszönöm szépen, nagyon aranyos vagyKépKépKépKép! Megkérdezem majd a férjem, hogy nekünk van-e olyan funkciónk a a videolejátszón!
zitmi
 
 


Én is teszek fel pár képet tegnapról,bár nem sokat csináltam és az a kevés se sikerült vmi jól:
Dóri ilyen ügyes!
Kép

Dóri és Viki egy "küzdelmes", pelusozás utánKép
Kép

Ákos:
Kép

Kép

Viola és Vigáj:
Kép
villes
 
 


Zitmi
Ez a kép Dóriról csuda szép!!Le is mentettemKép

Engem "lefejezhettél" volna a képeken-hogy Vezso szavaival éljekKép
villes
 
 


nagyon köszönjük a névnapi jókívánságokat! felteszem ide ezt a képet nem dicsekvésképpen de úgy szeretem.

ZItmi: Igen, profi fotós csinálta , én befényképeztem az analóg képet digivel és a többit ( fekete-fehér, keret ) én ügyeskedtemKép
jaj olyan szépek vagytok a minitalis képeken, mamák babák.
Connie reagálok majd csak most áll a bál Boldika elkezd lassan mászni, izeg mozog már fél szemem rajta a többi kezem meg lábam meg házimunkázikKép

a kép
Kép

Kép
juszti75
 
 


Juszti
Gyönyörű ez a kép!

És köszi a Don a tigrisek közt kompozíciót:Don eddig 3x látta,mind3x extázisba esettKépKedveli a tigrist,mert a tányérján is ez van és ha már előbukkan a kaja alól,az azt jelenti h Donnak már igencsak tele a pocijaKép Ezt pedig nagyon szereti.
Ma ettünk először spenótot,ezt is imádta.A kis haspókKép

Wester
Rég nem hallottunk Rólad/Rólatok.Minden rendben?Kiderült valami a pajzsmirigyről?Ugye nem kell műteni?

Minden betegnek sok-sok gyógypuszi
Virág
villes
 
 


Hüpi,
Köszönöm, hogy hiányoltál, jólesett Kép
Azt hiszem, hogy a lányom újévi fogadalma az volt, hogy felfedezi a világot Kép és ezt ezt igencsak betartja.... sőt úgy vélem, úgy képzeli, hogy a veszélyesebb felével kezdi Kép Kép
Egész nap a nyomában vagyok, állandóan, mindenhol feláll, mászik be mindenhova, és alig van vezeték a szobában, mégis megtalálja. Teljesen ki vagyok purcanva. Kép Kép
Ádinak gyógypuszi Kép

Timurr,
Majának jobbulást, szegényke, gyógyuljon meg minél hamarabb. Kép

Vizimanó,
Ákosnak is sok gyógypuszi Kép Ákos szemei nekem is nagyon tetszenek Kép Kép

Vezso,
Rozinak is jobbulást Kép
Én karácsonykor voltam beteg, mandulagyulladásom volt, és végig vidéken voltunk a nagyiknál, és attól rettegtem, hogy Gréti is elkapja tőlem. De szerencsére megúszta...
Elkérhetem tőled azt az alapanyag listát, amit Connie-nak összeállítottál? neraskukacfreemail.hu köszi

Pviki,
Dórinak grtalulálok az áldogáláshoz Kép Kép

Juszti,
Boldinak nagyon boldog első névnapot Kép Kép
Kép

Bea, Virág,
Grétinek is ugyanilyen turbinát vettünk karácsonyra, ő elég jól elvan vele. Nagyon szeret mellette felálni, és a cuccokat leszedegeti róla Kép
Szerintem dicsérjük ezt a masinát, hogy ez a játék legyen a topik babáinál egyen-turbina Kép úgy mint a micimackós fürdőkönyv Kép Kép

Ildi,
Nagyon sajnálom apukádat, de hátha rendben lesz mninden.
A kezműtéted után pedig remélem már nem kell küszködnöd vele.
kínánom, hogy Marcipán gyógytornásza most már érjen el sikert.

Kingu,
Sajnálom a vizsgádat, sajnos ezekhez szerencse is kell, nem csak a tanulás.
Fürti nagyon édes Kép

Ami a legrosszabb:
Gréti megint leszokott az evésről, vagyis újból nem eszik szilárdat. Nem mintha evett volna. Kép Kép
Karácsony előtt már olyan jól evett mégha keveset is, de a karácsonyi családlátogatsok alatt nem akart enni, az új környezet elvonta a figyelmét, gondolom. Aztán rájöhetett, hogy elvan ő a bébékajcsik nélkül, úgyhogy most megint nem kell neki semmi.
Connie, mit gondolsz, meddig mehet ez így???? Holnap 8 hós lesz Grétinek, nem lesz így valami hiánya pl vas?

Szerintem még akartam valakinek valamit... de elfelejtettem...

Akiren
akiren
 
 


Hello!
Connie
Ma nagy az örömöm! Hiányoztam v.kinek, Neked!! Kép
Olvasó üzemmódba vagyok,azt hiszem így is maradok csak ha v.mi kérdésem van akkor írok asszem! A kis önző, mi? Rájöttem jobb nekem olvasgatni titeket, mint hogy irogassak!

Amúgy akarácsony nagyon szép volt, Szonja teljesen el volt ájulva a karácsonyfától, meg mindentől ami csillogott, villogott. mi meg tőle voltunk elájulvaKép
Mászik mint egy kommandós, néha ha olyan kedve van négykézláb mászik. Feláll mindenhol, videót kapcsol, felvesz vele ezt-azt, dvd hangosít. Pedig úgy el vannak rejtve, de addig addig míg megtalálja... Nagyon nagyon sok mindent csinál újabban le sem tudnám írni, pogácsát süt (Timurr forever), integet, megmutatja a pociját, az okos (!) fejét, grimaszol(zoolander arc), és még annyi mindent. Ez nem dicsekvés ám, gondolom a hasonló korú babéknál ez megy, de nekem nagyon nagy öröm.Kép
Mindenkinek köszi aki megjelölt a wiwen, nagyon jól esett hogy befogadtatokKép
Szonja 10-én lesz 10 hónapos, de még csak az ínye sincs megdagadva, nem tudom lesz -e fogunk valaha, vagy mehetünk az sztk-ba...

Tényleg! Kérdésem lenne! Nagyon száraz a bőre, úgy mint mondjuk az enyém télen. Fürdetőkrémmal fürdünk még mit kenhetek rá, testápoló???

Na, csak hogy ne merüljünk a feledés homályábaKép
egy kép Szonimról!!
Kép
cerzsebet
 
 


Timurr,
Maját hogyan tanítottad meg tapsolni? Nagyon édi a videon Kép
Grétit próbálom tapsoltatni, de nem érdekli. Ha én tapsikolok neki, akkor néz egy darabig, aztán otthagy Kép jobbik eset, ha rám mászik Kép
Ha az ő kezével tapsolok, akkor azt kifejezetten utálja, és akkor is otthagy Kép
Viszont pápá-zik Kép Kép Igaz, hogy csak nekem és csak a kiságyból, de akkor is!!! Kép

Akiren
akiren
 
 


Sziasztok!!

Írtam nektek egy jó hosszút de Fürti bűvész 1 gyors és találó mozdulattal eltűntette mielőtt elküdtem volna..Kép

Köszönöm lányok az együttérzést, de ma véglegesen lezárult az X aktaKép szemmel láttam, hogy nem sikerült a vizsgám, no sebaj, jó lesz valamire az az 1-es, legfeljebb öregkoromra lesz mire támaszkodnom..Kép

Igen, Fürti bekerült a Kismamába, szoktam néha képeket beküldeni, de álmomban sem gondoltam volna, hogy beteszik a képét. Nagyon kellemes meglepi volt..Kép

Vizimano, Vezso, Timurr!
Ákosnak, Rozinak és huncutszemű Majának jobbulást kívánunk és sok sok gyógypuszit küldünk!!!
Sajna mi is taknyolunk, úgy haragszom magamra, hogy 2 helyen is voltunk ahol taknyosak voltak a gyerekek, tuti ott kapta el Fürti. Viszont nem tudtam, hogy ott betegek a gyerekek aztán ugye karanténba sem zárhatom a Botit, de ha tudtam volna, hogy folyik az orruk talán kihagytuk volna ezeket a "bulikat".

Connie!
Gratula a fogyáshoz, nagyon ügyi vagy!! Sajna én nem vagyok kitartó és most olyan a lelkiállapotom, hogy egyenlőre nem bírok fogyózni, de azt hiszem ez a sok stressz a suli miatt szépen beindítja majd a fogyást nálam...

Juszti!
Boldinak mi is boldog névnapot kívánunk!!!!!

Már nem is tudom az előbb miket írtam, de most sajna mennem kell...Kép

mindenkinek jó éjszakát

kingu


küldök egy képet a kis olasz pasimról...Kép (Vinci kalapos képe után itt van még egy kis maffiózó..Kép
Kép

itt hajszárítás, melírozás és dauerolás után..Kép

Kép
cica29
 
 


Elfelejtettem írni, hhogy nagyon jók a mini babatalis képek!!!!

Juszti!
A tiétek is nagyon tetszik!!!
Profi!!

kingu
cica29
 
 


Cerzsebet!

Nekem szaraz bor eseten a doktorno ket dolgot javasolt. Furdetoolaj (Eucerin, vagy Linola Fett) Egyik sem tul olcso. VAgy pedig krem, nekunk a Lipobase kremet ajanlottak tobben. SZerintem a furdetoolaj tuti jo.

UDv, BJ
babjag
 
 


Akiren,
Az egyik kolléganőm a most 20 hónapos leánykáját egy éves koráig kizárólag szoptatta. Volt ugyan probléma, amikor bemutatkoztak, a nem cicis kaják, de mostanra rendesen eszik. Semmi gond nem volt belőle, rendesen fejlődött, ha nem is vészes sebességgel. Eleinte elég válogatós volt, de még így se alakult ki semmiféle hiány.

Vizimano,
Milyen nagy Ákos! Nekünk is vannak olyan almáink a karácsonyfán. Sajnos Natit nem érdekelte, csak a csillagszóró. Én is küldök egy nagy adag irigylést. Azért ettől nem kell éjszaka felkelned, jó hír, hogy léteznek még átaludt éjszakák.

Ildi,
Ezt az időt én is úúútálom. De legalább karácsony óta tovább tart a nappal!

Kép KépKép
lorca
 
 


Akiren,
Egy éves koráig valóban nem gond, de általában nem várják ki az egy évet, csak elkezdik hamarabb.Kép Az anyatejben is van vas, és vannak mellette olyan anyagok, amik elősegítik a felszívódását, így az sokkal jobban hasznosul, mint a más forrásból eredő vas. Szóval hiánybetegsége biztos nem lesz.Kép

Kingu,
sajnálom a vizsgátKép
De az a maffiózós kép, egyszerűen csúúúcs!

Villes, Zitmi,
jók a minitalis képek, köszi! Le is mentem őket.

Cerszebet,
Kommandó Szonja.Kép
Száraz bőrt nem tudom, de azt hiszem én is kipróbálom, amit Babjag írt.

KépKép
connie
 
 


Boldinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!! Isten éltesse sokáig, füle érjen bokáig.Kép

Aranyosak vagytok lányok, de ezt a képet magamról csak terápiás célból tettem fel, hogy lássam milyen amorf, dagadt vagyok.Kép DE! Márc. 19 és 25-ig - öcsém esküvőjéig muszáj valamilyen elfogadható formába gyúrnom magam.KépKép

Virág,
nem kell téged lefejezni, így vagy szép, és nagyon szép vagy.Kép Pedig én kritikus vagyok.Kép

Kingu,
Don FürtiKépKép Én is láttam a Kismamában.Kép Nagyon tündéri ott is.Kép

Connie,
nagyon nagy gratula, nem is akartam mondani, hogy a műtermi képeken mennyivel vékonyabb vagy, mert a múltok is úgy volt, hogy én vékonyabbnak láttalak, a mérleg meg mást mondott.Kép Hajrá, csak így tovább.Kép

Nekem egy ismerősöm azt mondta, hogy azért nem tudok Norbival fogyni, mert nekem a normál súlyom 60 kg körül lenne, és én ennél kevesebb vagyok, és az update-tel a szervezet a normál súlyra irányul.Kép Na jó, el is hiszem, mert amikor csak megpróbáltam, csak hiztam tőle.Kép

Kriszta,
anyukám kezdő körzeti dokiként - velem az alvó angyallal - osztotta az észt a kismamáknak, hogy ez könnyú, csak szoktatás kérdése stb. stb. DE ! Megszületett az öcsém, akinek 8,5 hósan volt az első éjszakája amit nem ordított át. Becsületemre mondva minden éjjel ott ültem anyu mellett ész altattuk öcsit.KépKépKép Gondolom milyen hatékony segítség lehettem 3,5 évesen.KépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Kingu
Don Vince üdvözli Don BotitKép
Állati jó mind a két kép,és a felirítozáson híztam 2 kilót-ha igaz,h a nevetés hízlalKép
V.
villes
 
 


Lorca,
az idén főleg csak a törhetetlen díszek kerültek a fáraKép
Sztem ez tényleg alkati dolog, hogy ki hogyan alszik. Nálunk eddig komoly altatás volt, most kb. 2 hete megy az, hogy le kell tenni az ágyába Ákost, és elsimogatja az állatkáit. Bevallom sírtam, hogy már nem a hajam símogatására, és az " A csitári hegyek altatt..." c. dalra alszik el.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimano
Képaranyos vagy.

V.
villes
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?