Új privát üzeneted érkezett!

Boldog, sikeres, egészségben, szeretetben töltött új esztendőt kívánunk mindenkinek!

Kép

A buliba menőknek jó bulizást!
Kép

Az otthonmaradóknak is vidám estét!
Kép

Hajni, Ákos, Gábor

KépKép
connie
 
 


Connie: kentem én azzal is van csepp és zselé is sajna az se segített. Végül kapott egy germicid cét mivel kis láza is volt,de előtte 4 órával panaadolt is. a férjem is azt mondja hogy a foga viszont a torka körül van egy kis trutyi amit nem tudok leszívni csak hallom hogy szörcsög. Hiába lazítom nem jön "le". Az orrszivó szinte üres. Félek nehogy a fülére húzodjon.

Nekte is BUÉK!

Kép
most megyek a boltba kifliért Vezso töltött kiflit csinálok.

Kép
juszti75
 
 


Hihi, férjem is boltba ment kifliért.Kép

Hát, lehet, hogy a torka fáj, akkor se szeretett Ákos feküdni. Amit nem tudsz leszívni nem megy a fülére, Ákos is folyton szortyizott, mikor náthás volt akkor is, mikor már nem jött ki semmi. Jégvirág belinkelt ide egy cikket akkoriban, hogy kis "röfizés" miatt nem kell aggódni.Kép

KépKép
connie
 
 

 
 

köszi. Most elaludt a drágám igy bolt későbbre. Úgy izzad hogy csupa víz a kis lepedője a feje alatt.te is Vezso kiflit csinálsz? mi csináltunk anyukámmal Vezso lekvárt is. Vezso lehetne Vezsella Nigella után. Kép Sőt könyvet is adhatnál ki Vezsokám. Én is megkaptam a Nigella könyvet karira. Hááááát érdekesKép viszont most jól ráizgultam a kiflikre.
Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam hozzátok:

Nagyon Boldog, Sikerekben Gazdag Új Évetr Kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi, hogy így eltűntem,de vendégek hada volt nálunk, tanulás stb., de a jan. 3-ai pénzügy vizsga után teljes gőzzel jövök...Kép
Gondoljatok rám kedd du. 4-kor. Úgy szeretném ha sikerülne.........

üdv. mindenkinek

kingu és boti
cica29
 
 


Sziasztok!

BUÉK! KépKép

Bocsi, hogy eltűntem du-ra Kép Rozi rajtam aludt el és meg sem mertem mozdulni, olyan édes volt. Aztán meséltem a nagyoknak a Csokiországról. Hogy oda utazunk, ahol minden csokiból van, pl kerítés, meg habos kakó jön a kútból, málnaszörp a patak és habcsók nő a fán.Stb. Befeküdtem a Zsófihoz, így meséltem, és persze én is elaludtam ott. Ha este nagyon eltűnök, akkor azért van, mert elalszom. Előtte viszont a család többi tagja bitorolta a gépet. Gondolkodtunk is, hogy lassan mindenkinek külön szgép kell, egy tutira nem elég nekünk.

Szóval receptek jönnek ma.

Juszti
Nem csinálok kiflit, mert sajnos tegnap már nem lehetett kapni a boltban itt Pomázon, le volt harcolva a választék. A corába meg nem megyünk most el, az biztos, vmi mást csinálok majd, pl sajtfelfújt kis csípős szósszal vagy még nem tudom.
Majd jövök még, most mennem kell.
Vezso
vezso
 
 


Én is jöttem egy kicsit hozzátok!

Nagyon jól elvoltatok itt tegnap este. Jót szórakoztam rajtatok! Jobb mint egy tv műsor!Kép

Most még egy kicsit ráérek, mert a gyerek alszik, lencse már ázik, lakás félig rendben, férjecském este nyolcig dolgozik. Itthon fogjuk tölteni a szilvesztert, semmi extra az idén. Habár nem tudom, hogy ki fog hozzánk jönni, mert nálunk a meglepetések nem ritkák családon belül.

Készitek ma egy videókazettát az Ádámnak. Felveszem a tv-ből a 2005-ös eseményeket. Ez történt ebben az évben fiacskám, amikor te megszülettél!Kép
Ezt csak azért írtam le, mert hátha még valaki kedvet kap hozzá. Szertintem tök jó. Nem azért mert én találtam ki!Kép

Kép


hüpi
 
 


Sziasztok!

Hüpi ez jó ötlet! Hol és mikor lesz ilyen mi történt 2005-ben műsor?

Én malacot sütök, meg tarját meg krumplisalátát csinálok, meg muffint meg kókuszgolyót meg zellerkrémlevest (úgy megkívántam).

Vezso: Köszi a képet, ez kellett Kép

Kingu: Meglesz Kép Nekem jan 4-én lesz vizsgám.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
12.35 MTV1 Ts2005 /1 óra/
14.10 Dunatv Klip-mix magyar slágerek /fél óra/
18.30 TV2 Tények /fél óra/

Szurkolok a vizsgáitokra!Kép
hüpi
 
 


NAGYON BOLDOG,SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDEN BABÁNAK,MAMÁNAK ÉS PAPÁNAK
VIRÁG,VINCE,ZSOLT
villes
 
 


Hüpi,
ez egy szuper ötlet, mi is, mi is, mi is!!!! Bár a TS-ről már lemaradtunk.

Juszti,
Én viszont szintén Vezsella kiflit csinálok.Kép Meg hozott a párom rákrudakat, abból csináltam salit (amúgy szusihoz való, de azt utálom, egyszer egy éjszakát szenvedtem tőle, olyan rosszul voltam), lesz még franciasali, meg baconbe tekert virsli. Elég eklektikus vacsi lesz.Kép

Vezso,
mehetek veletek én is Csokiországba?Kép
A recepteket sztem írd le wordbe és mentsd úgy is el, így csak előkapod, ha valaki megint kéri.Kép Vagy ha majd szerkeszted a szakácskönyvet.Kép

Kingu, Jégvirág,
Vizsgákhoz drukkolok.De biztos sikerülni fognak.

Ebéd után megyünk sétálni a Vörösmarty térre meg a Dunakorzóra, ezt találtuk ki, mint szilveszteri hagyományt a következő évekre.Kép

Ó, ma olyan jó kedvem van, ez a legjobb szilveszter.
Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Kép


Hüpi! Ildi (Delfinke)!

Le vagyok itt maradva, mert én nem tudom elolvasni ezt a rengeteg oldalt amit írtok. Megtudnátok mondani, hogy hogyan csináljátok ezeket a képeslapokat? Már egyszer kérdeztem valakitől, de én azt a programot nem tudom letölteni.

Köszi előre is.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


"Szilveszter alkalmából nem kívánok egyebet,
csendes lépteidet kísérje szeretet!
Szívedbe béke,lelkedbe nyugalom,
légy boldog a következő 365 napon!"

Mindnyájatoknak nagyon boldog új esztendőt kívánunk:Viktória Lili,Erika,Berci

Kép

cseriviola
 
 


Hüpi
Szuper ötlet, meg vagy dicsérve nagyon!! KépKép Nagyon jóóóóó!!! Keresnem kell vmi alkalmas videokazettát.

Connie és Juszti
Vezsella Kép Hát ez jó. Olyan helyesek vagytok Kép Komolyan...Meg hogy megcsináljátok a kiflit Kép nagyon finom ám, az sem baj, ha kicsit amorf lesz a formájuk.
Magáncélra már beírtam a word-be a recepteket, állandóan alakítgatom. Gondoltam rá, hogy fényképekkel és történetekkel teletűzdelve ajándékozok belőle pl Karácsonyra, de még megcsinálhatom. Kép
Főzni egészen 24 éves koromig nem tudtam, illetve főztem én dolgokat, de csak azért mert enni azt kell. Anyutól rengeteget tanultam, alföldi ételeket főleg. Pl az esküvőmre kaptam tőle kézzel írt recepteket. Hogy a férjem mégse haljon mellettem éhen. Az hogy ez öröm is lehet a főtés, sőt, szórakozás, arra csak idővel jöttem rá, nagy hatással volt rám minden főzőműsor, elsősorban Nigella és Jamie Oliver, aztán Stahl és egyik barátnőm is. A trükkjeik, a hangulat, egy-egy technikai fogás az, ami bevésődött, de sok receptet vettem át egy az egybe. A többit meg továbbgondolom, aprót változtatok rajta, magamra alakítom. És így jó pár éve imádok tevékenykedni a konyhában. Gyűjtögetem a könyveket, recepteket, étteremben a szakácsot is megkérdezem (pl alföldi tejes pite, vagy a füstölt sajtos mártás receptjeim innen vannak). Aztán kialakítottam egy-két alapszabályt magamnak a konyhában: patinás rend és tisztaság mindig, kevés de hasznos kütyü (pl 6 db lábosom van csak, 3 elektromos bigyó, még mikróm sincs), sok fűszer, egy alapanyag-készlet, egy-két különlegesség. És így percek alatt tudok alkotni vmit, semmi vesződség. És jöhet váratlan vendég is, bármikor.
Egy csomó dolgot kell viszont megtanulnom még, pl ahogy írtam, zselatinos krémet még sosem tudtam jót csinálni. Állandóan próbálok eltanulni másoktól dolgokat, és ami beválik, szívesen továbbadom. És mindenféle kaját szeretek főzni, hagyományos magyart is, bármit. A legjobban sütni szeretek.
Amikor a Stahl szakácssulija indut, be is szerettem volna iratkozni, csak nagyon drága volt. Azóta a suli meg is szűnt, mondjuk.

Majd jön a recept is mindjárt Kép nem beszélek már annyit Kép

Tücsök
Nem tudom hogy lehet ilyen képet csinálni, azt hiszem Timurr meg Nebula tudja.
Neked is BUÉK.

Vezso
Most is főz a Jamie Oliver az Mtv1-en.
vezso
 
 


Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!

Dóri, Blanka & Attila

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!!!!

B orongós napok tűnjetek tova
O kkal szomorú ne legyél soha
L épteid kísérje töretlen szerencse
D erűs percek rajzoljanak mosolyt a szemedre
O szoljanak el az óévnek sötét árnyai
G úzsból szabaduljanak a képzelet szárnyai

Ú j évet hozzon a nesztelen iramló idő
J öjjön már a rég várt, csodálatos jövő

É vek ha múltok, ha elszálltok napok
V idámságot, örömet számolatlan adjatok
E lfusson most az óévnek malaca
T öbbé ne legyen senkinek panasza

K erüljön betegség, bánat messzire
Í rmagjuk is vesszen mind a semmibe
V ágyaid sorra valóra váljanak
Á lnok szavak többé ne bántsanak
N övekedjen az igaz barátok tábora
O kosan élj, ne legyél ostoba
K ívánom neked, legyen 365 szép ünneped!
!
zsuba31
 
 


Tücsök,
A karácsonyi üdvözleted után már akartam írni, hogy Dóri nagyon megnőtt, megváltozott a talihoz képest, olyan "nagylányos" lett, szép kislány.Kép

Sajna a képeslapokhoz én sem értek, miénket a férjem csinálta nem tudom mivel.

Vezso,
Én az egyetem alatt tanultam meg főzni, addig kétbalkezes voltam. Mondjuk első alkotásom után - előre panírozott valamit sütöttem ki - fél napot szellőztettem, kicsit odaégett.Kép
Januárban drasztikus változtatásokat fogok tenni a konyhában is, rettenetesen idegesít, hogy mindig tele a konyhapult valami vacakkal, és pakolnom kell fél órát ha főzni akarok. Csak nagyon pici a konyhánk.Kép
Alapanyagkészletedre kíváncsi lennék, enyém még nem tökéletes.Kép Én legtöbbet a hússal szenvedek, külön kell elmenni a kaisersbe, a régi lakásom mellett, hogy vegyünk, a környékünkön nincs normális hentes.

Na megyek dézsmálni az esti fagyit.Kép

KépKép
connie
 
 


Mtücsök
Miért nem tudod letölteni?
http://www.frameshow.com/download.htm
/lap alja - download/
innen próbáltad? Sikerülnie kellene!Kép Szurkolok!

Connie
Én is akarok menni egyet sétálni a Dunapartra! Most! AhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhKép

Vezso
Köszi hogy megdicsértél. Ez egy hirtelen ötlet volt ma reggel!
Én is a férjem egyik politikai kezettáját vettem célba. Úgysem tünik fel neki, hogy eggyel kevesebb lett.Kép / nem kár érte/
hüpi
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Sikerekben Gazdag Ujévet kivánunkKép

Csipet,Tomi,Réka


Kép
vaktyuk
 
 


Kép

Még boldogabb, sikeresebb, egészségesebb új évet kívánunk mindenkinek mint amilyen az idei volt!

Kép

Bea, Gréti, Gergő

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


jaj lányok, Ákos leesett az ágyról.Kép Álmában leforgott, nagyon megijedt, a nagy sírásra ment be a férjem, akkor vette észre.Kép Pont reggel gondolkodtam, hogy le kellene már tenni a matracot a földre, mert már angyon forogna.Kép szép kis óévbúcsúztató. Szerencsére semmi baja. Még csak most megyünk sétálni, megyek pakolni.

KépKép
connie
 
 


A pipától nem látok. Tegnap este írtam nektek egy olyan hosszú hsz-t, hogy a végén már azt kértem, szóljatok rám, duguljak el. Erre ez a mocsok babanet nem eltűntette. Egyszerűen nincs sehol.
Akkor először is azt kérném az új évre, hogy a babanet fejezze abba a szórakozást, de iziben! Ne tűntesse el a hozzászólásainkat, hanem hagyjon minket szépen beszélgetni.

Aztán (ami ennél sokkal fontosabb) mindenkinek boldog, elégedett, szerencsés, egészségben és jókedvben gazdag új esztendőt kívánok.

Kép

Kriszta, Flóra és Gábor

Kép
KépKép
nebula
 
 


Connie: Uhh...milyen magasról esett? És mire?
Én is nagyon félek, amióta Gréti forog, mászik, nem is lehet az ágyon hagyni, egyszer 2-en ültünk mellette, és úgy esett le majdnem. Utolsó pillanatban kaptam el.
Ezért nem szeretem ha velünk alszik, félek, felébred, és nem vesszük észre, és lemászik az ágyról.
Úgyhogy próbálok nem elaludni ha éjszaka felébred és szopik. Nem mindig sikerül. Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


A két férfi mellett nagyon kevés neten tölthető szabadidőm maradt, de jó volt ez így.

Mindannyiótoknak nagyon boldog új esztendőt kívánok, és nagyon boldog vagyok, hogy ebbe a topicba befogadtatok, támogattatok, ha kellett biztattatok, buzdítottatok. Itt panaszkodhattam, örülhettem, sírhattam, vagy egész egyszerűen jelen lehettem és önmagam lehettem. Nagyon szépen köszönöm ezt nektek. Azt kívánom, hogy a jövő évben mindannyiótok valamennyi kívánsága teljesüljön.Kép

Ildi,
nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz dolgok történtek veletek, teljesen együtt tudok érezni, mind a depi, mind a rák témában. Depi ügyben, talán annyit, hogy Tibinek kell elhatározni magában, hogy most igenis talpra fog állni, és ezt az elhatározást tűzön vízen keresztül véghezvinni, ezt csak támogathatják a külső szakértők, de ők igazából soha nem fogják tudni megoldani a problémát.Kép

Vezso, Timurr, Juszti, Connie, Zitmi és mindannyian, mi lenne velem nélkületek??????????

Cseriviola,
üdv, bár engem mostanában nem láttál. Ákos fiam 04.14-n született, most 10kg 25dkg, mászik, lépeget, és pápázik.Kép Néha elengedi amibe kapaszkodik, de ettől annyira meglepődik, hogy letottyan.Kép
Nálatok mi volt a gond a szülésnél? (Gondolok itt a rossz apgarra)

mielőtt teljesen túláradnék, eldugulok, és majd jelentkezem még.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Connie,
Ákosnak nem lett semmi komoly baja, ez jó! Úgy sajnálom szegénytKép! Vigájnak is volt ágyról pottyanása, még 5 hónaposan.

VízimanóKépKép,
és velünk mi lenne nélküled? Olyan szépeket írtál, köszönjükKép!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, én is nagyon szép, boldog 2006-os új esztendőt kívánok! Olyan jó,hogy ilyen sok anyukával megismerkedhettem itt, én is köszönöm nektek,hogy voltatok 2005-ben, és lesztek 2006-ban isKép! Jövőre már 1 évesek lesznek a babáink, sőt, jövő ilyenkor már másfél évesek!
Régóta gondolkodom azon, hogy vajon ki lesz közülünk a topikból, aki leghamarabb bejelenti, hogy útban van a következő baba...Hát kívánom, hogy 2006 erre is hozzon választ, és a gólya kopogtasson ott, ahol nagyon várják már!
A mi kis topikbabáink pedig legyenek egészségesek, fejlődjenek boldogan, kiegyensúlyozottan.

MEgsütöttem én is a Vezsella-kiflit, igaz, zsömle lett belőle, mert a férjem kiflit már nem kapott, és a tölteléket is az itthon lévő dolgokhoz igazítottam, de így is finom lett (főtt tojás, majonézes torma és túró alkotja a tölteléket, pici tejföllel és mustárral, sóval és borssal, a tetején egy szem olivabogyó és reszelt sajtKép).

Íme a fotója:

Kép

(valójában 8 db lett, de az utolsó 2 sült még, amikor fényképeztemKép)

Jövőre veletek, ugyanittKépKép!

Kép

Zitmi
zitmi
 
 


Úgy örülök hogy terjed a Vezsella kitalációm!!! Rém büszke vagyok magamra. A mi kiflink is kész ala Vezsella és fini lett!!!!

Vizimanó én is ezt akartam írni amit Zitmi: Mi lenne velünk Nélküled? Zitmivel is egyre jár az agyunk Kép

Jaj szegény Ákosod, Connie! örülök hogy semmi baj nem lett.

Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánunk minden kedves ismerősnek és ismeretlennek!

Zsana és Vili
zsana75
 
 


Ugyan keveset jövök mostanában, de kívánok én is nagyon boldog új évet mindenkinek! Sokat gondolok ám rátok!!!!!

Sok puszi!
Dorka
dorka
 
 


Teszek fel egy pár képet, hátha érdekel valakit Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
zsana75
 
 


Sziasztok!
Vizimanó
dejó,hogy jelentkeztél,tessék írni ám.

maja ma kegyetlen hisztis.Kivittem szánkózni,mert már 3 napja alig volt kint a levegőn,erre két perc után bevágta a durcát és sírt,meg egész délután,szép kis szilveszter.

Connie
vettem a lapotKép
szegény Ákos,de nincs semmi baj,nyugodj meg,akkorákat fognak még zakkózni.

ZItmi
nagyon guszta a kajaKép

Hüpi,Nebula
jók a képeslapokKép

Tücsök
én mondtam a phoimpact xlt a másik a frameshow amit a csajok írtak

Jusztikám édes vaklovamKép
Boldi?mizu?

Szánkós kép,a mosoly csak a fotomasinának szól nem a szánkónak
Kép
Kép
Ez a véleméynem a szánkózásról

Kép
Csókos a szám ,dögösek a lábaimKép

Kép
Ennyi malac biztos szerencsét hoz a topik összes tagjánakKép

<font color="ff0000">Virradjon rátok szép nap, köszöntsön rátok jó év,
kedves hajlékaitokba költözzön a jólét.
A lelketekbe boldogság, a szívetekbe béke,
ezt kívánom nektek az újévre!</font>


Timurr
Vendég
 


Zana
nanáKép
Nagy kópé Vili,csoda helyes kisfickóKép
Vendég
 


Timurr! Ejnye na! miért bújsz el? hááááááááát Boldi szintén zenész, eglsz nap nyűgös, sír. fedérlik az inye gyanús hogy a manók bántják. Micsoda combik!! Boldi rögtön belepirul ha meglátja KépKép

Zsana! Vili nagyon cuki

Kép
juszti75
 
 


Erdő szélén ezüst fenyő havas ággal büszkélkedő őz és nyuszi körbe járja tekintetük megcsodálja. Képzeld el, hogy ott állok és BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!
Kép

Kép
juszti75
 
 


Kicsit eltüntem, de kedden jövök, muszáj tanulnom, hétfőn délelőtt szóbelizek jogból, kérnék egy adag drukkot, eddig bejött.
Majd kedden sokat irok, mert olyan jókat irtatok.
Addig is gyorsan felteszek két képet.

Mindenkinek Békés Boldog Új Évet kívánunk, és babákban gazdag újévet azoknak akik készülnek a kistesókra.
Benice, Patri, Béci, Szilvi
Kép
Kép
patri
 
 


Sziasztok!

Vizimanó
én is üdvözöllek.A szülés a végére egy kicsit lelassult,elmaradoztak a fájások,ezért kaptam fájáserősítőt.Ez aztán hatott és kb. a 4.nyomásra megszületett a kislányunk.
Sajnos nem sírt fel rögtön,olyan álmos tekintete volt,csak kicsit később nyekergett valamitKép
Légzése sem volt teljesen okés,így szülés után rögtön elvitték az újszülött ellátóba,majd felöltöztetve karomba vehettem két percre,aztán berakták az inkubátorba.Kicsit fázott is,de azért este 9-kor kikértem az osztályról és velem lehetett 11-ig.
Rögtön cicire is raktam és gyönyörködtem benne.

Zitmi
olyan szépeket írtál a topikunkról,hogy meg is hatódtam egy kicsitKép
Én is így gondolom,jó itt köztetek és köszönöm,hogy befogadtatok.
Mindenkinek váljanak valóra az álmai én is azt kívánom tiszta szívemből!
Nagyon jól néznek ki a zsemlék!

Nagyon édesek a gyerekek,jó egészséget kívánok az összes családnak!
B.Ú.É.K.!

Erika

cseriviola
 
 


Röviden összefoglalom a tegnapi eltűnt hsz-omat. Először is elmondtam, hogy mennyire sziporkázóak voltatok tegnap. Régen röhögtem ilyen jókat, mint a tegnapi termés végigolvasása közben. Aztán írtam a 86/87-es nagy télről. Nekem a suli még hótorlaszokkal sem lett volna több fél óránál (arany j. utcánál laktunk, és a deák téri suliba jártam), de azért nem bánkódtam, hogy nem kellett menni. Nálunk az a nagy hó baromian összehozta a bérházak lakóit (ami ritkaság): a férfiak együtt lapátoltak, a nők forraltbort és teát vittek nekik, mi gyerekek pedig hógolyóztunk. szóval nekem ilyen szép emlékeim vannak róla.

fenékméret és egyéb kényes pontok: azt hittem fogytam. ránézésre úgy tűnt. aztán jött a mérleg kegyetlen szava: dehogy fogytál, te balga nő, csak a nyúzott képed miatt tűnik úgy Kép

connie: küldjél át nekem lécci Ákos-videókat, mert továbbra is html-ként akarja lementeni a gépem a fájlokat, és ha átnevezem, akkor meg hibát jelez. másoktól is nagyon szívesen látnék videókat: képen is nagyon édesek a babák, de amikor mozgás, hang is társul hozzá, az még jobb. koskrisztakukacgmailponthu.
szegény Ákos! Mi még nyáron lejátszottuk az ágyról leesés című nagyjelenetet. brrr.

zitmi: szívesen átküldök 1-2 jobb videót, ha érdekel, csak nem akartam leterhelni a freemail-ed.

ja, és persze mindenkinek nagyon köszönjük a dicséreteket! annyira aranyosak vagytok, olyan jó lesz majd személyesen is megismerkedni veletek. Kép

cseriviola: ijesztő lehetett, hogy nem sírt fel a babus rögtön, de a lényeg, hogy minden jól alakult.

zsana: de jó Vilit is látni! annyira huncut szeme van! nagyon szép kisfiú.

Patri/Szilvi, Kingu: megy a drukk a vizsgákhoz!!!

Juszti, Timurr: kívánom, hogy gyorsan elmúljon a nyűgösködés!

Timurr: valóban, micsoda ennivaló combik!

a töltött kiflit mi is nagyon szeretjük. én ma oldalast sütök estére, hagymás krumplisali lesz mellé. persze lesz virsli is. ebédre quiche-t nyomtunk, tisztára beleszerettünk a férjemmel, csinálok mindenféle változatot (brokkolis, spenótos, husis, sonkás stb.). persze lencse is lesz, nehogy ezen múljon a szerencsénk Kép

LÁnyok, majd valakitől átvehetem a nyáron ezt a 2005-ös események videót? Nagyon jó ötletnek tartom. Mi aznapi újságot is raktunk el, amikor Flóra született.

Amúgy milyen a szilveszteri tévéműsor? Emlékszem, hogy a 90-es évek elején volt 1-2 nagyon jó év. Azóta viszont zuhanórepülés (mondjuk a magyar tévékultúra úgy általában szerintem).

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Szia Nebula!

Mi az a quiche?
Írd le légyszí a receptjét,köszi,szia:Erika

cseriviola
 
 


Nebula: Én is tettem el újságot. Meg azt is amelyikben benne volt, hogy megszületett. Délmagyarország című újság itt ezen a tájon, és abban van megjöttünk rovat. Benne van, hogy ki született, hány grammal, mikor és kik a szülei.
Majdnem ugyanazt a vacsorátok mit nekünk. Kép
Épp azon elmélkedtem délután, hogy nálunk hamarabb lesz 2006 mint nálatok Kép

Szilveszteri tévéműsor: pocsék, mint mindig.

A videót azért küldjük mert akkor felteszed a honlapotokra? Kép Bocsi, nem vagyok képben. Mert akkor majd küldök.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Nagyon meghatódtam kedves szavaitokon.Kép

Erika,
nagyon rossz lehetett a vége a szülésnek, de az a lényeg, hogy nincs semmi gond!!!! Nálunk császár lett a vége, mert kicsi fiam a szülés előtt úgy döntött, hogy a hossztengelye körül megfordul - én majd belehaltam - és ekkor a nyakára tekeredett a köldökzsinór.KépKép

Kriszta,
Flóra egy igazi tündér és perpetuum mobile.KépKép

Mi 2000-ben meccseltük le azt, hogy a szenteste és az ünnep a miénk. Lehet, sokaknak ez önzésnek tűnhet, de nekünk bejött. Előtte megyünk anyuékhoz, ünnepkor itthon ünnepelünk, utána meg anyósékhoz. Nálunk 5 éve ez a menetrend, és mára mindenki elfogadta. Így sokkal hosszabb a karácsony, és megvan a szűk, valamint a tág családi része.
A karácsony nálunk sem az Ajándékokról szól, hanem sokkal inkább arról, hogy szép a lakás, szép a fenyő, ünnepi díszbe öltöztetjük lelkünket, és befogadó hangulatban figyeljük egymást.Kép Az idén nagyon jó volt a karácsony, bár, nagyon féltem tőle, de olyan volt, mint egy új nászútKépKép

Mindenkinek további jó ünnepkedést.Kép

Timurr, Zitmi
fogok írni.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Bea: csak úgy kíváncsiságból kértem a videókat. Majáról, Ákosról már láttam 1-2 videót, és a többiekre is kíváncsi lennék.

Cseriviola: a quiche az egy francia kaja: tésztaágyon mindenféle finomság (husi, sonka, brokkoli, spenót stb.), nyakonöntve tej-tojás-sajt-liszt keverékével. Holnap megírom pontosan a receptet, mert még át kell váltanom a dolgokat (amerikai mértékegységekben van meg).

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Kriszta én is várom a receptetKép Vizimanó: te kis drága.Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

köszi csajok a segítséget. Én voltam a béna és már működik is az egész. Nézzétek csak:

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tücsök: de édes!!!!! jól látom ez borostyánlánc fogzásra? Használ? olvastam róla de mmég nem találkoztam babával akinek lett volna!
Juszti

Kép
juszti75
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk!

Adri, Kálmán, Barni
hadri
 
 


Akkor még egyszer boldog új évet Kép
Aztán jöhetnek a szilveszteri élménybeszámolók

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


BUÉKKép
Vendég
 


BÚÉK minden kedves anyukának, babának és családjuknak! Én még az óévben vagyok ám Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula

Buék neked innét a jövőből!

Fergeteges itt a hangulat. Megyek aludni! De alötte etetni!Kép
hüpi
 
 


Látom mindenki jót bulizott.Kép Mi is. Éjfélkor ostromálapotok alakultak ki, lövések, lőporfüst, ágyudörgés.Kép Manó édesdeden végigaludta. 8-kor még tűzijátékot is nézett velünk, az ügetőről idelátszott.

A tévé kritikán aluli volt, nem is néztük.

Megyek én is aludni. BÚÉK!

KépKép
connie
 
 


Sziasztok, jó reggelt Mindenkinek!!!

Elfogyott a pezsgő elhalkult a trombita,
hidd,hogy ez az év lesz éveid legjobbika.
Dolgozz,szeress és keresd a szépet,
Áldjon a jó Isten boldog új évet!!
zsuba31
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?