Új privát üzeneted érkezett!

Vezso,
Többet én se bízom a karácsonyfadiszítést a férjemre, megint nem tette fel a felét a díszeknek, hogy ne legyen túlzsúfolt. Most vettem észre, hogy még majdnem tele van a díszes doboz. De most már csak nem teszem fel őket.
Meg a mosogatás - utóbbi két hétben kétszer elvállalta, de valami hihetetlen, hogy lehet ennyire lassan mosogatni, kétszer annyi idő kell neki, mint nekem.Kép 25-én reggel is mosogatott, amíg pakoltam, azért is voltam tiszta ideg, mert egy csomót kellett rá várni. Múltkor meg közölte, mikor már csak a tésztás tál meg az olajos-sültes edények maradtak, hogy ezeket beáztatja, és majd én elmosom őket másnap, ugye.Kép

Karácsonnyal azt találtuk ki, hogy jövőre 23-án éjszaka hozza az angyalka a karácsonyfát és az ajándékokat, így mire Ákos reggel felkel, már itt lesznek. Karácsonyozás után nyugisan összepakolunk, valami gyors ebéd, és szentestére megyünk anyuékhoz, így kevésbé lesz rohanós. Remélem jövőre nem kell dolgoznia Gabinak két ünnep között - bár ő lesz az ügyvez, így csak ad magának szabitKép - és akkor a két ünnep között tartjuk Szt. Heverdel napjait.Kép

Én sokkal szívesebben karácsonyoznék hármasban, de nem lehet sajnosKép. Nem szeretek anyuékhoz hazamenni, hosszú évek óta rémes karácsonyaink voltak, nincsenek szép emlékeim. Mindig nagy családi veszekedések jellemezték a karácsonyt meg a húsvétot is, és nem volt ünnepi hangulat. Pl. a fára normális díszeket én vettem egyetemista koromban, mert ilyesmik nem voltak nekik fontosak. Ajándékokat meg meg szokták előre venni, és beteszik a fa alá, semmi meglepi. És minden 25-én kitört a balhé, mert kiadták, hogy csomagoljam be a rokonság ajándékait, de csak használt csomipapírok voltak otthon, semmi kötöző, aztán azokat is én cipeltem Szegedről a vonaton egy idő után. De legalább a kaja mindig jó.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie
Karácsonyfadíszítés: na, pont ezért csináljuk mi is 23-án du, vagy este. Van, aki megszólt ezért, viszont nekem fontosabb, hogy ne legyek ünnepkor hullafáradt meg ideges. Direkt nem főzök semmit az utolsó pillanatban pl. Így szuper, nagyon bevált, igazi NYUGALOM van itthon Karácsonykor. A legjobbakat ilyenkor alszom pl, mindennap kb fél 10-kor kelek, mert nincs iskola, nem kell a lányoknak készülődni. A Karácsonyra visszatérve, a fát szeretem szépen komótosan díszíteni, fontos nekem, hogy milyen. És csak maga a lámpasor felrakása is sokáig tart egy nagyobb fa esetében...Ha 23-án este csináljuk, akkor reggel már olyan jó ránézni a szép fára. A gyerekek is este lefekszenek és nem látják a fát díszítés közben. Legalábbis, amíg kicsik voltak, így volt. Már nem, most már ők is segítenek.
Mosogatás: detto így van nálunk is. Gábor először szépen kicsoportosít mindent, kanak, tányérok stb. Aztán 2x mosogat el mindent plusz az elöblítés....Kép Egy sima kicsi ebéd utáni dolgokat kb egy óra alatt mosogatja el (lábas nincs is benne) és jól rákészül. Kép Pl előtte alszik egyet Kép Én ennyi idő alatt még 3 ebédet megfőzök mosogatással egybekötve...Ja, persze, mindig mondja, hogy így legalább szép tiszta lesz minden..Egyszerűen nem lenne ennyi időm mosogatni Kép És: a párom bőszen tervezi egy mosogatógép beszerzését is Kép
A csomagolást nálunk a nagyim csinálja úgy, ahogy régen nálatok volt: most pl visszakaptam egy 3 évvel ezelőtti csomagolópapíromat tőle Kép Nagyon spórol mindenen, néha az agyamra megy evvel. Na, de már írtam erről. A nagyimnak ajándékozni is nagyon nehéz, mert szó szerint semminek sem örül, vagy ha örül is, nem mutatja ki. Csak jóval később jövök rá, ha tetszett neki vmi. Õ is nehezen ajándékoz, most is ez volt, de ő már 80 éves és így szoktuk őt meg Kép

Hadri
Örülök a számítógépes ajándékodnak!!!! Legalább jó sokat tudsz írni ide Kép Küldöm ma a képeket Neked, ok?
Barni és a madzag Kép Én pici koromban állítlag a tyúkudvarban megettem, amit a tyúkok pottyantottak ...Kép Rozi eddig csak papírt evett...de lesz ez még másként is.

Zitmi
Ma annyiszor eszembe jutottál, nem tudom miért. Írj pár sort, ha tudsz, jó?

Megfőztem és bevettem algopyrint.
V.
vezso
 
 


Sziasztok4

Dejó,hogy élénkül a topikKép

Megkaptam a képeslapot,nagyon édesek vagytok,hogy gondoltatok ránkKépKöszönjük szépen,millió puszikaKép

Gréti baba tündéri,nagyon szépKép

Bazsi drágaságKép

Marcipán szép mint mindig,jól áll neki a kolbászKép

Cseriviola
mesélj magatokrólKép

Connie
mi újság fog ügyileg?szegény ÁkosKépLátom előre szomorú sorsunkat.Annyira jó pofákat tud vágni,annyira édesKép


Vezso
Jusztitól egy nyakláncot kaptam Maja pedig egy pihe puha barikás felsőtKép
A mi formabedobónknak elég nagyok a formái,de még el vannak zárva a tekibe.


Timurr
Vendég
 

 
 

vezso
nálunk a masnik vannak eltéve évekig,meg az ajándék tasakokKépna nem én általam
Mosogatás nem semmi.
Én is eldöntöttem ezentúl nálunk is 23.án díszül a fa
Vendég
 


Vezso,
Ezen a mosogatáson nagyon nevettem. Nálunk dettó ugyanez, Gabi elszív egy cigit és iszik egy kávét, hogy legyen ereje mosogatni. Utána szépen csoportosítja az edényeket, evőeszközöket, és szépen megfontoltan nekikezd, és öt percig sikál minden villát. Õ is mindig azt mondja, hogy legalább alapos.Kép
A 24-i reggeli karácsony ötlete tul.képpen félig te adtad.Kép
A mailt várom.

Hadri,
Ez nagyon jó, ez az ajándék!
Képzeld, a te képeslapod még itt figyel az íróasztalomon, mert olyan béna voltam, hogy nem jutott eszembe megnézni, benne-e van-e a profilodban a mailcímed, hogy elkérjem a címedet.Kép Nem baj, majd Gabival beszkenneltetem, és elküldöm.

Cseriviola,
Na igen, nagyon sírt Ákos, nagyon megijedt a hányástól. Gyorsan kiszívtuk az orrát, de anyum ott izgult, hogy nem kellene, mert csak jobban sír tőle. Nagggyon felelőtlen egy nagymama.Kép

Juszti,
Nekem viszont te jutottál eszembe ma sokszor! Mi van veletek?

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Hadri: Éljen, éljen, akkor tudsz gyakrabban írni Kép

Karácsonyfadíszítés: Amióta az eszem tudom otthon is én díszítettem mindig, meg most is én díszítettem anyuéknál, meg itthon is.
Rá nem bíznám senkire Kép

Mosogatás: Meg kell állapítsam ismét, minden férfi egyforma.
Én pl. ha főzök, akkor közben mosogatok is, ami már nem kell. Gergő ettől ki van borulva. Szerinte egyszerre kell mindent elmosogatni a végén. Na ja. A 8 négyzetméteres konyhában oldjam ezt meg. Meg egyébként is. Teli hassal már pihenni kell és nem mosogatni. Én arra képtelen vagyok, hogy főzés, kajálás után még mosogassak is. Inkább szépen közben ahogy jön.
Ha a Gergő mosogat, akkor ő is tudományosan megtervezi. És nagyon ráér közben. Én gyorsabban és alaposabban mosogatok. De legalább segít. Kép

Vezso: Még az összes vizsgám hátra van Kép vagy KépKépKép
A turbina úgy működik, hogy fújja ki a levegőt bizonyos helyeken ahová rá lehet építeni azokat a henger cuccokat, és a hengerekben vannak pörgő, mozgó, forgó dolgok, amiket az a levegő mozgat.
A levegő kifújása hatalmas ahnggal jár, s közben zenél is az asztal, de a zenét alig hallani a levegőkifújásos zúgástól. Tiszta gáz. Kép

Ildi: Marcikánk még mindig csudahelyes Kép Minden rendben nálatok?

Enyém férj is dolgozik, nézett rám nagy kerek szemekkel amikor rákérdeztem, hogy a két ünnep közt is dolgozol?!?!? Nem értette miért ne kéne dolgoznia. Nah, így jártam. Ráadásul tele van maszek melókkal. Tegnap is este 7-kor ért haza már.

Cseriviola: Gréti 3530 gramm, 56 cm volt amikor született, és most 7 hósan volt 7960 gramm és 68 cm.

bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
Ez jó kis turbinás játék lehet akkor Kép Egy kicsit ódzkodom a hangos játékoktól, pl az elemes játék mobiltelefonból hamar ki szokott fogyni az elem nálunk ..Kép Régen kivettem az elemet amikor kicsik voltak, őrjítőek ezek a játék mobilok. Egyszer, jó pár éve anyóstól és apóstól is azt kaptak(elváltak rég), lett összesen 4 db egyszerre! Kép Össze is zárnám azt, aki kitalálta kb 20 gyerekkel, aki megálás nélkül nyomkodja..Kép
Vizsga...Kép Komolyan csodállak, hogy bírod, nekem egyáltalán nem menne...különösen, figyelembe véve miket tanulsz Kép Vhogy csak leteszed majd őket...
Ne bánkódj, az én párom is dolgozik a két ünnep között. Jobban megy neki ilyenkor, mert senki nem zargatja telefonon, azt hiszik nincs bent. Kép Az össze elmaradását be tudja hozni. Mondjuk tegnap du aggódtam, mert annyi hó esett, alig tudott hazajönni. Akkor még nem takarították az utakat.
Szilveszterkor mit csináltok?

Connie, Jégvirág
Mosogatás: akkor megint beigazolódik, hogy a ffiak egyformák Kép Én is főzés közben mosogatok, sokszor szükségem van arra az eszközre főzés közben újra...Pl most a pépesítőre napjában többször is szükség van. Meg ha nem mosogatok el rögtön, akkor rászárad és úgy még nehezebb. Ezért nem szeretem pl, ha a férjem felajánlja a mosogatást, de előbb alszik egyet Kép Minden rászárad, nekem meg tutira kell közben az a bögre, ami legalul van... Akkor inkább én elmosogatok. Főzés közben nemcsak mosogatok, hanem gyereket nevelek, meg teregetek is...Kép Ez amolyan női dolog lehet, hogy egyszerre csinálok mindent. Ti is? Kép
Egyébként semmit sem szólhatok, mert a párom megcsinál mindent itthon (ha itthon van), pelenkáz és babát etet, főz is, takarít, bevásárol. Közben mindig kérdezi mit kell csinálni, kb úgy lehet, Connie, mint nálatok, magától nem tudja mi a teendő. De nem bánom, jó ez így. Kell neki így is épp elég döntést hoznia a melója során, sztem direkt örül, hogy itthon nem kell. Ami viszont mindig el van maradva nálunk az a kert. Erre nekem már se energiám, se időm. Pl a fűnyírás. Nem tudom beindítani a fűnyírót, mert erővel be kell rántani, olyan benzines. Ezért mindig a férjemre marad, ő meg alig csinálja. 2006-ra veszek egy pici elektromosat, azt legalább be tudom indítani. A fűnyírást is megtervezi, én pl mindig az utcafronttal kezdeném, főleg, ami a ház előtt van, de ő a leghátsó sarokkal. És eljut kb a kert feléig egy hétvége alatt. A köv hétvégén logikusan megint ugyanavval a hátsó sarokkal kezdi. Így pl az utcafronti rész egy nyár alatt max 2 x van lenyírva. Ezen mindig kiakadok Kép

Szómenésem van...
V.
vezso
 
 


Vezso,
Férjem mondta is, hogy csak örül neki, ha itthon nem kell döntéseket hoznia a háztartással kapcsolatban.Kép Egyébként ő is sokat segít, mindig ő vásárol be, porszívóz, bepakolja a mosást, tereget, és Ákossal is sokat foglalkozik. Pl. a reggeli tisztába tevés és öltöztetés hagyományosan az övé.Kép Úgy kezdődött, hogy reggel, mikor tele voltak a cicik, nem bírtam Ákos rugdosását, aztán úgy maradtak a reggelek. Aztán meg mindig panaszkodik férjem, hogy sose ér be időben, de inkább Ákosozik, tusolás helyett.Kép

Én is mindent egyszerre csinálok, így is dolgoztam mindig, ez biztos női dolog, párom megőrül tőle.Kép

Ma nekem is szómenésem van.Kép

KépKép
connie
 
 


Vezso: Ezen a fűnyíráson jót mulattam Kép Hehe, nekünk ilyen gondunk nincs Kép vagy Kép
Mi azért vettük meg a turbinát, mert azt hittem:
1. készségfejlesztő
2. jó kis dalokat játszik
3. eddig nem volt neki zenélős játéka, csak fölhúzós (körforgő, méhecske)

Ehhez képest van egy olyan idegesítően zúgó turbinánk, hogy rosszul vagyok ha be van kapcsolva.
Mondjuk még nem használtuk sokat.
Nyilván nem is fogjuk.
Vizsga: Látod, nekem se megy.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
Jó ez a turbinás játék Kép Mármint, amit írsz róla, jókat mulatok Kép A férjem pár éve hozott egy olyan döntést, hogy nem veszünk olyan játékot, ami: hangos illetve több apró darabból áll. Tehát dobfelszerelés, gyermek szintetizátor (volt ilyenünk, egyik karácsonyra kaptuk), ugatós kiskutya, zenélős mesekönyv, illetve többezer darabos gyöngyfűző-készlet szóba sem jöhet. Nem tudom miért, de a playmobil és a lego átment ezen a rostán Kép
Fűnyírás: alig vártam, hogy ilyen problémánk legyen én is...Kép Most is látnád, hogy az ablak alatt milyen hosszú a fű...Már ami a hó alól kilátszik. Majd csak lesz vhogy, az biztos, hogy veszek még egy fűnyírót. Meg felbérelek vkit pl a tavaszi kertépítésre. A veteményest is megcsinálom, csak ásni nem akarok annyit, erre is kell egy gép, egy rotációs kapa. A babavállalás közepén nem ez volt az első dolog, amit idén meg szerettem volna oldani, de jövőre már muszáj lesz.


Connie
Akkor mindent egybevéve rendes férjeink vannak Kép Nem csodálom, hogy a párod szeret Ákossal lenni, nagyon aranyos kisfiú. Jók ezek a reggelek, sajna nálunk csak akkor lehet ilyen, ha nincs iskola. Mert egyébként nekem is kelnem kell korán. Nevetni fogsz, de a fő ok: a lányok haját rendesen kifésülni és frizurát csinálniKép Veró egyáltalán nem tudja rendesen kifésülni a haját, olyan rengeteg haja van, Zsófi csak-csak. És ráadásul olyam frizura kell, ami kitart egész nap, még a napi 2 torna és táncórák alatt is. Szóval reggel fodrászkodom egy sort, meg uzsonnát készítek (meg összedobok egy muffint). De a reggeli első etetést megcsinálja a párom. Most meg, hogy bemegy dolgozni, a pelluscserét és az etetés is beválalja reggel. Plusz a lányok is egy idő után felkelnek , és játszanak is vele. Mármint Rozival. Minden nap én kelek utoljára. Tök jó Kép Meg tudnám szokni. De jan 3-án (azt hiszem) kezdődik az iskola...Kép
Szóval én ezért is szeretem az ünnepeket, ilyenkor sokkal kevesebb dolgom van.
Azon filózom mostanában, hogy is lesz az új év: 2006-ban vagy elkezdem az esküvős vállalkozást és mellette idegenvezetek, vagy egyiket vagy másikat csinálom, vagy egyiket sem. Ez a külföldi meló a férjemnek állandóan felmerül, és nehéz így dönteni, mit is tegyek. Még azt sem tudom Rozira ki fog vigyázni. Sok mindenen jár az agyam. Az idei év sorsfordító volt, vajon a következő is az lesz? Nem tudom, de az biztos, hogy változni fog az életünk, vannak előjelek. Azt tudom, hogy szeretném a nyugodt családi hátteret biztosítani, ez a legfontosabb. A 48 órás nap megoldás lenne Kép
V.
vezso
 
 


Sziaztok!

Timurr15
eleget téve kérésednek,írok magunkról.
Tatabányán lakunk egy 10emeletes panelház 2.emeletén,2 szoba+hallos lakásban,2003.06.08-a óta.
Szeretnénk majd kertesházat,de arra még spórolunk egy kicsit.Novemberben vettünk egy autót,s most azt kell először törleszteni/3 éves Renault Megane/.
Férjem 30 éves én 28 vagyok.
6 évig jártunk,2 évig voltunk jegyesek és 1 évig laktunk együtt az esküvő előtt.
2004.05.08-án volt Majkon az esküvőnk a szabad ég alatt,ami fantasztikusra sikerült.
Nászútra Görögországba Platamonba mentünk már 3-an mint utólag kiderültKép
Kislányunk június végén fogant meg a szülinapom/06.25./ tájékán.
2005.03.26-ra voltam kiírva,de a Viki még ráhúzott egy napotKép
27-én reggel 6-kor vettek fel a szülészetre és 13.10-kor megszületett a mi kis angyalkánk Viktória Lili.
3920gr-mal és 52 cm-rel,6/8-as Apgarral.
Könnyű és csodálatos szülésem volt,egy felejthetetlen élmény!
Viki szépen fejlődik,forog,kúszik-mászik,sokat dumcsizik babanyelvenKép
Apjának már mondja,hogy "apa"Kép
Szereti a gyümölcsöket,főzelékeket,de a lényeg még mindig az anyatej,ezért is CsöcsibabaKép
Nov.24-én és dec.16-án bújtak kia az alsó fogai,előtte mi is sokat kínlódtunk
és még kijön 18Kép))
Inni a vizet és a natur csipketeát szereti,a bébiitalokat nem fogadja el.

Majd valamelyik nap csinálok egy nagy albumot a családomról.
Most ennyit írok,mert elég lesz elolvasniKép)

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok lányok!

Remélem, szépen telt mindenkinek a Karácsonya, és mindannyian bejelentkeztek majd előbb-utóbb.

Vezso,
köszönöm szépen, nagyon jól esett, hogy gondoltál rámKépKépKép. Én is gondoltam rád, mert a te ötletedtől vezérelve 24-én már csak a húsételt készítettem, minden egyebet megfőztem, megsütöttem, föltekertem, összekevertemKép 23-án . És így tényleg olyan szép, békés, nyugodt Szentesténk volt. Tetszettek a képeid, az élménybeszámolód az ünnepről. Nagyon meghitt lehetettKép. De a kedvencem az almafátok havas képe, rajta az elárvult hintával. Számomra egyszerre árasztott békét és szomorúságot, de utóbbit csak az árva hinta miatt, azt meg tavasszal úgyis használjátok újra, igaz?


Mi 25-án anyukáméknál voltunk, 26-án a férjem rokonainál. A gyerekek eszméletlen mennyiségű ajándékot kaptak, nagy a családKép. Nem is adtunk oda nekik mindent, majd csak apránként fogom adagolni a dolgokat, mert sok ajándékkal egyszerre nem tudnak mit kezdeni. Tőlünk a gyerekek csak apróságokat kaptak, mert kifejezetten nem szeretném, ha egy ajándékhalmazról szólna a Karácsony. Virág ugyanolyan formabedobót kapott, mint Kriszta Flórája, Violkám pedig diafilmeket, egy Vakondos könyvet és Vigájjal (aki már Vijág lett időközbenKép)közösen egy habtapit. De a karácsonyfának is nagyon örültekKép. Azóta megy minden nap a diavetítő, ma este a Makk Marci lesz soronKép.

Juszti,
megkaptam az e-mailedet, és természetesen fogok is válaszolni, amint több időm lesz. De nagyon köszönöm, amit írtálKép, ígérem, nem hagyom válasz nélkülKépKép!

Cseriviola (Erika),
üdvözöllek én is ittKép! Nekem a nagyobbik kislányom Viola, a kisebbik VirágKép.

Ildi,
édesapád hogy van? Nagyon sokszor eszembe jutottatok, mi lehet veletek.

Bea,
a vizsgaidőszakban nagyon szurkolok neked! Mennyit sűrűsödött Gréti haja! Nagyon látványosKép!

Hű, lányok, nekem is nagy vágyam egy mosogatógép! Remélem, jövőre tudunk majd venni, de sajnos a fürdőszobai felújításra is gyűjtenünk kell, meg az új tűzhelyre. Na, majd meglátjuk, addig marad a szivacs meg a Sunlicht (vagy JarKép) A férjem utál mosogatni, én is, de csak azért, mert 10 literes villanybojlerrel csináljuk, amelyből pillanatok alatt kifogy a melegvíz, és kb. 3 adag vízzel lehet csak tisztára mosni mindent. Közben meg várni, hogy melegedjen már újra a víz... Elfuserált megoldás, de ez vanKép.

Kriszta,
nekem is nagyon tetszett a kis fátok, olyan hangulatos lehetettKép! Szuper az új kocsi! Az Amerikában vezetésről nekem mindig a Kill Bill jut eszembe, ahogyan Uma Thurman és Daryl Hannah száguld a sivatagban, a kerekek fölverik a port, mindenütt homok, sehol egy másik autóKép. Persze a nagyváros pont az ellenkezője lehet.

Most mennem kell, de fogok még jelentkezni a héten. Remélem, sokan mások is jönnek majd mesélniKép.

Sziasztok: Zitmi
zitmi
 
 


Pár kép Karácsonyról:

Kép

Flóra, te is megkóstoltad ezt a formabedobót? Milyen íze vanKép?

Kép

Viola az ünnepi asztalnál kifejti, hogy ő inkább szaloncukrot enne leves helyettKép

Kép

Nagyban habtapizunk a fa alattKép
zitmi
 
 


Hm, de eltűnt mindenki.Kép

Erika,
ez igazán részletes bemutatkozás volt.Kép
Mi is hármasban voltunk nászúton, tudtunk is róla, de ha nem, akkor is észrevesszük, mert a felét végigaludtam, a másik felét meg végigrókáztam.KépIgazán romantikus volt.Kép

Zitmi,
Én már nagyon várom az ötödikét.Kép

Altatáshoz: mostanában új módszert alkalmazunk. Először is hat után már nem hagyjuk aludni a manót, ha nagyon álmos, inkább hamarabb fürdetünk, nem várjuk ki a 8 órát. Másodszor, ha mégsem alszik el a fürcsi utáni szopi közben/után, akkor nem hozzuk ki a nappaliba, hanem félhomályban a hálóban maradunk, beszélgetünk, mesélünk neki, így hamarabb elálmosodik és egész könnyű elaltatni.

Képzeljétek, ma Ákos megsértődött a férjemre, mert kiszívta az orrát. Jó kis küzdelem volt, és utána nem volt hajlandó rá se nézni, következetesen elfordította a fejét, meg átsiklatta a pillantását rajta, és mikor odaadtam a férjem ölébe, azonnal visszakérezkedett hozzám. Nagy nehezen tudtuk csak kiudvarolni, hogy ránézzen.Kép Annyira aranyos volt.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Végre én is be tudod nézni olvasni és írni. AZ utóbbi napok igen mozgalmasak voltak, alig voltunk itthon. 24-én a szüleimnél voltunk a bátyámékkal együtt. 25-én is a szüleimhez m,entünk, mert akkor eljöttem a nagynénémék is, így velük is találkoztunk, 26-án pedig az anyósoméknál ebédeltünk, és du elmentünk a férjem bátyjáékhoz. SZóval az ünnepek alatt egyik helyről a másikra mentünk.
De ez már évek óta így van, úgyhogy ezt szoktuk meg.
Dórit egyelőre még nem igazán izgatta a fa, bár a szüleimnél leszedett néhány díszt, és a csillagszóró is tetszett neki. Csak nézte nagy szemekkel, mi ez a valami.
Ma is karácsonyozni voltunk az egyik barátnőmnél.
Dóri nálunk is sok mindent kapott: könyvet, egy nagy macit, babát, ruhákat, felfújható hengert, amiben csörgők vannak, cicás párnát.

Mindenkinek a képei nagyon jók.

Connie, Vezso, Jégvirág
Nálunk régen mindig a férjem mosogatott, még szerette is csinálni, és nagyon ügyes is volt. De amióta van mosógatógépünk, azóta ez a nemes feladat rám hárul. (Úgyanis én lábosokat nem teszek a gépbe, csak a tányérokat és poharakat.) De a mosogatógép így is nagyon hasznos találmány, bár én sokáig nem akartam, de terhesen nagyon utáltam a mosogató fölé görnyedni, és mindig nagyon fájt a derekam tőle.

Cseriviola
Szia! Üdv a topikon.

Jégvirág
Nem irigyellek a vizsgák miatt. Eszembe jutnak a SZéchényiben töltött szombati napok. Brrrrr. A tavaszi vizsgaidőszak még rosszabb volt, mert akkor a nyitott ablakon behallatszottak a tavasz/nyár hanjgai. A barátnőmmel mindig ilyenkor jöttek a leghülyébb öteleteink, illetve egy görög szigetre képzeltük magunkat. Na jó, nem részletezem tovább. (görög mazsolabor, olajbogyó, görögsaláta...)

Hadri
Szuper, akkor gyakrabban fogunk látni.

Képzeljétek, ma vettünk új autóülést Dórinak, nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog szuperálni.
pviki
 
 


Még gyorsan teszek fel én is képeket.

Ismerkedés Mici Macival
Kép

Dóri ezt a csinci ruhát kapta a nagyszüleitől, és éppen az egyik tepsimben ül
Kép

Tornasor: Böbe baba, Fáni baba, Dóra baba, Mici Maci. Dóra fejénél a cicás párna
Kép

Jó éjt! Viki
pviki
 
 


Connie,
aranyos vagy, én is alig várom az ötödikétKépKép, részemről változatlanul OK minden! Virág, rád is gondolunk ezzel kapcsolatbanKép! Majd Szilveszter után még levelezzünk ezzel kapcsolatban!
Sértődött ÁkosKépKép...aranyos lehetett!

PViki,
Széchényizés vizsgaidőszakban (mi Szecskázásnak mondtuk a férjemmelKép): volt azért annak egyfajta szuper hangulata, csak tanulni ne kellett volna...Kinézni az irodalmi olvasóterem ablakán, alattad a Tabán, hát az valami csodálatos látvány volt. Egyszer végignéztem onnan egy májusi záport, villámlással, égzengéssel, ömlött az eső, gyönyörű volt! Utána pedig finom esőillat jött be az ablakokon. De imádtam ott a liftet, a zugba rejtett telefonfülkét, az olvasótermi műanyag számlapkákat, a galériákat, és a büfét (volt zsíros kenyér is hagymával, meg málnaturmix, emlékszel?). A mosdóajtó sárgaréz kilincse engem mindig megrázott, téged nem? Nosztalgikus érzéssel gondolok a könyvtárakra, nagyon szerettem járni. De a Parlamenti Könyvtár is gyönyörű volt, oda jártál? Dórinak tetszett az új ülés?

Jó éjt: ZitmiKép
zitmi
 
 


Sziasztok!

Adri: ez szuper ajándék. Nagyon jó fej a családod!

Cseriviola: a kislányod egy napon született a férjemmel és II. Rákóczi Ferenccel. Nem is tudom, melyikre lehet büszkébb Kép

Mosogatás: rontanom kell a statisztikát, ugyanis enyém férj sokszor megcsinálja és még csak rá sem készül napokig. És ma este csinált nekem egy olyan szupi szendviset vacsorára, hogy mind a tíz ujjamat megnyaltam utána (vaj, sovány sonka, sajt, uborka, saláta, paradicsom két kenyér közt). Én már csak egy ilyen elkényeztetett úriasszony vagyok Kép

Zitmi: én az Akadémiai Könyvtárba jártam, ahhoz fűződnek nosztalgikus emlékeim. A Széchényi valahogy nekem nem jött be: messze volt, soha semmit nem találtam, mert a szabadpolcos dolgokat a drága évfolyamtársaim jól eldugták, hogy másnap is ők olvashassák... A Parlamenti Könyvtár tényleg gyönyörű, de ott csak egyszer voltam, amikor a belvárosi önkormányzati lapnak dolgoztam egyetem mellett, és készítettem egy sorozatot a kerületben található könyvtárakról.

Flóra üzeni Virágnak, hogy NANÁ! És hogy nagyon finom mindegyik forma, de neki leginkább a zöld henger jött be (úgy látjuk, Virágnak is Kép

Jégvirág: imádom Gréti harisnyás képét. Amúgy is oda vagyok azért, amikor csak egy harisnya feszül a kis kerek combijukon, fenekükön. Legszívesebben folyton így járatnám a lányt Kép

Connie: szegény Ákos. Remélem, nem kínozza sokáig az a fránya fog. Tényleg, a kakival azóta minden rendben? Édes lehetett Ákos, ahogy megsértődött apjára.

Viki: de jó ez a tornasoros kép. Meg az is, ahogy örül Dóri a macinak.

Ilyen az én Harsinyás Pippim (a fenekemet gondosan levágtam, hogy senkit ne sokkoljak):
Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nem is mesélem, hogy aludt el tegnap az én kéjenc lányom. Szopizás közben nem akart még álom jönni a szemére. Folyton dumált (bu és bubu), mutogatott. Úgyhogy letettem az ágyába. Na erre persze sírás, felülés. Én meg visszafektettem, és kipróbáltam valamit, amire tegnap jöttünk rá. Mégpedig azt, hogy elkezdtem vakargatni a hátát (apja fedezte fel, hogy mennyire élvezi). Erre a sírást mintha elvágták volna, röhögött néhányat, majd szép lassan elszenderült. Kis híjja volt, hogy meg nem zabáltam.

Kép
KépKép
nebula
 
 


sziasztok!

Végre bekkukantok. Sajnos Boldi megint lázas, de most elaludt addig írok.

Írtam hogy becsípődött egy ideg a hátamban, az már múlóban volt mikor totkgyulladással megbetegedtem. ( 24-én) a karácsony ennek a jegyében telt , lázzal, köhögőrohamokkal, de álltam a sarat. Egy valami árnyékolta be első közös kis karácsonyunkat: szerettem volna a szentestét együtt tölteni piciny családommal, de apósom ezen annyira besértődött hogy kénytelenek voltunk átmenni hozzá és 7-ig ott töltöttük a szentestét. annyira rosszul esett mert 1 éve ezt tervezgetjük milyen lesz az első karácsony. Háht ilyen lettKép mire hazaértünnk Boldi fáradt volt és nyűgös. Nem értem apósomnak miért nem lett volna jó az eredeti terv hogy ő átjön 24-én vacsorára mi meg másnap hozzá. Á mindegy, nem mérgelődöm. Irigylem azokat akiknek nincs ennyire erőszakos apósa vagy anyósa , hanem sokkal megértőbb.
Karácsony első napján átjött apósom meg a sógorom ebédre ( anyukám itt volt segített főzni) másnap meg lementünk Békéscsabára és tegnap jöttünk haza. Boldi most jobban bírta az ottlétet, nem is volt nyűgös , az alvás is oké volt.

Sokmindent kaptam, de a legkedvesebb ajándékomat a férjem kis gondodskodó szíve -lelke tette a fa alá: egy kis bársony táska amit egyszer elejtettem neki még ősszel mennyire tetszik és ő megjegyezte. Teletömte sok sok szivet melengető ajándékkal még, igy jó nehéz lettKép
Plusz tőle k aptam még a Miracle a születés csodája könyvet anne Geddes és Celine dion tolmácsolásában Kép

Boldi is sok sok ajándékot kapott , játékokat , rucikat, plédet. Majd teszek fel róluk képet.

Connie: nagyon jól esett hogy hiányoltál. És mindenkinek üzenem aki külön küldött sms-t és karácsonyi emailt nagyon nagyon jól esett.

Ja és még egy kedves dolog. Sokáig törtem a fejem mit találjak ki a férjemnek karácsonyra. Végül úgy döntöttem elmegyünk egy profi fotóshoz és csináltatunk műtermi képeket, azt beletesszük egy albumba és átkötöm piros szalaggal. Jók lettek a képek, teletűzdeltem anyás és gyyermekes idézetekkel, hát látni kellett volna az arcát a férjemnek. Könnyek csillogtak a szemében. Nagyon jó érzés volt Boldognak látni!!!

a karácsonyi képeitek szuperek. Édesek a babák és a mamák, papák. Én is teszek mindjárt pár fotót. Zitmi: várom a választ Kép

Timurr: amint tudok jelentkezek. Boldinak kívánjatok jobbulást, szegény nem tudo m mi lehet a baj Kép

Kép
juszti75
 
 


Ami kimaradt tőlem szokásos módón Kép

Cseriviola : örvendek neked Kép üdv közöttünk.
Na akkor mindjárt jönnek a képek

Kép
juszti75
 
 


majd reagálok még a többi dologra is ha tüzetesen visszaolvastam Kép

Kép
juszti75
 
 


ünnepi szerkóm:
Kép
hé ezt megnézem jobban hagyjál már
Kép
tekimet vizsgálom:
Kép
ha akarom micimackó vagyok:
Kép
ha akarom tigris:
Kép
és ha a papi elfárad én veszeem át a volánt:
Kép
kis családom:
Kép

Kép
juszti75
 
 


Juszti,
Boldinak jobbulást kívánunk, múljanak már tőletek ezek a csúnya betegségek, irgum-burgum!
Aranyos a férjed, hogy így figyeli, mire vágysz. Enyém minden ilyet elfelejt.Kép

Viki,
Jaj, az a tornasoros kép nagyon vicces!Kép

Karácsony: tegnap már nem volt kedvem leírni, de nagyon kiborultam délután. Olvastam, hogy Zitmi írta, hogy nem akarja, hogy az ajándékhalmokról szóljon a gyerekeknek a karácsony, és elkezdtem gondolkodni, hogy tényleg, nekem miről is szól, és mit szeretnék Ákosnak átadni az ünnepből. És akkor rájöttem, hogy nekem ez abszolút a családról szól, a kis családomról, hogy olyan jó, hogy vagyunk egymásnak, és szeretjük egymást, és jó együtt lenni. És teljesen kiakadtam azon, hogy nem akarok minden évben anyukámékhoz menni karácsonyra, itthon csak egy fél napot tölteni, és műfát diszíteni, mert annak semmi értelme, akkor akár felesleges is készülődni. Mire férjem hazaért, már itt bőgtem. Úgyhogy megbeszéltük, hogy nem megyünk ezentúl sehova karácsonykor, majd a két ünnep között végiglátogatjuk a családot. Már évek óta álmodozom arról, milyen jó lesz majd hármasban (négyesben, ötösben...) karácsonyozni a gyerekekkel.Kép És sztem Ákosnak is fontos a saját családi karácsony itthon - olyan megerősítésféle.Kép Szóval jövőre jó nagy veszekedések várhatóak nálunk október-november környékén a nagyszülőkkel.Kép
Néha már teljesen az az érzésem, hogy ránk telepszenek, mintha nekik szültem volna Ákost, és nem veszik figyelembe, hogy külön család vagyunk, eszükbe sem jut, hogy minket zavar, ha itt vannak (már úgy értve, hogy a vendéglátásra rámegy a hétvége, semmi pihenés), vagy hogy nem kikapcsolódás, pihenés hozzájuk menni.

KépKép
connie
 
 


Nagyon helyes Boldi a képeken, jók az ajándékai.Kép A vezetést igazán élvezte.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie: ez az : ránk telepszenek...( apósom) ugyanezt érzem. Mintha te írtad volna le az én problémámat: köszönöm !! ugyanezt érzem és ugyanezt szeretném

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Most kis beteg vagyok, de beköszönök. Tegnap du-ra ledöntött ez az influenza, rossz közérzet, köhögés, láz... Kép Most is csak picit jöttem ki a takaró alól.

Juszti, Zitmi
Örülök Nektek Kép Nagyon hangulatosan meséltetek a Karácsonyról. A könyvtárakat nagyon szeretem én is, most a Főv.Szabó Ervin a kedvencem a Kálvin téren.
Boldi gyógyuljon meg Kép Após Kép

Pviki
Végre írtál! Tündéri Dóri a babák között Kép

Connie
Átérzem a dilemmádat az ünnepekkel kapcsolatban, évekig küszködtem evvel én is, mire lett merszem a sarkamra állni...

Megyek vissza, a fejem is úgy fáj, vettem be algopirint (vagy hogy kell írni). Írjatok, hogy legyen mit olvasnom...
A lányaim tündérek és ellátják a picit is, ha kell: pl altatást, de amíg aludtam, meg is etették. Aranyosak.Kép

Kívánom, hogy kellemesen teljen Mindenkinek 2005 utolsó pár napja.
V.
vezso
 
 


Vezso: gyógyulj meg!

Kép
juszti75
 
 


Vezso,
És anyósodék hogy fogadták, mikor megmondtátok nekik, hogy 24-én nem szállítmányozzátok őket többet? Emlékszel még, hogy adagoltad be? Elkelne vmi jó tipp.Kép

Jobbulást. Én most a migrénemmel szenvedek, aludnom kellene egy jó nagyot.

Óóóó, remélem nem árt a tévének a nyál...

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Vezso: Jobbulást!

Csak örömködni jöttem, 3-ast kaptam a szerdai vizsgámra, pedig meg voltam győződve, hogy nem sikerült. Úgyhogy most nagyon örülök!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág,
Gratulálok! ugye, hogy mégis megy!
Kép

KépKép
connie
 
 


KÖSZI A SOK SEGITSÉGET!
Sziasztok:

KingaKépKépKépKépKépKép

Kinga
skinga
 
 


Kinga ne csináld már. Vezso írta, hogy nem tud ilyen boltot, és kérdezte a karácsonyotokat is, te meg arra nem reagáltál. Most akkor sértődjön meg ő is? Brrr. Én sem tudok, mert különben írtam volna. Mindenkinek volt olyan kérdése (nekem is nem egy), ami elkerülte mások figyelmét, mert sokan vagyunk, és senkinek nem ez a fő foglalkozása. Ne haragudj, hogy így kitörtem, de néha nagyon felbosszant ez a túlzott érzékenykedés.

Vezso: jobbulást neked, szuperanyuka Kép

Juszti: De jó, megint kaptunk Boldis képeket. Imádom a pofiját! Jobbulást a kis mackó-tigrisnek! Mennyire figyelmes férjed van. És az albumk is szuper ajándék.

Sajnos ez a család ránk telepszik érzés nálunk is megvan, csak ugye most többezer km-ről nem annyira terhes. Nálunk az ment eddig, hogy minden egyes szombaton anyósoméknál kellett kajálni, vasárnap anyuéknál. És ha véletlenül több időt voltunk az egyikkel, akkor a másik biztos megsértődött. A karácsony sem lett volna egyszerű, ha otthon lettünk volna, így viszont pont olyan volt, amilyennek szerettük volna (no idegeskedés, kapkodás, csak vidám, nyugodt hangulat). Mi már elhatároztuk, hogy ha hazamentünk, akkor át fogjuk kissé rendezni a dolgokat. Talán nem lesz annyira nehéz, mivel úgyis messzebb költözünk (Monor), és onnan nem fogunk minden hétvégén rokonlátogatóra menni. Asszem az én szüleimmel lesz kicsit nehezebb a dolog, de valahogy megoldjuk.

Bea: GRATULA!!!

Kép
KépKép
nebula
 
 


most jöttünk a dokitól: torokgyulladása van Boldinak. Gondolom én fertőztem meg Kép tök láz szegény és egész nap sír, nyöszörög. Csak szopizik semmi szilárdat nem fogad el, mondjuk érthető . a kúpot egyből kinyomizza így panadolt kap .Hát ez van.

Connie: Ákos jófej a képeken.
Vaktyúk: Boldinak is ilyen az etetőszéke csak zsiráfosKép szereti nagyon

Timurr: MAja olyan cukiiiiiiiiiiii
és Kriszta Flórája is zabálnivaló, meg Marcika meg Don Vince és Benice meg Bazsi meg Andor és Dóri , Zitmi lányok Vezso lányok és mindenki!!!! Bocsi ha kihagytam valakit!
nem direkt volt.

MOst szomorkodós vagyok pici kincsem miatt Kép ne legyen má'beteg.


Kép

Kép
juszti75
 
 


Nebula, Connie: Köszi....nagy örömömben csinálok muffint (sonkás-sajtosat, mert csak ahhoz van alapanyag itthon) életemben először.

Kinga: Én nem vagyok pesti, ezért nem írtam.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kinga: szerintem ha tudnánk ilyen boltot bizti megírtuk volna. Ne fuss el , naaaaaa

irgum burgum Kép

Beának én is gratulálok!Kép

Kép
juszti75
 
 


Skinga,
Én sem értelek, múltkor is, a karácsonyi üdvözleted után többen kédeztük, mi van veletek, arra nem reagáltál, most pedig megsértődsz. Amire nem tudok válaszolni, nem szoktam írni semmit. Egyébként nekem is volt, meg sztem mindenkinek, amit 2x kellett megkérdeznie, de ezt már Nebula is leírta.

Pamutharisnyát sima bababoltban nem lehet kapni? Speciálisan ilyen boltot nem tudok én sem, de sztem Ákos harisnyái 100% pamutok, azt sima bababoltban vettük.

KépKép
connie
 
 


Juszti,
Boldinak baráti pacsikat küld Ákos barátja, és üzeni, hogy gyógyuljon meg hamar.

Éppen szilveszteri recepteket keresek az ünnepi vacsihoz. Hidegtálat vagy melegszendvicset, ilyesmit. Az a baj, hogy túl nagy a választék.Kép Nincs valami tuti tippetek?

Másik kérdésem: nektek rendeltetésszerűen használják a játékaikat a babáitok? Ákos csak rágja, esetleg csapkodja őket, egyedül a labdáit gurítja.

És találtam néhány képet a kreatívoknakKép:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
connie
 
 


Connie: Én tuti tippem szilveszterre, sült malac, krumplisalátával Kép Ha nagyon akarod elmegy hidegtálnak KépKép Bár gyanítom nálunk idén nem ez lesz. De még én sem tudom mi.

Muffinom finom lett.
Csak amikor meghámozom, fele a papíron marad KépKépKép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Azok akik anno a HP-nál rendeltek képeket (Nebulára határozottan elékszem, hogy anyukájáék címére rendelt képet) azok megkapták?
Mert mi még nem.
És a Liberós teknőc se jött még meg. Pedig már ezer éve elküldtem a figurákat.
És ha már itt tartok, Kismama januári száma se jött még meg. Pedig ilyenkor már szokott.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


a liberós teknős még nekem se jött meg a kismama sem. képet nem rendeltem.

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok,

SKinga,

én is vidéki vagyok, nem ismerem a Pesti boltokat. Egyébként amit én itt vettem harisnyát az mind 100% pamut.Van egy ismerősön akinek a kisfia u.ilyen probléméval küzködött és ő nem is adott a gyerekre harisnyát hanem jägeralsót (vékony pamunadrág) a rendes nadrág alá, gondolom jobban szellőzik benne a baba lába.
Csak zárójelbe jegyezném meg, hogy a figyelmünket humorosan is fel lehet hívni. Mindannyiunkkal előfordult már h nem válaszoltak elsőre a kérdésünkre, nagyon sokan vagyunk és mindenki arra válaszol amire tud vagy a "fél" óra olvasás után emlékszik Kép.

Connie,
Barni ugyan úgy inkább csak csapkod, rág meg borít mindent beleértve a huzogatós ikeás játékot is.

Juszti,
jobbulást nektek.

Jégvirág,
gratulálok

Adri
hadri
 
 


Bea!
Mi már megkaptuk, kb 2hete!Kérdésedre, hogy itthon minden rendben van-e a válaszom: NEM!!!!!!
Tibin totál kezd elhatalmasodni a depresszió; jövő héten keresek neki valami jó orvost.Tök türelmetlen Marcipánnal; minden gond az én nyakamba szakad!
Kép
De jövőre minden jó és szép lesz! Kép

Juszti!
Jajj, nagyon sajnálom hogy beteg Boldi; jobbulást neki!Jövőre remélem már össze tudunk futni egy kis traccspartira! Kép

Cseriviola!
Üdv a csapatban!Marcipánom most 10,240 kg és 82cm!Kép


Ildi

delfinke
 
 


Vezso,
jobbulást neked is. Milyen rendes lányaid vannak Kép

Connie,
de rendes (figyelmes) vagy ezzel a képeslappal

A babák nagyon aranyosak.

Adri
hadri
 
 


Sziasztok!!!!!

Jaj, Juszti annyira megható ez a kép a fiacskádról!!!!!! Gyógyuljatok meg minél előbb!!!!!!

Bea!!!
Gratulálok a vizsgádhoz, csak ügyes lányka vagy te!!!KépKépKépGréti nagyon ügyes!!!

Annyira aranyosak a babák!!!!

A karácsony nálunk is 23-án este kezdődik,az ajándékozás pedig 24-én este vacsora előtt van. A lányok írtak egy listát mit szeretnének , arról választottunk nekik.Bazsi nem kapott nagy valamit, őt még nem igen érdekelték az ajándékok. A fa villogó fényei és a csomagolópapír zörgése sokkal jobban lekötötte az ajándékoknál.
A mosogatást nálunk állandóan apa végzi szerinte, mert a tavalyi konyha felújításnál meglepetésként kaptam egy mosogatógépet.Kép nagyon szeretem!!!!

A beteg anyukáknak is jobbulást az én fejem is fáj, valami front jöhet.
zsuba31
 
 


Jegvirag!

A HP-s kepek nekem eleg regen megjottek. Tok jok lettek.

Liberos teknos meg mindig nem jott meg pedig akkor kuldtem el a figurakat amikor Andor 4 honapos volt..
Azt mondta egy ismerosom,hogy rajuk kell telefonalni.. de hat en azt meg nem tettem meg...

Juszti! Eszmeletlen jok a kepek a pasikrol!!!
Ugy latszik iden a piros-szalmadisz fenyo a divat.. Kép Kép

Udv, BJ
babjag
 
 


Zsuba drága : ez a könnyes kép nem Boldi csak úgy találtam. aranyos vagy Kép

Babjag, Nebula, Adri, Connie, Ildi: köszönjük, igyekszünk meggyógyulni.

Cumis babák anyukái: nálatok már önállóan teszik be a cumit a gyerekek? csak mert Boldi most tanulta meg ésé olyan édi. Kép

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Hát ti aztán állandóan írtok,nem győztem végig olvasniKépCsípem,hogy nálatok így zajlik az élet mint egy nagy családban.

Csajok!
Akik nem kapták még meg a Liberó teknőst akkor azok ne késlekedjenek telefonálni!!!!
06-40-200-049
kitartás kell hozzá,mert nehezen lehet őket elérni.
Én az ilyen leveleket ajánlva szoktam feladni,de így sem biztos hogy odaér.
Mi is így jártunk ezzel,aug.19-én feladtam ajánlva,de mint kiderült még november elején sem ért oda,így a nő rendes volt és küldött egy másikat helyette.Megkérdeztem,hogy az újabb kérdőívet és a figurákat hogyan adjam fel,hogy oda is érjen,azt mondta hogy rám bízza és kb.január végére itt kell lennie a textilkönyv nyereménynek,különben hívjam újra őket.
Ti se godolkodjatok tovább ezen,hívjátok fel őket!

Hadri
fogzásra nekünk a Panadol bébiszirup vált be,bár nekünk szerencsére csak 1-1 fog jött ki egyszerre.

Connie,Vezso
igazatok van a 23-ai díszítéssel kapcsolatban meg az előkészületekben.Mi is jövőre előző nap megcsináljuk amit csak lehet,így nekem is kikapcsolódás lesz az ünnep és nem idegeskedés.
A gyerekek is egész nap játszhatnak az ajándékokkal és este hamar le lehet őket fektetni,nem úgy mintha aznap este kapnák meg.

Zitmi
Édesek a lányaid,szépek a nevük.
Mennyi idősek?

Pviki
édes a kislányod,nekem is a tornasoros kép tetszik a legjobban.
A cicás párnát hol vettétek nagyon tetszik,nyávog is?
Milyen autósülést vettetek?Háttámláját lehet dönteni??kg-tól?kg-ig használható?Mennyi volt és hol vettétek?
Nekünk is venni kell mert a Vikinek eddig a hordozója volt,de már igencsk kinőtte.

Kinek milyen autósülése van?Mik a tapasztalatok?

Nebula
jó tudni,hogy a kislányom egy napon született a férjeddel és II.Rákóczi FerenccelKép
A fényképedre reagálva,sajnos én sem vagyok egy vékony alkat,nekem is elég nagy a hátsómKép((

Juszti75
Jobbulást nektek!!
Édes a Boldi ahogy játszik és milyen csinos a Micimackós és Tigrises rucikban,ezek együttesek?
A vezetéshez is van érzéke ahogy nézemKép
A cumis kérdésedben nem tudok segíteni,Vikinek nincs és nem is volt sem cumija sem cumisüvege szerencsére/ezzel nem felvágni akartam/.

Vezso
Jobbulást kívánok neked is!!!!!
Ügyesek a nagylányaid,hogy besegítenek a beteg anyukájuknak kishúguk ápolásában,így biztos hamarabb meg fogsz gyógyulni.

Jégvirág
gratulálok én is a vizsgáidhoz,ügyes voltál!!
Milyen suliba jársz?Milyen szakra?Mennyi van még hátra?

Skinga
pamutharisnyát én a kislányomnak sima harisnya és zokni szaküzletben vettem,nálunk Tatabányán nem kell feltétlenül bababoltba menni érte,de gondolom máshol is így van .

Connie
nagyon jók a kreatív képek,hol találtad őket?

Delfinke
csodálkozom,hogy Tibi/gondolom a párod/depressziós,általában az anyukák szoktak azok lenni.
Remélem találtok valami jó szakembert és hamar meggyógyul,jobbulást neki!
Jó súlyban van a kisfiadKépszeretheti a hasátKép
Viki 3920 gr és 52 cm volt születéskor,most pedig 7850 gr és 73 cm,mondjuk ő kislány.

Remélem mindent leírtam amit akartam,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


SziasztokKép
Kicsit sűrű napjaink voltak,még képekkel is adós vagyok,igyekszem pótolni.

Zitmi
Én is nagyon várom már a minitalit,remélem semmi nem jön közbe!

Vezso
Gyógyulj meg hamar!!Küldjük a gyógyenergiákat!+++

Juszti
Szegény kicsi Boldi,neki is sok gyógypuszit küldünk,remélem minél hamarabb meggyógyul!!Nagyon jók a képek,tök jó az ünnepi szerkója.Apósod:no comment.Én is azt hittem,harc lesz a 24-éből,mert mi 3asban akartuk tölteni,azt hittem anyósék majd elkezdenek magyarázni,h régen ez nem így volt,generációk együtt stb.,vagy egyszerűen csak beállítanak,de szerencsére egyik félelmem se jött be,tiszteletben tartották az elképzelésünket.Mostanában nagyon normális az anyósom,de ezt lekopogom.Én viszont inkább az összeveszést választottam volna,de nem engedtem volna,h tönkretegyék,amit elképzeltünk.Hál Istennek,erre nem volt szükség,remélem a továbbiakban se lesz.

Connie
Mi is módosítottunk az altatási szokásokon,mi se hagyjuk 6 után aludni és 2 napja ha nem alszik el szopi közben,ugyanígy félhomályban mondókázok,dalolok neki(csoda ha kiterül tőleKép ),mondok neki egy Vincés mesét(amiről írtál),elköszönök tőle és kijövök.4 napja kezdtük,első este vagy fél órát sírt,férjemmel felváltva többször bementünk hozzá,megynyugtattuk,aztán elaludt.Másnap már alig 5 percet sírt,2 napja meg nem is sír,kijövök és elkezd dudikázni(ujját szopizni) és elalszik.Eddig én is mindig kivittem a nappaliba,ha nem aludt el szopi közben és így volt,h éjfélig ott sertepertélt.Éjszaka is csak kétszer kel,ami semmi a 2óránkéntihoz képest,így most "rongyosra "alszom magamKép

Ildi
Nagyon sokszor eszembe jutsz,juttok.Sajnálom,h Tibi nincs jól,remélem én is,h jövőre csupa öröm és boldogság jut nektek!!A meghívás még áll,bár idén már nem tudjuk összehozni,de valamelyik hétvégén nagyon szívesen látunk titeket,ha van kedvetek hozzá.Puszi a tündéri Marcipánnak.

Ezt most gyorsan elküldöm,nehogy elvesszen
Virág
villes
 
 


Halihó!

Örülök, hogy mindenkinél minden probléma nélkül, szépen lezajlottak az ünnepek. Szerncsére nálunk sem volt gond. Teljes prögés volt napokig. 24-én anyósoméknál volt ebéd, Blanka első ajándékbontása (előző nap edzettünk, úgyhogy királyul széttépte a csomipapírokat) Kép aztán itthon folytattuk. Kaja mindenhol. Blanka is imádja a fát, csillagszórót, teljesen kész volt. 3 napig szinte semmit nem aludt, este 1/2 10-kor kellett betennem a kiságyába, mert annyira izgatta minden. Nagyon édes volt. Lettek jó fotók, majd én is teszek fel később, csak nem szeretném, ha minden elszállna. 25-én családlátogatáson voltunk, szintén jól sikerült. Azóta pihizünk. Blanka 2 napja alszik Kép annyira kimerült.
Volt nagy séta a hóban, ami azóta sajna megszűntKép
Kaptunk egy csomó ajit mi is, Timurr olyan bébitaxit, mint amilyen Majának is van! Meg illatos gumilegót, meg plüssöket, kis hátizsákot, keljfelmanót stb. Apájától én egy szép gyűrűt kaptam. Persze nagyon örült a Blanka kéz-láb lenyomatnak!
Engem elkaptt a dögvész, elment a hangom, majd rá 2 napra nátha+köhögés. Már jobb, de szerencsére plusz ajándékként sikerült a fél családot megfertőznöm!

Ti mit csináltok szilveszterkor? Én annyira szeretnék bulizni, anyu vigyázna is Blankára, de hova menjünk? Senki nem tart idén bulit, ilyet még nem éltem Kép

Ildi! Kolbit eszik Marcipán? Kép Legalább nem lesz éhes Kép Nem depizz, Tibit meg oszd ki, ünnepek vannak, legyen türelmesebb!

Nebula! Szépek a képek, hátvakarás?! Ez jó, észben tartom, ha be kellene vetnem !

Cseriviola! Üdv a csapatban! Aranyos a lányod és igen pontos leírást adtál magatokról Kép Lányom Blanka 05.20-án született 56 cm és 3500 g-vel.

Juszti! Jobbulást Boldinak!

Vezso! Neked is mielőbbi jobbulást! Olyan szépek vagytok azokon a fotókon! És az a sok plyamobil! Tök jó Kép

Réka! Még nem volt időm előkaparni a kezeslábast, de észben tartom! Csipetet pont a Végítélet érdekli? Kép

Jégvirág! Gratula a vizsgádhoz!

Babjag, Villes, Timurr, Zsuba, Connie, annyira jók a karácsonyi képek! Nagyon szépek voltak a babók a karácsonyi szerelésekben!
Teszek fel én is képeket!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?