Új privát üzeneted érkezett!

helo
nagyon jók a talis képek, édesek a gyerkőcök
Timurr köszi hogy Szonját is beraktad az albumba, meghatódtamKép
Olvastam hogy Maja süti a pogácsát, mondom Szonja idősebb és mégse? Hát belfogtunk a tanfolyamba, ma egész nap pogácsát sütöttünk. Mikor először tapiskolt, én bőgtemKép
Vezso
Ismerd be, a te kezed aranyból van. Hát az kitty cica, az v.mi gyönyörű. Van türelmed, azt hiszemKép
Akiren
Szilveszter azt hiszem otthon, bár én nagyon mennék v.hova, csak ugye hova? Esetleg barátok jönnek.
Lorca
Azért nálunk a pezsgő el fog fogyniKép
Mondjuk mi bepótoljuk januárba a szilvesztert mert munkahelyem bulit szervez és oda megyünk!!! Már az Isten tudja mikor voltam v.hol!! Kép
Kingu
Át tudnád nekem is küldeni? lerzsebet@freemail.hu
Köszi
Nagyon boldog karácsonyt Kívánunk mindenkinek!
Szonja, LizaKép
cerzsebet
 
 


Sziasztok lányok!

Én már nem nagyon jövök holnap; sajnos anyám most hívott és rossz híreket mondott.Apámnak rosszindulatú daganat van a mellkasában, a kegyetlen valóság: RÁK.
Azt már kb egy hónapja tudjuk, hogy van egy daganat, de reménykedtünk benne hogy jóindulatú.
Nem akarom mindenkinek a hangulatát rontani, folyton nyavajogni; eltünök egy időre majd benézek!

Boldog békés karácsonyt kívánok mindenkinek; és köszönöm hogy vagytok nekem!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Jaj, Ildi, annyira sajnálom! Ha tudok valamiben segíteni, szólj.

KépKép
connie
 
 

 
 

sziasztok csajok!

Az ügyön vagyok,hogy rakok fel videókat egy honlapra csak még nem akar sikerülni sajnosKépde igyekszemKép

Ildi
nagyon-nagyon sajnálomKép

Cerzsebet
tök jó,hogy ti is pogiztok,képzeld Maja ma totál beindult,megy a komppal mint a szél,nyitogatja az ajtókat,rángatja a zsinórokat,mindez fejlődés egyik pillanatról a másikra.Valamint nem lehet mellette enni,mert leordítja a hajamat.Minden kéne neki,hihetetlen.Sokszor egyszerűen nem bírok vele.

Kingukám kérem szépen én is a recepteket és küldtem mailtKép

Akiren
Mi itthon szilveszterezünk,annyi változás lesz,hogy nézünk majd filmeket,nem alszoom,legalább nem kell kitörölni az álmot a szememből,amikor Maja kel,aztán lehet bealszomKép

Berkiadri
Kép
Martinnak jobbulást kívánok

Vaktyúk
holnap este asszem beteg leszekKép

Aki nem jön már karácsonyig vagy ebben az évben mégegysezr kívánok Boldog karácsonyt
Kép

Timurr
Vendég
 


Kedves Lányok!

Mindenkinek áldott, békés karácsonyt, és nagyon boldog új évet kívánok.

Kép

Kép

Ezeket a képeket néhány éve csináltuk Kárpátalján, amikor ott voltunk karácsonykor és együtt jártunk házról házra a betlehemezőkkel. Fantasztikus élmény volt részesévé válni egy ma is élő, eleven szokásnak. Ezt a hangulatot szeretném nektek is átadni ezeken a fotókon keresztül.
Mindenkinek boldog karácsonyt!
Viki és Dóri
pviki
 
 


Sziasztok!

Dorka megkért, hogy tegyem fel a karácsonyi képeslapjukat, mert ő valamiért nem tud képet beszúrni:

Kép

KépKép
connie
 
 


Kép
hüpi
 
 


Mi is itthon fogunk Szilveszterezni, az az este is olyan lesz, mint az összes többi most már több mint 7 hónapja Kép Kép Kép

Timurr,
Látom, nektek is van pandátok Kép

Ildi,
Nagyon sajnálom apukádat, azért próbáljatok boldogan és meghitten karácsonyozni Kép

Akiren
akiren
 
 


Délután írtam egy hosszabb hozzászólást, és mikor elküldtem volna, Ákos kirántotta a konnektorból a szgép zsinórját. Megpróbálom reprodukálni:

Akiren,
Fogalmam sincs, mennyi ideig altattad Grétit, nekem igazából nem tűnt fel, hogy sokat sírt volna. Ez most kivételes alkalom volt, mert rendszerint zeng tőlünk a folyosó, sztem a zene jó hatással volt a babákra.Kép Biztos, hogy Gréti is jobban fogja bírni, ha megszokja a társaságot, és mi tutira nem fogunk rosszat gondolni rólad, vagy Grétiről, ha nyügizik.Kép

Szilveszterkor itthon leszünk, egy kicsit fogok pezsgőzni éjfélkor, remélhetőleg Ákos nem kel majd három előtt, kivéve, ha itt a lakótelepen mindenki durrogtatni meg trombitálni fog.

Berkiadri,
Martinnak jobbulást, remélem hamar meggyógyul. Mindjárt küldöm neked a mailt, amit ígértem.

Nebula,
Tippelhetsz milyen könyvet, sőt, könyveket vettünk anyuéknak karácsonyra.Kép Kész szerencse, hgy a férjem észrevette, rögtön lecsaptam rá, és visszapakoltam, amiket addig választottunk. Aztán remélem tényleg jók.Kép


Mi is békés, csodákban gazdag Karácsonyt és sikeres, egészséges, örömteli Új Évet kívánunk!

Kép

De mindjárt jövök még, egész csomó írnivalóm van még.Kép

KépKép
connie
 
 


Itt is vagyok!

Ígértem nektek kb. ezer éve egy összefoglalót a mesés beszélgetésből. A legizgalmasabb téma az volt, hogy mikor milyen mesét lehet mondani a gyerkőcöknek, úgyhogy csak ezt is jegyeztem meg.Kép
Kb. fél éves kortól lehet kezdeni mesélni, és a meséket mindig valami jól felismerhető bevezetővel kezdeni, pl. Egyszer volt, hol nem volt. Kb. két éves korig az ún. én-meséket érdemes mesélni, azaz, amik a gyerek mindennapjairól szólnak. Fél éves korban persze még kb. öt rövid mondat már kitesz egy mesét.

Pl. Egyszer volt, hol nem volt egy kisfiú, akit úgy hívtak Ákos. Ezt a kisfiút elvitte a mamája magával egy helyre, ahol sok másik kisgyermek volt. Volt ott egy szépen kivilágított, feldiszített fa is. Alatta pedig sok-sok ajándék. Ákos is kapott ajándékot, egy szép könyvet. Sokat játszott, és hazafele az autóban egy nagyot aludt.

Utána jönnek 2-től 5-6 éves korig az állatmesék, majd 5-6 éves kortól a tündérmesék, azokat nem érdemes hamarabb kezdeni, mert még nem értik, és megijedhetnek tőle. Egyébként azért jobb a mondott/olvasott mese, mint a tévé, mozi, mert a félelmetes alakokat (boszi, sárkány) csak olyan félelmetesnek képzelik, amit még elbírnak, míg a filmben megrajzolt lehet sokkal rémisztőbb is, mint amit még fel tudnak dolgozni.

Volt még szó a könyvekről. Első könyveknek az olyanokat ajánlotta, amikben csak egy-egy tárgy, személy képe van egy oldalon, biztos tudjátok miről beszélek.KépUtána kb. másfél éves kortól jöhetnek az egyszerű történetek, de azt mondta, inkább a képek alapján meséljünk, és ne a megírt szöveget olvassuk fel. A Boribont ajánlották, meg a Kicsi piros autó sorozatot, amikre emlékszem. Azt mondta az Ildikó, hogy mielőtt megvesszük, mindig nézzük át a meséket, nehogy otthon mesélés közben fussunk aknára. De ha mégis, akkor nem szabad abbahagyni valami félelmetes résznél, hanem végig kell mesélni, hogy a feloldás is meglegyen. Illusztrációkra meg azt mondta, hogy olyan legyen, ami felismerhető, de ne túl édibédi.Kép

Ja, és a Grimm meséket nem ajánlotta esti mesének, csak napközbenre, mert sok benne az egy főre jutó hullák száma.Kép

A vendég Boldizsár Ildikó mesekutató volt, és neki van egy többrészes népmese válogatása, ami jó, az Esti mesék ...fiúknak, ...lányoknak, ...állatokról, ...a boldogságról - többi címére sajna nem emlékszem.

Még jövök, ne örüljetek!

KépKép
connie
 
 


Hoztam még egy idézetet is, most kaptam az uncsitesómtól, és imádom Márait, ezért ti is kaptok belőle:

Ha az ünnep elérkezik az életedben, akkor ünnepelj egészen. ... Tisztálkodjál belülről és kívülről. Felejts el mindent, ami a köznapok szertartása és feladata. Az ünnepet nemcsak a naptárban írják piros betűkkel. Nézd a régieket, milyen áhítatosan, milyen feltétlenül, milyen körülményesen, mennyi vad örömmel ünnepeltek! Az ünnep a különbözés. Az ünnep a mély és varázsos rendhagyás. Az ünnep legyen ünnepies. ... mindenek fölött legyen benne valami a régi rendtartásból, a hetedik napból, a megszakításból, a teljes kikapcsolásból, legyen benne áhítat és föltétlenség. Az ünnep az élet rangja, felsőbb értelme. Készülj föl rá testben és lélekben.
S nemcsak a naptárnak van piros betűs napja. Az élet elhoz másféle, láthatatlan ünnepeket is. Ilyenkor felejts el mindent, figyelj az ünnepre." Márai Sándor

KépKép
connie
 
 


sziasztok lányok! Holnap már szerintem nem jövök mégegyszer Had kívánjak kedvenc karácsonyi idézetemmel Boldog Békést és Igazit Kép

"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában van. Ha egy pillanatra abbahagyod az ajándékok kicsomagolását, akkor lehet meghallani."

egy 7 éves kisfiú, Robi


ui: idegbecsípődésem van a hátamban ( azt hittem vesekő de Hál istennek "csak" ez. ) mit is mondhatnék erre? ez van Kép

Nagyon gondolok rátok majd a fa alatt is!!!


Timurr itt is had köszönjem meg a csomagot! és mindent amit kapok Tőled!Kép

Minden baba nagyon édi . Ildikém: sajnálomKépI

Kép
juszti75
 
 


DRága Jusztikám!Imádlak!(még azt hiszik szerelmesek vagyunk,hehe)

Connie
köszi amit a mesékről írtál,érdekes.

Tök szépek a képeitekKép

Vezso
Téged is annyira szeretlek,majd kifejtem emailbe.

Meg tulajdonképpen mindenkit szeretek,ilyen kis szeretős hangulatom vabKép

Kép
Vendég
 


Timurr,
szeretős hangulatKép - aranyos.Kép

Nem is mondtam, hogy Ákos is megnézte Maja pogácsasütős videóját, és mikor el akartuk vinni a gép elől, vad tilatkozásba kezdett, hogy ő még egyszer akarja látni ezt a csinos házitündért.Kép

Vezso,
A te párnádra pedig csak annyit mondott: hűűű.

Mesékhez még:
http://www.csodaceruza.com/index.html - gyermekirodalmi folyóirat, mely állítólag jó.
És a Pozsonyi Pagonyt ajánlották még, mint ahol csak jó mesekönyveket lehet kapni.

KépKép
connie
 
 


ezt még nem tette fel ide senki,majd énKép
hanggal a legjobb,katt a szarvasokra
http://www.icq.com/img/friendship/static/card_7944_rs.swf

De drga ez az Ákosbaba,olyan imádnivaló,kis nyugis angyalkának látszikKép
Vendég
 


Ildi
Annyira sajnálom!!Talán műthető és még időben észrevették:nagyon szeretném hogy így legyen!!!

Connie
Nagyon érdekes,amit a mesékről írtál.Én is kösziKép

Akiren
Örülök,h DonVince téged is elbűvöltKépGrétivel is egész sok közös kép készült,úgy látszik egymást is bűvöltékKépMajd teszek fel képeket.

Juszti
Szegénykém!Gyógyulj meg minél hamarabb!Sok gyógypuszit küldünk!

Szilveszeter:
Ha minden igaz,mi Nagykovácsiba megyünk gyerekes barátainkkal szilveszterezni.A legifjabb baba nem Don leszKépKíváncsi vagyok hogy bírjuk.Ha Vince folytatja a 2 óránkénti keléseket,amit már 4 éjszaka gyakorol,akkor lehet,h inkább itthon leszünk,mert jártányi erőm sem lesz..eléggé viharvert vagyok,de egyenlőre doppingol a karácsony,ez lesz az első igazi Szenteste,eddig mindig mentünk valahova...nagyon kíváncsi vagyok és izgulok,milyen lesz.

Nem tudom,tudok e holnap jönni,nagyon sok dolgom lesz,ezért most kívánunk mindenkinek áldott,békés karácsonyt,nagyon szép ünneplést!

Kép

Virág és Vince
villes
 
 


Virág
titeket is annyira szeretlekKépImádom DonVincét

na téynleg megyek aludni,elötte megölelem a macskát(mert mátr kis családom legfáradtabb tagjai alszanak) kitöltöm rajta a szeretetem
Vendég
 


Timurr
Egyszer már "megfenyegettelek",h meglátogatunk,de most már biztos nem úszod megKép
Minden talin emlegetlek-emlegetünk,hogy bárcsak ti is ott lennétekKépÉn is nagyon szeretlek titeketKép és ha valaki most jár itt először,ha mást nem is,az oldal rózsaszín részét érteni fogjaKép
"megölelem a macskát"Kép Kép Macsek mit szólt?Kép
Még mindig itt vagyok,pedig már csukott szemmel kéne edzenem a 2 óránkénti kelésre..megyek is.
Virág
villes
 
 


Drága nyugis angyalkánk ma egész nap sikoltozott, különösen délután élveztem, mikor apja elment nekem ajándékot venni, én meg alig láttam ki a fejemből a migréntől.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Ildi: nagyon, nagyon sajnálom én is.

Connie: nagyon remélem, hogy tetszeni fognak a könyvek. Ha szeretik az izgis, romantikus történelmi regényeket, akkor nem lehet gond Kép

Képzeljétek, ma végre vettünk autót! Egy 98-as dodge neon. Majd' kiugrok a bőrömből. Végre tudunk Flórával járni zenés babaklubba, meg tornázni stb (itt autó nélkül mindez lehetetlenség, avagy taxizni lehet kisebb vagyonért).

Szilveszter: nálunk sem fog nagyon különbözni a többi éjszakától: fél nyolc körül fekvés, aztán másfél-két-három óránként kelés, szopi, visszaalvás. Majd legfeljebb mindezt szerpentinek alatt csinálom Kép

Holnap már nem biztos, hogy jövök, úgyhogy én is nagyon boldog, vidám, meghitt karácsonyt kívánok mindannyiótoknak!

Kép

Ilyen az én kis autóm
Kép

És még egy rendhagyó karácsonyi kép. Kedves barátom, Cartman így karácsonyozik
Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Én ma is be-benézek még, apa dolgozik, de remélem a flúgos, karácsonytagadó főnöke azért hazaengedi hamarabb.

Az egyszervolt.hu-n lehet Ranschburg Jenőtől kérdezni, elég sok kérdés van alvással, szopival kapcsolatban, érdemes kicsit bogarászni, ha valkit érdekel. A
főoldalon a bagolyra kell kattintani (Családi körben).

KépKép
connie
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok nektek, én is szeretet-hangulatba kerültem, mint tiKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem jártam erre, nem tudom mikor lesz az, amikor már vissza is tudok majd olvasni. Timurrnak nagyon szépen köszönöm a Bendis képet! Kép

Mindenkinek nagyon Kellemes és Boldog Karácsonyt kívánunk!

Most megyünk vidékre karácsonyozni. Kép

ruzicsky család

Kép
ruzicsky
 
 


Ruz
Nagyon boldog karácsonyt Nektek is!
Szenzációs a kép,le is mentem!!!Kép

Connie
Remélem elmúlt a migréned.Szülés óta én is tudom,milyen "kellemes" élmény,azelőtt sose volt.

Virág
villes
 
 


Sziasztok
Ildi nagyon sajnálom, és sok erőt kívánok neked és a családodnak. Én is remélem, hogy időben vették még észre.
Hüpi: ne haragudj, hogy csak most reagálok a GYED kérdésedre, de ZH-ra készültem meg mind a két csemetém beteg. Szerintem nálad is az adókedvezmény lehet az oka annak, hogy kevesebbet kaptál. De, hogy pontosan tudjak válaszolni ahhoz tudnom kellene, hogy, hogy tavaly voltál e tápénzen meg hasonló dolgokat. Ha nem rendeződött a GYED-ed a tiédet is szívesen átnézem és segítek ha tudok.

Villes: nem baj ha egy adott témáról többen írnak, mert abból lehet tanulni. Később szeretnék kismamák, anyúkák TB problémáival foglalkozni (GYES, GYED stb.) szóval bármilyen hozzászólásnak örülök, mert tanulhatok belőle.

Timurr: Örülök, hogy rendeződött a GYED. Később, ha belefér az időmben teszek majd fel képet a két kis manómról, ha lesz időd csinálsz nekem is képkeretezést?

Wester: nagyon sajnálom, remélem lehet gyógyszeresen kezelni.

Lirian: Nem irigylek azért, amin keresztülmentél. Kisfiam kétszer kapta el a rotavirust, egyszer két évesen, másodjára meg most, amikor a húga 3 hónapos volt. Mind a kétszer kórházban kötöttünk ki hasonló körülményekkel, csak másodjára én nem tudtam vele lenni, mert itthon voltam a kislányommal, így a férjem volt vele a kórházban. De elég sz.... időszak volt, főleg mikor hazajöttek, akkor még sokszor volt véres hasmenése, alig akart enni és ingáztam a két gyerek között, hát senkinek nem kívánom.

Magamról nagyon szomorú vagyok, mert most megtapasztaltam, hogy milyen amikor valaki egyest kap a ZH-jára, pont a fiam születésnapján. Főleg, hogy sajnos én nagyon maximalista vagyok, eddig mind a három félévem ami megvan, kettő ötös átlag volt, egy négyes, de nekem is rá kell jönnöm, hogy két gyerek mellett már nem olyan könnyű a tanulás. Be kell fejeznem, mert nyűglödnek a gyerekek. Ha nem írnák karácsonyig mindenkinek boldog és békés karácsonyi ünnepeket kívánok. Tényleg be kell fejeznem, mert a fiam kapott egy orvosi táskát karácsonyra és azóta egyfolytában meg akar vizsgálni.
Puszi mindenkinek és elnézést, hogy nem reagáltam mindenre.
Monika
monazsu
 
 


Virág,
köszi, úgy tűnik múlóban van, nem szeretném a holnapot is fejfájással tölteni. A sikítozás is alábbhagyott.Kép

Ruz,
boldog karácsonyt nektek is. Remélem jövőre tudsz majd gyakrabban jönni.

KépKép
connie
 
 


Monazsu
nagyon sajnálom a zhát,minden tiszteletem azoknak a kismamiknak akik bevállalják a tanulást,én nem bírnám az tuti.
Természetesen várom a képeket,szerettem volna neked is meglepit csinálni,de olyan régen tettél fel képet pöttömökről...
Orvosi táskéra vigyyázz,nehogy Hajnikán túlbuzgó legyenKépHajnalka leves után bármit eltudok képzelniKép

Szuperek a képekKép

Nebula
igazi amcsi autóKép
megkaptad az emailt?küldj ám még nyugodtan,mert gyorsan átjöttKép

Connie
anyira kis angyali Ákos,hogy én meg róla nem tudom elképzelni,hogy sikítozik edetleg sír

VirágKép
Macska is aludt úgyhogy én is nagy nehezen,de annyira túlbuzog bennem a lélek,hogy nehezen ment.
Vendég
 


Timurr,
Ákos szórakozásból sikítozikKép És tegnap sikított külön nekem jó nagyokat, hogy örüljek.Kép És ha rászólok, azt hiszi játszunk, és még többet sikítozik.Kép Még jó, hogy csak havonta pár napig van ez műsoron, utána egyebek jönnek, főleg morgás.Kép

Monazsu,
Sajnálom a zh-t, de biztos kijavítod majd.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek békés, meghitt karácsonyt kívánunk!!!


Kép

Jázmin, Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Ildi: Sajnálom! Kitartás! És remélem én is, hogy időben vagytok még.

Monazsu: Fú, teljesen beleborzongtam, mikor olvastalak, hogy mindkét csemetéd beteg volt Kép
Tanulás: Baromi rossz érzés...hogy már nem tud az ember úgy teljesíteni ahogy eddig. Én szerdán a vizsgán felálltam, és beírattam az egyest, alig tudtam rá készülni, és úgy éreztem felesleges végigülni a másfél órát, inkább hazajöttem a lányomhoz. És az agyam se fog már úgy mint régen. Lehet hogy csak azért érzem ezt, mert van fontosabb amire figyelnem kell tanulás közben is.
Kitartás. Kép én kedden megyek megint vizsgázni, akkor már sikerülnie kell, bár még mindig nem tanultam rá, és ugye itt a karácsony....de muszáj lesz megcsinálni. Jó kis karácsonyi vizsgaidőszak, nyami....Kép

Connie: Érdekes amit írtál a mesékről. Be fogom szerezni a Boldizsár Ildikós könyveket.

Na mi volt az ebéd tegnap? Kép

Kép

Fürcsi

Kép

És tegnap feldíszítettem a fát, mert ma este már megyünk a szüleimhez...majd vasárnap jövünk haza.

Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Timurr: küldöm a képeket. Rád bízom, hogy melyiket csinálod meg. Hajnika leves már nincs napirenden, szerencsére most már elmúlt a testvérféltékenység és nagyon jól elvannak együtt. Imádnivalók. KépKépKépKépKép

Connie: köszi, csak sajnos rányomja egy kicsit a bélyegét a karácsonyi hangulatomra.
MonikaKép
monazsu
 
 


KépKépKép
monazsu
 
 


Monazsu
tündéri a kislányodKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kedves Anyukák, kicsi Babák!

Nagyon boldog, meghitt karácsonyi ünnepeket, s örömteli, sikerekben gazdag új esztendőt kívánok Nektek és mindenkinek, ki a szívetekhez közel áll!

Az alábbi kép (elég személyes) jelképe lett számomra a családnak, a szeretetnek, az oltalomnak...
Ezzel szeretném megköszönni mindazt, amit Tőletek kaptam ebben az évben, még így is, h. sajnos nem sokat tudtam "jönni" az utóbbi időben.
Vigyázzatok a szeretteitekre!

Szeretettel gondol Rátok:
vAdri
Vendég
 


Így játszottak az enyéimKép:
Kép
Vendég
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk minden mamának-babának-papának!
Dóri, Blanka & AttilaKép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép
Juszi által alkotott kép Blankáról, a kedvencem. Boldog Ünnepeket!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Karácsonyi BlankaKép
Kép
Vendég
 


Dóri : örülökKép puszi
Nebula: klassz a járgány Kép
Connie remélem jobban vagy.
Monazsu sajnálom a zéhát.de majd kijavítodKép

Kép
juszti75
 
 


Kép

Kép
juszti75
 
 


Timurrkám köszi a segítséget. Nélküled nem jött volna létre a fenti képKép

Kép
juszti75
 
 


Vezso!
Nagyon gyönyörűek amit csináltál, a Kitty Cica, tök szuper, nincs még egy elbújva?
Rozinak jól áll a rózsaszín, de tényleg olyan szépen öltözik, ill. öltöztetik.
Kispatri ezerrel tévézik, nincs suli, már alig várta a Lostját, meg izgul a holnapi karácsony miatt, ő is készült ajándékkal.

Akiren!
Oké igyekszünk, remélem Grétinek jobb kedve lesz, hogy látja a vőlegényét, és nem csépeli a többi pasit. Majd Benice beszélget vele és minden szupi lesz, most nagyon dumálhatnékja van, biztos Gréti meg is fogja érteni.

Berkiadri!
Martin minimanónak jobbulást, és kívánjuk, hogy ne betegen várja a karácsonyt.

Ildi!
Nagyon sajnálom Apukádat, legyél nagyon erős, és jóképű Marcipán kis mosolya vidítsa fel apukádat.

Monazsu!
Nagyon édi a kislányod, jó sok képet tettél fel. Sajnálom a sulit, de tényleg nehéz gyerek mellett, csodállak, hogy ötös voltál végig.

Kingu!
Receptet én is kérnék. Kívánom, hogy érezzétek nagyon jól magatokat Apukáddal és Botikával ezen az egy héten!!! Használjatok ki minden percet.

Mindenkinek köszönöm a drukkot, négyes lett az infó zh., ma néztem meg, tökre örülök, ez egy elég kemény tanár volt, semmi duma, semmi puska.

Szerdán lekerült Benice lábáról a gipsz, kaptunk sínt azt azért le lehet venni, nagyon izeg-mozog, tök jó a fürdés is, mert ülhet a pancsivizben. Szinte mondatokban beszél, mondok valamit és visszadumál, olyan aranyos hangja van.

AZ ÖSSZES KARÁCSONYI BABAKÉPESLAP CSUDA ÉDES, NEM IS TUDOK VÁLASZTANI, TÉNYLEG ITT VANNAK A LEGSZEBB BABÁK!!

Kép
Mindenkinek Nagyon Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk!! És minden BABÁNAK felejthetetlen első karácsonyt!
Benice
Patri
patri
 
 


Sziasztok,

Mindenkinek békés, boldog Karácsonyt kívánunk!

Adri és Barni
hadri
 
 


Kép
Kedves Babák és Banyák Kép
Boldog, meghitt Ünnepet kívánunk.Kép
+ Köszönöm, hogy itt lehetek Kép
Vezso
vezso
 
 


Kép
V.
vezso
 
 


SziasztokKép

Ne haragudjatok, hogy így visszatolakszom ide régrőlKép, de lenne egy kérdésem hozzátok:
Ezeket a szép képeslap háttereket honnan szerzitek? Kell hozzá egy külön program, vagy egyszerűen csak le kell tölteni valahonnan a netről?
Előre is kösziKép
Boldog karácsonyt nektekKép
És a babák nagyon tündériekKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok

Boldog karácsonyt és nyugodt, kellemes pihenös ünnepeket kivánunk mindenkinek.

Csipet,Tomi,Réka


Kép
vaktyuk
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!

Kép

Valér, István és Angéla
angéla
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Szonja, Liza, KrisztiánKép
cerzsebet
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?