Új privát üzeneted érkezett!

Zitmi: KOnz Zsuzsa oldalán találtam:

Egy napon, mikor Micimackónak semmi dolga nem akadt
eszébe jutott, hogy tenni kéne valami nagyon fontosat
Elment tehát Malackához, hogy meglesse, mit csinál
de Malackánál éppen akkor senkit nem talált

Így hát elindult hazafelé, miközben sűrűn hullt a hó
arra gondolt, hogy otthon talán akad egy kis ennivaló
Hogy kimelegedjék, ugrándozott, s jó nagyokat lépett
s a hidegre való tekintettel énekelni kezdett

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik
Hull a hó és hózik, Micimackó fázik

Ismert erdei körökben az az általános nézet
hogy Micimackó, mint minden medve, szereti a mézet
És ez nemcsak afféle szerény vélemény
hanem határozottan állítom, hogy tény, tény, tény

Ezért mikor hideg van, és sűrűn hull a fehér hó
kell, hogy legyen az almáriumban eltéve ennivaló
Így aztán ha télidőben Micimackó megéhezik
megkóstol egy csupor mézet, alaposan, fenékig

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik
Hull a hó és hózik, Micimackó fázik

Micimackó a barátom és gyakran elbeszélgetünk
azokról a dolgokról, mit mind a ketten ismerünk
És tanultunk egy verset is és most már kívülről tudom
ha hideg van és hull a hó, én mindig ezt dúdolgatom

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik Hull a hó és hózik, Micimació fázik, zik

Kép
KépKép
nebula
 
 


Ezt én nem értem. Az előbb küldtem el a szöveget, erre nincs itt.

Akkor még egyszer:
Egy napon, mikor Micimackónak semmi dolga nem akadt
eszébe jutott, hogy tenni kéne valami nagyon fontosat
Elment tehát Malackához, hogy meglesse, mit csinál
de Malackánál éppen akkor senkit nem talált

Így hát elindult hazafelé, miközben sűrűn hullt a hó
arra gondolt, hogy otthon talán akad egy kis ennivaló
Hogy kimelegedjék, ugrándozott, s jó nagyokat lépett
s a hidegre való tekintettel énekelni kezdett

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik
Hull a hó és hózik, Micimackó fázik

Ismert erdei körökben az az általános nézet
hogy Micimackó, mint minden medve, szereti a mézet
És ez nemcsak afféle szerény vélemény
hanem határozottan állítom, hogy tény, tény, tény

Ezért mikor hideg van, és sűrűn hull a fehér hó
kell, hogy legyen az almáriumban eltéve ennivaló
Így aztán ha télidőben Micimackó megéhezik
megkóstol egy csupor mézet, alaposan, fenékig

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik
Hull a hó és hózik, Micimackó fázik

Micimackó a barátom és gyakran elbeszélgetünk
azokról a dolgokról, mit mind a ketten ismerünk
És tanultunk egy verset is és most már kívülről tudom
ha hideg van és hull a hó, én mindig ezt dúdolgatom

Minél inkább havazik, annál inkább hull a hó
Minél inkább hull a hó, annál inkább havazik Hull a hó és hózik, Micimació fázik, zik

Zitmi, Koncz Zsuzsa oldaláról van.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Vaktyúk,
Ez jó.KépKépKép
Nálunk nincs szükség ilyen praktikákra, de attól még nem tudok pihenni, mert hiába vállalja át apja a gyereket, hogy aludjak egyet, ha a ded a szomszéd szobában sikítozik meg bábábábávávávábá-zik egyfolytában.Kép

Vezso,
várjuk a képeket, szorítok a nagylányaidnak.Kép
Neked is írtam tegnap este, megkaptad?

Timurr,
Igazából az a baj sztem, hogy csak az általánosságok mentek át a köztudatba, pl. amit írsz, hogy gyakori mellretétel = több tej. Ami általában igaz, csak a több még nem biztos, hogy elég. A szoptatás egy elég bonyolult szabályozású biológiai folyamat, befolyásolja egy csomó külső körülmény, és lelki tényező is, plusz minden eset más, ezért nem lehet sablonokat húzgálni. És ha már adott egy helyzet, akkor nem azt kell keresgélni, hogy ki mit cseszett el, hanem hogy hogyan lehet a legtöbbet kihozni abból, ami van.
Meg ami nekem a tanulság volt (már a tanácsadásra nézve), hogy nem szabad elfelejtenem, hogy én majd csak tanácsokat tudok adni, de a kemény részét az anyuka csinálja végig, és ez sokszor nagyon kemény érzelmileg is, pláne, ha nem valami hatalmas sikersztori kerekedik ki belőle.
Máskülönben én azt gondolom, hogy te ebből a nem könnyű helyzetből a maximumot hoztad ki.Kép

KépKép
connie
 
 

 
 

Bocsi a duplázásért

Kép
KépKép
nebula
 
 


Vezso
Nagyon-nagyon ügyes vagy.Szuperül néz ki Kitty cica és a párna is.Tényleg tetszik amit küldtem tényleg csak egy kis apróság,Maja imádja zsiri uratKépremélem Rozinak is bejön.Én sajnos nem agyok ilyen kreatív na meg ügyes.


VaktyúkRéka
ez jól hangzik,lehet néha bevetmKép

Vizimanó
égetema gyertyát,hátha hatKép
Vendég
 


Connie
teljesen igazad van amit írtál és ha így látd a dolgokat szupper tanácsadónő leszelKép
köszönömKép
Vendég
 


Connie a kovi torpenel hozzad megyek tanacsadasra Kép
sztem is ez a legnagyobb baj, emlexem anno Zsananak volt hasonlo velemenye, es egyzseruen akinek nem volt ezzel problemaja nehezen erti meg sztem igy utolag azt mondom nekem a faradtsag tett be, tenyleg mint valami alvajaro zombi kozlekedtem egesz nap a lakasban es azt vartam mikor alhatom ki magam, kb 3 napja voltunk itthon, este epp elaludtam volna azaz aludtam is kb 10 perce es kissakal mar kelt is kajalni na akkor sirva fakadtam, hogy en ezt nem biromKép, szoval a mondanivalom lenyege aki ennyire alvasfuggo mint en annak nehez foleg ha haspok a torpeje.


Kép
vaktyuk
 
 


És ki ez a kis gyönyörűség?

Kép
Vendég
 


Timurr,
Köszi.Kép

Ákosnak odaadtam a régi mobilomat, most teljesen boldog vele.Kép
Délelőtt voltunk sétálni a Városligetben, olyan szép napsütés volt, és nem is fújt nagyon a szél. És holnap a férjem szabin lesz, megvesszük a hiányzó ajándékokat. És most olyan jókedvem van.KépRámtört az optimizmus.Kép

KépKép
connie
 
 


Kriszta,
nagyon-nagyon köszönöm a gyors válaszodat, már el is mentettem a dalszöveget, amint fölébrednek a lányok, elénekeljükKépKépKép!

Zitmi
zitmi
 
 


Sziasztok Kép

Hogy egy kis jót is halljatok tőlem:
Luci ma egész jól evett, a kedve is jó, és egyelőre (remélhetőleg most már így is marad) nincs hasmenése... még nem tökéletes a dolog, de nagyon jól alakul Kép

Vezso,
Ro nagyon édes a képeken, főleg a nevetősön, ahogy ragyognak a szemei Kép

L
lirian
 
 


Jajj, de bunkó vagyok:

mindenkinek nagyon köszönöm az együttérző szavakat, jól estek!

L
lirian
 
 


Lir: jaj, de jó! Nagyon remélem, hogy az édes kis Luci most már hamar jól lesz.

Készítek Flórának egy nagyon egyszerű kis honlapot a freewebs nevű szolgáltatónál, mert a tar.hu-ra nem tudok videót felpakolni (nem engedi a dög, hogy hozzáférjek az oldalamhoz, mert külföldön vagyok, még szerencse, hogy a képeimet pakolgathatom). Ha elviselhető formában lesz, akkor megadom, hogy ha van kedvetek mozgásban is lássátok a lányt.

Timurr: küldjél lécci Maja-videót, olyan kiváncsi vagyok.

Eszter: egyik ismerősömnek is volt ilyen pajzsmirigy-gondja a szülés után, és ráadásul igen súlyos volt (a depresszióját is ehhez kötötték). Végül aztán neki sem műtötték, csak gyógyszeres kezelést kapott.

Olyan fura érzés, mert tegnap egyszer már megírtam ezt, de aztán a férjem kisétált az oldalról, mielőtt elküldtem volna. Most mégis úgy érzem, mintha ismételném magam Kép

Kép
KépKép
nebula
 
 


Lir,
De jó, hoyg Luci jobban van!Kép

Vaktyúk,
Kép Alváshiányra van egy jó tippem: van egy ismerősöm, aki ilyenkor el szokta játszani, hogy meg van fázva...Kép

Vezso,
Rozi olyan édes ebben a rózsaszín cuccban - annyira jó ruhái vannak. Remélem, férjem tartja az ígéretét a kislányról.Kép

Na, Ákosom közölte a véleményét a sok pletykafészekrőlKép - inkább nem fordítom le - úgyhogy mennem kell egyelőre.

KépKép
connie
 
 


Kriszta,
dé ja vu érzés? Vagy hiba a MátrixbanKépKép

Timurr,
hajráKép

Lassan lépnem kell, mert megígértem a férjemnek, hogy elhozom az autót, hogy nyugodtan poharazhasson. Egyébként találtam egy mini Törleyt lehet, hogy én meg azzal fogok előszilveszterezni?
Hmm. Csak meg ne tudja a gyámügy, hogy a gyerek apja rugdos ki a hámból, míg anyja itthon vedelKép Még elvinnékKépKép ( Csak a holttestemen át)

Szopis tanácsadónak nem könnyű lenni, mert egy kicsit minden nő begolyózik szülés után, és erre ha jön egy jó kis kudarc, akkor nem hiszem, hogy a legkönnyebb alanyt fogja ki.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


A közös fórumnak megváltoztattam a nevét, karácsonyi ajándékkéntKép, remélem nem baj. Itt lehet elérni: http://www.gportal.hu/portal/tavaszibabak/

KépKép
connie
 
 


Vezso: E-mailben elküldenéd teljes méretben azt a képet a szállodás taliról amin mindhárman rajta vagyunk?
Léciléciléci!
Köszi Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Timurr! Ez neked megy Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sikerült feltennem a képeket. Sajnos én olyan birka vagyok, hogy képes voltam elmenni lemerült elemekkel, így sajna csak ennyit tudtam fotózni Kép

Húú, látom, micsoda vita kerekedett a szopis témából. Lorca ugye nem mész el?

Connie! Nekem az egyik portal sem jön beKép

Lir! Minél előbb gyógyuljatok meg!!!
folyt.köv.

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri,
Maradok, csak ma Westend program volt. Így jár, aki az utolsó pillanatra hagyja a karácsonyi bevásárlást. Az a tömeg! De legalább már van karácsonyfánk és majdnem minden ajándék megvan.
Igaz, a férjem szülinapja annyi volt, hogy ugye nem baj, ha idén egybekapod a karácsonyival? És azt majd együtt vesszük meg? Szerencsémre békés egy egyéniség.

Kép KépKép
lorca
 
 


Jimbone!
Nektek is nagyon boldog ünnepeket és sikerekben gazdag boldog új évet!

Bea!
Vejed köszöni szépen a cumit, örült neki!
Sajnos nem megyünk Szegedre, nem úgy jött ki a lépés!Remélem Grétike nem fog szomorkodni emiatt!
Kép

Lir!
Tök jó, hogy Luci már jobban van; remélem nagyon hamar rendbejön!Millió puszi neki!
Kép

Holnap jön egy másik gyógytornász megnézni Marcipánt; remélem el tudja vállalni!

Ildi

delfinke
 
 


Békés és Boldog Karácsonyt és Sikerekben, Türelemben és Szeretetben Gazdag Új Évet Nektek is, Jimbone!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jimbone
Naktak is kellemes karácsonyt, és nagyon boldog új évet kívánok.

Juszti
Babe koszmo elleni sampon. Legalábbis mi ezt használtuk, és bevált.

Többiek
Mennem kell, mert lefordulok a székről,és elalszom itt a padlónKép
hüpi
 
 


Hüpi: pedig az nem lenne jó, mert reggelre nagyon elzsibbadnál Kép

Láttam a süti-süti pogácsás videót Maja hercegnő főszereplésével. Tündéri!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Kedves Lányok!

Sokáig gondolkodtam, mit is küldhetnék nektek Karácsony alkalmából, végül ezt az idézetet választottam. Paulo Coelho A Zahir című regényében olvastam. Fogadjátok szeretettel. Mindannyiótoknak békés, szép, családi körben töltött karácsonyi ünnepeket kívánok!

"Egyik reggel egy paraszt dörömbölt a kolostor kapuján. Amikor a kapus barát kinyitotta a kaput, a paraszt átnyújtott neki egy pompás szőlőfürtöt. "Drága kapus barát, ez itt szőlőm legszebb fürtje, azért jöttem, hogy elhozzam ajándékba." "Köszönöm! Máris viszem az apátnak, aki biztosan nagyon fog neki örülni." "Nem! Én neked hoztam." "Nekem? Én nem érdemlem meg a természet ily gyönyörű ajándékát." " Amikor kopogtattam, te mindig ajtót nyitottál nekem. Amikor segítségre szorultam, mert a szárazság tönkretette a termést, mindennap adtál egy darab kenyeret és egy pohár bort. Azt akarom, hogy ez a fürt szőlő neked is adjon valamit a nap szeretetéből, az eső szépségéből és Isten csodájából." A kapus barát letette maga elé a fürtöt, és egész délelőtt csodálta: valóban nagyon szép volt, éppen ezért úgy döntött, hogy átadja az apátnak, aki mindig bölcs szavakkal biztatta. Az apát is nagyon örült a szőlőnek, de eszébe jutott, hogy van a kolostorban egy beteg barát, és azt gondolta:"Neki adom a szőlőt. Talán megajándékozza őt egy kis vidámsággal." De a szőlő nem maradt sokáig a beteg barát szobájában, mert ő is elgondolkodott: "a szakács barát gondoskodik rólam, mindig a legjobb ételt adja nekem. Biztos vagyok benne, hogy ez a szőlőfürt majd boldoggá teszi." És amikor a szakács barát belépett hozzá az ebéddel, átadta neki a szőlőt. "Ez a tiéd. Mivel te mindennapi kapcsolatban vagy a természet ajándékaival, te tudni fogod, mit kezdj Istennek ezzel a csodálatos művével." A szakács barátot elkápráztatta a fürt szépsége, meg is mutatta segédjének, milyen tökéletes szőlőt kapott. Olyan tökéleteset, hogy senki sem értékelhette volna jobban, mint a sekrestyés barát, aki az oltáriszentséget őrzi, és akit a kolostorban sokan szentnek tartottak. Aztán a sekrestyés barát odaajándékozta a szőlőt a legfiatalabb novíciusnak, hogy az megértse, hogy teremtés benne rejlik a legapróbb részletekben is. Amikor a novícius megkapta, szíve megtelt Isten dicsőségével, mert még soha nem látott ilyen szép fürtöt. És eszébe jutott az a nap, amikor először lépett a kolostorba, és eszébe jutott az az ember, aki akkor ajtót nyitott neki. Ez tette lehetővé, hogy egy olyan közösség tagjává válhasson, amely tudja értékelni a csodákat. Így nem sokkal naplemente előtt elvitte a szőlőt a kapus barátnak. "Edd meg és teljen benne örömöd. Hiszen te időd nagy részét itt töltöd egyedül, ez a szőlő jót fog tenni neked." A kapus barát pedig megértette, hogy ezt az ajándékot valóban neki szánták, minden egyes szőlőszemet hosszan ízlelgetett, és boldogan aludt el. Ily módon bezárult a kör, a boldogság és az öröm köre, amely mindig körülöleli azt, aki kapcsolatban áll a Szeretet Energiájával."
zitmi
 
 


Jimbone,
köszönjük szépenKép, nektek is boldog Karácsonyt!
zitmi
 
 


Nehogy az en fiam is kimaradjon a karacsonyi fotoalbumbol.

Kuldom nektek!!!

Boldog Unnepeket Mindenkinek. En meg jovok olvasgatni, de ebben a nagy kavalkadban nem tudom mikor fogok tudni irni....

Nalunk lesz a nagy csaladi karacsony... Kedvenc ferj 23-a estig dolgozik. Szoval meg nem tudom, hgoy mi lesz a vacsoralapanyagvasarlassal.....

Mindenkinek Kellemes Unnepeket meg egyszer....

BJ

Kép
babjag
 
 


Sziasztok
A tegnapi hozzaszolasom eltunt..., szoval a faradtsagra visszaterve a parom ugye nem tud szoptatni, ill felugyelnem kellett a pelenkazast stb meg nem ment neki eleinte egyedul, de a kovi torpet mar o fogjaKép


Kép
vaktyuk
 
 


Zitmi,
Köszönet az idézetért. A karácsonyról nekem a hajtás, tömeg, vásárlás, takarítás jut eszembe. Azt hiszem, így, kicsi manómmal át kell értékelnem. Ez az első karácsony, hogy 24én nem rohanunk sehova. Egész nap csak együtt, babózás, fadíszítés. A fától, amit a kamrába már beállítottunk, az egész lakásban friss fenyőillat van, aminek talán még babó is örül.
Flóra

Kép KépKép
lorca
 
 


Vaktyúk,
persze, csak poén volt.Kép Kövi törpénél már meg lesz a rutin - legalábbis reménykedem én is, nem fogunk akkora feneket keríteni mindennek, lesz több idő aludni.Kép

Indulunk vásárolni, aztán írok többieknek is.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Lir!
Örvendek, hogy Lilóca jobban van, hát nem semmi min mentetek keresztül..Kép Vigyázzatok nagyon magatokra!!!!A KV-t nem felejtettem el..Kép

Vezso!
Én olyan feledékeny vagyok, hogy az már fáj..Kép én is tettem félre ari kis szalvétákat a lányodnak és nem itthon hagytam..?..Kép
Remélem köv. alkalommal eszembe jut elvinni.....
Nagyon tündéri Rozi baba a képeken!!!!!!Gyönyörű kis ruhacskái vannak...!!

Zitmi!
Köszönöm szépen a 7 gabonás hozzászólásodat, ezt is olyan régóta akarom írni, már ki is próbáltuk, vettem neki rizstejet és abba tettem bele, egyszóra megette!Kép
Örvendek, hogy tisztáztátok Timurral a dolgokat!!! Nagyon szeretem a te hozzászólásaidat is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timurr!
Én is kaphatok huncutszeműről olyan pogácsásas videósosat?KépKép klarakinga@axelero.hu

Lorca!
Örvendek, hogy maradsz..Kép

Tegnap megérkezett apukám Erdélyből, nagy az öröm..Kép én apukázom ő pedig unokázikKép
Valószínű kihasználom ezt az 1 hetet amíg ittvan és minden időmet vele töltöm, ezért ritkábban fogok jönni!!!

Szeretnék MINDENKINEK Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv.

kingu és boti
cica29
 
 


Kép

<font color="119911"><font size="+1">
"Szobám
sarkában a
békesség fája
zöld ruháján sok
ezernyi szín, alatta fénylő
melegségben a gyermeki világ
játszani hív. Játszani, játszani,
békében játszani gyermekem veled
hagy játsszam még, körültáncolom veled
a világot most, mikor mindenki érzelme ég.
Nézem a fámat és egyre jobban érzem a fenyő
illatát, töprengem azon, hogy milyen jó lenne, ha
örök maradna ez éjszakám. Csillagszórók a gallyak
csúcsán szórják a karácsony csillagát, béke csillagok
röpdöső fényei
szobámból
szálljatok
mind tovább."</font></font>

Gyenes István

[color=#ff0000]Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jajj véletlenül elküldtem, pedig még nem akartam Kép

Naszóval, az idézet eredetileg karácsonyfa alakú, csak nem találtam sehol olyan formázási lehetőséget, hogy tudjak bekezdéseket csinálni, így csak félkarácsonyfa alakú lett.

És az aláírás is elmaradt...

Szóval:

Gréti, Gergő, Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Ildi: Grétinek még meg se mertem mondani, hogy nem jön Marcika Kép Nagyon készült a találkozásra!
Tényleg nagyon sajnáljuk, hogy nem jöttök Kép
Örülök, hogy végre a cumi is eljutott hozzátok Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Most csak benézek és írok nektek pár sort. Martint délután el kell vinnem orvoshoz, mert nyűgös, folyik az orra, nem alszik rendesen. Szerintem elkapott valamit. Kép
Nem tudok csinálni tőle semmit, pedig készülni kellene, vasárnap utazunk a szüleimhez Pécsre és semmi nincs összepakolva, sütni kell süteményt, ajándékokat csomagolni stb. Januárban jövünk csak haza, addig nem tudok írni, mert nincs internet. Kép Vasárnapig már nem valószínű, hogy írni tudok nektek. Kép

Nagyon fogtok hiányozni!!!!!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Újévet kívánunk, és jó egészséget!

Beteszek ide egy képet Martinról, amit Timurr készített, hogy mi se lógjunk ki a sorból!

Kép

Adrienn, Martin
berkiadri
 
 


Boldog, Békés Ünnepeket Kívánunk minden Mamának, Babának!


Kép
lirian
 
 


Sziasztok!

Berkiadri!
Martin babának jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Várunk vissza januárban addig is vigyázzatok magatokra!!
Jó pihenést!

Lányok, bocsi de már nem tudom ki tette fel a receptek közé a tejszínes-mustáros csirkét (penne), de ezúton is köszi, nagyon finom lett!!!!!Kép

Van egy csomó muffin receptem, ha valakit érdekel szívesen átküldöm..?...

Mégegyszer Kellemes Ünnepeket Mindenkinek

kingu
cica29
 
 


Kingu!
Nekem átküldenéd?
gurzo@citromail.hu

Hálás köszi előre is!

delfinke
 
 


Kingu: A recept tőlem származik. Kép kedvenc kajánk, most is épp azt csinálok Kép Örülök, hogy tetszett Kép

Csomó muffin recept engem érdekel Kép

köszi Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Delfinke, Bea!

Receptek elindultak!!!!Kép

üdv.

kingu
cica29
 
 


Vezso,
A szalvéták, amiket adtam hát nem voltak valami fergetegesek, de hát ilyeneket tudtam összegyűjteni pár nap alatt.
Köszönöm, hogy vigasztaltál Gréti nyűgössége miatt, és a talin és kérdezted, hogy segíthetsz-e. Tudom, hogy a babának is, akár nekünk, lehetnek rossz napjaik, de képzeld, Grétinek sokkal több rossz napja van mint jó. Hogy ez mitől lehet? Olyan nagyon hamar túl tud pörögni, főleg, hogy itthon is rendületlenül feláll, mászik, nyüzsög, és ő nem egyszerűen leáll és elalszik, hanem ordít..... aztán elalszik.

Connie,
Mosolyogtam azon, hogy írta, hogy van egy babasírós videód Kép Csak tudod, engem az nem zavar, ha más baba sír, de ha Gréti sír az nagyon bánt. Sosem hagyom sírni, mégis megállapítottam a talin, hogy Gréti sokkal sírósabb mint a ti manóitok. Legtöbb baba ott pörgött 3 órán keresztül és lehet, hogy fáradtak voltak, de nem sírtak.
Ne haragudj, hogy mikor mondtad, hogy majd Gréti is lemozogja a súlyfeleslegét, ha majd sokat fog mászni, én csak egyszerű aha-val válaszoltam. Hiába aludt el Gréti, akkor már nem tudtam lazább lenni, nem is tudtam másra gondolni, csak arra, hogy végre alszik Kép Egyébként mennyi ideig altattam??

Ildi,
Rád nagyon szeretettel gondolok a tali óta Kép Jó volt veled kint a folyosón beszélgetni kicsit. És tudod, mi az érdekes? Hogy itt a topikban mindig olyan jól "elmentünk" egymás mellett, szinte sosem írtunk egymásnak, a talin meg más volt Kép

Virág,
Köszönöm amiket írtál Kép
Itt a topikban gondolom mindannyian olyanok, vagyunk, hogy vannak kedvenc csemetéink, akik képekben való felbukkanását mindig nagyon várjuk. Most elárulom neked, hogy Vince nálam nem foglalt el ilyen kitüntetett helyett EDDIG! A talin ahogy Vincét megismertem, egy jókedvű, vidám, huncut kis pasi... hát... a szívembe lopta magát. Most már ő az egyik kedvencem, hát kérek is róla sok képet Kép Kép

Hüpi,
Ádi nagyon csini kis úriember volt Kép
Tényleg, amikor odaértünk a talira, Gréti egész jól viselte a társaságot, amíg csak pár gyerkőc volt. Aztán mivel 2 óránként aludni szokott, és a táraság is bővült, Grétinél elszakadt a cérna.

Vaktyúk,
Csipet hogyan szokott le arról, hogy cselédanyu ringassa álomba? Gréti egyedül kb. 10 alkalomból 1-szer alszik el, véletlenül Kép A többi cicin vagy ringatva történik.

Pviki,
Jól láttad, hogy nem tudtam feloldódni a talin. Ez kicsit a személyiségemben is benne van, de sokat rontott a helyzeten az is, hogy Grétit nem tudtam megvigasztalni, és ez még feszültebbé tett, aztán gondolom Gréti ezt érezte, és már benne is voltunk az ördögi körben.

Kingu,
Fürtöstől teljesen el voltam ájulva. Kép Képzeld, itthon mutattam a férjemnek a talis képeket, és hiába mondtam, hogy fürtös fiú, ő nem akarta elhinni Kép Szerinte egy fiúnak nem lehet ilyen haja Kép

Végül is,
Igazatok van, hogy Grétinek szoknia kell a társaságot, és ti és a babáitok jó táraság lesztek neki meg nekem is, de nekem a topikban is itt vagytok Kép Szóval biztos megyünk még talira ha tudunk, legfeljebb megszokjátok a lányom hangját, azaz, az alkalomhoz illő alapzaj megteremtését vállaljuk. Kép

Akiren
akiren
 
 


Timurr,
Köszi neked is Kép Szerintem a lányaink hasonló habitusúak Kép

Patri,
Mikor Gréti megtudta, hogy Benice nem jön a talira, vigasztalhatatlanul sírni kezdett. Legközelebb legyetek ám ott, a két kis manónak már találkoznia kellene. Kép

Akiren
akiren
 
 


Kingu,

Nekem is elküldöd a recepteket?
neras@freemail.hu

köszi
Akiren
akiren
 
 


Akiren!
Köszi, jólesett amit írtál!
Kép
DonVince az én egyik kis kedvencem, imádom! Kép
Bár most hogy őszinte legyek, Connie Ákosa lopta be magát a szívembe!Ennyire barátságos még nem volt velem; mászott fel, piszéztünk és még vigyort is kaptam!Tök édes volt! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Kellemes ünnepeket kívánok én is mindenkinek, és tegyétek nagyon emlékezetessé a manók első karácsonyát Kép

Kép

Még holnap lehet, hogy bekukkantok ide, de nem biztos, de holnaputántól már biztos nem, egészen újévig.
Tényleg, ki hogyan Szilveszterezik a babával?
A kérdés miatt, akkor holnap mégis jövök Kép Kép Kép
akiren
 
 


Ildi,
Kép Kép Kép Kép Kép
Drukkolok az új gyógytornászhoz Kép

Akiren
akiren
 
 


Akiren,
Mi a szokásos módon fogunk Szilveszterezni, semmi extra. 7kor fürdet, altat, óránként etet. Kivételesen megpróbálunk éjfélig fennmaradni, nem csak Natira bízni az ébresztést. Pezsgő, ami pár nap múlva kezd megbuggyanni, mint minden évben. Általában próbáljuk romantikusra venni az estét. Csak csendben.
L

Kép KépKép
lorca
 
 


Delfinke!

Még 1szer átküldtem, mert először visszajött a mail. Majd ellenőrizd, hogy olvasható-e

Akiren!

Neked is átmentKép

üdv.

kingu
cica29
 
 


Kingu!
Köszi átjött.

delfinke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?