Új privát üzeneted érkezett!

Lorca
ma ilyen hülye napom van,ált. ha valami böüki a szemem megírom a hszt és kitörlöm,most elküldtem,egész nap mindenen sírok mindenért,nem akartam én most,hogy ez legyen.

azért örülök ennek a napi 4nek is,mert a kórházba hozzánk jöttek a tanulók,hogy megnézzék ezt a gyaereket,mert hogy nem tud szopni,amióta megszületett,ha jön tej szívja,ha nem indul meg akkor sír.4 hónapig bimbóvédőztünk és n lepődtem meg a legjobban,hogy sikerült elhagyni.kitudja meddig húzom még tejcivel?lehet egy évig?vagy egy hétig?majd kiderül.tudom senkinek sem egyszerű.
túl érzékeny vagyok bocsi mindenkitől.

remélem jó volt a tali
Vendég
 


Timurrkám,
de tündér vagy, én is nyelem a könnyeimet.Kép Köszönöm szépen az Ákosos képet és a verset is.

Olyan jó, hogy vagytok, sztem kivételes dolog, hogy egy ilyen jó csapat összejöjjön, akár a neten, akár az "életben", köszönöm nektek.Kép

Szopis témához már nincs mit hozzátenni, sztem mindent elmondtatok. Mindenesetre Maja boldog lehet (és biztos az is), hogy ilyen szeretetreméltó, nyílt szívű, gondoskodó anyukája van.

Na megyek inkább letöltöm a talis képeket, nem szoktam én ennyit szerelmet vallani.Kép

KépKép
connie
 
 


HAli!

Timurr: én bizony fejet hajtok előtted, amiért ennyi nehézség ellenére is kitartottál, és még mindig szoptatod Maját. De azt sem nézem le vagy vetem meg vagy mittudomén, ekinek hamarabb abba kellett hagynia. A véresszájú szopisokat én sem szeretem, de úgy érzem, köztünk nincs ilyen. Valóban úgy van sokszor, ahogy Lorca írta: amiatt, hogy nem lehet azonnal visszakérdezni, nem hallod a hangsúlyt, ahogy a másik mondja a hozzászólást stb., könnyű egymást félreérteni. De látom, már tisztáztátok is.
Nagyon köszönjük a képet! Jól meghatottál!

Tényleg annyira jó hangulatú, klassz topik ez! A nyáron még nem is gondoltam volna, hogy hamarosan ennyi "virtuális barátnőm" lesz Kép

Én még reménykedem abban, hogy az a csomag egyszer csak megérkezik Connie-hoz, és akkor a legközelebbi talin ki tudja osztani. Innentől kezdve én is mindent csak biztosított ajánlva fogok küldeni.

Vaktyúk: köszi a pszáf-os ötletet. Már fogalmazzuk a levelet.

Alvás: tegnap éjjel tök jó volt, ugyanis aludt egyben 4 és fél órát a lány (3-fél 8)! Olyan kipihenten ébredtem, mint régen. Ma éjjel viszont megint többet ébredt.
Én is próbálkozom azzal, hogy az esti fürdés előtt adom a napi második kaját, ami többnyire zabpehely anyatejjel, gyümivel (napi egyszer fejek, hogy legyen a vacsihoz külön). Szép adagot bepuszilt tegnap is (másfél decit kábé, ami nála igen jelentős), aztán lefekvés előtt szopizott egy nagyot, de mégis felébredt már 9kor. És tuti nem az éhségre, mert apja ment be hozzá, és öt perc alatt visszaringatta.
Hát mi így állunk.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 

 
 

Timurr,

most néztem csak, hogy mit alkottál délelőtt.
Én is nagyon elérzékenyültem ezeken a képeken.... Nagyon-nagyon ügyes vagy és kreatív. Hidd el, ez nagyon szép és szívhezszóló ajándék mninden anyukának.
Nagyon örülök és jó érzés, hogy téged ismerlek. Kép

akiren
akiren
 
 


Sziasztok

Timurr koszonjuk szepen a kepet, teljesen meghatodtamKép Kép

Lorca, Zitmi
Nem akarok azzal a dumaval jonni, hogy mi mar regota forumozunk itt kozosen stb stb mert hulyeseg de nagyjabol aki a torpek szuletese ota irogat tobb-kevesebb rendszeresseggel, tudja miylen problemai voltak, vannak a masiknak es nem kezd el kozhelyes okoskodo szovegeket irogatni, tejleado reflex cumizavar es tsairol /nem sertesnek szanom/.
Nagyon jo volt a tali koszonom szepen mindenkinek aki ott voltKép Kép
Vezso neked a mezeskalacsot es a parnatKép, Connie neked a szervezestKép
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Drága Lányok!
Látom ma eléggé ionizált lehet a levegő, azt hiszem ez kin így kin pedig úgy jön ki.Kép A fiamon ordításban, itt meg...KépKép

Csak arra szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy pár nap és itt A KARÁCSONY!KépKépKép
(Azt csak zárójelben írom, hogy én mindig ilyenkor vagyok a legboldogtalanabb, valahogy a karácsonyt mindig inkább Kara Tsun-nak - fekete éjszakák - élem meg.Kép ) Na jól bedepisedtem megint.Kép

Timurr,
drága angyalom, nagyon szépen köszönöm a képet, a verseket, a videot, és MINDENT. Angyalka ment postára. Lessed a postást.Kép

Lir,
remélem jobban vagytok.Kép Szegény Lilóca, hogyan, mikor betegedett meg?Kép

Connie,
úgy tudom Ákost levinni 2X, hogy neki van egy felbecsülhetetlen jó tulajdonsága: bár nem szeret öltözni, de elviseli és együttműködik. Soha nem volt gond, hogy bármilyen ruhadarabot ráadjak.Kép Ez gondolom alkat, vagy véletlen vagy bármi más kérdése.Kép Nem vagyok szupermama, csak ebben a dologban szerencsés.Kép

Más,
annyira örülök, hogy rátok találtam, sok nagyon-nagyon aranyos embert ismertem meg. Nagyon sok nehézségen átsegítettetek, akár tanáccsal, akár, csak azzal, hogy meghallgattatok. Nagyon jó érzés közétek tartozni, és nagyon fontos része napjaimnak, hogy bekukkantsak, megbeszéljük a kis apróságainkat. Hiányoznátok ha nem lennétek.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vaktyúk,
ezt nem egészen értem: először azt írod, hogy "véresszájú". Én nem tudom továbbra sem, hogy ezt most akkor nekem szánod? És ha igen, miért volnék az? Másodsorban: tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok alapító tag a topikban, és nem tudom fölvenni a "versenyt" azokkal, akik a gyerekek születése óta írogatnak itt, nem is célom, hogy versenyezzek bárkivel abban a tekintetben, hogy ki mikor került ide. Különben pedig nem célom "közhelyes okoskodó szövegeket írogatni", csak továbbadtam Timurrnak azokat az információkat, amelyekről én is a gyerekeim születése előtt értesültem szoptatási tanácsadóktól, védőnőtől, tehát olyanoktól, akik véleményem szerint tudnak adni pár jó tanácsot az anyukáknak. Timurr azt írja, ő nem sértődött meg az okoskodó szövegemen, sajnálom, ha te annak érezted a hozzászólásomat. Ha nem sértésnek szántad, amit írtál, akkor minek? Ez komolyan érdekelne. Mert én ezt tényleg nem értem. Õszintén mondhatom, hogy a segítő szándék vezérelt engem, és nem bántanék meg szándékosan közületek senkit, de a hozzám intézett szavaid megleptek, picit mellbe is vágtak.
zitmi
 
 


Lányok,
Jégvirág Grétije és Csipet között ki van? Tök égő, de nem ismerem meg.KépKép

KépKép
connie
 
 



KépKép
connie
 
 


jajj,tudtam,hogy ez lesz,ha egyszer kinyitom a számat.Szóval én is azokat az infókat olvasom amiket ti,már elmondtam párszor,hogy csak a tényeket írom le.Tény nincs elég tejem,szerintem nem a cumizavar miatt,Maja az első perctől ha jön tej szívja ,ha nincs sír.Éhes én pedig adok neki enni.Ez nem feladás,én nem adtam fel soha semmit,hanem adok a gyermekemnek enni.Tudom,hogy minden szopistanácsadó azt mondaná,hogy cumizavar,dehát könyörgöm nem lehet mindenkinek évekig teejcsárdája bocsi.Hallottam és olvastaam már több helyen amit Lorca és Zitmi is mondott,írt.Az egyetlen dolog ami bántott ez a Mondat:Timurr,ne add fel ilyen könnyen!És ez Lorcától származik,érzem én a segítő szándékot,de nem minden ilyen egyszerű.Nem érzem bántásnak a felvetéseket.

Zitmi
Itt már alig vannak alapítótagok,nem is kell itt versenyezni,meg semmi,tényleg annyira sajnálom,hogy ez most itt borzolja a kedélyeket,mármint az írásom.Réka szerintem arra mondja,hogy véresszájú,hogy már többször mondtátok,hogy cumizavar,meg elég a tej csak nem érzem úgy,és hogy ennyire nem lehet általánosítani.

Lorca
igazad van a hangsúlyokat nem lehet látni és visszakérdezni,csak azért ez a ne add fel könnyen,fordított esetben sem lett volna hízelgő.
DE ezen már túlléptemKép

RékaKép
ami a szíveden a szádon igaz?én mindig megírom,kitörlöm és most egyszer elküldtem,hát mi lenne ha mindig leírnám amit gondolok?
Sajnos Csipetről ezt a képet tudtam csak beszerkeszteni,mert már olyan régen láttam,na majd most remélem készültek képek dögivelKép

Vizimanó
Nem tudom mi van ma velem,mindenért bőgök,tiszta hülye vagyok,Maja is elég zizike.Enyém angyal is ma ment ám a postára,szegény férjem az ebédidejébenKép
Nehogy depis légyKépírok mailt amint tudok

Csajok úgy örülök,hogy tetszenek a képek,nagy szeretettel csináltam ámKép
Hízi a májam a szavaitoktól

pusszantás
Vendég
 


Connie
Cerzsebet Szonjája

az az igazság em akarok senkit kiemelni,de csináltam volna atöbbi babóról is csak nem találtam hozzá képet
Vendég
 


hú de tutti Connie
imádlak
Vendég
 


Teljesen egyetértek Vizimanóval: olyan jó ez a topik, ne menjünk már bele ilyen vitákba. Lécci! Én pont azt szeretem itt, hogy sokféle elképzelés, habitus stb. találkozik, és JÓL MEGFÉR EGYMÁS MELLETT. Szerintem tök mindegy, hogy valaki a kezdetektől ír-e vagy sem, úgy kerek az egész, ahogy van. Én nagyon szeretem pl. Zitmi hozzászólásait, szerintem őt minden esetben csak a segítőszándék vezérli. De mindenkitől tanultam már valamit, kaptam praktikus tippet, megnyugtató szavakat stb. És tényleg mindjárt Karácsony...
Várjuk a képeket nagyon!
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Lányok,
Nagyon örülök, hogy a talin személyesen is megismertem Conne-t, Kingut, Vezsót, Ildit, Berkiadrit, Pvikit, Hüpit, Vaktyúkot, Virágot, Dórit és persze a babákat.
Ne haragudjatok, hogy senkivel sem beszélgettem, de úgy látszik ezt most Gréti nem akarta. Sajnálom, hogy így ismertetek meg minket, hogy Gréti ordít én pedig nem tudok mit kezdeni vele. Most eléggé magam alatt vagyok, szégyellem magam, hogy Gréti ennyit sírt. Már arra gondoltam, hogy hazajövünk, és bár Gréti nagyon együttműködő öltöztetés közben, mégsem mertem belefogni, mert rettentően nyűgös volt. Álmos volt a lelkem, és nem tudott aludni, egyetlen megoldás csak az lehetett, hogy elaltatom. Hát mint láttátok, nagyon nehezen sikerült. Elfogott a rossz anya érzés, nem tudtam mit kezdeni az álmos gyerekemmel.
Nagy várakozással voltam a tali iránt, egyrészt hogy megismerjelek benneteket másrészt, hogy megnézzem, Gréti hogyan viselkedik társaságban. Ugyanis legtöbbször Grétivel kettesben vagyunk szinte egész nap, párom csak este 7-8 körül ér haza, a nagyszülőket 2-3 hetente látja. 5-nél több idegennel egyszerre még sosem találkozott, gyerekekkel meg még egyáltalán nem. Csodálom, hogy így viszonyult a társasághoz? Legrosszabb várakozásomnál is rosszabb volt. Nem gondoltam volna, hogy így túlpörög. Az a kis alvás, amit a végére összehoztunk, kicsit segített, de még itthon is aludt másfél órát! pedig fél óráknál többet ritkán alszik. Eléggé elment a kedvem egy következő talitól. Remélem ez majd megváltozik.
Ááááhhh nagyon vacak most nekem is a hangulatom. Ráadásul a karácsonyokat is depivel szoktam megélni.
Teszek fel képeket, azért fotóztam egy kicsit, ha esetleg valaki lemaradt a képeimről, az csak azért van, mert Gréti az idő nagy részében lefoglalt. És még egyszer bocsánat mindenkitől., hogy így mutatkoztunk be.

Kingu,
Köszönjük a karácsonyi ajándékokat Kép a képet már ki is raktuk Gréti szobájába. Kép

Vezso,
Köszönöm a párnát, nagyon kedves vagy Kép a mézeskalács is finom volt.

akiren

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
akiren
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
akiren
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
akiren
 
 


DRágáim!

először is bocsi hogy csak most jöttem, de zűrök voltak nálam. Remélem lassan rendeződnek.

Másodszor: annyira annyira köszönöm a biztatást és a hiányolást.Timurr Neked külön kköszönöm hogy smsben is támogattál!!!
Dióhéjban:szóval lementünk Békéscsabára és szombaton éjjel belázasodtam elzáródott egy tejcsatorna=mellgyulladás =) antibiotikum. =)Boldi hisztis volt semmi nem volt jó neki végigbőgtem azt at egy hetet. Nem sajnáltatom magam de nagyon nagyon kivoltam.Éjjel óránként kelt anyukám akart jönnisegíteni hogy majd vele alszik de nem hagytam mert szegény dolgozott.Szóval fáradtabban jöttem haza mint mentem pedig pedig pihenni készültem. na mindegy. Boldi napközbeni alvásról kezd leszokni köszönhetően az állandó zörgő szomszédoknak és annak hogy folyton hasra fordul és 20 perc után ordítva ébredKép még nem tud visszafordulni.

Harmadszor nem tudom lesz e időm inkább most most :

Békés Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek sok sok szerettel!

Köszönöm hogy rátok találtam hogy vagytok, meghallgattok, vigasztaltok , biztattok! Örülök hogy befogadtatok és közétek tartozhatom! Mindenkitől kaptam már valamit: kedves szavakat , szivet melengető mondókákat, vállveregetést, kézszorítást... pedig még csak Connival találkoztam de minannyian olyanok vagytok mint akivel már ezerszer találkoztam!!! És tényleg remélem hogy az új évben személyesen ölelhetlek meg benneteket!

Sok szerettel: Juszti és Boldi


Kép

Kép
juszti75
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
akiren
 
 


nagyon jók a a talis képek Kép fáj is a szivem.
Kép

Kép
juszti75
 
 


Kép
Martin Kép (Berkiadri babája Kép)
V.
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Sziasztok!

Timurr: igazán nagyon figyelmes vagy, én nagyon meghatódtam!!! Köszönjük szépen!
Lirian: nagyon várjuk a híreket Rólatok!!!
Én eléggé le vagyok törve, talán emlékeztek, többször panaszkodtam, hogy szédölgök, azt már nem is mertem írni, hogy bár LucaZsófi egy angyal, 9ig alszik és napközben is úgy 3 órát és jókislány és minden, én mégis folyton fáradt vagyok. És szorongok is. Végül rászántam magam egy vérvételre, és kiderült, hogy nagyon nincs rendben a pajzsmirigyem, igen rossz lett az eredmény, most mennem kell ultrahangra, kiderül, hogy kell-e műteni, vagy elég a gyógyszer. A háziorvos szerencsére nem azzal indított, hogy válasszam el a kislányom, hanem utánanézett, s azt mondta, hogy van olyan gyógyszer, amit terheseknek lehet felírni, de ezt csak szakrendelésen szakorvos írhatja fel, ezt valószínű szoptatás mellett is lehet szedni. Hát nagyon remélem.... Kistesóprojektet is fel kell függeszteni, pedig már úgy beéltem magam, hogy hamarosan újra pocakos leszek... Utánaolvastam, hormongyógyszerek, hízás, 4-5 centis vágás a nyakamon, ezek vár(hat)nak rám... Megvárom, mit találnak az ulrahangon és a szakrendelésen, de jó lenne legalább a műtétet elkerülni...
Bocsánat, most nem reagálok másra.
sziasztok,
Eszter
wester2004
 
 


Wester
KépKépKép
Sajnálom a rossz vérvétel-eredményt, de legalább van megoldás a gyógyulásra. És hátha nem kell tényleg műteni. Sajnos én semmit sem tudok a pajzsmirigyről, de bátorítani szeretnélek és lelket önteni Beléd Kép Gondolj arra, hogy LucaZsófi és az egész családod melletted van és mindjárt Karácsony, és Te pedig meggyógyulsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vezso
vezso
 
 


Akiren
Köszönjük szépen a szalvétákat Kép Viszont úgy bánt, hogy rossz érzéseid vannak...
Ne butáskodj, minden babának van rossz napja is...Volt tali, amikor másik baba sírt...De mindenkinek természetes, hogy lehet ilyen...Pont beszéltünk is egyszer erről, hogy el tudjuk engedni magunkat a talikon, mert nem kell görcsölni azon, hogy mindig a babákra figyelünk. Mert ha máshová megy az ember, akkor van, hogy más (pl gyermektelen embert) zavar a sírás pl. De a talikon nem. Kép És már miért volnál rossz anya? Dehogy is vagy, ne is legyenek ilyen érzéseid, jó? KépKép Szeretnénk, ha jönnétek a talikra, amikor csak tudtok. (Már ha a mamák szimpik voltak KépKép).
Utóirat: Rozi sem volt ma a csúcsformájában, főleg aludt, aztán meg alig forgott a társaságban...
V.
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Akiren,
Sose szégyelld, nekem videón van bizonyítékom arról, amikor nálunk volt a tali, és minden baba sírt.Kép Sztem mind ismerjük ezt a helyzetet, mikor semmitől nem nyugszik meg a manónk.
Nagyon szuperek a képeid!

Eszter,
sajnálomKép. Én úgy emlékszem, hogy csak elég extrém esetekben szoktak műteni, általában elég a gyógyszer.

Virág,
Vince megihlette Ákost, mióta hazajöttünk megy a bábábábávávávávábábá.Kép Sajnos nem jókedvében, hanem nyügis a foga miatt.Kép

Vezso,
kipróbáltam hústűvel átlyukaszthatók a mézeseid, úgyhogy mennek a fára.Kép Majd januárban megesszük.Kép Nagyon szépek.

Lir,
De ugye akkor jól van már Luci?

Képekkel majd este jövök, most nem tudok, ezt a hsz-t is félórája írom, Ákos nagyon nyügi.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie
Nálunk Ro is nyügi, már régen volt ilyen, kb amikor jött a foga. Most megyek fürdetni. Hátha utána alszik egy jót, mint mostanában szokott.
Én meg szeretnék feltenni képeket, meg írni is itt, meglátom, hogy alakul az este. (Megnézem a Vészhelyzetet többek között)

Timurr
Írtam mélt. Kép
V.
Vezso
vezso
 
 


Akiren!
Na nehogy már szégyelld magad!Tessék csak legközelebb is jönni; nem mindig vidám minden baba!
Kép

Lir!
De már nincs semmi baj ugye?Miért nem írtál sms-t?Most haragszom rád!
KépKép

Lányok!
Ne legyen már vita ezen a topicon!Mindenki mondja el a véleményét; és ha valakinek nem tetszik, vagy nem ért egyet azon nem kell megsértődni!
Kép

Juszti!
Sajnálom hogy rosszul telt a heted; fel a fejjel!

Ildi

delfinke
 
 


Köszi Ildi! Legalább te szóltál hozzámKép azt hittem már láthatatlan vagyokKépmár kezdett rosszul esni . De hála neked igy mégse Kép

Kép
juszti75
 
 


Wester : drukkolok hogy ne legyen semmi baj!!! Lucinak meg jobbulást, Lir írj majd hogy vagytok!

Kép
juszti75
 
 


Wseter
anyukámnak és az ikertzestvérének is van strummáája ill. nekem is,de ciszta,elvileg kikéne vizsgáltatni többször,de azóta nem voltam.
Nálunk először megnézik uhán,aztán mintát vesznek,ha szükséges és eldöüntik gyógyszer vagy műtét.Keresztanyumat anyu ikertesóját megműtőtték,nagyon szar volt neki,de 1-2 hónap és nem látszott semmi.De remélem neked nem kell műtét.

Jusztikám
jó,hogy itt vagyKép

Babócák tündériekKép

Akiren
Maja sem egy nagy emberbarát,ő sem lát sok embert maga körül sajnos.Vagy nem sajnos van ,hogy incselkedik idegenekkel,de van hogy sír,üvölt mint a sakál.a keresztapja is mindig jön nagy elánnal,erre enyém lány sír tőle.rá se ránts

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült a karácsonyi tali, örülök, hogy ott lehettem. Mindenki, aki nem jött el, nagyon hiányzott és lélekben velünk voltatok KépTeszek fel én is pár képet majd mindjárt a talirólKép

Timurr! Nagyon ügyi vagy, szépek a képek. Honnan szedted a kereteket? Látom, milyen nagy port kevert a szopi-téma Kép Én irigyellek, mert már Blanka 2 hetes korától kap pótlást, mert max. 50 g volt a tejem, bármit tettem. Szerintem ne aggódj semmi miatt! Veled vagyokKép

Juszit! Gyógyulj meg minél hamarabb!!

Vezso! Köszi a kispárnát, már ki is mostam, nagyon tetszik!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


SziasztokKép
Csak gyors bekukk,remélem tudok jönni később képekkel és "szöveggel"Kép

Timurr
Te egy angyal vagy!Köszönjük a képeket én is teljesen meghatódtam!Kép

Juszti
Nagyon örülök,h újra itt vagy,hiányoztál nagyon!

Pviki
Én egy akkora hülye vagyok,azóta ezen tipródok,h hogy kérdezhettem tőled ekkora baromságot(busójárás),annyira utálom,amikor ekkora hülyét csinálok magamból és még csak észre se veszem,csak utólag.Kép Hiába,9 hónap nemalvás felemésztette az agysejtjeim egy részétKép

Akiren
Sajnálom,h ilyen rossz érzéseid voltak/vannak..ne legyenek!!Gréti egy tündér és bizony minden gyereknél volt már,h eltörött a mécses,nyűgös volt stb.Ettől te nem vagy rossz anya!Ahhoz képest,amit írtál,h Gréti milyen kevés emberrel találkozott eddig,szerintem tök jól viselte,nem félt a gyerekektől,játszott velük,kíváncsi volt--végülis ülhetett volna végig a karodban,még az is érthető lett volna,hisz,mint írod nem nagyon látott még ekkora nyüzsit.Csoda h elfáradt?Óriási inger volt ez neki.E miatt szerintem ne maradj otthon legközelebb,én nagyon örülnék ha jönnétek!!Persze te döntessz,de legalább ne ostorozd magad:NEM vagy rossz anya!!

Vezso
Annyira hálás vagyok neked a sok munkádért,gyönyörű a párna és Vincus is imádja!!Köszönjük szépen!

Lányok én is nagyon örülök,h anno összeszedtem minden bátorságom és írni kezdtem ide..most nagyon sírnék,ha még mindig csak olvasója lennék a topiknak.Nagyon örülök,h vagytok nekem,és én is remélem,h még a nyugdíjasklubbot is együtt fogjuk szervezniKép

Most rohanok,remélem tudok még jönni.
Virág
villes
 
 


Nem sikerült a képfeltöltés Kép Holnap próbálom újra

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri
kösziKép
Blankáról is rakj ám fel képet,mert azzal még lógok neked.zek nem keretek,hanem egy karácsonyi háttér és az van bekeretezve,meg maga a fotó is.

Virág
örülök,hogy neked is tetszikKép
ne aggdódj nekem ma meghalt az agysejtjeim 90%aKép

a Vezsopárnát lefotózná valki mit alkaotott a kis tündér?kíváncsi vagyok
Vendég
 


A fa:
Kép

Kingu és az ámuló Boti-ébredés után
Kép
villes
 
 


Martin a gyönyörű nagyfiúKép
Kép

Rozi heves udvarlásba kezdett,hogy Ákossal elfeledtesse a korábbi talik karmolásaitKép
Kép

Ákos és Vince hosszasan pusmogott valamirőlKép
Kép

Boti elfáradt a tali végére:
Kép

Timurr
Ezen a képen Boti két Vezso párna között próbál kicsit szunyókálni,ez csak ízelítő a párnáról,majd próbálok feltenni közelit is.
Kép
Még nem olvastam vissza:mi emésztette fel ma az agysejtjeidet?Kép
Virág
villes
 
 


Bocsi,hogy igy eltuntem de kis alvaspotlast tartottunk csaladilag.
Szoval Zitmi amit kerdeztel abban nem konkretan rad gondoltam hanem Lorcara, es sajnalom de ahogy Timurr is mondta ami a szivemen az a szamon, es ebbol a szoptatas-potlas kerdesekbol allandoan problema van volt es lesz, mert egyesek nem kepesek megerteni azt, hogy nem kotelezoen lesz tobb tejed a tobb mellreteteltol pl., de ezt most nem feszegetem.
En azt irtam nem arra hivatkozom, hogy ti nem vagytok itt olyan regota, de az elozmenyket ismerni kell, ill botorsag azt hinni, hogy aki netezget sokat erdeklodik a szoptatas kerdesben ezeket a "leargott csontokat" mar reg elolvasta az lll honlapjan vagy esetleg mashol, es bocs ha oszinten megmondom a velemenyem de sztem ez igy a kerek.
Virag Csipet imadja az ajandekokatKép Kép


Kép
vaktyuk
 
 


Virág
így is látszanak a párnák,naagyon ügyes ez a VezsoKép
hát elég sok minden eméztette fel az agysejtjeimet:volt egy rossz alaphangulatom,aztán megláttam Lorca írását amin egész nap járt az agyam,plusz Maja is nagyon nyügi volt és mostanra blhááá.kész vagyok

Réka
szívemből szóltál,látod én egész nap nem bírtam ilyen épkézláb mondatokat összeszerkeszteni,kösönöm neked szépen összefoglaltadKépKép
Vendég
 


Jó volt veletek, mindenkinek Boldog Karácsonyt!
Nagyon szépek a képek, aranyosak a babák!

Flóra én Nati

Kép KépKép
lorca
 
 


Lorca
sokan vagyunk itt a fórumon eddig is meg ezután is remélem.nem szeretném,ha egy ilyen hülyeség miatt nem írnál többet.Nincs itt semmi baj csak néha másképp kellene fogalmazni.jó???????????
Vendég
 


Lorca
Hm?

Timurr
Nagyon, de nagyon kedves vagy, hogy ilyen kis meglepetésekkel szolgáltál nekünk. Nagyon sokat dolgozhattál rajta. Köszönöm szépen.Kép

Jusztikám
Igen is nagyon hiányoztál. Nekem biztos. A tlin is emlegetve voltál! hihi.
Sajnálom a mellgyulladást. Nekem is volt egyszer tudom, hogy milyen sz.r érzés. Nagyon jól néztek ki a képen Boldival!Kép

Akiren
Na ne csináld már, hogy ilyen érzéseid vannak. Dehogy vagy te rossz anyuka!!!!!! Virág már olyan jól összefoglalta, hogy ha tényleg nem járt még társaságban, akkor nagyon kíválóan bírta a strapát. Majd midjárt teszek fel képet, és bebizonyítom!Kép Minden gyerek olykor nyügi, és hogy eludt egy jót utána, ez csak pozitívum nem?Kép Gyere máskor is el, hogy szokja a társaságot a Gréti, /és te is/Kép Naaaaa.

Mi talizunk egy jót, és az "itthon"maradottak meg szétszedik a klaviaturát? Hát micsoda dolog ez???????

Az öltöztetésről jutott eszembe ahogy írta Vizimano Ákosról, hogy megtűri, hogy öltöztetik.
Nem talizós anyukák:
Tudjátok mikor lehet tudni, hogy eljött az 1 óra, és vége a klubbdélutánnak????
Minden gyerek elkezd nyüglődni, hisztizni, hogy öltöztetik. Azt a hangzavart!!KépKépKépKépKépKépKépKépKép

No ezt elküldöm, és elkezdek kicsinyíteni.
hüpi
 
 


TimurrKép

Akiren neked is akartam irni de elfelejtettemKép , szoval Csipet csinalta ezt nagyon sokaig azota, hogy Ildinel volt babatali vegignyurizte az osszes talit szinte.... nekem is szar volt de aztan rendbejott, kb azert volt igy mert akkor jott nala, hogy nem tud egyedul elaludni csak ha cseledanyu olbeveszi es ringatjaKép
Vizimano nem er depisnek lenniKép
Juszti sajnalom a melgyulat es a faradtsagotKép
Kingu ha bevalik a pihenesi otlet amit ajanlottam szoljKép


Kép
vaktyuk
 
 


Lir
Jesszus!Mi ez a vírus?Már jól vagytok?Mesélj majd!!

Wester
Nagyon sajnálom,h ez derült ki a vérvételből,de ne a legrosszabbra gondolj!(Mondom én,aki egy kis piros pötty megjelenésekor is temetkezik-tuti bőrrákom van stb.KépNagyon drukkolok,h ne kelljen műteni és a gyógyszerek hamar segítsenek rendbetenni téged!Sok gyógypuszit küldünk!

Vaktyuk
Nagyon örülök,h Csipetnek tetszenek az ajándékok!Kép
Na megyek aludni,sziasztok
Virág
villes
 
 


Vaktyuk
Nekem is ajánlj pihenési ötletet!!KépRámférne,talán az agysejtjeim is regenerálódnakKép
Virág
villes
 
 


És még két új keretes kép!
Patri
Kép
Kép
patri
 
 


Lányok irtam egye levelet is előtte, de a dög gép nem rakta fel.
Szóval nagyon szomorú voltam, hogy nem lehettünk köztetek a babatalin, mert látom nagyon klasszul sikerült.
Jaj lányok olyan jók a talis képek, marha vacakul éreztem magam a zh alatt. főleg hogy tudtam, milyen jó kis helyen lehetnénk. Egy vigasz, hogy nem sikerült rosszul remélem, biztos drukkoltatok, ÚGYE?

Vezso!
Látom milyen szépeket gyártottál, szuper, hogy mennyire figyelmes vagy, milyen ajándékok voltak?

Akiren!
Látom Gréti hüséges volt, az meg hogy milyen a kedve, ne emészd magad, azért remélem nem ment el a kedvetek a taliktól?

Timurr!
Ezek a képek valami fantasztikussak, olyan ari vagy, hogy mindenkiről csináltál keretes képet.

Connie!
Nagyon látszik, hogy profi fotós csinálta a képeket. Te ezeket a pillanatokat, hogy sikerült elkapnia, mert Ákos is olyan kis vidám rajtuk. Te is nagyon csini vagy rajtuk, apája meg mint egy mackó.

Ezerrel gyártom a képeket, mert sikerült letöltenem a programot, teszek fel jó, annyira büszke vagyok magamra, és marhára élvezem.
Bocsánat, hogy nem mindenkinek válaszolok, majd visszaolvasok, ha lesz időm.
Holnap megyek a munkahelyemre karácsonyozni, úgyhogy Benice megint apájával lesz, de egész jól elvannak.
Patri

Kép
Kép
patri
 
 


Holnap leirom aztan a becsuletes anyukak nem megbotrankozniKép


Kép
vaktyuk
 
 


Kép
Berkiadri, és Martin
Nem alszanak, csak szerintemKép


Kép
Connie már kettővel gyakorol!


Kép
A két kis "könyvmoly" a mesekönyvért harcol...


Kép
de Dóri győz. Milyen illedelmes fiam van!Kép
Akiren!!!!!!Látod?


Kép
A három fiu állva trécsel, és egyszercsak Ádám.....hamm


Kép
Figyu haver, ha még egy ilyet csinálsz, akkor....
Virág próbálja a kedélyeket csillapítani!


Kép
Vezso egy kép neked!


Kép
Egy kép a csábítóan aranyos Dórinak!


Kép
Egy kép az elfáradt Botiról, és a Vezso féle párnákról! Ezuton is köszi!


Kép
És egy utolsó kép. Ilyen elegáns voltam ma!Kép


Jó éjt nektek!
Szilvi
hüpi
 
 


Patri: Hogy sikerült a vizsga?

Weszter: Nem lesz semmi baj!!!!! Kitartás, szorítunk!

Berkiadri: Martin hogy megváltozott, nagyon édes Kép

Lir: Már megint nagyon el teccett tűnni! Remélem nincs semmi baj!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?