Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

ne haragudjatok, hogy beleszolok a beszelgetesbe, de a dm-es pontokat dec.31.-ig lehet gyujteni, es jan.31.-ig lehet bevaltani, nekem legalabbis igy mondtak a penztarnal...

Enci.

benci
 
 


Az előbb lemaradt:
Ma voltunk tanácsadáson; az én ˝pici˝fiam 10,240 kg és 82 cm.
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Zitmi!
A pontokat jan. 31-ig lehet beváltani; nekem is ezt mondták a Dm-ben

delfinke
 
 

 
 

Zimti
De béna vagyok!Boldog névnapot pici Violádnak!

Értem én mire gondoldsz,de Maja csak akkor kapott inni cumiból amikor elmentünk valéahova,ugyanis ő mindig sokszor szopik keveset ill. most eszik.megtömni nem tudtam egy óra múlva meg éhes volt,de mindig csak pár kortyot kapott,hogy szopiig csöndbe legyen.egy nap 20-30 mlt kapott összesen.4 hónapig ment a bimbóvédő és utána mégis tudott,tud simánszopizni,én ezt úgy értelmezem,hogy annyira nem lehet cumizavaros vagy csak félig az vagy nem tudomKépdehogy haragszom gondoltam rá én is,és nem adom fel,mert végülis napi 3-4 szoppantás van,csak estére kevés.

a hír:tud Maja pogácsát sütni,bizony egész nap sütiKép
Vendég
 


Zitmi,
Hát ez az, hogy mi is megyünk Debrecenbe 25-én, és 27-én jövünk vissza, úgyhogy annyira nem örülnék egy hóviharnak.Kép

Ildi,
"pici" fiad.Kép

Timurr,
Mi is legalább ennyire utálunk öltözködni. Én el se tudom képzelni, hogy tudja Vizimanó levinni naponta 2x is Ákost, nálunk fél óra üvöltés előz meg minden sétát, ahogy öltözéskor kezdi, és végig folytatja, amíg el nem indul a feneke alatt a babakocsi.Kép Mikor hazajövünk, akkor meg nincs türelme kivárni, amíg kiveszem, újabb 10 perc kiabálás.Kép Ezt horror lenne naponta 2x művelni.Kép

Hogy van mostanában Maja? Írtad korábban, hogy sokat nyügizik. Még mindig?

KépKép
connie
 
 


_Vezso
nem felejtettem ám el a zserbótKép
tészta:
35 dkg liszt
1 tojás
5 dkg cukor
20 dkg margarin
1 dl tej
1 dkg élesztő
csipet sütőpor
csipet só

töltelék:
12 dkg dió
12 dkg porcukor
20 dkg lekvár

bevonat:
10 dkg margarin
3 dkg kakaópor
3 dkg vaj

Az élesztőt langyos tejben egy kockacukorral felfuttatjuk.A lisztet a margarinnal elmorzsoljuk,majd hozzáadjuk a megkelt élesztőt,sót,cukrot,tojást,sütőport.A tésztát 3 rszre osztjujk.Az alsó lapra kenünk lekvárt,majd megszórjuk a cukrosdió felével,rárakjuk a 2. lapot szintén lekvár majd cukrosdió keverék.3. lap és arra csokimáz

pusszantás
Vendég
 


Connie
múltkor mondta Akiren,hogy elsem tzudja képzelni sírni Maját,hát ímeKépöltözéskor mint akit nyúznak.níügi változó ma extra nyügi délután nem mehetek tőle 2 méterre ,mert ordít.ma votunk életébe először a dokinéninél a kötelezőn kívül persze,mert a jobb szeme csipás,kaptunk szemcseppet,na az sem dobott a hangulatánKépde már most szép a szeme

neked is sütött pogitKép

Ildi
Marcipán szép nagyKépmegamúgyis szépKép
Vendég
 


Timurr,
milyen az, mikor Maja pogit süt?

KépKép
connie
 
 


Connie
ütögeti össze a két kezét,egyszer-kétszer mutattam neki és most vagy magától elkezdi és akkor mondom hozzá a versikét vagy mondom ,hogy süss,süssünk pogácsát és elkezdiKép
Vendég
 


Timurr,
szerintem klassz a 3-4 szopi egy napKép, csak így tovább! Örülök, ha nincs akkor haragKép! Köszi a köszöntést!

Köszönöm a dm-es hsz-eket mindekinek, akkor most már tudom, mi az igazságKép.

Ildi,

tényleg óriási Marcipán! Vigáj extra mini: 71 centi, 8370 gramm. A súlya oké, csak hosszban pici. Pláne Violához viszonyítvaKép. Van olyan rugdalózója, amelyet Viola 2 hónaposan hordott, Vigájra meg még mindig jóKépKép. De hát nincs 2 egyforma gyerek.
zitmi
 
 


Sziasztok!
Holnap bővebben irok, de holnap délben kérnék drukkot, zh-t irok, és nagyon nem akarok.
Lányok, be-be nézegetek a wiwi-re, de mindig kéri a jelszavamat, akármit csinálok, jön üzenetem és rámegyek aztán visszamegy az eredetibe és kéri a e-mailcimet meg a jelszavamat, mi a fenét csinálok rosszul?
Patri
patri
 
 


Zitmi! Violának én is boldog névnapot kívánok!
Dóri

Holnap találkozunk!
Sziasztok!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok ! Most gyorsan csak annyit szeretnék írni,hogy mi megyünk holnap.Vigyek pici karácsonyfát ?
Boccs megyek vissza mézeseket csinálni .
vezso
 
 


Vezso,
Igen, hozzál léci pici karácsonyfát.

Timurr,
Maja de édes ezen a videón, ahogy sütizik.Kép Köszi szépen.Kép

Patri,
drukkolunk.wiw-hez nem tudok hozzászólni.

Vizimanó,
sajnos nem lehet megakadályozni, hogy visszajöjjön a ciklusod, ez hormonális dolog.Kép Én úgy emlékszem, az volt a fő gond, hogy Ákosnak nem ízlett a tejci, és a csökkenésen kívül szopisztrájk is volt, ugye?

KépKép
connie
 
 


Patri
Semmit nem csinálsz rosszul, mindig kéri a jelszót, utána tudsz tovább menni, és megnézni másnak a lapját, az ismerőseidet, stb.
pviki
 
 


Patri
Nincs egy kis kocka amit ki kell pipálni, hogy automatikus bejelentkezés?/az email, és a jelszó alatt/
Drukkolok holnapra!

Igen Vezso hozzál karácsonyfát!
Hisz hol lennének az ajándékok, ha nem a fa alatt?Kép

Mi is megyünk holnapKép

Megyek is aludni, bár még a holnapi ajándék még nincs becsomagolva!KépKépKép

Jó éjt!
Szilvi
hüpi
 
 


Újra tudok képet feltenni. Hurrá!

AZt hiszem, könyvtáros leszek.
Kép
pviki
 
 


SziasztokKép
Mi is megyünk holnap,remélem semmi nem jön közbe.

Ildi
Tibi nem visz titeket?Elvileg Zsolt visz minket holnap,de ha nem mindenképp szólok és mehetünk együtt.

Vezso
De jó lenne ha tudnál hozni fenyőfát!Kép
Gyönyörűek a mézeseid,le is mentettem a képet,minden nap megnézegetem.Igazi műalkotások.

Viki
Nagyon cuki könyvtárosotok van. Kép

Megyek altatni
Virág
villes
 
 


Juszti üzeni, hogy pár nap múlva jön, és köszöni a bíztatást.
Már itthon vannak, de nincs valam jó passzban.Kép Remélem nem baj, hogy elpletykáltam.

Viki,
Dóri katalogizál?Kép

KépKép
connie
 
 


Nem lehet megakadályozni, hogy megjöjjön a ciklus, az ok. És hogy lehetne rávenni?

Még egy szopis gyöngyszem: Ismerős rendszeresen feji a tejet, úgy adja a babának, 4 óránként. Miért nem szoptat? Egyszer megpróbálta. Fájt!


Nálunk a sapka a horror. Jár a feje, mint a propeller, egyszer túl laza, aztán meg megfolytom. Bleee!

Patri,
Hogy mit csinálsz rosszul, nem tudom. Nekem nem kéri. Ilyenkor addig szoktam veszettül kattintgatni, amíg egyszer azt nem csinálja, amit én akarok.

Timurr,
Ilyen könnyen ne add fel, bár gondolom, sokmindent próbáltál. Nati sem intézi az esti szopást egyszerre. Megetetem, elalszik, fél-egy órán belül tuti felébred és újrázik. Tápszeres babák szerintem nem azért alszanak, mert több van és jóllaknak, hanem mert lassabban emésztődik, tehát tovább marad. Ha tényleg gáz, nálunk megy a bal-jobb-bal-jobb. Próbálok valami rendszerességet felfedezni abban, hogy miért alszik egyszer 6 órát, egyszer 2-t. Nulla sikerrel. Babóm sokszor nem is azért akar szopizni, mert éhes vagy szomjas. Egyszerűen látom rajta, hogy élvezi. Nekem sem mindig elég a tejem, olyankor megy a hüpi, néha napokig, de aztán minden visszaáll a rendes kerékvágásba.

Vizimano,
A fenti neked is. Egyébként én is mindig félek, mi van akkor, ha most nem jön vissza? Egy ilyen "krízist" oldott meg, hogy most mellette fekve szoptatok. Az addigi max 3-4 perc helyett jó sokáig elcummogott, és éreztem is, hogy többször kiváltódott a leadási reflex(amikor felébredtem). Ha nem megy a szoptatás, akkor szoktam írni a jó kis depis hsz-eket.

Zitmi,
Nati nagyon örült a dícséretnek!
Én nem teáztattam Natit pici korában. Sok fórumot olvasgattam eme témában, mivel Anyukám erőltette (volna) a teáztatást, kerestem egy kis megnyugtatást magamnak. A "legjobb" amit találtam a tea mellett, egy SOTE I-es hozzászólótól jött. Õ ott dolgozik. A tea már csak azért is jó, mert a klinikán is adnak a koraszülötteknek, pedig sok még egy kiló sincs. Hogy anyuka otthon mit gürizik a 20 ml tejért az ugyan kit érdekel?! Nem pont a téma, de azóta is piszkálja a csőröm.

Pviki,
Barátnőm a múltkor boldogan újságolta, hogy fiacskája a múltkor két adag székelykápsztát bevágott. Furcsán nézhettem, mivel hozzátette, hiszen már majdnem 11 hónapos!

Nati ma diós sütit kapott. Anyukám ette, aztán egyszercsak Nati szájában kötött ki a falatka. Neeem voltam dühös. És én a són aggódok!

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!
Holnap mi is megyünk!!!!
Én is viszek karácsonyi CD-t aztán ha meg tudjuk hallgatni akkor jó, ha nem akkor forgatom az ujjamon és énekelem ami rajta van..Kép
Na jó, nem mókázom , inkább megyek aludni....

Apropó: jó lett a sajtos hagymás muffin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Végre nem volt olyan kemény mint egy ágyugolyó!!!!Kép
Még uram is megdicsért!!!

Patri!!!!
Nagy , nagy, nagyon nagy kalappal a vizsgádhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gondolok rád!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek jó éjszakát

üdv.

kingu
cica29
 
 


Lányok!
Most már nem csak a bankra de az amerikai és/vagy a magyar postára is ki vagyok akadva. Kábé két hete feladtam Nektek egy csomagot (Connie lett volna a "kispostás"), hogy a talin mi is "ott lehessünk". Elsőbbségivel adtam fel, azt mondta a postás, hogy 5-6 nap. Ehhez képest még mindig nem érkezett meg. Ha esetleg nem tűnt el teljesen, hanem valamikor januárban megérkezik, akkor majd megkérem Connie-t, hogy a következőre vigye el. Bár az nem ugyanaz Kép Szóval csokika ment az anyukáknak, fürdőszobai játék (csempére feltapadós szivacsformák) a babáknak. Ennyit a csodásan megtervezett meglepetésemről Kép
Szuper talit holnapra! Kicsit gondoljatok ránk is Kép

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Sziasztok!

Connie, Vezso,
gyorsan írok, hogy megyünk a találkozóra mindenképp, ha nem gond és tudtok kicsit előbb jönni azt megköszönném. Kép

Vezso,
viszem a szalvétákat! Kép

Köszönöm!
berkiadri
 
 


Szia Adri!
Próbálok menni korábban, 8-kor indulok, minden a hóhelyzettől függ Kép És köszi!!!!
Vezso
Budapesten mekkora a hó?! Valaki írja meg!! Itt Pomázon hatalmas! Gondolom forgalom az lesz Kép De mindenképp elmegyek, most pakolom a síléceket a kocsiba KépKép(van téli gumim legalább).
vezso
 
 


Vezso,
Itt nem vészes a hó, bár van némi. Ja, ezt már nem is olvasod, mert elindultál.

Ma a nyomdokaidba léptem, miután fél hatkor keltünk fogfájással, üvöltve, sütögetéssel ütöttem el az időt. Így, ha minden igaz, mégis viszek sütit. Bár még hül a formában, remélem kiszedve is jónak tűnik majd.KépDe azért én nem akarok hajnalban sütögetős anyuka lenni.Kép

Adri,
Én kilenckor indulok és olyan 20 percre saccolom az utat.

Kriszta,
csomagnak se híre, se hamva.KépKépKép.

Lorca,
ciklust nem lehet befolyásolni.Kép Ha Nati majd több szilárdat eszik, és kevesebbet szopizik, akkor visszajöhet, de lehet, hogy csak szopi vége után jön vissza. Tiszta lutri.
Fekve szopi nálunk is a tuti, 3 hónapos kora óta, akkor nem terelődik el a figyelme.

Timurr,
sztem ne keseredj el, a napi 3-4 szopi is szép, gondolj arra, hogy milyen jó, hogy kap Maja tejcsit.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok
Mi is megyunk de csak 10kor tudunk itthonrol indulni tehat f11re vagyok ott.


Kép
vaktyuk
 
 


Oké, nem osztjuk szét az "ajikat" nélkületek.Kép

KépKép
connie
 
 


Brühühü,fáj a szívem,jó talizást nektekKép

Lorca
valamit félre érthettél,én nem adtam fel semmit.Amíg van tej egyértelműen kap,de amikor megvolt a szopi jobb-bal-jobb és nem jön semmi akkor a leánym még éhes és kell neki a táp.Mondjuk nem fogom bizonygatni állandóan,hogy megtettem mindent,csak ilyenkor megbánom ,hogy leírtam.Én nagyon örülök,hogy 7 hónapos koráig csak anyatejet kapott,de most szükség van napi egyszeri pótlásra és szerintem ez nem tragédia.Ezért nem is vagyok elkeseredve,hiszen még így is átlag 4 szopi simán meg van,de az csak szomjoltó vagy komfort már szerintem.
A teáztatás is olyan dolog,hogy én azt mondanám,hogy az a teáztatás amikor tartom fixen,hogy na 3 vagy 4 óra teljen el az etetések között és közbe nem adok cicit csak teát.Én nem azért adtam Majának teát vagy vizet,egész egyszerűen az utcán,boltban vagy az apja nem tudja megszoptatni és nem nyakalta csak néhány kortyot kapott.Igény szerinti szopi volt volt,hogy óránként evett.
Éjszaka:lassan 7 hónapja most volt két nap ,hogy hajnali 6ig aludt eddig zombi voltam.Most fürdés elött eszik tejpépet,rá egy órára kb. szopik és amikorkiürül a tartály sír és még bevág 150 ml tápot.Azért alszik tovább ,mert ez így eltelíti a pocakját.Maja ha nem jön nem szívja,ez lehet a cumizavar?akkor enyém gyermek úgy született,a kórházba sem szívta nem jött kész sírt,pedig akkor még nem volt cumija.volt tej szívta,íy működik ez.Ja még annyi,hogy persze kivételek,kistündérek vannak pl. LucaZsófi és Bea Grétije tejcisek és átalukálják az éjszakát egész pici kruk óta,DE ha statisztikát nézel a zombiklub tagjai anyatejesek,na most nem a táp mellett beszélek,de ezt már nem bonyolítom tovább
asszem én ebben a témában többet nem nyiltatkozom.

Connie
én örülök ennek a 4 szopinakKép

Itt megint nem esett a ó,na sebaj,majd ideér

Nebula
nekem Juszti adott fel valamit és eltűnt,elsőbbségivel adta föl,amikor érdeklődött hol lehet kiröhögték.
Vendég
 


Timurr nem akarlak vedeniKép de en tudom, hogy amit lehet megtettelKép Kép
Postai kuldemenyek be kell menni az Orczy terre erdeklodni es ha eltunt akkor lenyultak..., olvastam valahol errol egy cikket, hogy a "kiralyi" magyar posta ilyen, csomo csomagkuldo szolgalat /kulfoldi/ nem is szeret Magyaro-ra ezert kuldeni, es nem vallaljak erte a felelosseget.
Amugy nem ertem miert kell veresszaju szopis-hisztibe atmenni, sztem kozottunk nem sok oylan van aki nagyjabol meg ne tett volna mindent.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Jó talizást! Kép A karácsonyi hangulat hozzánk még mindig nem érkezett meg. Holnap vizsgám lesz. A héten kezdődött a vizsgaidőszak. Iiiiiiiiimádom Kép
Ja, amúgy sikerült az összes zh-m. Tegnap este tudtam meg a pénteki eredményét.

Timurr: Videót nekem is küldesz a pogácsát készítő lányodról? Kép Biztos édes Kép Mi is pár napja próbálkozunk vele, jókat röhög rajta Gréti, meg azon amikor tapsolok neki, vagy őt tapsoltatom, de még nem műveli magától Kép Meg aszongyák akkor tapsolnak maguktól amikor már tudnak ülni egyedül. Gréti még nem ül stabilan, percekig bírja aztán eldől Kép De nem is erőltetem, nem látom értelmét. Meg most egyébként is a mászást gyakorolja. Kép

Lorca: A tejcsit fejni és úgy adni a babának nem lehet ám olyan egyszerű dolog. Szerintem sokkal több energiát vesz igénybe mintha csak simán mellretenné...úgyhogy elismerésem, hogy legalább fej. Amúgy én tudom mi az hogy fáj a szoptatás....nekem kb. 3-4 hónapig úgy fájt, hogy majd megőrültem, szopis tanácsadók, védőnők nem tudtak rá mit mondani. Gréti jól kapta be a cicit, minden rendben volt látszólag, és mégis. Rémálom volt. Minden szoptatáshoz úgy fogtunk hozzá, hogy előtte szitkozódtam magamban, hogy a csuda vigye el, már megint éhes a lány.....senkinek se kívánom. Hatalmas kitartás és akaraterő kellett hozzá, hogy ne adjam fel, de szerencsére megvolt. Aztán most már tényleg öröm a szoptatás Kép
És csak remélni tudom, hogy a második babánknál nem lesz ilyen már.

Az utóbbi időben Gréti tök jól alszik, csak 1x ébred max. De van hogy egyszer sem. Visszajavult. Kép
Viszont napközben több a "gond" vele.

Vizimanónak köszönhetően kaptok most ilyen képet:

Kép

Ez pedig tegnap készült, a világ fölfedezése közben:

Kép

bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kedves Babanetes anyukák és babukák!
Nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánok nektek.Nagyon sajnálom,hogy a talikon nem tudunk részt venni és annyi eszem sem volt,hogy küldjek nektek ajándékot én csak egy kis virtuális ajándékot szertnék nektek adni.Nagyon szépen köszönöm,hogy vagytok nekem sokat jelentetek nekem.

Kép
Timurr
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép



Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Remélem, nagyon élvezitek a talit, és külditek majd a fotókatKép!

Timurr,
annyira aranyos vagy, gyönyörű Majácska ezen a karácsonyi képen, köszönjük szépenKép! Nekem is sokat jelentetek, bár én is csak egy talin voltam, de remélem, ez megváltozik majd. Én is olyan kíváncsi vagyok a pogácsasütő Majára, de sajna a freemail ilyen szempontból vacakol, sokszor képeket sem tudok megnézni, nemhogy videot. Nem tudod a g-portálra felrakni a Maja-pogácsásat? Szopi témában pedig az a véleményem, hogy te tényleg rengeteget tettél és teszel a kislányodért, a szopiért, minden elismerésem ezért, őszintén mondom! Pláne ha még azt is figyelembe vesszük, hogy alig-alig alszol éjszakánként. Biztosan a jövőben is mindent úgy fogsz tenni, ahogyan nektek a legjobb, és Maja boldog lehet, hogy ilyen klassz édesanyja vanKép.

Bea,
hihetetlen, mekkorát nőtt Gréti, kész kis hölgy lett belőleKépKép! A vizsgaidőszak meg elmúlik, mint egy rossz álom, és idáig is oylan ügyes voltál, le a kalappal előtted, hogy így bírod a sulit + otthoni teendőket egyszerre!

Vaktyúk,
nem tudom, hogy a "véresszájú szopi-hisztit" kinek válaszoltad, egy kicsit magamra vettem, mert én is írtam mostanában Timurrnak szopis dolgokat, de arra nem emlékszem, hogy véresszájú lettem volna. Következésképpen ezt biztos nem nekem szántad, de érdekelne, hogy melyik hsz-ről gondoltad, hogy hiszti volt. És én is úgy gondolom, hogy nem sok olyan anyuka van köztünk, aki ha nem is szoptat, de ne tett volna meg mindent a szopi sikere érdekében. Megkockáztatom, hogy senki nincs köztünk olyan, aki azért ne szoptatna, mert szimplán nem akart, pl. mert félti a melle alakját vagy ilyesmi.

Lorca,
gondoltam, hogy nem teáztattad NatitKép! Diós sütiKépKép, remélem, nem lesz semmi gond.
zitmi
 
 


Kép



Nézem ahogy az est leszáll az ablakom előtt,
Ezüstbe és fehérbe öltözik a föld.
Álmaink és bűneink, jó és rossz tetteink
Ma hó takarja.

A világ bármely részén élsz és bárki vagy,
Szeretném, hogy légy ma este egy kicsit boldogabb!
Kívánj igazi ünnepet,
Kívánj igazabb életet, ahogyan én - neked.

Kívánj a szónak nyílt utat
És a dalnak tiszta hangokat;
Kívánd, hogy mindig úgy szeresselek,
Ahogy szeretnéd, hogy szeressenek.


Kívánj a szónak nyílt utat
És a dalnak tiszta hangokat,
Kívánd, hogy mindig úgy szeresselek,
Ahogy szeretnéd, hogy szeressenek.

Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál,
Ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután.
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
Békés karácsonyt mindenkinek,
Békés karácsonyt mindenkinek!
Békés karácsonyt mindenkinek!
Vendég
 


Jaj, Istenem, Timurr,
én csak most vettem észre ezeket a fotókat, miután elküldtem az előző irományt, és már bőgök is, de nagyonKépKép! Annyira, de annyira kedves és figyelmes vagy, csodálatos ajádékot küldtél mindannyiunknak, hálásan köszönöm azokat, amelyeken a mi kislányaink vannak! Azonnal küldöm is a férjemnek, hogy nyomtassa majd ki fotópapírra.
Köszönjük még egyszer !Kép
zitmi
 
 


Timurr: Gratulálok, már én is bőgök Kép Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Zitmi
örülök,hogy tetszenek a képekKép

Én csak annyit szeretnék mondani,hogy nem szeretném,ha ez az általam felvetett szopisügy konfliktusokat okozna.Én meghallgatok mindenkit,tudom miket tettem eg eddig és nem biztos,hoy mindig minden helyes amit csinálok.De olyan rossz még sem lehetek,ha majdnem 8 hónapig sikerült a szopi,de nincs már elég tej,pedig még Juszti csodafüveit is kipróbálttam.nekem is sokkal egyszerűbb és jobb érzés lenne,ha tejcivel jól lakatnám a lányom,de éheztetni nem fogom.Õ ilyen én meg emilyen.Sajnos nincs mindenkinek évekig teje.Nekem van amennyi van az Majáé természetesen.Te soha nem írtál nekem semmi bántót,egyedül Lorca hozzászólásában találtam bántót,hogy ilyen könnyen feladom,ezt nem kellett volna,de tényleg nem érdekel mostmár,vegyétek úgy hogy nem is írtam semmit.Nagyon sajnálom,hogy így alakult.Én nagyon szeretlek titeket.Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem olvasok vissza, mert kivagyok, mint a Lúd!

Timurr, köszönjük szépen a képet, csodálatos Kép

Mi jelentem, most jöttünk haza a László kh-ból, melynek péntek óta élveztük a vendégszeretetét, Rota vírusból kifolyólag Kép

Most csak annyit, hogy remélem mindenki más jól van, babák és mamák is.
Jó talizást annak, akit illet.

L
lirian
 
 


BeaKép
dejó én meg itt bőgökKép
Vendég
 


Lirien
ha tudsz majd mesélj mi volt?
Vendég
 


Timurr: Picit szeretnék szólni Lorca védelmében. Szerintem ő nem úgy gondolta, ahogy azt te első nekifutásra gondoltad, csak valamiért érzékenyen érintett téged a téma most.
De jó, kirtad magadból, és nyugodj meg, senki nem fog rossz anyukának tartani azért mert "csak" 4x szopizik Maja Kép
De ezt már annyiszor átbeszéltük.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Lirian,
remélem, mihamarabb teljesen tünetmentes lesz Luci, sok-sok gyógypuszit küldök a pocakjára! Ez a Rota tényleg fránya vírus, de a Lászlóban biztosan kigyógyították! Ott lehettetek vele végig? Mennyire viselte meg Lucit? Tud már enni-inni, úgy értem, van étvágya?

Timurr,
csodaszép ez a vers is, nagyon jó, hogy vagy nekünk, te ünnephozó topiktündérKép!
Örülök, ha nem bántottalak meg, soha nem is tennék ilyet akarattal. Szerintem Lorca sem akart megsérteni téged. Mi itt mindannyian tudjuk, mennyire odaadó mamája vagy Majának, mi mindent megteszel érte, és biztos, hogy a jövőben is azon leszel, hogy őt boldognak lásd. Tegyél mindent úgy, ahogy nektek a legjobb, dehogy vagy te rossz, ne írj már ilyet! Fantasztikus dolog 8 hónapig szoptatni, de nálatok még most sincs vége a dolognak, ahogy kivettem a szavaidbólKép.
Én is küldök neked egy képet hálából a karácsonyi fotókért.

Kép

Most lett vége a talinak, remélem, mindenki jól érezte magát.

Kriszta,
sajnálom a csomagotKépKép. A posta sajnos sokszor megbízhatatlan, pláne Karácsonykor és a külföldről érkező csomagokkal. Dolgoztam postán gimi után egy rövid ideig, igaz, az régen volt, de láttam egy-két dolgot a "sötét oldalon" is. Nagyon sok fantasztikus dologra képes a posta, meg a postások is, és imádom a posta intézményét, a leveleket, a küldeményeket, de sajnos előfordulnak lopások. Persze máshol is. Ha küldesz valamit, csak ajánlva, vagy még jobb, ha biztosított ajánlva. Azok könyvelt küldemények, ott jóval kevesebb a lopás. Az elsőbbségi küldemények csak gyorsabbak, de nem könyveltekKép.
zitmi
 
 


Sziasztok!!!!!

Jaj, Timurr csodaszépek a képek!!!!!!!!!KépKépKép Nagyon szépen köszönöm én is!!!!!

A talisoknak nagyon kellemes időtöltést!!!

jaj én is teljesen kivagyok, Bazsi olyan nyűgös, szinte egész nap sír, nem lehet lefoglalni, bármit teszünk vele. Az éjszakáink is egyre rosszabbakKép

Olvasgatlak benneteket, de erőm már az írásra elfogyottKép

Mindenkinek minden szépet, jót a betegek gyógyúljanak a babák ügyesedjenek!!!
zsuba31
 
 


Bea
Nem kell senkit sem védeni,sem engem sem Lorcát.E!z van,engem bántott és kész.

Úgy érzem a semmibe beszélek néha ,úgyhogy kikapcsolom magam off
Vendég
 


Timurr,
Visszaolvastam a hsz-emet, bocsánat, ha bántót találtál benne. Nem volt szándékos. Most már nyakig benne vagyok, úgyhogy akkor már magyarázkodhatok is akár, úgysem segít.

Akiről ítram, hogy "fájt" és ezért abbahagyta, az a szopihorror közé tartozott. Hozzáteszem, hogy gyermekvédelemig jutott el az ügy, és ha nem változtat a hozzáállásán, elveszik a gyereket. Nem csak ez az egy bibi volt a gyereknevelésében. Nem próbáltalak ezzel kapcsolatba hozni.

Nekem sem volt egyszerű a kezdet, az elején Nati szétrágott, egy hónapig kezdtem úgy a szoptatást, hogy nagy levegő, nem visít...Utoljára akkor harapott véresre, amikor kijött a foga, ez egy hét gyulladás volt.
A leírt szövegnek megvan az a hátránya, hogy nem látsz, és nem lehet azonnal visszakérdezni. Elég régóra olvasom a fórumot, az elejét is, amikor sok gondod volt, csak esélyem se volt rá, hogy válaszoljak, úgyhogy csak kintről figyeltem. Próbáltam bekapcsolódni, de mivel 2-3 naponta volt csak lehetőségem 10 percre elszakadni, lehetetlen volt. Azokat a 10 perceket sokszor töltöttem egy kis lopott alvással.

Zombiklub tagságim nekem is van, Nati nem alszik éjjel. Mostanában legalább az kezd rendeződni, hogy nappal 2-3x van szundi, így tudok mást is csinálni. Éjjel általában 3-4 óránként etetek, az elmúlt fél évben 4-5 alkalom volt, hogy majdnem egész éjszaka, azaz 5-6ig tudtam aludni, egyszer fél 7ig. Pocsékul bírom az éjszakázást én is, ahogy szerintem mindannyian megszenvedjük.
Az, hogy tanítok mellette, heti 8-10 órában, az az én szabadidőm, nagyon szeretem, de lehet, hogy inkább aludnék, ha nem lenne muszáj. Hiába kerestem jól a tavalyi évben, nem főállásban kaptam a fizum nagy részét, így se táppénzben, se TGYÁSban nem jelent meg. Gyed pedig csak ettől a hótól van.

Nem tartom tragédiának a tápot, Nati is kapna, én is azon nőttem fel. Anyukám nem tudott szoptatni, és alapvetően mindenki tett a fejére, mondván, már elmúltam 3 hónapos. Nekem az elején nagyon sok biztatás kellett, ha nincs mellettem egy barátnő, már rég feladtam volna a szopit. Nem tartom kevésnek se a 4x-i szopit, a képekről is látszik, hogy Maja egy nagyon jókedvű szép leányzó, és gondolom rám nincs is szükség ahhoz, hogy ezt bárki lássa. Tudom nagyon jól, hogy nagyon sok anyuka 6 hónapos koráig se tudja szoptatni, pedig tényleg szeretné.

Remélem, egyszer majd egy Maja Nati találkozót is sikerül összehozni, és azt is, hogy sikerült egy kicsit kibékíteni.
Flóra

Kép KépKép
lorca
 
 


Timurr!
Köszönjük szépen, annyira aranyos vagy és figyelmes!

Tényleg annyira jó ez a csapat;remélem jó sokáig megmarad a barátság!

Mi nagyon köszönjük hogy vagytok nekünk;sokat köszönhetek nektek!
N em félreérteni, de imádlak benneteket!

Ildi&Marcipán

delfinke
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?