Új privát üzeneted érkezett!

Zsuba
van pár karácsonyi keretem és szívesen bekeretezem a képeket amiket küldtök a lurkókrólKép

Vezso,hát te fantasztikus vagy,bárcsak ilyen kézügyességem lenne,vagy fele ilyenKépVan neked elég dolgod drágám,pihizz egy kicsit,majd fényképezd le a Kittyket jó?
Vendég
 


én is kérek meghívot, moradics@freemail.hu
monazsu
 
 


Ja,most akkor meg vagyok zavarodva rendesen:én nem tudom mi lett a papírra írva,mert a cég kitöltötte és hm alá is írták helyettem.Szerintem itt lehet a bibi,akkor felhívom őket,múltkor is olyan kedvesek voltak,hogy majdnem sírva fakadtam,na minegy rákérdezek

köszi szépenKép
Vendég
 

 
 

Timurr!!! Akkor küldök képet a Tábornokomról!!!Kép
Köszi előre is!!!!Kép
Ilyen meghívót én is kérhetek????
Igaz nem tudom mit kezdek vele, de hátha jó lesz valamireKép
zsuba31
 
 


Timurr
Köszi szépen, küldök képet, csak még kiválasztom, melyiket is szeretném.
pviki
 
 


Zsuba
írd meg az email címedmert nem lelemKép
Vendég
 


zsuba31
 
 


Timurr, Connie
Köszi, díva Kép

Angéla,
Boldog névnapot Valérnak Kép

Valaki engem is meghívna? neraskukacfreemail.hu

Akiren
akiren
 
 


Patri,
Csináltattunk 2006-os naptárt karácsonyra a mamaáknak, és ez a kép a november Kép

Akiren
akiren
 
 


Nati most tejdiétán van. Lehet egy majd 7 hónapos rosszkedvű napokig anélkül, hogy beteg lenne? Más jel nincsen. Se orrcsorgás se fájdalom se láz és a pöttyök se jöttek. Ma még relative jól is aludt.

Timurr,
A számolás alapját az adóíveden szereplő összeg adja meg. Azzal egyszerűbb számolni (nekem mondjuk nem mondana sokat). Azt úgyis neked kell 5 évig megőrizni. A kifizetőhelytől meg elkérheted a pontos elszámolást, mint a fizetési csekket. Ha más nem postán.

Flo

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Nebula,
köszönöm a meghívót! Én örülnék a minitalinak veletek. Annyira nem lakunk közel, a XVII. kerületben, csak úszni járunk oda, mert ott van egy úszásoktató lány aki kijárt hozzánk kádúszásra házhoz amikor Martin még nem mehetett az uszodába. Nagyon aranyos és úgy döntöttünk, hogy hozzá visszük továbbra is Martint.

Pviki,
köszi hogy hiányolsz a találkozóról! Aranyos tőled! Megpróbálunk mindenképpen menni, már az ajándék is megvan, csak még nem tudom mit csinálok negyed 10-től 10-ig.

Patri,
ne haragudj, hogy tegnap kihagytalak és nem írtam neked semmit! Most pótolom. Kívánom, hogy Beninek hamar rendbejöjjön a lába és örülök, hogy a karácsonyt már gipsz nélkül ünnepelheti! És a vizsgáidhoz is sok sikert!
Martinnak elöl le kellett vágnom a hajából mert belelógott a szemébeKép

Vezso,
nem kaptam meg az e-mailt amit írtál, csak azt, hogy fogsz nekem írni, de most mentek el otthonról. Kép
És nem látszol ezért bunkónak!!!!Kép

Zsuba,
szorítok a lányod mandulaműtétéhez, gyógyuljon meg hamar!
És irigy vagyok a hóért! Nagyon szépek a fák, imádom a havat csak az utána keletkező latyakot utálom.

Angéla,
Valérnak boldog névnapot kívánunk!

Martin nincs valami jól ma. Kép Megviselte nagyon a keddi 3 oltás és nyűgös, semmi nem jó neki. Több órai szenvedés után végre sikerült elaludnia és már két órája alszik! Remélem mire felkel jó kedve lesz!
berkiadri
 
 


Monazsu
Bocsi a belekotyogásért,én csak azért írtam az 53at,mert azt hittem Timurr minimálbéres volt,de most már tudom h nem.

Timurr
Kép(ek)mentekKép

Berkiadri
Remélem Martin frissen,vidáman ébred!Nagyon sokat nőtt és szerintem most jobban hasonlít rád,utoljára,mikor a talin láttam,inkább apájára hasonlított.Párod nagyon ügyes,h tud muffint sütniKép

Lorca
Köszi a tippet,ma veszek grapefruitot is.Úgy látszik ez (angol)tanár para,h jaj,csak rám ne leljen vmelyik extanítványomKépÉn is ettől fázomKép

Angéla
Mi is BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk Valérnak!!Tök jó lenne,ha jövőre ti is tudnátok jönni vmelyik talira,esetleg a játszóházba,amit már elkezdtünk tervezniKép

Ildi
Hova tűntél?Minden rendben?Jól vagytok?ű

Zsuba
Sok sok gyógypuszi a lánynak!!!Remélem hamar elfelejti az egészet!!

Tök jó,h ilyen lelkesen készültök a karácsonyra,engem valaki virtuálisan billentsen fenékbe,most is itt ülök,ahelyett h elkezdenék ténykedni:Vincus anyósomnál lesz délután,én meg kreatívkodás helyett itt növesztem a hátsómat...Szép kis karácsony lesz ebből!
Virág
villes
 
 


Szegény kis Martin jobbulást neki,puszikákKép

Meg van a megoldás,nem ixelték be az adókedvezményt így azt nemkaptam,9 ezer pénz,brühühü minden papírral volt valami.Most ami elmaradt azt majd az adó bevállasnál kapom vissza,brühühü

Monazsu
örök hálám
Kép
Angéla
Valérnak nagyon boldog névnapot kívánunkKép
Kép

csajok remélem tetszenek a képekKép
Timurr
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok ám én is,nem szabadultatok meg tőlem!
Kép

Virág,Lir!
Köszi a hiányolást; de valahogy nem volt kedem írni eddig.Kicsit rámjött a téli depresszió; úgyhogy folyamatosan csavarogtunk Manóval!Kép
Nem volt kedvem itthon ülni egyedül.
Bibibi,kinőtt a 6.foga is Marcipánnak!Kis hősőm, két hét alatt 4 fog!
Kép

Angéla!
Valérnak mi is boldog névnapot kívánunk!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Timurr!
Köszi a képeket, nagyon jól néznek ki!Hálám örökké üldözni fog!Kép

delfinke
 
 


Timurr
Naaagyon jók a képek!!Örök hálám!!!

Mint látjátok,még mindig ittKép
Irgumburgum VillesKép
Virág
villes
 
 


Van valakinek használaton kívüli, selejtes Nokia telefonja? Most a környezetvédelem jegyében egész decemberben a Nokia szaküzletek bármilyen Nokia telefont plüss pandamacira cserélnek. Én be is cseréltem egyet az Europarkban. Nagyon szép, Anna Club Plush márkájú.
Ha akarjátok rakok képet róla.

Akiren
akiren
 
 


Akiren
képet,képet

szívesen csajok
Vendég
 


Szisztok!

El vagyok havazva, végig se olvastam rendesen, csak Berkiadrinak akarom írni, hogy előttünk üres a terem, a művház is nyitva van, nem baj, ha hamarabb mész. Múltkor mi is Vezsóval fél 10-re értünk oda, simán bemehettünk, és nem i kellett pluszba fizetni. Én is vsz. hamarabb megyek, nem pont 10-re. Megyek altatni, mert Ákos hisztizik.

KépKép
connie
 
 


Berkiadri
Már 3 mélt írtam összesen...Csak egy érkezett meg?
Vezso
vezso
 
 


Vezso,
igen csak egyet kaptam megKép
berkiadri
 
 


Szaisztok!

Mire géphez jutottam, már látom, majdnem mindenki kapott meghívót a wiw-re. Úgyhogy nekem már csak az maradt, hogy szépen bejelöljelek Titeket Kép

Timurr: köszi a tippet az arcára. Bár kivinni nem fogom ma, mert k... hideg van, de azért bekenem neki.
Én is küldhetek neked képet Flórusról?

Zsuba: szorítok Áginak, majd mesélj!

Berkiadri: az annyira tényleg nincs közel, de nem is vészes. Szegény Martin! Legyetek gyorsan túl ezen! Flórust is mindig nagyon megviselték az oltások: nyűgösködés ezerrel, majd hatalmas alvások. Ez ment.

Virág: tessék azonnal elkezdeni kreatívkodni Kép

Legyet jók, majd jövök még, csak felébredt a főnök.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Nebula
perszerKép
Vendég
 


Timurr,
Kb. 30 cm magas, a nyakából a papírt még nem vettem le, de Gréti már megrágta Kép

Kép

Akiren
akiren
 
 


Sziasztok!!!!

Ágim túl van a műtéten, nem régen ébredt fel. Nehezen nyel, remeg keze-lába és azt írta még, hogy nem emlékszik semmire sem.Remélem karácsonyra rendbe jön, de muszáj volt a téliszünetben a műtétet elvégeztetni.

Timurr köszi a képet, nagyon aranyos!!!

Lányok köszi a meghívót, amikor regisztrálnék, akkor van olyan, hogy lakhely az én településem nincs közte mit csináljak????
zsuba31
 
 


Szíjjasztok!

Monazsu
Először is neked írok, mert nagyon beletettétek a bogarat a fülembe gyed miatt. Szóval kérdezék valamit. Én minamálbéres voltam szept.29-ig, majd táppénzre mentem. Most én is 28.667 ft-ot kaptam egy egész hónapra. Én igényeltem a gyedet, de én úgy emlékszem, hogy nem kértem adókedvezményt, mert nem tudtam, hogy mit is jelent igazán. Rosszul tettem? Lehet még valamit csinálni, hogy többet kapjak?

Timurr
Lehet még neked képet küldeni?

Angéla
Boldog névnapot Valérnak!

Vezso
Te kis hiperaktív tyúkanyóKép
Rengeteg mindent csinálsz egyszerre. Olvasva benneteket én is mindjárt elkullogok egy kis mézestésztát összeállítani. Kép

Zsuba
Nagyon jókat fényképeztél. Bárcsak itt is ekkora hó lenne, nem pedig ez a locs-pocs. Ezt úgy utálom minden saras lesz. De a havat nagyon szertem. Karácsonyra követelek havat a hótündértől!Kép
Jó lábadozást az Ági lányodnak!
hüpi
 
 


Zsuba
szegény Ági,miharabb felejtse el a műtétet és gyógyuljon felKép

örülök,hogy tetszenek a képek

Próbálj más alapján keresni,iskola,név

Akiren
de tuti,örök hála,holnap becserélünk egy kövületet maciraKép
Vendég
 


Hüpi
most én is így jártam,kérdezz utána a tbnél nekem telefonon is segített a nő megnézte,és nem volt bejelölve.Azt mondta írjak egy levelet ,hogy tévedésből nem lett jelölve és kérem.Már elis faxoltam,hogy a decemberit már úgy számolják.

Várom a képeketKép
Vendég
 


Zsuba: én sem New Yorkban élek, de az volt a legközelebbi megadott város. Szerintem válassz te is egyet, ami közel van hozzád. De igazából mindegy.

Kép
KépKép
nebula
 
 


sziasztok!

Most csak benéztem, mennem kell, fiatalemberrel közelharcot vívunk a klaviatúráért.....Kép

Angéla!
Valér kispasinak Boldog Névnapot kívánunk!

Zsuba!
Áginak pedig mihamarabbi jobbulást!!!!!!!!

Szombaton vizsga..Kép addig nem tudok jönni....

utána jelentkezem


üödv

kingu
cica29
 
 


Akiren,
Azt hiszem, mi is beugrunk egy macira.

Delfinke,
Merre szoktatok csavarogni? Ha belváros v Árkád irányt vennétek, csatlakoznék. Két téli depis jobb, mint egy.

Villes,
Megnéztem magam munkahely-suli alapján, nem dobott, ki, úgyhogy kicsit megnyugodtam. Ha meg annyira fontos lennék, hogy név alapján keresnek, na puff neki, megtudják, hány éves vagyok!

Berkiadri,
Nem tudom, szoktad-e, de érdemes borogatni a lábikáját 4 (és főleg 5) hónapos oltás után. Nekem eszembe se jutott, és egy jó nagy gesztenye lett belőle. Mondjuk Nat rosszabbul viselte, mint más ismerős.

Kép KépKép
lorca
 
 


Nebula,
Kép

Patri,
Valér az idősebb csajokra bukik. Ez a szerencsétek Kép Kép Kép Kép

Zsuba,
Ez eszméletlen szép kép lett Kép

Köszönjük a névnapi köszöntéseket Kép

Villes,
Jövőre majd úgy szervezem, hogy tudjak menni. Csak a telet nem szeretem Kép.

Kingu,
'Kispasi' ez találó Kép

Angéla

u.i.: Én nagyon szeretem a Karácsonyt, de szerintem ennyire még sohasem vártam.
angéla
 
 


Lorca!
Kép
Én inkább az Árkádot veszem célpontba! Szerencsére holnaptól itthon van apa; bár lehet hogy ettől még depisebb leszek!
Kép

De januártól ismét jöhet a csavargás!
Te merre is laksz?

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!!

A betegnek én is jobbulást kívánok, és remélem Ágim is hamarosan a régi lesz.
Köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok ránk. Igazából már tavasszal kellett volna, de akkor veszélyeztett voltam, meg emlékeztek biztos a 2 halál esetre, nagyon tartottam tőle. Sajna most már nem húzhattuk továbbKép
Túl vagyunk, felébredt az altatásból megkönnyebbültem én is.

Olyan jó, hogy talizhattok megint!!!!
Én meg rakok fel nektek még egy mai képet, annyira tetszett!!!
Kép
zsuba31
 
 


Ja és itt ismét esik a hóóóóóó!!!!

Kingu!!!!
Egy jó nagy kalappal szombatra!!!Kép
zsuba31
 
 


Ti húst hogyan adtok? Mennyi egy "adag"? Eddig még csak zöldséget és gyümölcsöt kapott. Nat nemsokára 7 hónapos, lassan itt lenne az ideje, különben mire eldöntöm, vegetáriánus lesz. Egyébként is bajban vagyok az adagokkal. Natidömper dönt, hogy mennyit eszik, de a mit kérdésben még nemigazán döntésképes.

Ildi,
Irigyellek a társaságért. Apuci jövő heti szabiját tegnap törölték. Nagyon feldobott a hír.
8.ker, a Keletinél. Jó sok zöld van erre, remek sétára. Még a Gellért-hegyet is látni az ablakból. Ha jó az ember szeme.
A januári csavargáskezdéssel egyetértek, kicsit túl nagy a hömpölygő tömeg a lelkemnek most karácsony előtt. Meg aztán a télnek csak jövőre jön a java.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Martin mikor felébred szerncsére jobb kedve volt és nem sírt. Kép Apával játszottak egy jót én meg aludtam addig, mert kezdtem én is átmenni zombiba. Fürdés után evett és el is aludt mindjárt. Holnapra remélem teljesen jól lesz!

Lorca,
a harmadik hónapos oltásnak a kis csomója még mindig megvan a lábában pedig borogattam neki. Most is raktam rá vizes ruhát és nem látszik neki semmi, pedig most 3-szor szúrták meg. Martin is elég rosszul viseli az oltásokat. Kép Már előre félek az 5 hónapostól!

Vezso,
hurrá, megkaptam az e-mailt!!!! KépKépKép
Holnap válaszolok is rá!

Villes,
köszi neked is! Ma muffin helyett gesztenyepürét kaptam! Kép Megmondtam a férjemnek, hogy azt írtad ügyes és nem is akart vacsorázni úgy hízott! Kép)

Képzeljétek kb 2 hete dobta el a férjem a használhatatlan Nokia telefont. Persze akkumlátor nélkül, azt leadta a gyűjtőbe ahol dolgozik. Kép Most nem lesz macija Martinnak! Kép Kép Kép

Megyek aludni, nem akarok belépni az éjszakai műszakosok táborába!
berkiadri
 
 


Hali!

Valérnak én is boldog névnapot kívánok!

Olyan szép kereteket tett Timurr a lányom képére, hogy na! Ez lesz a karácsonyi üdvözlőlap, amit emailben szétküldök majd az ismerősöknek.

Lorca: Én csak nagyon pici (néhány kockányi) husit keverek Flóra főzelékjéhez, de azt nem tudom, hogy a babakajában, amit néha adok neki mennyi van. Nálunk elsőre nagyon nem jött be a dolog, azért csökkentettem az adagot.

Kingu: kéz- és lábtörést!

Zsuba: nagyon szép ez a kép.

Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jaj, lányok. Estére állatian tele lett Flóra lába kiütésekkel. Eddig is száraz volt a bőre, kenegettem vazelinse krémmel, amit a doki mondott. De mára egy csomó piros kiütés jelent meg rajta. Az egyetlen dolog, amire gyanakszom, hogy én hülye adtam neki reggel a paradicsomomból, mondván, azt elvileg már 6 hótól lehet adni Kép Most utánaolvastam, és látom, hogy nagyon allergizálhat (főleg, ha ekcéma-jellegű bőrgondok vannak, azokat kihozhatja). Most várok néhány napot, és ha nem múlik, nyomás a dokihoz.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jó reggelt!

Tegnap olvastalak titeket egész nap, csak nem volt időm írni, estére meg olyan lassú let a netünk, hogy feladtam.

Nebula,
Úgy emlékszem Csipet is kiütött a paradicsomtól, csak a bébikajában levőtől nem. Meg aztán nálatok nem tudom, milyen paradicsom van, nálunk, hogy nincs szezonja, én nem is mernék adni, még akkor se, ha lehetne. Remélem hamar elmúlnak Flóra kiütései, Ákos körte-pöttyei másnapra már kezdtek múlni, és talán 3 nap alatt tüntek el teljesen.

Zsuba,
Áginak jobbulást, fú, nem irigylem, nekem is kivették a mandulámat, kórház után két napig mindenhova cipeltem egy köpőcsészét magammal, mert nyelni nem tudtam.Kép De az jó volt, hogy sok fagyit meg joghurtot kellett enni - akkor már egyiket se lehetett kapni nálunk, de apu szerzett valahonnan.
Nagyon szép képeket tettél fel tegnap.

Berkiadri,
Örülök, hogy Martin jobban lett estére, és hogy te is tudtál pihenni.

Kingu,
mennek a drukkok.

Lorca,
én egy jégkockányi husit adok egyszerre (ti. jégkockatartóban vannak lefagyasztva). De nekünk se jött be 7 hónaposan, megterhelő volt az emésztésének, most hétvégén megpróbáljuk újra.
Nem is laktok messze tőlünk, mi az MTK pályánál lakunk, csak a X. ker. oldalon. Hova szoktatok járni sétálni?

Ildi,
megkérdeztük a sógoromat, hogy mi baja lehet Ákosnak, mert folyton feszegeti az izmait (mint egy minisúlyemelő), erre a lökött azt mondta, hogy semmi, max. epilepszia (noooormális?Kép). Na, de a lényeg, hogy ha epilepszia lenne, akkor elvesztené pillanatokra az eszméletét is, elhagyná magát, de ő pont az ellenkezőjét csinálta. Vsz. csak próbálgatja az izmait, meg fáradthatnak is a sok mozgástól stb.

Lányok,
képzeljétek, Ákos tiszta hisztis és türelmetlen újabban. Az ahgyján, hogy felöltöztetni és a babakocsiba betenni folyamatos üvöltéssel jár, amíg el nem indulunk. De tegnap kifogyott a cici, amiből szopizott, elkezdte rángatni magát (hátára-oldalára-hátára-oldalára forgott), tépte a pólómat, csapkodott - jó kis dührohamot produkált.

Ti is észrevettétek, hogy sokkal jobban eljátszik a csemete, ha csak egy-két játéka van elől?

Tegnap úgy lefárasztotta magát, hogy 9-kor elaludt öltöztetés közben, 5-kor szopi, és még 8-ig aludt.

Na megyek, kezdődik a nappali műszak.Kép

Hétvégétől remélem megint jobban be tudok nézni, most sok a meló a weblappal. Úgy nézem január elejére lesz belőle publikus változat.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
köszönöm szépen a meghívót. Nagyon sok régi ismerősömet találtam meg.Kép

Vezso,
nem vagyok túl ügyes, vagy fejből találom ki a mintákat, vagy nézelődök a neten és azt kicsit átalakítva dobom papírra. Most találtam Amy Brown tündéreket, azokat próbálom meg majd megalkotni.Kép

Nem tudom mi lehet a gond, de folyton elúszok mindennel. Ha a ház tiszta, akkor nem vasaltam, vagy nincs kész a kaja, vagy lemaradtam a levelezéssel... Követelem a 48 órás napokat én is.Kép

A hétvégén anyukámékhoz megyünk, és majd jól elkényeztetnek bennünket.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Connie,
tegnap elfelejtettem írni, hogy akkor mindenképpen elmegyünk kedden és örülnék, ha most is kicsit korábban oda tudnátok jönni, hogy ne legyünk egyedül. Ha nem nagy kérés. Kép
Martin ma már jobban van, most is alszik!
berkiadri
 
 


Sziasztok!

Lorca: Nekem azt mondta a védőnő, hogy 2 dl-nél ne adjak többet egyszerre Grétinek. A bolti bébikaják is annyik.
Húst én majd jégkockatartóba fogok lefagyasztani.
Ja és nekem azt monda a védőnő, hogy akkor adjak húst ha már főzelékből megeszik 200 grammot.
Gréti már enne annyit, tegnap 180 gramm krumplifőzeléket evett és még ment volna le több is. Ma már 200-at kap. Ja, ő is 7 hós lesz 4 nap múlva, kb. egy idősek Natival Kép
Húst én idén nem adok neki, majd csak jövőre.

Zsuba: Örülök, hogy Ági túl van a nehezén!
Nálunk is annyi hó van, hogy ihaj Kép De olvad és azt nem szeretem.

Szorítsatok, ma 2-től zh. Kép
Nekem nincs karácsonyi hangulatom, vizsgaidőszak előtti hangulatom van Kép Jövő héten kezdődik a vizsgaidőszak. Rohanás, tanulás, idegeskedés. Istenem! Csak egyszer legyen vége!!!

Kingu: Holnapra nagy kalappal!

Angéla: Valérnak boldog névnapot utólag is!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Kép

Kinga
skinga
 
 


Nálunk zuhog a hó, minden fehér már. DÉlutáni program ugrott, bár lehet, hogy el lehetne menni szánkózni. Majd megbeszélem a férjemmel.

Jégvirág, Kingu
Ügyesek legyetek a vizsgákon. Én is utáltam, hogy a karácsonyi előtti időszak olyan zsúfolt, tanulni, meg vizsgázni kellett. Nekem az első vizsgám a főiskolán december 23-án volt.

Zsuba
Örülök, hogy a lányod már jól van.

Connie
Dóri is állandóan befeszíti az egész testét, és mérgesen azt mondja, hogy ná. Mondtam a neurológusnak, aki szerint ez teljesen természetes, és az érzelmi reakcióival van összefüggésben.
Dóri tegnap kimutatta a foga fehérjét. Ugyanis valami szösz volt a szájában, amit szerettem volna kiszedni. Persze én értem, hogy nem szereti, ha valaki a szájában nyúlkál, de azért harapni mégsem kellett volna. Mérgesen kapkodott a kezem felé, és teljes erejéből ráharapott a kezemre. Alig tudtam kiszedni a szöszt a szájából.

Az az igazság, én nem tudom, hogy az a szilárd, amit megeszik DÓri, mennyi. Azt se tudom pontosan, hogyan kellene lemérni. Most egy kicsit emeltem az adagját, mert láttam, hogy még enne. Eddig mondjuk három pupozott evőkanálnyit evett. Én eddig a húst összeturmixoltam a zöldségekkel, úgy adtam Dórinak.
Ti még mindig pürésítitek az ennivalót? Úgy gondoltam, 5 fognál már lehet kicsit darabosabb kaját adni, és én mostantól villával töröm össze neki. Így kb háromszor olyan hosszú lett az étkezés ideje, míg elcsámcsog a hamin. De már ügyesebben tudja nyelni, mint korábban a darabosabb ételeket.

Közben elállt a hóesés. Megyek rendet rakni, míg alszik a lányom.
pviki
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Krisztának, Connie-nak és Liriannak az iWiW meghívótKépKép! Meg tudnátok nekem mondani, hogy a csudába rejtsem el ott az e-mail címemet? Nem sikerült...

Kriszta,
nekem ez ekcémagyanús, mármint a foltok Flórán. Violának is így kezdődött, mondjuk neki nem kaja hozta ki, mert akkor még csak almát és barackot evtt. Mutasd meg dokinak!

Viki,
persze, lehetnek majd minitalik, én nagyon örülnék nekiKépKépKép!

Vezso,
Isten éltesse a ma 9 hónapos Rozikát! Kép

Megyünk ebédelni, sziasztok!
zitmi
 
 


Connie,

Grétinek a héten már én is csak 3-4 játékot adok, és ő is sokkal jobban eljátszik velük így. Én azért döntöttem, hogy nem kapja meg mindet, mert a kosárból mikor kipakolt, inkább kihajigált Kép mindent, utána már nem volt érdekes semmi, indult felállni. Ilyenkor eszeveszett gyorsasággal pakoltam el körülötte a játékokat, nehogy már rájuk essen brrrrrrrrrrrr. Na ekkor úgy döntöttem, ilyet nem csinálunk, csak pár játék, és kész, hát így többet időzik velük, mint mikor tele volt a kasara Kép

Akiren
akiren
 
 


Timurr, Kriszti Kép

Köszi a meghívót Kép

Timurr,
Van még időd keretekkel foglalkozni? Én is küldhetek neked képet?

Akiren
akiren
 
 


Bea,

Gréti ennyire szereti a krumlpifőzeléket? Ízesíted neki valamivel?
A védőnő nekünk is ugyanezt mondta, hogy csak akkor adjak húst Grétinek, ha már megeszik egy adag főzeléket, ami 180-200g. Mi most kb. napi 50g-nál tartunk, így Gréti sem fog az idén husit enni Kép
A ZH-hoz szorítok, és a jövőhéten kezdődő vizsgaidőszakhoz is drukkolok. Kép

Akiren
akiren
 
 


Akiren: Gréti mindent szeret. Kép Eddig répa+ krumpli főzeléket kapott, alma+ krumplit, sütőtök + krumplit, krumplit, sütőtököt magában, ma pedig alma+ répát. Ezek mind főzelékek.
Sokat olvastam az ízesítésről, és abban állapodtam meg magammal, hogy nem rakok sót a kajákba 1 éves koráig. Cukrot pláne nem. Viszont 1 adag kajához már adok neki 1 kiskanál olajat. Most sima napraforgóolajat, de venni fogok neki extraszűz olívát.
Én is félte, hogy a cicifüggő lányom nem fog majd enni, de úgy nyitja a száját ha meglátja a kanalat, mint a kisangyal. Szeret enni. Kép De azért óvatosan bánok a kajákkal, mert szeretném ha sokáig szopizna. Most csak délben kap "szilárdat", és majd jövőre kezdjük csak bevezetni a délutáni uzsonnát. Akkor kap majd pici gyümölcsöt. Legalábbis így tervezem.

Pviki: Köszi!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?