Új privát üzeneted érkezett!

Lányok üzenet Ágitól:
"Mind a két veséje jól működik.Holnap műtik, bekötik a katétert. Pár hét múlva pedig a szűkületet műtik. Hajnal 3-tól nem ehet. Nemtom mi lesz,talán délelőtt bekerül."

Hát ez azért jó hír! Erre nem is gondoltam, hogy ezek a picur lények sem ehetnek műtét előtt. Hát szegénykém biztos fog ordítani, hogy éhes! Ó Istenem, most született és már mennyi mindent ki kell bírnia!

Szorítunk hát holnap Ági Dorkájának is és Cirmike Rékájának is! Mennek a ++++++++++++ energiák!

Jó éjt!

lola77
 
 


Sziasztok!

Remka
köszi,hogy írtál a babaúszásról kapcsolatban.
Mi ha mennénk a férjem persze jönne velünk,Mórra mert az van a legközelebb hozzánk.
Ti hova jártok?
Vannak újabb képek a fiaidról?
Már régen láttuk őket biztos rengeteget fejlődtek.

Edit
nagyon örülök,hogy az Olivérnek meggyógyult a szájpenésze,szegény mostmár neki is jobb így.

Cirmike
szorítunk hogy minden rendben legyen a holnapi műtétnél,aztán majd várjuk a jóhíreket.
Nálatok nincsenek friss képek a gyerekekről?
Majd ha már egy kicsit nyugi lesz,teszel fel képeket?
Imádok babaképeket nézegetniKép

Lola
tényleg nagyon jó hírek ezek Ágitól,nagyon szorítunk nekik!!!

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Remka!

Gyorsan írok, hogy megvigasztaljalak. Egyátalán nem biztos, hogy nem fejlődött, vagy hogy nincs változás. Nekünk is kellett ezt a tornát csinálnunk. Volt egy olyan gyakorlat, amikor a dereka alá kellett tennem a kezem, és úgy felültetni. Hát én teljesen úgy láttam, hogy nem emeli a fejét. Nekem úgy tűnt, hogy lóg, mint egy rongybábu. Teljesen megijedtem. Aztán a rendelésen megnézte a gyógytornász, és ő azt mondta, hogy emeli, ügyes a baba. Úgyhogy lehet, hogy tényleg nem veszed észre, de a gyógytornász látni fogja rajta. Biztosan ő más szemmel nézi egy kicsit.
Úgyhogy fel a fejjel!

Örülök, hogy van hír Ágiékról.

Kép
lillaka
 
 

 
 

Sziasztok!

Remka!
Mi hír a gyógytornásztól?
Megnyugtatásul elmondom,hogy nekünk a fiúk olyan rosszul,mint a gyógytornásznál, sosem mozogtak.Ott valahogy sosem akartak.Persze mert ott inkább nézegetnének!Szóval ez nem egyszerű dolog!Hidd el,nem lesz semmi gond!Én ma már csak mosolyogok az akkori szorongásaimon!

Ági!
Nagyon szorítunk mi is!Már éjszaka is gondolok rátok!Remélem,aránylag könnyedén veszitek ezt a "koplalást"!

Lolla!
Képzeld el,hogy a PIC-en amikor vért kapott egy baba,akkor sem ehetett előtte vagy 5órát.Így ezt mindig éjszaka csinálták,mert annyira üvöltöttek.Kihagyták az esti (8órás) etetést.Így 5-kor kapott utoljára.Aztán 10-kor elindították a vért,ez kb. 4-5 órán keresztül folyt.Ami azt jelentette,hogy legkorábban hajnal 3-kor kapott.Utána valamikor 1/2 6 körül mégegyszer ehetett és másnap reggel 8-kor (amikor már ott lehetett vele az édesanya is) újra evett a többiekkel!
És ezek általában 1-1,5 kilós babák!Sokat kibírnak ezek a csöppök!

Néhány mai kép a fiúkról:
Játszunk
Kép

Hú de nehéz a fejem! (Olivér)
Kép

Együtt a nagyágyon (Oli,Marci,Beni)
Kép

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Cirmike!
Nektek is szorítunk és gondolatban veled leszünk!

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Remélem minden rendben van Rékával, és Dorka babával.

Remka:
Mit mondott a gyógytornász?

Bálint vérképe jó lett. Meglepően jó. A doktornő azt javasolta az étvágyára, hogy szedjünk Béres cseppet. Benedeket mérték, 7800 gramm, most volt 8 hónapos, 350 grammot hízott ebben a hónapban. Nem vagyunk óriások, de a dokinő-védőnő szerint ez a hízás jónak számít. Szépen eszik, 3-szor kap bébiételt, mellette szoptatom.

Lola:
Tök jó, hogy elaludt Soma. Bálint tegnap bement az óvoda kapuján, nézte a gyerekeket. Néha már szeretne menni.
Sokszor este főzök, amikor a férjem már itthon van. Benedek már elül az etetőszékében, de csak míg esznek, meg esetleg kicsit elpakolok. Máskor meg a szobában van a földön, Bálint játszik körülötte, akkor mondjuk el tudok mosogatni, úgy, hogy beszaladgálok. Figyelnem kell, mert mindent megtalál, mindenhova begurul. Bálinttól nyugodtan hagyhatom, nem bántotta még soha.
Én sem főzök minden nap, általában marad másnapra. Hétvégén meg legtöbbször megyünk valahova, főleg vasárnap, akkor nem kell. A mosogatógép nagyon kellene, de ebbe a konyhabútorba nem fér. Meg a fürdőbe se.

Edit:
Nagyon aranyosak a fiúk. Nálatok milyen jó lehet, amikor hárman 3 felé gurulnak!

Tegnap este kimozdultunk a férjemmel. Anyósomék vigyáztak rájuk. Benedek elaludt cici nélkül, 11-kor kelt csak fel. Velünk meg mindig szórakozik!
3 éve nem voltunk sehol. Jó volt.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Csak gyorsan írok most:
Ma jöttünk haza a kórházból. Minden rendben volt tegnap, 9-kor műtötték, fél órás volt a műtét így nem kellett intubálni sem hozzá. Õ is hajnal 3 után már nem ehetett (szopizhatott), de nem volt gond, csak reggel 8 után kezdett éhes lenni és így csak 1 órát kínlódott. Viszont csak délben kezdhetett teázni (kanalaztam neki) és miután ezt nem bukta már vissza akkor szopizni, egyfolytában ette a kezét, nagyon éhes volt már és csak fokozatosan lehetett egyre többet engedni szopizni. Így is volt este hasfájás de az éjszaka már a szokásos jó volt a fürdetés után.

A seb annyira pici hogy be sincs kötözve és fürödhet is vele óvatosan.

Majd még jövök ha tudok holnap, hiányzik Roli, de csak holnap megyek érte mert az elmúlt napok éjszakái fárasztóak voltak a számomra. Én csupán 3 órát tudtam a kórházban aludni és csak éjszakára kaptam ágyat (ekkorra szabadult fel egy)

Köszi mindenkinek a szorítást és örülök, hogy Ágiékkal is okés minden.
Olivérnek boldog névnapot kívánunk!
Majd teszek fel képeket (valamikor...)
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, szerencsére úgy tűnik, hogy minden rendben van Márkkal. Azt mondta a gyógytornász, hogy a nyaka szépen erősödött (ülésbe felhúzásnál már szépen emeli), a háta és a keze még gyengus, de úgy gondolja, hogy elég az, ha itthon tornáztatom. Jövő héten vissza kell mennem a gyerekosztály főorvosához, remélem ő is igy látja majd.

Lilla,
Neked is köszönöm a biztatást, látod, igazad is lett. Kép

Edit,
Olyan édesek a fiúk igy együtt. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen jó, hogy igy döntöttél és vállaltad a kockázatot a három picivel.

Rena,
Örülök, hogy jó lett Bálint vérképe, legalább megnyugodhatsz, hogy minden OK.
hát nem lehet semmi, hogy Neked még főzni is kell a két pici mellett. Nem tudom, hogy én mikor leszek képes rá, egy darabig még biztos nem. Jó neked, hogy már egyedül mered hagyni a fiúkat, én egy pillanatra nem hagyhatom őket magukra. Nagyon kimerit ez az állandó készenléti állapot, de amint Martin észreveszi, hogy Márk egyedül van, már rohan is oda hozzá. Nem bántja ő sem, de rámászik (szó szerint), puszilgatja, és fel akarja őt emelni. Sajnos még kicsi ahhoz, hogy felmérje mit szabad vele csinálni és mit nem. Nemrég pl. csak egy pillanatra fordultam el és láttam, hogy rá akar taposni a pofijára, az utolsó pillanatban kaptam el. Aztán amikor leszidtam, csak nevetett, jó mókának tartotta, nem hiszem, hogy bántani akarta.

Erika, Lola,
Mi Csolnokra járunk babaúszásra, az van a legközelebb és anyukámék ott laknak, ezért igy egyszerűbb a dolog (etetés, stb,)
Martinnal még csak játszottunk a vizben, ez még csak olyan vizhet szoktató foglalkozás volt. Voltak labdák, hajók a vizben, azzal játszott és van egy csúszda is, amit nagyon élvezett.
Erika, ha nem ébred fel Márk, akkor teszek fel most pár képet az albumba (Márk és Martin)
Lola,
Milyen jó, hogy a bölcsiben simán elaludt Soma. Nem csodálom, hogy féltél, főleg, hogy Soma is elég rossz alvó. Remélem később sem lesz probléma vele. Mennyi időt tölt igy a bölcsiben?
Hamarosan mehet már oviba, ugye? Úgy tudom, most már nem kell megvárni a szeptembert a kezdéshez. Vagy rosszul tudom?

Cirmike,
Örülök, hogy végre túl vagytok a műtéten.
Remélem hamarosan Ágiékról is jó hireket kapunk.

Felébredt Márk. Majd én is teszek fel képeket (valamikor....) ahogy Cirmike is irta Kép
remka
 
 


Sziasztok!

Edit
nagyon édesek a fiúk,jó húsban vannak látszik rajtuk,gondolom szeretik a hasukat.
Mennyi idősek ők most?Mikor születtek pontosan?
Gratulálok a családodhoz

Reni
ma voltunk méreckedni,Viki is 350 gr-ot hízott egy hónap alatt,most 7700 gr és 69 cm.
Tegnap este 7.30-24 óráig sírt a Viki,félóránként felriadt,aztán végül vele aludtam.
Biztos a foga miatt volt már megintKép
Ma itattam a poharából és mintha koccant volna valami,délután ez megismétlődöttKép
Látni még nem igazán látok neki semmit,de nem is igazán engedi megnézni.
3 napja nem alszik délelött semmit,csak délután 2-3 órát.
Nektek melyik nap, lenne jó jövő héten?Délelött vagy délután jönnétek át?

Cirmike
örülök,hogy jól vagytok,túl a műtéten.
Van itt a babaneten vagy a babaszobán albumotok,vagy most fogsz csinálni?

Remka
megnéztem az albumotokat,nagyon édesek a fiúk,sokat fejlődtek.
Szerintem nagyon hasonlítanak egymásra,Martinon látszik,hogy szereti az öccsét,szeretné sokat babusgatnáKép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Van albumunk: Cirmi család néven
Már fél órája próbálok képeket feltenni, de egyszerűen nem jeleníti meg. Hiba történt üzenetet kapok, pedig jók a méretek.
Azt hiszem feladom...
Pedig olyan ari képeim vannak

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok
Csak benéztem, szokás szerint!

Cirmike!
Én is jártam már így, a babaszobán sokkal jobb feltölteni képeket, többet is ki lehet jelölni egyszerre. Esetleg próbáld meg ott.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Na most sikerült, de csak 200 kb-os képeket engedett fel.

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Na végre tudok írni Nektek!

Edit, tök édik a kópék! Az első képen nagyon jó, ahogy az egyik keze a másik szájánál van. Nekik mindig van valaki "kéznél-lábnál". Kép

Cirmike, arik nagyon a képek, de a Rékáról már láttuk ezt az utolsót... Kép

Szerencsére túl vagytok a műtéten!

Rena!
Te se kerülsz túl hamar ágyba, ha még este főzöl, azért szerencsére, hogy a 2 fiú "elvan", nagyon ari Bálint, hogy nem bántja az öccsét!

Remka!
De jó hír, remélem azért Te is megnyugodtál! Nagyon jók a képeitek, látszik Martinon, hogy mennyire szereti Márkot. Ha csak a képet látnám, nem is gondolnám, hogy azért vannak/voltak olyan gondok val.szeg a féltékenysége miatt, amiket meséltél az éjszakai sírásokról!

Erika!
Milyen egyformán híznak a Viki+Benedek! Kívánom, hogy mihamarabb túl legyetek a fogakon, mert az tényleg kegyetlen. Ha koccant, biztos tényleg fogacska, próbáldd az ujjadat bedugni alulra-felülre, hátha úgy jobban érzed. Bár pár nap múlva látszani is szokott!
Azért én már előzetesben gratulálok hozzá.

Csibemanó mizújs veletek, hogy van Réka csajszi? Nem lett oltás után semmi gondotok?

Tényleg mi lehet Melindáékkal? Legalább egy pár sort írhatnál... jól itthagytál minket!

Rita, sikerült elkezdeni a költözködést?

Ja, Remka kérdésedre válaszolok: Soma így 7-től van bölcsiben 1.30-ig. Hétfőn du. 1-re mentem érte, kedd-szerda-csüt. 1.30-ra. De tegnap még aludt, vártam rá 10 percet, így ma 1.45-re.
Fokozatosan szoktatom, hogy fél3-ig legyen! De mondták ma, hogy előbb felkelt, de szép csöndben fekszik az ágyában! Ez is nagy szó.
Hjajjj, a gyerkőcök sokkal-sokkal másképp viselkednek, reagálnak közösségben. Betartják a szabályokat, szót fogadnak, beilleszkednek ám! Sokszor mi szülők aggódjuk túl a dolgokat!

Na megyek fürdeni Somával, ma (hétvége lévén) jöhet velünk a nagy ágyba!

lola77
 
 


Sziasztok!

Kibújt végre a Viki ELSÕ FOGA!!!!!
Igaz mégcsak a jobb alsó fognak a csipkéje van kint,de nagyon örülünk neki.
Most még azt kell megszoknom,hogy másképpen cicizik,remélem menni fog,még sokáig szeretném szoptatni.

Cirmike
megnéztem az albumotokat,nagyon aranyosak a képek.

Lola
jó,hogy rólad is hallani.Ügyes a Soma ami a délutáni alvást illeti.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Lola
Köszi, hogy hiányoltálKép
Az oltás után másnap betaknyosodott, bár ez szerintem nem annak a függvénye volt, hanem megint valami vírusos valami, de most nem volt lázas és c vitaminon kívül nem is adtam neki mást. Aztán ahogy a "nagykönyvben" meg van írva, az oltás után 1 héttel hőemelkedése lett és a kiütések is megjelentek rajta. Hőemelkedése csak egyszer volt, a kiütések 3-4 nap alatt mentek le róla. Ennél nagyobb bajunk sose legyenKép

Cirmike
Örülök, hogy minden rendben ment és nem viselte meg a Rékát, jó, hogy ott lehettél végig vele.

Erika
Gratulálok Viki első fogacskájáhozKép A sógornőm kisfia most 7 hónapos kb. két hete jöttek ki a fogai, egyszerre 6 és az is egy hét alatt!!!!!!!!
Majdnem utolérte a Rékámat, mert neki meg 8 plusz egy fél foga van. Az a fél a rágófog egyik csücske, és felül a szemfogai is beindultak, úgyhogy kétszer háromszor felsír éjszaka megint. Kb. 3-4 nap volt amint végigaludt, mert előtte meg a rágófog kínozta. Van még egy-két fogacska aminek ki kell bújni, szóval gyanítom lesznek még felsírós éjszakáink, dehát egyszer ez is elmúlik.Kép

Ági
Nagyon jó híreket hoztál a Dorka babádról, örülök, hogy minden oké!

Réka
Tényleg résen kell lenni nagyon, mert elképesztő dolgok jutnak az eszükbe. A barátnőm szerdán ment haza a kislányával a kórházból (18-án született), és a kisfia (20 hónapos) már majdnem kikapta a kiságyból, mert ő játszani akar vele, meg puszilgatni.

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Rakok fel képeket.

Most a szekrénymászás a sláger:
Kép

De azért tudok jó kislány is lenni:
Kép

A kis hóemberkém:
Kép
csibemanó
 
 


Sziasztok!

Csináltam én is albumot a babaszobán is, mert itt a babaneten már felhasználtuk az összes helyünket:

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=14482

Remélem bejön majd, ha valaki megakarja nézni!

Csibemanó!
Tündéri ez a kiscsaj, édes ahogy bemászik a polcba!
Mit szólt a hóhoz tényleg? Nektek ez az első igazi!
Látom ő sem igazán tud megmozdulni az "űrhajós" felszerelésbe! Kép

Ma de. voltunk Somával picon, persze tőle nemigen tudtam körülnézni, de azért levegőzés gyanánt jó volt, élvezte a buszozást is megint!


Erika, látod milyen jó, hogy gratuláltam a fogatokhoz! Reméljük tényleg nem fogja harapni a cicidet vele, én volt, hogy úgy szoptattam Somát 7 hónaposan, hogy potyogtak a könnyeim, mert azon próbálgatta az új valamit a szájában!Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

lola77
 
 


Lola

Tetszett neki nagyon, azóta is ha látja, hogy valami fehér kint, már kiabál, hogy hóóó hóóóó.
Hát az öltözködést azt nagyon utálja, mindig elszalad előlem, de szerencsére azért ordítás és hiszti nincs belőle, kivéve ha nagyon-nagyon fáradt.

A polcmászás az elég light-os, a hajam attól áll égnek, mikor az asztal tetején találok rá. Fél pillanatra nem lehet szem elől téveszteni. Wc-re is "oldalkocsistól" megyek KépKépKép

Üdv:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok lányok!

Végre pénteken hazaengettek minket.Köszönöm szépen mindenkinek a szorítást. Nagyon jól esik.Dorka baba az éheztetést kimondottan jól bírta.Hajnal 3-tól nem ehetett és délben került be a műtőbe.De szerencsére kapott infúziót.1 óra múlva hozták ki.Maga a műtét kb:20 percig tartott,csak meg kelett várni amíg teljesen felébred.Nagyon büszke vagyok rá.Olyan simán vette a beavatkozást.Látszólag semmi fájdalma nem volt.Jól van szerencsére nagyon jól eszik.Van amikor 100-t is szopizik.80-nál lejebb nem adja.Kórházban zabagépnek hívták:-) Ha minden jól alakul akkor jan-febr-ban lesz a nagyobb műtétje.Azt mondják a dokik,hogy szeretik ha 4-5 kg-s gyereket műtenek,mert ez komoly lesz és addigra megerősödik.Kivezették neki a katétert,és ilyen vizeletgyüjtő zacsival kell mászkálnunk.Kicsit macerás,de kibírjuk.Eléggé hasfájós,és mindig hajnal 2-től 6-ig nem alszik:-(Na megyek mert felébredt!
Puszi mindenkinek,még majd jövök

Kép

Kép
ági01
 
 


Ági, nagyon gratula a szopizás sikereinek! Nagyon ügyi vagy! 80-100-at? Nekem több hetes, talán 1 hónapos is volt, mire csak szopizott ennyit! Jó ha 30-at evett a kórházban! Szóval legalább ebben szerencsétek van és nem lett hátrány hogy nélkülözött Téged és a cicit pár napig!
És érdekes az is, hogy sokat eszik mégis jól bírta az éhezést!
A műtét alatt Ti kinnt izgultatok?
Az éjszakázáshoz sok kitartást és energiát, napközben tudsz azért pihenni, míg ő alszik?
Majd esetleg képeket is tudsz valamikor felrakni, ha szépen megkérünk... Majd ha ráérsz persze!

Addig is sok tejcsit, sok összebújást Nektek!

lola77
 
 


Sziasztok!

Ági!
De jó,hogy ilyen "simán" ment!Bár ti ezt biztosan nem így élitek meg!Nagyon hősiesen viselkedtetek mindketten!igazán büszke lehetsz Dorka babára!

Csibemanó!
Milyen dacosan néz a lányod ezen a képen!A sötét szeméhez jól állnak ezek a világos színek,a hó meg kimondottan előnyös neki!:-))))

Mi jól vagyunk,holnap megyünk szemészetre.Most teszek fel néhány képet,aztán mennem kell,mert megjött az "uram".Igyekszem jönni mielőbb!

Olivér
Kép

Marci
Kép

Benike
Kép

Dávid
Kép

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Ma végre ide jutottam a géphez,tegnap a Viki egész nap szinte nyafogottKép
Most meg itt van mellettem a hordozójában és szereli a székemetKép

Ági
jó hogy már otthon vagytok.Ügyes a Dorka jól bírta az éhezést.
Ahogy olvasom van étvágya,sok tejcit kívánok neki!
Kellemetlen lehet éjszakázni vele,de majdcsak átáll a rendes napirendre,kitartást!

Csibemanó
édes a kislányod!Nekem a szekrényes kép tetszik a legjobban.

Edit
Viki itt ült az ölemben és együtt néztük a képeket a fiúkról,Vikinek a Beni tetszett a legjobban,nála nevetett síkongatvaKép))
Amúgy mindannyian nagyon aranyosak.
Érdekes,hogy a fiúk hogy elvannak a habtapin ami ha jól láttam a parkettán van,Viki nem szeret úgy lenni,neki csak a szivacságy elég puhaKép

Hajni,Melinda mi van veletek?
Reni te is régen írtál!

CSAJOK!
A www.nivea.hu oldalon van fotópályázat,nem neveztek be?

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!


Ági: Nagyon ügyes kislányod van, az enyémek sem ettek ennyit a kórházban. Ha tudsz, pihenj, gondolom anyukádék is segítenek. Hogy áll a lakásotok, mikor lesz kész?

Cirmike: Olyan szép Réka azon a kórházi képen, a hazamenetel előtt! Jó, hogy Ti is túl vagytok a műtéten.

Lola: Megnéztem az albumotokat, aranyos Soma amikor integet a szobornál. Látom, a máltais játszótéren is többször fényképeztétek. Nekünk olyan nagy gépünk van, nem szeretem levinni.

Képzeljétek, tegnap porszívóztuk Bálint orrát, és felzörgött az alattunk lakó. Igaz, este fél 10-kor, de ha éjjel 3-kor nem tud aludni, mert tele van az orra, én akkor is beindítanám. Tök mérges lettem, pár perc volt csak. Ti hogy csináljátok? Most ezért vegyek több ezer forintért egy elktromos, vagy elemes, nem is tudom, orrszívót???? Remka Ti is 4. emeleten laktok, Nektek nem szóltak? Lola? Szombaton is felzörgött ez a nő, mert egy számot kicsit felhangosítottam, táncoltunk Bálinttal, aztán ők futkározni kezdtek a férjemmel, mi meg Benedekkel táncoltunk tovább. Ez sem volt több 3 percnél, 3/4-ed 8-kor, szombati napon. Jó, le is halkultunk, de azért az orrszívás az dúrva. Most már semmit sem csinálhatunk? Két fiunk van, nem fogom őket lekötni, ha nagyobbak lesznek, és mondjuk birkóznak, vagy szaladgálnak. Persze normális időben úgyis abbahagyjuk.

Edit: Nektek is kell menni hallásvizsgálatra? Mert van egy komáromi ismerősöm, nekik csak egyszer, nekünk meg 3X 1 éves korig. Szemészetre miért kell mennetek?

Remka: Nálatok szerintem már látszik, hogy hasonlítanak egymásra a fiúk. Látod, Bálint nem ilyen ölelgetős, puszilgatós. Csak néha engedi, hogy Benedek megfogja.




Rena

KépKép
renáta29
 
 


Bocs a reklámért, de gondoltam hátha valakit érdekel:
Nővérem készít Mikulás zsákokat textilből, szalvétatechnikával, 300-350 Ft., mérettől függően. A mintát meg lehet vele beszélni. Tata-Tatabányára nem kell postaköltség sem, el tudjuk hozni.
A telefonszáma: 06/20-478-3308
Kép

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Felkerültek Viki képei/3 db/ a www.nivea.hu oldalon meghírdetett fotópályázatra,kérlek szavazzatok rá!!!!!
Ha bejött az oldal akkor a szórakozás menüpont alatt található a pályázat.
Megpróbálom feltölteni ide is a képeket róla,úgy könnyebb lesz megtalálni.
Sajnos egy e-mail címről csak egyszer lehet szavazni napontaKép

Köszönöm a segítségeteket előre is,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Kép

cseriviola
 
 


KépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Kicsit visszaolvasgattam az archívumokat és két csajt hiányolok,Emeseanyut és Marcsikát.
Mi lehet velük?

Reni
ne foglalkozz a szomszéddal,neked a saját gyerekeiddel kell foglalkozni,ők az elsők.
Ha kell nyugodtan porszívózd ki a fiúk orrát éjjel is akár.
Én is ezt tenném a helyedben.Amúgy meg a gyerekekkel játszani is kell és mint írtad nem este 10 után teszitek mindezt,
Benedek nagyon náthás?

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Gondoltam ha már mindenki rakott fel képeket a gyerekéről,akkor én sem maradhatok ki belőleKép)
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKép

cseriviola
 
 


KépKépKépKépKép

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák!

Erika!
Én szavaztam rátok!Minden nap lehet?

Rena!
Ne foglalkozz a szomszéddal!Ha alkalomadtán találkozol vele,mondd el neki,hogy miért megy éjszaka a porszívó.Ha megérti,jó.Ha nem,akkor pukkadjon meg.Ezért már ugyan ne szenvedjen senki gyereke!!!
Nekünk hallásvizsgálatra csak egyszer kellett menni,3hósan.Mindenkinél rendben volt minden,így oda többször nem kell mennünk.
Koraszülött babáknál kötelező a szemészeti kontroll 3hósan,6hósan illetve 1évesen.Eddig minden rendben.Legközelebb májusban kell mennünk.Nem is baj,mert így elég korán ki tudják szűrni,ha kell a szemüveg.Ami valószínű,mert mindketten szemüvegesek vagyunk.Én kancsal,a férjem rövidlátó és ezek örökölhetők.

Teszek fel egy mai képet ( remélem,nem zaklatlak vele nagyon benneteket):

négyesben pizsamában
Kép

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Szia Edit!

Köszi szépen a szavazatodat.Nem tudom,hogy lehet-e mindennap,meg kell próbálni én is azt fogom mindjárt tenni.
Nagyon aranyos a kép a négy fiadról,olyan édesek.
A kicsik közül ki-kicsoda?Olyan egyformák nem tudom megkülönböztetni őketKép

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Erika: Viki nagyon szép a képeken. Én is szavazok. Bálintnak folyik az orra, Benedeknek nem. Csak alváshoz kell porszívózni, nem annyira vészes.

Edit: Annyira aranyos ez a négyes kép! Nem is olyan egyforma az arcuk. Mindegyik egy kicsit más. Bálint azt mondta múlkor az egyik fiadra, hogy ott a Benedek. Most meg 3 van belőle!Kép

KépKép
renáta29
 
 


Szia Reni!

Képzeld a Viki ma reggelre belázasodottKép
38,8 volt a láza,adtam neki egy kúpot,majd hűtőfürdőbe fürdettem.
Szerencsére már lement neki a láza 37,6 majd 37,2 lett,de azért leviszem délután a doktornőhőz.
Aranyos a Bálint,hogy az Edit kisfiait Benedeknek néziKép

Köszi,hogy szavazol a Vikire.
szia:Erikaa

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Rena!
Szerintem is porszívózz nyugodtan akár hajnalban is. Én is ezt tenném, sőt tettem is. Nálunk nem szól senki, viszont így én sem szólhatok, ha a felettünk lévő kisfiú a parkettán tólja ezerrel a kisautóit, vagy valaki nekiáll fúrni. Mondjuk ez napközben van, de mint tudjuk du. is alszanak a lurkók! Szóval ez van, tömbházra volt pénzünk, tűrünk! De: tűrjenek minket is! Meg majd ha kamasz lesz (bár talán addigra már nem itt lakunk), a magnóüvöltést is! És a bírkózást is, ahogy írtad Te is.

Erika, én is szavaztam a Vikire, 2 címről is! Nagyon jók a képek, majd ma is megpróbálom du.

Edit!
Tök jó, hogy mindegyik babó fehérben van, jól áll nekik, mint a kisangyalok. De azért látom, szegény Dávid alig bírja tartani őket, mert ficánkolnának, csúsznak le! Kép

Megyek, majd du. még írok!

lola77
 
 


Erika! Jobbulást Vikinek, lehet, hogy neki is a torka miatt van.

Két e-mail címről szavaztam mindhárom képre, remélem nyertek!

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Tokodi vagyok és az újszülött kisfiamnak keresek tejadó anyukát, mert én sajnos nem tudok szoptatni. Itt a környéken már próbáltam, az esztergomi topicon is de gondoltam Titeket is megkérdezlek, merthogy közel van és jó nyüzsgős a topicotok. Jó hogy ennyi képet feltettetek, nagyon aranyosak!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Szia Zsuzsi!

Én sajnos nem tudok anyukáról,de ma megyünk a doktornőnkhöz,megkérdezem,hátha tud segíteni.
Délután megírom a választ.
Amúgy az én egyik barátnőmet is Tóth Zsuzsinak hívjákKép
Kisfiadról tudsz feltenni képet?

Szia:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Tényleg gyönyörűek a gyerekek a képeken.
Csinálhatnánk egyszer egy topicos albumot is, ahová mindeki feltenne egy-két jól sikerült képet. Kép


Zsuzsi,
Sajnos én sem tudok jobb ötletet, mint amit már az esztergomi topicon is mondtak a lányok. Én is a szülészetet hivnám és esetleg a védőnőket. Ki a gyerekorvosod? Esetleg felhivhatod a Tókos doki rendelőjét is, 33/312-914, ő is biztos segit, ha tud.
Még az is lehet, hogy én is tudnám növelni a mennyiséget fejéssel, de két pici mellett nem lenne időm állandóan fejni. Kép
Remélem sikerül valami megoldást találnod, mert látom, hogy tényleg minden követ megmozgattál az ügyben.

Rena,
Nálunk még szerencsére nem volt olyan, hogy felkopogott a szomszéd, szerintem nagyon türelmes, mert lett volna már oka rá többször is. Kép Én is porszivóztam már orrot vagy szúnyogokat Kép este 10 után, és soha senki nem szólt még érte. Szerintem minden normális ember eltűr ilyesmit egyszer-egyszer. Ne foglalkozz vele. Nálunk csak olyan volt, hogy egyszer az egyik öregasszony beszólt, hogy ha én vagyok a heti takaritós, akkor az nem azt jelenti, hogy csak szombaton felmosok, hanem hét közben is fel lehet söpörni, ha kosz van. MOndtam neki, hogy azért nem fogok baby sittert felfogadni, hogy felseperjek és különben is én még sosem láttam senkit, aki egynél többször takarit a héten.
Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, akiknek nincs jobb doguk, mint más emberekkel kötekedni.

Képzeljétek, Márk már 7700 g. Nem tudom, hogy mitől gyarapszik ilyen gyorsan, és hogy ez normális-e. Martin fél évesen volt ennyi, pedig Márk még csak 3 hónapos múlt. Már 74-es ruhákat hord! Felteszek egy-kt képet, alig látszik méretbeli különbség közöttük, igaz?
remka
 
 


Martin és MárkKépKépKép
remka
 
 


Remka!

Milyen szépek egyformában a fiúk! Én még nem vettem, mert van ruhánk, de fogok.
Nincs semmi baj Márkkal, arányos, szép, nagy baba. Olyan, mintha 8 hónapos lenne. Akkora, mint Benedek. Õt meg mindig kisebbnek nézik, pedig szopik rendesen, mellette napi 3x kap zöldséget, vagy gyümölcsöt. Jó étvágya van. Nem egyformák. Nálunk Bálint hízott jobban.

Köszi, amit a porszívózásról írtatok, megnyugodtam. Akkor nem velünk van baj. Azt meg tudjátok, hogy Bálint még nem is olyan eleven, nem tudom mit szólna a szomszéd más gyerekhez. Most akarunk venni bukfencszőnyeget, vagy valamilyen matracot, hogy többet mozogjon, tornázzon az apjával.

KépKép
renáta29
 
 


Rena,

Auchanban vettem nekik, most van egy akciójuk, 4 db body 999 Ft. Szerintem nagyon jó ár és a minősége sem rossz.
remka
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, tök jó hogy nem adod fel és keresel tejet a picurodnak, sajnos én sem tudok rendszeres tejleadót, sógornőmnek 5 hós lánykája van, ami még nem is lenne baj, de csak időnként tud tejcit fejni, azt pedig elteszi a mélyhűtőbe ínségesebb időkre. Olyat kellene találnod, aki rendszeresen, tutira tudja adni, nem? Azért tényleg a védőnőtől próbálj valami segítséget kérni, hátha...
Szurkolok!!!!
Bocs, ha indiszkrét a kérdés, mi a gondod a szoptatással? Nem lehet, hogy a La Leche-sek tudnának segíteni? Csak egy ötlet!

Rena!
Már annyiszor akartam kérdezni, hogy sikerült a kikapcsolódás, amikor elvoltatok a pároddal? Hol voltatok?
Azért az tök jó, hogy Benedek is jól viselte akkor!

Remka!
Hát én is olyan 7-8 hósnak nézném Márkot, és tényleg alig van köztük (főleg a pocijukban) különbség, mármint cm-ben, mert azért a fejlettség látszik! Kép
Nagyon arik együtt, ilyenkor úgy irigykedem... Kép
Olyan kis kiegyensúlyozott, mosolygós gyerkőcnek tűnik Márk baba!

Milyen topicos albumra gondolsz, olyan vegyesre? Jó ötlet, mehet, de kinek van még a felhasználó neve után helye albumra? Mert nekem már nincs. Asszem 4 albumot lehet csinálni, ugye?

Erika, jobbulást Vikinek! Most vagytok betegek először, nem? Remélem csak 1-2 napos vírus és hamar túl lesz rajta!

lola77
 
 


Sziasztok!

Voltunk orvosnál,Vikinek vírusos fertőzése van,általában 2-3 napos lázzal jár.
Nem kaptunk külön gyógyszert,de ha nem lesz láztalan akkor vizeletet fognak nála vizsgálni,remélem erre nem kerül sor.
Majd én megcsinálom z albumot holnap délelött és megírom nektek a címét.Most nem érek rá,mert Viki hiányol.

Remka
nagyon szépen fejlődnek a fiaid,Márk most akkora mint a Viki csak éppen ő 8 hónaposKép

Zsuzsi
sajna nem tudtam beszélni a védőnönkkel,de megadom a rendelő tel.számát,hívatkozzál nyugodtan rám/Éderné Viola Erika/,holnap azaz csütörtökön 8-15.30-ig bent lesz,remélem tud segíteni.
Tel:06-34/304-703
Szoptatós teát iszod?Vagy eszel homeopátiás bogyót?Gyakran mellretevés sem hozott eredményt?
Kitartás kell hozzá,mennyi idős a picurod?

Most mennem kell hív a Viki!
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Ezt csak úgy bemásolom,hátha valaki kíváncsi:
Én megdöbbentem:

Néhány állatokon tesztelő cég és termék...

>>Procter & Gamble Co. (Ariel, Head & Shoulders, Pantene Pro-V, Secret dezodor, Cover Girl make up, Max Factor make up, Crest fogkrém, Tide mosószerek, Pantene samponok, balzsamok és hajápoló termékek, Bold, Camay, Cheer, Comet, Ivory, Spic & Span, Sure, Zest, Dash, Vizir, Rei, Rei in der Tube, Sanso, Lenor, Lenor Trockentuch, Meister Proper, Antikal, Fairy, Pampers, Luvs, Always, Alldays, Attends, Certina, Tempo, Bess, Bounty papírtörlő, Vidal Sassoon Wash & Go, Pantene, Shamtu, Oil of Olaz, Kamill, Certina Med, Litamin, Cliff, Credo, Clearasil, Camay, blend-a-med, Blendax Anti Belag, blend-a-gum, blend-a-dent, Chlorhexamed, Firmodent, Wick, Wick Vaporub, Medinait, Daymed, Ellen Betrix, Henry M. Betrix, Old Spice, Hugo Boss férfi- Parfümök és testápolószerek Laura Biagiotti, Otto Kern, Giorgio Beverly Hills férfi és női -Parfümök és testápolószerek, Pringles chips, Punica gyümölcslé)
>>Colgate-Palmolive Co. (Colgate fogkrém, Palmolive szappan, Ajax, Fab, Speed Stick dezodor, Mennen dezodor, SoftSoap)
>>Clairol Inc.(Hajfestékek, samponok és egyéb hajápoló szerek)
>>Johnson & Johnson (Neutrogena szappan és az összes baba-termék!)
>>Olaz Co./Oil of Olaz (Procter & Gamble) (Oil of Olaz krémek.)
>>Bristol-Myers Squibb (Ban, Bufferin, Comtrex, Excedrin, Finalnet, Keri Lotion, Renuzit, Sea Breeze, Ultra, Vanish, Vitals, Windex)
>>Arm & Hammer (Cow Brand Sütőpor - vajon ezt miért? :-()
>>Carter-Wallace (Arrid and Lady's Choice dezodorok, Nair szőrtelenítő, Pearl Drops fogkrém)
>>Chesebrough-Ponds (Aziza, Faberge, Cutex körömálplók, Vaseline)
>>Helene Curtiss Industries (Finesse sampon, Unilever szappan, Suave)
>>Henkel (Schwarzkopf & Dep)(Mosóporok, hajápoló szerek)
>>L'Oreal (Hajápoló szerek)
>>Jhirmack (Playtex) (Hajápoló szerek)
>>Kimberly-Clark Corp. (Kleenex, Scott Paper, pelenkák)
...és még sokan mások!

lola77
 
 


Sziasztok!

Megcsináltam ide a babanetre az albumunkat,a címe babanetes babák.
Megszámoltam a létszámunkat,ha jól számoltam akkor 10-en vagyunk:
Cseriviola,Reni,Lola,Lillaka,Cirmike,Ági,Remka,Csibemanó,Edit,Rita.
Ha esetleg nem jó,akkor nyitok egy újabb albumot és attól bocsánat aki most kimaradt esetleg.
Ebbe az albumba 48 fér kép,így mindenkinek 4 képet lehet feltölteni.

Remélem hamar teljes lesz az albumKép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika!

Oksi hogy megcsináltad, de mi csak akkor tudunk feltölteni képet, ha a Te felhasználó nevedet és JELSZÓ-dat beírjuk.
Vagy én vagyok ilyen béna?
Így csak megnézni tudjuk, nem?
Küldd el priviben a jelszódat mindenkinek, szerintem:
evi.szotak@citromail.hu-ha én még nem vagyok meg!

lola77
 
 


Sziasztok!

Bocs,tényleg kell az én jelszavam és felhasználó nevem az album készítéséhez.
Felhasználó nevem:Viola Erika
Jelszó:bébi

Jó képtöltögetést mindenkinek és mégegyszer bocs!
Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika: Jobbulást Vikinek! Köszi az albumot, majd én is keresek képeket.

Lola: November 17-én volt a Közműv. Házban a Koncz Zsuzsa koncert, ott voltunk. A koncerten kb. 10% volt fiatal, a többi a szüleink, nagyszüleink lehettek volna, én csodálkoztam is, mert a barátaink, rokonok közül sokan szeretik.
Nekünk tetszett, nagyon jók voltak a háttérben a fiúk is, a gitárnál, és a szintinél, énekeltek ők is szólót. Én már tavaly is szerettem volna menni, de már csak pótszékere lett volna hely, és nem ajánlották nagy pocakkal.
Bálint azt mondta, hogy menjünk máskor is, Benedektől féltem, sokat gondoltam rájuk, hogy mi van, ha nem hagyja nekik abba a sírást... Aztán még el is aludt, és nem órákig kellett altatni!

Rena

KépKép
renáta29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?