Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi a Metroba vettük a muffinsütőt, 1000 Ft alatt volt. Nekem is van néhány muffin receptem, ha valakinek kell e-mailben szívesen elküldöm.Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok,
Rita légyszi küld el a muffin receptet. Szombaton lesz Virág 1.névnapja és bár neki még nem szabad, de a vendégeket meglepném vele.
köszönöm
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Nézzétek csak mit sütöttem maKép
Kép

MarisKép
Nekem is van egy muffingyűjteményem, kell?

Panka

panka
 
 

 
 

Panka!!!
Mi ez a csodálatosan istenien jól kinéző muffin!?
Receptet kérek szépen!
Én régen sütöttem, mert hát eszem kétpofára, és hízni kezdtem, úghogy leálltam veleKép
Fény
fény
 
 


Sziasztok!!

PankaKép
Köszi a kisfiam nevében is!!Kép
Mi ez a gyönyörűség?
Ma én is akartam sütni egy újabb csapatot, de muszály megállnom, mert 3 napja sütöttem, és amikor Attila jön haza, már látom a nevetésén, hogy "na, megint muffin?"Kép
Meg hát én is fogyóznék....Kép

RitaKép
Tiéd se rossz! Elárulod, milyen?
Ma jött a Metro katalógus, és most a 12-es sütő csak 750 ft!! Ez majd dec. 1-től lesz érvényes.

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Attilának boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Fürdőszobai "balesetek" nálunk is előfordulnakKép! Meg mások isKép!

Panka!
Nagyon szép! Én kérem a receptet!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


SziasztokKép

Egy kis életjel magunkrólKép

Előszőr is köszöntöm az újakatKép
Maris, Rita, Angelika sziasztokKép

Megint beteg volt Marci ma ment először. Most én is beteg vagyok, úgy köhögök, hogy majd kiugrik a tüdőm......



DittaKép
De nagy a fiad!
Mi kétnaponta vesszük a tusfürdőt, sampont.....Elég 1 másodpercre elfordulni, máris kiönt mindent....

BettiKép
Végre elkezditek a költözést?? Szuper lesz biztos az új lakásKép

ZsuzsaKép
Ügyesek vagytokKép Nagyon jó egészséget nektek!!

PankaKép
Látom ti is betegek voltatok.....Vége lehetne már ennek a nyálkás, beteges időnek. Marci 2 hétig bölcsibe jár, 1 hétig itthon van.....

ÁgiKép
Mi szépeket alkotsz mostanában? Karácsonyra készülsz már? Én most a varrásba merültem el de nagyon. Arányleg elég jól sikerülnek a ruhák. Most Marcinak varrok kertésznacikatKép

Mindenkinek puszi, de megyek köhögni. Fél óra, mire elmúlik a roham.......... Aztán jön az esti fürdetés meg ilyesmi.....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Panka!

Nekem is küldd el légyszi e-mailbe a muffin recepteket.
Köszi.

Mindenkinek üdv, bocs, de rohannom kell a gyerekek nyagadtnak, hogy még olvassak egy kicsit.
Sziasztok:
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Hali Mindenkinek!
Szia Koda!
Panka, Ritaa ide azzal a recept gyűjteménnyel! Bár szombatra sütnék, ha addigra sikerül beszereznem egy sütőformát. De ha nem akkor majd sütök kuglófot! Ditta nem mentek a Metroba, én nem készülök mostanság, de holnap még megnézem Kövesden is a sütőformát.
Virág 1. hónapja nem hízott egy dekát sem. Mi lehet vele? Betegségnek semmi jele. Hála Égnek! Mégis aggaszt!
sziasztok
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Szia Koda!
Udv a Barsonyrol es jobbulast! nem probaltad meg a gyerekeknek az Oscillococum (vagy vmi ilyesmi, mi meg nem szedtuk, de dicserik) homeos bogyot? Nagyon jo immunerosito. Kohogesre probald ki a Hustagil szirupot.

NEM TUDJATOK HOL LEHET SZOPISPARNABA OLYAN KIS FEHER GYONGYOT VENNI???? SOS!

Panka!
Hol van pontosan a MM? Hetfon mennenk.

Lanyok!
En Stahl fele csokis muffint sutottem, irto egyszeru es finom, ha gondoljatok bepotyogom.

Maris
A gyerekek produkalnak neha ilyesmit, szerintem majd behozza. Lehet, hogy no es arra kell az energia...

Ditta!
Gyonyoru aranyhaja van a fiadnak!

Jo ejszakat!
Angelika
angelika27
 
 


Helló Lányok Kép Kép

Ezek a muffinok csodajól néznek ki Kép
kénytelen leszek megvenni még karácsonyig azt a sütőformát. csak a múltkor a metroban nem láttam..

Ditta
kicsit megkésve Attilának : BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép

Betti
Hát ha lehet ilyet mondani, jó költözködést Nektek! Az új helyen biztos szuper lesz, csak addig kell kibírni Kép

Koda
Készülök bizony Kép haladni nem nagyon sikerül, pláne, hogy Rebeka kisasszony tegnap délutáni alvás helyett inkább játszott. Egyszerűen nem tudtam elaltatni.
Nézz be az uw-s oldalamra itt a link fenn vannak az újabb szalvis dolgok. A kreativnál keresd.
Bár amiket majd karácsonyra szánok nem fogom kitenni, a családi és egyéb megajándékozottak miatt. Nehogymá Kép
szóval varrogatsz Kép Rám most rámjött, hogy keresztszemezni is jó lenne, de egyszerűen nem tudok ennyi mindent csinálni.. Kép

Ági

delice
 
 


Muffinosok Kép
itt egy recept, bár nem kifejezetten gyerekeknek való Kép

Adventi muffin

Hozzávalók 12 darabhoz:
# 20 dkg aszalt sárgabarack
# 5 dkg mazsola
# 3 evőkanál barackpálinka
# 12,5 dkg vaj
# 10 dkg cukor
# 25 dkg liszt
# fél csomag sütőpor
# fél mokkáskanál őrölt fahéj
# fél mokkáskanál mézeskalács fűszerkeverék
# 2 tojás
# 1 evőkanál méz
# fél dl tej

Előkészítés: Az aszalt barackot és a mazsolát apró darabokra vágjuk, és összekeverjük a barackpálinkával. A vajat felolvasztjuk, és a muffinformát kikenjünk vele. A maradék vajat félretesszük. A sütőt 200 fokra előmelegítjük.
Elkészítés: A cukrot összekeverjük a liszttel, a sütőporral, a fahéjjal és mézeskalács fűszerkeverékkel. Hozzáadjuk a barackot és a mazsolát. A tojást habosra keverjük, hozzáadjuk a vajat, a mézet és a tejet. Kanalanként a lisztes keverékhez adjuk. Ne legyen túl folyékony a massza! A tésztát a formába töltjük és a sütőben kb. 20 percig sütjük.


^^^^^^^^^^^^^^~~~~~~~~~~~~~^^^^^^^^^^^^


Nem is írtam, amit el akartam mondani Nektek!
Megkeresett a volt főnököm, hogy menjek vissza ˘tanítani... Mondjuk már régebben is beszélt róla, de most konkrétan. Úgyhogy december 1-től bevállaltam egy kis melót. Nem tudom jó döntést hoztam-e!! Kép
De ez összesen csak heti 4 óra. Mondtam, hogy ennél többet semmiképp, hisz nem fogom bölcsödébe adni a gyerekemet azért, hogy dolgozhassak! Az a 3 év nem véletlenül van kitalálva. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van Rebeka miatt Kép

Más! Koda
Próbáltál gyertyára decoupálni? Illetve : ez a Pannoncoloros raglakk hogyan viselkedik esetleges meggyújtás esetén?

Ági

delice
 
 


SziasztokKép

AngelikaKép
Igen, már nézegettem azt a homeo-bogyót, de az az "baj" vele, hogy a kúra alatt semmilyen más gyógyszer nem vehet be. És ennyi időt tuti nem bír ki Marci mostanában gyógyszer nélkül, mert a bölcsiben mindig összeszed valamit......Most sem volt igazán beteg, de köptetőt és fenistil-cseppet szednie kellett. Így a homeo-gyógyszert sem tudtuk volna végigszedni......
Szopispárnába a mikrogyöngy-töltetet keresed. De azt sajna nem tudom, hogy lehet kapni. Én a méter- és rövidáruban nézném meg. Telefonon meg kéne érdeklődniKép

ÁgikámKép
csuda jó az oldalad! A karácsonyi ötletetek is nagyon tetszenek, de a babaszakácskönyvek is szuperekKép A képeidet is végignéztem, de rájöttem, hogy ezeket már láttamKép Azért követtem ám a pályafutásodatKép Komolyan mondom, látványos a fejlődés! Mondtam én, hogy hipp-hopp belejösszKép

És igen dekoráltam már gyergyára. Én sima Pannoncoloros ragasztólakkot használtam. És a gyertya szépen leégett, nem volt semmi különös bajaKép Bár lehet, hogy érdemes beruházni egy gyertyalakkra. Bár őszintén megmondom, én ezt a Pannonos ragasztólakkot használom textíl ragasztására is. Ez mindenre jó, olyan jó a minőségeKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló-belló Kép
Dejó, hogy benéztem, máris írtál!
No akkor megnyugodtam Kép , nem égetek le a próba miatt egy gyertyát...
most nagyon sok mindenbe belefogtam, vagy 8 db kaspó - bár le vannak diszpizve!
tényleg textilre is jó?? és mosásnál?


MINDENKI - ide kukk Kép

http://degupage.uw.hu/hizelgo.htm

Ági

delice
 
 


Sziasztok,
köszönöm Mindenkinek a muffin recepteket. Szombaton sütök majd diós-narancsosat. Ditta lécci küld már el a nutellás receptjét is.
köszike
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Találtam ma szilikon formát az egyik boltban. Fenyőfa, mikulás és hóember. Annyira megtetszett, hogy megvettem. Szerintetek milyen tésztát rakja bele?Kép Szeretném utólag dekorálni is őket (kókuszreszelék, színes cukorkák stb.) Várom az ötleteket. Köszönöm előre is.

Üdv. Éva
neva
 
 




Panka!

Köszi. Nem lesz túl ritka a tészta? Mert akkor nem adja vissza az apró részleteket.
neva
 
 


NevaKép

Jópofa ez a forma! Szerintem bármilyen muffin-alap jó bele!

MarisKép
Küldtem mailben a nutellásat!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok,
raktam fel új képeket az albumunkba ha érdekel benneteket.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Panka! Köszike szépen sikerült megvennem a szűkitőcsövet 250ft volt de igazából ez egy műanyag üres üveg aminek a teteje lecsavarható és áttehető a nagy üvegre. Annyira elfoglalt a festés hogy nem is voltam már itt jó pár napja.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Feketemaris!
mail ment

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Szisztok!

Neva!

Én muffin receptel próbálkoznék a formába.(ha jól láttam a Tiéd 6 db-os, tehát pont a muffin receptek fele kell bele)

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Lanyok!
SOS!!! Hol lehet szep lufit venni? A lanyom kedden lesz 1 eves, es regebben arultak fenyes sziv alaku lufit, felfujva. HOL LEHET MOST KAPNI? Es HELIUMOT??? Jo lenne, ha szallnanak a lufik.

Panka
Milyen a klima MM-en, meleg ven? Hogy oltoztessem a leanyzot? Irj mail-t legyszi!Sajna, nekunk a 9:45 a jo, mert Angelika fel 1-kor mar alszik....
Dec. 4-rol van mar hir?
Koszi!

MUFFIN (remelem, meg nem unjatok), gyors es fimon
10 dkg etcsoki (pl. TIBI, de a Coras is finom)
10 dkg margarin
2 tojas
15 dkg cukor
10 dkg (kb. 2 evokanal) narancslekvar
3 evokanal narancsle
fel teaskanal sutopor
15 dkg liszt

Goz folott megolvasztjuk a margarint a csokival, majd felretesszuk, hogy langyosra huljon. Robotgeppel habosra keverjuk a tojasokat a cukorral, majd fakanallal belekeverjuk a lekvart, a narancslevet, a csokis margarint es vegul a sutoporos lisztet. A muffinformaba rakjuk (eleg suru) es kb. 15 perc alatt megsutjuk.
NAGYON FINOM! Stahl Judit konyvebol van.
angelika27
 
 


Delice
A kinai kepek alomszepek! Ilyen bonyolultakat meg nem is lattam! Nem akarsz tanfolyamot tartani? A tulipanokon is csodaszep a szinatmenet!
Szerintem ha hivnak a munkahelyedrol,el kell fogadni, mert a mai vilagban..... Tanarkent magam is tudom... Fel a fejjel!
angelika27
 
 


Angelika!

Minden féle lufit amiket, ha kérsz héliummal meg is töltenek a Tizeshonvéd utcai üzletsoron lehet kapni. A Hermann tortanterme altt van egy tűzijáték bolt és ott van minden egyéb buli kiegészítő is. Én is ott vettem a lányom legutóbbi szülinapjára lufikat, kihúzható feliratokat, girlandokat stb.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 



Szia Panka!
Kerdeztelek a MM-rol... Tudnal irni? Milyen meleg van? Mit vigyek?
Nagyon szepek a lurkok!!!
Koszi!

Ritaa
Koszi a tippet!!!!


Angelika
angelika27
 
 


PankaKép
Ez a kép.....Kép
Nagyon tuti!!
Kép

De még mindig nem árultad el azt, hogy milyen muffin van a képen.....Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Hali,
Ditta, szuperül sikerült a muffin, csináltam sajtosat is, az is fincsi lett. Köszönöm a receptet még 1x.
Panka, halálosak a csemeték és az adventi koszorú is.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Még mindig betegek vagyunk, mostmár mindhárman, csak Laci tartja a frontot. Jó lenne már kilábalni belőle.
Már annyiszor elkezdtem írni nektek, de sose tudtam befejezni, Molli annyira nyafi a betegség miatt, meg szerintem megint újabb fogacska is készülődik. Mióta megszületett tegnap volt a legrosszabb éjszakánk. Most sincs sok időm, mert az előbb már megint sírdogált.

AngelikaKép
MM: 3 hete elég hideg volt, így 2 hete jól beöltöztünk, de előtte megcsinálták a fűtést, majd meg sültünk, múlt héten nem voltunk így nem tudom, hogy most milyen lehet az idő. Én úgy öltöznék ha mennénk, hogy ha meleg van le tudjam vetkőztetni őket. Váltócipőt ne felejtsd el (magadnak is), vagy egy vastagabb zokni is megteszi.
Börze: dec.4. Hermann gimi, egyenlőre ennyit tudok.

DittaKép
Örülök, hogy tetszik a kép, minden sk rajta.Kép
Muffinról nem vagyok elfelejtkezve, ha lesz időm bepötyögöm. Ez egy kávés muffin volt, kávés cukormázzal a tetején. Stahl Tündértortácskák receptjét alakítottam át.

MarisKép
Hamar belejöttél a muffinsütésbeKép
Megnéztem a képeiteket még a múltkor, látom te is nagy Ikeás vagyKép

Mennem kell, remélem már valamelyik nap lesz idő írni rendesen, nem csak ilyen kutyafuttában.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

MI is csináltunk itthon adventi koszorúkat, a gyerekek segítségével.
Ilyenek lettek:
KépKép

Mindenkinek kellemes készülődést kívánok!

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


A másik lemaradt valahogy.

Kép


Kép

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Nagyon szépek az adventi koszorúk.
Tudna nekem valaki segiteni aki ablakszakértő?
Nagyon bánt ami történt velem. Festettem nagyon szép ablakdiszt üvegfestékkel tegnap feltettem kimostam egy adag ruhát, amit csak az ablak előtt levő száritón tudok száritani máshol nincs hely és reggelre az egész üvegfesésem szétfolyt mert patakokban ömlött a viz az ablakon. Annyira sajnálom pedig még műhó is volt a télapó szakállán amit külön vettem a 10asban. Teljesen elfelejtettem hogy tavaly is igy volt a fűtésszezon idején. Szerintetek ez természetes akinek új nyilászárója van ? Azt mondják hogy jól szigetel és azért de pont most akarom visszahivni az embert aki csinálta mert még az hagyján hogy mi purhaboztuk körbe valahogy mégis húz a hideg főleg ha előtte ül a gyerek a földön és én is mellette ülök akkor érezni csak igazán. Van valakinek tapasztalata új ablakkal kapcsolatosan?
Vagy akkor lemondhatunk az ablakdiszekről?
Gondoltam arra is hogy úgy is lehetne festeni hogy vastag fóliára, venni hozzá olyan odatapaszthatós valamit nem tudom a nevét ami néhány kabalán is van amit az ajtóra lehet rögziteni és cserélgetni évszaknak ünnepnek megfelelően. Esetleg tudna valaki segiteni hogy hol lehet ilyen tapadókorongot kapni? VAgy esetleg más ötlet?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Teszek fel Hannáról pár képetKépKépKépKép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Csak kettőt tudtam feltenni pedig 4et akartam.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Na mégegyszer.KépKép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Bocsika az egyik kép kétszer lett elküldve.Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyors leszek és csak reménykedni tudok benne, hogy amit írok az el is megy!
A múlt héten írtam egy regényt és puff elszállt! Most rohanok, mert suliba járok és itt percalapú a net! De régen is kellett már néznem, hogy mennyi van még hátra! Kép
Suli: non-profit ügyintéző leszek úgy június környékére, ha leszek! Eddig sikerült 4 napból 2,5 jönni! Kép

Búzaszem!
Édes pofa! Egy a séró! Kép

Panka!
gyógyuljatok meg! Bencus is elkezdett köhögni ma reggelre!

Adventi koszorú: mi is magunk csináltuk csak éppen képeket nem tudok most feltenni! Ezek a málnadarabok nagyon édesek!

Holnap nagy dolog történhet az életünkben! Kéretik szépen mindenkitől szurkolni!

Megyek!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
A lányod nagyon-nagyon cuki!

Kriszta!
Drukkolok, bár nem tudom mihez, de remélem majd beszámolsz róla.

Üdv mindenkinek!

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Megint gyors leszek.

Nem tudom, hogy olvastátok-e, mától karácsonyig minden nap lesz valami rendezvény gyerekeknek a Városháztéren. Minden nap 15 órától játszóház, 17 órától pedig valamilyen műsor. Ma "Bobo és az ünnepvárás" - Bobo és Karcsi bácsi gyermekműsora.
Bővebben róla itt. (5.oldal Ünnepváró Adventtől karácsonyig)

AngelikaKép
Voltatok MM-en? Hogy tetszett?

Üdv, Janka

panka
 
 


Mindenkinek köszi a tippeket. Kép
Ha levizsgázom statisztikából ígérem ki is próbálomKép
Panka! Jó, hogy szóltál, szerdán ki is megyünk és megnézzük.
Látom már folyik a karácsonyi készülődés. Én már készítettem képeslapokat régebben. Most azonban semmire nincs időm.Kép
Éva
neva
 
 


Sziasztok!

PankaKép
Titeket sem hagy békén ez a nyamvadt vírus???
Kisfiam már második hete köhög, igaz a közérzete jó, meg alszik is, de néha olyan köhögőrohamok törnek rá... Már a felírt gyógyszerek is elfogytak!
Attila meg a múlt héten érezte, hogy valami nem stimmel, dehát miért is ne, ő elment dolgozni, egész hetet betegen dolgozta végig, csak pénteken ment dolgozni, és akkor megállapították, hogy fél oldali tüdőgyuszi....Kép
Még szerencse, hogy láza nincs, viszonylag jól érzi magát, úgyhogy most a héten itthon van! (jaj, de ritka pillanat!)
Ezért ki is használtuk a napot, ezt a házikót csináltuk a gyerkőcöknek ma:
Kép

MarisKép
Örülök, hogy sikerült, és fincsi lett a muffin! Majd küldök még receptet, ha érdekel!

KrisztaKép
Én is szorítok, de majd' megesz a kíváncsiság, hogy mihez!KépKép
Azért számolj be róla, ha lehet!

NevaKép
Statisztika vizsga?? Hú, nekem a legkeményebb volt! Rosszabb volt, mint a matek! Kinél vizsgázol? Törcsvári? Mikor lesz?

Lányok, holnap mennék Miskolcra, és a gyerekeknek is megvennénk a karácsonyi ajándékokat, de azt szeretném kérdezni, hogy érdemes -e bemenni a Régió játéknagyker-be, olcsóbbak e a dolgok, mint pl. Cora, Tesco játékosztályain.

BúzaszemKép
Nagyon édi a kis feketeség babád!Kép


Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Buzaszem
Gyonyoru ez a gyerek!!! Azok a nagy szemek!!

Panka
Nem jutottunk el, mert a holnapi nagyszulos szulinapi bulira kellett bevasarolni. De a jovo heten mar szeretnenk vegre elmenni!!
Egyebkent ki van irva vhol?

Kriszta
Szoritok, azert majd irdd meg, sikerult-e.
A 9:45-os MM csoportban vannak kicsik? Nekunk inkabb az lesz a jo, mert fel 1-kor Angelika mar alszik.

Ditta
Mi a Tescoban voltunk, nagy a valasztek es szerintem jok az arak. A Regioval kapcsolatban vmi eleg vad vasarlasi limitet emlegetnek.

SOK SIKERT A TANULASHOZ MINDENKINEK!!
angelika27
 
 


Detti
Ma voltunk a Regióban nincs semmi limit annyiért vásárolhatsz amennyiért akarsz. Csak a felső árat fogják számolni. Szerintem hasonló árak vannak mint a nagyobb bevásárlóhelyeken csak nagyobb a választék. A Tencóba ma hozták meg a karácsonyi cuccokat oda is érdemes benézni.
Az ablakkal kapcsolatban nem tud senki segiteni?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ditta!

Bizony Törcsvári Kép Szerintem is ez a legnehezebb.
Laura 2 hétig beteg volt, így összesen 5 napom maradt tanulni!!! Néha úgy érzem reménytelen, de nem adom fel. Szombaton szoríts nekemKépköszi
Jobbulást kívánok a betegeknek!Kép
Éva
neva
 
 



Sziasztok!

Köszöntéseket utólag is köszönöm.

Ditta!
Kisfiadnak utólag is boldog szülinapot! No persze jobbulást neki és a párodnak is! Házikó nagyon klasz lett. Én is mentettem el két képet,hogy majd varrok rá textil huzatot (az eredeti pvc-huzat elszakadt, mert a keresztlányaim mindig az ablakon közlekedtek az ajtó helyett).

Búzaszem!
Hanna gyönyörű, és milyen nagy már!

Voltunk 4D-s Uh-n, (a Praxist le kellett mondanunk, nem fért aznapra már bele) végül itt Miskolcon, kb 25-30 perc volt. Nagyon aranyos volt a bébi állandóan ficergett, a térdét emelgette, az ujját szopizta, végül hátat fordított. Itt is kisfiút mondtak.

Kata! Kép
Utólag is nagyon boldog névnapot kívánok! Ne irigykedj, én 3 egészséges lánnyal is ugyanilyen boldog lennék. Kép
Írnál nekem priviben tapasztalatokat, tanácsokat a Dancsi sulijáról (2 tannyelvű angol)? Szeptemberberben menne Gyöngy és nagyon tanácstalanok vagyunk. Mindenki mást mond. Azért várjuk majd a tavaszi nyílt napokat, bár akkor minden suli a jó oldalát mutatja, szeretné "eladni magát".

Panka, Kriszta!
Azért nekem is sikerült 5 hosszúujjú pamut felsőt vennem Gyöngynek (célirányosan, csak ez kellett, oviba), de persze egy bababörzén természetes is, hogy jórészt 0-3 éves korig vannak rucik, játékok, stb.
Én szopis párnát szeretnék, világoskék kockás huzattal, de lehet, hogy majd megvarrom, kb. februárban.
Közben keresem, hogy mikor lesz a következő itt a Hermannban, de nem látom. Vagy már volt?

Delice!
Oltást én is olvastam, kicsit örülök is neki, így is van(nak) + oltás(ok), amit saját döntésünkre kapnak.

Panka!
Babakötvényt olvastuk, viszont csak úgy ér valamit, ha a szülő is tesz bele folyamatosan. Mondjuk mi takarékoskodunk is előre havonta, magunknak és a csajoknak is, legalábbis amíg bírjuk.
Adventi koszorún mi is meggyújtottuk az első gyertyát (bár volt aki vitatkozott velem, hogy még nem kell), kicsit diszítgettük is a lakást, bejárati ajtót, ablakokat.

Neva!
Nagyon jópofa a sütőformád, hol vetted?
Tanuláshoz drukkolok. Laura jobban van már?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a szorítást! Bejött!
Tadam...............
Drágáim! Csatlakozunk a pocakosok klubjához!
Legifjabb Pocaklakó Manci 7 hetesen ott növekszik a pocimban! Kép
Hurrá! Hurrá!Hurrá!Hurrá!
Nagyon-nagyon boldogok vagyunk!
Bencus és Panka és Beni és Molli is ott volt az uh-n!
/Mókás volt ahogy besorakozott a kiscsapat! Kép/ Egyenlőre nem fogta még az adást, bár hetek óta sejt valamit!
Egy kicsit ezoterikus a dolog, de mindent pirosra akar festeni! A piros a fogantatás színe egyes elvek szerint!
Szóval kerek és szép világ! Kép
Imádlak Titeket!
k
kriszta13
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?