Új privát üzeneted érkezett!

Ez lemaradt:
ovikeresés sehogy sem áll, majd talán januárban. Addig örülök, hogy élek, annyi minden van.

Bettáékat üdvözlöm, remélem azért ha lesz majd netünk benéz még ideKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér, a héten sem fogunk menni Szabolcshoz, mert itt van már nálunk a házőrzőnk. Kép Õt meg még nem lehet annyi ideig magára hagyni a lakásban (kertben meg ugye nem hagyhatjuk kint egy darabig - mármint, amikor nincs itthon senki).
Viszont írtam mailt, és emlékszik rátok. A vérvételhez tényleg kell beutaló, de akkor én azt nem fogom tudni a héten elhozni. Kép Legfeljebb megkérdem, hogy mikor van olyan, hogy kevesebben vannak és akkor be tudtok szaladni a beutalóért. Vagy ha jó neked (és tudsz várni), akkor legfeljebb két hét múlva elvileg tudok én is kérni egyet. Majd megkérdem.

Most rohantam, bocsi, ennyi voltam.

pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


SZió!

Nagyon köszönöm, és persze ráér 2 hét múlva is! Küldjél már kérlek képet a kutyikáról majd jó? jaj de drága lehet!Kép

Most robogok tovább!

Pusza,
Tündér
tündér
 
 

 
 

Hahó!

Azért remélem nem tünsz el teljesen, mert nem szeretném ha behalna a topic. A Bea sajna nem nagyon jön, de azért én még reménykedemKép Fö az optimizmusKép

Vannak már vizsganapjaim, csak éppen a kivitelezését nem tudom még, szal érdekes lesz. Ilang baby csupa takony, meg álmában köhög is, de szerencsére láza az nincsen, meg azért a közérzete is okés.
Holnap megyek nödokihoz végre, szrukolj, hogy addig ne köszöntsön be a mikulás...Kép

Na megyek próbálok egy kicsit tanulgatni, bár baromi "sehogyse" megy....

Pussz
Tündér

Ui: igazi téli hideg van kint, igazi nyirkos idövel, pfúúúúj...
tündér
 
 


Ilang már fel is ébredt, úgyhogy, ennyit a tanulásról.Kép

Mentem.

T.
tündér
 
 


Szia!

Dehogy fogok eltűnni a topicból, olyan könnyen azért nem szabadulsz tőlem! Kép Csak egyszerűen tényleg minden a nyakamba zuhant ma, nagyon paff vagyok már most este és a tervezetthez képest le vagyok maradva egy anyagrésszel, úgyhogy mindjárt neki is állok tanulni.

Zsanett tündibündi, meg minden, de most sajnos alig van rá időm. Jó volt, hogy Balázs itthon volt tegnapig, de ma már minden a nyakamba szakadt. 2 óránként vittem ki sétálni Zsanettet, de kétszer mégis idepisilt a nappali közepére. Csak a hajamat tépkedtem miatta, képzelheted… takarítom fel a pisit, erre Noémi összefirkálta tollal az ülőgarnitúránkat!!!! Na, itt majdnem bedobtam a kulcsot. De este Balázs szerencsére ki tudta szedni körömlakklemosóval. Kép És persze pénteken vizsga. Kép Délután átvittem egy szomszédunkhoz Noncsit (van ott egy kissrác, vele szokott játszani), én meg tanultam egy picit.
Szóval, most megyek vissza a tancuccaim felé, de legszívesebben csak aludnék. (Egyébként Noncsi sem aludt ma sokat.)
Dokihoz holnapra drukk! Rákszűrést, mindent csináltatsz, nem?

Nem is tudom, írtam-e, már megint elkezdett zsibbadni a kezem. Kép Most kaptam rá B1 vitamint, Szabolcs szerint a stressz, vizsgaidőszak okozza. Úgy legyen! Remélem, csak ez a bibi forrása! (jövő héten megyünk hozzájuk oltásra, akkor kérek beutalót.)

Na mentem, pusza és te is írj! És küldj nekem egy rakás enerdzsit így a világhálón keresztül, mert rámfér. Kép

Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
KépKépKépKépKépKépKépKép
tündér
 
 


Szia Chrissykém!Kép

Elöször ment az energia, hogy semmi mással ne keveredhessenKép
Háát látom nem unatkozol... nem lett volna jobb a kutyi-projekt mondjuk tavasszal? Akkor talán könnyebb kiszoktatni, meg kimenni is több kedve van az embernek..Bár itt most éppen kisütött a napocska.Kép Balázs meggyógyult már teljesen? Azért volt otthon mert még beteg volt, vagy csak szimpla szabi volt? Noncsi firkálásaKép Vagy inkébbKép Kreatív a lánykaKép Ilang sokat emleget ám Benneteket, a Noncsit nagyon megszerette és még mindig Noncsikának hívjaKép

Hát a vizsga miatt nem irigyellek, nekem is aktivizálni kell magam mert kezd lelkifurim lenni..Kép De vhogy én este nem tudok fentmaradniKép Én 10-kor már alszom...

Képzeld a dokit sztornóznom kell, mert elkezdett megjönni, igaz csak pöttyözve, de így rákszürést, meg igazán egyebet sem lehet csináltatni. Ez az én formám. Eléggé nem akar ez összejönni, remélem semmi bajom és ennek nem lesz következménye. Most majd próbálok idöpontot kérni 2 hét múlva szerdára, talán akkor minden optimális leszKép

Azért ha van egy kis idöd dobj mán egy képet erröl a Zsanett-baby-rölKép

Puszika
Tündér
tündér
 
 


Szia!

Köszi az enerdzsiket! Kép Még-még! Kép

Kutyi-project: hát, vmi miatt így kellett lennie. Kép Egyébként nem lenne semmi baj, ha pl. nem az lenne, hogy este bejön és tiszta dzsuva lesz a ház, magyarán olyan, mintha nem is lenne takarítva sosem. Kép De majd csak szobatiszta lesz végre a drága és csak megnő annyira, hogy már az éjszakákat is kint tölthesse. Mondjuk, a mai napunk eddig egész jó volt, mert reggel óta nem is volt bent, szóval alakul a dolog. Bár az idő is tök jó, szóval az ő helyében én is kint lennék inkább. Kép

Tök nagy gondban vagyok. Kép Volt eddig nálam két csajszi, aki takarított (tudod, a vegyszeres dolgokat). Az egyik ripsz-ropsz végzett a házzal két óra alatt(!), míg a másiknak min. a duplája kellett hozzá, de utóbbi ezerszer alaposabb volt, mint az első versenyző. De ezért persze drágább is... te melyiket választanád? Utóbbinál szívom rendesen a fogamat, bár igyekszem azzal vígasztalni magam, hogy legközelebb megmondom neki, hogy csak 3 órám van az egészre... vagy mi a jó? Olyan tanácstalan vagyok... mert mondjuk hiába olcsóbb vki, de hogyha a könyvek mögött nyávognak a porcicák, annak nincs sok értelme. Kép Szerinted???? És most nagyon pocsékul érzem magam, mert 5 órát volt itt a csaj, de tényleg kidzsuvázta a nagyfürdőt, mindent letörölt ott, sőt, még a lefolyónál a dugót is kisikálta, szóval ilyen szinten volt alapos (meg az összes kis apróságot is), de azért elég sokat fizettem ezért. Kép Mondjuk mondtam neki, hogy jövő héten a házt.helyiség, az iroda és a konyha lenne a soros, azért ennek bele kéne férnie 3 órába (porszívózással+felmosással együtt). Bár ezt a 3 órát nem mondtam neki. Mert heti 3e Ft-ot még azért be tudunk vállalni, de heti 5-öt azért már nem. De most olyan hülyén érzem magam, hogy nem mondtam meg ezt neki kerek-perec. Kezdjek azzal jövő héten, hogy én úgy gondolom, ez belefér 3 órába? Szerinted???

Más: sajnálom, hogy nem jött össze a doki, de tessék két hét múlvára időpontot kérni már ma! Kép

Tegnap este sikerült Balázsnak leszednie a golyóstoll maradványokat a bútorról. Kép
Balázs Zsanett miatt volt itthon, "beszoktatás" miatt. Kép

Örülök, hogy Ilangnak bejön Noncsi. Kép Noncsika. Kép Pont azon filóztam, hogy mi egy darabig nem fogunk tudni átmenni hozzátok, mert Zsanit még nem hagyhatom kint a kertben. Kép Bezárni a házba meg több órára kész öngyilkosság lenne. Szóval, ha vmikor erre jártok... Kép

Most mentem, megpróbálok tanulni egy kicsit, de eléggé ideges vagyok még mindig. Kép
Na pusza: Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Húú de pipa vagyok....Kép
10 perce írtam neked a választ, mire Ilang idejött és nyomott egy escape-tKépKép Most beraktam az ágyába gondolkodni.... tegnap is ezt csinálta, de akkor a dolgozatomat írtam..képzelhetedKép Szte ez viccesKép

Na akkor röviden. Én az alaposabb takinöt választanám, de megszabnám, hogy sztem erre a munkára 3 óra max elég, és csak ennyi idöd van, mert utána programotok van. Sztem csak a vizes blokkokat bízd rá, a porszívózást, felmosást, portörlést a többi helyen te is meg tudod csinálni. Ilyen tempóval, erre egy napja menne el, azt hiszem azért ez túlzás.
Nem tudom segítettem-e, én még nem voltam ilyen döntés elött és egyenlöre nem is leszek.

Na most megyek kiveszem az ágyból a gaztevöt.

Du. megyek vele drnénihez, mert iszonyúan köhögött az éjjel...

Tündér
tündér
 
 


Ja azt még akartam, ha rendbejött Ilangocska és éppen nem sulizunk mindketten természetesen elnézünk felétekKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Chrissy!
Képzeld karácsonyi dalokat hallgatokKép
OOOOlyan jóKép

Amit még akartam. Ha még aktuális az Anitának az állás dolog, hívjon fel és továbbítom a Gazsi felé. Hátha.

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Hellóka!

Bealszom... és nincs itthon kávé és tea sem!!!! Illetve van vmi zöldtea, de az nyugatató hatású, nekem meg most inkább pörögnöm kéne, főleg azért, mert holnap reggel 8-kor vizsgázom. És legszívesebben inkább bealudnék... Noncsa is durmol, meg Zsanett is. Utóbbi hölgyeményt a bejárati ajtó elé számüztem (kint), mert ma már 2x alkotott a nappali közepére, ez egy "kissé" rosszul érintett... főleg úgy, hogy Noémi segítség gyanánt elkezdte feltörölni a pelusával a padlóról a cuccost. Na, itt már elég idegbeteg állapotban hívtam fel Balázst, hogy járjon már utána, hogy egy kölyökkutya napjában hányszor pisil, mert kétóránkánt viszem ki Zsanettet és mégis idecuccol nekem állandóan. Kép Egyébként sztem azért csinálja, hogy figyeljünk rá... mert éjszaka nincs vele semmi gond. De nem tudok ezerfelé figyelni. Így is bűntudatom van, hogy Noncsira most ezért kevesebb időm jut, bár igyekszem kreatív anyuka lenni, délelőttönként festegetünk stb., meg azért mesélek neki minden délután is, de ez sztem vajmi kevés. Bár az is igaz, hogy ha meg nem tanul meg egyedül játszani, az az ő rovására is fog menni. Na szóval, nehéz az anyukák sorsa. Kép Főleg a kisgyermekes-kiskutyás anyukákéé. Kép Kép Kép

Balázzsal este megbeszéltem a dolgot, ő is az utóbbi takarítócsajra szavaz, főleg azért, mert tényleg nagyon alapos, úgyhogy az lesz, hogy meg fogom neki mondani (ahogy te is írtad), hogy van rá max. 3 órája, oszt annyi. Kép

Karidalok: de jó! Én is hallgatnék szívesen. Kép Betettél vmi kazit? Hogy állsz az ajándékokkal? Mi Noncsinak már megvettünk mindent, magunknak sztem egy új hűtő lesz az ajándék. Meg még van a szűk család, de nekik még semmit sem vettünk. Bár nem szoktunk nagy dolgokat ajándékozni.

Ha ma még netközelben leszel, írjál vmi bíztatót így vizsga előtt,jó? Kép

PUSZA:
Ch.

(Anitának továbbítottam az infót.
Jövő hétre meggyógyultok? Kép )

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szió!

nesze neked:KépKép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Éppen dogát írokKép RögtönzökKép

Léptem isKép

Ügyi légy, fel a fejjel, aztán tessék jelentkezni, hoyg hogy sikerült!

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Hahó!

Na mizújs? Hogy sikerült a vizsgád?

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Szerbuszka!

Elalszom és elalszom és elalszom... fura volt már délelőtt 10-kor (amikor sétáltam kint Noncsival+Zsanettel), hogy már túl vagyok egy zh-n is ilyen korán. Máskor ilyenkor még hálóingben szoktam itthon flangálni. Kép
Amúgy sztem, remélem, sikerült, bár baromi nehéz volt, én nem ilyenre számítottam. Volt benne jópár olyan kérdés, ami sztem nagyon-nagyon apróbetűs anyag volt, meglepett, hogy szinte csak azokat kérdezte, dehát ez van,úgy látszik, ilyen a tanár és hála Istennek, ő lett a konzulensem is, szóval most nem tudom, sírjak-e vagy nevessek kínomban? Kép Kép Kép
Az előbb szunyáltam egy fél órát, nagyon jól esett. Kép Ma megyek vissz a bőrgyogyinőhöz, kíváncsi vagyok a leleteimre már nagyon.

Ti hogy vagytok? Ilang-bébi kezd kimászni a dáthából?
Ó, a pozitív energiákat még meg sem köszöntem! Köszike-köszike-köszike. Kép
Képzeld, holnap megyünk fodrászhoz. Haj-nénihez, a la Noncsi. Kép Újra kultúrált lesz a fejem, de jó! Kép
Hétfőn pedig jönnek megnézni az Audit, remélem, elviszik. Bár azért mostmár kezdem sajnálni... a fene sem ért meg engemet. Kép
Nézed a Született feleségeket? A szerdairól most lemaradtam, de Balázs felvette nekem. A hétvégén megnézem, már nagyon várom. Kép
Jöttök jövő héten??? OLYAN jó lenne! Kép De nem akarok itt nagyon erőszakoskodni, szólj, ha sok(k) lennék már, jó? Kép

Pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szió!Kép

Na örülök, hogy jobb a kedved!Kép A vizsgád biztos sikerültKép
Haj-néniKép
Valamiröl lemaradtam? Nem is tudtam, hogy az audit eladjátok.... nem vált be? Néztél már helyette vmit?
A született feleségeket, hol nézem hol nem, nekem elég késön van már...Kép

Majd írd meg mi volt a börgyogyinál!
Ilang még mindig taknyos, a drnöt nem minösitem. Szte a gyerek a fogzástol náthás, meg attól köhög..Kacag a májam.Kép

Képzeld ma elpostáztam 2 dolgozatomat, a 3.-hoz meg már gyüjtöttem anyagokatKép Hurrá! A kis dolgoknak is hogy lehet örülniKép

Na léptem, jó hétévégét!

A jövöhetet még nem ígérem, nem baj? Gyúgyuljunk meg elöbb aztán robogunkKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hahó!

Helyzet? Suli?
Nekem előadásaim, vizsgáim lesznek. A hétvégén megírtam mégegy dogát, mostmár csak egyet kell megírnomKép

Ilang még taknyos és köhög is, remélem már végre kilábalunk belöle, mert már kezdem unni.Kép

Na megyek mert dolog az van böven!

Írj!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hellóka!

Na, Diósdon is esett a hó? Itt nálunk olyan szép fehér volt minden! Már reggel 1/2 7-kor felkeltem, fura volt, de nem bírtam az ágyban feküdni, kávézgattam és lestem ki az ablakon, hogy milyen szép minden. Kép

Összeégettem az ujjamat, baromira fáj! Kép Főztem... Kép

Ilang hogy van? Fogzástól köhögni? Érdekes... Kép

Nekem most hozzá kéne állnom a szakdolgozati vázlatomnak, le kell adni csütörtökön. Az pedig azt jelenti, hogy szerda estére el kell vele készülnöm. Illetve szerda este már nem azzal szeretnék foglalkozni, mert nézem a Született feleségeket. Kép (mostanában egyébként én is elég hamar kidőlök, nagyon fura...)

Az Audit Zsanett miatt adjuk el. Elég hamar meg fog nőni, aztán már nem lehetne hol szállítani, szóval kell egy kombi helyette. Tegnap lefoglalóztunk egy Mondeot, szerdán lesz az állapotfelmérése. Kép Ma meg jön egy srác az Audira, remélem, tetszeni fog neki. Kép

Á, annyira nincs hangulatom írni a vázlatot. Kép Figyi, nincs nektek EU-s könyvetek, ami az ENSZ Munkaügyi szervével foglalkozik????

Írj vmi izgit! Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Itt is esett, de gyorsan olvadt. Voltunk sétálni is, elég hideg van...

Sajna EU-s könyvem nincs.Kép ujjvágásKép Én tegnap elvágtamKép

Na léptem, dolog van!

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Szia!

Minden okés? Nagyon szűkszavú voltál? Kép

pusza

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Igen minden okésKép
Csak kicsit felhúztam magam. Nem kellene, baromság volt.

Nézz be a gyermeknevelés topicon belül a "hisztizik a gyerekem" a részbe, majd meglátod... lehet, hogy túlreagáltam, de nem szeretem ha olyan osztja az észt, akinek nincs is abban a dologban tapasztalata.

Na mindegy.Fúúúúúúú most kifújtam magamKép

megyek mert felébredt közben a picúrKép

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Na helló!

Lehiggadtam. Megbeszéltük a dolgot a hölggyel.Kép

Ilang ma kiment az úttestre. Nem mondom a szívem mennyire kalapáltKép Állandóan elszaladKép

Na mindegy szerencsére nem lett baj, voltunk levegőn is, most alszik. Megyek mert sok a dolgom, jelentkezz, hogy mi újság felétek!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Ja itt folyamatosan esik a hó, ha így folytatja mehetek havat lapátolni..... nem sok kedvem van hozzá....Kép

Na léptem,
Pussz
T.
tündér
 
 


Szia!

Írok majd, csak most alszom egy kicsit, mert nagyon álmos vagyok...

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szia Chrissy!

Mi van Veled? Nagyon eltüntél.....Kép
Ilangot elvittük fül-orr-gégészhez. Van a náthára egy kis baktériumos felülfertözödése, kaptunk rá antibiotikumos orrcseppet, ettöl már most sokkal jobb.

Az elkövetkezö hetek nagyon pörgösek lesznek, lévén jön az ünnep, de azért igyexem sürün benézni. Vizsgázom 9-én, meg megyünk színházba is, Ilang megy le Szegedre, meg elöadásom is lesz Gyöngyösön a jövöhéten, úgyhogy nem fogunk unatkozni.
Remélem Te is tudsz majd jönni azért gyakrabban mint mostanában...Kép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hahó!

Hol vagy? Már lassan megint egy hete, hogy nem írtálKépKépKépKépKép

Ugye nincs baj?

Jelentkezz azért be, mert aggódom ám!

Mi jobban vagyunk, mármint IlangKép

Holnap jövök újra, csak benéztem, nem írtál-e azóta, de nem....Kép

Puszi,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok csajok!
Sajna továbbra se nagyon tudok jelentkezni,rendesen fórumozni de pont most van egy kis időm így gondoltam magyarázkodom egy kicsit.
Az történt velünk hogy egészen átalakultak a napjaink. A délelőtt Katával múlik el,esetleg egy séta egy ügyintézés aztán sokszor 12-re már valamelyik nagy hazaér.
Akkor gyors ebéd készül(Kata nem hagy főzni így segítséggel megy csak vagy kínszenvedéssel) ebéd után alszik már Kata ha addig el nem aludt és akkor kezdődik a tanulás a nagyokkal. Kikérdezés, segítés ami...
3-5ig autózunk mikor kit és hová viszek aztán esti rituálé,játék, beszélgetés vacsi fürdés apázás szóval...
így múlnak a napok.
netezni nem nagyon van időm így ez kimarad
Biztos más lenne ha egész nap magam lennék de ez most nem így van, régen 4-ig suliba voltak a nagyok de szerencsére ez megváltozott..

Persze Tündértől néha hallok Ch. felől is úgyhogy azért képbe vagyok.
Most éppen a Tamást várom,hogy hazaérjen belgrádban hokizik azért vagyok még fennt és a gépnél különben már olvasnék vagy aludnék...

ne haragudjatok azért rám néha majd benézek talán egy kicsit nyugisabb időszak elé nézek most
puszi
Bea
20180827120929
 
 


Szia Bea!!!!!Kép

De jó, hogy írtál!!!Kép Örülök, hogy jól vagytok!Kép
Ilang még mindig betegeskedik, pedig már több mint 2 hete húzza. Tegnapi nap csúcs volt. El kellett mennem délelött, itthon maradt Apával. Fél órát bögött utánam, majd belealudt a sírásbaKép
Ezek után ebédelt (minimálisat), majd aludt délután 4 órát(!). ezek tuán estére 37.8-ra felment a láza, plusz úgy köhögött, hogy ihaj. Most jó a kedve, 8-ig aludt is, a lázát még nem tudom.
Remélem kilábalunk már mert a hétvégére van Miki programunk, meg megy Szegedre a jövö kedden a Klári-mamáékhoz, mert én vizsgázom a jövöhéten. Jövö vasárnap hozzák valszeg haza, mert addigra átadják az autópályátKép

Ha tudsz dobjál majd képeket magatokrólKép

Na most megyek!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Hahó!

Chrissy, mi van Zsanettel? Ugye nem lett beteg? Megjött az étvágya?
Minden rendben kocsiügyben?
Szurkolok a vizsgádhoz!Kép

Béa!
Pls, azért írniKép Valszeg csak az évvégén megyünk már Szegedre, mármint csak az ünnepek után, remélem akkor talizhatunk, mert nincs "Szegedelés", Sz-család nélkülKépKépKépKép

Na megyek dolog van!

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Csak pár sorban:

Tündér, szerencsére Zsani jól van, doki szerint csak hiányzik neki a Balázs. Hiába, ő a falkavezér. Kép
Kocsiügyileg: hála Istennek csend. Remélem, így marad örökre. Kép

Ilangbébi hogy van?

Bea, jaj de jó, hogy jelentkeztél!!! Kép

Most megyek tanulni, alszik Noncsi.

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na hahó!

Már megint sehol senki....KépKép
Mindegy én benéztem azért. Ilang jobban van már, most Gazsi van lerobbanvaKép

Ma jönnek vendégek, meg dolgom is van úgyhogy megyek!

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Tündér, ne haragudj, de nagyon el vagyok csúszva tanulásilag, ezért nem jelentkzem. Holnap vizsgázom...

pusza és még1x bocsi...
Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na hogy sikerült a vizsga?

Csak ezért kukkoltam be...

Megyek dölök elfele..

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Halihó!

Tegnap voltunk miki-biluban, találkoztam az Évivel is. Mondtam neki, hogy tartjuk a kapcsolatot, megadom neki a mail-címed, mármint az újat.
Hiányolt Ö is téged, hogy el vagy tünve. Nagyjából meséltem mi van veletek, de asszem a nagyját meghagytam nekedKép

Aztán mostmár tessék jelentkezni, hogy mi volt a vizsgán, mert megharagszom!

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Szia!!!!

Jaj, már nagyon félve néztem be, hogy meg leszek dorgálva, hogy így eltűntem, de tényleg mentségemre legyen szólva, hogy vizsgaidőszak van. Kép

A pénteki vizsgám sikerült szerencsére, ennek nagyon örülök. Kép Bár az az igaz, hogy beugró zh volt csak, még lesz ebből a tárgyból egy szóbeli is, de igyekszem pozitívan hozzáállni a dologhoz, hogy a szóbeli háromnegyedét már tudom. Kép
Jövő héten hétfőn azonban egy elég kemény szóbeli vár rám, hát... nem lesz könnyű ez a hét sem. De ma még vszínű csak odáig fogok eljutni, hogy rendszerezem, mit kell csinálnom, illetve, mit kell megtanulnom. Az EU 15 tagországának a történelmét kéne bevágnom, haha... Kép És te, miből vizsgázol?

Nekünk szombaton volt a Mikulás buli, itt nálunk. Jó sokan voltunk, bár sztem nem annyian, mint ti a friss babásokkal. Kép De a lényeg, hogy nagyon jól sikerült az egész. A gyerekek + szülők jól elvoltak, a Mikulás is okés volt, szóval klassz volt a szombati nap.
Aztán tegnap Balázs mhelyén volt céges Mikulás, az is jól sikerült. Kép Komolyan, lassan Noncsi kezdi majd azt hinni, hogy egy hétig tartó non-stop Mikulás ünnep van. Mert ugye ma este kitesszük a csizmát az ablakba, aztán holnap délután még megyünk át a szomszédba is egy záró Mikulás buliba, úgyhogy már annyi Mikulást látott, hogy csak na! Kép

Nagyon örülnék, ha jelentkezne az Évi!!! Én vhová elkavartam anno az elérhetőségét. Kép

Ilang hogy van? Meggyógyult már?
Sulid?
Tali vmikor a jövő héten esetleg? Kép Hétfő kivételével jónak tűnik... Kép

Szerencsére az autós pasi azóta nem jelentkezett, nagyon remélem, ez így is fog maradni!
Kari ajándékokkal hogy állsz?

Hm... filózom, még mi minden történ velem ezalatt a pár nap alatt... hát, egy migrént leszámítva szerencsére semmi különös. Kép
Zsanett mostmár az egész nappalt kint tölti, max. néha belóg egy fél órára, de összességében már kint van mindig, csak este jön be. Sztem az éjszakákat még bent fogja tölteni egy darabig, még nem hagynám kint, sajnos a mai világban semmi sem egy életbiztosítás. Kép

Hát, most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Kép

Légy jó!
pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Tündér, Tündér merre jársz?
Tessék jelentkezni! Látod, most te tűntél el. Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Hahó!

Holnap vizsgázom, csak a mai és tegnapi napom volt. Még nem fejeztem be, ezért robogok is.

Pusza,
Tündér

A hétvégén tuti nem tudok jönni, max a jövöhéten! Ti jól vagytok?
tündér
 
 


Szia!

Holnapra sok drukk!!!! Ügyi légy!!!! +++++++

Én hétfőn szóbelizek, nekem sem lesz rá sok időm. Holnap kezdek foglalkozni az anyaggal...

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Halihó!

Most neked mennek a drukkok holnapra ügyi légy!

A vizsgám eredményét még nem tudom, majd talán pénteken. Jövö vasárnap még van egy vizsgám, aztán idénre befejezem már mert elegem van...
Majd januárban folytatom. Ilangocska még mindig Szegeden van, csütörtökön megyek érte, hurrrrráá már van autópálya!!!!Kép Így gyorsabban leérekKép

Nagyon hinyzik már a kis öleléseKép

Remélem amúgy jól vagytok. Karácsonyi hangulatom nuku, majd talán az uccsó héten lesz időm takarítani, főzni, készülődni.

Na megyek.

Puszi és holnapra mennek a drukkok!

Tündér
tündér
 
 


Na halihó!

A pénteki vizsgám 4-es lett, meg egy másik beadott dogámat is elfogadták így már 3 jegyem megvan. Ma is beküldtem egy dogát, meg már bent van egy másik is, meg megyek vasárnap vizsgázni is, úgyhogy ha jól zárom az évet a 16-ból 6 jegyet meg is szereztem így cirka másfél hónap alattKépKépKép

Na nem zavargok itt megyek vacsit gyártani, mert nemsoká jön ApacukaKép Azért jó így kettecskézni egy kicsitKép

Majd írj, hogy sikerült a vizsgád!

Pusza
Tündér
tündér
 
 


Szia!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem írtam, de ilyen még nem is nagyon volt, amit a mostani hétvégén műveltem. Komolyan, reggel felkeltem és éjjel 11-ig tanultam szombaton, vasárnap reggel ismét tanulás hétfő éjjel 1-ig, majd kelés 1/2 5-kor, tanulás és reggel 1/2 8-kor már bent voltam vizsgázni a suliban. Délutánra teljesen padlót fogtam, nagyon kifáradtam. De legalább 4 lett a vizsgám, úgyhogy gratula magamnak,meg neked is a te 4-esedhez! Kép Meg ahhoz is, hogy 16-ból 6 jegy már megvan. Ügyi vagy! Kép
Vasárnap miből vizsgázol?
Én most fogok kedden vizsgázni újra. Talán ma már végre előveszem a tankönyvet, de most még mindig ki vagyok fáradva, mert eléggé leszívott ez az elmúlt pár nap. És a Harry Potterről is lecsúsztam miatta, mert volt szombat estére két jegyünk rá, de nem tudtunk elmenni, mert annyira rosszul álltam az anyaggal, hogy nem mertem kockáztatni. Vmit vmiért. Kép

Ilang hogy van? Holnap mész érte akkor?

Karácsonyi hangulatom nekem sincsen nagyon, vhogy az utóbbi időben nem jön össze ez a nagy karácsonyi feeling. Nem tudom,miért. Talán ha szép nagy hó lenne, lehet, hogy más lenne a helyzet. De pénteken ne essen, mert akkor megyek suliba és nem díjazom a hóláncos körülményeket. Kép

Mi már megvettünk Noncsinak mindent, sztem elég jól sikerült vásárolnunk, remélem, úgy két hónapig el fogja magát foglalni a játékokkal. Kép

Az autós pasi azóta nem jelentkezett, nagyon örülök neki, remélem, kölcsönösen elfelejthetjük egymást örökre.

Képzeld, most pénteken lesz az utolsó előadásom a suliban. Több már nem lesz... már csak 3 vizsgám van hátra és utána koncentrálhatok a szakdogára és az államvizsgára. Olyan fura... úgy érzem, hogy megint lezárul majd egy korszak. Azért szerettem odajárni. Jó volt péntekenként ökörködni a többiekkel, kár, hogy ez megszűnik. De mondjuk ahhoz nem érzek magamban most elég energiát, hogy belevágjak egy új suliba. Meg mondjuk még a diplomámhoz kéne is csinálni egy nyelvvizsgát, szóval azért annyira nem kell még azon filóznom, hogy új suli, vagy bármi más.

Noncsit most letettem aludni, lehet, hogy később én is le fogok pihizni egy picikét.

Légy jó, aztán vasárnapra drukk neked!!! Nekem meg keddre. Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Na halihó!

Képzeld nem mentem vasárnap, mert teljesen lemerültem már, elegem van. Áttettem a vizsgát január 7-re.
Holnap céges karácsony lesz, Anyum jön vigyázni a kiscsajra. Voltam érte csütörtökön, nagyon örült nekem, aztán meg itthon az Apájának isKép

Az akaratossága megmaradtKép Rengeteg dolgom van még, megyek mert be kell még cuccolnom a kocsiból a sok szajrét, meg el is kezdek csomagolni.

Tölünk Ilang nem kap sokmindent, nem szeretném ha csak azért várná a karácsonyt, mert kap egy halom drága ajándékot. Persze kap könyvet, gyurmát, ruhát, de nem sokmindent. Úgyis a család elhalmozza majdKép Ez most nem ellened szól, nehogy félreértsd, csak ezt mi így gondoljuk.

Szurkolok holnapra a vizsgához! De jó Neked, hogy túl leszel rajta és vége ennek a szenvedésnek! Nem baj már nekem sincs sok, csak 10 hónapKép

Tényleg megyek légy jó és ügyi holnap!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Szia!

Tündér, csak annyit, mert sztem én is félreérthető voltam: nem kap sok ajándékot Noémi, sőt. Inkább úgy értettem, hogy jól sikerült vásárolni, olyan dolgokat vettünk neki, ami (talán) sokáig le fogja foglalni és nem egy napig lesz csak izgalmas neki. Összesen tőlünk 4 ajándékot kap. Ebből az egyik egy kiskonyha, amit már rég szerettünk volna neki venni, mert állandóan főz stb. A másik érdekesebb pedig egy távirányítós autó+pálya, eksönös volt a Corában 2e Ft volt asszem. A mási kettő semmi extra: egy babakocsi babával (mert a régi tönkrement - ez sem márkás, szóval semmi flanc) és egy játékporszívó, mert állandóan porszívózna. Ennyi. Szóval én sem mennyiségre gondoltam, hanem arra, hogy remélem, jól választottunk és szívesen fog játszani hosszú távon ezekkel.

Holnap vizsga. Nekem meg migrénem van... Kép

pusza:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Szeva!

Bocsi, bocsi, nem úgy gondoltam, nehogy megharagudj ám! A kiskonyha nálunk is lesz (Kláriék tól kap- tudod Gazsi anyujáék), ez úgy látszik nagy slágerKép

Tényleg akartam kérdezni, hogy nem tudsz vkinél eladó, vagy elajándékozandó kis cirmos cicát? Olyan hagyományos szürke-fehér kiscicát?

Migrén: nekem is mostanában sürün van, de ebben most az ünnepnapjaim is közrejátszanak...Kép

Nagyon ügyi legyél holnap, drukkolok ezerrel!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszika
Tündér
tündér
 
 


Tündér, kiscicákat tudok ajánlani: www.zoldmagazin.com
Nagyon sok cicmicc keres gazdit. Én ismerem őket (mármint aki csinálja az oldalt), csak ajánlani tudom!

Migrén: nekem is elég sűrűn van az utóbbi időben, nem tudom, miért...

pusza

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Egy a sok közül... Kép


Kidobott kiscica sürgősen gazdit keres!
Sürgősen gazdit keres a képen látható, cirmos kandúr kiscica. Jóltápláltan, egészségesen a szakadó havasesőben az erdő szélén tették ki testvérével; egy fára húzódva hangos nyávogással próbáltak segítséget hívni. Kb. 9-10 hetes, szobatiszta, mindenevő, játékos, aranyos. Nagyon szeretné már megismerni igazi gazdiját, akinek otthonába sok vidámságot, boldogságot, ragaszkodást - a szeretet melegségét vinné. Jelenleg egy telep dolgozói rejtegetik egy használaton kívüli vécében, de ezt már csak pár napig tudják megtenni, mivel a karácsonyi szabadság alatt az épületet lezárják, így a kiscica utcára kerül. Érdeklődni lehet: 06/30/311-5326, laszlo.kapas@axelero.hu

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Sziasztok!

Tündér!
neked írtam mailt de lehet rossz helyre?
Mindegy most ide is megírom hogy amíg kerestem a lakáskulcsomat a Kata macis autójában a ti kupakotokat találtam megKép Szóval meg van eltettem a találkozásigKép))

Mi már karácsony ügyileg teljesen kivagyunk. Sok pénzt költöttünk és nem vettünk sok mindent. Nálunk már rövid a kívánság lista de annál pénzesebb. Minden esetre remélem mindenki örülni fog az ajándékának...
Most jut eszembe Tündér kibontottátok a meglepetésünket?

Egyébként egy ideje nem beteg senki, úgy tűnik Kata is kezd hozzáedződni a télhez a hideghez a betegségekhez...ami jó.
Sokat változott és nőt. De igazából a 14 hónapjával még eléggé baba. Akaratlanul is hasonlítom a korosztályához, a húgom kislányához , igaz nem tud még annyi mindent mint Õ ilyen idősen de nem bánom....

Tegnap azon gondolkodtam mi a jobb aztán rájöttem hogy Katának így nagyon jó. Történt ugyan is hogy az emeleti előtérbe végre megcsináltuk a gardrób szekrényt. A nagyok amikor hazaértek a suliból úgy döntöttek felavatják és bújócskázni kezdtek.
Mi is Katával az emeleten voltunk és tudjátok mit csinált: nem a húgomhoz ment hanem a bújóhoz mindig és jól elárulta ki hová bújik. Aztán a nagyok kicselezték, egyik szobába bevitték és ők meg valamelyik másik helységbe elbújtak...de hogy hogy nem kata mindig tudta hol a bújó.
Tamás kérdezte tőle -Hol az Andi? Õ meg szépen odatotyogott és vigyorogva megmutatta. Kémcsajszi lettKép)
Később meg Tamás Toldit tanult a nappaliban fenhangon. Kata meg ült mellette és hallgatta.Néha beleszólt de nagyon figyelt. Amikor meg otthagyta volna Tamást az utána szólt hogy Tanulj Kata mert tinó lesz belőled

Na ezt csak azért írtam le mert annyira tetszett és megnyugodtam, hogy fejlődik ez a gyerek, csak nem tudatos tanítással, hanem csak úgy...Zoli szerint így fog 4 évesen írni ez a picúr..

Mindkettőtöknek kellemes ünnepeket szeretnék kívánni és egy kis pihenést
Bea
20180827120929
 
 


Halihó!

Chrissy!
Köszi, köszi rajta vagyunk a cica-témán, a Nagyapómnak kellene nagyon. Csak házicica jöhet szóba, olyan akit ezzel megmenthetünk. A neme mindegy, az a lényeg, hogy a nagyapó ne legyen egyedül és egy cicus is jól járjon.Kép

Bea!
Az ajándékot még nem bontottuk ki, azt mondtad, ne tegyük karácsonyigKép Így eddig ehhez tartottuk magunkatKép Baj? Mail-edet megkaptam, de a géphez nem nagyon jutottam, csak most. Köszi a képeket is!Kép Kata sztem csúcsszuperul fejlödik, két nagy tesó mellett ez szinte garantált. Amúgy meg tudod jól, hogy nincs két egyforma baba, nem kell hasonlítgatniKép Sztem egy 14 hós "kisgyerek" még igenis baba, Ilang is ilyen voltKép KémcsajKépKépKép

Képzeljétek hétfő óta úton voltunk a városban, totál elfáradtunk én is, a gyerek is. Ma is mennünk kell már elöre rosszul vagyokKépKép

Tegnap este volt a céges karácsonyi bulink, tök jól sikerült, bowlingoztunk, fáj is a kezem rendesenKép A Mammutban voltunk 1000 Ft-ot fizettem a parkolásért, azt hittem rosszul látokKép Na sebaj évente egyszer van karácsonyKép

Ajándékozás nagyjából kész, csomágolás sehol, piszok van, a kaját még meg se vettük, szal nem állunk éppen jól, de nem parázok megfogadtam!!!!!Kép

Megyek is, mert mennünk kell a mai napi túránkra!

Nagyon boldog karácsonyt nektek!!

Sok puszika
Tündér
tündér
 
 


SZiasztok!

Csak beugrottam egy kis jó kívánságra!Kép

Boldog, békés és szép karácsonyt kívánok Nektek!

Kép

Sok puszi,

Tündér
tündér
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?