Új privát üzeneted érkezett!

Megint: Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Ez a kép ma készült:Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


szia Cat!Kép

Gyönyörű a kisfiad, már láccik, hogy vasgyúró lesz!Kép Gratulálok! Akkor ezek szerint nem az első szülés a legnehezebb?
Fény
fény
 
 

 
 

Sziasztok
Még én is élek....Marci szerencsére meggyógyult, így hétfőtől megy bölcsibe. A lakásfelújítást is befejeztem , bár még van egy kis csinosítani való. Elkezdtem a konyhába képeket gyártani, de még csak az alpozásig jutottam. Csak ilyen kék-sárga kombinációt csinálok, csak olyan egyszerűt. Már teljesen elszokott a kezem a szalvétázástól.

catKép
Ez a kisfiú egy gyönyörűség! A szemén látszik, hogy milyen huncutKép

FényKép
Kóstóltatok még valamit? Vagy csak szépen lassan?

PankaKép
Már el is felejtettük a cumisüveget. De jó, hogy mondtad! Pont hiány van megint belőle itthon és kapni sem lehet ilyet. Gábor remélem el tud menni érte valamelyik napKép
A ruhácskát amit kinéztem már el is vitték szerintem, mert nincs a képek között.

MarikaKép
Drukkolok, hogy a fütyike ott is maradjon!Kép

RitaKép
Üdvi itt, gyere nyugodtan, szívesen látunkKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!!

Én is olvasgatok, de mostanában semmi izgalmas nem történt velünk. Ha csak az nem, hogy az egész család köhög.

CatKép
NAgyon édi, kis formás a kisfiad! Lányok nem féltékenyek?

RitaKép
Üdv. itt! Az unokatesóm is Kádárnál fog szülni, épp a napokban volt nála az első vizsgálaton, még csak 8 hetes.

MarikaKép
Gratula a fütyishez!!KépKép Dobhatnál egy mailt!
4d-s UH-ról nincs kedved képet mutatni??Kép

KrisztaKép
Még mindig nincs net? Jó lenne már dumálni msn-en! Jól esett, hogy hiányoltál!


Lányok, én már most elkezdtem a gyűjtögetést karácsonyra, mert nem akarok abba a hibába esni, hogy dec. 22-én még senkinek nincs ajándék! Igaz, még most sem vásároltam, de a fejemben már sorakoznak az ötletek!Kép
Aztán a végén addig agyalok, hogy megint lecsúszok.....!!!KépKép

Puszi mindenkinek!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Először is betegeknek jobbulástKép!

Jó régen nem tudtam benézni, de lassan kész lesz a lakás. Jövő héten talán már költözhetünk is.

Minket is elért a hasmenés, de fél ill. egy napig tartott és láz nem volt hozzá. Ha nem hallottam volna, hogy ilyen járvány van fel se tűnt volna. Sajnos Matyi viszont sorozatbalesetet szenvedett: 3 hete orra esett, borzasztóan feldagadt és bekékült, GYEK, röntgen, fül-orr-gégész, szerencsére nem tört el, csak egy hétig nem fújhatta ki az orrát, aztán az ajtót rántotta rá a lábára, ami feltépte a körmét, majd pár nappal később elesett a küszöbben és ugyanazt a lábujját ütötte be. Így a múlt héten nem ment oviba, egyszerűen két napig nem mertem cipőt húzni rá.

Rita!
Üdvözöllek, gyere gyakranKép!

Ági!
Én nem tudom ment-e az MSN, nem nagyon kapcsoltam be a gépet. De amikor bekapcsoltam nem tűnt fel semmi hiba.
A 3. fogacska később jön, mint a negyedik szabályos esetben. És nálunk jó nagy szenvedés kísérte/kíséri. Már hónapok óta bújik, de végre az utolsónál járunk. Persze gyereke válogatja, Matyi könnyebben kinövesztette, mint Gerda.

Fény!
Hanna milyen nagyot nőttKép!
A kád bent van már? A miénk igen, hab van alatta. Bár volt egy kis(?) gubanc, de most már jó. Még egy kicsit kell fugázni a radiátor mögött és beszerelni a dolgokat (mosdó, WC). Meg lefesteni az összefröcskölt falat. És kitakarítani... Na, meg a konyhabútor... És eldönteni, hogy legyen-e páraelszívó vagy ne... Asszem ez utóbbi a legnehezebb.
Gerda 22 hónapos és többnyire még mindig felébred éjszaka. Esetleg többször is. Tudom, ez nem nagy vigasz, de idővel elmúlik az ébredezés. Matyinál is elmúlt. Egyszerűen meg kell rá érni. A védőnőnek meg nem mesélem, mert nekik hivatalból azt kell mondaniuk, hogy ez így nem mehet tovább.

Cat!
Nagyon szép kisfiad vanKép!

Marika!
Én ezt az AFP ügyet nem értem. Mi évek óta még aznap megcsináljuk mindig. Egyszerűen érthetetlen, miért kell a kismamáknak napokat, heteket várniuk rá. Ez is egy az egészségügy rejtélyei közül.
Az iskolában mit szóltak? Meddig dolgozol még?
Végül milyen porszívót vettél? Az enyém is ki akar múlni a felújításban (lerakódott benne a fugapor), úúúúgy szeretnék egy újat.

Felébredt Gerda, mindenkinek szép napot!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy már nem is emlékeztek rám, olyan régen írtam ide a topikba.Kép

Sajnos most mi is betegek vagyunk. Lóránt most először fázott meg és ezt mindketten nehezen viseljük. De már a végén vagyunk, hamarosan kutya baja. Ezt az étvágyából lehet lemérni, mert többet eszik, mint a betegség előtt. Szerencsére láza nem volt, csak orrfolyás és köhögés.

Íme egy fénykép a fiatalemberről:

Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Ha már itt vagyok, egy kérdés.
Hogy lehet a gyereket rávenni, hogy ne vegye le a cipőt a lábáról fél másodperccel azután, hogy ráadtam? Kép Lóri imádja a cipőt levenni és megrágni. Néha úgy megyünk sétálni, hogy harisny+zokni+plédbe csavarás.
Cellux?

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Lányok, mindenkinek köszi a szíves fogadtatást.

Cat!
Nagyon édi a kisfiad!

Marika!
Nekem is nagyon hamar meglett az afp-m. A fő, hogy jó az eredmény.

Ditta!
Már én is elkezdtem a károcsonyi ajándék vásárlást. Így pocakosan nem szertném az utólsó tömeginvánziós hetekre hagyni.

Dodus!
Remélem már jobban van a pici fiad.

Betti!
Hol van az új kéglitek? A költözés miatt nem írígyellek.

Koda!
Ilyen ügyes vagy szalvéta technika fronton?

Mindenkinek üdv:

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


sziasztok!

Kriszta
tönkrement a telcsim, benne az ÖSSZES telefonszám elszállt (mert nem káráátyán voltak KépKépKépKép )
így a Tied sincs meg, nem tudlak hívni. pedig Miskolcon néha néha előfordulunk.

Rita
Üdv itt Kép
De ügyi vagy, hogy elkezdted a karácsonyi vásárolgatást. mondjuk gyerekkel sem jó az utsó pill-ra hagyni, de .. nem tudom még mikor oldjuk meg! nekem még csak az agyam forog. rengeteg ötletet (csupa SK!!) találtm egy fórumon, most épp azon dolgozom, hogy felrakom az oldalamra.
Nálatok vannak már választott nevek?
Esetleg Te is kreatívkodsz néha? szalvéta - miegyéb?

Marika
Érdekes, nálunk is így volt Kép a fiúnevet tutira tudtam, lánynévből meg volt egy a4-es oldalnyi Kép
csak nálunk meg tuti volt, hogy kislányKép

Cat
Pedig a képeken Õ is igazán nyugis babának látszik Kép nagyon édes Babuci Kép !

Dodus
Akkor jobbulást Nektek!
No nem semmi kis vigyori ez a fiú KépKép ARi!! Kép
Cipő : nincs 5letem! de mindenképpen fúzőssel próbálkozz!
Cipőrágás: sajnos ismerős.. nálunk is nagyon sokáig napirenden volt. Pláne amikor a mi papucsinkat kapta a szájába. Lassan sikerül leszoktatni a cipő-papucsfüggőségről Kép

közben "alkottam " is, ha valakinek kedve támadna nézelődni:

http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=10
innen 5 db kép - narancsos : két kép és egy kaspó több oldalról fotózva.

újabb szilva :
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=16

szárított - préselt levelek:
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=17

katicák:
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=18

az első fémre történő darab :
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=19

ez is egy kaspó, élőben nem ilyen vakító rózsaszín....
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=20

maci
http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=552537&index=21

delice
 
 



Helló!

Delice, nagyon szépek a szalvétás műveid. A macis és a narancsos alapját milyen formába öntötted ki? Ötletes.Kép
Csak egy tipp: én az akasztót mindig lentebb teszem, hogy ne látszódjon ki a kép tetején, mert ha felakasztjuk a falra és a szög beütése nem sikerül valami jól, netalántán lejön a festékKép, akkor nem látszik.
A papucs nálunk is nagy kedvenc, a lábtörlővel együtt.Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Delice!

Nagyon ügyi vagy, fantasztikusan jók a műveid!
Én sajna nem vagyok ilyen kreatív.
Illetve a kreativitásomat álltalában a konyhában élem ki, elég sok nálunk a vendégeskedés + magunkra is általában minden nap főzök.
Most adventinaptárt fogok csinálni, a gyerekeim imádják, már kb 5 éve hagyomány náluk. Volt olyan év, amikor tojástálcát csináltam meg 24 fakkosra, bevontam piros papírraal és körcímkékkel, számoztam meg. Minden nap egyet kellett beszakítaniuk.
Két éve pedig kis csomagocskákat készítek, a gyerekeim nevével és a nappal ellátva. Felkötözöm őket a lépcsőkorlátra. A gyerekek alig várják minden reggel, hogy kibontsák.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Ha a cipővel elbír, a cellux sem lenne problémaKép! Gerda is húzgálta a cipőjét, elég stresszes volt a séta, fél szemmel mindig azt néztem nem hagytuk-e még el. Aztán vettem egy olyan bélelt nadrágot, aminek lábafeje is volt, és nem húztunk cipőt a sétához (nem is fért volna). Szerintem, ha végig a kocsiban ül, lehet cipő nélkül, plédbe csavarva.

Rita!
A Földes mögé költözünk.
Én is tervezem, hogy csinálok adventi naptárat. Ez a tojástartós jó ötlet, gondolom gyorsan kész is van. Ha nem lesz túl sok időm, kipróbálom. Eddig arra gondoltam, hogy filcből csinálok kis csomagokat (de lassan összecsapnak a fejem felett a hullámok). És miket tettél a csomagokba?

Ági!
Szépek a műveidKép! Nekem a szilvás tetszik a legjobban. A korábbiakat nem láttam. A honlapon fent vannak?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Dodus
Mindenféle műanyag edénykébe öntök, amit a spájzból, konyhából vadásztam elő. az is ezek közül való.
köszi a tippet, lehet megpróbálom majd beljebb tenni az akasztót. legalább egy kicsivel Kép

Rita
Köszi Kép aranyos vagy!
apropó konyha! Kép

CSAJOK Kép olyan kuglófot sütöttem tegnapelőtt! KépKép:
Mmmmmmmmmmmmmm Kép
ha valaki megóhajtja, begépelhetem a receptet.

Betti
a www.csernatony.uw.hu - oldalon fenn van az összes decoupage Kép

puszi

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Ági!

Én kérném a kuglóf receptet. Nem rég kaptam egy szilikonos kuglófformát, abba kipróbálnám.

Köszi: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen kilábaltunk a betegségből, bár még Beni mindig nem tökéletes, egyszer jobban van utána meg visszaesik, de szerencsére Molli nem kapta el (kopp-kopp)Kép

Tegnap nagy nap volt az életünkben, Molli végre hasrafordultKépKép Visszafele még nem megy neki, de azért ez már haladásKép
Múlt héten volt fél éves: 9400g és 72cm. Mi is elkezdtük a hozzátápit, már túl vagyunk egy hét almán és egy hét őszibarackon. Szerencsére eddig mindkettő ízlett neki nagyon.

És ugye dicsekedhetek egy kicsit? Kaptam egy autótKép, úgy örülök neki, mostmár sokkal egyszerűbb lesz az életemKép Na nem kell valami nagy drágára gondolni, egy 15 éves Opel Kadett, de az enyémKép és ami a lényeg, hogy automata váltósKép Úgyhogy mostmár jobb lesz ha vigyáztokKép

KrisztaKép
Átalakítással hogy álltok?

GyöngyöskeKép
Uh-on minden ok volt?
Voltatok már az új játszón? Laci ma akarta elvinni Benit, de nem jött össze, talán majd holnap.
Én 4D-re nem adnék ki pénzt Miskolcon.Kép

RitaKép
Én még nem is üdvözöltelek. Üdv (újra?) itt.Kép Te már írogattál ide akkor is mikor indult a topic, nem? Akkor még a Martintelepen laktatok ha jól emlékszem.
Gratu a 3. pocaklakóhoz.Mikorra vagy kiírva?
Nem szeretnél bekerülni a táblázatunkba?
Én is gondolkodom nagyon az adventi naptáron, talán már értékelné Beni, csak lenne egy kicsit több időm hozzáKép

MarikaKép
Kis fütyishez nagy-nagy gratula.Kép
Kleopátra ház Pesten van?

FényKép
Hogy haladtok a hozzátápival?Kép

CatKép
Nagyon édes Roli. Ha időd engedi gyere és írj.Kép

KodaKép
Lakásról képek?Kép
Várjuk Gábort a cumisüvegértKép Vagy vasárnap a börzén egy átadás?Kép

DittaKép
Köhögtök még?
Karácsony: én is mindig eldöntöm ilyenkor (idén isKép), hogy elkezdem megvenni az ajándékokat, de mindig addig hezitálok azon, hogy kinek mit kéne venni, hogy az utolsó pillanatra marad.

BettiKép
Költözés miatt nem irigyellek. Vagy már elkezdted apránként?

DodusKép
Már épp hiányoltalak itt magambanKép
Lóri nagyon édes, és szerintem tiszta anyjaKép
Cipő ügyben sajna nem tudok segíteni, Beni nem volt ilyen, Mollinál meg még csak tutyit hordunk, de azt állandóan el akarjuk hagyniKép

ÁgiKép
Átküldjem Kriszta számát?
Ötleteket ha felraktad az oldaladra szóljálKép
Szupik az újabb alkotások is. Látom már van pasztellkrétád isKép
Láttam, hogy nyertetek az FP fotópályázaton, gratu hozzáKép
Kuglófrecept jöhetKép

ZsuzsaKép
Régen írtál, jól vagytok, ugye minden ok?

LányokKép
Barátnőm keres valakit a vasárnapi börzére árulni. Esetleg nem tudtok valakit akit érdekelhet?
Egyébként hozott megint ruhákat, nagyon szupik, én már láttamKép majd hétfőn teszi fel a netre azokat amik megmaradtak.

Mindjárt dobok egy táblázatot, már nem is emlékszem rá, hogy mikor raktam fel.Kép

És egy kép a két gézengúzomrólKép
Kép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


És akkor a táblázatKép
Kép
Kép
P.

Hoppá, most vettem észre, hogy ez nem a legfrissebb, ebben még nincs benne Cat Rolija, legközelebbre frissítem.
Másnál minden adat ok?Kép

panka
 
 



Felrakom ide is, hátha....Kép

Vettem Mollinak Next harisnyanacit, de sajna kicsi lett rá.Kép Továbbadnám annyiért amennyiért én vettem.
6-12hós, teljesen új, nagyon jó pihe-puha, nem az a szúrós, megvan a csomagolása is,
2.400Ft/2db
Kép
P.

panka
 
 


Sziasztok!

Ritaa!
Üdv a miskolci csapatban. Igen én is a 3. babámat várom tavaszra. Én a Semmelweisben fogok szülni, a dokim is változatlan.

Marika!
Gratulálok a kisfiúhoz!

Cat!
Gratulálok! Nagyon szép a kisfiad. A lányok gondolom pesztrálnák. Kép

Koda!
Akkor most már meggyógyultatok? Marciról és a lakásfelújításról képek? Új játszón voltunk, nos némely játékhoz még igencsak kicsik, és nagyon nem tetszik, hogy nincs körbekerítve...

Ditta!
Karácsonyra remek kis táblázatot készítettem, kiket fogunk megajándékozni, és ami eszünkbejut, odaírjuk. Gyűlnek az ötletek jócskán. Kép
Mikulásra 10 miku csomagot kell készítenem. Idén piros polár anyagból varrom (azt ugye szegni sem kell), és sötétzöld szalaggal fogom átkötni, mindegyikre 1-1 fenyőtobozzal.

Delice!
Kicsilányod már nem is olyan kicsi! Rohan az idő!

Dodus!
Magasszárú cipő esetleg? Az a vigyorgós fotó nagyon csibészes.Kép

És a lényeg. Ma voltam UH-n és nagyon úgytűnik, hogy kisöcsi van a pocakomban. Azért még hideg vizet nem iszunk rá, de nagyon biztosan mondta a doki.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Panka!

Nálam az életkor hibádzik. Hiába, napról napra fiatalabb vagyok.Kép Lécci javítsd. Köszi
neva
 
 


Sziasztok!

Most vettem észre, hogy alul kibújt Molli első fogacskájának a hegyeKépKépKép Azt még nem tudom, hogy a jobb e avagy a bal, még nem hagyta megnézniKép

Jó éjt!

Panka

panka
 
 


Sziasztok! Ma hivtak fel a figyelmemet erre a topicra, mert eddig csak a babaszobat bongesztem.
Egy lassan (nov. 29-en) 1 eves kislany anyukaja vagyok, 28 eves, a Bársony Jánoson lakunk.
En is hallottam a borzerol, nekunk kozel van, megnezem..... Az ITC-s nem volt nagy durranas, de hatha....

Gyonyoruek a babaitok, kicsik es nagyobbacskak egyarant...
Ha lesz idom, megnezem a muveiteket is, es igyekszem majd eligazodni a nevek kozott.

Ti hova viszitek ilyen hamar sotetedos idoben a gyerekeket du.?

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok Lányok!

Angelika, Rita üdv itt közöttünk!

Cat!
Tündér mackó! Nagyon édes pofa! Olyan kispasis! Kép

Marika!
Bence névvel csak óvatosan! Kép Ismerek pár Bencét! A név kötelez! Azaz csintalanok, rakoncátlanok, örökmozgók! Kép

Panka!
Köszi az érdeklődést! Haladunk!
Most Apa drága fog totál kikészülni, mert hajnalokig fest. A kőműves jól elrontotta a burkolást. Amiért nem kért pénzt így maradt másra! Kép
Kicsit ki van már a család! Én tegnap jutottam el oda, hogy elegem van amikor két kört mentem a lakásban, mert nem találtam egy vágódeszkát a kenyérnek! Kép

Karácsony: lista készen van. Beszerzés megtörtént. Várom a csomagot és kezdem a készítést! Kép Na lehet, hogy ez fog 24-n estéig csúszni! Kép Pár éve hagyomány, hogy készítek ajándékot. A gyerekek kapnak "vásároltat".

Ági!
Mi újság? Számom az MM oldalon! Tudod!

Vezetékes: hát... Kész vagyok! Egy számlázási dolog miatt már májusban meg kellett volna szűnnie a vonalunknak. Na ezt most vették észre miután mi telefonáltunk nekik! Erre egyirányúsították, most pedig kikötötték! Az anyukájuk valagát! Most várom, hogy megcsinálják! Kép

Most megyek mert ezer dolgom van!

Millió pusza!

Régió: ha valakinek van kártyája, új módi van. Kereskedlmi mennyiségben kell vásárolni! Ez mennyit jelent? Nem tudom! Én akkor éppen 3-3 hangszert vettem! Kép

Tsók!
k
kriszta13
 
 


Hahó mindenki!

Szóval 10-én kibújt Hanna kis fogacskája, mindkettő kinn van, csak az egyik jobbanKép)
(Október 29-én volt 5 hónapos!)
A gyerekorvos azt mondta, hogy kb. 1 hónappal tart előrébb mozgásban, már 4 hónaposan hasra fordult, két héttel később vissza. Kúszik a játékok után, és két napja megfogta a lába ujjacskáit isKép
Kaja: krumplifőzelékkel kezdtünk, persze előtte ment egy kis baracklé, reszelt alma, banán,, szóval a krumpli nem ment magában, nem ment anyatejjel sem, most sárgarépa pürével úgy tűnik, jobban csúszikKép
Mostanában kezd leszokni az éccakai evészetről,de vannak napok, amikor felébred hajnal 1-kor, 3-kor, eszik, és utána reggel 9-10-ig durmol. Ma pl.éjfél előtt evett valamivel, és hatig aludt. Szóval változó.

Lakás. Megvan a kád végre, jövő héten szerelik fel a villanyszerelők, amiket kell, utána jönnek a gépészek, és utána beköltözhetünk. Igaz, konyhabútor még nincs, de majd átmenetileg kitalálunk valamit.
Mindenesetre kezdjük látni a fényt az alagút végénKép
Én még nem tudom, mi lesz a karácsonnyal, igazság szerint annyira le vagyunk gatyásodva anyagilag, hogy nagyon szerény, jelképes ajándékozás lesz csak. Persze Hannának nem, nem mintha ő ezt már annyira tudná értékelniKép
Irígylem a kreatívokat, egy saját kezűleg készített ajándék mindig kedvesebb...de sajnos én nagyon ügyetlen vagyok ilyen térenKép
Valaki kérdezte, hogy hova visszük sötétedés után a piciket, hát én újabban délelőtt, vagy rögtön ebéd után megyek ki vele, bár a belvárosban lehet még este sétálni, ki van világítva miegymás. Csak kicsit zajos.
No megyek, elkészítem a leányzó ebédjétKép
Szép napot!
Fény
fény
 
 


Sziasztok lányok!

A Hp oldalán ingyenes képelőhívásra van lehetőség!
Bea
nyuszkó2
 
 



sziasztok!

úúúúúgy szeretem, amikor ennyi hozzászólás van! KépKép
de tényleg! Kép

Rita&Panka
Kuglóf recept, jön-jön, begépelésre vár Kép

Panka
Annyira édes s két csemete együtt. Tisztára ennivalóak. Kép
Köszi a gratulációt. Holnap megyünk átvenni az ajándékot...

Panka&Akit érdekel! Felraktam az oldalamra (www.csernatony.uw.hu) az adventi naptár, koszorú ötleteket, amiket eddig összegyűjtöttem.
Ha minden igaz a www.csernatony.uw.hu/advent.html címen elérhető már most. Ha ide klikkeltek, a főoldal jön be (nálam) . Be kell másolni a címet! OK?
Kellemes készülődést Mindenkinek az elkövetkezendő időszakra, és remélem találtok hasznos dolgokat az ötletek között KépKép

Kriszta
Emailt köszi, majd írok én is Kép
és a 3-3 hangszer már kereskedelmi mennyiségnek számít??

Fény
Gratuláció a fogacskákhoz Kép (nekünk is szinte egyszerre jöttekKép)

Bea
Engem is érdekelne a link!

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

AngelikaKép
Üdv ittKépKép Gyere gyakran.

KrisztaKép
Csaba ilyen ügyes, hogy bevállalta a festést?

FényKép
Gratula a fogacskákhoz.Kép Nekünk is szerintem hamarosan meglesz a következő.Kép
Már jó sok mindent megkóstoltatokKép
És hova fogtok költözni?

ÁgiKép
Csak nem Pestre kell menni az ajándékért?
Oldalad majd mindjárt megsasolomKép

Többiek, gyertek és írjatokKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


PankaKép

Molli súlygyarapodása elképesztő! Nagyon szépen fejlődik, és aranyosak a bátyjával a képenKép Csak anyatejet kapott eddig? Mert Hanna igen, és nem volt világbajnok hízása...talán most, hogy már főzeléket is kap, hátha beindul..nem mintha sovány lenneKép
A Selyemrétre költözünk, a párom nagyobb lakását újítottuk fel, eddig az enyémben laktunk, de eléggé zsúfoltan vagyunk. Azt hiszem, Te szoktál infókat mondani a biopiacról. Nem tudod, mkor és hol lesz mostanában?

Fény
fény
 
 


FényKép
Igen, csak anyatejet kapott eddigKépKép Most már "csak" fél kg-t hízott egy hónap alattKép 6 hónapos kora előtt pár nappal kezdtük a hozzátápit, már túl vagyunk az almán és az őszibarackon, most majd a meggy jönKép Én a zöldségeket majd csak 7 hós korától akarom adni.
Akkor egész közel fogtok lakni hozzánkKép
Biopiac: minden pénteken van a Tudomány és Technika házánál és minden szombaton pedig Görömbölyön a Sárga Csikó parkolójában.

Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Kriszta13
Koszi az udvozlest, remelem, hamarosan mindenkit be tudok azonositani.

Fény
Ma voltunk Görömbölyön a biopiacon, de szombaton csak liszt, gyumolcsle, pastetomok ilyesmi van. Megkerdeztem, zoldseg inkabb penteken van a Tud. és Technika Házánal. Ne várj sokat, csak pár árus van, de mindent be lehet szerezni.
Kitartast a koltozkodeshez!

Panka
Szepek a gyerekek!!!!

Delice
Nagyon ugyes vagy!!!!
En is gondolkodtam a decuopage-on, de a ferjem lebeszelt, hogy majd nyugdijas koromban lesz igazan idom ra....
Egyebkent mennyibe kerul egy kezdoszett? Ragaszto, ecset, lakk stb. A Metropolban voltam, es oszinten szolva kevesebbre szamitottam es azt hittem vannak kezdoknek kis kiszerelesek...
Nem vagyok egy nagy kezugyes, de neha lenne kedvem pepecselni, csak az a gond, hogy nekem konyvbol nem megy az ilyesmi, en inkabb vizualis tipus vagyok... Na, majd ha nyugdijas leszek....

Szép napot mindenkinek!
angelika27
 
 


Delice
A katicas kis kepek csodaszepek, a macis doboz/tolltarto is szuper! Hogy tanultad meg? Jartal vmi tanfolyamra?
Irtad vhol, hogy Koda meg profibb, mi az oldalanak a cime?

Volt vki a Hermannal szembeni uj jatszoteren? engem kicsit meglepett, hogy meg kerites sincs...
angelika27
 
 


Sziasztok Anyukák,
én eddig a Heves megyei honlapon írogattam, mivel 28 évig ott éltem, csak 4 éve lakunk Mezőnyárádon. A mezőkövesdi topik haldoklik, úgyhogy gondoltam szétnézek itt, ha nem zavarok. Én 2005.04.03-án szültem meg Virág nevű kislányunkat, képeket is láthattok róla ha megnézitek a profilomban. Azt szeretném megkérdezni, hogy Miskolcon szokott-e lenni bababörze és ha igen hol és mikor lesz a következő. Készültem Pestre 19-én, de úgy néz ki nem jön össze. Most ennyit, mert éhes a Mákvirágom.

Maris

Maris
feketemaris
 
 


Szia Maris!
Holnap lesz borze Miskolcon, a Szent Anna templom melletti Kolping házban. En is csak a netrol ertesultem rola, de hatha jo lesz!
8-14-ig tart.
Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!
Ha van idotok nezzetek meg a www.ciposdoboz.hu-t! Jotekonysagi felhivas, de nem penzrol van szo!
Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Panka
Már meg is jöttünk Kép igen, Pestre kellett menni. De megérte, mert egy egész szatyor ajándékot kaptunk. (és a szatyor sem volt egy utolsó - Fisher Price - amúgy mániákus szatyorgyűjtögető vagyok , ezért is jegyeztem meg.) 2 játék + enni-innivaló.
Rebeka egészen jól tűrte az utat, bár szerintem megint megy fel a láza, a fog-dolog miatt.

Mennyi ideig normális a hőemelkedés ill. láz ? Meddig lehet a fogakra fogni??

Tudomány és Technika háza - ez hol van? és a másik említett helyszin?

Angelika
Bocs, hogy még nem is üdvözöltelek Kép Akkor majd most Kép

Kép

Örülök, hogy tetszenek, amiket csinálok Kép
ne hidd, hogy csak nyugdíjasan lesz rá időd. Szerintem butaság.
Nem jártam egyébként tanfolyamra, viszont sokat olvastam róla. Valamint a gyakorlás nagyon fontos.
ilyen kezdőcsomagról az Obi szórólapján olvastam. De nem tudom érdemes-e, vagy inkább külön-külön beszerezni. A Metropol elég drága. A WEidlic udvasban van szintén egy kreaítvbolt, az barátibb KépKép
Kérdezz még nyugodtan (amire tudok) nagyon szivesen válaszolok Kép itt is, emailben is! ( csmaggi@yahoo.co.uk )
http://gportal.hu/portal/kodda/ ez Koda decoupage oldala Kép


Lányok! Valakinek van esetleg fölösleges konzerves doboza(i) , amit amúgy kidobna, decoupálni szeretném őket,c sak az a baj, hogy mi nem nagyon eszünk konzervből semmit Kép

Maris
Neked is

Kép

szerintem nem zavarsz Kép gyere nyugodtan ,és gyakran Kép
bababörze Miskolcon nem túl sűrű jelenség, de mostanában pont lesz (vagy már meg is volt???)
Talán a Többiek többet tudnak....

Ági

delice
 
 


Maris
no látom meg is érkezett a pontos időpont és cím, ezek szerint még nem késtél le Kép

delice
 
 


Sziasztok!

KIBÚJT A 2.Kép Mármint Molli második fogacskájaKép

AngelikaKép
Fotókat mikor láthatunk rólatok? Kép
Szalvétázás nem bonyolult és még idő sem kell hozzá sokKép Ha kell én is szívesen segítek.

MarisKép
Üdv ittKép Gyere gyakran.
Ditta a "szomszédotokban" lakik, Szentistvánon.Kép
Babaruhabörzét már Angelika megírta. Gyertek, nézzétek meg. Kép

ÁgiKép
Én is gyűjtöm a szatyrokatKép Laci legnagyobb bánatára.
Ha a láz mellett nincs semmi más tünet biztos nincs semmi baj, bár a három napos láznál sincs más tünet.
Tudomány és Technika háza: Sportcsarnok, Megyei könyvtár, ezeket tudod? Ezek mellett van.
A Sárga Csikó pedig a Cora mellett. De a Tudomány és Technika házánál szerintebb jobb a piac.
Konzerves doboz ügyeben majd szétnézek.

Holnap kinézünk a börzére, jön valaki?

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Delice
Koszi! Aranyos vagy!Azt modjak, hogy 38-ig hoemelkedes (vegbelben 38,5), de mivel a csecsemok lazgorcskeszsege (remelem, ez ertheto, szovel konnyen lehet lazgorcsuk) nagyobb, en azt javaslom, hogy ejszakara adj a babinak Nurofent, attol tud majd pihenni, es lazas sem lesz.

A masik az, hogy en 38-nal mar vittem a dokihoz es kiderult, hogy a torka is csunya. Igaz, hogy a ferjem haragszik, hogy mindig a dokihoz megyek (hala Istennek Anyukam unokatestvere), de inkabb 10x feleslegesen, mint egyszer komoly bajjal....
Meg fogzaskor nem is igazan lazas, csak hoemelkedese van...
Na, ha ebbol ki tudsz hamozni vmi ertelmeset....
Szerintem ne aggodj, jo a HOMEOPATIAS CHAMOMILLUM ra, vizben feloldva kell beadni a golyocskakat, de a gyogyszertarban elmondjak.

Megprobalok kepet feltolteni, de nem vagyok egy PC guru...
angelika27
 
 


Haaat..
Azt irtak, hogy tul nagy a kepem, marmint a fenykep es csokkentsem a mereteit.... azt hogy kell?????
HELP!! Sőt SOS!!
angelika27
 
 


AngelikaKép
Valamilyen képszerkesztő progiban tudod csökkenteni a képméretet, de ha nem boldogulsz küld át nekem mailben és lekicsinyítem neked.Kép
Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Voltam a bababörzén, mivel Pamacsmami-Krisztával volt egy kis pizniszünk. Kb. 9 árusítót láttam és főleg kisebbeknek való rucikat.

Panka!
Ti hol voltatok 4D-s UH-n? A Semmelweisben lévőről mit hallottál? Nov. 21-én megyünk egyébként a Praxisba, az nekünk annak idején elég meghitt volt. Más tapasztalatom nincs.
Tesós fotók nagyon aranyosak. Kép
Hétfőtől egy évvel idősebb leszek.

Tegnap voltunk színházban a Gőzben c. előadást néztük meg. Az első felvonás végén beszéltük a párommal, hogy vajon mi fog ebből kisülni, de a végére egész jó lett. Csak valahogy olyan kurtán-furcsán vége lett.
Mikor mondtuk a lányoknak, hogy a doktorbácsi úgy látta, hogy kisöccsük lesz, Gyöngy rögtön mondta:
-Anya, van egy javaslatom. Legyen a neve Aladdin. Úgy látszik erről még nem tett le.
A mi névválasztásunk a Zalán jelenleg.

Ma du. 3-tól az Ifúsági Házban Márton napi program, majd 5-től Huzella Péter előadása lesz.

Kellemes vasárnapot!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


sziasztok!

Panka
szatyrok :D:D
A könyvtárat igen, tudom! egyszer remélem eljutunk.

Angelika
Azt hiszem csak a foga volt! Ma eddig semmi gond, és este belopakodtam a szájába, és tényleg kinn van a 10.! De még duzzad 2 helyen. Nemár, hogy mindig lázzal fog járni a fog! Kép
az a homeopátiás bogyó pontosan mire való?
A képedet én is szivesen lekicsinyítem Kép

Gyöngyöske
Aladdin Kép
De jó, hogy Ti színházba jártok, idejét sem tudom mikor voltam!

Következő kategória az oldalamon: karácsonyfa díszek készítése: www.csernatony.uw.hu/diszek.html
és inkább másoljátok be, mert klikkre a főoldal jön be (nálam)!

Ági

delice
 
 


Sziasztok,
köszönöm a köszöntést, igyekszem gyakran jelentkezni. Milyen a a homeopátiás bogyó, légyszi írja le aki már használta. Bár Virág 7,5 hónapos még nincs foga képzeljétek. Remélem azért majd lesz, de addig sem rángatja a cicimet vele. A börzét köszönöm, de sajna most ültem le a géphez, úgyhogy lemaradtam róla.
Nekem egy kengurum lenne eladó, nagyon szupi, jól bevált, főleg a férjem használta és mindketten nagyon élvezték. Virág nem akart felénk fordulva benne lenni, csak úgy, ha mindent látott, vagyis kifelé nezegetett belőle. De sajna már kinőttük. Újonnan 13E volt én 10E-ért szívesen eladnám ha érdekel vkit.
Teszek fel egy képet róla.

MarisKép

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Üdv. itt is, Marcsi!Kép

Írtam "odaát" is!

Lányok, képzeljétek, csütörtökön fogdokinál voltam, és ki kellett húzni a bal felső 1-est!Kép
Tudod Panka, a talin neked mutattam is, milyen "10 perc szünetem" volt két fog között....
Na, ezt szerettem volna korrigáltatni, de mivel már annyira elhalt a fogam, csak így tudta megoldani. Majd a mellette levőket holnap lecsiszolja, és porcelán koronát tesz rá!
Csak addig bírjam ki fogatlanul!
Elég, ha annyit mondok, hogy amikor anyukám, meg a tesóm memglátott, fél óráig röhögtek!KépKép

Amikor jöttem haza a dokitól, géz a számban, szorítva, ráadásul olyan köd volt... Kb. így vezettem:
Kép

PankaKép
Fogakhoz gratula! Tényleg szép súlya van a kiscsajszinak!Kép

GyöngyöskeKép
Ha majd lesz uh képetek, megmutatod, ugye? Tök jó, hogy a lányok után kis fütyis jön!
Neked meg voldog szülinapot!
Kép


ÁgiKép
Mégegyszer köszi a tegnapi "informatika-oktatást"!Kép
A díszeket majd megkukkantom, engem is érdekelne!
Hol szoktál vásárolgatni ilyen kreatív dolgokat?
Mert a hugom jövő héten kezd a Metropolban lévő kreatív hobbi boltban. Nagyon örült, hogy felvették.

AngelikaKép
Üdv. neked is! Látom, Panka már felajánlotta segítséget, de ha bármi gond van a képekkel, én is segítek. Emlékszem annak idején én sem tudtam, a lányok csinálták meg nekem az első fotókat, hogy meg tudjam mutatni.

KrisztaKép
Még mindig nincs neted?

BettiKép
Költözéssel hogy álltok?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

GyöngyöskeKép
Mi is voltunk kint a börzén, én találtam nagyobbakra való ruhákat isKép
AladdinKép Jó névKép
4D-sen mind2× Pesten voltunk a Hattyúházban, nagyon meg voltunk elégedve vele. Itt Mc-on nem igazán tudják kezelni a gépet egyik helyen sem, úgy hallottam, hogy a legjobb a megyeibe menni.
Olyan jó, hogy ennyit járotok színházba. Az én párom nem szeret menniKép
Előre is boldog szülinapot.

ÁgiKép
Biopiacon mit szeretnél venni?
Itt van egy egész jó kis homeós lap: http://home.tvnet.hu/%7Ea3807/index.html

MarisKép
Neked is ajánlom a fenit linketKép Mire lennél kíváncsi a homeobogyóval kapcsolatban?
Lesz börze dec-ben isKép December 4.-én lesz, a hely még nem fix, vagy az ITC, vagy a Sportcsarnok.

DittaKép
Felovastam Lacinak is az írásod, jót nevettünk rajtaKép bocsKép

AngelikaKép
Örülök, hogy személyesen is találkoztunk.Kép Pici lányod nagyon aranyosKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Hahó!

És a biopiac hánykor kezdődik és meddig tart? Engem zöldség és gyümilé is érdekelne, bár ez utóbbit tudok abból készíteni, ami még van, alma, körte, banán, narancs...
Isten hozta az újakat!Kép

Nekem a változatosság kedvéért ismét járókára lenne szükségemKép
Ugyanis a nagyiéknál nem nagyon tudjuk Hannát hova tenni, úgyhogy ma elővezettem a témát és meglepően jól fogadták. Ezért keresek -ezúttal mindegy milyen- használt járókát, megvenném reális áron, de ha valaki néhány hónapra kölcsön tudja adni, az még jobb lenne. Egy héten egyszer vagyunk ott néhány órára, tehát nem strapálnánk leKép
Lányok, ez a főzelék evéses dolog hogy van? A háziorvosunk azt mondta, hogy addig ne vezessek be új ízt, amíg tisztességes adagot meg nem eszik belőle. Mások azt ajánlják, hogy 3 naponta váltsak...ahogy Hannát elnézem, hetekig adhatnám neki a krumplit sárgarépával, mire megeszik belőle egyszerre egy normális adagot...nem nagyon van odáig érteKép
szerencsére a gyümölcsök és az ivólevek nagyon mennek, persze szigorúan natúrban, no sugar!
Szóval már 2. napja a krumpli+sütőtökpüré megy, eszegeti, de 2-3 teáskanálnyinál többnem kell neki belőle. Ez azért még nem elég a boldogsághoz...
Eddig úgy csináltam, hogy először csak gyümi. Utána krumpli natúr, majd anyatejjel. Ez nem jött be. Után 3 nap répával, majd 3 nap sütőtökkel, itt tartunk most. De hogyan tovább? Ismét krumpli natúrban? vagy mi a túrót adjak nekiKép))
Bocs, hogy ilyenekkel zaklatlak benneteket, de a védőnőm le sem szar, ezt meg szerintem telefonon nem lehet megbeszélni.Ráadásul a dokim azt mondta: eleve főzelékkel kezdjek, mert a gyümölcs és az ivólé nasi, azt adjam neki tízóraira meg uzsira, de a főzeléket délben kezdjem el...elég liberálisan fogja fel, bár 3 gyerek édesapja, csak tudja, nem?Kép
Mit gondoltok?
Fény
fény
 
 


Szia Fény,
én minden nap mást adtam neki és olyan szuperül bevágott már az elején egy kb 80-90 gr-ot, hogy csak lestem. Amikor 3 kanálnál meg akartam állni hülyének nézett és üvöltött úgyhogy folytattam. Meg is eszik mindent, egyedül a csirkemáj zöldséggel vagy hogyan is van a kecskeméti félébe nem ízlett neki. Bár lehet, hogy az én elméletem nem jó, de nálunk bevált.
Szia Mindenki másnak is. Ha tudtok majd többet a börzéről és hogy hol lesz pontosan légyszi írjátok meg.
köszike
MAris

Maris
feketemaris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?