Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó,remélem a következő talihoz majd mi is csatlakozunk.Sajna én most tiszta nátha vagyok,remélem a csajszika nem kapja el.Megyek is aludni.Jó éjszakát.
szherika
 
 


A lenti (Erikáék felé, a Kölcsey u. sarkán van) játszótér is ugyanúgy nagyobbaknak való, mint a Bezerédi lp-i. Magas a csúszda, a hinta is, nem beülős, hanem ráülős, nincs háttámlája, és van még egy mászóka, ami szintén nem a kicsiké. Úgyhogy csak a homokozó használható számunkra, azért meg nem éri meg olyan messzire menni. Ja, és a környékbeli 11-13 éves nemzedék is ott éli ki magát, köpködnek, káromkodnak, úgyhogy nekem nagyon rossz élmény volt odamenni...
Viszont mostanában szinte kötelező program lett a Duna parti játszó látogatása, tegnap is voltunk, meg talán ma is megyünk, jó lenne, ha végre egyszer már összefutnánk. ?
nikolade
 
 


Sajna,nálunk,már Lili is náthás lett.Nem győzöm porszívózni az orrát.Szóval most rémálom a napom.Hulla vagyok,megyek is megpróbálok aludni,ugyanis éjjel is óránként volt fenn,mert nem kapott rendesen levegőt.Jelentkezem,ha már javulunk.
szherika
 
 

 
 

SziasztokKép

Szombat éjjel hazajöttünk. Nagyon jól sikerült a nyaralás. Olivér nagyon jól viselkedett és bejött neki a görög kajaKép Nem tudjátok, hogy van e már baba klubb a squas klubban? Nyáron bezárt a jó idő miatt. Szeretnénk elmenni, jó lenne ha jönnétek ti is!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok! hála már mi is meggyógyultunk.Az idő megint jó rossz.Van már baba klub,keddenként 10-11 ig.Mult héten volt az első,de mi sem tudtunk menni,a betegség miatt.Gigi,te jártál?Mert mi igen.Lehet,hogy találkoztunk is?
szherika
 
 


ErikaKép

Mi még nem voltunk sose. Egyszer neki indúltunk, de közölték, hogy már jó idő van és már nincs. De én úgy emlékszem, hogy az hétfő délután van! És Judit is hétfőt emlegetett egyszer!

KépKép
gigi28
 
 


Igen,nyár előtt,hétfőn volt,de most átteték keddre.Nekem Lili nagyon élvezte.Amúgy fél óra az egész,de megvan osztva,hogy 10-től a kicsik,fél 11-től pedig a nagyobbak.Szerintem próbáld ki.
szherika
 
 


Halihó!
Mi is hazajöttünk megint! Ma délután valami?
Pusz,
Judit
csut
 
 


Üdv,nektek is itthon.
Minden jól sikerült?
szherika
 
 


JuditKép

Hát ti megint merre csavarogtatok?Kép

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki ezen a héten nagyrészt itthon leszünk, kivéve ma délután és pénteken, mert akkor nekem suli van, vagyis kéthetente egy délután. Két hét nyaralás után még majdnem egy hétig Egerben is voltunk. Most már tényleg találkozni kellene, nem?
ÁLtalában 2 után tududnk kimenni a játszótérre, mert aztán még délután is alvás van, tehát a következő; alvásig, vagy csak estefelé, de az egyre inkább már a sötétségé lesz.
Gigi, nektek jól sikerült a nyaralás?
Egyébként a Mannheim weboldalán hétfő; délután 15.00-17.00 van mint baba-mama klub. Nem tudom mennyire friss az info. Majd én is szeretnék menni, főleg ha rossz lesz az idő...
Hogy vagytok? nem tudom mi történt az ő, vagyis o: betűimmel...
csut
 
 


Sziasztok lányok!Mi voltunk ma a Bóbita clubban,10-11 ig volt.Jó volt,Lili nagyon élvezte.Sok változás nincs a régihez képest.Voltunk kb.15-en.A korosztály eléggé vegyes volt.1-4ig.Jó lenne,ha csatlakoznátok a következőhöz.Milyen suliba jársz?
szherika
 
 


Sziasztok! Most találtam rátok, és ha lehet, csatlakozom, bár egy 13 hónapos, épp járni-beszélni kezdő lyányka és egy 7. hetes terhesség mellett nem tudom, mennyi időm-energiám lesz :-)
Mi 2003 óta lakunk itt, Ligeten - hát, asszem, örök visszavágyó maradok a szülővárosomba...
delfin
 
 


Szia Delfin!
Üdv a csapatban.Ligeten,merre laksz?Én is Ligeti vagyok.
szherika
 
 


Lehet, h. ismerlek is! :-) Tóköz u.
delfin
 
 


Igen?Honnan?Irj már valami bővebbet magadról!!
szherika
 
 


Jaj, nem, most látom, h. neked Lilid van :-) Mi bővebbet, mint a profilomban van? :-)
delfin
 
 


Én a Honvéd u végén lakom.De az anyósom,a Knézits u végén lakik,ő könyvelő.Hová vágysz vissza?Mi a baj,D.Harasztival?Szia:ERIKA
szherika
 
 


JuditKép

Nyaralás nagyon jól sikerült. Mi is szeretnénk menni majd a baba-mama klubba . Majd megnézem én is a honlapot. Én kettő után fogok ráérni mert holnaptól jön a bébiszittyó én meg megyek dolgozni. Bár úgy fogom csinálni, hogy mig itt a Viki (bébiőr) addig fogok főzni, vasalni, takarítani és a fentmaradó időben megyek csak be az irodába. Ha egyáltalán marad időm. De most már tényleg jó lenne végre találkozni. És még Erikával, Delfinnel meg mindenkivel!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


jöttök ma a "klubba"? Én/mi szeretnék/nénk... 10-kor?
csut
 
 


Hello!

Végülis jó volt a baba clubb.Juditt a pénzt odaadtam.Mondta a csajszi,hogy kár hogy mennetek kellet.Legközelebb jöttök,vagy mindig beleesik pont az alvásidőbe?Gigi,te mit dolgozol?

Puszi:ERIKA
szherika
 
 


Szasztok!

Hétfőn mi mennénk a baba klubba! Valaki??

ErikaKép
Könyvelő vagyok. Ezen a héten még nem sikerült dolgozni, mert mire végzek az itthoni munkával (főzés, mosás, takarítás) és elindúlok, jöhetek is haza. De legalább nyugodtan meg tudom csinálni az itthoni dolgaimat úgy, hogy közben nem rácigálják a lábam nem ordítanak a fejembeKép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Hello!

Mi kedden megyünk,a bóbita clubba.Hétfőn mi van?Ja a könyvelés,az nem egyszerű.Anyosom is könyvelő.Jól van mindenki?Ma még csak 11 óra,de Lili mára már kiidegelt.Egyszerüen ma tiszta hisztis a gyerekem.Kéne egy hét szabi...

Pusz:ERIKA
szherika
 
 


SziasztokKép

ErikaKép
Hétfőn elvileg baba-mama klubb van. Még nem voltam soha. Ki kéne próbálni. Hát a könyvelés nem egy nagy izgalom. Bár amikor APEH-os levél jön!Kép Lili mennyi idős?? Néha Olivér is tiszta zizi. Az a szabi nem hangzik rosszúl. Kár, hogy csak álom!Kép

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Hello!

Most hétfő nekem nem jó,de a következőbe benne vagyok.Hány órakkor van?Az Apehot ne is említsd.Lili Agusztus 26.-án volt 2 éves.És a te kisfiad?Ti merre felé laktok?
Pusz:ERIKA
szherika
 
 


ErikaKép

Olivér most 28.-án lesz egy éves. Szóval ő nagyon ki törpe még. Mi a Táncsics utcában lakunk. Ez a kultúrház utcája. Baba klubb délután háromkor kezdődik és ötig tart.

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Helló mindenki!

Hogy vagytok?Mi még kiélvezzük a jó időt,mert álítólag hétvégétől itt a kemény ősz.
szherika
 
 


Nagyon eltűnt mindenki!!!!!
szherika
 
 


Sziasztok!

ErikaKép
Mi is élvezkedünk még egy kicsit a jó időben. Kedden meglátogattak minket Juditék. Aranyos volt a két srác együtt. Hétfőn jöttök a baba klubba? Mi tervezzük!

KépKép
gigi28
 
 


Hello!

Hétfő nekem nem jó mert vásárolni megyek.Lili szinte minden téli cuccát kinőtte,muszáj beújítanom a ruhatárában.Már előre rosszul vagyok a gondolattol,hogy fogja viselni a próbálás ceremóniáját.Mostanában eléggé kis undok.Remélem ez a korszak is hamar elmúlik.
Sziasztok:E
szherika
 
 


Halihó! Mi jövünk ma délután a tervek szerint!
Erika, ne haragudj még meg sem köszöntem hogy odaadtad a múltkor zsetont a zenenéninek. Szóval köszi szépen! Oda is szeretnénk menni a héten! Ezek a programok nap fénypontjai mindkettonk számára: o nem nyuglodik addig én meg örülök hogy nem nyuglodik! Kép
Nem mennek az (: és o: betuk valamiert....
csut
 
 


Sziasztok!

Judit,nagyon hamar elmentetek.Jó volt,most 1 órás volt.A végén egy csomó játékot kiosztott a zsuzsa a gyerekeknek,marhára élveztek.Jó hideg van mostmár.Bercel reggel mikor kel?
szherika
 
 


Sziasztok!
Muszáj volt eljönnünk, mert annyira álmos volt, akkor szokott ilyen lenni. Egyből el is aludt mikor hazaértünk... Amúgy ez általában 11 órára esik, ma sietett az órája..Kép ÁLtalában 7 körül kel. Sajnálom hogy nem maradhattunk tovább, de az senkinek sem lett volna jó.
csut
 
 


Hello csajok!

Kivel mi ujság van?Gyerekek hogy vannak?Meséljetek már!!
szherika
 
 


Helloka!

Jöttök baba klubba?

KépKép
gigi28
 
 


Helló.

Mi csak holnap.Hogy vagytok?
E.
szherika
 
 


Sziasztok!
Bocs, h. eltűntem, de sajnos a 7-8. héten elvesztettem a 2. babócámat (kórház, művi befejezés), és lelkileg még most se igen vagyok a topon :-( Még szerencse, h. a 14 hónaposom egy tünemény! :-)
Homályosítsatok már fel lécci, milyen babás klubokba jártok itt helyben, hová, mikor és mennyikért? Jönnek a hosszú őszi-téli napok, amikor beszorulunk a lakásba, nem ártana lyánykámnak néha a társaság - na meg nekem se.
Ja, mi a Tóközben lakunk, a Knézichből nyílik!
delfin
 
 


ErikaKép

Mi is megyünk holnap. Jól vagyunk, igaz mútlhéten ledöntött a takonykór, de szerencsére Olivér nem kapta el.

DelfinKép
Sajnálom ami a babával történt. Hétfőnként délután háromtól van a baba klubb. Van sok játék, gyerek. Ötig tart és 300 pénz. Kedden 10-től van valami zenés buli, oda holnap megyünk elöszőr. Ja és mindez a squas klubban van. Gyertek ti is!

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Delfin:Nagyon sajnálom,ami a babáddal történt.De tudom,ilyenkor kár minden szó,ezt neked kell feldolgozni.Sok erőt,és pihenést kívánok neked.Mi közel lakunk,ha lenne kedved,találkozhatunk.

Mi a keddi baba clubba járunk.10-től van kb 1 órás,a gyerekek énekelnek zenélnek szóval nekem és Lilinek tetszik.Ki kell próbálni.

Gigi:Voltatok tegnap a Bóbitában?Ha igen,miért nem kerestél?Tök jó lett volna megismerkedni.Én nem tudom,ki vagy.Ha legközelebb jössz,integess kézzel lábbal...
Sziasztok.E
szherika
 
 


ErikaKép

Voltunk, igen! Nagyon skubiztam a két év forma Lili nevű kislányokat, de azért nem akartam mindenkit lerohanni!!KépKép Van egy tippem. Volt egy szőke vékony lány egy kis barna hajú lánykával, akin bordó ruckó volt. Na??????Kép Én mint szőke bálna csíkos zöld nadrágban vonúltam fel a tejfőlszőke fiammal, akin egy farmer gertészgatyó volt! Még onnan lehetett minket felismerni, hogy drága gyermekem egyfolytában ment mint a mérgezett egér!

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Na hellóka!

Nekem már valami rémlik.De én barna vagyok.Akire te gondolsz az Betty.A kislánya pedig Linett.Lilin igaz hogy bordó nadrág volt.Na majd kedden,megejtjük a bemutatkozást.Addig isKéplivér is ilyen örökmozgó gyerkőc?Lilit sem köti le nagyon semmi.Na ha van kedved irj.
Szia.
szherika
 
 


Mi van veletek csajok??Még élvezitek a jó időt??
Erika.
szherika
 
 


SziasztokKép

NEm nagyon volt időm írni mert Olivér egy éves volt pénteken. Tegnap buliztunk, ma meg jönnek a barátaink. És hát élvezzük a jó időt!!
Kép

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, tősgyökeres haraszti lakos lévén, majdnem két hetes Máté fiammal egyetemben.

Most fogunk visszaköltözni Harasztira párommal, onan rabolt el négy éve Óbudára, de most, babóccal sokkal jobb lesz ott, kertes házban, régi haverokkal, anyámékhoz közel. Na meg neki is bejön Kép

Szóval üdvözlöm magam köreitekben, próbálok minél aktívabb lenni, bár Máté még eléggé lefoglal, lévén első baba, ráadásul imádva vagyon. Kép

Tessék képek fiamról, aki a Szent Imre kórházban született 2005. okt.12-én, a 40. héten, természetes úton, másfél órás kitolással, 15 órányi szép csendes, cseppet sem kellemetlen vajúdás után:

http://invictus.elte.hu/images/mate/thumbnails.html

Pussztok

Sisotris

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok.

Légy üdvözölve,a csapatban,Sisotris.Édes a picid,sok gratula hozzá.Ha időd engedi,irj minnél többet magatokról.
Lányok,holnap majd irok többet.
Mindenkinek pusza.
E.
szherika
 
 


Szia SisotrisKép

Én Olivérem is a Szt. Imrében születettKép A Kecskeméti Vera volt a szülésznőm. Nagyon megszerettem. Babó aranyos nagyon!! Írj sokat.

Puszi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok.

Ki hogy van?Sajnos,Lili megfázott,ugyhogy lázas nyűgös.Remélem,hogy hamar jobban lesz.
Delfin:Hogy vagytok?
Sisotris:Pici fiad,szépen növekszik?
Csut:Nagyon eltűntetek.
szherika
 
 


Sziasztok

Én is csatlakoznék Hozzátok, ha nem probléma, pici lányom 10 hetes múlt, mi is itt lakunk Harasztin, csak az alsó falu részen. Tényleg, nem lakik valaki errefelé akivel lehetne jókat sétálni és közben dumálni?

Eszti
eszti2
 
 


Szia Eszti.

Neked,mit jelent az alsó falu rész?Kicsit konkrétabban?
E
szherika
 
 


Sziasztok!

Gigi,
én is a Verával szültem, meg Bardóczy Zsolttal. Élményszámba ment Kép

Erika,
tegnap voltunk három hetesek, 4170 grammal Kép

Vörösmarty utcába fogunk költözni, Varga Irén lesz a dokinénink.
Milyen ő mostanában? Jár hozzá valamelyikőtök?
Nekem ő volt a dokim anno, most apukámtól tudta, hogy babám született, monda, mikor felkértem, hogy vállalja a trónörököst Kép

Pussztok

Sisotris

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?