Új privát üzeneted érkezett!


Szia Panka

Köszi, hogy megnézted Kép
és örülök, hogy tetszik.
Dolgozom most két cserepen, igyekszem kevésbé megvadulni a szinekkel Kép

Hogy rakod ide ezeketa táblákat?
simát nekem is sikerült már - amit a babanet mutat, de ilyen szineset és más betűtipussal nem. Várom a titkot.
Elméletileg nekünk is jó az időpont, még utánakérdezek az autónak is. Ha jó, akkor mennénk, ha még lehet.

Ja lecseréltem a profilban képet Kép

Ági

delice
 
 


Panka!

A Leszih útiba.

Pamacs!

Nagyon béna vagyok, de most jöttem rá a táblázatból, hogy Valter és Laura egy csoportba jár.KépBocsi!

Neva
neva
 
 

 
 

Szép napot!
Kisütött a nap!
Sőt!
Vasárnapra már 20 fokot mondanak Kép

Én meg itt ülök tiszta náthában! Kép

Ovi:
az elmúlt 2 napban Apa vitte! Nem volt gáz! Hogy most ez azért történt,mert mégis csak gáz egy kispasinak a nagypasi előtt sírni,nem tudom! Így most nekem is jobb egy kicsit! Bár.......... Ha nem nyomna a környezetem, és meg tudnám oldani, hogy sokat legyen gyerekek között simán nem vinnám többet oda! Már megtörtént az első :Anyuka..... kezdetű odaszólás! Miért? Mert nem eszik és ez olyan orbitális probléma egy éppen beszokás alatt álló gyerkőctől, hogy ennek hangot kell adni "Szóltál anyukának...." bevezetéssel.
Az már nem olyan probléma ami miatt szólni kell, hogy kiszakadt Móci gatyója a nagy játékban. Mert már ha kisüttt a nap akkro csapjuk ki a gyerekeket az udvarra, addig is jót lehet pletykálni! Kép /Még jó, hogy megnéztem! Kép /
Szóval kiakadtam! MEg egyébként is.... Hiányzik! Visszasírom azt amikor nem tudtam mást csinlni, mert itt volt! Múltidő! Most úgy, de úgy bírnék csúnyákat és cifrákat mondani azaz írni!
Milyen gáz ez! Úgy élem én ezt meg, hogy szükséges rossz!
És akkor még arról nem is írtam, hogy amikor elhozom tiszta "görcsben" van. Beszélgettem tegnap egy idősebb óvónénivel és megnyugtatott, hogy ez normális. Úgy 3 nap után rájönnek, hogy hová is mennek reggelente és akkor már nem akarnak többet menni. Mi ezt ma reggel értük el! Kép Anyai szivszaggatás! KépKépKép És délutánra engednek ki! Bencus tegnap úgy be volt gubózva mintha beteg lenne. 12:15-kor hoztam el és kb. 5-re tért magához!
Mégegyszer bocsi, hogy itt depizek!
Azt hiszem ez is fontos! Mert vannak ilyen Manók és vannak ilyen Anyák!
Nem minden baby egyforma! MErt ugyi mi nem Klónfalván élünk! Kép
Holnap már nem megy !Kép Hurrrrrááááááá! Megyünk kirándulni!

Nagyon meg szeretnék gyógyulni vasárnapra!
Szép napot!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki Pamacs e-mail címét?
Lécci küldje el nekem.
Köszi
neva
 
 


Szia Éva!
Küldtem mélt.
Gy.
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!
Megint jó a gépünk, megint vagyok, remélem, hogy leszek is.Visszaolvastam, örülök, hogy jól vagytok.

Kriszta, próbáltam felvenni veled a kapcsolatot, a profilodba is írtam, mert a mail címed nem tudom(megint), jelezz vissza...


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de muszáj kipanaszkodnom magam.
Hazafelé jöttünk az oviból, Matyi be akart menni a játszótérre. Sajnos bementünk.
Négy anyuka és a hozzájuk tartózó gyerekek. Mindig ott vannak.
A gyerekek nagyobbak Matyitól, de ugyanabba az oviba járnak.
Először nem engedték csúszdázni, és Gerdát majdnem lelökték. Gerdát átvittem másik csúszdára, A Matyival való vitába nem akartam beleszólni. (Úgy gondolom ezt a gyerekeknek egymás között kell lerendezni.) Ezután elszaladtak (anyukák háttal a padon), Matyi mondott valamit az egyik gyereknek (távolról figyeltem), mire az elkezdte rugdosni és megpofozta. Anyukák vidáman csacsognak a padon. Háttal. Nem tudtam kinek a gyereke lehet, de ezt már nem akartam hagyni (a gyerek idősebb, súlyosabb és magasabb volt). Odaszaladtam és megfogtam a gyerek karját közben: hol az anyukád, miért bántod a kisebbet stb. Csodák-csodája megjelent anyuka is és mielőtt bármit mondhattam volna nekem esett: hogy merem bántani a gyerekét, miért ijesztem meg és miért nem szóltam neki. Ezután jött az igazi meglepetés: padon ülő anyukák bőszen bizonygatták, hogy én bizony megvertem a gyereket, megpofoztam és rávertem a fenekére.
Aki ismer, azt tudja, hogy soha nem verném meg sem a saját gyerekemet, sem a másét.
Borzasztóan bánt ez az igazságtalan vádaskodás. Ráadásul ezekkel az emberekkel minden nap találkozom. El se hiszem, hogy ilyesmi megtörténhet. Még mindig remeg a gyomrom.
Õk négyen voltak, én pedig egyedül. Hogy lehet az ilyesmit egyáltalán kivédeni?
Hol az a hely, ahol csak normális emberek vannak?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!
Nem írígyellek, az igazságtalanság miatt sem, hát még amikor bántják a gyerekedet.Olyan nehéz ebbe nem beleszólni...persze , intézzék el..de mégis, a te kicsid számít rád...dolgunk, hogy megvédjük.A többivel ne törődj, kerüld ki őket, menjetek máshová játszani. A gyerekeid biztodan büszkék rád, hogy megvédted Õket.

Melinda
adnilem
 
 


Köszi MelindaKép! Nagyon kedves vagyKép! Igazad van, el fogjuk kerülni őket.

Igazából magamat hibáztatom, valahogy biztos el lehetett volna kerülni ezt az egészet...
Már láttam pár veszekedést, de ilyet még nem, hogy a szülőt egyáltalán nem érdekli. Mondta is, hogy ő nem foglalkozik vele, ha megverik a gyerekét.
Ha kezdett elfajulni, mindenki rászólt a saját gyerekére és nem volt gond.
Hát úgy látszik van ilyen is.

Panka!
Kriszta már elküldte a recepteket. Köszi, hogy gondoltál rámKép!

Koda!
Holnap lehet, hogy benézünk a bölcsibe.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!

Mi meg dögrováson vagyunk. Olyan beteg vagyok, hogy alig bírok állni. Így mi nem tudunk menni a bölcsibe, he hétfőtől minden nap leszünk már.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Gyógyuljatok meg gyorsanKép! Akkor ebben a szép időben ki se tudtok menni! Marci is beteg?
Mi voltunk ma, Gerda jól érezte magát, de eléggé kifáradt. Megyünk máskor is.
B.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Koda! Kriszta! És ha beteg még valaki :

Kép

delice
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Panka!
Vasárnap mi is megyünk,csak lusta dög vagyok írni!Még mem tudom mit viszünk,de kitalálok valamit!

Betti!
Sajnos vannak anyukák,akik csak azért járnak le a gyerekkel,hogy egymással diskuráljanak!A gyerekkel nem is törődnek.Ne izgulj,jól csináltad,igazad volt!
Amikor Ádit megharapták az oviban,a legszívesebben én is megharaptam volna a gyereket.KépMit ad Isten,most meg nagyon jó barátok lettek a kisfiúval!Kép

Képzeljétek,szemüveges lesz Ádám!Elég sokat szokott játék közben bandzsítani,és elvittem szemészhez.Megállapították,hogy gyengébb a szeme,mindkettő.Aztán most vissza kell menni pupilla tágításra,és pontosan be fogják mérni a dioptriát.Egyenlőre tetszik neki,hogy szemüvege lesz.

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésKép
Nemrég kaptam egy sms-t, ez áll benne:
Örömmel értesítünk, hogy Vályi Roland Gábor 2005.09.22.-én 17 óra 14 perckor 3600 grammal 53 cm-rel megszületett! Kata és Gábor
KépKépKép
Itt is nagy-nagy gratula nektek Cat.

Puszi, Panka

panka
 
 


Cat!

Gratulálunk a kisfiatokhoz,kívánunk jó Egészséget és sok Örömöt!
Kép

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Cat Drága!
Nagyon-nagyon sok pusza a kicsi Manónak és Nektek!
Isten hozta a kispasit! Kép

Ági Drága!
+ egy ! Kép Köszönö ma virágos cicát! Kép Már jobban is érzem magam! Kép

Koda!
Gyógyulj meg! Van Grace nevű csoporttársatok? Zsuzsa a mamája.
gyógyulj meg!

Panka Drága!
Nem biztos, hogy tudunk menni holnap! Még mindig elég cudarul vagyok! HÉtfőre MEG KELL gyógyulnom! Apa már tuti morogna ha megint neki kell csálni az én munkámat! Kép

Pusza! Nem a betegből! Kép
k
kriszta13
 
 


KrisztaKép
Grészike (ahogy Marci hívja) pont anyukám gyerekeKép Õ kapta meg, ő szokatta és hozzá tartozik. (említettem, hogy ott dolgozik). Marci másik csoportban van, így ők nem együtt vannak. Pedig Marci nagyon szeretiKép

Én is gyógyulok ezerrel holnapra. Mondjuk nem fertőző, mert "csak" meghűltem, de azért nem vagyok még túl jól.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap mindenkit várunk szeretettel 3 órától.Kép Tudja mindenki a címünket?

Puszi, Panka

panka
 
 


sziasztok!
Panka
még nem tudom biztosra, de a címet mi nem tudjuk.
ha igen, mit vigyek?
Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem működött nálunk a Babanet.

Panka
Írtam mail-en is, hogy nem tudunk menni, mert Beni beteg, remélem megkaptad.
Csütörtökön lázas volt, hányt, rettentően náthás, így nem akartuk vinni.

17.00 körül ismét hányt, úgyhogy jó is, hogy nem mentünk.

Betti
Teljesen együtt érzek Veled. Szerintem is minden anyukának az a dolga, hogy a saját gyerekére figyeljen, és ne csak diskurálni járjanak a játszótérre. Az előttünk lévő játszótéren is van egy-két anyuka, akik elengedik a gyerekeket, azt csinálnak, miat akarnak, aztán ha baj van, ők vannaka legjobban felháborodva.

Cat
Gartulálunk a kisfiatokhoz és jó egészséget kívánunk!

Reméelm jól éreztétek magatokat Pankáéknál a talin, nagyon várom a beszámolókat. Képeket küldjetek légysziiiiiiiiiii!!!!!!

Sziasztok

Zsuzsa

Ui: Jár valaki a biopiacra péntekenként? Érdemes menni?
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Hát ember tervez Prüntyi végezKép Édes kislányom, miután végig zajongta a délelőttöt, 1 óra körül bealudt, és egészen 5-ig!! durmolt. Így sajnos nem jutottunk el a taliraKép
Remélem, jól sikerült, nagyon várom a képeket és a beszámolókat én is. És persze legközelebb megpróbálunk odaérniKép

Cat!Kép

Nagyon jó egészséget és sok-sok örömet, boldogságot kívánunk nektek!

Betti!
Én rémes leszek a játszótéren, valószínű nekik is mentem volna...mióta Hanna megszületett, teljesen anyatigrisnek érzem magam Kép

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Fény! Zsuzsa!
Nagyon jó volt! 3-kor kezdődött és 6-7-ig tartott! gyerekek játszottak, mi pletykáltunk, csevegtünk és gyönyörködtűnk egymás gyerkőceiben! Kép
Közben ettünk, ittunk! Húúúú! Nagyon finomak voltak! Kép
Legközelebb! Kép

Babanet nekem sem jött be!

Lépek mert nagyon fáradt vagyok! Kép

A tali előtt voltunk egy szülinapi zsúron is! Szóval Bence már rég durmol!
Közben készítem a zsepit, mert nem az Ice man fog nyerni a Forma 1-ben! KépKépKép Sírós arc! Kép

Szép estét!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Panka és mindenki, aki volt:Kép
Köszönjük ezt a délutánt, nagyon jól éreztük magunkat! Este volt élménybeszámoló az apjuknak! Be nem állt a szájuk! Nagyon élvezték!

KodaKép
Muffin fincsi volt! A párod és Veronika jót fociztak!Kép Ha nem volt lánybarátnő a csapatban, keresett ő magának!Kép

AnitaKép
Nem semmi ez a Máté!KépKép Azt hittem, megzabálom, amikor a Szeress most-ot előadta!Kép Bátor, belevaló!

KrisztaKép
Bence+Veronika???KépKép
Nem is rossz! Mindenesetre jól elvoltak!

ÁgiKép
Kár, hogy olyan hamar menni kellett! Legalább jól sikerült a próba?

BettiKép
Igaz, nem sokat tudtunk beszélgetni, de jó volt találkozni!

DodusKép
Puszilom a kis "tüskebökit"!Kép

MarikaKép
Köszi mégegyszer, és majd UH-ról számolj be! Meg hogy mi volt a suliban! (tudod, bejelentés!)

EmeseKép
Látva az eredményt, én is nagyobb kedvet kaptam a tornához!

Na, megyek, mert mindjárt rábukok a billentyűzetre!
Képeket majd holnap feltöltöm valahova!

Jó éjt!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


SziasztokKép

Mi is köszi mindent! Gábor is istenien érezte magát! Mát nagyon vártam ezt a talit, csak az a baj, hogy soha sincs elég idő beszélgetniKép

Panka!
Találtál egy cumisüveget?? Itthon nincs, szerintem ottmaradt. Megőriznéd pár napig?Kép
Molli egy tündér, ilyen jó gyereket ritkán látokKép
Ja, Marci azt mondta, hogy az udvarotokon látott betonkeverőt meg nagy kamiont. És hogy bele is ült a kamionbaKép Szerinted melyik része igaz?Kép

ÁgiKép
Örülök, hogy találkoztunk, bár sokat nem tudtunk dumálni! Pedig szalvétázhattunk is volnaKép
na és a te kicsi lányod is! Gabi érte is odavoltKép


És itt a túrós muffin receptje, aki kértaKép


- 25 dkg liszt
- 2 1/2 teásk. sütőpor
- 1/2 teásk. szódabikarbóna
- 1 tojás (vagy 0,8 dl almalé !)
- 12,5 cukor (édesítő helyette)
- 1 cs. vaníliás cukor
- 0,8 dl olaj
- 2,5 dl író vagy kefír vagy johgurt

túrótöltelék:
- 1 túró
- ízlés szerint porcukor
- pici tej
- 1 citrom reszelt héja
- mazsola

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Sziasztok!

Írtam egy hosszút, nem tudtam elküldeni, de még a babanet főoldala is üresen jött be, ekkor küldtem mindenkinek egy mailt, hogy menjünk addig az izgire míg nem jó a babanet, erre most nem megjavultKép

Na, most már nem írom újra. A lényeg: örülök, hogy ennyien eljöttetek a taliraKép
A fotókat ide töltöttem fel.

Puszi mindenkinek, PAnka

panka
 
 


sziasztok!
no én is írtam oda, aztán ez is bejön Kép
örülök, hogy végülis sikerült eljutnunk a talira,
örülök, hogy akiket ezidáig nem, azokat most sikerült megismernem Kép

Panka
Köszönjük Kép
Jók a képek. Kép

Ditta
Igen, jól sikerült Kép - meglátjuk a szereplésen mit produkálnak.

Koda
Bizony egy kis gyakorlati szalvéta rámfért volna. Csinálom a gipszeket - öntöm ki. Hány nap míg ez megszárad??
És az egészet le szoktad festeni? Vagy csak a keretrésznél?

Hulla vagyok uw-n akarok honlapot csinálni, de bazira nehéz! Egész álló nap ezzel szivattam magam! Nem ért hozzá valaki?
És a tar.hu - ra való ftp-s feltöltéshez?

Jó éjt,

Ági

delice
 
 


Szép jó reggelt!

Egy újabb gáz reggel!
A szivsajdító: Anya, anyuci, nem akarok oviba menni! Nagy könnycseppek! Balhé!
Türelem.... Az már nincs! Vagy csak nagyon kevés! Kép
Meddig tart ez?
Minden este megy az alku. Nem akarok menni! Nem akarok ott enni!
Neeeeeeemmmmmmmmmmmmm bbbbbbbbbíííííííírrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmm!
Próbáljuk motíválni. Nem megy! Nagy a szája! Ja! Igen volt kitől örökölni! Akkor nem!-vágja rá, gondolkodás nélkül.
Pedig játszik! És énekel!
És makacs! Tegnap nem akarta megtörölni a kezét, mert azon a türcsin nem volt ott a vonat. Azaz nem úgy mint a másikon. Szóval tegnap du mindkét türcsire, u.a. színnel, u.o. ráfestettem a mozdonyokat! Kép
Mindjárt itt a dél és mehetek! Kép
Az a gáz, hogy én aki gyűlölöm a "kell" és "kötelező" dolgokat azzal nyugatatom a síró gyerkőcömet, hogy muszáj oviba menni! Kép
Gyűlölöm én ezt most, de nagyon!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Többi fotós, képek?Kép

ZsuzsaKép
Remélem Beni már jobban van, sajnálom, hogy nem tudtatok jönni.
Biopiac: én szoktam menni, szerintem szuperKép De van szombatonként is a Sárga Csikó parkolójában.

FényKép
Na majd legközelebb hátha sikerül találkozniKép

KodaKép
Cumisüveg itt várja a gazdáját.Kép
Hát betonkeverő a szomszéd udvaron van, kamion? esetleg a nagy dömper? abba bele lehet ülniKép

ÁgiKép
UW-val már én is próbálkoztam, de nem sok sikerrel.

KrisztaKép
Biztos érzi rajtad, hogy ez most neked is egy nemszeretem dolog.

Lányok,
tudom, hogy már volt téma 2× is a füllyukasztás, de a keresővel nem sikerült megtalálnom sehogy sem, légyszi írjátok már le, hogy ki hol csináltatta és megvolt-e elégedve a hellyel. Köszi. Nagy nagyon a nyomás, már most muszáj rászánni magam a dologra.

Ma visszük Mollit csípőszűrésre, úgy izgulokKép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Kérte valaki a palacsinta receptjét, talán MarikaKép Szóval:
2 tojás
7 ek. liszt
pici só
pici cukor
1/4 liter tej
Én fél liter tejből szoktam magunknak csinálni, az egyszerre elfogyKép
P.

panka
 
 


Sziasztok
Hallotatok már a pelenka futárszolgálatról?
Ha igen az jó ha nem akkor szeretném ide leírni nektek, hogy ingyenesen házhoz szállítanak, csak I. osztályú pelusokat visznek ha szükséges cseregaranciát vállalnak, rövid határidővel szállítanak. Olcsóak és jó minőségűek ( mini 32,- midi 34,- maxi 36,- juni 37,-)
Ha valakit bővebben érdekel akkor felvilágosítást kaphat az imremo@tvn.hu cimen.
immo
 
 


Hali!

Betettem a képeket a topicomba, mert az albumom betelt!

Ismerjük meg egymást/Ditta gyerkőcei-be!

Ezt hogy kell belinkelni ide??

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta képei itt: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/283/94917.html?1127832333#POST64308 1
az utolsó hozzászólásnál.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!
Beteg vagyok Kép
Elkapott ez a hányós, gyomorfájós vírus :-((( annyira fáj a gyomrom, meg hányingerem van, hogy nem tudok aludni...
Ági

delice
 
 


Sziasztok!

GyöngyöskeKép
Hanga Kincsőnek igaz, hogy egy kicsit megkésve, de nagyon-nagyon sok boldog 3. szülinapot kívánunk!KépKép

DittaKép
Köszi a képeketKép

ÁgiKép
Gyógyulj meg gyorsanKép
Nekem meg mandulagyulladásom van, eddig a 29 év alatt 1× volt, 18 éves koromban.Kép

Többiek merre jártok? Gyertek, írjatokKép Vagy még a tali fáradalmait pihenitek?Kép

Puszi, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Panka!Nekünk itt az avason lőtték be a fülünketKépA nő nagyon ari volt,és újabb gépe van nem csattan-pattan és nem ijed meg még attól is a gyerkőc Kép
Mi 2x voltunk mert nem volt akkor ott a gép :s
De szépen belőtte a fülét,tök egyformán van Kép ja és semmi gyulladás Kép
Avas városközpont (rossman,posta Kép ) bérletárus mögötti bérház aljában van fodrászat,kozmetika.
Szerinten nagyon jol csinálja Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Cat hatalmas gratula,és sok-sok tejcsit kivánunk Kép

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

GyöngyöskeKép
Köszi a segítséget!! Hangát Isten éltesse!

KrisztaKép
Te is fotóztál, nem? Mindenesetre láttam gépet a kezedben!Kép

ÁgiKép
Ez rémes! Mármint ez a vírus... Kép Nekem 2 éve volt ilyen, de azt hittem, kimúlok...Kép
Jobbulást!

PankaKép
Téged is elért valami nyavalya?? Neked is jobbulást! Láz, minden van??

KodaKép
Tegnap palacsintát sütöttem (fő a diéta!KépKép), és elég sok túrós töltelék kimaradt, ne gondoltam, itt az alkalom, hogy kipróbáljam a túrós muffin-receptedet! Csak hogy ne vesszen kárba...Kép

Isteni lett! Pedig nem volt itthon se író, se kefír, se joghurt. Úgyhogy tejföllel helyettesítettem, de így is fincsi lett! Jó nagyra fel is jött.
Ilyen cuki kis papírokat vettem a Corában, be is avattam:
Kép

Úgyhogy mégegyszer köszi!!!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Ez a túrós muffin érdekelne, mert én nem kóstolhattam meg. Túl messze vagyok tőletek! Szóval a tölteléket is bele kell keverni az egésszel eggyütt, vagy azt külön kell belekanalazni a formába, hogy középre kerüljön valahogy , és valóban töltelék legyen a töltelék.
Na lehet hogy túl hülye a kérdésem , de nekem így papíron és képeken nem eggyértelmű!!
Kacajka! Mi van veletek? Régen hallottam rólatok!Láttalak benneteket a babatalis képeken!
Jó hogy ti miskolciak, így összetartotok és találkozgattok elég sűrűn.
Nálunk is volt már egy tali az NLC-s kismamikkal, és remélem lesz még folytatása!
bencze
 
 


Sziasztok!

Betegek: gyógyuljatok meg! Kép Megöl az unalom!

Ditta!
Igen fotóztam! Na! Ez most enyhe túlzás! Kép Készült 2 db kép! Az egyik olyan tartalmú amelynél meg kell várjam, hogy az érintett 18 éves legyen! Kép Nem szeretném barátságunkat most a nyilávonssággal szétrombolni!
A Te képeid nagyon jók! Hogy én milyen pufi vagyok!Borzasztó! Kép
Veronika+Bence Kép édesek!

Láttátok, hogy Emese mennyit fogyott??? Tök csini lett!

Ovi:
tegnap evett Móci először! Tízóraizott és ebédelt. Kép
Ma reggel már nem votl csak egyszer "Nem megyek.". Apa vitte. Nagyon büszke Manóra. Ugrándozott átöltözés közben (hétfőn lerúgota a szandiját és még a benti gatyót se akarta átvenni)és berohant a terembe! Kép
Hiányzik! Nagyon! De így most egy kicsit jobb! És már csak 1 óra 30 perc és indulok érte! Kép

Pusza!
k
kriszta13
 
 


sziasztok!
kb. négy éve én is rendszeresen irtam ebbe a topicba, de aztán eltűntem (sokáig nem volt lehetőségem internetezésre).
ha még visszafogadtok, akkor szívesen jönnék újra.
Csorsi
 


Sziasztok!

BenczeKép
Szóval először egy kis tészta-töltelék a forma aljába, majd a túrós töltelék, végül beborítod megint a tésztával. Így tényleg töltelék lesz a töltelék!Kép És ezt uígy lekvárral, dióval, bármivel meg lehet csinálni.

KrisztaKép
Akkor nem vitted túlzásba a kattogtatást!Kép
Hidd el, napról napra könnyebb lesz, neked is, Bencének is!Kép Emlékszem, az első két hetünkre, még éjjel is felkelt Veronika, és sírt, hogy ne vigyem oviba! A szivem szakadt meg! Azóta meg imád járni! Néha úgy rohan be a termbe, hogy zokon veszem, anyának se puszi, se pá??Kép

OrsiKép
Négy éve még nem is létezett ez a topic. Ha jól számolom... És gondolom, nem ezen a néven írtál, mert nem vagy ismerős...
Perszer lehet, hogy tévedek, mert még "csak" 2,5 éve írogatok ide.

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!
Járunk oviba.Hogy a gyerek, hogy viseli? Hát Õ, Õk köszönöm jól egy csoportba járnak, együtt a világ végére is elmennének.Na, de én!!!!Nagyon együttérzek Krisztával, két hétig olyan nehéz, üres és fájós volt a szívem, szinte belefogytam(Jó, át nem szakadok) a gyerekeim hiányába, pedig csk délig vannak.Most azért már jobb.Nagy könnyebbség , hogy ottvannak egymásnak, és nagyon támogatják egymást.Nemsokára dolgozni is fogok a lottózónkban, igaz keveset, de a lottózó ügyeinek intézése is elég sok időmet igénybe veszi, szerencsére ez időben rugalmas.
Az ovinkban az a hülye hányásos járvány van, nem tudom, hogy kerülhetnénk el.

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok!

Panka, Ditta! Kép
Köszönöm a kiskincsem nevében is a köszöntést. Majd igyekszem feltenni képeket is.

Panka!
Vasárnapi mélemet megkaptad? Fotókat megnéztem, és kicsit bosszús is voltam, mert a vendégeink csak du 6-kor érkeztek meg. Kép

Ditta!
Holnap kipróbálom én is a túrós muffint, meglepepem vele a kiscsaládom.

Ma voltam a 12 hetes UH-n, minden rendben, izgett-mozgott a pici, járt a keze-lába. Sajnos apus nem tudott jönni, mert vidéken volt.

Szerencsére nekünk az ovi nagyon tetszik Hangának, rohan be reggelente.
Viszont mi most iskolaválasztási gondokkal küzdünk. 2006 szeptemberétől a nagyobbik kincsünk elsős lesz.. De hol, melyik suliban??

Adnilem!
Kacajkával és a fiúkkal taliztam a héten. Az ő ovijukban is most hányásos-hasmenéses vírus terjed, és ezért most nem is viszi a gyerkőcöket. Remélem minket ez elkerül..

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Itt egy mai fotó Molliról. Észrevesztek valami változást?Kép

BeaKép
KösziKép

DittaKép
Szerencsére nincs semmi "csak" a mandulám van begyulladvaKép De sikerült megcsípni az elején, remélem hamar rendbe jön.
Nagyon belejöttél a muffinsütésbeKép
De szörszálhasogató kedvedben vagy maKép

BenczeKép
Egyébként Te is miskolci vagy?

KrisztaKép
Nem csak te vagy "pufi" a képeken, én isKép De biztos csak a fotó tehet rólaKép

OrsiKép
SziaKép üdv újra itt, persze hogy visszafogadunk. Én emlékszem rád.Kép Külföldről írtál, épp készültetek hazaköltözni, utána meg már nem írtál. Most már Miskolcon laktok? Kisfiad jól van? Írj egy kicsit magatokról. A profilodban te vagy a fotón?

MelindaKép
Hátha a munka majd leköt egy kicsit és akkor nem fognak annyira hiányozni a gyerkőcök. Van egy ismerősöm aki nem érti meg miért nem adom Beni már jan.-tól oviba, miért csak jövő szept-től. Nekem nem teher a gyerek, meg járhat még eleget oviba, minek elsietni a dolgokatKép

GyöngyöskeKép
Igen, megkaptam, ne hari, hogy nem válaszoltam rá. De kár, hogy nem szóltak a vendégek, hogy mikor érkeznek, így egy kis időre el tudtatok volna jönni. Na de majd legközelebbKép
Szupi, hogy pocaklakóval minden ok, várod már, hogy kiderüljön a neme? Gondolom két lány után azért reménykedtek egy kukisbanKép
Tudtommal Anita és Melinda csemetéi egy oviba járnakKép
Iskolaválasztás: szerintem tanárnőt kell választani, persze az iskola is számít, de hiába egy szuper suli, ha az elsős tanítónéni nem jó.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Én Tamara férje vagyok és egy kis hírt hoztam. Tegnap este meglátogatott minket egy gólya, és három édes kis apróságot hozott.
Botond Nikolas 38 cm 1230 gr; Sára Viktoria 35 cm 1100gr Evanthia Timea 32 cm 980 gr. Nagyon picik, de erősek!!
Tami nagyon fáradt, sokat szenvedett. Ha haza jövünk akkor majd beszámol részletesen.

Üdvözlettel: Dodi
tamara_valicsevcsev
 
 


Ezért érdemes volt benézniKép
Tamara és Dodi, Nagy-nagy gratula nektekKép Kívánom, hogy gyorsan nőjenek meg a picurkák és minél előbb hazamehessenekKép
Panka

panka
 
 


Tami és Dodi!Kép

Nagyon sok boldogságot és örömet kívánok és vidám felcseperedést a csöppségeknek!Kép

Fény
fény
 
 


Sziasztok!


Tami és Dodi

Kép Kép Kép

Sok boldogságot, erőt és egészséget Mindnyájatoknak!


Lányok - Panka, Ditta, Kriszta
Köszi szépen, jobban vagyok ma már.

Ditta!
Csodás ez a muffin Kép
Végre beszéljetek már rá engem is :D
Bár még fáj a gyomrom Kép (De ma már nem hánytam Kép )

Melinda, Gyöngyöske
Ez szerintem ugyanaz a járvány lehet. Csak tudnám honnan szereztük Kép

Melinda
Az azért jó, hogy Õk elvannak egymásnak Kép
Ne dolgozz sokat és egyél sokat, hogy ne fogyj le... (és aztán megpróbálok példát venni Rólad!) Kép

Panka
Ez a Molli kép is nagyon nagyon ééédes KépKép

Ma nagyon hamar elaludt az én drágaságom, megyek utána, mert azért ez a vírus "kissé" kifárasztott.
Nem tudom mi lesz holnap Dédi szilvásgombócával - ami mellesleg nálam a favourite - ek favourite - je Kép :D

Sziasztok

Ági


brrrrrrrrrrrrr Kép
Kép

delice
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?