Új privát üzeneted érkezett!

Ki érti ezt??? Segítsetek lányok!
Hanna már két hete végig aludta az éjszakát. Az utóbbi 4 napban ismét 2-3 óránként eszik éjjel-nappal, ordít, sikít, nem akar elaludni, kész tortura a lefekvés...eddig soha nem volt ilyen gond, főleg este olyan aranyosan álomba merült...mi történik??? A párommal már nem tudjuk, hogy sírjunk vagy nevessünk, főleg az ordításai miatt. De nem sír, hanem kiabál, sikít, ordibál, csak úgy. A maciknak meg mindennek, amit lát maga körül...ez a korszak sokáig tart?

Kép
Fény
fény
 
 


Sziasztok!
Megvan az első fogacskánk végre Kép Kép Kép
Azért nem irtam tali ügyben mert 18-án nekünk házassági évfordulónk lesz Kép 6. 24-én meg nagyapámék jönnek győrből,itt lesznek 3 nap,nem tudom mi lesz velem 2 öreggel Képugyhogy nekünk egyik sem volt jo.De ha népkerti tali lenne arra szivesen elmennénk,már szeretnélek tényleg megismerni titeket Kép
Panka!Mollyt a keresztelőn végig tartani kellett?Nem semmi,mi hál istennek ülhettünk vele Kép aranyos nagyon Molly,olyan kis husos mint Bianka KépNekünk is ilyen súlyunk volt 4 hósan Kép
Fény! Nekünk Bianka 6 hónapos koráig végigaludta az éjszakákat(1x ébredt enni 4-kor),este 7-től reggel 6-ig nyomta Kép most meg Kép éjszaka 5-6x kelek hozzá.Persze nem mindig Kép vannak jo napok.Bianka is ilyen kiabálós fajta Kép
Meg képzeljétek temetésre megyünk ma Kép
Anyósom tesvére meghalt,pedig a feleségét gondoltunk hogy nem lesz sokáig közöttünk ugyanis ő leokémiás Kép és nem kezelik mert olyan mértékű cukorbeteg Kép
A legszörnyűbb az egészben az hogy megfulladt Kép
Rengeteg vize volt egy idő után már nem engedte csapolni Kép mikor bevitték a kórházba 50l vizet csapoltak le ,de többet nem mertek és a viz megfolytotta Kép
Szegény ugy sajnálom Kép
Na megyek is készülődni,mert cigándon lesz a temetés.
Igy MM-re megint nem jutunk el Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


ja meg tettem 2 új képet az albumba Kép
pusz

bea
beatron
 
 

 
 

Kriszta, küldtem mailt!

Fény
fény
 
 


Marikáknak:
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Bea
Sajnálom KépKép
Megnéztem a képeiteket Kép A kicsi Lány tündéri! Fogacskához gratuláció! Csak így tovább!

Ditta
Kép

delice
 
 


Niki Kép
Marika Kép

Kép
Sok boldogságot! Boldog névnapot!

Kriszta Kép

Kép
Itt is!
Isten éltessen sokáig....

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert szóltakKép
Köszönöm mindenkinek a köszöntést, kedvesek vagytok, hogy gondoltatok rámKép
Egész jól érzem magam. A tanítás most még nagyon oké. Biztosan az elején vagyunkKép Az osztályom szupernek tűnik, kicsit sajnálom, hogy nem sokáig leszek velük. Bár még a suliban még mindíg nem jelentettem beKép Dorka egész jól viseli nagyiékat, de a déli alvást el is felejtette, legangyobb bánatomra, mert este alig lehet vele bírni. Hétvégén viszont alszik itthon.
Ennyi röviden tömören.

Molli!
Nagyon Boldog első Névnapot!!!
Kép

Niki!
Boldog NévnapotKép

Kriszta!
Boldog 20. SzülinapotKép

Bea!
Õszinte részvétemKép Képek viszont nagyon jók!!!

Panka!
Keresztelő szupi lehetett. Főleg a vőm tetszett a kis kalapbanKép Lehet, hogy 25-re mást szerveznek nekünkKép

Fény!
Passzolok. Fogacska, vagy korszakváltás????

Pá, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Marika!

Boldog névnapot kívánunk!

Kriszta!

Isten éltessen sokáig!

Köszönöm a köszöntéseket!

Panka!

Tanár szakra fogok járni, ha végre beindul a dolog.

Annyi dolgom van, hogy ritkán jutok el ide.

Niki
Vendég
 


KrisztaKép

Kép
A múltkoriban te javasoltad ugye, hogy van a Tescoban Muffin sütő? Ma megvettem!Kép 12 részes, 1799,- volt. Ja, és teflon.

Tudtok javasolni itt a neten muffin recepteket? Alig várom, hogy kipróbáljam! Vagy a muffin.lap.hu-t nézzem?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Lányok!

A muffinsütőbe mindenképp kell sütőpapír??
Mert nekem olyan nincs!Kép

De itt a neten találtam sok receptet, ott azt írják, ha nincs papír, jól ki kell vajazni.
Szóval a tanácsotokra vagyok kíváncsi, hogy tényleg jól kijön -e, nem ragad, vagy ilyesmi.

Köszi!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!
Igen, ha jól kivajazod, akkor ki fog jönnKép Én soha sem használok papírt!

Koda

Isten éltessen mindenkit, aki ünnepelt!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép

Köszi, ma tartottam a "premiert", beavattam a sütőt! Nagyon fini lett, és tényleg kijött!

PankaKép
Mégegyszer köszi!KépKépKb. fél óráig tartott a 12 db! Igaz a tesóm, meg anyukám is besegítettek! Épp akkor sült ki, mindig tudják, mikor kell beállítani!Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


DittaKép

én is a muffin.hu-ról mentettem le egy csomó receptet. A répásat meg is akartam csinálni, de az a recept rossz. Sajnos későn jöttem rá. Kifolyt öt perc után a formából, bele a sütőbe, és ráégettKép És kb. 15 perc múlva megérkeztek a vendégek babalátogatóbaKép) Gondolhatjátok!
A sütőt még nem volt időm kitakarítani, így azóta sem próbálkoztam, ennek pár napja.
Viszont anyukám, okulva az én balesetemből, óvatosabban járt el, kevesebb tésztát tett a fomába, így kisült, de azt mondja, tömény vaj volt. Majd mégeccer elkészítette a saját receptje szerint, és nagyon finom lett. Szóval: ha 10 dkg vajnál többet, és 15 dkg lisztnél kevesebbet ír a recept és mindehhez 30dkg cukrot gondol, akkor azt nehogy megcsináljátok!
A mamám tuti receptjét már leírtam eccer, de nem nagy dolog: mindenből 15 dkg+ két tojás, egy sütőpor, és azt teszel bele, amit akarsz. Reszeljetek le egy kb. 10 centis közepes répát és egy almát, kavarjátok bele ebbe a tésztába. Isteni. Mondom én, aki életében még csak eccer sütött muffint, az is folyékony maradtKép))
üdv, Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánokKép!
Kép

Ha nincs időm, kedvem, lehetőségem stb. receptet keresgélni, én így csinálom a muffint:
Egyik tálba: két csésze liszt, 3/4 csésze cukor, egy sütőpor, pici só
Másik tálba: egy tojás, fél csésze olaj, egy csésze tej
Külön összekeverem a kettőt, aztán egymással és teszek bele egy csésze valamit (kókuszreszelék, dió, mák stb.)
(Leírni tovább tart, mint megcsinálni.)

Megyek, vár az ovi! (Meg még pár dolog.)

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre! Ezért észre sem vettem, hogy milyen édes-, tündérpofák vagytok! 29 éves lettem én! Kép Egyenlőre Happy!

És képzelsjétek én is kaptam muffin formát és még papírt is! Kép Köszönet érte Drága Barátném! Kép
wok: még nem kaptam meg! Kép De már folynak a tárgyalások az ügyben! Kép

A nap híre: Bence hétfőtől oviba megy! Kép
Nem tudom, hogy hányan vannak a csoportban! Kép Elfelejtettem megkérdezni! Minden úgy történt mint a karikacsapás! Csak tudnám, hogy az hogy történik!Kép
Szóval bementünk, beírt az adatokat a vezetőóvónéni és már mentünk is megnézni a csoportot és a gyerekeket és az udvart! Megkaptuk a lisát. Szóval mehetek vásárolni!
Hová? Ja! A lényeget nem írom!
A mályi ovi. Lehet vigyorogni, kárörömködni és társai! Kép Az unokatesómtól már megkaptam a magamét, hogy minek volt a sok felhajtás ha közben itt volt egy karnyújtásnyira a megoldás. Szóval mehetünk kétkeréken, szánkón, autóval, sétálva.... Pár perc és már ott is vagyunk! És ami még nagyon szupi, hogy mozdony lett jelünk! Amióta Bence beszélni tud kb. 100000000000000* rajzoltaunk már neki! Imádja! És persze már amozdonyos oviszsák is készül !Ugyi Drága barátném? Kép

Mielőtt lelövöm magam!
Szerdán csinálunk egy játszóházat! Ha érdekel magánban megírom a részeleteket!

Pufffff!
Szép napot!
MEgyek sütni!
k
kriszta13
 
 


Még egy uzsi ötlet!
Tegnap megcsináltam! Nagyon fini!
1 db natúr tömlős sajt (a Sole olcsó, de gáz az íze, szerintem Kép )
2 db kemény tojás
csipet só
csipet ör. fehérbors

A tojást sajtreszelőn élereszeljük és összekeverjük. Pirítóssal nagyon finom! Kép
Jó étvágyat!
kriszta13
 
 


Fény, BettiKép
Köszi a tanácsokat! Kezdek rájönni a lényegre: szóval vannak az alap dolgok és abba lehet mindenfélét tenni!Kép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 



Sziasztok!

Ditta!
Boldog névnapot kívánunk mi is!
Kép

Milyen muffrint sütöttél végül?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


DITTA! Kép

Kép

mi is...

delice
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm, és a köszöntőimet "virtuálisan" meg is kínálom!Kép

Sütöttem ilyet: (almás-fahéjas)
Kép

Meg ilyet: (sajtos-sonkás)
Kép

És végül csináltam ilyet: (somlói)
Kép

Nagy sikere volt mindegyiknek!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ja, és este rámerészkedtem a mérlegre, és másfél kilóval többet mutat, mint a múlt héten....Kép
Úgyhogy megvonás következik!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

Kép

Köszi a muffint és a somlóitKép Nagyon finoman néznek kiKép A mérleg szerintem ma este már biztosan kevesebbet mutatKép

Kriszta!
Uzsi jónak tűnik, majd kipróbálom. Ovi biztos tuti helyKép

Puszika, Marika

marika
 
 


Ditta!
Nagyon, nagyon boldog névnapot!

Receptket merre lelem? Kép

Pusza!
k
kriszta13
 
 


Csááá! Kép

Ditta
Nagggggyon szépek a sütikék, bizti finom is volt! Még a végén tényleg megjön a kedvem hozzá... nemcsak az evéshez.

Ági

delice
 
 


DittaKép

Beavatnál a sajtos-sonkás receptjébe? Nekem is van, de a répás hadművelet után már nem nagyon bízom a netes receptekben, szívesebben veszek kipróbáltakat!

És kedves mindenki!Kép

Óriási szükségünk lenne járókára, mégpedig fából, és az sem lenne hátrány, ha lehetne emelni az alján .Ez utóbbi nem fontos annyira.
Lényeg: keresek egy használt, de megkímélt állapotban lévő fa rácsos járókát, reális áron, sűrgősen! (Hanna szétszedi a kiságyát)Kép.

Ha tudtok ilyet lécci írjatok a zsjudit@hajzso.hu emilemre.
Köszi előre is!

Futó utcai babaúszás. Jár valaki? Mennyibe kerül, kinél kell bejelnkezni, stb.? Érvek, ellenérvek?

Fürdőruha, nagyobb méretű, nekem Kép
Nem tudtok olyan üzletet, ahol még így szezon után árulhatnak ilyet?

puszi
Fény
fény
 
 


Fény!
Én szerintem tudok neked ilyet. Emese (te már nem nagyon ismered) szerintem eladná. Megkérdezem, hogy megvan e még nekik. De annak sajna nem állítható az aljaKép

ÁgikámKép
Neked meg megy a csomag hétfőn!

DittaKép
Ide nekem a sütiket, de így készenKép Szuperek!
És utólag is isten éltessen!

Mi bölcsizünk Marcival ezerrel. A 20 emeletes mögé járunk. Kicsit kiesik, de mivel anyukám ott dolgozik szeptembertől, oda vittük Marcit is. Igaz nem az ő csoportjában van, de az nem is lenne jó igazán. Még szoktatom Marcit, úgyhogy fél napokat én is ott vagyok.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!
Fény
Nekünk is van egy, dobtam emailt Kép

Koda
az első elkészült - a cserép.. hááát. nem vagyok megelégedve. Rakom fel az oldalamra, és dobom a linket, csak most felébredt a királykisasszonyka....
tetszik Marcinak az ovi?
Emailem átment?

Ági

delice
 
 


Koda

http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=542981&index=1

azért ennél élőben szebb, próbálok jobb képet készíteni...

delice
 
 


FényKép
Majd küldöm mailben!

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

BettiKép
Matyinak sok-sok boldog szülinapot kívánunkKép

ÁgiKép
Pont az e havi Praktikában van egy-két dolog a mozaikozásról.
Bili: szerintem még csak tedd ki neki, hogy tudjon vele ismerkedni, aztán majd ráértek jövő nyáron komolyabban foglalkozni veleKép
Cserép nem is rosszKép

BeaKép
Igen, Mollit végig tartani kellett. Meg is lepődtem kicsit, mert Beninél ültünk és csak néhány résznél kellett felállni. De nem ua. a pap tartotta.
MM-re gyertek, mi is járunkKép, legalább megismerkednénk személyesen isKép

MarikaKép
25.-e? Ugye találkozunk?Kép Meddig fogsz dolgozni?

NikiKép
És milyen tanár leszel?Kép

DittaKép
Elég drágán vetted a muffinsütőtKép Most mindenhol akciósan 1000Ft alatt van, vagy ne is bosszantsalak?Kép
Sütik jól néznek ki, Beni ahogy meglátta egyből kiabálta: süti anya sütiKép

KrisztaKép
Oviról beszámolót kérünkKép

FényKép
úszás: Benivel jártunk, Mollival jövő héttől akarunk menni, árakra már nem emlékszem, de a héten úgyis hívom őket és majd beszámolok. Lehet, hogy pénteken este is elugrunk, hogy szokja Molli a vizetKép
fürdőruha: én az ottótól rendeltem, nekik van nagyméretűből választék, nézd meg a honlapjukat hátha árulnak még.

KodaKép
És milyen bölcsisnek lenni?Kép

TaliKép 25. vasárnap. Hány órától legyen? 3 vagy 4?
Remélem szép idő lesz, csüt-re már 20 fokot mondanak, háthaKép
És akkor aki jön:
Fény 2f? + 1gy
Kriszta 2f? + 1gy
Búzaszem 1f + 1gy?
Ditta 2f + 2gy
Koda 2f + 1gy
Zsuzsa 2f? + 1gy
Emese 1f + 1gy
Anita 2f + 2gy
Betti 2f + 2gy
Panka 2f + 2gy
Kit hagytam ki?Kép
És akkor összeírnám, hogy ki mit hoz, lehet licitálniKép

Dodusról nem tud valaki valamit? Olyan régen írtKép

Tegnap láttam Catet a Corában, még nagy pocakkal voltKép

Képzeljétek, Molli, ha úgy "ültetem" hogy rakok egy nagy párnát a háta mögé hasból felhúzza magát, felül. Igaz, hogy utána egyből döl elKép Ilyenkor visszafektetem, de ő mindig felül, olyan mint egy keljfeljancsiKép Pedig még forogni sem forog. Múlthéten megtanult oldalra fordulni, de még a kezétől nem megy neki továbbKép
Most épp dokinénit várjuk, ma fogja kapni a 4 hós szurikat.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Fény!
Mail ment!
Ha esetleg talász valahol a neten és Pesten van akkor pénteken az is belefér a kocsiba! Kép

Drágáim!
Pénteken megyek székes fővárosunkba. Akinél akutális valamelyik termék és szeretne rendelni akkor légyszi ma éjszakáig Kép kb. 9-10-ig küldjön egy sms-t, vagy e-mailt. www.bababolt.com
Nem kell posta ktg-t számolni!

Ovi: 1,5 órát volt bent Bence. Én is voltam vele pár percet. Aztán kint ültem a folyosón. Gondolom akik már átéltéltek ezt nem kell leírnom, hogy mit éreztem. Gondoltam, hogy végre nyugodtan át tudom nézni az újságot. Nem tudtam! Minden érzékszervem a terem felé figyelt. Óvónéni elmondása szerint amikor meghallotta az ebédet úy döntött, hogy kijön. Ennyi elég volt neki mára. Kijött és el sem tudom mondani, hogy mi volt az arcára írva. Mintha meg lett volna sértődve. Pedig ..... szóval eljöttünk és közölte, hogy nem megyünk holnap. Kapott matricákat! ma voltunk a dokinál is igazolásért így ott is begyűjtöttünk egyet!
Holnap viszünk a gyerekeknek tésztát, hogy együtt fűzhessenek szép láncot. Mit fogok kitalálni minden napra nem tudom! De eddig nem sírt! És ez nekem már megér minden fáradozást!
Egyébként is közöltem az óvónénivel, hogy szeretnék aktív részese lenni az óvodai életnek! KépMit tegyek? Nem tudok a fenekemen ülni! Kép

Panka!
Mit vigyünk? inni? Viszek ásványvizet és teát. MIt csinálunk ha .....? Le sem merem írni! Kép Szóval ha az Égiek másként döntenek és Kép ilyen lesz az idő? Kép

Ditta!
Receptet nagyon várom! Kép

Koda!
Küldtem Neked mailt! Megkaptad?

Ági!
Nagyon-nagyon szép! Mint már említettem a színek! Kép de ettől olyan "TE" a kaspó! Kép

Betti!
Drága Matyi! Nagyon-nagyon sok boldog szülinapot!

Pusza Mindenkinek!
k
kriszta13
 
 


BettiKép
Matyinak boldog szülinapot!
Kép

PankaKép
Hát nem tudom, valahol még drágábban láttam! És a szilikonosat meg 4-5000 re mondják...Kép Az azért túlzás!
Én is mindig az időjárást lesem, de hétvégére tényleg jobbat mond!
Én viszek 2dl-es szívószálasakat a gyerekeknek, meg kólát a nagyoknak.

KrisztaKép
Küldöm-küldöm! De az egyik rajta van azon is, amit te ill. Panka küldött! (a sonkás-sajtos)

Sziasztok!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Panka megelőztél, épp írni akartam, hogy még mindig egyben vagyunk! Holnapra vagyok kiírva, illetve 26.-ára. Én nem láttalak a Corában, a gyerekekkel voltál(?), úgy megnéztem volna őket, már biztos nagyok! Már nagyon szeretnék szülni, borzalmasan kíváncsi vagyok a pici fiamra! Ráadásul már nagyobb mint Vivien volt amikor megszületett (bpd-je) és én nagyon szerettem volna gátvédelemmel szülni aminek lehetősége persze így egyre csökken.

Koda!
A kassai úti bölcsiről van szó?
Szandra odajárt és nagyon szupi volt, nagyon meg voltam velük elégedve és Szancsi is nagyon szerette, pedig mi előtte már jártunk egy bölcsibe de onnan elhoztam mert nem bírta. Ha találkozol Emesével átadnád neki, hogy puszilom őket?!

Ja és nem utolsó sorban: Minden név és szülinaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!
Jó időt és jó bulit a talira!

Sziasztok

Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Hahó!
Megcsináltam a sonkás-sajtos muffint.
Finom, de lehetne jobb is. Nem kellene bele só? És ezekkel a csészékkel én nem nagyon tudok mit kezdeni (gy.k. csészében adja meg a mennyiséget). Mert ugyebár többféle méretű csésze van (kávés, teás, stb.) Ja. Nem tanácsos papírban sütni, nekem rásültKép Nem ráégett, hanem eggyé vált vele...Detti, te papírba tetted, vagy vajaztál?
És nekem egyáltalán nem úgy nézett ki, mint a Dettié...nem volt olyan szépKép
Ésésés olyan volt a tésztája miközben kutyultam., mint a nokeldi. Ilyennek kell lennie??
De amúgy nem rossz..határozottan ílik, csak tovább kell fejlesztenem ezt a receptet, meg szerintem nem éppen jól találtam el a mennyiségeket.
Mindjárt bekavarok egy túrósat, mert a párom meg azzal öldököl Kép

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Panka!
Éppen kérdezni akartam, hogy lesz-e tali. De hátha hétvégére kisüt a nap! Én viszek valamilyen salátát és valami sósat. Esetleg sós muffint? Tegnap csináltam sörös-hagymásat (JamiC), attól eltekintve, hogy irtózatosan elborsoztam, jó lett. (De én mindent elborsozok, mert szeretem a borsosatKép!)
Molli hogy viselte az oltást? Sajnálom, hogy ma nem találkoztunk, bár nektek ez jobb. Így is félek, ki mindenkire ragasztottuk rá a náthát. Ha ez még a múltheti.
Mennék én is úszni, csak lusta vagyok. Meg majdnem minden pénteken egyetem a jövő héttől.

Ditta!
Én 1600-ért vettem a szilikonosat, de az csak hatlyukú.

Cat!
Hát akkor én szorítokKép!

Koda!
Abba a bölcsibe mi is jártunk. Játszóházba. Éppen most gondoltam, hogy valamelyik délelőtt elviszem Gerdát. Most is kint vannak még a gyerekek délelőtt? Ma elég hideg volt. Meddig jársz még?

Kriszta!
Meséltem délelőtt Csabának, hogy nálunk nem volt beszoktatás. Azt mondták, annyi időre vigyük rögtön, amennyire később is, ez így jobban bevált. (Szóval, aki délután viszi haza a gyerekét, első naptól délutánig hagyja ott.)

Megyek, mert a családom pudingot rendelt és még vacsi sincs.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Jaj!
Panka, Ditta!
Elkérhetném én is azokat a recepteket? Köszönöm előre is!

Fény!
Állítólag nem szabad nagyon összekeverni a szárazat és a nedveset, csak éppenhogy és azt is gyorsan.
Fentebb írtam: a sörös-hagymás kipróbálva, és jó. Szerencsére még a sör íze is eltűnt, de legközelebb megpróbálom ásványvízzel.
Ja, csináltam egy almásat is a saját bevált módszeremmel, egy almát reszelve, egy almát darabolva tettem bele (+fahéj). Azt mondták jó volt, nekem nem jutott.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Ovis témához egy adalék.
2 hete jár Laura oviba. Egy évig még csak délig.
Első nap elvittem és "szia" után ment játszani.
Ennyi volt a beszoktatás. Nagyon jól érzi magát, teli van élményekkel. Pozitív változásokat is látok rajta, kicsit jobb étvággyal eszik, az éjszakáink nyugodtabbak. Természetesen már sikerült egy kis kórságot is szerezni, de nem vészes még.
Elkezdtük -talán későn- a broncho vaxomot szedni. Van valakinek erről tapasztalata? Van egy másik fajta ilyen immunerősítő is, de arről semmit nem hallottam (talán ribomunyl)
neva
 
 


SziasztokKép

Kriszta!
Sajna nem kaptam semmit. Ez a cím: agabi@chello.hu ide küldted?

BettiKép
Ebben a bölcsiben ha nem esik, a gyerekek 10-kor kimennek az udvarra. Addig bent vannak. De ha jobb az idő, akkor már 9-től kint vannak.
Marci hétfőtől már oda fog járni rendesen, addig meg játszóházba megyünk. Egyszer eljöhetnétekKép

CatKép
Igen, ez az a bölcsiKép Nekem is szimpatikus a hely. Örülök, hogy oda vittem. Pedig először nem akartam, mert Marci nagyija is ott dolgozik és nem tudtam, hogy mi lesz ebből. Marci kicsit féltékeny, de majd csak megszokja, hogy mama ott dolgozik és nam azért van ott, hogy vele játszonKép

PankaKép
Akkor én: üdítő és muffin. Ha megfelelKép
Isteni bölcsisnek lenni, de jó lenne, ha valaki közben itthon kitakarítana és megfőzneKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Fény!
Sajnos a járóka már nem aktuális, már eladták. Remélem mástól sikerül venni!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

FényKép
Bocs, hogy azt nem fűztem hozzá, hogy én sót tettem bele, mert nem írta a recept, amit én is furcsállottam, meg egy kis szárított petrezselyemmel is feldobtam. Ja, és nem használok papírt, csak kivajazom, és sitty-sutty, kipottyan belőle, minden segítség nélkül!Kép

NevaKép
Mailt köszi!Kép
Mi Veronikával orvosi javaslatra végigcsináltuk B.Vaxom-kúrát, amikor elkezdődött az ovi. Háát, nem tudom, nekünk így is végigbetegeskedte az első évet. Helyzet akkor javult, amikor az orrmanduláját kivették. Ja, és az ára sem semmi ennek a gyógyszernek! Akkor (2 éve) 10.000 körül volt, most tuti több!
Az viszont nagyon jó, hogy Laurának ilyen könnyen ment a beszokás!Kép Tuti, hogy az ovónéniken is múlik! Hogy a gyerek örömmel megy!

CatKép
Akkor sok sikert és erőt az elkövetkező napokhoz!


Jaj, kisfiam ma esti beszólása:KépKép
Valamivel játszott a szőnyegen, és valamelyik játék picit megcsikarta az ujját, ami vérzett is. Õ persze nem sírt, de jött hozzám mutatni:
"Anya, tepöcsös (ketchup) lett a kezem!"
Beragasztottam neki, de persze 1 perc múlva leszedte, jobban érdekelte a ragtapasz.Kép

Jó éjt!
Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok Drágáim!
Bocsi, hogy ebben a szutymák időben még én is nyomom a depit, de el kell bőgnöm valakinek, hogy mi történt! Kép
Este alig akart elaludni Móci, így reggel is nehezen ment az ébredés. 1. Anyai szívszaggatás: nem akarok menni oviba - mindezt becsukott szemmel. Ráadásul az eső is szakad és Apának pont ma kell korán mennie. Szóval így indultunk! Bennem a para, hogy ebben a gáz időben mi jót fogok csinálni.
Bencus énekelve mosott fogat.
Öcsém bartánője végül elvitt minket, bár furi volt, hogy Móci ez ellen is tiltakozott, mondván ő gyalog akar menni. Mondja ezt egy autómániás kispasi! Kép
Oviba be, semmi gond! Kép Átöltözünk semmi gond! Kép
Bemenni egyedül már nem szerett volna. 2.Anyai szívszaggatás. Cipő, kabát le. Anya be a terembe. Pár perc. Anya feláll. Odasúgom Mócina, hogy mennem kell, mert Apa megkért, hogy vigyel e lvalamit a postára. Gyerek nem hülye! Nem veszi be! Mondom visszajövök! Nem. Kapaszkodik, követ. 3.Anyai szívszaggatás. Óvónéni ölbe veszi és elindul vele a játékok felé. Közben Móci kapaszkodik a pulcsimba. 4. Anyai szívszaggatás. Anya ki a terembóől és nem bírja tovább,mint ahogyan most sem, milüzbenírom ezen beszámolót. Anyai szív megszakad és előtörnek a könnyek! A könnyek amiket le kellett nyelni és most is le kell nyelni! Már csak 3 óra és megyek az én drága kicsi fiamért!
Befizettem a kaját. amikor benéztek rá már játszott, de mit gondol most a kicsi buckójában? Vagy eszébe se jutok, mert ott van a sok játék! Bár így lenne! Most nagyon rossz! Csend van! NAgyon nagy! Fájdalmasan nagy csend!
Tudom, hogy ez az életnek a rendje! De nagyon fáj!
Bocsi, hogy fárasztottalak Titeket!
El kellett mondanom!
Pusza Nektek!
k
kriszta13
 
 


KrisztaKép

Tegnapelőtt este, amikor a párom hazajött leültünk beszélgetni, én közben ügyködtem a számítógépen, a párom meg kapcsolgatta a távolságirányítót (távirányító-tv). Eccer csak feltűnt, hogy nagy a csend, kérdem tőle: Hanna elaludt? Odanéz a vele szemben lévő kiságyra és azt mondja: nem. Néz.
Nézett, nézett, nézett merőn, nézte az apját és olyan szemrehányás volt a tekintetében, hogy nem foglalkoztunk vele, hogy tisztára bűntudatunk lett! Nem bambult, nem merengett, hanem keményen nézte az apját a kiságyból. Aztán odamentem hozzá, játszottunk egy kicsit, sikerült mosolyt varázsolni az arcocskájára, és a mi bűntudatunk is csökkent..lám mégse haragszik a kölökKép

Ez csak úgy eszembe jutott, ahogy olvastalakKép
De, hogy megvigasztaljalak, éppen most készülök behalasztani egy félévet az egyetemen, mert nincs szívem itthagyni picúrt még egy napra sem. Pesten meg nem tudnám hol megszoptatni. Most kéne mennem beíratkozni csütörtökön, már anyukámat iderendeltem, hogy a párommal majdcsak ellesznek Hannával. Kipróbáltam tegnap, hogy eszik-e fagyasztott tejcsit, az is ok, mégis már a sírás kerülgetett, ha erre a napra gondoltam! Le van szrva a suli, majd folytatom februárban, úgyis vannak még le nem tett vizsgáim tavaszról, mert ugye a pici lányom éppen a vizsgaidőszak kellős közepén születettKép

szóval fel a fejjelKép

Fény
fény
 
 


Delice, Panka!

küldtem emilt!
fény
 
 


Sziasztok!

Panka!
25. vasárnap du. nekünk is megfelel. 2f+2gy. Tortát + papírtányárokat viszek.

Jól vagyunk. Hanga a második naptól kezdve ott is alszik az oviban. Reggelente rohan be, du, mikor megyek érte általában még uzsizik, szépen befejezi, és csak utánna jön hozzánk ki. Kép
Gyöngy hetente kétszer úszni jár a Diósgyőri uszodába, imádja.
23-án színházba megyünk a lányokkal a Csizmás kandúr c. előadásra. Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Cat!
De jó, hogy már a finisben vagy! Nekem még kicsit messze van.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok

Kriszta
Összeszorult a szivem, amikor olvastalak. Mi is elvittük Benit (14 hónapos lesz) bölcsibe, de úgy éreztem, hogy az én kicsi fiam még nem való ide, túl kicsi és nem vigyáz rá senki. Döntöttünk, Beni marad itthon két éves koráig, amúgy is szeretnénk jövőre kistestvért......

Panka
Bármelyik időpont jó nekünk. 2f+1gy. Nincs tapasztalatom mit kellene vinni, de valamilyen üdítőt, Babab vizet viszünk és nem tudom inkább süti legyen vagy valamilyen saláta? Ebben segítsetek légyszi!

Az időtől teljesen le vagyok taglózva. Ma az autóban 11,8 fokot mutatott a külső hőmérő.

Jó éjszakát mindenkinek!

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Helló!

http://gportal.hu/picview.php?prt=113350&gid=385836&index=21
ezt készítettem Kép

Gyönyörű napsütáses az idő!
KépKépKép

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Sütött ma a napKépKép és a hétre végig ilyen időt mondanak.Kép

AnitaKép
Máténak sok-sok boldog névnapot kívánunkKép

CatKép (ha még olvasol minketKép
A nagy hírt majd azért oszd meg valakivel, jó? Csak, hogy mi is értesüljünk róla.Kép

BettiKép
Molli egész jól viselte a szurikat, volt egy kis sírás, de sikerült hamar megvígasztalni, és a láz is elkerült minket.
Recept kell még vagy már megkaptad valakitől?

NevaKép
Szupi, hogy ilyen könnyen ment a beszoktatás. Melyik oviba is jár Laura?

FényKép
Válasz mentKép

GyöngyöskeKép
De jó, hogy végül ti is el tudtok jönni. Akkor ez szülinapi tali leszKép

ZsuzsaKép
Süti vagy saláta? Amelyik neked egyszerűbbKép

ÁgiKép
Szép a képedKép
Tali? Nem tudtok jönni?

Tegnap találkoztam Katáékkal a Corában. Dóri már olyan nagylányKép

Dodusról senki semmit? Már sms-t is küldtem neki, de nem jött válaszKép

És akkor a talilista:
Kép

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?