Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!

PankaKép!
Nekünk nem jó a szept. 18! Az az egy nap szeptemberben ami semmiképp sem, ugyanis az nálunk mindig piros betűs. Most meg még vasárnapra is esik.
Még mindig érzed a tüneteket? Eltelt az egy hétKép!
Én a hetedik mennyországot nézném, de mindig lemaradok, a Te filmedet nem ismerem, az az idősáv foglalt (ovi).
Milyen az a mosogatógép jel? Van rajta egy pohár és egy villa. A robotgépet is megnéztem, azon semmi sem látok, pedig a haszn. mut-.ra rá volt írva, hogy mosogatógépbe tehető. Talán. De ezt inkább még egyszer megnézem. Viszont semmiféle jelet nem látok.

KrisztaKép!
Hogy lesz hétfőn?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


PankaKép
Nekünk is jó a szept. 18., meg eddig a szombatok is jók.Kép
Harmadik?? Háát, amikor Atibaba megszületett, azt mondtam, na, itt befejeztük, de ahogy telik az idő, mindig olyan kellemes érzés fog el, ha kisbabát, vagy pocakos mamát látok!
Úgyhogy soha ne mondd, hogy soha!
De ha lesz is, csak akkor ha már nagyobbak lesznek!
Van egy ismerősünk, nekik van egy 16 és egy 13 éves gyerekük, és most született meg a pici 3.!
Azt nem mondom, hogy ennyit várnék, de ebben is van valami jó! Gyerekek felnőnek, tanulnak, és miég mindig lesz egy pici a házban!

GyöngyöskeKép
Miért izgulsz? Vannak már rosszullétek?

NevaKép
Tali jól sikerült? Ilyenkor úgy sajnálom, hogy nem vagyok miskolci!

BettiKép
Ha nem vagyok indiszkrét, miért piros betűs?

Holnap kezdődik az ovi, nagy az izgalom, már nagy buzgóan a ruháját is kikészítette, hogy mit vesz fel!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta!

Talin csak kettesben voltunk Gyöngyöskével (+gyerkőcök) de jól sikerült.Kép
Népkertről nem túl kellemes élményeink vannak. Egyrészt millió szúnyog - vittünk Offot. Sok a gyerek, alig férni el. Sok volt az eső és sajnos még sár van.

Ma olyan szélsőséges napom volt - egyszer fent, egyszer lent. Ma volt Laura először gyermekmegőrzőben. Húú alig tudtuk kicsalogatni. Kép
Aztán lerohadt az autónk. Kép Még sosem hagyott cserben. Ilyen baj sose jön jókor, de most...
Reménykedem, hogy nem túl komoly a probléma.
neva
 
 

 
 

Sziasztok,

Kriszta, én a helyedben nem eröltetném a WOK-ot. Imádom a kinai, Thai kaját, de hiába van wok-od, otthon nem lehet úgy használni ahogy azt kell.
A wok lényege, csak igen erős hő hatására jön elő. Ilyet nálunk csak ipari gáztűzhelyen vagy gázzsámlyon lehet előállítani.
Ha pedig nem tudsz megfelelő hőt előállítani, a zöldségek/husik, nem fognak úgy pirulni ahogy azt elvárod. A külseje nem fog hirtelen pirulni, a belseje közben megfő, megpuhul, nem marad ress.
Stb.stb..

Szóval ha rám hallgatsz muffin sütőt veszel. 5 perc alatt bekevered, 20 perc alatt megsütöd, és talán egy fél óráig kitart... :-)

Én az IKEA-ban vettem a muffinsütőmet, de sztem nincs jelentősége. a lényeg a papír!

üdv!
GrandClaire
grandclaire
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
MM-re mi is jelentkezünk.Kép

BettiKép
Jaj tényleg, Matyi szülinapja.
Igen, eltelt az 1 hét és már tünetek se nagyon vannak.Kép Remélem csak pszihés az egészKép
Hetedik mennyországot én is nézném, csak elég rosszkor van. Ha 1 órával hamarabb lenne...
Tudtommal az a mosogatógép jele.

DittaKép
Hát én meg úgy vagyok vele, hogy ha lesz 3., akkor ő is két év korkülönbséggelKép Én és öcséim közt elég nagy a korkülönbség (12 ill. 15év) és szüleimnek, hiába még viszonyleg fiatalok (50évesek), nem mindig van úgy türlemük hozzájuk, mint anno hozzám volt.Kép

NevaKép
És melyik gy.megőrzőt próbáltátok?

MinitaliKép
Ha ilyen gáz a Népkert lehet jönni hozzánk is játszani péntekenKép Itt is van hinta és homokozóKép Na, mit szóltok hozzá?

NagytaliKép
Hát akkor nem tudom, hogy melyik nap legyen. Úgy látom sokan nem olvassák mostanában a netet, aki benne van a táblázatban (és tudom a mail címét) annak küldök egy mailt a talival kapcsolatban.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Kriszta,
Küldeném a receptet, de nem tudom az emilcímed. A honlapodon sem leltem meg, valszínű én vagyok vaksiKép
Úgyhogy addig is idemásolom.

Kávés meg (mindenféle) muffin

1-2 ek nescafé
tej
15 dkg cukor
15 dkg vaj
15 dkg liszt 2 tojás
dió durvára vágva
sütőpor
A kávét kicsi tejjel elkeverni.
A vajat mikróba felolvasztani és cukorral kikeverni, majd egyenként a tojást hozzáadni és jól eldolgozni. Majd beleöntjük a kávét. Meg kell kostolni, hogy elég kávés izü-e. Ez izlés dolga, ha nem akkor még lehet kikavarni. és hozzáadni.
A diót megpirítani egy kis lábasba és belekeverni a lisztbe amibe a sütőport is beletettük.
Majd a diós, sütőporos lisztet belekeverni. Igy egy folyékony masszát kapunk. Ha nem elég folyékony akkor egy kicsi tejjel lehet higitani. Ez az állag olyan mint a piskótáé.
A sütőt elő kell közben melegíteni 180 fokra .A rácsot középre tenni..A muffin sütőbe a papírt belerakni és kanállal megtölteni. Majd kisütni.
A kávé helyett lehet kakaót és akkor nem kell dió, hanem a tészta közepére lehet gyümölcsöt vagy lekvárt tenni. Innentől kezdve variálható.

DE a tészta az alaprecept. Anyu nagyüzemben csinálja, mindent belerak, amit otthon találKép)

A többieknek is hoztam valamit! Ezt az egyik kolléganőm küldte, és hát szó szerint igaz...Kép
Szóval kismamák, figyelem!Kép
AMIT ADDIG NEM TUDSZ, AMÍG NINCS GYEREKED
1.

Az első 3 hónap
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- k**va nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass.
Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nöket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért b**gatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak.

A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, mégsincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

2.
3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhözcsapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró cimke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
-eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel.

Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy az ISTEN!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.

És mindezek mellett BOLDOG BÍRSZ LENNI!
fény
 
 



Fény,
jó ez a kis szösszenetKép át is küldöm uncsitesómnak, péntekre van kiírva, így még idejében megtudja, hogy mire számítsonKép
P.

panka
 
 


Panka!

Cora-sat.
neva
 
 


Sziasztok!

A szeptember 18 nekünk is jó!
A pénteki taliban is benne lennénk,most szuper az idő.

Gratulálok az új pocakosainknak!KépKép
Jó lenne gyarapítani a társaságotokat!Kép

Anita
kacajka
 
 


Próba, már régóta nem tudtam írni!

Pénteki tali mikor és hol lesz pontosan?

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Bocsika, de úgy örülök, hogy végre sikerült megint belépnem. Már öt hosszú levelet "izzadtam" ki, és nem tudta elküldeni a rendszer. Most végre megjavult.

ZSUZSA
nzsuzsa
 
 


Sziasztok Csajok!
Végre én is itt vagyok!!! Sajnos visszaolvasni nem tudtam, de mindenkit pusszantok.
Hétfőn kezdem a melót a régfi helyemen, és ez nagyon lelomboz. De legalább Ádám már megszokta a bölcsit és nem sír, eszik is és alszik is. Ez már hatalmas öröm, cirka 4 hónap kellett hozzá! Kép
De jó lenne már veletek talizni!

Pusz: MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


Fény!
1000 köszönet! LEjegyeztem!
E-mail címet már be is írtam a profilomban! Kép
Király amit írtál! Miért is szeretném én ezt??? Kép

MSE!
Akkor most már leszel?

Panka!
Holnap? Mikor? Mi tuti megyünk! Kép

Pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Nem vagy indiszkrét, de már Panka írta, Matyi szülinapja.

Panka!
Mi mennénk, de holnap van az utolsó nap, hogy észbe kapjak mi hiányzik még az ovihoz, megpróbálom ma összeszedegetni. Magamat is meg a holmit is.
Én se akarok túl sok időt várni, de még túl fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy befejezzem a babázástKép. Meg aztán nekünk nem vált be ez a kis korkülönbség. Most kipróbálnék egy kicsit többet, ha sikerülKép!

Emese!
Jó hogy itt vagyKép! Én azt hittem, már régen dolgozol!

Zsuzsa!
Te is jó, hogy itt vagyKép! És a következő hosszú levél hátha nem vész el.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

MinitaliKép
Akkor holnap 10 órától nyitva a kapunk, gyertekKép Aki nem tudja, hogy merre lakunk szóljon és dobok egy mailt.

AnitaKép
És csak a 18.-a jó? Esetleg a 25?

ZsuzsaKép
Jó, hogy itt vagyKép De jó lenne ha holnap el tudnátok jönni.

MseKép
Neked is üdvKép Melóhelyen lesz net?

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
De a 25.-e is jó,eddig nincsenek programok előre tervezve.
Holnap megyünk mi is ha nem baj.KépBoltból nem kell valami?Mert útba esik.

Anita
kacajka
 
 


AnitaKép
Persze, gyertek nyugodtan. Egy kis rágcsa meg gyümilé van itthon, de ha úgy gondolod hozhatsz is valamit.Kép
Panka

panka
 
 


PankaKép
Ilyenkor sajnálom, hogy ilyen messze lakok!Kép
Én is mentem volna! Remélem a másik időpont is összejön!

FényKép
Megint sikerült megnevettetned!KépKép
Nagyon tetszett! És milyen igaz!

KodaKép
Köszi a mailt! Kár, de azért szólj, ha megvan!Kép

AnitaKép
Ha belehúztok, te is csatlakozhatsz a kismamikhoz!Kép


Jó éjt!
D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Képzeljétek! Megvettük a padlóburkolatot! (Gy.k. lakásfelújítunk tavasz óta)
Nekem is teccik az a kis szösszenet, kár, hogy nem én írtam, de ugyan csak 3 hónapja vagyok anyuka, tudom folytatni!
- Ha nem kell szoptatni, akkor tisztába kell tenni. Ha nem piros a feneke, akkor tejkiütéses az arcocskája. Ha ez elmúlt, koszmós lesz a feje búbjától a füle tövéig. Majd mikor már kellően olajosok vagytok mindketten és a házban összes fellelhető kefét (haj, fog és ruha) bevetetted, marad a körömmel való kapirgálás, és amikor tiszta a kölök, na akkor hirtelen tele a szeme könnyel. Meg csipával. Közben erősen nyáladzik és hogy hogynem, de berakja mindkét öklét a szájába!!!
(folyt.köv. egy hónap múlva)Kép))
hogy kell ilyen fogsor vigyoros sárga pofát itt vágni???
és szerintetek miért kívánom ennyire a csokis kókuszos süteményt???
szörnyű, milyen dagadt vagyok.-..Kép
Kép
jóccakát!
fény
fény
 
 


Sziasztok!

Panka!
nem csak a rágcsákra gondoltam,mert azt viszek,hanem nektek nem kell-e otthonra valami?Tudom milyen szupi babakocsival+kisgyerekkel vásárolni menni!KépA fiúk már be vannak zsongva!

Ditta!
Hát apától már kaptam rá felkérést!KépEddig ő volt aki tartózkodott,most meg már gondolatban a lakást ia átrendezteKépCsak valami praktika kellene egy kis copfosshoz!

Fény!
Jó a folytatás is!
A fogsoros nekem el van mentve és fel szoktam tölteni.Bizti be lehet írni a jelekkel is,de nekem az nem mindig jön össze.
Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Mi nem megyünk maKép! Sajnos többfelé is kell mennem vásárolgatni és a lakásban segíteni.

Fény!
: és O a vigyori fej. Hol vettétek a burkolatokat? És hol nézététek? Mi még előtte vagyunk. Olyan sok helyen lehet kapni, nem tudom hova érdemes menni.
Én nem csak a csokis kókuszos sütit, hanem mindenféle édességet és nem csak a szoptatás elején (akkor nagyon), hanem mióta emlékszem mindigKép!

Anita!
Akkor lehet, hogy csatlakozol Te is a kismamákhozKép?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Érdekes, a terhességem alatt egy picit sem kívántam az édességet! Nem is híztam csak 12 kilót, és 15-öt fogytam. Na mióta szoptatok visszajött ez a 3 kg, úgyhogy annyi vagyok, amennyivel teherbe estem. Csak az is sok.
BettiKép
Burkolat. Mi a praktikerben akadtunk olyanra, amilyet a párom megálmodott. Nem tudom milyet akartok, mi szerintem az összes létező helyen jártunk. Ha gondolod, emilben értekezhetünk erről, írd meg, milyeneket kerestek.
Kép (kipróbáltam)
Panka!
Most mi sem tudunk menni, hazaugrunk vidékre a szüleimhez a hétévégére. Remélem, legközelebb már mi is csatlakozhatunk.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
puszi
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

PankaKép
Elő-tali jó volt? Tudsz már valami biztosat? Tudod...

DeliceKép
Bár tudom, hogy most Zalakaroson áztatjátok magatokat, de azért Rebekának boldog névnapot!!
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Drága Rebeka!
Nagyon-nagyon sok boldog névnapot!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Jó volt a tegnapi minitali,sajnálhatja aki kimaradt belőle!Kép
A fiúk olyat aludtak délután,hogy csuda.Igyekszem felrakni a képeket!

Rebeka!
Boldog névnapot kívánunk neked!
Kép
Nem kimondottan névnapi,de nagyon édes!

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok,csak eddig nem volt időm írni.

Delice!

Mi is Sok boldogságot kívánunk Rebekának NÉVNAPJA alkalmából!

Kép

Marika, Gyöngyöske!

Gratulálok a kis pocaklakókhoz!

Marika meddig fogsz dolgozni?

Koda!

Hogy vagytok? Mi újság veletek?

Beindul az élet nálunk, képzeljétek felvettek az egyetemre úgyhogy hétfőn megyek beíratkozni,
és visszahívtak a munkahelyemre, de csak heti 8 órában fogok dolgozni.

Hétfőtől péntekig Bogácson nyaraltunk, nagyon jó volt, pláne, hogy ilyen jó időt fogtunk ki.


Megpróbálok visszaolvasgatni!

Sziasztok: Niki
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este megszületett családunk legifjabb tagja, Máté 3200 gr, 56 cm.
Nagynéni lettem.
Kár, hogy nem gyakorolhatom ebbéli jogaimat! Kép
Szóval csajszik ne is nagyon gratuláljatok, mert nem beszélek velük így át sem tudom adni!
Ez egy hosszú, nagyon hosszú történet! És itt most egy sírós smile lenne!
Miért írtam meg? Nem írom magamban tartani! Kép
Bocsi!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Fény!
Írnátok Nekem egy e-mailt légyszi! Szeretnék kérdezni valamit!

Köszönöm!
k
kriszta13
 
 


KrisztaKép
küldtem emilt, bocs, hogy nem ismertelek fel először!

Rebekának sok boldogságot neve napja alkalmából!Kép
üdv, Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Szept. 9.-én 9 órától Biovásár a Tudomány és Technika házánál.

Molli szombaton volt 4 hónapos, 8050g és 69cm.Kép Kis soványKép

FényKép
Jó volt otthon? Merre laknak a szüleid?

DittaKép
Nem, még nem tudok semmi biztosatKép

DeliceKép
Sok-sok boldog névnapot kívánunk így utólag is Rebekának.Kép

NikiKép
És milyen szakra jársz?

MelindaKép
Olivérnek sok-sok boldog szülinapot kívánunkKép

TaliKép
Igaz, hogy még nem válaszolt mindenki, de eddig a szept.25. vasárnap a nyerő. Remélem még akkor is szép idő lesz.Kép

Puszi mindenkinek, írjatok!

panka
 
 


Betti!Kép
Végignéztem az albumodat, és láttam egy képet, amin egy zongora volt, Matyi a klaviatúráján játszott a saját kis zenegépével. Nekem is van a szüleim házában egy zongorám, gyönyörű fekete, játszottam évekig, de miután ide kerültem Miskolcra, már nem tudtam használni. Anyukám kerülgeti, éppen a minap közölte, hogy vagy hozzam el, vagy adjuk el, mert nem fér tőle. (Ez amúgy nem igaz, csak olyan hangulatban volt, hogy muszáj volt valamit elővenni, hát most a zongorámra került sor.) Mindegy, képzeljétek, hozzánk nem fér be a lakásba. Illetve befér, csak akkor lőttek a nappalinak,amit tágasan szellősen szeretnénk berendezni. Arra gondoltam, hogy odaadnám egy zenesulinak megőrzésre, még bérleti díjat sem kérnék, csak annyit, hogy vigyázzanak rá, tartsák karban, és cserében használhatják. Nincs valami ötletetek, hova lehetne elvinni? szívem szakad meg érte, de egyelőre nem tudom hova tenni, bár erősen kapacitálom a párom, hogy mégiscsak tegyük be a nappaliba...Kép
Na szóval ez csak eszembe jutott a képről, hogy itt is felvetem, nincs-e valakinek szüksége egy szép zongorára...
PankaKép
A szüleim Tiszaföldváron laknak Szolnoktól 24 km-re, én is odavalósi vagyok. Csak 11 éve élek itt Miskolcon, illetve hivatalosan csak 6 éve. Előtte a suli miatt jártam ide, aztán itt kaptam munkát és ittragadtam.
Nekünk eddig ok a szeptember 25-i tali.
KrisztaKép
A párom ma összeszedi, amire szükségetek és lehetőségetek van, és küldöm emilben. A többiről meg majd vele kell beszélnetek.

Szép napot, Fény
fény
 
 


Melinda!
Mi is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép
Képet nem tudok feltenni! De annál nagyobb szeretettel küldöm ezt a pár sort!

Fény!
Nagyon várom! Előre is köszi!
Ajánlom szíves figyelmedbe a Fazekas Utcai Általánost. Zenesuli is. Berta Magdi nénit kersd. Ha még ott van! Ha nincs akkor a zenei ighelyettest.
Õ talán még abban is tud segíetni, hogy hová!
Bár! Egy kicsit szerintem félő a dolog! Már nekik is elektromos van!
Próba cseresznye! Kép

Janka!
Nekünk jó a 25-e! Kép
Molli milyen nagy! Nem is érezni! Kép
Olyan édes pofa volt tegnap!

Pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!
Már jó rég irtam nektek. Ha bejön a rossz idő és nem mehetünk csavarogni biztosan többet ülök le a gép elé. Megpróbálok visszaolvasni.
Minden babát és mamát üdvözlök! Remélem jól telt a nyár. Mi nem voltunk sehol. Hanna már 6 és fél hónapos 9kg 70cmres nagylány. 2 hete egyedül ül.
Most jön a 3. foga. Tejcsi még van bőven még mindig viszik már 100litert elvittek. Ha 25én lenne tali szivesen elmennénk Hannával ha nem bánjátok. 18a nem jó keresztfiam 2 éves szülinapját tartjuk aznap. Ma a férjecskémmel vacsizni megyünk mert ma van a 2 éves házzassági évfordulónk.
Mindenkit puszilok és itt van néhány kép Hannáról

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


KépKép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


KépKép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

BúzaszemKép
Nagyon édi!! Kép

PankaKép
Szerintem nekünk is jó a 25.! Csak még tartana sokáig ez a szép ősz!
Ma átruccantunk Kassára kettesben a párommal, amolyan utó-házassági évfordulót tartottunk. "Hivatalosan" aug. 9-én volt. Nagyon jó volt, ha csak egy napra is, de kettesben voltunk.Kép

Marika, GyöngyöskeKép
Minden rendben a pocaklakóval?
Marika, milyen újra a tanítás?

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


SziasztokKép

Én is olvasok, csak Marcit épp most szokatjuk a bölcsibe és eléggé elfáradok, mire hazaérünk. Eddig nagyon tetszik neki, igaz anyukám is ott gondozónő, így az udavaron lát ismerős arcotKép

PankaKép
Még mindíg jó a 25.

BúzaszemKép
Tényleg tündéri a kicsi! és az az édes 2 kis fog!
És sok boldogságot nektekKép

DittaKép
Utólag nektek is sok boldogságot! Kassa szuper lehet. Milyen papírok kellettek a határnál?

GyöngyöskeKép
Micsoda hírekKép Néztek új lakást, vagy egyenlőre maradtok?
Marci még nem megy oviba, majd csak jövő májusban. Még csak 2 múltKép

NikiKép
Köszi, jól vagyunk. Ahogy olvasod, a bölcsit szokjuk. Azért jó lenne még találkozniKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép
Hát így könnyű!!!Kép
Mármint a szoktatás! Így legalább nyugodt lehetsz, hogy jó kezekben hagyod Marcit! Semmi extra papír nem kell, uniós ország, elég a személyi! Megéri, nagyon szép város, és ti Miskolcról még hamarabb, kb. 1 óra alatt ott vagytok!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Köszönjük szépen! Imádom a kiscsajt! Ma reggelre kijött a jobb felső fogacska is.
Tudtok valamit a panelprogramról? Én a Minap-ban olvasottakat tudom de van valaki akinél már alakulóban van vagy esetleg már fel is újitották a házukat?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!

A Panel-programban lakóközösségek illetve önkormányzati ingatlangazdálkodók vehetnek rész. Azzal a céllal, hogy korszerűsítsék a panelépületek nyilászáróit és a szigetelést. Legalább 400e Ft önerővel kell rendelkezni, ha nincs akkor jelzálogot adnak. Közgyülési határozat szükséges hozzá, amihez 100%-os tulajdonosi hozzájárulás szükséges.
Utólag nem igényelhető.

Magdi
lilien_csenge
 
 


Képzeljétek nálunk 17 % nyilatkozott erről a panel-programról.
Szomorú voltam. Pedig jó lett volna az ablakokat kicserélni stb.
Szóval nem könnyű eset, amikor 100 %-os egyetértés szükséges valamiben.
neva
 
 


Drága Molli Baba!
Nagyon-nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
Millió puszi!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

MarikaKép
Nem tudom, hogy melyik nap tartod, de nagyon sok boldog névnapot kívánunkKép

FényKép
Mi meg Szolnokra jártunk sulibaKép Sok barátunk van ott, így elég gyakran visszajárunk.

BúzaszemKép
Hanna is milyen nagylány márKép

DittaKép
Még nekem is tartozik LAci egy kassai úttalKép

KodaKép
Melyik bölcsibe jár Marci?

KrisztaKép
Köszönjük a köszöntéstKép

TaliKép
Akkor a győztes időpont szept.25. vasárnap

Végre sikerült feltöltenem a keresztelős fotókat, itt megnézhetitek őket.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


PankaKép

Most néztem a képeket! Jók!
Jaj, csak a taliig kitartana ez a jó idő!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Szia Kacajka!
Ádámnak sok boldog névnapot kívánnunk!
Mivel még nem vagyok valami profi így nem tudom hogyn kéne feltenni ide valami képeslapot, mert még a képeimet se sikerült nagyon ide betennem!
Remélem jól vagytok!Jártok már oviba Ádámmal?
Mi is most kezdtük a héten , és rájöttem mennyire könnyebb az életem itthon a kicsivel.Nincsen aki felébressze és az éjszakai alvás után még nappal is alszik egy hosszút délelött.
Sziasztok!
bencze
 
 


Kedves Kacajka ÁDÁM!
Kedves MSE ÁDÁM!

Nagyon-nagyon sok boldog névnapot!

k
kriszta13
 
 


Sziasztok!
Jó rég voltam itt. Nagyjából visszaolvastalak Benneteket.
Ahogy Ditta is írta, Zalakaroson voltunk egy hétig.
Képeket raktam fel az oldalamra: www.csernatony.gportal.hu , és klikk a képekre, külön külön kép a külön külön helyszinekhez KépKép
A köszöntést köszönjük szépen Mindenkinek, aranyosak vagytok, hogy gondoltatok a kicsi lányomra.
Képzeljétek Zalakaroson kezdett el önállóan is közlekedni. A szobában az ágyak egymással szemben, Rebeka számára kb 4-5 lépésnyire voltak - az egyik kinyitva- no mindegy a lényeg, hogy Apa és Anya közt ügyesen mászkált ide-oda KépKép
Mi is sok boldogságot kívánunk a közben név ill. szülinapjukat ünnepelteknek
Kép

Ja! Kreatívkodó barátnéim Kép
Mozaikozik Valaki? Egy-két praktikus ötlet, tanács jól jönne Kép

Puszi és jó éjt!

ui.: Vettem Rebekának bilit. Ilyenkor hogyan tovább? Kép Kép Kép

Ági

delice
 
 


Nézzétek a kis írástudó 13 hónaposomat Kép

Kép

delice
 
 


Kedves Niki!
Nagyon-nagyon sok boldog névnapot!

k
kriszta13
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?