Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még egyben vagyok,csak nem volt netünk egy pár napig,központi hiba miatt.

Most ez a meleg nagyon betesz nekem,de úgy fest a dolog,hogy nem befolyásolja a szülést,mert nagyon jól elvan a babóci a pocimba.Nem nagyon jelez, hogy ki akarna jönni.
Mondjuk, mostmár meg sem bírom számolni,olyan sokszor bekeményedik a hasam.Szinte majdnem egész nap kemény.

Csüt.voltunk nst.-n,minden rendben van,úgyhogy már csak aug.2.-án megyünk a Kardoshoz,és beutal a kórházba,minden féleképpen megírom, hogy mit mondott.

Christi!
Te,hogy bírod ezt a meleget?


Lányok mit tudtok arról,tényleg szólni kell a kórházba, hogy ne adjanak tápszert a kicsinek, mert szoptatni szeretném.

Na, puszi nektek!Andi
andrew
 
 


Sziasztok!

Andrew,én elvagyok a meleggel,nem nagyon mozdulok ki a klímás lakásból....meg a kocsiban is van klíma.Enélkül nem bírnám Kép

...épp tegnap beszéltünk a férjemmel erről,hogy ha a baba nem veled van éjszaka,akkor mit adnak neki enni!?
Szóval engem is érdekelne a válasz.
Andrew izgulok érted nagyon Kép

pusszii:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Én majdnem biztos vagyok benne, hogy adnak tápszert. Bár látni nem láttam, mert amikor kihozták napközben a babákat, mindig csak a cukros vizet hozták nekik. Viszont mikor elhagytuk a kórházat, szó nélkül adták a tápszert az üvegbe is, és receptre is.
Andi
andreat
 
 

 
 

Sziasztok!

Judit most olvasom hogy mi történt, de tudod mi jutott az eszembe,? de remélem nem következik beKép de nálunk mind3 szülésnél az volt. én szültem, elötte vagy utána temetésre mentünkKép

Sajnos adnak tápszert, de mindenképpen szóljatok hogy ne adjanak, hanem vigyék ki éjjel is a picit. és ha már lesz mit akkor fejjétek le és azt vigyétek be a csecsemőrészlegre, hogy azt adják oda.

Minél többször tegyétek cicire hogyí hamar beinduljon a tejtermelés, és ha már érzitek hogy kezd keményedni a cici akkor ne várjátok meg hogy tök kemény legyen mert akkor nem tudja bekapni a pici a bimbót, hanem kezdjetek el fejni. fognak adni cukros vizet is, én ezt sem javasolnám, inkább a gyakori mellre tevést.


Remélem segítettem valamennyire.
Kitartás már nem sok van hátra


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

..na én fogadtam szülésznőt....a dokim meggyőzött Kép

pusszzaa:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Christinbaba!

Voltál hétfőn tanfolyamon? Mi volt?
És ki lesz a szülésznőd? És mennyiért?
Én meg a dokit fogadtam meg, mert arról győztek meg, hogy erre nem kellene sajnálni a pénzt...

Andi
andreat
 
 


Szióóó!
Voltam a tanfolyamon hétfőn...s semmi extra nem volt,csak a fájdalomcsillapítási módokról volt szó..de azt már múltkor is elmondták.
Melyik dokit fogadtad?....amúgy én is megkértem a dokimat,hogy vállaljon el Kép
Voltam is nála kedden,s mostmár minden héten kell mennem...

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Hali

Én a Dán dokihoz jártam az első gyerekkel is, meg most is. Akkor csak a szülésre kértem fel, de most rendesen megfogadtam. Most elküldött uh-ra a kórházba, kérnem kell időpontot. Érdekes, mikor az első gyerekkel jártam hozzá 2 éve, és nem fizettem, akkor ő adott időpontot, amikor ő dolgozott...
Ja, és nem kell hetente járnom, bár még csak 30 hetes vagyok.
andreat
 
 


Szió!

Nekem is csak most kell,a 36.héttől.Mostmár néznek hetente szívhangot Kép

pusszz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek ilyen macerás uh-ra járni a kórházba? Nekem csak 2 hét múlva tudtak időpontot adni. Ilyen sok kismama van, vagy mi?!
andreat
 
 


Szió Andreat!

Sajna igen,nekem is ez a tapasztalatom Kép
s nekem is kell időpontot kérnem...de nekem mostmár mindent a szülésznő intéz.Még van egy labor is.....

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap este ezen a szívhangbigyón.minden rendben van Kép Tök jó fej a szülésznő is Kép
amúgy tök üres most a szülészet Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Megszületett a kislányunk 4.-én.
4000g 55cm.-el.Nagyon boldogok vagyunk.

Most hétfőn 8.-án jöttünk haza a kórházból,és most van egy kicsi időm írni,mert alszik a kicsi.

Van mit mesélnem,nem volt egyszerű a szülés.

Aminek nagyon örülök, hogy a Zoli elvágta a köldökzsinórt.

Amint tudok még jövök!

Puszika
ui>Teszek föl képet a kicsiről!

Kép
andrew
 
 


Szió Andrew!

Naggyyyon édes a babátok Kép Nagy nagy gratulaaa hozzá.
Kiváncsian várom,az "élménybeszámolót" Kép
Melyik szobában szültél? Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Andrew!

Gratulálok a pici lányhozKép aki nem is olyan piciKép Nagyon szép, formás kisbaba. A szüléstörténetedet várom majd. Tejcsi van? Szopizik rendesen?

Christin!

Mi újság? Jól vagytok?

Ma beköltözök a kórházba sajnaKép De remélem onnan már ketten jövünk hazaKép

Addig is legyetek jók.

Puszi mindenkinek Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
amaryl
 
 


Sziasztok!

Aug.4.-én a Kardos berendelt a kórházba vizsgálatra reggel 07.30.-ra,be is mentünk,de arra nem számítottunk, hogy engem már nem enged haza.
A szülőszobával szemben van egy vizsgáló tusolóval,ott vizsgállt meg.
Felfekszem a székre,és gyanus volt, hogy nem történt olyan gyorsan a vizsgálat mint azelött.
Kérdezi a Kardos,hogy nem voltak fájásaim?
Mondom neki,este voltak,de nem erősek.
És akkor mondja, hogy Andrea maga már nem megy sehova,itt du.-ra meg lesz a baba, 2újnyira ki van már tágúlva.
Erre én,nem mondja komolyan,teljesen beparáztam.
Felöltöztem,a dokival kimentünk a Zolihoz,amint meglátott röktön leolvasta az arcomról, hogy valami történt.Mondjuk neki, hogy menjen haza a cuccaimért,mert ez van,mondanom sem kell, hogy ő is lefehéredett.

Õ elindúlt haza,engem pedig röktön rátettek a szívhangvizsgálóra,abba a szobába,ahol kád is van.Mondták, hogy nem itt fogok szülni,mert ez a szoba azoknak jó,akik már szültek,itt fogok vajúdni,és utánna átmegyünk a másik szobába.
Közbe bekötötték az infúziót.Szerencsére a Zoli nagyon hamar visszaért,és nem maradt le semmiről.Megkaptam a beöntést,azt inkább nem részletezem....
Egy idő után,kaptam fájásgyorsítót,na onnantól kezdődött a fekete leves.Egyre erősebbek lettek a fájások,és elkezdett felgyorsúlni minden.Azt vettem észre, hogy annyira kezd fájni, hogy feszítem szét a szék karfáját a kezemmel,és a következő pillanatban már a kádban vajúdtam.
Az nagyon kellemes volt,jó meleg vízbe feküdni,amikor jöttek a fájások, akkor a Zoli a tusolóval locsolta jó melegvízzel a hasamat.
Amikor még erősebbek lettek a fájások,ki kellett szállnom, mert locsoltam ki a vizet a kádból,és már semmi nem volt jó.
Nagy nehezen két fájás között kiszálltam a kádból a Zoli segítségével,jött a Kardos,hogy ha jön a fájás,akkor megvizsgál.Na,akkor azt hittem, hogy leütöm úgy fájt.És ezt megcsinállta kétszer,azt hittem beszarok úgy fájt.Nem elég, hogy túléljek egy fájást, még ő is közben vizsgálgat.Megcsinállta a burokrepesztést is,az sem volt kellemes.
Utánna már menni kellett át a szülőszobába,a bal hátsó szobába mentünk, a citromsárga szobába,de akkor engem már semmi nem érdekellt,csak az, hogy kinnt legyen már a gyerek,és elmúljanak a fájások.Kaptam a fenekembe szurit,állítólag valami fájás csökkentő bódító hatásu cucc volt, de nekem semmit sem segített.
Jöttek a kétperces fájások,akkorra már teljsen kimerültem,de bírni kellett,és ameddig csak bírtam tartottam magam,de az egyperces fájásokat már nem bírtam hang nélkül,és ordítottam,kb.5fájást ordítottam vágig,utánna már feldobtam magam az ágyra,és elkezdtem nyomni.Ott volt a Kardos is,és a szülésznő is,és mondtam nekik, hogy nyomnom kell,és mire ők odakészültek én már nyomtam és ordítottam.Azt a fájdalmat nem lehetett már csöndben eltűrni.
Zoli alátámasztotta a fejemet amikor nyomtam, a Kardos az alkarjával nyomta a hasamat,présellte ki a gyereket,a szülésznő pedig az újjával tágította a hüvelyemet,és vezényellt, hogy mit csinálljak.5*2 nyomtam,és kinnt is volt a gyerek.
Akkor minden fájdalmam megszünt,elsírtuk magunkat amikor a Vivien felsírt.Röktön rám is tették,de annyira remegtem a kimerültségtől, hogy nehéz volt tartani,de nem engedtem,szorítottam magamhoz.
Közben meg egyet nyomtam,azzal meg lett a placenta is.A Zoli pedig elvágta a köldökzsinort.
Nem győztünk gyönyörködni a picibe.

Elvitték lemosni,és felöltöztetni,a Zoli pedig ment utánnuk a kamerával.
Kamerázott is,és fényképezett is.
Amikor visszahozták a babát,a Kardos már elkezdett varrni.A Zoli akkor nem jött be,hanem kiment a szüleimhez,mert ők kinnt izgúlták végig az egészet.

Végzett a Kardos,és a baba is ott volt mellettem,bejött a Zoli és a szüleim is.
Akkor már minden rendben volt,engem is tisztába tettek.Fájdalmat nem éreztem,csak örömet,és boldogságot.

Eljött az idő,hogy el kell hagyni a szülőszobát,vagyis el kellett volna hagyni,csak nem tudtam,mert elájúltam amint fölálltam,ezt megcsinálltam 2*,és mondtam, hogy nem, tudok a lábamon átsétállni a kórterembe.Így 3-4 órát még maradnom kellett,és utánna áttóltak az 1-es szobába.Hozták is a babát,de nagyon gyenge voltam már akkorra.

Késöbb leírom,hogy milyenek voltak a csecsemősök,és az ápolók,van mit meséllnem.Most megyek, mert ébredezik a Vivi.

Teszek föl képet.Kép
andrew
 
 


Szió!

Huuuuuu,elég durvaaaa....jajj én nagyon félek Kép
csak túlélem!!!!

Mennyi idő alatt lett meg a baba?Mármint meddig tartott a vajúdásod Andrew?

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


SziasztokKép!
Gratulálok Vivihez, nagyon formás, szép kisbaba!!!Kép

Én is szeretnék már túllenni rajta. Kezdek nagyon ideges lenni, ahogy múlik az idő!

ChrisbabaKép,
ha jól emlékszem, mi kb egyidőben szülünk, igaz?
Kitartás Neked is!!!
Hátha összefutunk odabentKép!
Kati
39+1
Vendég
 


Kata szió Kép

...én ma kezdtem a 38.hetet. kicsit elörébb,vagy mint én....ma voltam a kórházban,s tök sokan voltak.az összes szülőszoba foglalt volt Kép
ja és kellett volna uht is csinálni,de rossz a fej (vagy mi) bent.Marhajó Kép

Kati szorítok neked nagyon,s könnyű szülést kívánok neked.

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia ChristinbabaKép,
én is ma voltam bent NST-n. Sajna még semmi... pedig esténként már elég sokat fájdogál a hasam, és rendszeres is, de a méhszájam még zárvaKép.
Hétfőn megyek megint, reggel 9-re. TE???
Remélem a jővőhéten már babázok, bár egyelőre nem úgy fest, sajnaKép!

Én is könnyű, és gyors szülést kívánok Neked!

hali:
Kati
Vendég
 


Szió Kati!

Nekem is tegnap teljesen rendben volt az Uh,a doki megvizsgált(majdnem sikítottam egyet),s még én is zárt vagyok.
Legközelebb jövöhéten megyek.de majd csak a hét közepe felé.Még nem egyeztettem a szülésznővel.

tényleg nagyon szorítok neked Kép
üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia ChristinbabaKép!

Gondolj rám holnap reggel, mert 7-re kell bemennem a kórházba és a doki megrepeszti a burkot. Azt mondja, kora délután már meglesz a babómKép.
Reggel voltam Ctg-n, utána megnézte a méhszájamat, ami szépen elkezdett tágulni, úgyhogy mondta, hogy szülhetünk.... hát nem tiltakoztam. Már szeretnék túllenni rajta, és látni...
Nem is vagyok még annyira ideges, de hogy aludni nem fogok ma éjjel, az szinte biztos.

Amint tudok, jelentkezek, addig is minden jót kívánok, és mielőbbi babázást...
Pusza: Kati
Vendég
 


Christinbaba!

Hol és hogyan csinálták neked az uh-ot? És melyik doki? Én ma voltam a kórházban, és jól elhajtottak, mert nem jó a vizsgálófej. És hogy majd érdeklődjem...
Be is pöccentem, mert nem volt egyszerű elintézni az itthoni gyerekfelügyeletet, meg fél napom odavolt feleslegesen. A dokira is mérges vagyok, hiszen ha már fizetek neki, legalább segítsen, igazán szólhatott volna, vagy vmi...
Annyira elegem van az összes dokiból, kórházból! Az csak engem érdekel, hogy utoljára 9 hete volt uh , az is csak azért mert én elmentem 4d-re, és fizettem érte 12 lepedőt?

Andi
andreat
 
 


Szió Kati!

Huuuu.nagyon szorítok neked Kép) remélem minden rendben lesz. KépMajd mesélj Kép

Andreat cijjaa!

Nekem is elmaradt az UH,s én is utoljára a 33.héten voltam,s szintén 4Dsen.Már a 38.hét közepén vagyok,azaz,bármikor szülhetek,s nem is volt UH Kép Nagyon gááázzz.Azt se tudom mekkora lehet a baba!!!
Meg nekem a szülésznővel is volt egy kis gondom...megbeszéltük,hogy csüt. megyek be hozzá,erre hívom,hogy akkor most indulunk,s közli,hogy nincsen bent,elment vásárolni.Tudja a számom,nem tom miért nem hívott fel akkor Kép (ő fogadott szülésznő)Szóval ideges voltam kicsit,meg persze a férjem is.
Szerdán megyek be megint,s akkor elvileg csinálunk Uht is.Hát kiváncsi vagyok.
Majd írok....

pusszzaa:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Halihó!

Na, úgy látom, akkor nem csak nekem vannak gondjaim ilyen téren. Nem mintha ez megnyugtató lenne, inkább nagyon is elszomorító, hogy ez a helyzetKép
Én most keresgélek másik orvos, és másik kórház után, hátha jobb lesz...

Andi
andreat
 
 


Sziasztok!

Nagyon szurkolok nektek a szüléshez,és sok erőt kívánok hozzá.

A legrosszabb az volt,nem a szülés,hanem az a megaláztatás amit el kellett türnöm az egyik ápolónőtől.

Szülést követő éjszaka,még a wc.-re sem tudtam kimenni,mert nem bírtam felállni.
Hajnali 04.15 kor felébredtem, hogy a betétem teljesen átázott,és minden volt benne.Szülés miatt az aranyerem úgy bedúrrant, hogy nem bírtam visszatartani a dolgot,és egy kevés ment a bugyiba.
Kicsit ciki erről beszéllni,de ez történt.
Na,hajnal 04.15 kor megnyomtam a nővérhívó gombot,kb.5 perc múlva jött is a nővér.
Elmondtam neki, hogy el kéne mennem letusólni,mert szülés óta nem tusóltam le,és most nagyon nagy szükségem lenne rá,erre ő azt felelte, hogy nem ér rá,mert sok a császáros kismama.Erre én, akkor maradjak itt a vérbe, sz.-ba amíg jön valaki segíteni,és pisilnem is nagyon kell.Erre ő,ágytálat hozhatok,de mondom még felülni sem tudok,akkor hogy gondolja, hogy rá tudok gugolni az ágytálra?Nekem tusolnom kellene.
Erre hozott egy ágytálat és odarakta,a sírás kerülgetett a fájdalomtól,de tartottam magam,és nagy erőt vettem magamon és fölűltem hatalmas fájdalmak kíséretébe.Nem tudtam pisílni,erre unott fejjel kinyitotta a csapot, hátha ingert kapok a csorgástól.
De nem sikerült,a kezem remegett ahogy tartottam magam,úgy éreztem mintha valaki ki akarná tépni az aranyeremet ahogy ott gugoltam.Amikor elment az a kicsi erőm is ami a szülésből maradt,hanyatt dobtam magam az ágyon,és mondtam, hogy nem bírok pisílni,pedig érzem, hogy kell.
Erre a nő>,akkor megkatéterezem,de az bennt marad amíg itt lesz a kórházba.Természetesen nem engedtem,erre ő ki is ment.
Ott maradtam ugyan úgy segítség nélkül.
Annyira ki voltam,hogy fölhívtam az anyukámat hajnal 05.00.-kor,tudtam, hogy már fönnt van,mert akkor kel,és elmondtam neki,hogy mi a helyzet,ő abban a szent pillanatban Százhalombattáról föl akart jönni,hogy elkapja azt az ápolónőt,de mondtam neki, hogy ne jöjjön,csak mondja el, hogy mit tegyek.
Persze szegénykém nem tudott segíteni,csak mondta, hogy hívjam mégegyszer az ápolónőt,de én nem tettem, mert olyan düht éreztem iránta, hogy elküldtem volna a k.va anyjába az tuti.
Vártam 06.00-ig, és felhívtam a páromat,ekkor már kemény 2 órája fennt voltam és tehetettlenül feküdtem a cucba.
Felhívtam a Zolit,és elmondtam neki, hogy mi a helyzet,rögtön öltözött és jött.
Amikor beért,kb.07.00 volt,és akkor az ő segítségével elmentünk és lezuhanyoztam.
Pisílni nem tudtam a fájdalomtól,azt este felé sikerült, úgyhogy jól tettem, hogy nem engedtem meg a katéterezést.

Most is bekönnyezek ahogy ezt leírom, mert szörnyű volt az a pár óra.

Nagyon kegyetlenül bánt velem az a nő.

Ez még a szülésnél is rosszabb volt.

Hát,ilyen kedves aranyos nővérkét fogtam ki.

A csecsemősökről csak jót tudok mondani,bármit bármikor kérdezhettem.Hajnalba mehettem fejni a cicimet,nagyon segítőkészek voltak.

Ennyit szerettem volna még leírni.

Még jelentkezem, addig is puszi,Andi
andrew
 
 


Sziasztok!

Andrew, gratulálaok a babádhoz, hihetetlenül gyönyörű! Remélem már sikerült kiheverned a szülés "gyötrelmeit" és örömmel babázol.

A többiekenek hatalmas kalappal, mindeninek sikerülni fog - és higgyétek el, nem olyan vészes a szülés (bár nem kellemes).

Néhány dolgot szeretnék megjegyezni:
1. Az ápolónők velem sem voltak kedvesek. 100-szor kértem tőlök az aranyeremre kúpot - a végén a szülésznőm mentett meg, hiába, ő egy igazi kincs. A szülés napján engem is meg kellett katéterezni, nehogy fertőzés lépjen fel. Az eljárás nem fájt, az viszont igen, hogy a korteremből egyedül kellett kisétálnom a szülőszobai vizsgálóig. Életem legborzalmasabb sétája volt. Az esti zuhanyra egyenesen köteleztek - no jó, ebben igazuk volt -, az viszont nekem sem esett jól, hogy semmi segítséget nem kaptam. A szobatársnőm figyelt rám, pedig ő is alig tudott még járni...

2. Lányok, fogadjatok szülésznőt, megéri! Minden fájdalom ellenére csodálatos emlék maradt a szülés és ebben a szülésznőmnek (Tóthné Varga Ildikó) hatalmas szerepe volt. Velem volt, értem volt, babusgatott, szeretgetett - pont amire szükségem volt.

3. A csecsemősök aranyosak voltak, jó volt látni, hogy mennyire szeretik a picúrokat. És nem igaz, hogy adnak tápszert minden babának!!! Külön írásos engedély - vagyis a ti engedélyetek - után adnak csak a kicsinek tápszert, ha szükséges. Nekem csak a 3. napon indult be a tejem, a kisfiam addig szopni próbálkozott csupán és cukros vizet ivott. Amikor már nagyon éhes volt, akkor szóltak, hogy ha SZERETNÉM, akkor írjam alá a kicsi lapját és adnak neki tápszert. (Szerencsére csak 2x kellett használni ezt a segítséget, de ekkor kincset ért, a fiam nem maradt éhes. Hála Istennek azóta is csak szopizik, 27-én lesz 5 hónapos.)

Vigyázzatok magatokra és a babákra ill. pocaklakókra!
puszanda
 
 


Szia Puszanda!

Köszönöm a gratulációt,büszkék is vagyunk a Vivire!
A szülés fájdalmát sohasem fogom elfelejteni és azt a megaláztatást amibe részesültem,de úgy van ahogy írtad,nagyon nagy örömmel babázunk már,és ez kárpótol mindenért,és elfeledteti velem a rossz élményeket.

Nálam is az aranyérrel volt probléma,mert amikor jöttek nagy vizitre a dokik,megkérdezték, hogy minden rendben van-e,van-e valami panasz,és én akkor mindíg mondtam, hogy adjanak valami kúpot és krémet az aranyeremre,mert nem tudok ülni a seggemen, nagy nehezen hoztak 1db.kúpot.De tudtam, hogy az az egy db. kúp semmit sem ér,és szó szerint könyörögnöm kellett még kúpért,hogy kapjak.

Nekem is az Ildikó volt a szülésznőm,MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Õ tette elviselhetővé a szülést,ő volt aki a páromon kívül az elejétől ott volt velem,és szó szerint tényleg babuzsgatott,tudta, hogy min megyek keresztül és segített ahol csak tudott.
Csak jót tudok én is róla mondani.

Engem is megkérdeztek,hogy éjszaka ha igényli a baba,akkor tápszert adhatnak-e neki,vagy hozzák be szopizni.Én aláírtam a papírt,hogy tápszert adhatnak neki,mert én olyan állapotban voltam, hogy nem bírtam volna szoptatni.Nem kapot csak egy-két alkalommal tápszert,mert annyi tejem volt, hogy mentem és fejtem,és akkor azt kapta a pici éjszaka.
Megyek,mert felkellt a Nagyfőnök!Puszi
andrew
 
 


Sziasztok!

...hát ez tök jó,mert én is az Ildikót fogadtam szülésznőnek Kép) Remélem velem is olyan jó fej lesz Kép
Lányok megkérdezhetem,hogy mennyit adtatok a szülésznőnek,mert én még egyenlőre nem tom Kép

Jajj,nagyon izgulok...bármikor rámjöhet már a dolog Kép

pusszz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Cristinbaba!

Az Ildikóval a szerencse hozott össze.
Úgy történt,hogy pont ő volt az ügyeletes szülésznő aznap amikor szültem.
A másik két kismama aki ugyan akkor szült,nekik volt fogadott szülésznőjük.Nekem ugye nem volt,és így velem foglalkozott,végig ott volt velem.
De hogy a kérdésedre válaszoljak,mi 5000.-ot fizettünk neki,de nem volt a fogadott szülésznőm!!

Ne izguljál,az a lényeg,hogy mindíg azt csinálld amit ő mond,és úgy csinálld ahogy mondja,és ne mond azt,hogy nem tudod megcsinállni,mert azt nem szereti.

Puszi!
andrew
 
 


Szia Christinbaba!

Szerintem 15-20.000 Ft-ot simán adhatsz az Ildikónak - ez első hallásra soknak tűnhet, de nem az. Szülés után úgy fogod gondolni, hogy az Ildi minden pénzt megér Kép

Veled is TÜNDÉR lesz, meglátod, és gyönyörű emlék marad a baba születése. Garantálom!!!

pusza
Puszanda
puszanda
 
 


Sziasztok!

Puszanda kb. én is ennyit gondoltam,meg ugye még a dokinak is kell adni.....
Remélem tudni fogom azt csinálni amit mond...huu,úgy izgulok Kép Jó lenne már túllenni rajta,de még nagyon nem akar kijönni a babó Kép
Szorítsatok.

pusszz:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szia Christinbaba!

Jaj de jó, hogy nem riasztottalak el.

Ne sürgesd a babót, majd kijön, ha itt lesz az ideje - nagyon jó dolga lehet a pocakodban, ha nem akar kibújni.
Használd ki az utolsó napokat és aludj jó sokat, amig még megteheted Kép

Ne izgulj, Ildikó nem kér lehetetlen dolgokat, mindent jól fogsz csinálni. Nagyon szorítok, majd adj hírt magatokról minél előbb!!!!

Pusza
Puszanda
puszanda
 
 


SziasztokKép!

Múlt hét kedden, szülésindításra mentem a kórházba, és tessékKép
meg lett az eredménye.

Kornél, 3100 gr (most már több!!!), 53 cm volt.

A kórházról csak jót tudok mondani. Bár nem fogadtam szülésznőt, ugyanolyan kedves volt, mint másokkal (azt hiszem Magdinak hívják, idősebb rövidhajú nőci). A dokim is végig velem volt, meg a párom és tesóm is bent maradhatott.
A rózsaszín szobábam szültem, gátvédelemmel, és rögtön szülés után tudtam zuhanyozni a sarokkádban.
Semmi gondom nem volt (az aranyeret leszámítva, de arra készültem, és már itthonról vittem krémet...), és a csecsemősök tényleg borzasztó arik.
Az egész tök jó volt (a fájásos részt leszámítva)! És tényleg nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan regenerálódom. Minden gond nélkül ülök, állok stb. És a hétvégi költözésben is szervesen ki tudtam venni a részem. Szinte hihetetlenKép!!!
Mindenkinek ilyen könnyű szülést, és gyors talpra-állást kívánok!!!
Puszi
Kati
Vendég
 


Sziasztok!

Kati nagy nagy gratulaaa a babához,olyan édes Kép)
...Nekem ma "kellene" szülnöm,de még sehol semmi,pedig már olyan jó lenne túllenni rajta!!!
Szorítsatok.

pusszza:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Sziasztok!

Kati, tiszta szívből gratulálunk nektek,gyönyörű kisbaba!

Mennyi idő alatt lett meg a baba?
Párod hogy bírta a szülést?
Ezt azért kérdezem,mert az én párom teljesen átélt velem mindent,csak az bosszantotta, hogy látja hogy szenvedek,és nem tud segíteni.

Nagyon boldog napokat,és sok-sok boldogságot nektek!!!

Cristinbaba!

Nemsokára te is a kezedbe foghatod a kisbabádat.
Én sem a kiírt napon szültem.Július 31.-re voltam kiírva,és aug.4.-én szültem.
Hogyha ma nem szülsz meg,akkor 1 héten belül tutkó, hogy meg lesz a kisbaba,akár indítással akár nem, de meglesz nemsokára.

Szurkolok neked,ügyi legyél!

Pusy Andi

Tényleg mi lesz a neve a babócinak?/ha nem titok/
andrew
 
 


Köszi a gratulációkatKép

Andrew,
a fájások beindulása után 2 és fél órával már megvolt Kornél. Persze nem semmi volt az a két és fél óraKépKépKép. A párom nagyon jól viselte az egészet, és ahhoz képest, hogy be sem akart jönni, szuperul sült el...

Christinbaba,
nagyon szurkolok Neked, hogy minél előbb és minél könnyebben megszülessen a babád.
Mindenképp jelentkezz!!!!

Kati
Vendég
 


Kati, gratulálok! Ez nem semmi: könnyű szülés, gyönyörű baba Kép Azért vigyázz magadra és pihenj is egy kicsit, Kornélnak szüksége van rád!!!

Christinbaba, most olvashattad, milyen egy igazán könnyű szülés - hasonlót kívánok!


pusza
Andi
puszanda
 
 


Sziasztok Lányok!

...még mindig sehol semmi.Megyünk ma 19re a kórházba,meglátjuk mi lesz!Ja,és mostmár naponta kell mennem Kép
Tényleg nézni fognak magzatvizet????
A baba neve Krisztián lesz,mint az apukájáé Kép

pusszaa:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


ChristinbabaKép,
Mi újság???
Rég nem jelentkeztél...
történt valamiKépKépKépKép

Kati
Vendég
 


Sziasztok!

Még itt vagyok,s még 2in1 Kép. Nagyon nem akar a manó kijönni.
Az a gáz,hogy a dokim csüt. van utoljára,s én meg másnál nem fogok szülni.Este megyünk megint hozzá,megkérdezem,hogy mi a terve velem....
jövök majd beszámolni Kép

cijjasztok:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Cristinbaba!

A Vivike sem akart időbe kijönni,de ami késik az nem múlik,szerintem már a héten meg lesz a picid.

Ha akkor indult volna be a szülés amikor a Kardos nyaral,akkor a kolegájánál a Sulyok Csabánál szültem volna.Valakinek át fog adni a dokid,hogyha akkor szülnél amikor ő már nem lesz,de remélljük időben elindul a szülés,neked is jobb lenne, hogyha a dokidnál szülnél,gondolom.

Nagyon szurkolok nektek.
Ha van valami írd meg nekünk,mindenki szurkol nektek!!!!!
Sok erőt és kitartást kívánok a szüléshez,Andi
andrew
 
 


Sziasztok!

...hát szerdán be kell feküdnöm a kórházba,s csüt. indítanak ( ha addig nem lesz semmi)
Jajj,én neeemmm akarom.
Pont szült most is egy nő,s ott nyögött...olyan rossz volt hallgatni Kép De 20perc alatt kint is volt a baba,persze már a 3. volt neki.(még jó,hogy könnyen ment)
Huh,nagyon izgulok ill. neeemm akarom Kép
Szorítsatok,hogy gyors legyen,s könnyű,s persze minden rendben legyen a babával Kép

üdv:
Christinbaba

KépKép
christinbaba
 
 


Szióka!

Természetes,hogy izgulsz,én szó szerint be voltam szarva,ez teljesen normális dolog.
Nekem is indították a szülést,egyálltalán nem fájt,érdekes volt ahogy kifojt a magzatvíz.

Nagyon szorítok!
Andi
andrew
 
 


Jóreggelt mindenkinek!

Felteszek egy pár képet,ezek most hétvégén készültek.KépKépKépKépKép
andrew
 
 


Nem tudom,hogy miért,de oldalra pakolja a képeket,és nem egymás alá!
Na mindegy.
andrew
 
 


Nem tudok több képet feltenni,nem tölti be a gép.
Majd késöbb még megpróbálom!
andrew
 
 


Megpróbálom megint!KépKépKépKépKépKép
andrew
 
 


SziasztokKép,

Nagyon szorítok Christinbabának, talán már túl is van az egészen...
Várjuk a jelentkezésedet!!!!


AndrewKép,
nagyon arik a képek, látom a fürdés nálatok is kedvenc...

ha nem bánjátok én is felteszek egy párat!

Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek,
Kati
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Andrew, Vivi álomszép, nagyon aranyos baba. Látom a pancsolást nagyon szereti a nagykádban Kép

Christinbaba, ne félj, simán túl leszel mindenen. A doki miatt ne izgulj, a szülésznők mindenben segítenek, bármelyik orvoshoz is kerülsz, jó kezekben leszel.
Szülést hallgatni... nos valóban nem felemelő érzés. 7 órán keresztül ültem a vajúdó szobában a fájásokra várva, ezalatt 3 másik sorstársam is vakadt. Volt aki hányt, volt aki aludt!!!, és végighallgattam én is egy szülést. A te szülésedet is hallani fogja valaki - ez a sorsunk Kép Fel a fejjel, babót meg ne sürgesd, tudja ő, hogy miért van még bent.

Puszi mindenkinek
Anda
puszanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?