Új privát üzeneted érkezett!

Magdi!
Kép Már nem merem említeni!

Anita!
Munka: milyen ismerős! Kép Nemrég egy a város szélén álló francia bót Kép küldött vissza elutasító választ, mondván a képesített kereskedői végzettségemnek megfelelő munkát nem tudnak biztosítani. Nem tudom! Valaki tudja, hogy milyen végzettség kell az árufeltöltőknek vagy a pénztárosoknak? Kép
1000-rel keresek! Bár vannak reményeim a saját vállalkozásomat illetően is! Kép

Sőt! Most területi képviselő lettem itt: www.bababolt.com Kép REKLÁM Kép szívesen állok mindenki rendelkezésére akit érint a téma. Az árak u.a. csak a posta ktg kevesebb! Kép

Szóval munka: Kép Kép és Kép

Ovi: most én is azon töröm a fejemet,hogy egy kisbarátunkkal együtt menjenek,mert így ennyi előnyük lenne, hogy ismerik egymást! Bár!Tegnap volt a kisfiú szülinapja ahol először Bence kapott bele a Krisz szemébe aztán Krisz vágott egy le egy hatalmas pofont Bencének!

Ma 3,5 éves a kicsi fiam! Kép
Tegnap született! Kép

Lelövöm magam!
Szép napot mindenkinek!
k
kriszta13
 
 


Kriszta!

Én úgy tudom hogy a legtöbb pénztárosi munkához már kell a vonalkód használói tanfolyam amit beépítettek egy pénztárgép kezelői tanfolyamba.

Magdi
lilien_csenge
 
 


Sziasztok!
Volt már valaki itt?
http://www.kolyokhajo.hu/

Nekem nagyon tetszik, talán érdemes lenne kipróbálni.
Éva
neva
 
 

 
 

Sziasztok!
Kriszta! Te küldtél nekem mélt a hordozó kendővel kapcsolatban?
Cat-nak irj ő még talán keres kendőt Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Magdi!
Lehet, hogy kérnek csak annyit írnak, hogy középfokú végzettség és az árufeltöltői????

Bea!
Köszi!
Már írtam! Kép

k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Egy dolgot megtudtam a kölyökhajóról: legalább 2 héttel előtte le kell foglalni a jegyet...Kép

Így Debrecenbe voltunk ma. Állatkert, Vidámpark.
Szuper volt Laurának Kép
neva
 
 


Anita!

Sikerült megtalálni?

Magdi
lilien_csenge
 
 


Neva!

Laurának nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk! Megnéztük a fotókat is, aranyos.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

A múlt héten a Tiszánál jártunk. Képeket ide tettem. http://gportal.hu/portal/bvm2005/

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Neva!

Sok boldogságot Laurának szülinapja alkalmából!
Kép

Nikiék
Vendég
 


köszönjük KépKépKép
neva
 
 


NevaKép

Én is csatlakoznék a köszöntőkhöz! Boldog szülinapot Laurának! De cuki tortája volt!Kép
Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Neva!
Én is boldog születésnapot kívánok LauránakKép!
Kép

Erről a kölyökhajóról csak annyit tudok, hogy sokat reklámozták a Minimaxon régebben.

Anita!
Nálatok nem kell betölteni a 3 évet az ovihoz?

Kriszta!
Csak rászántad Magad? Csak a kendővel foglalkozol vagy a többi dologgal is?

Lányok!
Én is belinkelem az én kendőmet: http://cirrusz.hu/bobita/
És ha valakinek kérdése van szívesen segítek.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


sziasztok!

Neva Kép
Laura Kép
Kép
Sok boldogságoT!



Rebeka meggyógyult hál'Istennek szépen helyrejött.

Nálatok is ilyen ramaty az idő? Itt borzasztó!! Kép

Hulla vagyok.. majd még jövök Kép

Kép

delice
 
 


Köszönjük mindenkinek! Kép Aranyosak vagytok.
Tegnap megkaptuk a védőoltást. Nagyon bátran viselkedett.
A státusz vizsgálat után kicsit szomorú voltam...
Déli alvás után azonban már nagyon fájlalta a fenekét, estére már lázas is volt.
Pedig mindent megtettünk (borogatás+kúp)
Remélem hamar elmúlik.
Neva
neva
 
 


SziasztokKép

NevaKép
Nagyon sok boldogságot és egészséget a nagylánynak!
Valami mérési adat nem volt jó a státuszvizsgálaton? Csak mert írtad, hogy el voltál szontyolodva utána.

GyöngyöskeKép
Ezek a lányok nőnek, mint a gombaKépde hogy lehet, hogy az egyik csajszinak szög egyenes, a másiknak meg hullámos a haja?KépKép

ÁgiKép
Örülök, hogy Rebeka túl van a betegségen. Mi is nemrég estünk át rajta....

BettiKép
Matyi fiad már ilyen komoly autópályákat építKép Én egyenlőre a szana szét hagyott legók miatt szoktam visítani, főleg, ha rálépek......

Lányok!
Biztassatok már meg!
Ugye nem csak az én fiam szokott rá a köztünk alvásra???? 2 éves koráig gyönyörűen aludt a saját szobájában, a saját ágyában. 2 hónapja viszont nem hajlandó ott aludni éjszaka. Tudatosan hozza a takaróját és a maciját, majd befekszik közénk. Még engem is beparancsol az ágyba, és leoltatja a villanyt. 2 hétig próbáltuk visszaszokatni, de semmi értelme nem volt. Azzal is próbálkozunk, hogy ha elalszik köztünk, bevisszük az ágyába. kb. 3 órát alszik, majd felkel és szépen átjön hozzánk......... A sötétségtől nem fél, nimcsenek ilyen problémák. Ugye másnál is van ilyen??????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Szó szerint ugyanilyen Laura is. Már több mint 1 éve. Átvisszük...visszajön...
Majd egyszer kinövik.

Ami pedig az adatokat illeti. Magasságra az "átlagos" legfelső határán van.
De a súlya...Kép
1 év alatt 70 dkg-t hízott, és 7 cm-t nőtt.
Most 12,3 kg.
neva
 
 


Betti!

A múlt héten a miskolci körzeti tv-ben szó volt arról, hogy az óvodáknak fel kell venni a 2,5 éves gyerekeket is. Ezt a rendeletett az önkormányzati határozatokban is meg lehet találni.
Állítólag erre azért van szükség mert túl terheltek a bölcsödék.

MAgdi
lilien_csenge
 
 


Anita!!

Későn ültem a gép elé így csak ide írom a linket:

www.furdohaz.hu

Magdi
lilien_csenge
 
 


Helló!
már jó rég nem néztem be hozzátok!

Láttom mindenki megvan,egészséges,a gyerkőcök nőnekKép
Baba sehol,mert egy kicsit a ház körüli gondok mostanában teljesen lekötnek minket. egy évet még várunk vele.


Az lenne a kérdésem,hogy nincs-e valakinek az ismerősi körében eladó arany cocker spániel kiskutya???
A kicsi férjen megígérte,hogy mikor beköltözünk az új házba,kapok egyet. Hát most szaván fogom!Kép Kép
nagyon köszi!
zita
ebba
 
 


Sziasztok!

Régen írtam, vagy időm nem volt, vagy netünk.
Lórival tegnap voltunk tanácsadáson, ahol megmérték és eszerint egy hónap alatt 10 dkg-ot fogyott.KépKép (Még jó, hogy nekünk nem olyan a védőnőnk, mint Delicenek.) Érdekes, én egyre nehezebbnek találom.Kép Egyébként minden rendben. A gyümölcsöket már elfogadja rendesen, de a főzelékfélékkel továbbra sincs kibékülve.

Minden kedves név- és születésnaposunknak sok boldogságot kívánok!Kép

Találtam egy jó kis oldalt, ilyeneket lehet készíteni:
Kép

Kriszta, vagy aki tudja! Az MM mikor és hol lesz szeptembertől? Talán mi is elmennénk, ha Lóri akkor éppen nem alszik.

További szép napot!
Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Így kihalt a topik? Sehol senki? Na, jöjjön már valaki és írjon!

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


sziasztok!
tudja Valaki a mai Miskolci programokat?
Mennénk, de nem tudom mi lesz Kép
légyszi írja be Valaki!
köszi Kép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!

itt nézz szét, remélem találsz jó programokat!

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


szia Dodus!
Látom csak ketten vagyunk Kép Kép Kép
köszi szépen a linket!
Ti mentek valamerre?
Ági

delice
 
 


Én is itt vagyok, de láttam, milyen "nagy" itt a forgalom, ezért csak szép ünnepet kívánni jöttem!
Kép

Nálunk ma van a búcsú, (lévén Szentistván) ezért Veronika már nagyon izgatott, megint nyithatom a pénztárcámat!Kép
Pedig tegnap is kapott jó pár dolgot, este buliztunk, majd teszek fel szülinapi képeket.

Na megyek, használjátok ki az utolsó nyári napot!
Bár szerintem az idén nyár se volt!Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva szülinapos köszöntésekbenKép

Éva!
Laurának Nagyon Boldog 3. Szülinapot!
Kép

Ditta!
Veronikának Nagyon Boldog 5. Szülinapot!
Kép
Sikerült valami értelmeset venni a búcsúban?

Dodus!
Fogyás hi-hiKép Azért nem kellene még fogyóznia a gyereknekKép

Jól telik a nagy augusztus 20-a?

Puszika, Marika

marika
 
 


Sziasztok!
Mi tegnap kint voltunk este a tüzijátékon a várnál, de a nagyon hangos robbanásoktól Ádám úgy megijedt, hogy át kellett verekedni magunkat a tömegen és futva távozni. Kép

Koda!
Mi az együttalvással már rég küzdünk (mint tudod), és úgy oldottuk meg, hogy ha átjön a gyerek Gábor megy az ő helyére aludni. Kép

Mi van ezzel a 2,5 éves óvodai felvétellel?
Én nme bánnám, ha már át vihetném a bölcsiből az oviba Ádit (de akkor be kellett volna iratnom májusban?).

Puszi mindenkinek, és boldog szüli-, és névnapokat kívánok.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


MarikaKép

Búcsúban értelmeset???KépKép
Szóval kapott topánkát (este már elszakadt a pántja) koronával, varázspálcával (ezek még épek).
Ja és a Barbira egy új ruhakollekciót. Meg beültek a körhintába (nem tudom hányszor) stb, stb.
A fiamnak kamion kellett, egész este azt nyúzta!Kép

PankaKép
Mi újság? Régen írtál!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Veronikának nagyon boldog 5. szülinapot! Milyen nagylány már ő is!

Emese!
Óvodába azon az éven vehető fel a gyerek, amelyikben betölti a 3. évet.
Tehát, ha a gyerek csak december 31-én tölti a 3. évet, akkor is szeptemberben már kezdhet. De ha csak január 1-én, akkor sajnos csak januárban. Nekünk pont mindkettőre van ismerős példánk.
Gyöngy 2003. ápr. 30-án lett 3 éves, de 2003. jan. 1-től már mehetett oviba (igaz egy hónappal eltoltuk akkor a kezdést, mert akkor volt a bárányhimlő járvány). (a csoportjukban van májusi születésű is, ugyanúgy januárban már kezdhetett)
DE, mindkét esetben be kell íratkozni május első hetében az oviba, és akkor megmondja az ovi, hogy van-e lehetőség januárban bekerülni valamelyik csoportba. Természetesen, ha minden csoportnál betelik a létszám szeptemberben, akkor sajnos fizikailag képtelenség bezsúfolni a gyereket.
Mivel Ádám is június elejei, érdemes az oviban megérdeklődni, még úgy tudom most augusztus végén, talán már a jövő héten, vannak "pótbeíratkozások", hogy januártól felveszik-e.

Tűzijátékra mi is kimentünk, de végül nem vártuk meg, Hanga már nagyon álmos volt. Itthon megnéztük a pestit a tv-ben.

Anita!
Voltatok végül a várnál? Tali jövő héten?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok. Csak nem akarok magamban beszélniKép! De akkor fogok eztán, hátha lesz valami mozgás!

Ditta!
Veronikának boldog szülinapot kívánokKép!
Kép

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ditta!

Boldog szülinapot Veronikának! Kép
Éva
neva
 
 


Sziasztok lányok!

Én is boldog szülinapot kívánok a csöppeknekKép
Nálunk is súlyproblémák vannak..azaz nem tom. Egy-másfél hónapja nem mérem rendszeresen Hannát, mert tele lett a hócipőm, a doki meg közölte, hogy ne parázzak, szépen fejlődik, elég, ha hetente eccer megmérem, ha akarom.
Szóval első hónapban kb. 1 kg-ot hízott, a másodikban csak 50-60 dekát, most meg..két hét alatt mindössze 15 dkg-ot. Hatszor szopizik egy nap, este fél 10-től hajnal 4-5 óráig alszik.
Az a baj, hogy keveset eszik, 100-120 grammnál többet ritkán, akkor meg bukik egy óra hosszáig, nem győzzük törölni a parkettát. Most azon vagyok, hogy három óránként megkínálom cicivel, még ha alszik is felköltöm, kivéve éjjel.
Amúgy 4,05 kg-mal született, 3800-ra ment le a kórházban. és most tegnapelőtt 5560 gramm volt.
Amúgy husi, eleven, vidám, kiegyensúlyozott baba, de a gyarapodása nagyon lassú..és most kánikula sem volt, amire fogni lehetne...Kép
Csak félek, hogy két hét múlva a doki megint elégedetlen lesz., és elküldi majd különféle vizsgálatokra...és nem vagyok bizots benne, hogy indokolt lenne..vagy mégis? szerintetek?
Amúgy tejem van bőven, jó zsíros is, mégsem hízik tőle...
és még az eső is esikKép
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Ági!
Voltatok valahol végül is 20-án? Mi kimentünk a tüzijátékra, Gerda is jól viselte, nem ijedt meg. Igaz, nem mentünk közel.

Emese!
De jó, hogy jelentkeztélKép! Milyen a munka? Nem tudsz még gyakrabban jönni? Ádi már biztos sokat nőtt! Mi baj a bölcsivel?

Koda!
Nálunk az úgy van, hogy én megyek a gyerekekhez, és én alszom ott velük. Ha kell. Matyival már nem kell, Gerdával még elég gyakran. Pontosabban mire kijöhetnék elalszom. Szerintem ez idővel elmúlik, csak bírd kivárniKép. (Én is még várásban vagyokKép.)

Marika!
Remélem Nálatok nem volt probléma! Dolgozol már? A múltkor végül is milyen porszívót vettél? Az enyém is döglődik.

Gyöngyöske!
Ez érdekes az ovival. Csak hát nálunk semmit nem változtat: Gerda januári. Szóval három héttel mehetne korábban.

Fény!
Az anyatejes babák gyarapodása eltér a táblázattól, ami vegyes táplálású babák adatait tartalmazza, és felnőtt korú (már a táblázat). Az első két hónapban több, utána kevesebb szokott lenni. Amíg a gyerekorvos nem rémüldözik, addig Te se pazarold erre az energiát. A jelentős mennyiségű bukásnak több oka is lehet. Mohón szopik? Ha igen, akkor sok levegőt nyel, ettől is bukhat sokat. Könnyen tud büfizni? Váltott mellből szoptatod? Ha dől a szájába a tej, akkor is sok levegőt nyelhet. Elég fura, de a sok tej is okozhat lassú gyarapodást. Ilyenkor a tej zsírosabbik részéből kevesebb jut Neki, csak a cukros elejéből kap. Kapcsolódhat hozzá még hígabb, esetleg zöld széklet és hasfájás. Ha ez a helyzet, akkor érdemes váltott mellből szoptatni, egy alkalommal csak az egyikre teszed rá. Ha ezek után 2-3 órán belül megéhezik, akkor pedig újra ugyanarra célszerű tenni. (Stb. stb., ha érdekel folytathatom emilben, csak nem akarok itt senki türelmével visszaélni.)

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ja, mindig elfelejtem: a múlkor szó volt a foltokról. Volt egy kuponom a Dm-ben Dr. Beckmann Folt Ördögre. Már régen nézegettem, hát most meg is vettem egy gyümölcsöset. Nagyon jóóóóó. Bár nem akarom elkiabálni, még csak háromszor próbáltam. Még a szeder is kijött nyomtalanul és a ruha színe is megmaradt. Lyuk se lett rajtaKép!
B.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


sziasztok!
végre beindult itt is az élet Kép


Ditta Kép
Veronikának

Kép



Betti Kép
Végülis voltunk, bementünk Miskolcra, a Diósgyőri Várhoz. Elég nagy volt a forgatag.
Mindenesetre Rebeka nagyon élvezte Kép Még a lángosból is csipegetett Kép
Valamint menni akart, menni, bele a tömegbe... és azokon az ingatag lépcsőkön lépcsőzni - mit ne mondjak a hajam szálla az égnek áll még most is a gondolattól...

Én a tüzijátékkal nem merészkedtem, csak este az ablakból néztük, de szegénykém annyira fáradt volt, hogy mutatott az ágyra, hogy Õ inkább lefeküdne..

Nálunk mára megint elromlott az idő Kép


Többiek merre?


Kriszta! Hol vagy? MSN-en több napja nem látlak! Kép


Cipő Kép

Kép

Miskolcon Brendon és Bató-házon kívül merre?
Az árak megegyeznek nagyjából? Vagy vannak nagy különbségek?


Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok!

Laurának és Veronikának sok boldogságot kívánunk!
Kép

Az ovival nekünk is várni kell januárig,mert abban az évben lesz 3 éves,úgy van ahogy Gyöngyöske mondja.
De azt mondta az igazgatónő,hogy ha akarom vinni előtte akkor szóljak és beveszik.Szóval rendes.

Gyöngyöske!
Jó lenne talizni,de a héten nem hiszem hogy összejön.Pedig az idő gyönyörű!:-O Holnap jön a barátnőm a kislányával és itt lesznek 3 napig.DFe a jövő héten jó bármikor.

Nem tudtok valami benti progit valahol?Félő hogy ilyen vacak idő lesz,de nem akarok itthon ülni!
A barlang fürdőn kívül más nem jutott eszembe.

Magdi!
Köszi a linket!Nagyon jó!

Ági!
Attól függ milyen cipőt akarsz venni!
Én a Hédi cipőben szoktam venni cipőt a fiúknak,mert ott is vannak betétesek,és nem 12E hanem 5 körül van az ára.Az Ady E. van ahogy megyünk a Búza felé.

Anita
kacajka
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok! Végre! Már nagyon el voltam keseredve! Kép
Szóval én a mesterséges szőke, jól elrontottam a gépet! Nem olvastam el a szolgáltató levelét és ......... Szóval újraformáztam a cuccot és most úgy fest mükszik! Kép

A szülinaposoknak és névnaposoknak nagyon sok pusza és minden szép! Kép

20-a: mi lementünk Debrecenbe. Soha többet! Kép Egyszer szép volt és most már elmondhatom, hogy voltam és..... Tömeg és ...... Majr rakok fel képeket az oldalamra! Ja! nem igazi virágok vannak a kocsikon! szalma! Kép

Az MM-s kérdésekre is teszek fel mindjárt infót a programokhoz! Kép

Kacajka!
MM! Kép Jó kis benti foglalkozás! KépIgaz csak egy délelőtt, de.....
Egyébként nincs más ötletem! Sajna!

Ági!
Nagyon hiányzol! Kép Még nem tudom az msn-t elindítani! Azt írja ki ez a drága, hogy hiányzik egy mittoménmi!Kép De addig nincs nyugi ameddig nem tudok írni! Kép

Janka!
Láttad a könnycseppeket? A szívem hasadt meg! Megyünk valamikor! Kép anyagot persze nem tudtam venni! Kép Jellemző! De kaptam ötleteket és most, hogy van netem rá is keresek! Kép
Apa ma elszámolta magát és jól kitankolt! Kép Puff! Állt a harsányi felüljárónál és még szerelőt is kellett hívni! Kép De megoldódott és most már megtanulta! Kép

Betti!
Belevágtam! Nem csak kendő, textilpelus és még szoptatóruha is!Mikor látlak Titeket???

Emese!
Jó "hallani" Rólad! Milyen a bölcsi?
Ovi téma: megpróbáltam a város legfelkapotabb oviját! Kihasználva ismeretségemet! Nem siekerült! Már most 32-n vannak egy csopban! Kép Itt a szept! Nem tudom mi lesz! Maraduk itthon! Kép

Alvás: Bence is hol közöttünk, hol az ágyában alszik el. Ha nem vagyok fáradt akkor szállítom át az ágyába. aztán hajnalban visszajön!Kép

Kapott névnapjára egy asztalt, székeket! Édes pofa! Hordozgatja a lakásban! Kép Előszőr a székeket, aztán az asztalt! Kép

Lelövöm magam!
Szebb napokat!
k

Molli, Beni anyukája! köszönöm szépen az üzenetet! Anya elolvasta! És mondta, hogy nekem jött!Kép
kriszta13
 
 



Sziasztok!

Ági!
Dr. Leo van az orvosi műszerben. Régebben volt Siesta a Plázában és a villanyrendőrnél a ...cipőboltban, de már egyikben sem foglalkoznak vele. A Napsugár állítólag elég jó a Fonoda udvarban, én ott még nem vettem cipőt. Mi leggyakrabban a Bató-házban vettük, korábban ott is volt a legolcsóbb. Azóta tulajdonosváltás volt, nem tudom, most mi a helyzet. De a választékuk elég jó nagy.

Kriszta!
Akkor ezért nem voltál! Jó bütykölést! Talán 5-én már megyünk.

Koda!
Lehet, hogy lemaradtam, de: milyen volt Pécs?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!
Emlékeztek még rám???Remélem, igen.Szóval, hol netünk nem volt, hol mi nem voltunk.Lassan elmúlik a nyár...Már ami volt Kép
Tamara a nyáron megtanult kétkerekűn biciklizni, és már a második tejfogacskája esett ki...nagy dolgok ezek.OPlivér szeptembertől megy oviba....hát ...én teljesen hülye vagyok...úgy be vagyok tojva ettől az egésztől, ráadásul a gyerekeim sem készülnek oviba, pedig nem is mutatom nekik a félelmeimet.Szóval, hogy mennysire nem vagyunk egyformák..van aki menekül dolgozni , én meg nem tudom, hogy hogy fogok megbirkózni a gyerekeim hiányával.Már azon gondolkoztam, lehet, hogy kellene egy harmadik???Beszéljetek le róla..
Sok hülyeséget zagyváltam össze, remélem, mindenki jól van, visszaolvasnom reménytelen.

Puszi:Melinda
adnilem
 
 


helló belló! Kép

KRISZTA & MELINDA

Kép

éééééééééééés Bence nap lévén
Isten éltesse sokáig Bence babát! Kép
Kép
ezt a kis angyalkát Neki küldjük Kép

Kriszta! Kapkodj azzal az MSN-nel, mert ha nem sietsz, elmegyek megcsinálni Kép

Csóközön Mindenkinek.....

delice
 
 


Betti
Mi az az orvosi műszer? bocs, de nem tudom... KépKép
és a napsugár a Fonoda udvarban?
sajnos ezek így nekem semmit nem mondanak

Anita
Neked is köszi a tippet! Kép

...

Kép

Kép

delice
 
 


KépJó éjszakát!

delice
 
 


Drága Ági!
Nagyon-nagyon köszi!
Az orvosi műszert majd megírom msn-n!Kép

Melinda!
Légyszi írj nekem egy e-mailt! Köszike! Kép

k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

Kriszta, megnéztem a MM időpontokat. Sajnos akkor Lóri épp alszik. Esetleg nincs igény délutáni foglalkozásra?Kép Úgy öt körül. Az nagyon jó lenne nekünk.

Lányok, két kérdésem van hozzátok. Az egyik, tudja valamelyikőtök, hogy Miskolcon hol lehet halmaji pelenkát venni? Információim szerint valahol a Vörösmarty lakótelepen, az Alfa környékén, de pontos címet nem tudok. És tapasztalat is érdekelne, ha valaki használta. A másik, járt már valaki a Hangárban? (Szeles utca, volt Rutex udvar) Nemrég nyílt ruházati áruház, állítólag nagyon olcsó. Érdemes elmenni, vannak jó dolgok?

Delice (míg Betti ideérKép), az orvosi műszer egy üzlet, ahol ilyesmiket lehet venni, pl. gyógycipő, vérnyomásmérő, stb. A Napsugár egy gyermekáruház Miskolcon, a Fonoda udvarban. Babakocsitól a bútorig, pelenkától a ruháig, játék, minden van. Ha Encsről bejöttök Miskolcra, a Shell benzinkút után van, bal oldalon.
Betti, ugye nem haragszol, hogy helyetted válaszoltam?Kép

Üdv, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
Részletes pelenka elérés magánban!
És a többi is!
Röpült a levél!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok!

KrisztaKép
Bencének boldog névnapot!
Kép

Hétfőn elmentünk a barlangfürdőbe, háát... A fürdő nem rossz, de annyian voltak! Elkérték a 3800 Ft-os családi belépőt, de ha kijössz a vízből nincs hol leülni, egyáltalán semmit sem lehet csinálni! Azért 6 órán keresztül mégsem ázhatunk a vízben! Szóval szép volt, jó volt,de többször nemigen megyünk.
Szülinapi (és egyéb ) képek az albumban itt:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6493&page=3&image=157373

ÁgiKép
Egyszer már itt feltettem ezt a költői kérdét, de senki nem reagált. Szóval hogy kell használni az msn-t?? Nekünk is van, de még nem foglalkoztam vele.

MelindaKép
Jó rég írtál! Hát Veronikánál nincs ovi-gond, már alig várja, hogy a jövő héten kezdődjön!

Na megyek, befutott anyukám!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok!

Dodus!
Ne viccelj már, miért haragudnékKép! Kár, hogy nem jó Nektek az MM időpontja. Úgy örültem, hogy találkozunk.

Ági!
Jajjajj! Bocs! Szóval a Napsugárt már tudod, az orvosi műszer pedig a sétálóutcán van. Ha a Centrumtól (vagy most mentommi) mész felfelé, a másik oldalon, a kereszteződéstől nem messze, talán a 4-5. bolt. A belvárosi könyvesbolt után (lehet, van köztük valami).

Melinda!
ÉljenKép! Én emlékszem, csak a lábadról nem ismerlek felKép! Képzeld, Matyi már alig várja, hogy oviba mehessen. Most úgy számoljuk a napokat lassan, mint júniusban. (Csak akkor azt számoltuk hányszor kell még menni.)
Babakérdésen szerintem nem nagyon érdemes gondolkodni, inkább csak úgy ösztönösen cselekedniKép. Legalábbis én eddig bármit számolgattam ez ügyben józan ésszel semmi nem jött be.

Kriszta!
Boldog Bence napot kívánunkKép!
Kép

Ditta!
MSN. Rákattintassz a kis zöld emberkére és követed az utasításokat. Passportigazolványt kell készítened, amihez kell egy emílcím. Bármilyen jó. De tényleg csak az utasításokat kell követned. Utána használhatod is. Ha elküldöd emilben, hogy milyen címre készítetted, akkor fel is veszlek rögtön és látni is fogod a működését. Vagy fordítva: én a freemailes címemmel vagyok fent.

Fény!
Küldök majd emilt, csak Gábor itt ugrál mögöttem, a gépet követeli.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


BettiKépKép

Nagyon köszi!!
Kép

Majd megyek, és kipróbálom!

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?