Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itt az elveszett bárányka(?)!
Anyukámnál alszunk most 4 napig, mert ma voltam dokinál, aztán szombaton a tali, úgyhogy a párom elvitte addig szervízbe a kocsit, hogy átnézzék, és így egyszerûbb. Szóval ez még nem saját net, csak az öcsém gépe, de muszáj volt jönnöm, mert NAGYON hiányoztok (remélem, ez kölcsönösKép)!!!!!
Csak röviden magunkról: eltûntek az utolsó dobozok is, azaz mindent sikerült kipakolnunk! Nagyon élvezzük a tágas teret, van hely játszani, teregetni, fõzni meg mindennnek. Áron olyan édes, mindig kifejti, hogy Váckisújfalun sokkal jobb, mert olyan csönd van, és nem járnak autókKép Sokkal nyugisabb lett õ is, mióta ott lakunk.
Hannus meg nagy dumás, olyanokat mond már, hogy "miért sír Áron?" vagy "hol Harry haja?"(lego Harry Potternek leesett a haja, és nem találta)Kép
Ma voltam nõdokinál, Babszem 1235 gr. Nagyon helyes volt az Uh-nKép Igen virgonc kicsi fiú! Áron meg folyton a fütyijét akarta megnézni a képenKép
Na, olvasgatok most egy kicsit. Vasárnapig még igyekszem jönni, ha ideenged a tesóm. És persze nagyon várom a talit!!!!!

Nagyon sokszor puszillak benneteket: Pele
Pele
 


Pele!
De jó, hogy itt vagy! Nekem speciell nagyon hiányoztál!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKép
Zûrös napjaink voltak mostanában, majd talin mesélek.

Adri!
Örülök, hogy elõkerültél! Bár nem foglaltam írásba, de Te is nagyon hiányoztál!KépKépKépKép

Puszi Mindenkinek
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom mindenki mennyire készül a talira én is nagyon várom már. Tisztára bezsongtam. Pedig 170 km-t teszünk meg azért, hogy veletek legyek. Szegény bátyám. Bár õ örül, mert imád vezetni. Én kb. 9-re érek fel, így 2 órát töltök veletek. Félõsök!!! Én is térképpel a kezemben közlekedem Pesten és még soha nem tévedtem el! Elõ a térképekkel!!!! KépKépKép Ügyesek legyetk és ahogy Dia írta csak óvatosan.

Nem írtam az utóbbi napokban, Lili kúrálgattam. Szombaton visszaesett, láz, nagy köhögés stb... Aztán hétfõre kijött az 5. foga, gyanítom, hogy a láz azért volt. Persze közben magamat is gyógyítgattam, de csak homeopátiásan és max. ACC-vel.

Új szavakat tanultunk: tente és mamma (kajára) Gyönyörûen mondja Lili és egész nap dumál kb így: potyi, totyi, apáé, pápu, és minden vau, amire rámutat a mesekönyvben is. Édes ahogy a kis nyelvén beszél. És simogat, ha kérem, és megmutatja hogyan mossa a kezeit, pocakját, lábát és harap, de mindenhol, kivéve cici. Édes-bédes. Tegnap átköltöztettük a szobájába és nem mentem át 1-kor, az elsõ szopi 4-kor volt. Fokozatos visszaszoktatás van, bár még csúnyán köhög, így nem merem sokáig sírni hagyni.

Pele! Már nagyon-nagyon hiányoztál!!!! Komolyan!!!

Adri! Tuti tervezünk vmit arra az idõszakra, amikor itthon leszel. Csak el tudjál jönni!

Most puszi, személyesen szombaton:

Anikó
Gerianikó
 

 
 

Sziasztok csajok!

Adri, Pele!
Olyan jó, hogy hallani rólatok! KépKépKép

Iboly!
Gyermekem kudarcként ítélte meg a profi hátrakanyarodást és azóta sem próbálkozott.
Lenyûgözõ rendszer szervezi a napjaitokat! Kép

Dia!
Ha lehet csatlakoznék a szentendrei különítményhez. Úgyis útbaesek...
Ha mégsem tudnék menni, akkor felhívom Eveyt. Sajnos a Te számodat nem tudom.

Zsóka!
Sajnálom, hogy nem láttam a nevedet a züllõk listáján. Ráadásul akkor továbbra sem lesz kölcsönfilmem. No, de nem csüggedek...

Pankamama!
Szorítok a mûtéthez. Vagy már lemaradtam? Kép

Segítség, leragad a szemem! Bocs!

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Na, most meg nem bírom abbahagyni a netezést, hogy végre idejutottamKépKép
Nahát, hogy mennyit nõttek-okosodtak a lurkók, amíg nem voltam!!! Mindenki mászik-megy-beszél! Tök jó!

Az nálunk is ismerõs, hogy Hannust csak közelharc árán lehet betenni a babakocsiba, inkább talpalna. Ez csak akkor gáz, ha idõre mennénk vhová, mint pl. ma a dokihoz. Na meg persze 100 m után úgy dönt, hogy elfáradt, és inkább "hoppáni" akar (azaz vegyem fel). Ami az õ súlycsoportjában már nem könnyû mulatság!!!

Puszi: Pele
Pele
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Lányok!
Kép Annyira sajnálom, de családom utoldó tagjaként én is beteg lettem.
Kép Nem tudok menni a talira.
Kép Érezzétek jól magatokat!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Hazaérkeztünk a nagyiéktól! Szerencsére jött a férjem is, így nem nekem kellett vezetnem a nagy ködben. Csongi tovább ismerkedett az állatvilággal. A favoritok a szomszédban lévõ bocik voltak, de vezetõ helyen szerepelnek továbbra is a tyúkok, cica, kutya (ami végre felismerhetõen bauuu)!
Mindenki el volt tõle ragadtatva, és hízott a májam a sok dicsérettõl, hogy látszik mennyit foglalkozom vele. Csak hát miért nem eszik már ez a nagy gyerek tehéntejet?! Az agyamra mennek vele!
Ma pedig kapaszkodás nélkül felállt (elõször), na jó, fogta a csörgõjétKép Most már hivatalosan is ki merem jelenteni, hogy JÁR, a szó szoros értelmében.

Pelcsi!!! Nekem már úúúúgy hiányoztál! Valamit kérdezni akartam tõled a héten pszich. ügyben, de azóta elfelejtettemKép Milyen gyorsan telik az idõ! Már jó nagy pocid lehet!

Adri, már Te is nagyon-nagyon régen írtál, jó hogy végre itt vagy! Ne hanyagold el barátnõidet. Ez a szanuna...Mindig irigykedem! Ja, és én közelebb vagyok, de még én sem ismerek senkit személyesenKép

Kata, sajnálom, hogy lebetegedtél, jobbulást!

Barika, kicsit késve Boldog Névnapot kívánok Dórikának!Kép

Juca, ne haragudj, de olyan jót mosolyogtam a kékcsíkos sztoritokon! Gondolom neked nem volt ilyen vidám a dolog. Én elképzeltem a fiamat, már látom mi vár rám egy pár hónap múlva. Azért küldök Vilinek gyógypuszikat a kék foltokraKépKépKép

Evey, nem semmi apósod van! Kell hozzá toleranciaKép

PIldi, én is gratulálok a házassági évfordulótokhoz. Szerintem ünnepeljetek mind a két nap, az a tutiKép

Kápos fejembõl ennyi futotta.

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Olvasgatok, leírom, hogy Pelével beszéltem, erre nem megelözött és írt. Azért akkor is ideírom, nehogy azt higyje, hogy elfelejtettemKép
Beszéltem Pelével. Jól vannak, szokják az új helyet, nincs még telefon, így net sem tudja mikor lesz, de a lényeg-a lényeg, hogy jól vannak mind, Babszemet is beleértve, aki már nem is olyan babszem.KépMindenkit pusziltatKép
Sokan írtok a homeopátiáról. A mi dokinönket soha nem tudom elérni, ezért nem is tudom, hogy mikor, mit és föleg mennyit kell bevenni. Szerintetek honnan lehet ezt megtudni, ha ne adj isten az ember beteg lesz és nincs kéznél homeopata doki (no patika)


Ági! A hátamon futkosott a hideg, amikor a balesetröl írtál, micsoda szerencsétek volt, hogy tényleg megúsztátok!Kép Hogyan jósoltak neked két fiút? Nekem a karikagyûrû himbálással jósoltak, eddig bejött. 3-at jósoltak, mind fiút. Ezért próbálok mindent elkövetni, hogy lány legyen, mert állandóan arról álmodozom, hogy lesz egy lányom is. Annyira szeretném!!!!KépKépKép

Emese, Cory, Andi, Moni! Köszi a képeket, mindenki nagyon aranyos és szép, babák eszméletlen formásak!KépElmentettem az albumomba mindet!Kép

Andi! Végre most már az írásodhoz arc is társul!Kép Zsófinak ugyanolyan szeme van, mint Kikkónak!Kép Lucának jobbulást!Kép

Emese! A fejlemaradósért ejnye-bejnye!!!Kép

Feksi! Remélem jó lett a vérképed és csak kimerült vagy, semmi más!KépKép Szörnyû, amit a növéredröl írtál! Szegényke! Még jó, hogy jóindulatú, gondolom így is a fél életét a kórházban tölti, amíg meg nem gyógyul.Kép Neki is:KépKép

Juca! Tök jó lenne, ha tudnál jönni áprilisban zülleni! Vilikémnek adj át néhány gyógypuszitKépKépKép

PM! Annyit módusult a helyzet, hogy egy másik barátnöm jönne (eredeti barátnönél névnapi összezördülések lesznek napközben és így nem vállalja az éjszakázást), de még nem biztos! Remélem nem gond, hogy nem tudok konkrétat mondani?! Körmödnek:KépKépKöszi a fotókat, nagyon jók lettek! Alvókép kisangyalosKép

Anikó! Jobbulást nektekKépKépKép

Bigacsiga! Annyira sajnálom! KépKép Gyógyulj meg!KépKép

Adri! Ha hazajöttök, mindenképpen szervezünk züllést!KépKép Talizni szeretnénk már veled is végre! Ez a többiekre is vonatkozik, akikkel még nem taliztunk!Kép

Úgy látszik, bulizós hetem van, ma este megyek házavató buliba, vacsi és társasjáték.Kép
Nem hiszem, hogy jövök szombatig, bár ki tudja...
Nagyon-nagyon várom az estét!


Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Azt még nem is írtam, hogy kiköltözésünk óta Hannus szókincse olyan rusztikus elemekkel gyarapodott, mint bogár, kóp(=pók) és kakasKép

Bigacsiga!
Nagyon szomorú vagyok! Jobbulást!

Évi!
Akkor nálatok is meglesznek a rusztikus elemekKép Egyébként ha eszedbe jut valami, írhatsz nyugodtan a mailcímemere, mert az még él. Aztán ha géphez jutok, majd válaszolok. És köszi!Kép

Evey!
Azért köszönöm! És nagyon jólesett, hogy hívtál!!!!
Homeopátia: valamilyen kézikönyvet nem néztél?
Jó bulizást mára is!

Puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Sziasztok,

örömmel látom, hogy mindenki kkészül a holnapi talira - engem is beleértve. LEhet, hogy én vagyok az egyetlen, aki még senkivel sem találkozott a topicból?

Még egy támpont a MArcello-hoz: A Humanic mellett van közvetlenül.

Velünk mindne rendben, bár a kisasszony mostanában már tényleg próbálgatja az akaráatát, hisztizik. Ma pl. a Match-ben kikapta a kezembõl a TÚro Rudit, és papírostul begyömöszölte a szájába, mikor elvettem tõle, akkora sírást csapott- kb. 1 percig. Ugye, ilyenkor az a jó taktika, ha nem engedünk?


Szóval én 8.00-ra ott leszek. Tényleg közel lakunk, így csak kb. 1/4 órával kell elõrébb hoznom az esti szoptatást, ami 3/4 8 körül szokott lenni.

AKKOR A HOLNAPI VISZONTLÁTÁSRA!
pötyimami
 
 


Sziasztok!

FDia, még sose sziporkáztál ennyire, most legalább látjuk,milyen jó humorod van!

Ildi, én is szerettem volna már veled találkozni, ezért is szorgalmaztam egyszer, hogy legyen hétvégi tali. Na de egyszer majd összejön a dolog.

Adri, mit szólnál március utolsó hétvégéjéhez?
Zsófinak és Donátnak nagyon örülök, minden jót nekik!

Pele, sziaszia! Végre! De ha nem tévedek, már eltelt 30 nap, nem annyit kellett volna várnotok a telefonvonalra? Meddig várakoztatnak még benneteket?
Olyan jókat írtál a gyerekekrõl, öröm volt olvasni! Ismerkedsz a szomszédokkal? Benyomások?

Feksi, remélem, minden oké? A barátnõd melyik tablettát szedte?
Képzeld, Amerikában az a törvény, hogy ha 10.000 dollárnál magasabb összeg érkezik a bankszámládra, akkor azt pár napig visszatartják, amíg az FBI utánanyomoz kicsit. Mivel ekkora összeg gyakran a pénzmosással, kábítószerkereskedelemmel kapcsolatban érkezik.

Bigacsiga Kata, gyógyulj meg te is, meg a családod is! Így csinálják ezt az anyukák: ápolják a családot, aztán amikor mindenki jobban van, kidõlnek.

Képzeljétek, a fiókám azzal állított haza, hogy mégsem lesz farsang! Senki nem tudja, miért.
Ennek ellenére nem jutok el a züllésre, mert már másképpen alakultak a dolgaink. Kép
Ti azért érezzétek jól magatokat és mindössze 1 perces néma felállással gondoljatok ránk, lemaradókra.

Aztán írjatok!!!

Puszi
Iboly
iboly
 
 


Sziasztok!
Hát, ma nem nagyon fog ide írni senki, mindenki züllik! Nem baj, itthonmaradók, vigasztaljon minket az a tudat, hogy õk híznak, mi viszont nem! Kép (Mondom én, aki most fejezte be a melegszendvicsét...)

Remélem, nagyon jól érzitek Magatokat, Züllõk, majd meséljetek, képeket is várjuk!!!!! Iboly, a néma felállás isteni ötlet! Kép

Régen nem írtam, ennek nagyon prózai oka, hogy totál ledöntött enge m is ez a dög vírus. Még most sem teljesen jó, de már valamivel jobb. Lilim is beteg, füle, torka, köhögése, antibiotikumja van neki. Kép

Farsangoltunk, Gergõ varázsló volt, Dani indián. Azt hiszem, jól sikerült, miután Gergõ kibõgte magát, hogy nem kéri a süveget. De utána már vigyorgott.

Igyekszem elovasni mindenkit, addig is bocsbocs, hogy nem tudok személyre szabottan válaszolni!
Azért gyorsan ennyit:
Pele! De jóóóóó! Mikor lesz már telefonotok?

Bigacsiga! Jobbulást! Meg ezt: KépKépKépKépKép

Iboly! Szerintem NE márc. utolsó hétvégéje legyen, merthogy az Húsvét, lehet, hogy sokan nem érnek rá, elutaznak stbstbstb. Tudom, tudom, elõtte meg 24. van, de azért ezt a Húsvét dolgot meg kéne gondolni, nem? És Neked is: KépKépKépKépKépKép

Na, megyek részletesen olvasni!
Puszi a züllõknek és a fogyózóknak:
Emese
emese
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az együttérzést! A vér eredményem egyébként nem a legtökéletesebb, most millió vizsgálat következik. Szemészet, ultrahang stb. Még ideggyógyászatra is mennem kell. Remélem ott nem találnak valami kórosat...Kép Azért nem csüggedek.

Iboly! Hogy van ez? Az elõbbi írásod dátuma febr. 9. szombat, 00:52. Nálunk az órákon viszont még csak 22:33 van.
Te több mint két órával elõbb tartasz! Kép
Nem tudom, hogy milyen gyógyszert szed a nõvérem, de
esetleg megkérdezhetem tõle.
Gondolom az az amerikai módszer biztosan jobb a mienknél.

Gerianikó! 170 km csak a tali kedvéért? Ez igen!

Amig én itt irogatok, ti épp most taliztok. Úgy döntöttem, hogy én is fogok veletek talizni!!! Majd a tavasszal, ha kevesebb lesz a melóm, és a párom képes lesz elaltatni a gyereket, mindenképpen beiktatom. (Nekem 110 km)
Sõt, nagyon tetszettek a képek a babás taliról, arra is mennék majd.

FDia! Lila tehenek: Kép Tetszik ez a stílus. (Úgy általában, nem csak a tehenek.)

PM! Körömoperáció: Kép
Azt mondják, lézer után hamar gyógyul.
Hogy én mit érzek? Nehéz elmondani. Legrosszabb a görcsös fejfájás -ez már állandósult-, meg az ájulás, ill. majdnem ájulás. Ehhez képest a hányinger és hányás már piskóta. Pedig az is gyakori.

Juca: kék foltok: ismerõs téma Kép
Sajnos nem lehet mit tenni, olyan hirtelen következnek be az ilyen balesetek. Dávidkának 14 hónaposan 2 öltéssel varrták össze a szája szélét.Kép

Na, mára ennyi.
Sziasztok!
Feksi
Feksi
 


Üdv neketek,

köszönöm hogy ott lehettem (lehettünk RA-val), nagyon jó volt,jó volt benneteket megimerni. Ezentúl többet leszek itt!!
Puszi nektek: Zorkanya
Zorkanya
 


Sziasztok, Lányok!

Mi is hazaértünk, és már fel is ébredtünk.
Jó volt nagyon a züllés. bár sokmindenki teljesen más volt, mint ahogy azt elképzeltem Kép.
Azt viszont nem értem, hogy engem miért képzeltek többen is szõkének Kép

Na, mindenkinek pálinkás jó reggelt:
Jamina (+1 barátnõ)
jamina
 
 


Sziasztok!

Zorkanya már megint megelõzött Kép(((((

Én is köszönöm a lehetõséget, hogy Veletek lehettem!
Én is beköltözöm ide, és ha tehetem, megyek majd még zülleni is!

Most pedig olvasom a szakirodalmat: Rólatok!

Eszter
RebekAnna
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó volt a züllés, fõleg hogy volt némi forgás az asztalnál ülõk között.
KingAndi, köszi mégegyszer a fuvart!
Sajnos most megint búcsúzom egy idõre - bár hétfõn jön a telefonszerelõ (azt már nem is merem írni, hogy esetleg azonnal be is szereli a telefont...)
A mihamarabbi saját net reményében puszilok mindenkit: Pele
Pele
 


Halihóó,

csatlakozom a többiekhez, jó volt találkozni veletek. Igaz, én mint az elsõ randevús, úgy viselkedtem (köszi Verus, hogy megnyugtattál, ti is így kezdtétek Kép ) Legközelebb (remélem, azért legközelebb is "mehetek") már biztosan beszédesebb leszek.

A tali után viszont volt egy rossz élményem. Hazafelé bementem a Tescoba (mivel holnap elhúzunk Tomival a szüleimhez, gondoltam, telepakolom a hûtõt a páromnak), szóval negyed egykor egy 4-5 év körüli kisfiú is "bevásárolt" a szüleivel. Beültették a bevásárlókocsiba, a kisfiú kb. kétpercenként felsírt, hogy nagyon álmos (alig látszódtak a szemei), de az anyja közölte vele, hogy még neki vásárolnia kell, egy idõ után a ksifiú már sírni sem bírt, csak majd elájult. No comment.

Otthon viszont két durmoló férfiút találtam, a páromat felébresztettem, mert ma van a szülinapja, gondoltam, hogy megköszöntöm Kép
Persze a legkisebb megsejtette, hogy a mamija késõn került ágyba, így fél 5-kor megtisztelt sírásával (nem tudott visszafordulni a hátára), majd fél 6-kor ismét jelentkezett, hogy most már enne is valamit...

Most én is búcsúzom kicsit hosszabb idõre, mindenkit puszilok:

(Nyuszi) Erika
kerika
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon szeretném , ha befogadnátok!!! Bár a többséggel már ismerjük egymást.
Sárga voltam az irigységtõl , hogy buliztatok! Én itthon voltam a kis Törpe-tornádómmal és a Pocak-pockommal. Kép Nálunk Apaci züllött.

Iboly!
Voltál csütörtökön ligázni? Nekünk akkor volt farsang a játszóházban. Gergõ egérke volt. Nagyon élvezte ,azt hittem megzabálom! Kép

Pele!
Mi is a héten voltunk a dokibácsinál. Még mindíg rejti a lényeget!A kis csibészKép
A váróban volt egy másik pocakos néni és Gergõ újjongva mutatta , hogy a néninek is tesó van a pocakjában.
Különben ma muzsikált a tesójának a tojásszeletelõvel!!!KépKépKép

Üdvözlünk mindenkit:
Kanga és Pocak-pocok
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
De jó nektek, megint tali.... Na, remélem a következön már én is ott lehetek (mint elsöbálos, Erika, te meg már öreg motoros leszel Kép)
Iboly! A márc24-es vagy az ápr.7.-es hétvége lenne jó, akkor majdnem tuti, hogy ott leszek! (azért majdnem, mert rajtam nem fog múlni, de azért bármi történhet...)
Feksi! Jobbulást, remélem semmi komoly, nem lehet, hogy túlpörgeted magad?
Kanga-Zsebibaba-Pocok és Pele! De jó nektek, pocakosoknak! Pele, üzenem a telefonosoknak, hogy osztán csípkedjék mán magukat!!!
Jamina! Hát mééé nem vagy szöke????! Kép
Emese! Jó kis farsang lehetett... Kép H.P.után, miért is kéne egy varázslónak sisak? Küldj nekem is a fogyis melegszendróból, jó?
Evey! Na, hogy telt a bulis hétvége? Macskajaj a´la mami? Kép
Zorkanya! Igen, tessék ide is járni! És Diát is visszapaterolni!
Évi! Örülök, hogy jól sikerült az út! Jó, hogy Csongi kiszabadulhat a városból!
Geri, PM? Na, jól éreztétek magatokat ti is?
Jaj, képzeljétek, úgy kiakadtam a héten! Felhívott otthonról a legjobb barátnöm(nincs még gyerköce)totál dühösen, hogy egy közös ismerösünk, akinek a kisfia 11 hónapos, rendszeresen elmegy otthonról a férjével moziba, utána meg vacsizni úgy, hogy a kissrác TELJESEN EGYEDÜL VAN OTTHON! Órákon át! Egy barátnönk mesélte, aki csak úgy kommentálta az esetet, hogy miért, ök így nevelik a gyereket, az ö gyerekük... Ez akkor nevelés? ès ha a baba lázgörcsöt kap és megfullad? Vagy kruppos rohamot? Vagy "csak" rosszat álmodik? Megôrülök, hogy ezt még egyesek stramm dolognak tartják... Kép
Na, no comment.
Mi egyébként jól, söt, az éjjel nagyon jó volt, mert Leevi este fél8-tól reggel f9-ig ébredésmentesen aludt! Nappal már csak egyszer alszik, valszeg az segített.
Na, eldugulok, mindenkinek puszi, Verus, írj!
Adri
kadri
 
 


Sziasztok!

Ha nem tudnátok, én itt a "keleti végeken" besárgultam az irigységtõl! Tõzsgyökeres topictag vagyok, és nem ismerek seeenkiiit! Ez nem mehet így tovább! Én legközelebb elszököm itthonrólKép
Senki nem írt az 1 perces néma felállásról!

Adri, ez a szülõi párKép Én még 5 percre sem merem magára hagyni, nem hogy egy éjszakára! Milyen anya az ilyen? Brrr!

Zorkanya, RebekAnna, Kanga! Üdv itt is! A chaten néha már találkoztunk, remélem itt is mindennaposak lesztekKép

Jamina, már úúúúúgy hiányoztál!Végre itt vagyKépKépKép

Emese, Lilinek jobbulást!

Feksi! Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Üdv nektek,

nos csak pár emberrel tudtam megismerkedni, de elmesélem mik voltak a tapasztalataim. Pildi nagyon aranyos, szörnyen tetszett a mély dörmögõs mackóhangha. Veruson ledöbbentem, a kis tininkülsõ mögött 4 (!) gyerek anyukája!! Gerire végig azt hittem hogy õ Evey, amig Cskati fel nem világositott. Cskati nagyon közvetlen, kis tyúkanyó tipus aki átsegiti az újoncokat (a lánya meg a fiam mint két tojás...). Tvica csöndes- de nagyon ismerõs és nem tudom honnan. Liesel olyan mint egy kis bájos kislány. Ra meg csúcs. Kis törpilla, akinek örökké be nem áll a szája. Edó meg régi ismerõs- kicsit kivörösödve. Többiekkel sajna nem tudtam beszélni, de legközelebb a másik végére ülök!!! Evey, akkor ahogy megbeszéltük felvennél a belsõ hirlevélre bennünket? Zorka 99.03.18, Döme 00.12.20 Budaörs Döme (Döndi): 3500 gr. 53 cm. most: 10220 gr 74 cm volt decemberben, hogy most menniy nem tudom. Zorka (Zozi): 3430 gr. 52 cm. most: 12 kg (kis girnyóka) cm meghatározhatatlan, de kis törpike. emil: vorosgabor@chello.hu
No jók legyetek. Puszi: ZA (aki mégsem olyan öreg, asszonyos, és markáns arcú mint gondoltátok..:-)))
Zorkanya
 


Sziasztok Züllöttek!!!! KépKépKép
Naaaa, meséljetek még, milyen volt?

Zorkanya, Rebekanna! Üdv itt, legközelebb nem menekültök tõlem sem, már elõre foglalaom a helyem a következõ züllésen. Ugye, hogy jó kis csapat ez?

Kanga! Neked is üdv, gyere gyakran!

Adri! Az "kedves szülõkön" én is kaikadtam. Tényleg no comment, jobbat nem tudok róluk mondani.
Gergõ nem HP után volt varázsló, õ csak sima mezei volt. Nem is ismeri HP-t, nagy baj ez? Talán ezért bõgött.
Szerintem Ibolynál az ápr.7-ét kellene favorizálni, úgy tudom, a 24-e neki nem jó, akkorra biztos nem szervez! Nagyon klassz lenne, ha végre Te is el tudnál jönni! Kép

Évi! Köszi, javulgatunk, már csak én vagyok elég ramatyul.
Látod, miattunk már fel sem állnak! Legközelebb gyere, leverjük rajtuk!

Na, húzok (nem a szaunába) dolgozni muszáj!!!!
Puszi:
Emese
Emese
 


Jamina!
Én igenis barnának képzeltelek, és most szörnyen büszke vagyok magamra, hogy tényleg az vagy! Kép
Emese
Emese
 


Helló Lányok!

Zorkanya, RA! Üdv közöttünk és írjatok sokat!!!

Lili láza 38,8. Isteni. Éjjel mikor hazaértem még orrotszívtunk és lázatmértünk és kúpotdugtunk. Reggel megint, mert 38,2-vel ébredt. Aztán delután megint, de az már nem vitte le a lázát így hûtõfürdõztünk. Nemtom mi lesz. Reménykedem, hogy tényleg a foga csak. Holnap megyünk vérvételre és vizeletvizsgálatra, akkor vagyok nyugodt, ha mindent kizárunk. Ugye jol teszem. hiszen ez már a 3. ilyen magas láz 2 héten belül...

Pusz:

Aniko
Gerianikó
 


Sziasztok Mind!
Nekm is nagyon jó volt veletek, megint nem jutott mindenkire idõ, de majd legközelebb.
Anikó! Kép Kép

A fényképezõsök mielõbb emilezzenek nekem át vöröshajas fotókat, plíz, plíz!!!!!!

Edóka
Edóka
 


Na, önkritikát gyakorolok és befogom a számat!

Verus! megnéztem a családi albumot, nagyon helyesek vagytok!
Szerintem nagyon jól áll neked a rövid vörös!

Hol lehet utánanézni, hogy kinek kije van és mekkora? Nem bírom átnyálazni az egész babanetet... Ügyifogyi?

Eszter
rebekanna
 
 


Eszter!

Van egy táblázatunk, már kb. 40 név van rajtaKép Ha megadod az emilcímed, szívesen elküldöm. Bár nem az én érdemem, én csak mezei használója vagyokKép

Képeket is sokan tudunk küldeni neked, ha kéred.

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Geri!

Nagyon sajnálom, hogy Lili még mindig/már megint beteg. Szerintem jól teszed, ha utána jársz! Elvileg azt mondják, hogy fogzástól nincs ilyen magas lázuk. Bár Csonginak is volt 2-3 nap, más semmi baj, erre elkezdtünk antibiotikumozni, pár napra rá, meg kibújt 3 foga! Úgyhogy kicsit szkeptikus vagyok már ezzel.

De vizsgáltasd ki Lilit, járjatok a végére. Neki is, neked is jobb lesz! Szorítok, hogy semmi komoly ne legyen!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak kutyafuttában, mert még elöttünk egy Bp.-i körútKépKép Már így is késésben vagyunk..

Én persze nem most értem haza a taliról..Kép Kicsit dühös voltam, mert számításaim szerint fél egyre haza érhettem volna (éjfél körül tettem ki Erzsébeten Katit), de -milyen az én formám- az egész M5-ös tejködben úszott, max. 70-nel mertem menni, és a mellékutak meg gyönyörüen beláthatóak voltak.. Egy után értem haza, és antielalvásként énekeltemKép Sikerült fél háromra az ágyamba lenni, Jancsi pedig négykor kelt..Majd mindenki 8-kor, nesze neked hétalvás! Így tegnap pótoltam: már 10-kor lefeküdtem, ez nagy szám, mert éjfél után szoktam.

Geri, szegény Lili! Tényleg jól teszed, hogy kivizsgáltatod. És persze azt kívánom, hogy találják meg az okát a sokadszori láznak! Szorítok!

Jamina, hazajövök éjjel, és dumálunk Zalánnal, kérdeztem, hogy szerinte Te hogyan nézel ki.. (kicsit kárörvendve, na meg reménykedve, hogy ö sem fogja kitalálni..) És pontosan eltalált!! Úgy képzelt el, amilyen vagy! csak én vagyok ilyen..

PM, kisebbségi érzésemet sikerült kezeltetnemKép KinöttemKépKép Pussz érteKépKép

Kati, Hanna szerint OLYANröl nem dumáltak Alexxal! Telepátia?

Edóka, csak nem visszaváltoztál?? Nagyon OK az új hajszínedKépKép

És TVICA, NAGYON CSINI VAGY!! Annyira jól áll ez az új hajviselet!!

Adri, el sem hiszem: van esély arra, hogy találkozzunk Veled?KépKép

Évi, ezek után, (mármint, azután, hogy Adri Finno.-ból eljön) otthon mersz maradni.. nos, akkor szégyellheted magadat!

Feksi, gyere, züllésre is , meg babásra is! Kicsit olyan érzése van az embernek, mintha egy tyúkudvarban lenne, de nagyon jó! KépKép (Geri, ugye ez a km. szám oda-vissza értendö?)

Most tényleg rohanok, mert még nem írtam Emesének!!

Mindenkinek nagyon szép napot:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok lányok!

Olvaslak benneteket és irigy vagyok!!! Nagyon szerettem volna elmenni szombaton, de nem jött össze. Ráadásul a számítógép is szét volt szedve egész hétvégén. A következõ züllésre nekem is foglalhatjátok a helyet (mint elsõ bálozónak), nagyon szeretnélek benneteket megismerni.
Ugye mehetek??
Fényképet is még csak Eveytõl és Snoopytól kaptam. Én még csak egy pár embernek küldtem, de ha valaki kér, szóljon!

Snoopy!
Azt hiszem, még nem köszöntem meg a képet. Köszi!!
Az elsõ kép rólunk azért homályos, mert szaunában készült. (Nem találtam jobbat amin én is rajta vagyok.)

Iboly!
Nincs neked véletlenül egy ikertestvéred? Ismertem egy ilyen nevû lányt középiskolás koromban.

Adri!
El sem hiszem, hogy valaki otthon tudja hagyni a kicsi gyerekét egyedül több órára. Hát nem szívesen lennék a gyerek helyébe.....

Anikó!
Nálunk is volt hasonló baja Zsófinak 1 éves kora körül. Napokig nagyon lázas volt (39 fölött), alig tudtam neki levinni. Más tünete nem volt (orrfolyás, köhögés, stb). Három orvos is látta, nem tudtak mit mondani. Az egyik azt mondta, skarlát, a másik felírt erõs AB-t, a harmadik csak hümmögött. Mi meg izgultunk otthon, ne legyen komolyabb baja. Aztán egyik pillanatról a másikra lement a láza, az nem derült ki, mitõl volt ez az egész.

Egyébként Luca fogacskája még sehol, nem tudom, tényleg amiatt volt-e nyûgös. Pár napja rájött milyen jó dolog forogni, azóta egyfolytában ezt csinálja.
Eddig ha letettem hasra vágta magát és ha megunta legtöbbször csak kiabált, hogy fordítsam vissza.
Már hason is jobban tetszik neki a világ, mint eddig, tegnap még "mászott" is. Meglátta maga elõtt kb másfél méterre Zsófi egyik babáját és addig küzdött amíg el nem érte. (Persze Zsófi rögtön el akarta venni tõle, ilyen a testvéri szeretet.)
Meg kell barátkoznom a gondolatta, hogy Luca is hamarosan "mobil" lesz, és megint pakolhatom el a virágokat meg a többi nem bababarát dolgot. Zsófi kedvenc elfoglaltságai közé tartozott ilyen korában a virágföld kipakolása a földre és a szájába.

Most megyek, vár a házimunka (de délután megyek táncolni!!)
Sziasztok!
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

NAGYON SZUPER VOLT A ZÜLLÉS!KépKépKépKépKép
MINDEN BETEGNEK SOK GYÓGYPUSZI ELÖSZÖR IS!KépKépKép
A képek a hét folyamán valószínû,hogy fent lesznek a neten jelszavasítva!Itt mindenkinek leírok majd mindent!

Rebekanna:Írd le az e-mailodat küldök képet és írok magunkról!

GeriAnikó:Nagyon KépKépKép,hogy Lilike még mindig nincs jól,csatlakoznék Évihez vidd el kivizsgálásra!!Lehet,hogy csak egy ártalmatlan nátha,de lehet komolyabb is!

Emese:Nekem hiányoztál a züllésen!!!!!!!

Kint van a második foga a Dórikának!!!
Többiketöl elnézést,hogy ne írtam személyre szólóan!
Most csak ennyit a héten jövök még!
Sziasztok!
barika_andi
 
 


Sziasztok!

Szuper volt zülleni, még akkor is, ha én értem oda utoljára. És igenis lehetett fogyózni is, én egy nagy rakás zöldséget ettem. Miután anyuéknál (Apu 60. szülinapján) jó adagot bekajáltam. Ja, ez utóbbi is szuperül sikerült, Apu végig nem sejtett semmit, egyik meglepibõl a másikba esett.

Az adósságom: Varga Ferencné: 1111 találós kérdés, A szõ fon nem takács, mi az? 8. bõvített kiadása, Anno kiadó, 1998.

Anikó: sajnálom Lilit. Hogy viseli? Gergõnek volt egy hasonló köre, úgy másfél-kétévesen, amikor napokon át volt minden egyéb tünet nélkül 39 fokos láza, a negyedik nap már ügyeletre is elvittem, mert idegesített, hogy semmi változás (az elején tán látta doki). Aztán mintha elvágták volna (semmi gyógyszert nem kapott, már a lázcsill. on kívül), elmúlt. Igaz, utána 2-3 napig nagyon sokat aludt, gondolom ki kellett pihennie a dolgokat.

A március végét ápr elejét illetõen meg kéne gondolni a sulis tavaszi szünetet is, ha jól emlékszem nálunk húsvét után szerdáig tart, de az egy zûrös idõszak az tuti. Nekem a húsvét utáni szimpatikusabb, elõtte az embernek annyi dolga van (nálunk pl. hagyományosan a tavaszi ablakpucolás ideje, és idén ráadásul kihagytam a téli (karácsonyi)t, muszáj lesz...)

Új arcok üdvözlet itt!
Lányok, én lehet, Jaminát sehogy sem képzeltem el, mindenesetre nekem nem volt olyan erõs az effekt. (na ha valahogy, akkor tán barnának). Viszont Zorkanyát egész másnak képzeltem, ezt be kell valljam. Tvicával meg befürödtem, annyira más így új frizuval, meg sz.ü. nélkül! De tényleg klassz így!

Na, most ennyi, mérek közben... még ily késõn is...

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!
Már alig merem idedugni az orrom, ilyen sok kihagyás után... Kép Ne haragudjatok! Olyannyira nincs idõm a netre, hogy nem hogy írni, de még olvasgatni sem tudlak benneteket Kép. Emlékszik még egyáltalán rám valaki Kép Kép?
Nagyon szépen köszönöm Jázmin nevében is a képeslapokat, megvolt a nagy szülinapi buli, katicabogár formájú csokoládé ízû tortával, amibõl egy csomót evett. Az anyjára ütött, édesszájú a lelkem.
Voltunk vele a teljes körû vizsgálaton, minden rendben van vele, kivéve, hogy van egy kis vesetágulata. Valaki járatos e témában?
Képzeljétek kiderült, hogy KISFIÚ lapul a pocakomban. Egy kis Tomika (a férjem után) Kép Kép. Pedig príma lánynév volt a tarsolyomban Kép. Na majd a harmadiknál Kép! A pénteki 3D-s kecskeméti UH kimutatta, hogy õkelme, bármely oldalról is nézzük, bizony fiúcska Kép Kép! Volt nagy öröm, képzelhetitek a férjem arcát, mikor a doki rátéve az UH fejet a hasamra, rögtön mondta, hogy az bizony egy fütyi Kép Kép Kép! Ott volt a kis szemérmetlen totál szétterpesztett lábakkal Kép Kép. Kaptunk fotót is róla. És a fõ, hogy teljesen egészséges, és már (hogy repül az idõ) 20 hetes Kép! Ha még emlékeztek rá, volt egy kis gondom a mélyen fekvõ lepénnyel, de mostanra ez is rendbejönni látszik, ugyanis félrehúzódott, már nem takarja a méhszájat. A szigorlataimat is mind letettem, bár a Seduxentõl picit kótyagos fejjel, most már csak az a fránya szakdolgozat hiányzik.
Geri! Biztos lejárt téma már, de mi csak most jutottunk el ide: tegnap a férjemmel beszabadultunk a moziba (Jázminra anyu vigyázott), meg is néztünk egymás után kettõt, a Csocsót és a Valami Amerikát. Láttam a leányzót is benne, nagyon aranyos volt!
Cs. Kati! Köszi a szülinapos lapot, és a dorgáló szavakat (hová is tûntem…), többelk között ezért is jelentkezem most végre Kép.
És hogy micsoda züllések folynak itt Kép Kép! Letöltöttem ám a képeket!
Pele! Madárka! Babák jól vannak? Mikor is érkeznek? Olvastam Pele, hogy neked is kisfiad lesz Kép! Én egyenlõre el se igazán tudom képzelni..., valahogy ha babák kerültek szóba nálam, mindig egy kiscsajszi jutotta az eszembe. És most tessék. Ráadásul olvasom ezeket a fütyigondoikat... jesszusom!
Évi! A kis Csongi nagyon ügyi, hogy már jár! Jázmin idõsebb nála és csak úgy hajlandó, hogy bõszen szorongatja az egyik kezem, magától még nem indult el.
Jamina! Jól olvastam, hogy valami baj történt a pocaklakóval? Nagyon sajnálom Kép Kép! Te, én is szõkének képzeltelek Kép Kép Kép! Én szerintem azért mert Jázmin és Jamina olyan hasonló hangzású és az én leányzóm szöszke Kép.
P.Ildi! Kaptam képeket tõled, többet is, de sajnos mind krixkrakx volt. Pedig olyan kíváncsi vagyok rád!
Van olyan köztetek aki el tudná nekem küldeni az ÖSSZES Babanetes kérdõívet, ami eddig beérkezett? Sajnos az én gépemen valahol elkallódtak.

Sziasztok!
Orsi
jázminmama
 
 


Anikó!
Sajnálom én is Lilit, még mindig lázas? Jobb ennek utánajárni, lehet húgyúti fertözés tünete is a láz, ez ügyben (sajna) járatos vagyok! Jobbulást!
Képzeljétek, múlt éjjel is ébredésmentesen aludtunk, fél 8-ig! Csak nehogy elbízzam magam.... Kép
Tényleg, Napocska, ti hogy álltok alvásilag?
Juca, kék foltok?
Snoopy, hol vagy már?????
Orsi, dehogy felejtettünk el, olyan jó, hogy benéztél, jó hallani felöletek! Gratula a kis legényhez, meglásd, jó fiús mamának (is) lenni! Kép Én már csak tudom! Kép Gyere, amikor csak tudsz!!!
Mindenkinek puszi:
Adri
kadri
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást!!!Kép
Ma voltunk az elsõ kismama tornán , kicsit késve ugyan (25.hét)de eljutottunk. Gergõ kedvesen elszórakoztatta az összes "pocakosnénit".Nem hiszem , hogy valakinek is sikerült relaxálni!Kép
A villamoson persze senki nem adta át a helyet , holott nyitott kabátból igen szépen domborodott a pocim és Gergõ végig hisztizte az utat , mert nem akart kapaszkodni és azt sem engedte , hogy fogjam. Egy "kedves" pár még jókat mosolygott is , hogy mennyire veszekszik velem a csemete. Mellesleg a csaj mellettünk ült. Hát eléggé lerontotta a hangulatomat ez a kis utazás.
Na nem panaszkodom többet!

Mindenkit pusszantunk:
Kanga és a POcaklakója
Kanga-Zsebibaba
 


Hellótok!

Köszönöm a kedves szavakat. Túlvagyunk a vérvételen. Horror. Kezdõdik azzal, hogy utálom azt a nõt, aki a vért veszi, mert egy szadista. Be nem áll a szája vérvétel közben a tû meg mozog ezerrel. Ez volt nálam anno és akkor megfogadtam, hogy soha többet nem megyek oda. De elfelejettem és a kicsikémet oda vittem. Én balga. Szóval, mihelyst lefogták Lili kezét rögtön ordított, addig, míg el nem engedték. Amikor bökte a nõ, akkor "csak" kicsit jobban sírt fel. Mellesleg annyira ficánkolt szegénykém, hogy a fal is véres lett. Egy kémcsõvel vettek le hálistennek, de az is vagy 1 percig tartott. Aztán mikor vége lett Lili baba nem engedte, hogy a kezére szorítsam a vattát és ömlött a vére. Csupa olyanok lettünk, de aztán elállt. Aztán késõbb észrevettem, hogy a tû által okozott lyuk alatt van egy 1 cm-es heg, vleg amikor kihúzta a nõ a tût megkarcolta a kisdrágám karját. De a szúrás után 5 perccel (némi cicinyalogatás után KépKépKép) már nem volt semmi gond. Ja és a pisi 2 perc alatt benne volt a zacsiban reggel KépKép Láz ma is volt 39 fok, mostmár igazán kíváncsi vagyok, hogy mi van. Fog az nincs, egyenlõre.

Tegnap el is felejtettem írni, hogy nagyon jól éreztem én is magam, de rövidnek találtam az idõt.

Zorkanya! Bocs, hogy zorkabbnak gondoltalak KépKép

Orsi! Miért ne emlékeznénk rád és nagyon örülök, hogy hallok felõled. Mostanában gondoltam rátok, hogy mi lehet veletek. Nincs új képetek??? Gratula a szigorlatokhoz.

Ildi! Ugye nem mondod, hogy szombaton este ablakot fogsz pucolni húsvét elõtt? Megeszem a kalapom, ha igen KépKépKépKép

Nekem jó minden szombat, elõre szóljatok.

Adri! gratula az éjszakákhoz. Irigy, irigy... Bár ma aludtunk napközben 3,5 órát Lilivel. Olyan jó volt...

Kanga! Üdv itt és jó kismamaságot. Jó lesz átélni a kismamákkal a szülést KépKépKép

Andi3! Hát persze, hogy jöhetsz. Most is volt egy pár elsõ bálozó!

Barika! Gratula a 2. foghoz!

Most puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!
A züllés nagyon szuper volt! Megint menni akarok!!
Anikó, jobb ha kivizsgálják Lilit. Vannak ugyan gyorsan lezajló vírusos fertõzések is, amik produkálhatnak ilyen lázat. Akár a foga is lehet, ha olyan alkat. Nálunk Markó(4+fél év) produkált lázat a fogaival.
Adri, ma emgem is felhúzott egy szülõpár. Mentem az autómban a városban, és a lámpánál átnéztem a szomszéd kocsiba. Hát ül egy nõ az anyósülésen, és valami mozog a kezében. Erre jobban odanéztem, mert nem hittem a szememnek. Egy kb. négy hónapos kis csöpség volt a kezében. Döbbenten néztem, és akkor láttam, hogy be sincs kötve. Hogy lehet valaki ilyen felelõtlen. Ha csak kisebb baleset is történik, a baba egy életre nyomorék lehet. Hirtelen nem is tudtam, hogy érdemes e ilyenkor valamit csinálni. Szerintem, ha rájuk dudálok, és mutogatok, nem is tudták volna, hogy mirõl van szó. Kép
Kanga, gyere gyakran. Kép
Emese, hiányoltalak. A múltkori talin messze ültél, most meg el sem jössz. A következõn remélem bepótoljuk. Kép
Ja, még egy nagyon jó hírt meg kell osztanom veletek. Benke (20hó) alszik éjjel!!! Sírás mentesen, cici helyett pohár víz módszerrel. Azóta viszont tüzel a szukánk és a szomszéd kankutyája vonyít egész éjjel. Csak, hogy ne legyen túl hirtelen sok az alvás. Kép)
Bocsánat, akinek nem tudtam most névszerint írni. Igyekszem pótolni.
No, búcsúzok. Megyek aludni. Kép)
Liesel
Liesel
 


Üdv lányok,

Évi, én is kérek fotókat, táblázatot. Cim föntebb. Gerit nem így képzeltem el. Lilinek gyógyulást. Pildi, mégis milyennek képzeltél TE engem? Pele, mindjárt megnézem az üzenõfüzetet. Na. Puszika.
Zorkanya
 


Pele, bekuksiztam az üzenõfüzetbe, de mi odáig nem jutottunk el (mármint honlap ügyben.)de érdekel-ha neked sikerál. Bevallom õszintén én még al potafiókokat sem tudtam létrehozni...:-((Én örökké azon p*ök, hogy a matávnetes beaállitásokra visszaállitódik- na ez jó kis magyaros volt, és örökké azért telefonálgatok hogy állitsuk vissza. legutóbb épp ma. Szóval sajna egy mûszaki ántitálentumot fogtál ki. A pocid szép nagy már- kicsit irigyeltelek is érte. Vagy nem is kicsit??? Vigyázz magadra...
Zorkanya
 


Sziasztok

KAdri hat ejszkank valtozo van olyannap amikor mar alszunk aztan van mikro hajnal 3 jkor meg kacagunk..... De tudom elobb utobb ajd csak felnovunk csak addig kll kibirni. Egy 10 eves mar ugyse akar ennyi mamat.

Pankamama Kepeket megkaptam tunder kicsi Pankad. Szerintem nagyon hasonlit rad.

Moni toled is megkaptam kepeket tunderiek gyerkoceid

Emese havas kepek nagyon ranyosak gyerekeiddel egyutt.

Idonkent igerem jovok, csakkicsit mostanaba ritkan nagylanyom szulinapja lesz es nagy otletekkel allt elo milyen unnepseget szeretne csakhat azt mamanak kell java reszt eloallitani az meg sok sok ido.

Jamina Latod megis itt kotottem ki, remelem lassan lesz mar geped es vissza tersz mert en mar nagyon hianyollak

Mindne betegeskedonek jobbulast

NApocska
napocska
 
 


Zorkanya: nem Pele, Pocok Kép
Névtelen
 


Sziasztok!

Jázminmama, megyek rögtön és küldök képeket!
A fiúságtól pedig ne tarts, így 8.5 ill 6.5 év távlatából azt modnom, nagyon sok mindenben egyszerûbb egy fiúval, arról nem is beszélve, hogy a párom a fiúkat gond nélkül pelusozta, de ha a lányom puncija volt kakis, avagy éppen piros, akkor bizony értem szalajt!
Zorkanya: háááát, én bevallom õszintén olyan szép nagy darab anyukának gondoltalak, legalább mint jómagam, vagy ahogy mások fogalmazzák asszonyosnak. Erre ott ült elõttem egy csitri Kép (bocs, ez nem bántás akart lenni!) Valamiért úgy rémlett, hogy korábban panaszkodtál a fogyókúrás topicban, de lehet, hogy kevertem, na szóval pedig neked ahhoz a topichoz semmi közöd nem kell legyen.

Anikó: nem nagyszombatra gondoltam, hanem elõtte hétvégére, de ha akkor nem, akkor bizony nyárig maradnak koszosak az ablakaink, szóval bizony, komolyan mondom, akkor azt nekem illenék megcsinálni. Ugyanazon hétvége másik napja meg a tojásfestõ nap, hagyományosan.
Apropó, ez ugyan egy másik topic lehetne: ki miképp fest tojást??

Kismamák, úúúúgy irigyellek benneteket! Élvezzétek ám ki nagyon a pocakosságot!!
A különbözõ közlekedõkrõl inkább nem is írok, ismeritek a véleményemet.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


hahó! persze, kérek képeket és rövid, megjegyezhetõ leírást is!

majd én is küldök, ha kértek, összeállítok egyet, csak legyen itt prototípus elõbb!

peszter@freemail.hu

puszi, gyógyulást, minden jót!
rebekanna
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek le a kislányom felnyomja magát négykéz lábra és hintázik elöre-hátra!Olyan aranyos amikor így csinál.Nekem pedig felvételire kell készülnöm márc.09-én lesz egy próbafelvételi,és szeretnék rajta részt venni,legalább tudom milyen kérdések lehetnek a nagy felvételin.Biológia tantárgyból lesz!

Erika:Remélem te is követed a téli olimpia eseményeit,mert én igen és hihetetlen,hogy a gyorskorisok milyen világcsúcsokat csináltak!Nekem a téli sportokból a szuper G mûlesiklás és a síúgrás a kedvencem ja és a bobosok!!!Neked?KépKépKép:,hogy találkoztam veled is a züllésen,nem is voltál olyan szótlan,csak még ismerkedtél!KépLegközelebb már jobban tudunk beszélgetni!

PIldi:Ne irigykedj a pocakosokra rajta,még belefér neked is egy pocak:oKépKép:!(remélem nem sértettelek meg)Tojást nem igen szoktam festeni,de idén hozzá kezdek,hogy mire a Dóri nagyobb lesz addigra menjen!!

Jamina:NagyonKépKépKéptem,hogy ilyen jól nézel ki és láthatóan túl vagy a nagy megrászkodtatáson!!Lesz még tesója Bebének!A barátnödnek üzenem:Minden rendben lesz és sokKépKépKépKépKép napokat!!!!Sok pihenéssel!!!!

Lányok:Hogy álltok a Valentin nappal?Ki mit vesz a kedvesének?Én egy Kanadai könyvet,mert készül ki menni a barátaihoz!!!!

GeriAnikó:Mizújs Lilikével?Találtak valamit,vagy semmi komolyabb??NagyonKépKép,hogy ilyen sokáig lázas!!!
MINDEN NÉVNAPOS ÉS SZÜLETÉSNAPOSNAK SOK BOLDOGSÁGOT!!

Liesel:Gratulálok az alváshoz!Tüzelö kutyáknak bugyit:o!

Zorkanya:Én pont ilyennek gondoltalak el ahogy megismertelek!E-mail nem sokára megy!
FÉNYKÉPEK JÓK LETTEK REMÉLEM A FÉRJEMNEK LESZ EGY KIS IDEJE A HÉTEN ÉS FEL TUDJA RAKNI ÖKET,MERT MOST NAGY HAJTÁS VAN BENT A MUNKAHELYÉN!!Itthon a 33600 faxmodemem nem bírja a kiképzést!(KépKépKépKépKép!!!!!!!
Sziasztok!
barika_andi
 
 


Sziasztok!

A züllés nagyon klassz volt, csak kár, hogy ilyen rövid. Volt olyan, akivel nem is tudtam szót váltaniKép Azért nagyon jól éreztem magam.Kép Örülök, hogy megismertelek titeket! Többiekkel pedig örülök, hogy ismét találkoztunk!Kép
Csináltunk egy-két új képet, el fogom küldeni nektek.
Mivel nálam soha nem lehet tudni, hogy mikor kerülök gépközelbe, ezért:

Boldog szülinapot Pankának!Kép
Boldog szülinapot a Lilla napon született Leevinek!Kép
Boldog szülinapot a Donátnapon született Kittinek!Kép
És így...Boldog névnapot Lillának, Donátnak és Bálintnak!Kép
Ha csak április 7-én talizunk, akkor én szervezek egy Szentendrei züllést március eleje felé! Hozzászólás?
Adrián megint náthás lett, már olyan elegem van, szilveszter óta állandóan beteg nálunk valaki.Kép
Voltunk tanácsadáson és a dokinö el akarta küldeni vérvételre, mert nem hízott (egy hó alatt 10 dekát) és sápadt. Lebeszéltem, egy hó haladékot kaptunk, hogy "felhízlaljuk". Ráadásul el kell menni a Tûzoltó u-i klinikára ideggyógyászatra is.Kép


Pele! A könyvemben nincs adagolási útmutató, egy féle betegségre több gyógyszert is ajánlanak, mondván, ha két nap után nem javul, adja a másikat, stb. De hát általában egy hét egy betegség, nem? Eszméletlen sokat változott Hanna, amióta nem láttam! A rózsás képeken már tiszta hölgy és nagyon szép!KépKép

Emese! Jobbulást!KépKép HiányoztálKép

Feksi! Fel a fejjel, nem lesz semmi gond!Kép Rossz lehet ez a migrénes fejfájás! Van Pesten egy doki, aki ezt jó eredménnyel gyógyítja! Dr. Volkov, sajna csak ennyit tudok, de mintha a Duna Plaza környékén lenne a rendelöje.

Zorkanya, Rebekanna! Várunk szeretettel titeket! Az adatokat várom (Rebekanna) és felteszem a táblázatba!

Erika! Olyan aranyos vagy! Legközelebb már feloldottabb leszel, meglátod! Majd segítünk! Párodnak boldog szülinapot!Kép Tesco: Úgyszint no commentKép

Kanga! Téged is szívesen látunk! Ez a legszupibb baráti társaság meglátod! Adatakot küldjed el nekem és máris benne vagy a csoportban!

Adri! Örülök a Leevi alvásnak!Kép Macskajaj nem volt, azok az idök már elmúltak, bár ki tudja, mi lesz, ha már nem szoptatok és úgy megyek zülleni...TaliKép

Anikó! Lilinek gyógypuszikKépKép

Orsi! De jó, hogy jelentkeztél! Jázminnak utólag is sok boldogságot!Kép A kisfiúhoz pedig gratulálunk!Kép Mennyit fogsz majd jönni, ha már meg lesz a baba!?

Liesel! Benke:Kép, kutyaKép

Régen festettem tojást, de miután leköltöztünk Szentendrére, csak az apósom jött le meglocsolni (Kép), így inkább lemondtam az élvezetröl, pedig én nagyon ünnepmániás vagyok. De most üljek otthon egyedül és nem jön senki locsolkodni? Talán, ha egyszer lesz egy lányom...
Valentin nap: Mi nem tartjuk. Régen ez nem volt divatban, most meg már szerintem felesleges rászokni.
Fotókat küldöm, de lesznek újabbak és azzal együtt szeretném mindenkinek elküldeni.


Puszi,
Evey
evey
 
 


Sziasztok!
Evey! Milyen adatokat?

Geri!
Átérzem a fájdalmad amikor a pirinyód szúrták! Gergõtõl 11 hónaposan vettek vért és engem be sem engedtek csak kintrõl hallottam ahogy elkeseredetten sírt. Persze én meg kint tettem ugyanezt. Kép Akkor megfogadtam , hogy soha többett nem hagyom magára!
Nem tudom , hogy bírja az a szülõ akinek a csemetéje nagyon komolyan beteg! Remélem minden rendben lesz!!!!!

Gergõ elõtt már nem tudok öltözni-vetközni úgy , hogy el ne kapja a pocim és meg ne szeretgesse!KépKépKép Remélem ez a szeretet a szülés után is megmarad! Énekel neki , puszilgatja , simizgeti én meg olvadozom.Kép
Tegnap a terhestornán megkérdezték tõle , hogy hívják a tesót ha lány lesz és õ boldogan válaszolt , hogy fiú! Kép Szép név?Kép

Most búcsúzom és mindenkinek további kellemes órákat kívánunk :
Kanga és Pocak-pocok
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Lányok, beleolvastam pár topicbaKép Ez itt a BÉKE SZIGETEKépKépKép Miért van az, hogy máshol mindig marják egymást, mi meg itt csak szeretjük???

Evey, hogy Te milyen figyelmes vagy!
Szóval Panka,Kitti,Lilla, Leevi, Donát,Bálint nagyon sok boldogságotKép

Nálunk is kezdõdik a kékcsíkos korszakKépKép (Juca után szabadon). Bár kissé korainak tartom, de Csongi próbálgat szaladni. Ma éppen egy 6 éves(!)kislányt "kergetett" az utcán, szó szerint szájára esett, mert nyálas lett a járdaKépKép Nem sírt, szaladt volna tovább. Aztán beesett a számítógépasztal alá, majd orra esett a küszöbben. Holnap megyünk anyuékhoz, megint kék-zöld folt lesz. Õ meg azonnal észreveszi!

Geri, mi újság, tudsz már valamit?

Barika, én meg téged képzeltelek egész másként (csak kép alapján nyilatkozom)! Dóri nagyon ügyes, ezt a himbálózást én is nagyon bírtam Csonginál!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Halihó!

Igen tudok. Lilinek hatalmas nagy vashiánya van és olálkodik a szervezetében vmi. De nem tudni, hogy hol és mi. Szegénykém hulla sápadt és étvágya sincsen már 2 napja, a cicimet is alig fogadja el. Állítólag a vashiány miatt. Vleg ez a betegség robbantotta le ennyire és hónapokba telik, míg összeszedi magát. Hugyúti fertõzése nincs az tuti, és a fülével is minden rendben. Holnap csinálunk egy mellkasröngent, aztán ha nincs semmi (szerintem nem lesz) akkor várunk és 2 hét múlva újabb vérvétel és vizelet. Ennyi.

Édesek vagytok ezt ismét le kell írnom. Cukik KépKépKép Folyik a vizsgálat míg ki nem derítjük, hogy mi van. Lilit rá kell szoktatni a rendes evésre, hogy a megfelelõ mennyiségû vasat megkapja. Úgyhogy holnaptól konyhatündérkedem. Bevallom mostmár tényleg elkezdtem aggódni, eddig sikerült magam kordában tartani. KépKép

Most megyek, puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Pele, Pocok elnézést...Pelének jó domborodást, Pocoknak meg jó álmodozást. :-))
Évi megkaptam a táblázatot, a fényképeket (aranyos), és a kérdõivet is (kitöltve) :-))köszi
ZA
Zorkanya
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?