Új privát üzeneted érkezett!

Zita,

küldtem neked mailt, légyszi jelezz vissza ha nem ment át.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


sziasztok!

mi úúúúúgy mennénk talizni, de sajnos a múlt héten összeszedtünk valami vírust, ami hányással, hasmenéssel és lázzal járt. ezért is nem írtam, nem nagyon volt időm. ma apa "lefoglalja" a gyereket, most volt időm visszaolvasni. de hétfőn még nem merek vele elindulni, bár ma már nem volt láza, de még mindig híg a széklete.

képzeljétek, tegnap a csemete teljesen egyedül, nem lendületből, hasról hátra fordult!! azt hiszem ez már igazi!! mindig tudja produkálni!:-)

mi is járunk a gézengúzba kádasúszásra, ádi nagyon élvezi!
mint már írtam (jó régen!) feszítgette magát nyújtott lábbal. először azt hittük, csak a fordulást készíti elő, de aztán az egyik vasárnap ha letettük hátra már csak feszített. nagyon megijedtünk, felhívtuk a gézengúz alapítvány vezetőjét, dr, schultheisz juditot, aki vasárnap délután bejött az alapítványhoz és nagyon alaposan, lelkiismeretesen megvizsgálta ádit. azt mondta, hogy a babának nincs semmi idegrendszeri fejlődési rendellenessége, "csak" ő egy nagyon érzékeny baba, aki átveszi a szülei feszültségét, és így reagál. gondolkozzunk el, volt-e valami az utóbbi időben, ami feszültté tett minket. mondtunk, hogy vendégek voltak nálunk egy hétig, és bizony ez - bárhogyis próbáltuk megtartani a szokásos menetrendet - megváltoztatta a kedélyállapotunkat. továbbá mindig, mindenki babaázni akart, így szegény "állandóan" foglalkoztatva volt, nem tudta feldolgozni a sok ingert. nagyon tartalmas beszélgetés folyt a doktornő és közöttünk a kicsiről. ettől kezdve teljesen megváltozott a kisbabákról bennem kialakult kép. eddig azt gondoltam, hogy ők amlyoan kis "ösztönlények" és majd csak később, fokozatosan ismerik meg a világot. de valójában, ha nem is értenek mindent, mindent éreznek, és nagyon okosak!
a vizsgálat után a doktornő nem fogadott el egy fillért sem, illetve további vizsgálatokat javasolt a biztonság kedvéért. voltunk ultrahangon, egy neurológus is megvizsgálta ádit és mindent rendben találtak. viszont a feszítgetés miatt van egy kis fokotózott izomtónusa a nyakban, illetve a háti szakaszon, ezért járunk kádas úszásra. szeretnénk babaúszásra is menni, azt hiszem azt is itt, és ez annak jó előkészítése.

egyelőre itt tartunk. jó talit nektek, majd a következőn mi is ott leszünk!

a receptek nagyon jók!

ildi
matt07
 
 


Matt,

Jobbulást Nektek! Sajnálom, hogy kihagyjátok a talit.

MÁsodik,

Szintén Kép

Timi, Zita, Ed, Judit, Barbi....

Mi lesz holnap?

K.

cuiccolo
 
 

 
 

Szerintem marad a játszóház, mert az idő előreláthatólag nem lesz túl meleg.
Csak azt kéne megeszélni, hogy hánykor és hol van.
Nekünk jó a de. és a du. is.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


akkor micska-macska? többiek?
Nekünk 11-től fél kettőig lenne a legideálisabb vagy fél négytől hatig Kép

Zita,
Mi a pontos cím? Hol szoktatok parkolni?

cuiccolo
 
 


Timivel Anikóval egyeztetve mondjuk holnap 3-fél4???

cuiccolo
 
 


Nekünk reggel be kell mennünk a városba, úgyhogy jobb lenne a délelőtt, de majd még meglátom, hogy mi legyen délutánig.
Jó lenne ha többiek jelentkeznétek.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Isten éltesse Barbi Benedekjét!!!

cuiccolo
 
 


Mi megyünk a makkába du. Sztem olyan 3 fele.
Megpróbálom itthon féldéltöl altatni, és akkor még ki is lesz pihenve...
Cuicco, az OK Nektek is? Judit?ZIta?Barbic?
timili
 
 


Jó, de az hun van?

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Folyamatosan azon gondolkodom, hogy mi legyen. Nagyon szép idő van, bár egy kicsit hüvös, de azt hiszem - bocsi mindenkitől - hogy inkább a friss levegőre, játszóra viszem le Kincsit. Valahogy nincs kedvem egy belvárosi szobába bevinni játszani, főleg, hogy nekünk már fizetni kell érte (elmúlt 1 éves) és 3 órát utazni. 5kor pedig mindenféleképpen haza kellene jönni, mert 7től usziba megyek.
Sajnálom, remélem legközelebb szabadtéri program lesz!!!! Arról tuti nem fogunk hiányozni.
Érezzétek jól magatokat!

Hogy miért döntöttem úgy, hogy a játszótérre megyünk?
- Kincső szombaton egyedül elindult! Kézenfogva már sétál nem is keveset, kavicsokat, fadarabokat szedeget, pakolgat.
- imád homokozni, hintázni, csúszdázni, mászókán rohangálni
- edzésKép Szerda este indulunk a horvát tengerparta, sátrazni fogunk, így egész nap jönni-menni fogunk a szabadban.

Mégegyszer bocsi, majd legközelebb a szigeten!
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


itt van a honlapjuk:
http://www.mikkamakka.hu/jatektar/mijok.html
Balaton utca, Nyugati - Jászai között

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Lányok!!!

A Balaton utcai Mikkamakka bezárt, most hívtam őket telefonon az ár miatt. Állítólag van a helyén egy másik, egy mobilszámon lehet érdeklődni, de azt nem írtam fel.
331-4942 a mikkamakka száma, kérje el valaki a mobilt, hogy ne mejnetek feleslegesen.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Részünkről storno a mai nap, ez megint elég nyögve-nyelősre sikerült Kép

Timi,
Hívlak mindjárt....

Ed,

Ügyes-ügyes Kincső!!!

K.

cuiccolo
 
 


Hívtam a számot, de nem veszik fel, na mi legyen csajok?
Adok egy telszámot és próáljunk meg telefonon értekezni. (20/539-1599)

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit, mi messze földön téténycityben lakunk. Bkvzni nincs kedvem, marad a kastélyparki játszó.
Akinek van kedve itt sétálni, várjuk szeretettel.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Mi szívesen elmegyünk, de nem ma, most értünk haza sétáltunk 1,5 órát, amit Dorka végig aludt.Most megebédelünk és du. megint szeretnék vele sétálni, de lehet, hogy csak kert lesz belőle.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sajnálom, hogy így alakult a dolog, de autó nélkül ma nem megyek sehova ebben a napsütéses időben, főleg, hogy 5kor indulhatunk haza.
Húsvét után itthon leszünk, itt a jóidő, mehetünk egész napra a szigetre. Oda bebuszozunk, mert tudom, hogy nemcsak 1 órát lesz a gyerek levegőn.
A Boráros térnél a dunaparton is van egy jó, elkerített játszó. Nekem az is jó hely, mert nagyanyám ott lakik.

Megyünk sétálni, kikapcsolom a gépet, hacsak nem kincső nyomja ki hamarabbKépKép
Jó sétálást mindenkinek ebben a szép időben!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Na, ez jó kör volt!

Ed, milyen ügyes kislány ez a Kincsö!Komoly lesz az a horv´t sátrazás! Nem gondoljátok hogy manapság elöbb csinálnak a picik mindent?
Én most foglalom a szeptemberi nyaralást, de már tele a gatyám, mi lesz az egy éves Mukival ott...

Most hogy hazaértünk, Márk már a lépcsöre mász-na, ugyhogy holnap ugrok is az Ikeába rácsért.

Az uton természetesen (megint) csontig összekakálta magát és a ruháját, megint Parndorfban kellett (Kép) tisztába tenni...löttünk anyának két polót, apának egy kiskabátot.
timili
 
 


Nem tudtam eddig feljönni. Utólag is gratula Kincsőnek.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Barbic, írnék mélt, de nincs meg a cimed...elküldenéd?
***Körkérdés***

Kinél hogyan zajlik az esti "ágybamenetel"?
De pontosan ám!
Föleg az igazi "Cicimackók" anyukáihoz fordulok.
Illetve: Kinek NEM szopizik már a babucija esti elalvás elött? És hogy, mivel sikerült ezt kiváltani?

Minden választ köszönök...
timili
 
 


sziasztok!

Timi, a sátrazás komoly.Kép Holnap este indulunk. Azért viszünk magunkkal annyi pénzt, hogyha kell, szobát bérelhessünkKép Remélem nem fog kelleni. Bár még ma de azt mondtam, hogy maradunk itthon, mert esőt mondtak. Apa rábeszélt, hogy menjünk, Kincsi majd a pehelyzsákban alszik.
Kincső már nyáron is sátrazottKép

Esti altatás szopi nélkül: napközben lefárasztom a bébit, elmegyek az usziba és az apja jó esetben el tudja altatni, mire hazaérek.
Esti altatás egyébként: szopi, majd lefekszik a matracára és jóesetben hamar elalszik.

Talán holnap még benézek.
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Nálunk is vacakolt a babanet :-((

Ed,

Nagyon jó utat! Üdvözöld Horvátországot a nevemben is. (mi ott voltunk először együtt nyaralni apával:-))

Judit,

Mostanság sokat gondolok Rátok, enyém gyerek is állandóan állni akar (még úgy csinálja, mint egy újszülött őzike) alig birom visszanyomni békába :-(( Persz mászás még sehol csak kutyázik.
+ van 5 foga

Timi,

Marci fürdik 7-kor, tápszer cumisüvegből ölben, zsupsz az ágyba elordul és alszik is :-)))
Régebben ha nem aludt el ölben sétálva ringatás után ágy és alvás. (made by nagyszülők és hugica)

puszi,
K.

cuiccolo
 
 


sziasztok!

Kellemes ünnepekt mindenkinek!

Majd jövök, addig is a tengerpartról gondolok rátok Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed, jó "tavaszolást" nektek.

Nálunk az alvás cicin törénik, próbáltam már szopi után felrázni, de a vége az lett, hogy a gyerek állt az ölemben a feje és a kezei lógtak és aludt közben, úgyhogy majd ha már nem szopizik akkor kezdjük el az elvási szokásokat kialakítani, addig nem tudok mit csinálni.(ja merthogy fél 7-kor eszik 70- 90 g-ot, 7-kor fürdés, fél nyolckor meg tépi a pólóm, hogy cicizni akar, az apjánál meg ordít).

Kriszit,
nálunk az állá odáig fajult, hogy múlt héten valamelyik nap apuka kiabál a fürdőből, én lélekszakadva rohanok, hogy mi van, a gyerek meg áll és kapaszkodik a kád szélébe és nagy büszkén vigyorog, hogy én ezt is tudom ám. Persze egyedül állt fel, minden segítség nélkül. Már egyedül eljut az ülőgarnitúrához és kapaszkodik, hogy feláll.
Na ennyi egyenlőre.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Köszi, mindenkinek...

Szép, mondhatom...DOrci a pólót tépi, Mark meg (stilszerüen) a nadrágot rólam. Lefele.Mert hogy abban kapaszkodva áll(na) fel...csakhogy ez egy lestrapált, kiégetett itthoni mosogatórongy, derékban leánykorában füzös volt, ma már csak úgy véletlenül marad rajtam -> abszolut instabil mint támaszték...szomszéd meg bámul át az ablakon és látja h a fél hátsóm meg elég istenesen kivillan....az persze hogy egy bébikeze van a dologban (az also szinten) nem derül ki...
Újabb (átmeneti?) jó hír...Immár 5. éjszaka nem kelünk csak "hajnal" 7kor...

Ja, és úgy néz ki megértette, NEM szabad a lépcsöre másznia... (Ma csak délelött voltunk itthon, 7X mondtam:NEM és vettem le a lépcsöröl...szerintetek elég volt ez neki, vagy holnap majd megint ujra kezdi? És egyáltalán meddig kell nekik mondogatni, nem, nem nem és nem?
timili
 
 


Nekem a lányom hónapos múlt,és a szépen behajtogatott konyharuhákat minden egyes nap maga mögé dobálja,ha egy pillanatra is elfordulok.A sütő alatti fiókból a tortaformákat szedegeti...Ezerszer mondom,hogy nem,nem szabad,akkor úgy tűnik érti,még mutatja is,hogy nézd anya,odanyúlok,és nem fogom meg-és el is kapja a kis kezét huncutul...aztán másnap kedjük elölről...Még veszekszik is a kis babanyelvén,és eltologat engem onnan,ha nem engedem meg a kotorászást.Az egész lakás el van barikádozva...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


SZÓVAL A SZÁM KIMARADT:11 hónapos a lányom:Dorina.A fiam 6 éves,Dominik,és hihetetlenül eleven,de mégsem pakolt mikor kicsi volt,ő jobban megértette,

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok,

Csak villámlátogatok, ezer felé kell rohangálnunk 2 napja. Többek közt ma dévényi tornára is megyünk. Majd tudósítok. (második alkalom)
Poló huzigálás és rámolás nálunk is vanKép

Off:
A barátnőm elkezdett ruhákkal foglalkozni. Szép, márkás cuccai vannak nézzétek meg:
http://gncl.addel.hu/

K.

cuiccolo
 
 


Timili,

kérünk beszámolót a hétvégéről.
Nálunk a Dorka szerintem még nem nagyon érti, hogy nem, igaz még nem sokszor kellett neki mondanom. Bár nagyon odafigyelek, hogy szegénynek egész nap ne azt kelljen hallanija, hogy nem szabad, nem szabad, aztán lehet, hogy átestem a ló túlsó oldalára.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Jajajaj!...bocsánat, igaz:
Tehát
Sonnentherme:
(elhoztam egy csomó magyarnyelvü prosit, de a tali elmaradt...igy...)


Kb. 2 óra kocsival. Szép, nagy, sokan voltak mégis elfértünk, sajátbabakocsit felárral lehet bevinni, helyben adnak ottanit, spécit. ELég jók (sárgásabbnak bolygó az elsö kereke). Törcsit, köpenyt lehet bérelni. Babáknak: egy nagyobb medence 10-30 cm viz.(nem tudni fertötlenitik-e és mivel. apukák, anyukák is mártózkodnak benne, nagyobb tesók is) egy kisebb medence (kb 1,5m mély)a bébiuszásra fenntartva...picik imádták. Kellemes vizhömérs., van külön latató szoba, (amiben nagyobbak, értsd felnöttek is szunyókálnak, nagyik babakocsiban bébit ringatnak és tök csend van) Pelenkázó jurta (kb.7 hellyel)mosdóval pelenkázó matracokkal, Babakonyha 2 mikroval, bébiételmelegitövel( kicsit vizkoves volt) mosogatóval -aránylag tiszta szivaccsal, bébikaja automata nestlé kajákkal (kb.5 féle, zöldség menü, gyümölcs) kb. 1,20 EUR/db kiskanál is csomagolva mellé. Etetöszékek. Szopizós helyiség 1 db, benne 4-5 "kaptár". Minden elég tiszta, mások is figyelnek rá...(na,ja, Európa) Tök jól lehet közlekedni a babakocsival.
Felnötteknek egy önkisz.étterem (babakajákkal kiegészitve) és egy á la carte pizza&pasta ahol beszélnek magyarul (mivel magyarok:o) a felszolgálok)
Bejáratnál kis shop (ffi-nöi-gyerek fürdöruhák, papucsok elég jó választékban, vizijárgányok babáknak (is))
Érdemes egy hétvégére a mellette (és vele közvetlen kapcsolatban levö)hotelban megszállni.

Szaunára felárat kell fizteni (abszolút szeparált, csak felnötteknek -mivel nudi)

Ja, gyerekeknek játszó szoba 2 részleggel.
Általánosságban ajánlom mindenkinek, leginkább hétközben ill. magyar ünnepnapokon (mikor az osztrák dolgozik)
További info a www.sonnentherme.at
timili
 
 


Timi,

Nagyon jol hangzik. sztem mi kirobaljuk. sztem. (bocsi)
felfordult a lakas, dobozokban a konyha. atalakitjuk, holnapra kesz. jobb is, mert estere vacsoravendegeket hivtunk.
Babak szuperugyesek, hajra! En nagz lanyom ujabbam du 5-kor elalszik, es reggel 6-ig alszik. en meg parazok, hogy ehen alszik, vacsi nelkul. (mar 3. napja) lehet hogy no.
Ed! Ti most mar nyaraltok, sok szep idot, meg nagy setakat! (mi egy eve voltunk hrv-ban -Pulaban-, a legjobb kepek egy resze a lanyomrol ott keszult)
Timi, hova mentek szeotemberben?
Mindenkinek sok locsolot, meg piros tojast..kinek/kinek ami jar.
M
masodik
 
 


Masodik, sztem Sonnentherme pont nektek való...nagylány is tud csúszdázni, pacsálni, pocakosnak is fini. Aztán ha tetszik késöbb a pindurival is el lehet tölteni ott egy - két napot. Nézd meg a hómpédzsét (beszél magyarul is)
Sajna igazi szökenöhoz méltóan nem volt feltöltve a kamerám egyetlen akkuja sem, video csak kb 1 perc készült. Fotókat lehet h tezsek fel.
Mi szept.(a fiúk/vitorlás miatt) Mallorcára megyünk...nyáron általában csak a Balatonig jutunk el....Igaz ugyan az uram ápr. végén biznicelni megy shanghai-ba és nagyon ütöm a vasat(meg a fejét) h mi is mehessünk...de nem akar a hosszu repülés miatt kötélnek állniKép pedig évek óta vágyom oda...meg ugye, még Markimark sem járt ottKép

Lánykád biztos valami nagy dologra készül, hogy ilyen nagyokat alszik...bár az én kisfiamnál mintha pont ellenkezöen lenne (lett volna)


Ki van még online?
timili
 
 


Halihó,

Én megint rohanok, csak BOLDOG NYULAT kívánok mindenkinek!!!!

Apa reggel utazik Lappföldre egy hétre mi meg Marcival családlátogató körútra indulunk.
Szóval most nem leszek keddig.

Puszi,
Kriszti

cuiccolo
 
 


Lányok,olvasom itt a külföldi utakat,és szeretném,ha segítenétek.Mi eddig ,ha külfödre mentünk,akkor Korfura mentünk,repcsivel.Most nem lesz rá pénzünk,és már nem voltunk egy ideje sehol.Aki rendszeresen jár,az tudja,hogy megőrülök,ha ki kell hagynom,de most mi is költözés után vagyunk,GYED,két gyerkkel nem olyan egyszerű már.Fizeted a lakásra meg a kocsira a részleteket,élj meg valamiből,és akkor még jön a nyár,és sírva fakadok,amikor érzem azt a fino esti illatot az utcán,mikor minden elcsöndesült,és valahol husit sütnek,és langyos az este...mint a görög utcákon...tavaly kínomban már kimentünk esténként az erkélyre enni.AZ elsőn lakunk,hatalmas fák vannak rögtön előttünk,olyan mint egy kis kert-ha már egyszer nincs saját kertünk.És azt gondoltam,hogy puhatolózom egy kicsit tőletek,mert valahová mennem kell,ami közel van,és "külföldiül" beszélnek,és csak pancsolunk egész nap...Sokat jártunk belföldön is pihizni,voltunk Alsópáhokon,Parádon,most már bekattantam,és megleptem a páromat szülinapjár egy meglepi 3 nappal.Hetekig szerveztem,titkolóztam,és beadtam neki,hogy egyetemre megyünk felvételizni,de legyen ez egyben egy kis kirándulás is,vigyük a két lurkót is.Előző nap dolgozott,én bepakoltam a cuccokat,hát 3 napnyi dolgot nem tudok úgy csomagolni,mintha az csak egy fél napos út lenne.Kitaláltam,hogy vannak használt ruháink,azt kidobjuk majd a rokonoknál-nincs is arra egy sem-,azért ennyi a csomag.Igyekeztem a fürdős cuccokat a csomag aljára tenni,nehogy észrevegye,kérdezte is,hogy papucsot miért kell vinni-hát mert nekem alkalmassági vizsga is lesz,és a tornaterembe nem mehetünk be utcai cipőben...Észrevette-mert előle lehetetlen eldugni bármit is-a vízálló pelust a bébiköntössel,arra meg azt mondtam,hogy most volt a névnapja a hugi babájának,és mennek bébiúszásra,kapják tőlünk ajándékba.Elhitt mindent....Titokban szabadnapot kértem a főnökétől,és végre eljött a nap.Lementünk a kocsiba,de a légzésfigyelőt és a lencsetárolóját nem tudtam eltenni előre,hát mintha rámjött volna a kaki,visszarohantam ezekért is.Mikor leértünk,és megálltunk Hegykőn,a Tornácos Panzió előtt,még mindig nem sejtett semmit...Nem is csodálkozott,hogy miért egy panziót keretünk,mert kitaláltam,hogy ott talizunk azzal a nővel,aki majd megmutatja a sulit...mintha ez így menne...de szerencsére bevette ezt is.Mikor bementünk,és fogadtak,minket,a párom halkan nézett,láttam,hogy jár az agya,hogy mi van itt...Jött utánunk,mikor kísértek minket a szobánkba,és utólag elmondta,hogy csak azon csodálkozott,hogy minek jöttünk le,mert ő reggel megy 11-re dolgozni,hát innen korán el kell indulni vissza.A szobában elárultam neki,hogy 3 napig itt leszünk...könnyes volt a szeme,úgy meghatódott,már 2 éve sehol sem voltunk,előtte meg megengedhettük,hogy párhavonta kiruccanjuk.Lételeme a víz,és nagyon örült neki.Később a vacsinál kihozta a pincér a tűzijátékos szívtortát,a pezsgőt,és akkor már odavolt teljesen.Az más kérdés,hogy a víz nem volt olyan meleg,ahogy mondták,és a kicsik fáztak benne,ezért a második napra átmentünk máshová.A tévében sokat láttuk Lipóton a Hotel Orchideát,hát mindenkinek csak ajánlani tudom...onnan én haza sem akartam jönni.Ez a 3 nap aztán mindenestül 70ezerbe került,úgyhogy most kussolunk.Nekem a GYED-em ennyi,meg a kocsink is ennyi egy hónapban,a lakás meg még ennél is több.De nem érdekelt akkor,inkább most kaparjuk össze magunkat.Szóval megérte,és szeretnék egy ilyen merényletet augusztusban is,ha tud valaki segítsen.Horvátra gondoltam,egy hosszú hétvégére,3-4éjszakával.Bébikaját vinnék,csak a nagyobbnak kellene kaja,és nekünk kettőnknek,így gondolkodjatok.Kocsival mennénk,és olyan helyre,ami közel van,és lehetőleg nyugodtan fürödhetnek a picik,nem lépnek semmibe.Azt sem tudom,hogy kimehetnénk-e szállás nélkül,hogy majd ott találunk házat,vagy az bizonytalan.És anyagilag hogy számoljunk...Köszi a segítséget!
Kitti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!!!!

Bocsi, hogy csak most jövök, hiányoztatok ám!Kép
Annyira el voltam csúszva, hogy nem tudtam írni sem, hogy elutaztam anyámékhoz. Utána meg a házat mire összekaptam nem volt 2 pillanat. Ráadásul Bencus mostanában folyton sétálni akar, a derekam pedig kipurcant.

Timi, fogyival mi újság? Látom Márko megemberelte magát az alvással.Kép A körkérdésre: Vacsira tejpépet kap, utána nyomás fürdeni apával. Kis móka az ágyban3-an,aztán cici amin már elég régóta nem alszik el. Kb.5 perc után beteszem a kiságyba ahol önállóan elalszik.

Az alvással( helyeseben a keléssel)nekünk is voltak gondjaink. Ami nekünk bejött: apa ment oda hozzá éjjel és nem vettük ki az ágyból. Én csak felingereltem, mert ugye mindig kivettem és megszoptattam.

Kriszti, a férjed nem panaszkodhat, hogy sokat van otthon.Kép KIcsit irigykedem. KépJó hosszú lett MarcidKép Láttam múltkor a tv-ben a Gézengúzokat. Nagyon teteszett, biztos szuper!Kép
Köszönjük a névnapi köszöntést!

Judit, Dorka mindenkit leelőzött!Kép Szerintem ne foglalkozz vele, hogy nem mászik. Úgyis fog,ha akar.

Ildi, a fogakkal mi újság? Nekünk a 4.5. volt kemény.

Ed, gratula a kis lépegetőnek!Kép

Jövő héten mi is elmegyünk egy kis kikapcsra. Elég sokat vaciláltam, de úgy döntöttem belföldre egyszerübb. Találtam egy jó kis helyet Siófokon.
Kitti, nézd meg, lehet, hogy tetszeni fog!

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 



Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Szia Kitti,

én is úgy gondoltam, hogy nektek Horvátország lenne alkalmas, mert az nem túl drága (legalábbis 2 éve még nem volt) Mi minden évben mentünk (kivéve tavaly), Pag-ra, ahol egy néninél vettünk ki szobát. Kaját érdemes vinni és összedobni valamit magatoknak. A neten lehet találni szállást. (Krk szigetet nem ajánlom, sok a tengeri süni a parton, úgyhogy nagyon kell vigyázni, nehogy belelépj) Egyébként mi is augusztusra tervezzük a nyaralást, de mindenképpen Pag-ra, bár ez kifejezetten pihenésre alkalmas, mert egy kis falun kívül nincs semmi.

Lányok mindenkinek boldog nyuszit és sok locsolót.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szia JuditKép
Majdnem egyszerre küldtük. Én is midenkinek BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbic, köszi fogyi most szünetel ill. nem olyan komolyan megy tovább, de 2 kilcsi leugrott...

Én azt hallottam Horváto egyre drágább, söt h már nem is éri meg...biztos ez is szubjektiv vélemény, ill helyfüggö. Én nem vagyok a fan-klubjában, ugyhogy passz..

Én mindenkinek Egy Aranyos, Jóevö, Jóalvó, Jó Kis Nyuszit kívánok otthonra!
(Cuicco, azért locsoló versre még ne tanitsd MarcitKép)

U.I: én talit nem szervezek, a múltkori kevésbé sikerült...Kép
timili
 
 


Hali,

nekünk a nyuszika betegséget hozott az idén. Apa 39 fokos láz, Dorka taknyos és köhög, és is kezdek taknyos lenni, plusz beköszönt a "télapó", pedig gyógyszer szerint 2 héttel ezelőtt kellett volna. Na mindegy remélem hamar túl leszünk legalábbis a Dorci és Apa gyógyuljanak meg, én meg megpróbálom helyretenni magam, hogy ne másszak bele a betegségbe.

Pusz nektek, remélem ti jól vagytok
Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Timi, azért nem adjuk fel a tali dolgot!Kép
2 kilótól már jobban érzi kagát az ember.Kép

Judit, jobbulást Nektek!

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Kriszti,

a Juditnak (ruha ügyben) válaszoltam a mail-re már elég rég, de nem mindíg működik a mailbox-om, légyszi kérdezz rá, hogy azért nem jelentkezett-e, mert nem kapta meg.

Köszi

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit,

Nem kapott levelet Tőled, azt mondta, hogy ír Neked....

K.

p.s. Bocsi Mindenkitől de megyünk a reptérre apáért holnap jövök Kép

cuiccolo
 
 


Sziasztok Kép

Gondoltam beköszönök Nektek: február 18.-án született meg Daniella Lili lányom a SM-ben.
Amíg vártam őt, addig is sokszor nyújtott segítséget/vigaszt az, hogy olvashattalak titeket, így remélem most már 'jogerősen' is lehetek közöttetek Kép

Lirian
lirian
 
 


Lirian, gratulálok Lilihez, boldog babázást kívánok!!!
Nagyon szép neve van a picinek!Kép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Lirian,

nagyon sok boldogságot, legyen sok örömötök.

Kriszti,

köszi a tolmácsolást.

Nálunk még nem javul a helyzet Dorka 2. napja lázas, holnap kell visszamennünk a dokihoz, ha nem tudjuk le vinni (hát nem tudjuk). Apa ma először csak hőemelkedéssel küzdött(szombat óta). Én meg fújom a trombitát reggeltől-estig.
Na megyek egy gyógyító alvás jót fog tenni, persze amíg lehet.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Judit, akkor jó kimerültek lehettek! Gyors gyógyulást!

Bence gondoskodik róla, hogy én is jó szórakozzam. Tegnap a fogkefémmel túrta ki a földet a cserépből, ma egész nap jött utánam és csimpaszkodott fel rajtam. Mindent együtt csináltunk.Kép
Ráadásul napok óta folyton sikítozik. Szétmegy a fejem.

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Barbi neked se lehet könnyű.
Nálunk szerencsére Dorka még nem elég gyors és nem tud utánam jönni, de ha a közelébn van valaki, akkor ő is csimpaszkodik és húzza le rólunk a nacit (feláll). Ja és elkezdtünk 2 napja mászni, persze csak 2-3 "lépés", utána összeesik, de már ez is valami.

Dorcinak ma már nem volt láza, apának sem, úgyhogy remélem már a gyógyulás útjára léptünk.

KépKép
KépKép
ytong
 
 


sziasztok!

Itthon vagyunk, csak rengeteg a tennivaló. Jövünk-megyünk csavargunk.
Itt vannak a hétvégi fotók:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=10149
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=10427

Timi, szerintem most, hogy itt a jóidő, könnyebb lesz találkozni. Megmondom őszintén, nem akartam nepsütéses időben játszóházba menni, ami ráadásul még drága is.
Mikor vagytok itthon? Mert szerintem egy szigeti csavargás mindenkinek jót tenne. De mi délelőtt tudunk indulni, különben már nem érdemes.

Ma megyek nosztalgiázni a munkahelyemre, vizsgáztatni fogok.
Indulni kéne, de Kincs még alszik.

Legyetek jók, sétáljatok sokat ebben a szép időben!
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?