Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Noresz!
Várjuk a beszámolót!!!! Jó, hogy rendben megérkeztetek, őszíntén szólva kicsit aggódtam, amikor tegnap egy 5 fős magyar autó szerencsétlenül járt.

Buksi!
Úgy elmesélném Viktornak ezt a lepit, de lehet, hogy ezt majd eljátszom az 5. évfordulón.
Nálunk a palackposta sikeres volt, nagyon meghatódott.(de ezt már telcsin már lebeszéltük) Fotó jó nagyon, Rogi kijelentése is jó.

Lányok!
Ua. a cég egyébként a kivitelező (palackposta és rendőr)

Judit!
Léna gyönyörű csajszi. Remélem mo9st már talizunk.

Szülinap jó ötlet,most már lassan a virus időnek vége.

Rebi!
Nagyon felcsigáztál az anyós sztorival. Nem tudom, hgy visszaolvastál-e, de márciusban Kaláka lesz Budakeszin. Csengus biztos élvezné.
Levi fiú meg igazi nagyon édes, de Csengus jobban örült Levi ajándékainak gondolom.

Tegnap voltuk elektro worldbe, vettünk egy cd tárat. 30e volt kiírva, ezt nem hagyhatjuk itt, amúgy is akartunk venni, kasszánál már 40e volt.
Én gyorsan hoztam az árcetlit, és elvihettük 30 e ft.
A másik kasszánál meg egy dvd álvány volt 1000 ft-tal olcsóbban kiírva, mint a gépbe. Nagyon kell fiygelni, ha az ember több mindent vesz, akkor lehet, hogy fel sem tűnnek ezek az ezresek.

Na megyek, Hanna házat épít és kér segítséget.

Ildi,Buksi!
Képek magukról beszélnek!!!!

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Levente! Boldog Születésnapot Kívánunk! Szilvi és Dorka

Olyan szép tavaszias nap van ma!!! És olyan jó a kedvem!!!

Zitus! Remélem, utána sem estetek nagyon a csúszós úton! És tök jó, hogy meggyógyult Matyi! Most már ti is élvezhetitek a tavaszt! Sajnos az apukák gyakran korán elmennek... Sokszor épp akkor, amikor már végre élvezhetnék a nyugdíjaséveket, meg az unokákat... Ez olyan igazságtalan.
Nem tudom, helyes-e, de én majdnem naponta megmutatom apukám fényképét Dorkának, és elmesélem, hogy ő nagyapa, már sajnos elment, meghalt. Voltunk a sírjánál is, akkor is meséltem neki róla. Mindig megsimogatja a fényképét, és puszit ad neki. Szerintetek okozhat ez később, amikor igazából megérti, hogy nagyapa a föld alatt van, traumát?

Orsko, a szépséges etető előtt egy fémtálkában van az eledel a madaraknak. Van sok madár a környéken, nem csak verebek, hanem mindenféle énekesmadár, és pl. a szomszéd etetőjében is szoktak falatozni. Kép

Ildi, lomotykálunk... Kép Szerintem jó, hogy rendeződött kicsit Zsófi alvása, így már teljesen hasonló a miénkhez. Vagy te jobban szeretted a 10-ig alvást? Kép Milyen édes balerina-arca lett Zsófinak felgumizott hajjal!

Andi, tényleg érdekesek ezek a szavak. Én Borsodi vagyok, és ott csak egy-két ilyen szó van, de az biztos, hogy csak az tudja, aki onnan való, hogy mi az a makuka és dumó. Buksi? Ildi? Kép

Ini, pukizás.Kép

Mi tegnap elő-Valentin-nap alkalmából elmentünk ebédelni a Lenke-nagyi éttermébe mind a hárman. Olyan fura volt az összhang! Nagyon szép a játszórésze, gyönyörű szép, új Ikeás játékok, meg antik dolgok is voltak, tényleg olyan nagymamás, és otthonos, és szerintem nem is kicsi. Viszont a kajás rész! Hát ilyen bűn rosszat még egy kifőzdében sem ettem! Ha mentek, csak sütire vagy innivalóra menjetek. Én komolyan izgultam, hogy nem lesz-e bajom a kajától. Kép

Babanyelv-ügyben még annyit hagytam ki a múltkor, de már utaltatok is rá páran, hogy a sejpítve gügyögés beszédhibát is okozhat, hiszen eleve van egy életkori pöszeség, és ha megerősítjük azzal, hogy mi is úgy mondjuk, (mert hát olyan édes), akkor megmaradhat iskoláskorig, ami problémákat okozhat az írás-olvasás tanulásában.
Sajnos a zsizsa-tól meg a cocó-tól meg kirázott a hideg, de ahogy Andi mondta, kinek mi tetszik...Kép Szerintem a beszédet nem ezzel kedvelteti meg az anya, hanem a saját hangjával kimondott szavakkal.

Na ezt most elküldöm, aztán még jövök...;

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok,

Buksi, Ines,
a meglepik nagyon jók, tetszenek,majd elmesélem IminekKép

Rebi,
olyan gyönyörű ez a fiú, meg kell zabálniKépKép

Móki,
a sok munka után, igazad van, megérdemelt a pihenés, de a mozgalmas hétköznapok is olyan jók sztem egy kismsm életébenKép A kép meg, nem is tudom, mit mondjak, nagyon édes, azok a szemekKépKép
Pocim nagy, a méhem lassan a köldökömig ér, de mivel a többi dolog fentebb van, elég nagynak tűnikKép Sztem olyan, mint Imikével, majd lefotózom már.

A minitalis beszámolók, és képek is tetszettek, és még a főzit is megkívántamKépKép

Ines,
igazad van, mindig oda kell sajnos nagyon figyelni. Én nemrég a Corában jártam így, amikor is 1 karton, hohes volt 2499 ft, erre a csaj kibontotta, és darabra beütötte 3700 körüli árért.

Judit,
Léna, és a lencsi babaKépKép

Nálunk finom kajcsi lesz a meglepi, amit tegnap láttam a tv paprikában, sztem apa el lesz ájulvaKép
Fiacskám most dőlt ki 20 perce, kiváncsi vagyok, meddig alszik ma.
A Móki által leírtam nálunk is nagyban mennek mostanában, a fiú folyamatosan beszél, perel, mint egy kofa, sőt, néha kiabál is, mert, nagyon sok a dolga szegénykémnek minden nap, sokat dolgozik, vagyis nem áll meg, csak míg alszik. Ma még a sétán sem aludt, hanem csak sírt, kivettem a kocsiból, erre leült, majd letérdelt a lucsokban. Értheő ez, már 2x volt rajta az overáll, és ideje lesz kimosniKép

Most újra megkezdődtek a parlamenti közvetítések, én sokat nézem, és már annyit gondolkoztam, hogy Szili Katalinnak van vmi a jobb kezével, mert mindig csak a bal látható? Már bocsi, hogy ilyen nem témába vágó dologgal jövök.

manóka

manóka
manóka
 
 

 
 

Sziasztok!
Remélem a gyakori hiányzásom még mindig igazoltnak számítKép
olvaslak titeket, gyönyörködöm a képekben csak reagálni nincs időmKép
a kétgyerekes élet egyszerűen leírhatatlanul kalandos és szuperKép főleg, hogy az egyik kicsi a másik piciKép
mondjuk a fontos dolgokra (pisiszünet, főzés stb...)fordított idő arányosan csökken a gyerekek számának növekedésével, de így is jut este egy kis idő filmnézésre, beszélgetésre stb...
igaz a romantikázás nehézkes míg Csongor a szopikat nem tudja kordában tartani, ugyanis nehéz úgy romantikázni, hogy a csecsedre kéretőzik egy gyerekKépKépKépKép

A szopi talán megyeget, de szerintem fogyott a gyerek, mert nem elég a tejcsiKép holnap kiderül a védőnéninélKép
most a kép beszéljen helyettem én addig picit visszaolvasgatokKép

Kép

hicudzsi
 
 


Sok boldogságot az ünnepelteknek!!!!!!!KépKépKép
Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Ez most ismét maratonira sikeredett, de lehet csemegézni belőle. Kép

Noémi, nem tudom, mikor fogod olvasni, de azért leírom. Kép
Anyós ügyein ne húzd fel magad. Gondolj arra, hogy férjurad is ő nevelte, mégis milyen szuper ember lett belőle! Kép Egyébként meg tudom érteni, hogy boszantanak ezek az "apró" dolgok - kit nem?
Saját gyermekeinket mi szeretnénk nevelni, sőt mi is ismerjük legjobban, talán ezt illene figyelembe venni - na de első unokánál?

Ami a sűrű peluscserét illeti: minek? Nálunk napi 3 néha 4 fogy. Ha reggel ébredés után bontom ki a Legényt, száraz a pelus. Ezért is mi megvárjuk a kakikt, úgy 10 óra körül, s aztán van pelenkázás-öltöztetés. Addig pizsiben defillírozunk. Kép
Esti altatás miatt irigykedem, bár nálunk is ez a problémamentesebb, mert akkor sötét van. Kép
A 10 évhez pedig nagy nagy gratula! Csak így tovább! Ja és megyek hozzátok kávézni. Kép
Vigyázz a lányokra és magadra, s jelentkezz! Kép

Hicu, örülök, hogy írtál! Utazás: hajrá! Kép Csak addig várj, míg elmúlnak ezek a szeles/fagyos napok! Szopihoz további kitartást és erőt kívánok, de csak addig, míg úgy érzed, megéri a küzdelem! (Azért titokban remélem, hogy megy!) Kép Elmeséled a kórházi napokat, ha van egy kis időd a 2 csemete mellett?
Nagyid miatt részvétem, s ne haragudj a családodra, hogy nem mondták meg. A Te érdekedben tették.
Csodás a kép a Fiadról. Az édes hármasról is láthatnánk? Kép

Tünde, üléshez, fülcsihez gratula! Kérek szépen fotót róluk, de Kittivel! Kép És persze gyógyulást. Remélem nem estek bele nagyon ... már olvasom is, hogy csak nátha. Azért az se tartson soká!
Fülcsihez: úgy tudom az allergia miatt kell az ideiglenes. De az aranytól ritkán alakul ki allergia, inkább a fehér fémektől. Nekem születésemtől arany volt a fülemben, aztán kamaszkoromban kiszedtem a bizsuk miatt. Kép Ne tudd meg, azt hittem lerohad a fülem, úgy begyulladt. De aztán helyrejött, bár egy esténél tovább most sem bírok aranyon kívül mást viselni.
Nekünk is megvan Iciri-piciri. Kép Nálunk a cica a menő, Zoltán mondja, hogy cic, cic. Kép

Ildi,
fogzás sajna nagyon megviseli Kincsem, s nem tudtam mást tenni. Ez legalább hatott. Azóta megint kezdünk fokozatosan visszatérni a rendes alváshoz éjjel és nappal is. ma pl. 2,5 órát aludt - újra. Én meg nem mertem semmihez hozzákezdeni. Kép
Pohárhoz, dumcsihoz, székhez, copfokhoz gratula! Kép
A baglyok szoktak huhogni?
Milyen az a bíbolyás szem????????? Kép

Zitus, ez a rajz nem semmi! Kép Gyógyulás jaj de jó! Kép Mesélj arról a betartandó napirendről.

Ines, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,0 - ezt Zoltán írta nektek Kép (még délelőtt ...) Gratula az 5.-hez!!!! Kép Milyen palackposta? Én lemaradtam valamiről ...
Elektromultiról meg no comment ... Kép Panaszkönyv?

Hajni, Vekerdyt kösz, jót nevettem. Kép

Szilvi, örülök a lázmentes csütörtökötöknek! Kép
Jaj ne viccelj, dehogy haragszom azért, mert leírtad a véleményed. Kép Kiskocsiban valszeg én sem mentem volna bele, de ebben az esetben más volt a helyzet, mert eleve csak térdelve láttam ki az ülés fölött. Kép Viszont ez így Zoltánnak nem volt olyan megterhelő, nem úgy mint nekem. Kép
Én bihari leány vagyok. Honnét veszed a Borsodi-Szabolcsit? Kép
Madáretető: talán jövőre, ha kicsit elkoszolódik a szép piros tető és a sárga fal. Kép Adj időt a természetnek! Persze az is kell, hogy jó hideg és nagy hó legyen, hogy odaszokjanak. Utána már rendszeresen visszajárnak. Nálunk a fenyőre járnak rá (még mindig ott áll a teraszon), mert a tobozokból csipegetik ki a magokat. Kép

Még a végén majd nem fogja elvinni a kukás. Kép
Szerintem apukád teljesen természetes lesz neki. Úgy fogja majd fel, hogy ő ott kint lakik. Csak esetleg óvisként majd kérdezgethet, hogy miért nem jár hozzátok/érte sosem ...

Nelli, Domcsinak jobbulást!

Orsko, beszámoló? merre csavarogtatok és hogy telt? Csak nem
azóta is alszol? Kép

Andi, végre meggyógyultatok! Élet Kép
Csak csendben jegyzem meg, hogy nem ér ellopni a giffem ... Kép
Filces rajzról még nem hallottam, hogy diszlexiát okozna. De az tény, hogy ceruzarajzot szoktak elemezni, mert akkor a gyermek figyelmét nem vonják el a színek.

Rebi, Levinek utólag is gratulálok az egy évességhez! Nagyon édik

vagytok a képeken! Kép
Nem is tudtam, hogy ennyire költözködős fórumozó vagy! Kép

Ági, mit alkotsz mostanában? Vagy karácsony utáni pihi van? Kép
Juj, vigyázz az esésekkel.

Buksi-Ildi, remek képek, látszik, hogy jól éreztétek magatok. Örülök neki! Kép Ildi, lécci, hunyd be a szemed, hogy halljuk Buksi dícséretét. Kép
Mikor olvastam a rendőrséget, a szívemhez kaptam, aztán meg jót nevettem. Kép

Ari, néha Te is előkerülsz? Kép Gratula a 10. fogacskához. Majd elindul, ne aggódj. Kép

Judit, elveszett bárányka! Ennyit nem ér dolgozni! Mikor dolgoztok, ki vigyáz Lénára? Szitter? Lencsibabás Léna gyönyörű Kép

Noresz, de jó, Te is itt! Leandert nem vihette be valaki melegre a hideg elől?

Móki, gratula a gyors fejlődéshez! ez a kanálsztrájk olyan, mint a szopié. Néhány nap és helyreáll a rend, csak ne erőltesd. kis gyerekvillával nem próbálkoztál? Nálunk 2-3 kanállal megy az evés. Kép


Hajról, mivel többen kérdeztétek: nem kell levágni, csak

szeretnénk, mert már sehogyse áll. Pláne sapka után.
Bár eredetileg úgy terveztem, hogy 2 éves korig szó sem lehet róla.

Kép De megváltoztatom elhatározásom, mert már hosszú, s esély

nincs a másik oldal begöndörödésére, ott rövidebb is, mert

valahogy elfekszi. Pedig hason alszik. Kép No de sebaj, hajvágás után lesz egy komoly, rövidhajú fiam. Kép
Csak azokat a fürtöcskéket a füle mögöt, nyakánál úgy sajnálom ... de már barátkozom a gondolattal, hogy borítékban őrzöm tovább. Kép
Másnak nincs hajgondja? Kép

Babanyelv: én úgy gondolom, hogy a nagyik részéről az üngyürü-büngyüri természetes. Kép Zoltánom nagyon értelmesen/lenézően tud ránézni ilyenkor a büngyürgőre. Kép Persze nem helyes. De mit tudsz tenni ellene, ha a szép szó nem használ? Kerülöd az ilyen találkozásokat, vagy tűrsz.
Ami a hangutánzó szavakat illeti, azok kellenek (de nem önmagában, hanem ahogy Szilvi is írta). Egyszerűen mert

azokon keresztül is ismekedik a gyermek a világgal. De az sem

helyes, ha csak hangutánzunk. Szóval mindent lehet, csak

módjával, s ismerjük fel a pillanatot, amikor már másra van

szüksége gyermekünknek.
A másik dolog meg az, hogy a gyerek maga is hajlamos rá, hogy

kialakítsa saját babanyelvét - ami szerintem néha nem is rossz, de

oda kell figyelni rá, ez kétségtelen.

Ezt a levelet tegnap este óta írom. Azt hiszem, mostmár ideje befejezni és elküldeni. Kép

Remélem most épp mindenki szerelmével Bálint-napozik. Kép
(Én gyönyörű vörös rózsákat kaptam, pedig mi nem is tartjuk. De azért olyan jól esett a párom figyelmessége!)

Romantikus/szerelmes szép estét/éjjelt kíván Nektek

Boró
femõke
 
 


Sziasztok,

kedves mindenki a 4b-ben, hiányzásom remélem igazolható Kép mire leteszem Dinit, elpakolok, megcsinálom a másnapi kaját hipp-hopp későeste lesz.
nagyon nagyon sokat kellett olvasnom mostanában, ez tetszik Kép

Leventének boldog szülinapot kívánunk. Az unatkozós kép nagyon jó, jól elkapott jelenet Kép

Nálunk ugye a kiránduka volt az esemény nemrég. Beszámolok: talán sikerült azt a benyomást keltenem talán, mintha minimum egy világkörüli luxusútra mentünk volna... de nem. Magyarkúton voltunk, ez Verőce mellett van, egy kis üdülőfalu. Van itt egy fogadó, tk 3. osztályú szálloda. A Mátra volt az első ötletünk, de kiderült, hogy csak két napra mehetünk, a sícuccok egy része ki tudja hová került a sok költözködés során, de nem ezért nem mentünk oda, hanem mert egészen egyszerűen nem találtunk egy nap alatt szállást. Magyarkúton volt, sőt az egész házban mi voltunk egyedül. És ez volt a legjobb az egészben. Pillanatok alatt belaktuk, Dini játékai szanaszét az étteremben és a szállórészben, kedvére hangoskodhatott, lépcsőt mászhatott, és a fogadósékat pillanatok alatt meghódította. Kirándultunk, kisvasutaztunk, őzeket kergettünk, estünk-keltünk a hóban. Nagyon jó volt. Képek is lesznek. Valamikor.

Ini,
Palackposta? Biztos volt már, de én akkor még nem, és nagyon kíváncsi vagyok. Milyen cég az amelyik ilyeneket csinál?
Buksi, a meglepi nem semmi... KépKép

Móki,
Azt próbáltad már, hogy adsz egy kanalat a kezébe, bíztatod, hogy egyen vele egyedül, közben lesben állsz, és ha kinyitja a száját gyorsan belelapátolod a kaját.

Judit, a szülinapi buli ötletet támogatom. Többiek?

Na ennyi voltam, férjúr még akar vmit a géppel. Nem mondja, de látom rajta, ahogy itt nyüzsög mögöttem... Kép

Pusz
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Hogy miért nem sikerül hamarabb idekerülnöm?! Viszont most jó sok lesz belőlem.

A hétvége anyuéknál nagyon jó volt,gyakorlatilag tökéletes. A két dolog,ami miatt nem szeretek menni /utazás+alvás/ probléma nélkül zajlott és Vencel igazán jól érezte magát. Tulajdonképpen szétszedte a lakást,amivel nem értettem egyet,de eldöntöttem,hogy nem szólok bele,anyuék lakása,szóljanak ők,hol a határ. Próbáltam őket kicsit elfogulatlanul szemlélni, hogyan is bánnak a gyerekkel,és tényleg semmi gond. Szépen,értelmesen beszélnek vele,jó játékokat találnak ki,nem produkáltatják,szóval öröm volt nézni. Amikor elmetünk kispapival otthonról,szépen evett anyuval,sőt elaludt az ölében Kép. Amúgy Vencel fogzik ezerrel,már egy szemfoga is jön,amivel elég nyügi,meg rág egyfolytában. És ma már kb fél percet állt egyedül.

Ja! Szintén Újhelyben történt,hogy összefutottunk a 10 évvel ezelőtti komoly kapcsolatommal. Szégyen volt.Tudom,hogy sokat változtunk mindketten,mégis úgy éreztem,hogy engem is minősít ,hogy ebbe a fickóba szerelmes voltam. És nagyon égtem. Olyan butaságokat beszélt kispapinak,hogy szegény csak hümmögött,mert igazából még arra sem volt méltó,hogy válaszra méltassa ezt a kőbunkót.na jó,zárójel bezárva.

És még egy nagyon durva történet erős idegzetűeknek: A bébiszitter szólt,hogy rákos.Kezdődik a gyógyszeres kezelés,ne számítsunk rá. Elköszöntünk,sírtunk,én leginkább totálisan kiborultam,róla jobb nem beszélni,erre küldött pár napja sms-t,hogy félreértés volt,elcserélték a papírjait. Döbbenetes.

ZÁRT TOPIK: egyenlőre nem kaptam választ innen,lehet,hogy felteszem a levelet ide a szerkesztőnek,hátha... Hajni! annyira kedves vagy,hogy egy kicsit körülnéztél a témában,ez az izgi-s dolog izgisen hangzik Kép. Rebi! Várjuk a bővebb infót,illetve ha bárki lát-hall vmit, vélemények...

BABANYELV: persze újat már én sem tudok mondani,csak leírom,én mit gondolok. Gügyögés, selypítés,egyéb ilyenek szerintem is kerülendők és szerintem ezt vhogy meg kell értetni azokkal is ,akik hajlamosak rá és sokat vannak a gyerekkel. Ami a hangfestő,hangutánzó és egyéb babaszvakat illeti,nekem semmi problémám velük,mi pancsizunk, hamizunk, van nínóautó,vauvau és társai,pá-pá. Én minőségben nem látok különbséget egyik-másik között,egyik sem része a későbbi felnőtt beszédnek,csupán ízlés dolga,ki melyiket használja,vagy borsózik tőle a háta. Szerintem /Vencellel kapcsolatos tapasztalataim alapján/ nem véletlen,hogy ezek a szavak kialakultak és használatban vannak, igenis jobabn tetszik és könnyebben használhatóak a gyereknek.Vencel kb. 20 kifejezése közül kb. 18 ilyen,pedig érti és ismeri a nomál megfelelőjét.Szerintem nem egyzsrűb azt mondani,hogy "csihuhu",mint modjuk "vo",mégsem azt mondja. Ha a szülő emellett felnőtt módon kommunikál,akkor a megfelelő időben a gyerek majd áttér a "komoly" szóhasználatra és ha addig is hallja a babaszó megfelelőjét felnőttül is,akkor ez nem újratanulása a dolgoknak. Szerintem. ha jól emlékszem,akkor a Kismama klubbos előadáson is azt mondták,hogy a babanyelv használata ugyanolyan spontán dolog,mint ahogy kicsit magasabb hangon szólunk a gyerekhez,vagy kicsit lassabban. Ez utóbbi kettő ösztönös és ahogy fejlődik a gyerek úgy hagyjuk el szintén nem tudatosan. Ezekről a szavakról is teljesen simán fognak/fogunk leszokni és nem lesz plusz erőfeszítés nekik,hogy majd 8 évesen ne pá-pázzanak a barátaiknak Kép. Szerintem az teljesen jó,amit Szilvi javasolt,hogy párhuzamosan használni a két szót,így mindkettőt ismeri és a számára megfelelőt használja.Amire viszont tényleg figyelni kell,hogy ne mi vegyük át tőlük a helytelenül ,bár nagyon édesen használt szavakat,mint tita-kutusz /cica-kutyusKép/. Az ilyen helytelenségeket tényleg javítani kell minden esetben,de nem úgy,hogy rászólunk,hanem megismételjük helyesen.

És most hsz-ok egészen az őskorba nyúlóan,csütörtökig Kép:

Nelli!

és szabad tudni,mi ez az eredményes torna? Igényel vmilyen eszközt? és mikor csinálod? Mennyi idő/nap? Csak mert lassan kezdenék vmit.

Bogi!

csodás Lili az ilyen volt/lett képeken! Milyen volt buli? Hogy silkerült a torta? Kép a szülinaposról?

Emő!

A mondókás klub a Rákóczi- kertben van keddenként. Egy nagyon kedves nőci tartja, kb. félóra amondókázás,mindneféle gyrekdalok és mondókák,többnyire eljátszhatóak,mutogatósak. vencelék is nagyon élvezik,bár nekik ugye még mi mutogatunk rajtuk/velük,mikor hogy. Utána van egy kis játék,amolyan bölcsihangulat,a végén még egy mese,szintén mutogatós,bábozós. Szerintem nagyon jó az egész.

Hicu!

Megnéztem a képeket,én is a májkrémeskenyeresre szavazok Kép! Szopihoz kitartást! Úgy szeretnék vmi okosat mondani,de csak remélem,hogy minden úgy alakul,ahogy szeretnétek. Védőnéni mennyire együttműködő?

Tünde!

Szerintem sokan azért vágatják le a hajukat,mert túl a szülésen egy idő után jólesik vmi kis felfrissülés,megújulás,megszépülés,és ehhez kézenfekvő a hajKép.A süniforma ne hidd,hogy nekünk olyan jól megy,tüske nélkül halálfejhez hasonlítanak leginkább Kép

Andi!

Az én pároméknál a család=gyerek. nagyon sokáig hülyén néztem,hogy miért jó az,ha vkinek sok családja van KépA filccel rajzolás meglepett: azt tudtam,hogy nem ajánlják,de hogy ennyire nem jó?!

Hajni!

Nálunk újra vagy még mindig teljes cicifüggőség,szerintem a fogzás is szerepet játszik,de vannak olyan periódusai napnak, hogy egy egész órát szinte cicin tölt.Kúpot még nem vettem,mert érdekes módon az éjszakák meg jól telnek Kép.

Ini!

Franciakönyv ügyben tanácstalan vagyok,de majd ha könyvesboltabn járo,megnézem,milyneke vannak és melyik lehet hasznos Neked. De szívesen segítek is emellett,akárcsak Borónak Kép.

Manóka!

Ó,én lemaradtam a parlamenti közvetítésről,pedig nagyon szeretem. Gáz,hogy gyakran csak egymás sértegetéséről,személyeskedésről szól,de nagyon vicces szópárbajok vannakKép. Szili Katalinról nincs semmiféle infóm Kép. Ha van kedved,írj lécci a Sorstalanságról,na nem arról,miről szól,mert egyrészt olvastam,másrészt meg akarom nézni,inkább az érdekelne,hogy milyen érzéseket keltett benned? Egy kicsit tartok az ilyen felkavaró élményektől,elég sokáig képes vagyok egy-egy film hatása alatt lenni. Ez a téma különösen kemény.

Ági!

Azt hiszem,tényleg az a legjobb,ha tavaszig otthon pihizel Kép! De Babanetezésre tökéletes ez az évszak Kép!

Szilvi!

Úgy megörültem a jókedvednek,hogy még én is feldobódtam! Szomorúbb téma: engem is sokat foglalkoztat a halál kérdése, Regő miatt egyre többször van napirenden. Ugyanis szeretnénk,ha vhogy a kezdetektől együttélne ezzel az egésszel,de trauma és rosszérzések nélkül. Most készülünk pszichológussal beszélni erről,nálunk is eddig a fényképes megoldás merült fel,de majd elmesélem,mit mondott,ha érdekel.Bár már olvastam olyan véleményt is,hogy a gyerekek ezt is olyan szépen,természetesen tudják kezelni,ha normálisan állunka témához,csak gyakran ez nekünk nem sikerül.

Zita!

Köszi a remekművet,először nagyot néztem a madár láttán Kép.Az egyszervolt nekünk is nagy kedvencünkKépMit is takar ez a szigorú napirend? csak nem meguntad az éjszakai játszást Kép? Tényleg! Mi újság éjszaka? A gyógyuláshoz gratula,bár én ezt már megelőlegeztem Nektek dokibá' nélkül is.

Én most olyan természefilmet keresek,ami a gyerek szintjének és tempójának megfelelően mutatja be az állatokat. Venccel néha bekapcsolja a Tv-t és teljesen el van ájulva az Animal Planet-tőlKépcsak ott oylan gyorsan véltoznak a képek,szóval nem neki való. ha bárki tud olyan nem túl izgalmas,tök egyszerű állatos műsort,ahol egyszerű állatok sétálnak,esznek,hangokat adnak ki,szaladgálnak,szóljon Kép!

Most befejezem,mert kiprc-kipurc Kép.

Puszi.

Buksi

Ui:Szilvi! a makuka az napraforgómag,bár nálunk bugának hívják Kép,a dumó,meg púp a fejen,vagy ilyesmi,nem Kép?
kisbuksi
 
 


Sziasztok!

Akartam hamarabb jönni, de már megint csak most sikerült az altatás, úgyhogy csak olvasni ugrottam be a délután folyamánKép Most is elég nyomi vagyok, az álommanók itt köröznek a fejem felett.

De a lényeg a mai napban: megvan az ülésünk, és itt Miskolcon vettük. Apa délben hívott, hogy gondolt egyet és beugrott megint a Megatoysba hátha van valamiKép Itt kezdtük a nézelődést pár hete, de itt akkor még csak cam-osat árultak.
De most volt olyan ülésük, mint amit Pesten akartunk venni és 50e helyett 41ért, sőt még fokozomKép mivel elég sok mindent vettünk már náluk még kaptunk egy kis kedvezményt, úgyhogy 39eért megvettük azt az ülést amit Pesten kb 50-55ért tudtunk volna. A huzata is pont olyan amilyet akartunkKépEnnyire nem szoktam szerencsés lenni, még én is meglepődtem.
Ini, tényleg igaza volt az eladónak, mert a Kinget próbáltuk, de egy erőtlen mozdulattal is elfordítható, eldönthető volt. Ez olyan ülés, hogy ha berakjuk és alig húzzuk meg a bizt. övet, úgy áll apa szerint is, mint Katiban a gyerekKép Komolyan, meg sem lehet mozdítani egy centire sem.

Remélem jól telt mindenkinek a Valentinos-este! Én is itt ülök, ahelyett, hogy apával trécselnékKép

JuditKép Végre életjelKép Már ez is haladásKép A munka tényleg nem kifogás, írjál már bővebben is, én azt is megbocsátom ha nem megy a visszaolvasásKépHála kispapi is végre egyenesben vanKép
Lénád egyre szebb és szebbKép

MókiKép Andris nagyon komoly fiatalemberKép Kanálsztrájk nálunk is volt, én akkor a fogakkal hoztam összefüggésbe, lehet helytelenül. Nálunk a kézzel etetés ment, tudom, így a főzeléket meg a levest nem lehet, de ez csak egy ideiglenes állapot volt nálunk.

RebiKép Levi csodaszép fiú lettKép Miért volt két tortája? Sajnálom, hogy Csengéről nem láttam most képet.

NoreszKép Száradjon el a szép leandered annál aki elloptaKép Na sose legyen nagyobb veszteséged, főleg miután hazaértetek kéz és lábtörés nélkülKép
Képet, beszámolótKép

SzilviKép Tényleg furcsa, eszembe sem jut, hogy esetleg valaki nem érti mi az a lomotykálás: olyan teszek-veszek-intézkedek. A makuka: napraforgómag, a dumó: meg a kenyér vége, ami ha kellőképp ropogós, akkor isteni finom tejjelKép

ManókaKép Pociképet már megnézném ha tennél fel, de már ezt írtám egy párszorKép Mit szólt apa a kajához? Te szegény főzelékkívánós kismama, ha it lettél volna biztos téged is megetetett volna ZsófiKépMár ha Vencel hagyta volna...Kép

Szili Katalinnak meg ha jól tudom, könyöktől lefele nincs meg a keze, ez születési rendellenesség. De azóta tűnik fel nekem is, hogy anyósom mondta, mert már találkozott vele párszor. Igaz ő azt mondta, hogy válltól nincs, de utána valahol olvastam, hogy a könyökétől.
De egész jól tudja "titkolni".

BoróKép Nekünk nincs hajproblémánk, mert növesztjük, de ha tényleg nem áll már sehogy én is levágatnám a helyedben. Legalább ma pihentél egy kicsitKép A bibolyás szem meg egy kicsit olyan babanyelves. Én a kék szemre szoktam azt mondani, az ibolyás helyett, hogy bibolyás. A baglyok meg nem huhognak, vagy csak én nem hallom őket?

BuksiKép Még mindig olyan jó felidézni a vasárnap délutántKépVencel is úgy belopta magát a szívembe. Annyira édes kis pocakos, bitang volt.
Szegény apa, jobbulást kívánunk neki. Egyébként el is felejtettem írni, hogy nagyon szimpatikus, kedves, igazi melegszívű férjed van. Tényleg olyan f.sza kis család vagytokKép És annyi mindent elfelejtettem megkérdezni, mikor itt voltatok, meg olyan jó lett volna még egy csomót dumálni.
Na majd legközelebbKép
Nem semmi ez a Valentin-napi meglepiKép
Majd holnap írok bővebben.

Most megyek áá-ááá-ááá....

Holnap jelentkezem!

Jó éjt mindenkinek!

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Akkor nem jöttök Pestre? Vagy Zsófi kipróbálja az ülést?
Én is akartam már kérdezni, hogy huhognak-e, de lehet, hogy már ne tűnik fel Nektek.

Palackposta:
Egy levelemet tették bele a palackba, azt bele egy dobozba, amibe volt egy kalapács, kesztyű. De a Viktor kipiszkálta a levelet. Nagy sikere volt, nagyon meghatódott.

Buksi!
Elmeséltem Viktornak a Te lepidet, meg kellett állnunk a kocsival, mert szakadt a röhögéstől.


Szilvi!
Valószínűleg én is ezt csinálnám a helyedben.

Buksi!
Bébiszitternem örülök, hogy makk egészséges, de ez nagyon durva, hogy csere-bere van a leletekkel. Milyen bánatot okoznak emberekkel egy figyelmetlenséggel.és még jó, hogy nem keztek bele egy kemoba. A sogoromon látszik a képen, hogy hogy megviseli az embereket.

Francia órára meg igényt tartokKép

Tegnap esti romantikából nem lett semmi, mert este olyan mértékű szédülés és hányinger tört rám, de egy-két óra alatt elmúlt hányás nélkül.
Szóval szerintem egy szimpla vérnyomás zuhanás vagy vércukor lehetett.

puszi
Ines
ini
 
 


IldiKép
Végre megvan az ülésetek, és még kedvezményt is kaptálKép érdemes volt várni ráKép

InesKép BuksiKép
Minitali nagyon jó lehetettKép Irigykedem ám rá nagyon. Én is már úgy de úgy taliznék mindenkivel pl. a játszóházba, csak most nagyon be vagyunk táblázva, meg télen elég macerás BKV-val két gyerekkel.

BuksiKép
Én lánykoromban prima tornáztam, ami zenére kialakított tornát jelent. Egy zene = egy testrész erősítése. Először meg kell tanulni, mi után mi jön, de aztán már jön magától, ahogy egyre többször csinálod. Én ebből a tornából tanultam meg, milyen testrészt mivel lehett erősíteni, és kialakítottam egy 50-55 perces tornasort, ami a hátizomtól a vádliig mindent erősít, de olyan nőiesen.
Én hetente csinálom 3-4-szer, de nekem Domcsi elég jól engedi, hogy mellette csinálja.

InesKép
Sajnos Domcsi még nincs jól. A váladék a torkára megy, így néha úgy köhög, mint aki hányni fogKép Szegény hamar el is álmosodik, meg bújik hozzám. Voltunk dokinál, de csak köptetőt kell szednie, és orrcseppet adni.

Dorkával 22-én megyünk a tanácsadóba.

Kocsi: hát rájöttünk, hogy amit szerettünk volna, nem tudjuk megvenni, mert még kérdéses, visszamehetek-e dolgozni jövőre. Most egy régi, olcsó kocsit nézünk, amihez felveszünk személyi kölcsönt.

BoróKép
Vörös rózsák mindig meg tudják hatni a nőt. Nagyon édi a párodKép
hajgond: Domcsinak egyik oldalon jobban nő a haja, mint a másikon, amit még kisebb korában sikerült úgy-ahogy kiigazítani, de most már nem engedi. Én egyenlőre hagyom, hagy nőjön, ahogy akar, majd ha nagyobb lesz, talán könnyebb lesz levágni.

HicuKép
Csongor baba nagyon édesKép Az biztos, hogy kalandos és egyben nehéz két pici gyerekkel. Így aztán nem csodálom, ha a tej nem úgy termelődik, ahogy kellene, de nagyon szorítok, hogy beálljon a kereslet-kínálat egyensúlya, és Csongorka hizzon. Pihenj, amikor csak tudsz.

Móki, RebiKép
Hát a képek fantasztikusakKép GyönyörűekKép

Levinek nagyon boldog szülinapotKép

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Ini
Vmi lehet a levegőben... a 2 gyerek is megzakkant, meg én is szédelgek... Műv. Házas infót köszi... szerintem mindenképp megyünk.... Nálunk nagyon megy a Kaláka KépKép

Ildi
Autósülés KépKépKép De tök jóóóó Kép
Annak a nem-csöpögős itatónak mi is a márkája? Az Avent tényleg agyrém.. :-/
A két torta Anyósék miatt lett... fél5 körül meguntam, hogy rájuk várunk, Anyuéknak már indulni kellett volna hazafelé.. úgyhogy amit Anya hozott csokis piskótát, azt kineveztük tortának, csináltam rengeteg tejszínhabot, azt ráöntöttem.. és már készen is lett a torta... arra ideális volt, hogy bele szúrjuk a gyertyát Kép Amúgy Levit igaziból egyik torta sem érdekelte olyan nagyon... viszont az elfújt gyertya füstjétől teljesen extázisba esett Kép Olyan cuki volt, ahogy utána nyúlkált.. Kép Apósék aztán felcaplattak a hivatalos tortával, megsértődve, hogy Anyuék már elmentek... Odaadták becsomagolatlanul az ajándékot, Anyós pofákat vágott folyamatosan... a társaság 2/a-a evett a tortából, aztán levonultak... Az mondjuk eddig is luxus volt, hogy esetleg leüljenek a 2 gyerekkel játszani... (=egyáltalán nem ülnek le velük játszani...)

Buksi
Lehet, hogy hülyeség, amit most írok, de mintha olvastam/hallottam vollna vhol,. hogy az ikreknél vhogy már annyira mélyen van kódolva, hogy nem egyedül voltak/vannak, hogy pont azzal lehet nekik kárt okozni, ha erről aztán nem beszélnek, mert csak vmi megmagyarázhatatlan hiányérzet marad... ha meg kezdetektől a saját szintjén tudja a dolgokat, akkor kezelni is tudja...

Orsko
Magyarkút az nagyon jó KépKép ... régi szép idők, amikor még rengeteget kirándultunk...

Hicu
Ha mindent megpróbáltál megint, és mégsem sikerült, egy cseppet se vádolt magad.. sajna van ilyen. Egy barátnőméknél ugyanez volt... Nála kiderült (a 2. gyereknél már), hogy sajnos vmi hormon probléma áll a dolog mögött... szülés után 10-12 napig úgy tűnik minden, hogy tökéletes, csak aztán vmilyen hormonból vagy túl sok vagy túl kevés van... és emiatt rohamosan csökken a tej... Azért drukkolok továbbra is!!! KépKép

... megint kimaradtatok páran, bocsi... de kezdik szétszedni a házat, próbálok még írni Leviről kicsit ..
Elkezdett most már inkább 4kézlábazni kúszás helyett... olyan furi, mert mintha összement volna Kép Eddig ugye elnyúlt, mint egy kis béka, most meg egy kis golyó száguldozik Kép Zsivány.. tudja, mi a tilos, de csakazértis... és visszavigyor, ha elindulunk felé, akkor meg visongós álmenekülés Kép De zabálni való Kép CSenge mostanában oroszlánokkal meg tigrisekkel játszik, jó hangos üvöltéssel Kép Na Levi eltanulta, bár eléggé kismacskásra sikerül(t) az üvöltés Kép De lehidaltam, mert a szülinapos könyvében van oroszlános meg tigrises kép, és amikor oda lapoz, akkor "üvölt" egyet... Kép
Ja.. dokikkal úgy döntöttem, hogy áthozzuk a gyerekeket ide... annyira nem győzött meg a régi dokink utódja... A régit meg hajkurászom, és a homeós magánrendelését célba veszem.. Most nagyon hiányoztak a személyre szabott tanácsai...

.. na megyek, mert az egyik a nadrágomat rángatva visít, a másik meg az asztalnál ülve... Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi, drukk Daninak a fogakhoz! És magadra is vigyázz, tényleg nem kéne már több esés!

Andi, Szaffi macska nélkül? Hááát elég érdekes darab lehetett. A barátnődet sajna nem ismerem.
Ami az Izgit illeti, a képfeltöltés meg lehet oldani úgy is, hoy feltöltjük a babanetes albumba (lehet nem publikusat is létrehozni), és ott meg megadjuk az elérési útvonalat.

Ildi, Buksi, ez a minitali szuper lehetett! Annyira édesek mindketten a képeken, jó, hogy így elvoltak egymással! Kép

Idáig jutottam, felébredt a gyerkőc, majd később jövök.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Helló!

A ma szülinapos Juditot Isten éltesse sokáig!
Kép

Alvásidőben visszaolvasok és talán jut időm írni is Kép
Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat, és Levinek is Boldog Születésnapot kívánunk!

A buli nagyon jól sikerült, a torta meg még jobban Kép
De tényleg, nagyon finom lett.

Majd teszek fel képeket, de még nem töltöttük le, és most nincs kedvem installálni a fképezőgép szoftverét az én gépemre Kép Lusta vagyok.

Nem voltunk túl sokan (14-en a pocaklakót is beszámítva), és szuper volt a buli. Nem hoztak szerencsére túl sok ajándékot, így hasznotalan dolgot sem kaptunk. Másnap meg anyósnál ünnepeltünk, az is szuper volt.

Holnap megyünk a Sorstalanságot megnézni moziban. Látta már valaki? Állítólag nagyon lehúzzák. Én még nem olvastam a könyvet direkt, így nincs mihez hasonlítani, ami a film szempontjából pozitívum Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

A szülinaposoknak sok-sok boldogságot!

Sajnos Kincsi beteg, éjszaka belázasodott, égetett a teste, olyan forró volt. Azt hittem, álmodom.
Gyorsan hidegfürdő, kúp, alvás. Most már jobban van, evett is reggelire 1 pohár danoninot+1 szelet pulykasonkát.
Telefonáltam a dokinéninek, lázcsillapítás, C vitamin + anyatej a gyógymód. Antibiotikumot nem kaphat. Délután viszem a helyi orvoshoz.
Most már csak az a kérdés, hogy mikor fog meggyógyulni és el tudunk-e utazni szombat reggel.
Nagy nehezen sikerült elaltatnom a szobában. Megszokta, hogy ilyenkor az erkélyen alszik.
Már 2 órája alszik.

Hétvégén a sógornőméknél voltunk a tanyán. Kincső egy kiscicával játszott, a fülénél, farkánál fogva ráncigálta a macsekot. A szemét ki akarta nyomni, a szájába bele akart nyúlni. Még szerencse, hogy pici volt a macsek és hagyta. Kacsákat, kakast is kergettünk, pocsolyában tapicskoltunk. Érdekes, hogy a lovak annyira nem tetszettek neki, mint vártam. Talán tavasszal.

Buksi, Apa eredeti tervezett nevei: Büvellő/Barangó. Én a Büvellőt leszavaztam, nekem nem tetszik. Helyette a Borostyánt találtuk. ennek csak 1 baja van, hogy lehet Borónak becézni, és a családban van már 1.

Kicsit -nagyonKép- le vagyok maradva az eseményekkel, próbálok pótolni és persze írni is.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.02.15
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Hicudzsi Csongor 2005.02.03 3640g/56cm 0 hónap 0 nap
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 8 hónap 20 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 9 hónap 26 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 11 hónap 0 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 11 hónap 18 nap 29.máj 15.febr
Edina Kincső 2004.02.26 2950g/51cm 11 hónap 20 nap 25.júl
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 11 hónap 22 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 11 hónap 26 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 11 hónap 29 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 11 hónap 30 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 11 hónap 30 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 1 év 0 hónap 2 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 1 év 0 hónap 5 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 1 év 0 hónap 12 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 1 év 0 hónap 18 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 1 év 0 hónap 22 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 1 év 0 hónap 25 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 0 hónap 30 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 1 hónap 3 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 1 hónap 7 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 1 hónap 8 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 1 hónap 9 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 1 hónap 12 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 1 hónap 16 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 1 hónap 19 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 1 hónap 21 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 1 hónap 27 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 1 hónap 28 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 2 hónap 6 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 2 hónap 7 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 2 hónap 8 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 2 hónap 12 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 2 hónap 14 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 2 hónap 26 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 3 hónap 2 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 3 hónap 7 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 3 hónap 15 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 3 hónap 16 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 3 hónap 25 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 4 hónap 5 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 4 hónap 14 nap 15.máj 22.jún
Ines Hanna 2002.01.09 4070g/58cm 3 év 1 hónap 6 nap 28.márc
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 1 hónap 6 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
Andi Kitti 1999.03.04 5 év 11 hónap 11 nap 30.ápr
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 4 hónap 17 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Judit!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!

Miért nem írja a táblázat?????????

puszi
Ines
ini
 
 


Sziasztok!

Judit, mi is Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk KincsemZoltánommal! Kép

Kép
femõke
 
 


JuditKép

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunkKép

Dorkámnak is pénteken lesz a szülinapja, de mivel ő már nem pöttöm, így aztán a táblázat nem hozza.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.02.15
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Hicudzsi Csongor 2005.02.03 3640g/56cm 0 hónap 0 nap
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 8 hónap 20 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 9 hónap 26 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 11 hónap 0 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 11 hónap 18 nap 29.máj 15.febr
Edina Kincső 2004.02.26 2950g/51cm 11 hónap 20 nap 25.júl
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 11 hónap 22 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 11 hónap 26 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 11 hónap 29 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 11 hónap 30 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 11 hónap 30 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 1 év 0 hónap 2 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 1 év 0 hónap 5 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 1 év 0 hónap 12 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 1 év 0 hónap 18 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 1 év 0 hónap 22 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 1 év 0 hónap 25 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 0 hónap 30 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 1 hónap 3 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 1 hónap 7 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 1 hónap 8 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 1 hónap 9 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 1 hónap 12 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 1 hónap 16 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 1 hónap 19 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 1 hónap 21 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 1 hónap 27 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 1 hónap 28 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 2 hónap 6 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 2 hónap 7 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 2 hónap 8 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 2 hónap 12 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 2 hónap 14 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 2 hónap 26 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 3 hónap 2 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 3 hónap 7 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 3 hónap 15 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 3 hónap 16 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 3 hónap 25 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 4 hónap 5 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 4 hónap 14 nap 15.máj 22.jún
Ines Hanna 2002.01.09 4070g/58cm 3 év 1 hónap 6 nap 28.márc
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 1 hónap 6 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
Andi Kitti 1999.03.04 5 év 11 hónap 11 nap 30.ápr
Nelli Dorottya 1999.02.18 5 év 11 hónap 28 nap 06.febr
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 4 hónap 17 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Nelli!
Őszíntén szólva fogalmam sincs, hogy hova tünt Dorka sora, lehet, hogy nem mentettem el,mert nem egyszerre írtam bele a tesókat. Múltkor a névnapját jelezte, de javítottamKép

Domcsinak meg jobbulást, mi is nehezen jövünk ki belőle.

Ines
ini
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT JUDITNAK!!!
Kép Kép Kép

és elmaradva

ISTEN ÉLTESSE LEVIT!!!
Kép Kép Kép

Noresz & Máté
noresz
 
 


Sziasztok!

Zita, remélem az éjszakák már jobban telnek. Mi ez a szigorú napirend?

Judit, nagyon boldog születésnapot! De jó hallani rólatok! Amíg dolgozol ki vigyáz Lénára? Egyszerűen gyönyörű! Kép Játszóházi buli jó ötlet!

Noresz, örülök, hogy épségben hazaértetek. Kép

Móki, gratula Andris tudományaihoz! Kép Szánkozós kép nagyon édi! Az én lányom is kb ennyire élvezte. Kép Kaja ügyben, nem lehet, hogy jön a foga? Esetleg próbálkozz úgy, hogy neki is adsz egy kanalat. Mostanában Kitti se eszik mindig rendesen, de ha adok neki egy másik kanalat, amíg azt nézegeti, lefoglalja magát, és addig be tudom lopni a szájába a kajcsit.

Rebi, ilyen volt, ilyen lett képek nagyon aranyosak! Kis huncut lett Leviből! KépAnyósék Kép

Buksi, ez a Valenti napi tréfa nem semmi volt! Kép A leletcsere rémes. Hogy történhet ilyen?? De még szerencse, hogy nem beteg a bébiszitteretek!
Ari vagy, hogy válaszoltál a hajvágásra, bár csak egy költői kérdés volt, mert feltünt, hogy milyen sokunknak volt hosszú haja korábban. Kép

Manóka, hadd lássuk azt a nagy pocit! Kép

Hicu, annyira édi Csongor! Kép Kép Kép Szopihoz kitartás!

Boró, itt a kép az ülésről, fülbevalóról meg majd, akkor, ha meglesz.

Kép

Egyébként a fülbevaló nálam is ugyanígy volt,
mint nálad, még a kórházban kaptam aranyat, és később én sem bírtam a bizsut.
Hajvágás mikor is lesz? Hátha majd utána mégis mindkét oldal göndör lesz. Kép Rózsát én is kaptam! Kép

Orsko, örülök, hogy jól telt a kirándulás! Kép

Ildi, hurrá végre nektek is van ülésetek! És még szerencsétek is volt vele, érdemes volt várni rá! Kép

Nelli, elismerésem a torna miatt. Heti 3-4x majd egy óra? Hát ez az amire nekem nem lenne energiám.

Bogi, várjuk a szülinapos képeket! Milyen volt a torta?

Ed, jobbulást Kincsőnek! Ezek tényleg érdekes nevek, én még nem is hallottam.

Ma délelőtt azt terveztem, hogy megyünk Budaörsre, le kellett adnom papírokat a munkaügyön. Épp indulnánk, erre látom, hogy szakad a hó. Gondoltam, akkor mégsem megyünk. Ebéd után viszont Kitti csak nyűglödött, egyszerűen nem tudott elaludni, meg nekem sem volt hangulatom semmihez. Így fogtam magam és mégis elindultunk. Addigra már nem esett a hó sem, és legalább Kitti is aludt odafele és hazafele is. Ilyenkor legalább előny, hogy messze dolgoztam. Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Úgy akartam jönni az éjjel, de apáék valami idióta filmet akarnak nézni a gépen, úgyhogy nem tudom mennyire leszek aktív éjféltájt.
Sógorom a drága egyik csaját hazavitte és ment a másikértKép Ebben az időbenKép Amíg apa nem jött haza kétszer lapátoltam havat, meg sóztam, szóval tartalmas kis napom volt ma.

Judit BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
Remélem pezsgő-torta hegyek vannak, és kispapival ünnepelszKép
Amit írtam neked, változatlanul fenntartomKép

Na mennem kell mert ezek meglincselnek a gépért , ha nem húzódik el a mozi majd jövök.

Beteg babóknak jobbulást addig is!Kép

UI: Buksi holnap adom postára a kispulóvert!

Puszi mindenkinek!
Remélem vártok visszaKép

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok,

Minden ünnepeltnek sok boldogságot kívánunkKépKép

Sorstalanság,
nekem tetszett, és sztem nem olyan szenzációhajhász film, mint a hasonlók. Látszik,hogy nem amerikaiaknak készültKép
illetve, sztem nem olyan siratós, mint amire mindenki számít. Legjobban a vége tetszett, vagyis, amit a fiú gondolt a dolgokról, amikor hazaért.
Én a könyvet nem olvastam, de megteszem mindenkép.

Rebi,
én úgy tudom, ha csepeg az avent varázsitató, akkor fel kell hívni a dobozon lévő telefonszámot, és kicserélik, mert garanciális.

Ildi,
még nem csináltam meg a képet, de mindjárt megdumálom a páromatKép A főzit meg sztem megcsinálom vmelyik nap. A kaja sikerült, és tetszett, meg ízlett is. A fiú kivételesen késő déután aludt, így nyugodtan tudtunk enni isKép
Szili Katis infót köszi, én is, valami ilyesmire gondoltam.

Elküldöm, de folyt. köv.

manóka

manóka
manóka
 
 


Judit! Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!!

Nekünke lég érdekes napunk volt. Kispapi betegség miatt még itthon maradt,jól el is cipeltük magunkkal mondókázni. !Eléggé dögrováson volt,nem nagyon lelkendezett,de este már néhány mondókát eljátszott VencellelKép. Vencel meg nagyon furcsa hangulatban volt,mint egy igazi betyár.Ide felmászott,onnan kipakolt,amott talált ki valami nagyon veszélyeset. Így eléggé lestrapált a két hapsi.

Nelli!

Én még sosem hallottam erről a tornáról,de jól hangzik. Ezt bárki könnyen elsajátíthatja,vagy ennél bonyolultabb a dolog?

Ed!

Jobbulást Kincsőnek. A nevekkel tényleg ledöbbenettél,még azt sem tudom,ezek fiú vagy lánynevek Kép. A Barangó némi ízlelgetés után cuki,de Büvellőként felnőni....Kép?! A Borostyán szép és ha már növényeknél járunk, a mondókázóklubban van egy Bodza,szerintem ez is édes.

Móki!

Andris arca mindent elárul Kép. Mutass már kispapiról képet,mert egyenlőre nekem kiköpött anyukája a fiú!

Rebi!

Hát,anyósodék már megint alakítottak Kép. Amit az ikrekről írtál,abszolút egyetértek,elég alaposan utánaolvastam a témának,de ha nem tettem volna akkor is azt gondolom,hogy olyan közelségben,mint ők léteztek egymással,sem szerelmesek,sem senki nem lehet a másikkal.Én nagyon meghatározónak tartoma magzati állapotot,talán emlékszel,hogy Raffaihoz is jártunk "beszélgetni" a fiúkkal,szóval ababn biztos vagyok,hogy Vencel nagyon is érzi a hiányát,és tudnia kell,mi történt,egyedül a mikéntjével vagyok még bizonytalan.Nem akarok egy kisgyereket leültetni és elbeszélgetni vele,ezért lenne jó egy Regőnek szóló kis emlék,vagy a fényképe,vagy vmi,amivel már mostantól együtt élhetne Vencel,és aminek kapcsán majd kérdezhet és érdeklődhet a maga szintjén.

Manóka!

Nem tudom,szerintem néha az még keményebb tud lenni,ha nem amerikás-sírós-szenzációs az egész,hanem olyan valóságos és emberi. Amikor nem sírsz,csak a gombócot érzed,de azt sem csak a torkodban,hanem a gyomrodban ,meg mindenütt.Ismered az Ámen című filmet,szintén ebben a témában,hátborzongató...De ne mostanában nézd meg!!!!

Tünde!

Persze,tudom én,hogy csak költői kérdés volt,csak kedvem volt reagálni rá Kép!

Noresz!

Beszámoló?


Körkérdés: Szerintetek mennyire káros pszichésen,ha a házban gyakorlatilag minden nap fúrnak,és mivel panel,nagyon ijesztő hangja van,Vencel mindig iszonyatosan fél,hozzámbújik és szorít engem,vagy ha messzebb vagyok,lelapil a földre ,amíg odaérek. A reakcióját abszolút normálisnak tartom,én is mindig összerezzenek,sajnos tenni sem tudok ellene,csak sokat gondolkodom, hogy hogyan hat ez rá.

Puszi:

Buksi

Ui: Ja! És ma kaptam egy új szemüveget Kép.
kisbuksi
 
 


Helló!

Tünde, igen kivonultak: amikor kijöttünk a templomból szirénáztak és kaptunk egy kis vizet is Kép
A színházasdit már én is várom! Most bábszínház lesz a Pólus Centerben,azt hiszem egy hét múlva, nemigazán tudom, hogy Alexát mennyire érdekli, lehet, hogy elnézünk.
Ami a hajvágást illeti én direkt növesztettem Alexa miatt. Nekem volt amolyan Erős Antóniás féle rövid frizurám, de sok problémám volt vele, bár állítólag jól állt, inkább megnövesztettem újra.

Andi Peti csuda cuki lehetet! Csak vigyázni kell, mert némelyik ember észre sem veszi, hogy egy picike totyog elötte Kép
Kitti büszke nővérke! Kép
A képeket az izginél meg lehet, úgy oldani, ahogy Tünde is leírta, bár gyakorlatban még nem próbáltam.

Buksi-Ildi szuperek a képek! A legjobban az etetős tetszik és a kiváncsi vagyok a szopira című jelenet!

Ari nemsokára biztos megjön a bátorsága Balinak és neki indul a nagyvilágnak. Nyugi, még nincs baj! Kép

Judit olvass vissza hamar és írj, mert már nagyon hiányzol!

Noresz hát nem semmi, hogy ellopták a leandert. Kép Virágot lopni nem bűn, de nem vonatkozik egy cserepes csoda leanderre. Nekem a szívem szakad meg, amikor kiment a Görögországból hozott leanderem...

Móki ez aranyos volt: "olyan büszke vagyok, mintha az én érdemem volna..."
Hát a kanál vissza szoktatásra tippem sincs, hátha a többieknek lesz valami.
Nagyon cuki a képen a szánkózós fiúka, olyan szép a szeme!!

Rebi Levi egy tündér, Csengéről már nem is beszélve! Hol vettétek a Kipp-kopp-ot?
Még nem is láttalak kibontott hajjal, nagyon szép!

Buksi megint hoztad a formád Valentin napi meglepid szuper volt! Kép
Ezt egy cégtől rendelted?
A bébiszitternek nagyon örülök, én nem is ismertem, de amikor mondtad megdöbbentem. Hát még most, hogy lelet csere történt.
Alexa is nézi az Animal Planetet, meg a Nickelodeont. Ott a mesék után szoktott lenni néhány természetfilm szerű rövid képsor, tátott szájjal bámulja.
Jaj az állatokról jut eszembe: megtanulta, hogy a majom hogy csinál. Hétvégén majonézes köret volt, és az asztalnál ülve kérte a Hugom. Amikor Alexa meghallotta, hogy majonéz, elkezdett majomhangokat kiadni magából, mert azt hitte, hogy majmot emlegetünk Kép

Ini látom már a palackposta is rendelős volt, nagyoon jóó! Kép

Szilvi jó ez a makuka és dumó! Kép

Manóka miket tudok meg tőletek?! Szili Katalinnak nincs keze? Nahát!

Hicu asszem nem hallasz újdonságot: Csongibébi tünemény! A májkrémes kanalas projekt Dudu nagytesótól nem semmi!
A szopival kapcsolatban Rebinek teljesen igaza van!

Boró megértelek haj ügyben. Apa engem unszol, hogy vágjuk le hátul is, de olyan cukin göndörödik...

Orsko, remekül hangzik a telelésetek, igazán jó lehetett!

Nelli ez a torna nagyon jópofa és ügyes vagy, hogy csinálod is! Kép

Eddig bírta a szemem a képernyőt Kép
Sok pussz Mindenkinek!
H
tigribigri
 
 


Hajni!

Hi-hi-hi,beelőztelek két perccel Kép

...még azt akartam mondani,hogy én is támogatom a nagy közös mulatozást!

Jó éjt!

Buksi
kisbuksi
 
 


Még egy gyorsat Buksinak: nálunk is napi szinten lyukasztják a panelt, néha nem is Hilti-vel, ami miatt ráadásul órákig nyekegnek. Szerencsére Alexa nem fél, bár mindig megjegyzi, hogy brr. Én inkább azt utálom, amikor a radiátort püföli valaki, na attól ő is megretten Kép
Mást sajnos nem tudunk tenni, csak elmagyarázni, hogy mi történik. Jó lenne valami olyasmi házirend, hogy mindenki oldja meg egy fix időpontban (tudom kivitelezhetetlen...) és akkor el lehetne menni otthonról. A szomszédunk múltkor 22:00 még fúrt, amikor a férjem átment szólni még neki állt feljebb, de aztán abbahagyta. Kép
tigribigri
 
 


Megint 2 perc Buksi Kép

Most már tényleg megyek!
Jó éjt!
H
tigribigri
 
 


BuksiKép
A fúrás nálunk is megvan, mert valaki otthon dolgozikKép Sajnos tényleg nem lehet tenni semmit, csak magyarázni Vencelnek, esetleg Apa mutassa meg, mi az a fúrógép, hogy hangzik közelről. Előbb utóbb megszokja.

Torna elemei olyanok, mint a callaneticsben (nem biztos, hogy jól írom), nem bonyolult, tényleg torna.

TündeKép
Először nekem sem volt erőm hozzá, de muszáj egy több mint 10 kg-os, örökmozgó mellett karbantartanom magam. És ha már az ember megszokjam igényli is.
Kitti baba nagyon édes, és milyen nagy már ő isKép

HajniKép
Majonéz =majomKép Nagyon édi AlexaKép Az én lányom nem nagyon ismételget még minket, bár tegnap azt értettem ki, hogy Dóji (ami Dóri). Egyedül a babára mondja már, hogy baba, meg a mama megy, meg minden jóóóóKép

InesKép
Nagyon édes vagy, hogy rögtön javítottad a táblát, kösziKép

Betty Lilijének és Fruzsi Márkjának boldog szülinapotKép

Megyek, mert még főznöm kell. Domcsi most, hogy beteg, hamar nyűgös lesz és elalszik, és délután is alszik. Megint vinnem kellett vizeteletmintát. Hát nem mesélem el, milyen "egyszerű" volt levenni.
Holnap Dorkával megyek kardiológiára. Remélem, nem találnak semmit. Mindig szívzörejt hall a doki nála. Kicsi korában már vizsgálták, de nem találtak semmit.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, mert most végeztem az olvasással, s mindjárt itt egy babanéző barátnéKép

Dorka, Márk, Lili, Judit : BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Kép

Móki, Andris
móki
 
 


Szépjónapot!

Bekapcsolom a turbófokozatot, hogy tudjak írni minél többet, időm már nem sok, mivel mostam-vasaltam. Meg tüsszögök ezerrel, talán megfáztam??

Ja, és idáig kalapáltak a lépcsőházban iszonyú erővel! Kép

Amik eszembe jutnak:
- bébikék zabálnivalók egytől-egyig!!! Kép

- irígylem a minitalit is, a nagyban meg főképp benne lennék! Ja, és Buksika, kéred kölcsön a társast? Mert akkor "partizhatnánk" mi is Kép

- zárt topik: én vagyok a mega-birka, oda megyek, amit mondtok. eleve csak a babanetes albumot tudom linkelni, így a képfeltöltés nekem nem létkérdés.

- Ini! Szóval kupaktanács kimondta, kellene a rács, mikor, hol, hogyan zavarjuk le az üzletet?

Sítábor:
illusztráció készül, mindjárt preparálom az albumot, bár mi filmre fényképezünk, az később jön, de kaptam egy-két digi-képet már.
Egy szóval csudaszupi volt minden, vagy ahogy Judit mondaná, pompi Kép
Odafele minekutána még Pest határain belül csupa sár lett a szélvédőnk, kiderült, nem működik az ablaktörlő-spricni. Egy ponton azt hittem, hazajövünk. Az út során férjecském a piros lámpáknál kiugrott, ásványvizet löttyintett az ablakra, letörölte, mentünk tovább. Valamint kifejlesztette, hogy a szembejövő nagy kamionokhoz hogyan kell közelhúzodni, és amikor beterítenek, gyorsan törölni Kép
Így a tervezettnél lassabban haladtunk, Máté meg a tervezettnél sokkal kevesebbet aludt (4,5 órából fél+negyed órát) Viszont igazán jó fiú volt, na meg én is kitettem magamért nótafa szerepkörben.
A szállás igazán jó választásnak bizonyult, nagyon tiszta, egyszerű de igényes, Máté nyugodtan mászkálhatott négykézláb, s köszönhetően az utazóágynak + saját játékainak, majdnem otthon is érezhette magát. Teljesen belelkesedtünk, hogy ez lesz a törzshelyünk, és mindig ide fogunk járni. Ugyanis a sípályák is klasszak voltak, a hó jó minőségű.
Én is síeltem (10 év után), nem tudom, hogy a carving léc miatt-e, de elég jól ment, nem is kellett hóekéznem!!!!!
Anyukám és párja sokat segített Pupákkal is, persze ő az egész társaság kedvence volt, na meg a hadtápot is elintézték. Esténként társasoztunk, még kandalló is volt, ahova begyújtottunk.
A szánkozás nem igazán hatotta meg Mátét, sőt az egyik nap iszonyúan bőgött, mert az arcába esett a hó.
Ömlenghetnék még oldalakat, a lényeg, hogy szipiriszuper volt minden! Kép
A szállás (itt megnézhetitek a belső képeket és az alaprajzot is!):
http://www.limba.sk/hu/szlovakia/szallas/szallodak/myto-pod-dumbierom/penzion-sk alka/1934

Leander: hát, nagyon szomorú vagyok. Sjana nem melegedni vitték be, a lépcsőházban, az ajtónk előtt telelt. És kiderült, hogy a szomszéd lépcsőházból is egy nagy növényt loptak el. Persze, tudom, hogy ez legyen a legnagyobb bajom, jó, hogy nem törtek be, csodaszép az életem, csak mégis rosszulesik.

Most ennyi, még igyekszem, de alvásidő végéhez közeledik, és még albumot is akarok fabrikálni.

Puszi
Noresz
noresz
 
 


noresz
 
 


Sziasztok!

Sajna most nincs idő a visszaolvasásra, fő a székelyképoszta, de a képeket megnéztem! Babák gyönyörűek, Rebi szülinapi képek szuperek, és természetesen a gyermekeid is.

Noresz:a képeket látva nem irigyeltelek annyira, bár gondolom kikapcsolódásnak szupi lehetett, de ennyi hó, jesszusom! Pupák élvezte? Mit szólt a szánkázáshoz? És ahogy írod, te is síeltél, és nem is akárhogyan, tehát jupiéééé!!!

Judit: BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK, BOCSÁNAT, HOGY TEGNAP ELMARADTAM EZZEL!fOGADD SZERETETTEL AZ ÜVEG BORT ÉS VIRÁGOT!
Kép

Mennem kell, csak még annyir, Hicu nagyon édes Csongor baby!

Zita
zitus
 
 


DORKA, LILI, MÁRK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!

Kép
ZITA ÉS MATYI
zitus
 
 


Sziasztok!

M areggel újra és újra beleszerettem a fiamba. Azt hiszem,Mókinak mondt vki,hogy ez a fene nagy lelkesedés majd csökken,hát én nem hiszem. Épp öltöztünk át,állt a kis ujjatlan bodyjában,néztem a ksi karját,lábát,pocakját,éreztem az ébredés utáni illatát és elbőgtem magam,hogy mennyire szeretnivaló... Monológ vége.

Amúgy kicsit bolondok háza van ma is.Vencel kicsit nyűgös és betyár,ez így együtt elég izgi Kép. A kanál kiverése a kezemből, meg a kakis pelusba belenyúlás,wc kefe felborítása csak apróságok... nem tudja vki milyen front van?

Lilinek és Márknak boldog szülinapot!

Hajni!

Nme először olvastam az esküvős-tűzltós sztorit,de még most is végigfutott a hideg a hátamon. Annyira jó lehetett! Mondjuk esküvőre gondolva alapból borzongok, nekem Vencel születése után a legnagyobb nap volt az életemben,amolyan teljesen a mi napunk Kép. Erős Antónia féle frizura? Van előttem egy kép Erős Antóniáról,meg a hajáról is,meg persze rólad is,de vhogy nem sikerül tökéletesen összehoznom! Képet lehetne kérni? Képzeld! Nálunk még most tetőzik a szopimánia. Próbálom kicsit csökkenteni,kevés eredménnyel. Lehet,hogy csak már belemagyarázom,de mintha a foga miatt lenne,mert nem is eszik rendesen,meg meg is nyugtatja. Ami a fúrást illeti,én is azt utálom legjobban,hogy teljesen kiszámíthatatlan. Bár azt sem tudom,mi ez,mert ha felújítás lenne,akkor gondolom tartana pár hétig intenzíven,de legalább végetérne. De ez napi egy-kétszer 10-15 perc. Ami amúgy nem lenne sok,ha tudnám mikor,és elhúzhatnánk itthonról.Már vencel sem sír miatta egy ideje,de szinte érzem,ahogy megijed. Amikor már odabújik és megnyugszik ,ő is mutogat,meg magyaráz,de az szörnyű,ahogy elmélyülten csinál vmit és "belefúrnak"Kép. Amúgy mi vagyunk a házban a nagy "kötekedősek",mert már vagy tízszer próbáltuk megtalálni a fúrót,sajnos eredménytelenül,de amikor a közös képviselő kiírt egy levelet ezzel kapcsolatban,akkor vki egyből ránk gyanakodtt,mert a mi szintünkön kitett levélre reagált,elég egyszerű stílusban Kép. Azzal vigazstalom magam,hogy még mindig jobb,mintha késelős szomszédaink lennének. Na most kisopánkodtam magam. Amúgy ennyire zavarja a szemed a gép?

Noresz!

Én bizony nagyon irigylem ezt a sítúrát,bár már vagy 16 éve nem síeltem. Tudod,nálunk Sújhelyben van egy kis pálya,gyakorlatilag ott töltöttem gyermekkorom teleit. Meg a Tátrában,erről majd mesélek is neked egy "hülye magyar elmegy síelni" történetet,ha talizunk Kép. Szóval nagyon szép helyen voltatok,és örülök,hogy jól éreztétek magatokat! Máté meg mekkora!Még aszülinapon olyan kisbaba volt,most meg már nem biztos,hogy rájönnék,hogy ő a legfiatalabb! na jó,nem is,mert már Csongor az. Ami a talit illeti ,én nemnagyon szoktam kéretni magam,pláne mert nálam már csak Vencel élvezi jobban a kiruccanásokat:Nálad vagy nálam? És mikor?

Zita!

Szerintem így végképp megbocsájtható a dolog Judit számára,hogy Shreket küldted futárnak a borhoz !

Puszi:

Buksi

Ui: ja! Hajni! Gratula a majomhoz,ezzel a majonézes sztorival külön édes! Én ilyenkor még mindig úgy elámulok,hogy mennyire okosak,de szerintem ez nem fog változni az elkövetkező 10-15 évben Kép.
kisbuksi
 
 


Sziasztok,

Visszafelé megyek, és meglátjuk meddig jutok...
TEgnap adóbevallottam, de csak ma sikerült feladni, remélem nem kapunk büntit... de ha igen, majd elmagyarázom az apehnek, hogy egy egyéves gyerkőccel nem fogok kilóméteres sorokat végigállni...

Buksi,
a wckeféről jut eszembe, hogy nem emlékszem ott voltatok-e, mikor meghallgattuk a mondókáson Zsiga legutóbbi rémtettét. Kiitta a vizet a wckefe tartójából ááááá. Nem tudom, mit tennék ilyen esetben.
Fúrás: kicsikoromban én sokáig féltem a fúrástól, a panelben szinte rezegnek a falak tőle. Emlékszem volt olyan, már tizenéves koromban, hogy ha este fúrtak, a fejemre húztam a paplant és ott rettegtem alatta. Nem tudom meg lehet-e szokni... mondjuk én annak idején a vihartól is féltem.

Elmesélhetem az esküvőnket? Ugyeigen léccilécci. 2002 aug végén volt, és a Római partra terveztük a lagzit. Igazi sátoros kertiparti lett volna soksok vendéggel... ha nem abban az évben lett volna az évszázad árvize a Dunán. Tulképpen a lagzira már lement a víz, de a hely lemondta a bulit, nem volt kedvük takarítani, fertőtleníteni. Ez egy héttel az esemény elött derült ki, kétségbeesett helykeresés, persze sikertelenül. Pedig még a rádióban is szerepeltem, megriportáltak. Le kellett mondani a zenekart, a szakácsot, a mindent, és szervezni egy csökkentett bulit egy étterembe. Úgyhogy étteremben voltunk a szűk családokkal, hamar végetért, éjfélkor már otthon voltunk és kutyát sétáltattunk. AZtán rendeztünk egy kertibulit itt nálunk néhány hét múlva, oda jöttek a barátok, és nagyon jól sikerült. Mindenjóhavégejó.

Noresz,
síbajnokKép most megint kedvet kaptam a sízéshez. Jövőre elmeyünk készpassz.

Nelli,
itt a babaneten botlottam bele egyszer egy topikba, amiben a pisigyűjtés fortélyait taglalták. Szerintem sok jó ötlet volt benne. Érdekel még, megpróbálhatom megkeresni, nem ez a címe.

Torna: mi együtt járunk Dinivel. Olyan, hogy gyerekeket lehet vinni, ők nem tornáznak, csak ha akarnak, az anyukák nyomják rendesen. Nagy tornaterem, gyerkőcök mászkálhatnak, ismerkedhetnek, és akkor sem történik semmi baj, ha valamelyikük kicsit nyűgösködik, elég hangosan tud kiabálni a nő, aki tartja.

Hajni,
majomkodás Kép olyan aranyosak Kép Dini nemrég meglátott egy lajhárt a tévében, és lelkesen ugatott neki Kép

Zárójel: képzeljétek apa egyedül fürdeti Dinit. Én mondtam, hogy ezt még megírom gyorsan, igyekszem befejezni, és utána menjünk. De ő türelmetlen, mert el akar menni venni egy újabb kütyüt. Kicsit nyavajgott, hogy menjek, de aztán fogta magát, és elvitte fürdeni. Tökjó Kép Isten tartsa meg jó szokását KépKép zárójel bezárva

Feldobok egy témát, írjátok meg a véleményeteket. Ez most a szülinap közeledtével merült fel. Mennyire halmozzuk el a gyermeket ajándékokkal? Természetesen a csalások teljesen beindultak, mindenki akar vmit adni. Azt szerencsére sikerült elérni, nem is kellett sokat harcolni, hogy megkérdeznek minket, hogy az, amit kigondoltak, jöhet-e. Nem is ez a baj, hanem összességében az ajándék és játákhalmozás. Van eg yévben 3 alkalom, amire "muszáj" ajándékot adni, a két családban összesen 6 helyről kaphat Dini valamit, az egy évben 18 izé. Kell ennyi? Szükséges? Szerintünk inkább az ajándékozónak fontos a dolog, bizonyítani kell valahogy a nemtudommit. A kicsi gyerek még nem fogja igazán fel, hogy most miért is lett hirtlen enyni új játék. MOst az a tippünk, hogy úgy kellene csinálni, hogy kap egy-két cuccot, esetleg beosztva, hogy most ki veszi meg, és azt körülállja az egész család, és nagy lelkendezések közben átadjuk. Így megvan az ajándék is, a szertartás is, érzi a fontosságát, de mégsem önti el felfoghatatlan mennyiségű játék. Kicsit zavaros, de remélem érthető. Mi a véleményetek róla?

Végül, mert asszem mégis mennem kell a fürdésben segíteni: a játszóházas pöttömbuli legyen a Balaton utcában? Összedobjuk? ÉS lenne egy kérésem, ha nem gáz: legyen márc 5 után, ha lehet.

pusza, apa hív, mert persez törölköző elfelejtett vinni... hihi.. Kép

orsi
orsko
 
 


Sziasztok! Én is visszafelé..

Orsko!
Mi is csak ma adtuk fel (bevallás), ugyanezen okok miatt. Majd együtt magyarázkodunk Kép
Húú nagyon sajnálom ami az esküvőtökkel történt, de tényleg minden jó ha a vége jó! Kép
Ajándékozás: mi nem vagyunk a sok kütyü hívei, ezért szoktunk hasznos ajándékokat is kérni. Pl. harisnyákat, overállt stb... vagy a sok vicik-vacak helyett dobjanak össze egy nagyobb ajándékra valót, pl. egy IKEÁ-s rajztáblát.. Kép
Majd ha kicsit nagyobb lesz, mondjuk oviskorú, akkor fogja majd a kis vacakokat értékelni, pl. több kisautó, több műanyag csecse ékszermutáns stb...

Egyedül fürdetés tuti! Játszóházas Pöttömtalit én is én is!!! Csongor holnap lesz két hetes, szerintem felavatjuk a tesókocsit Kép

Buksi! Most nem akarlak elkeseríteni, de nincs front, csak Vencel belépett a "zsivány" korszakba. Én ma kb. 6 kilométernyi magnókazettaszalag tengeren keltem át délben és lassan a padlószint olyan magas lesz, hogy nem kell a galérialépcsőt használnunk, mert csak átlépünk a korláton... Kép
A beleszeretés tök jó dolog Kép

Szerintem csak nyugodtan kötekedjetek, nektek is ott az otthonotok!!! Nagyon okosan tanácsolta valaki, hogy mutassa meg neki apa otthon a fúrót! Mivel MAshu meg Dudu együtt szerelnek, így ő nem fél ezektől (a dekopírfűrész a kedvence.. alig tudom benntartani aszobában amikor az apja rákezd Kép )
Apropó: drukkoljatok, mert Mashu holnap fut össze egy pénzügyi tanácsadóval aki talán lát fényt az alagút végén lakásügyben! Kép
Valentin napi meglepi! Hát MAshu is kiakadt ...
Leletcsere???????? Atyavilág!!! Nagyon durva!

Noresz!
Szuper lehetett ez a kiskiruccanás!!! Gyönyörűek a képek!Kép

Hmm... kiugrálás a kocsiból nem lehetett semmi!

Nelli! Drukkolok, hogy minden rendben legyen a pindúrokkal!!! ******** (ezek gyógypuszik Kép)

Hajni!
Majonéz=majom Kép Csodaédes lehetett Alexa KépKépKép
Esküvő! Hmm nagyon szuper lehetett Kép Ennyi egyenruhás pasi! Kép Kép Kép Kép
Én is egyébként megnövesztem megint a hajam, úgy be tudom fonni kettőbe és az a legkényelmesebb nekem.

Manóka!
Én a könyvet nem tudtam letenni, egy délután alatt kiolvastam. Alig várom, hogy megnézzem a filmet, mert a kiskölök nagyon tetszik Kép
Egyébként a barátnőm öccse volt az utolsók között kiválasztva a főszerepre, csak annyira nem tetszett neki a bagázs, hogy visszamondta, akkor keresték fel ezt a srácot. (a pontos részleteket nem tudom... de majd rákérdezek mert érdekel Kép)

Szóval én féltem a könyvtől, hogy nagyobb a füstje mint a lángja de ez a stílus egyszerűen lebilincselő!

Ildi! Én imádom a hólapátolást és most úúúgy kimennék az utcára akár lapátolni is! Küldök neked az itthonra bezárt energiáimból!Kép

Tünde! Gyönyörű ez a lányzó és egyre szebb lesz!Kép

Most értem az oldal tetejére. Ezt elküldöm és ha lesz még egy pici időm folytatom. Kép

hicudzsi
 
 


SOK- SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK AZ ÜNNEPELTEKNEK!
a Borbély Család


Kép
Kép

hicudzsi
 
 


Mivel az agyam már nem fog és értelmeset nem tudok írni felteszek egy vicces képetKép

Ja még a dajkanyelvről: a dajkaszavak nem károsítják a gyerek beszédkészségét, főleg mert ha a szülő kombinálva használja azokat pl: nézz oda ott egy mentőautó: azt mondja: nínó! akkor a gyerek is tudni fogja a rendes nevét. A selypegés, pöszítés, beszédhangtorzítás nem tesz jót a babók nyelvi fejlődésének! Meg az ugyulubugyulu... KépKépKép


Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok,

Hicu,
de jó, hogy írtál, örülök, hogy jól vagytok, és nagyon szépekKépA szalaghegyek jók lehettek, néha már én is tehetetlenségemben nevetek, na meg kínombanKépKép
Szopival, tudod, csak elkleserdni nem szabad, ügyesek vagytok, ne aggódj. Lakásügy, hát, igen, szomorú a téma, de ha már csillog a fényKépKép

Orsi,
ajándékügyben nekem is az jutott eszembe, hogy legjobb a nagyobb ajándékra összedobni a pénzt. És, akkor sztem mindenki jó jár,leginkább DiniKép
Nálunk szerencsére mindig egyedül fürdeti apa a gyereket, ha itthon van, csak a kakis fenekét nem hajlandó előtte lemosniKépKép
Esküvő előtti kis herce-hzrca így utólag jó, de gondolom, akkor nem volt ilyen élvezetes.

Buksi,
az Áment nem láttam, de nem hiszem, hogy sok minden megzavarna, amikor a fiút vártam, már nagy hassal voltam 1 hetes gyakorlaton egy bentlekásos intézetben, ahol rengeteg oxihénhiányos gyerek volt, illetev lenne még egy másik sztorim is, de azt nem is merem leírni, túl morbidKép
Az emlékezős témával kapcsolatban teljesen egyetértek veled, sztem is tudnia kell mindent, az a legjobb megoldás, vagyis az egyetlen jó.
Fúrás kicsit gáz, de sajnos tanácsot nem tudok adniKép
Nézd meg a filmet, kívánmcsi leszek a véleményedre.

Noresz,
a fotók, és a szálás is nagyon tetszik, el is teszem magamnak, pláne a dícséretek után. Ablakmosó aztán megjavítódott?

Nelli,
ne is idegesísd magad előre, rendben lesz minden a kardiológiánKép

Megyek, elaltatom a fiút,

manóka

manóka
manóka
 
 


Hicu, és akkor mi lesz, ha megkérdi az apekk, hogy vajh miért nem voltunk képesek kicsit korábban megcsinálni a bevallást? Nade ne fessünk ördögöket hiábavalóan.
Pénzügyi tanácsadókkal csak óvatosan. Olyan még nem volt, hogy csak úgy hozzávágtak volna vkihez egy lakást...
löttyedt maci naggyon jó KépKép

Manóka,
nem vettük nagyon zokon az eskembeskem ilyen alakulását. Igazán az egészben volt egy kis nemszokásos, csak ahogy mi intézni szoktuk az ügyeinket. Pl íme itten van a torta:
Kép

maga a torta profi alkotás, tk a dísz is rajta, csak így sikerült. Egy föstő barátunk alkotta marcipánból, vagyis együtt csináltuk az esküvő elötti éjszakán kb kettőig. Akkor még egész jól nézett ki, de mire bevetésre került kissé löttyedt lett (mint a maci Kép). Azért kezdtünk bele a díszgyártásba, mert ez a srác csinálta az un. kikérő ajándékot is. Vagyis a szüleim kaptak apától egy marcipánképet Döhér nő címmel, mikor megkérte a kezem. Az nagyon jól sikerült.
és még volt néhány hasonló eseményünk.

Ajándék: most ez a szülinap lemegy így, ahogy, aztán megbeszéljük a családokkal a változásokat.

jóéjt
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Juditnak NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Én, az örök elkéső. Kép
Csak egy nagy puszit tudok mindenkinek küldeni, tegnap továbbtanulásügyben rohangáltam, ma üzletiben. Egyikben sem lett eredmény, de én dögfáradtan megyek beszédülni az ágyba.

Pusz, pusz mindenkinek

Szilvi és TTT Dorka

Kép
Kép
szilvih
 
 


Hsz helyett gyorsan egy kép:
Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Na én meg jól elnéztem a dolgot! EZER BOCSI NELLI DORKÁJA!!!!

Tehát Dorkának boldog hatodik szülinapot!

Kép

Hicu: de jó volt olvasni rólatok! De azért remélem nem hólapátolod le a fölös energiád! Séta ma volt? Csongornak hogy tetszett? Van segítséged? Gondolom Dudu is szeretne minél többet veled lenni, hogy tudod megosztani magad a gyerekek közt? Csongor sokat alszik? Hogy megy a szopi? Írj, írj minél többet!

Orsi: Jó ez a torta, de mi az a Döhér nő????

Nelli: számolj majd be róla mi volt a kardiológián! Matyival március végén kell visszamenni kontrollra, de a dokik változatlanul hallják a szívzörejt nála, így hát bele kell nyugodnom, hogy ez valamifél maradandó dolog, de remélem sosem fog ebből hátránya származni Matyimnak.

Tünde: Ilyen típusú a mi székünk is, csak más huzattal. Apósék autójához vettük, de csak párszor használtuk, de szereti Matyi. Itt áll a szoba egyik sarkában és néha ezt használja étkezőnek( Kép )
De mint látom Kitti is igencsak szereti és kitanulmányozza jó előre hol is lehet egérutat nyerni majdan, ha szorul a hurok!

Buksi: lehet, hogy nálatok is elkezdődött a "Nézzük meddig bírja anya?" műsor? Na, nem vészmadárkodom, de mint írod Vecel is minden számára új, lehetetlen dolgot meg kell hogy ismerjen. Mit neki kakis pelus...

Orsi, ajándékozás: nálunk szerencsére jól zajlottak a dolgok( szülinap, karácsony), mert nővéremék összedobtak egy édes macis ikeás fotelt, az anyósék meg egy házikót. Karácsonyra meg a vonathoz kértünk alkatrészeket, így egyértelmű volt. Párom öccse, a szülinapról elfeledkezett, azóta is, karácsonyra pedig motort kaptunk, amiből már volt egy. Na ennyit az ajándékokról. De azért bartáoktól is szokott Matyi ezt-azt kapni, így gyűlik rendesen. A kisebb vackokat betettem egy ládikába a szekrény tetejére, ha olyanja van leveszem és turkálhat benne. Néha jól jön, lefoglalja hogy keresgél kipakol, áthordja a másik szobába, addig is tudok valamit csinyálni Kép

Ini: hogy vagytok? Írj már magatokról is, légyszi! És volt régebben egy ígéreted a kétnyelvűségről! Én nem feledek KépKépKép

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Atyaúristen, képtelenség titeket utólérniKép
Felmentést szeretnék kérni a mai nap alól, mert apánál ma annyit dolgoztamKép Egy egész falfelületet letapétáztam és kidekoráltam mindenféle utázási ajánlattal, de közben majd le fagyott a kezem, mindenem tapétaragasztós lett, de gyönyörűt alkottam.
A tegnapi film félbemaradt, ma volt a folytatás megtekintése, azért tudok csak most jönni. Azaz, csak bejelentkezni, mert hulla fáradt vagyok.
11-kor altattam el Zsófit, ennyit megint a normális napirendrőlKép
Ma hajnal fél6-kor arra keltem fel, hogy labdázik mellettem, de szerencsére visszaaludt 9-ig.

RebiKép Tommee Tippy a márkája az itatónak, de csak a brendonban lehet kapni (kb.1700,-). Előbb utóbb kirágják, de lehet hozzá pótfejet kapni.
Anyósodékra nem igazán tudok mit írni, én még ilyet nem is hallottam, hogy nem játszik az unokájávalKép Szerencsésebb lenne, ha nagyi létére ő alkalmazkodna hozzátok mindenben, tudom ez nem vigasztal, de legalább nincs rátok telepedveKép
De jó lenne ha megoldódnának nálatok a dolgok!Kép

Dorka BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Kép

BuksiKép Lusta dög voltam és nem volt kedvem tapétázás után postára menni, ezért csak holnap adom fel a pólócskát. Remélem Vencel nem hiányolja, max. csak ZsófitKép
FúrásKép Emlékszem rá én is milyen hangja van a panelfúrásnakKép Tényleg meg kell mutatni neki a fúrót, sajnos jobb ötletem nekem sincs.
Nem pont ide passzol, de emlékszem amikor terhes voltam akkor burkolták a konyhát meg a folyosót és a csempevágó hangja is elég brutál volt. Nem tudtam hova menni, itthon voltam és folyamatosan simiztem a hasam, meg beszéltem hozzá, hogy ne féljen és tényleg nem rugdosott. Viszont amikor véletlenül leejtettem a fedő tetejét a kőre, szegény úgy megijedt, csak úgy forgott jobbra-balra a hasamban.
Szerelmes vagy a fiadba? elhiszem!!Kép
Jó anyósanyag vagy már most isKép
Apának jobbulástKép

HicuKép Lakásügyhöz megy a DRUKK!! Ha összejön megyünk a lakásavatóraKép Az első közös sétára kíváncsi vagyok, ugye raksz képet róla? Löttyedt maciKép

NoreszKép Dejó volt nektek is! Szánkó, kandalló, utazás, csak a forraltbor hiányzott nekem belőleKép Már én is úgy elindulnék valamerre!

Ajándék: bevallom nálunk teljesen random működik a játék vétel. Karácsonykor elég sz.rul álltunk anyagilag ezért mi nem is vettünk neki kimondott anya-apa jándékot. Amire szükségünk volt a nagyik megvették még az ünnepek előtt, hasznos dolgok stb. Egyébként meg ha látunk-hallunk valami jót, azt úgyis megvesszük neki ha az utolsóból is. Igaziból bármit kapott semmi nem kötötte le huzamosabb ideig, percekig talán, azután úgyis a legjobb játék apa meg anyaKép
Az is jó ötlet, ha összedobjátok a nagyobb dologra valót, ha valami olyat szeretnétek, de sztem az sem rossz ha sok kis apróságot kap. Kép Na ettől nem lettél okosabbKép

EdinaKép Jobbulást Kincsőnek, tyűha micsoda nevek!! Még egyiket sem hallottam. Azt próbálgattam, hogy lehetne ezeket becézni?

SzilviKép Dorka talán nyaralni készül valahova? Nekem tetszett ez a hsz helyettKépEz felmentés akart lenni?Kép

Leragad a szemem,így is bőven felülmúltam önmagamat az eredeti elképzelésemhez képest.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Ildi

Most mondják, hogy esni fog még a hó, én már nem akarok több latyakot lapátolni, meg bokáig tocsogni benni!!!!
bpildi
 
 


életjel....
kissé elgyötört...
takonykórban úszom, Máté megbuggyant és kaptam egy sürgős fordítást...
De én Nektek AKAROK nagyon sokat írniiiii!!!
Na, majd este megpróbálom.

Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Hicu, képet kérünk a tesókocsis manókról!!!KépLöttyedt maciKépKépKép Drukk lakásügyben!!

Orsko, nagyon eredeti az eskem-beskem tortaKép A lényeg, hogy a buli nagyon jól sikerült!

Szilvi, ollé!Kép, micsoda kép! Mexikó a cél?

Noresz, irigy-irigy, így a képeket nézveKép

Hajni, tündér lehetett Alexa a majonézes félreértéssel. Olyan zabálnivalóak!

Buksi, látom megint elkapott a lázKép Vencelimádat ügyben. Ilyenkor nagy kő esik le a szívemről, hogy ez nem kóros, mikor össze-vissza puszilgatom szinte állandó jelleggel Andrist, máskor csak nézem és nem hiszek a szememnek, hogy iylen szerencsés vagyok, hogy ilyen ari fiam van (16 év múlva is ezt mondom majd?Kép)
A másik dolog, amit még korábban írtál, a korábbi szerelmeddel kapcs.ban. Tiszta hülyének érzem magam, ha az ex pasimra gondolok. Tényleg bennünket minősít, hogy ŐK milyenek lettek, voltak és mégis 'kellettek'? Ilyenkor azzal is vígasztalom magam, hogy ő is egy olyan rész volt az életemben, amiből tanulhattam, és nélküle nem kerültem volna fel Pestre, stb...és az egymásból köv. események hatására nem ismerhettem volna meg ennek az imádnivaló Mazsicicának az apukájátKép

Manóka, pocis kép?

Andrisom ezerrel nyálzik és a fogzós tojás áldozata. (4 hónaposan csinált utoljára ilyet, mikor fognak még híre-hamva sem volt)Szerencsére nyűgi nem sok, így panasz egy szál se. Ja, az evés? Tegnap a reggeli és ebéd! párizsi után végre hajlandó volt gyümis kölespépet kanálból elfogadni. Remélem nem kiabálom el, így másfél 7 után már nem ártana valami normálisat is ennieKép

Ennyi egyenlőreKép

Pussz,

Móki
móki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?