Új privát üzeneted érkezett!

@bunny88: Szupi, mennyirol kuszott vissza? Molyocska te hovel hogy allsz tenyleg?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Bunny:

De jó! :) Képzeld én már 2 napja érzem ezt.Pkusz mindkét oldalon pici szúrásokat :)
Te mikor tesztelsz?
kolibri25
 
 


@latkafr:


én már kiestem sajnos, majd 24 nap múlva teszt :)

2.cm
bikbok
 
 

 
 

Ritus922 - Március 15
Bibok - Március 15
Kyrstin - Március 15
Kolibri25 - Március 16
Bunny88 - Március 16
Molyocska - Március 18
LatkaFr - Március 18
Cseniko - Március 21
Gorzi - Március 24
LittleBiscuit - Március 31
Caroline4 - Március 26

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bikbok: igen ne haragudj, meg aludtam. Viszont hajra az uj ciklushoz!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


38,8ról :)
nekem is szurkált mind a 2 oldalon, szerintem holnap ellövök egy tesztet ha a hőm nem esik le :)
bunny88
 
 


Én majd csak vasárnap tesztelek ha addig nem jön meg.
Nekem is szépen visszamászott a hőm,remélem nem a tegnap esti 2 korty bortol
(Elég lightos bor,nem nagyon alkoholos)
Egyelőre tök jól vagyok,bár tegnap kijött egy pattanásom az államon.

21.cn, 10.dpo

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


bocsi elirtam:) tehát 36,8ról
kolibri te mikor tesztelsz?
bunny88
 
 


@latkafr:


Te hogy érzed magad, tünetek?

Olyan izgi ez, a nagy számok törvénye miatt legalább egy pozi teszt lesz most sztem. Drukkolok, hogy sokkal több is legyen :)
bikbok
 
 


itt a hőgörbém:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 00000_.png

Bunny:

Én holnap reggel, ha addig nem jön meg.
De én azt néztem, hogy igazából Te is meg én is mára nem várjuk, nem?

14.dpo
kolibri25
 
 


kolibri:
Igen mára,és nekem már legalább 2 napja pecsételnem "kellene" :D
bunny88
 
 


@latkafr:

Én nem mérek hőt, mert nagyon rossz alvó vagyok. Max 3 órát alszom egyben. :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ezt nèzzètek:
https://youtu.be/8k6h5Yr0D_4


Szerintem csodálatos, ami odabent zajlik.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


molyocska: Oh persze elfelejtettem, ne haragudj. 
kolibri25: jaj nagyon biztato hogorbe :)
bikbok : Köszi a kérdést, de nem figyeltem meg semmi kulonos tunetet. Szóval mivel negativat hcg teszteltem tegnap a 11. dpo-n, igy nem hiszem, hogy babo lenne nalam, a hogorbem ellenere sem, de meglatjuk :) 

Hajrá Mindenkinek!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ez a tegnap es a ma reggeli LH-s jostesztem. Csak FYI ;)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:
Nekem is volt ilyen felfázásom, egy időben igen gyakran, ezért nagyon utánanéztem ennek a dolognak:
A felfázás tüneteit legtöbb esetben hólyaghurut okozza. A hólyaghurutot pedig baktérium. Ez bekerülhet fürdőkben, szaunában, gőzfürdőben, de a párodtól is eredhet, akinél ennek semmi jele. Ha gyakran előfordul, érdemes kivizsgálni mindkettőtöknél, de főleg a párodnál, gyógyszerrel könnyen kezelhető, és nem tér vissza. Azonban neked sokat árthat, így mindenképpen érdemes megszüntetni a kiváltó okot.
mrshope
Budapest
 
 


Es itt a hôgörbém is. Meglatjuk nalam mi lesz. Van 30 % eselyem ;) Nektek viszont megy a drukk 1000-rel !!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jó reggelt, tegnap éjszaka szurkált a a hasam egyszer jobb egyszer bal oldalon, de inkább a jobb. A reggeli lh jósteszt halvány második csíkot produkált, olyan érzésem van mint peteéréskor. Ha esetleg második pé lenne, tegnap reggel voltunk együtt, és ma napközbe is elcsábítom a párocskámat, ha felkellt, mert éjszakás volt. Ha meg beágyazódás, akkor remélem sikeres, iszom a palástfüvet reggel este, hátha segít. Olyan megjön êrzésem is van néha. Szórakozik velem a testem, de így hátha megtanulom értelmezni a jeleket. A hőm elég alacsony 36,3. Szóval nem tudom mi van most velem, fáradékony is vagyok, és patik is kijöttek az arcomon, mensi előtt szoktam csak patizni, de már most kb 1 hete van és elmélezileg 1 hét van még a mensiig.

8.dpo

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:A hó az csak egy manko, alcsony hovel is lehet babo a dologban :) Valahol azt hallottam, hogy ha patis vagy es valoban baba van a dologban, akkor kislany lesz a baba, ha ellenkezoleg es szep a borod, akkor kisfiu :) De lehet keverem :) 50-50% :) :D Kitartást!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Ez a népi hagyomány, de erre sem lehet adni ugyanúgy a hányás részére sem. Ha sokat hánysz lányod lesz (elvileg)... :D
Szurkolok a most nem váróknak itt a tavasz, mostmár jöhet a gólya is :)
A jó oldalát nézve jövő nyárra lehet venni majd a cuki kis rucikat a babáknak, akinek most jön össze. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
a nővéremnek egy lánya és egy fia van, egyikkel sem hányt és nem is volt rosszul.... :)
bunny88
 
 


Sziasztok lányok!

Ugy látom lesznek itt pozitiv tesztek de mèg hogy.. Bunny, Kolibri Molyocska Latkafr Cseniko mindannyian szuperesèlyesek vagytok!

Caroline örülök hogy jobban vagy!

Nalunk 16.ciklusnap mèg belehuztunk na de azt gondolom már a lènyeg lezajlott de igy arra is be vagyunk biztositva ha esetleg mèg ma lenne de már elmultak az ovus fajdalmak szoval azt hiszem vagyis remèlem hogy a pete már a randin van :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jaj ès Krystin is mèg a fokuszban :-) szerintem legalabb 3 pozitiv tesztünk lesz nagyon hamar..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@latkafr:
Tudom hogy a hő az nem 100% de mégis az lenne a bíztató ha magas lenne.

Izgatottan várom a teaztjeiteket.. Hajrá hajrá....

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Nem akarok indiszkrét lenni, de hány évesek vagytok?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


cseniko: Nem vagy az :) Kérdezni lehet :) Max, aki nem szeretne nem válaszol :) Én 29 vagyok. Te?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én 24 vagyok.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Tök jó korban vagy babóhoz :) Hajráá :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: Köszi :) De még te is. :) neked is hajrá. Nekem nagyon jó előérzetem van veled kapcsolatban. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


25 vagyok :)
kolibri25
 
 


28 :)
bunny88
 
 


33-mal nyerek :)
bikbok
 
 


@cseniko: Aranyos vagy és köszönöm, de igy azért  úgy érzem, hogy felelősség került rám, mert nem szeretnék csalódást okozni neked/nektek egy negativ hcg teszttel 17 en :( Tényleg én úgy állok hozzá, hogy ha összejön az szuper, de ha nem akkor sem szabad elszomorodni, és csüggedni sőőőt :) Az esély addig meg van mig nem jön meg :) Ha meg megjött/jön, akkor meg őj ciklus őj lehetőség :) Különben sem minden baba szeretne decemberi babaó lenni :) Milyen dolog, hogy egy hónap letudják a szülinapját, a karácsonyt, és az új évet is :) Aztán lehet, hogy lesznek olyan babók, akik viszont követelik maguknak a figyelmet december havában és záporoznak majd a pozi hcg tesztek a hetekben :) Szoritok Mindenkinek!!!!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bikbok: Bibok krisztusi kor :) Szerintem TÖKÉLETES :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


És első baba lesz mindenkinél?

Bikbok teljesen jó korban vagy te is.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@latkafr:
Igazad van teljesen, mi mindent megteszünk, de ő úgy is csak akkor jön amikor szeretne.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


nekünk első lesz :) páromnak decemberben van a szüli és a névnapja is akkor jöttünk össze, decemberBen volt az eljegyzés, és a terv szerint az esküvő is akkor lesz :)
bunny88
 
 


bikbok
 
 


@bunny88:
De jó. Én is decemberi vagyok. Most voltam téli esküvőn, hát nem volt semmi :) de azért egy élmény volt. Nektek sok minden decemberi már csak a babó hiányzik.

Nekünk holnap lesz az évfordulónk, jövő májusban az esküvő. Én decemberi, párom augusztusi. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bunny88:
Akkor a ti honapotok a december ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csajok en nyari leanyzo vagyok! A hideget nem szeretem es fazos vagyok mar kora osztol ;) Szivbol kivanok sikereket es pozitiv teszteket Mindenkinek ;) olyan jo kis csapat jott itt ossze mar ez is tok nagy erot adhat ;) Szep napot Holgyek!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én 27 vagyok, párom 31 :) Első baba lenne. 3 hónap múlva házasodunk össze. Annyira reménykedem pár pozitív tesztben :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Én 29 vagyok, a férjem 36, tavaly augusztus végén volt az esküvőnk, és első babára gyúrunk...egyelőre jó pajzsmirigy eredményt. :-P
Úgy tipepelem, hogy májusban már esélyesek leszünk egy 2 csíkos tesztre :-) Bárcsak! :-)
Hajrá a tesztelőknek!!! :-)
mrshope
Budapest
 
 


Nalunk is elso baboca lesz! En 29 eves vagyok, ferjem most lesz 33. Lassan 6 eve vagyunk egyutt. 2013-bab hazasodtunk ossze augusztusban. Molyocska, kb mi is pont a ti korotokban eskudtunk ;) Kellemes keszulodest az evkuvore es elvezd ki minden percet ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Örülök hogy bemutatkozunk :)
Èn 29 párom messzemenöen nyerni fog a kor kèrdèsben ö 45 :-D de olyan fiatalos hogy 35-nek szokták tippelni igy nem nèzünk ki ugy mintha apja lánya lennènk szerencsère.. :-D
Elsö bèbi ès hónap végèn ünnepeljük a 4.èvfordulonkat - remèljük egy pozitiv teszttel :)
A decemberi bèbi kèrdèssel èn már megbaratkoztam.. a nyilas jò jegy ès imádom Ingrid Michaelson December baby cimü számát :)
Tavasz/nyár rajongò vagyok de hát igy alakul ö talán èpp most akar jönni (mi mindent megtettünk hajajj most igy az akciòzasokat ès a peteèrèst nèzve ilyen jol talan mèg sose idözitettünk...

Ez a hònap sikeres lesz. Akinek nem annak is ès kèsz :-D akinek esetleg megjön/tt akkor majd hónap vègèn betalál ès akkor most egy hònapon át olyan baby boom lesz hogy csak na 8-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Baby boom :) Ez tetszik ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:

A próféta szóljon belőled! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Igen azért kérdeztem a korotokat, mert jó kicsit jobban megismerni egymást, ha már ennyire belelátunk a dolgokba, ki tudja akár még jó barátságok is köttehetnek..:) én akár szívesen találkoznék bármelyikőtökkel :)
Nekem 20 éves a párom.. :D itt én nyertem.. :D de idősebbnek néz ki,és komolyabb mint én..:) szerencsés vagyok vele, mert a vele egykorúak általában még nagyon gyerekek, de ő bebizonyította, hogy vannak még normális fiatalok.. :D

Csajok! Tegnap este kb a petefészkemnél éreztem a hasogatásokat, ahogy írtam is. Most meg a köldököm alatt kb 6-7 cm-re érzem. Lehet a beágyazódás? Vagy ezek már a mensi tünetei? Mensinél nem középen szokott hasogatni, hanem oldalt a petefészek környéken. Fura.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
Elvileg lehetseges. :) Hogorben nem latsz erre a napra enyhe visszaesest? Vagy mostanaban nem esett a hod? Szoritok ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én nem tudom mit gondoljak magamról. Ahogy lepihenek feküdni, szurkálódik az alhasam de inkább kisugárzik a petefészkek felé és néha-néha nyilal bele. Általános rossz közérzetem van. Csak mivel a ma hajnali tesztem hófehér, nem tudom mire számítsak.


@cseniko: A találkozás lehet elég necces lenne :) Szerintem nemcsak az ország több pontjáról, hanem a világ több pontjáról írunk :) Amúgy tényleg jó kicsit többet tudni egymásról, mint kinek mikor van peteérése.

Én amúgy zalai lány vagyok.



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?