Új privát üzeneted érkezett!

@latkafr: Én holnap reggel csinálok egyet, hátha... arra számítok, hogy negatív lesz, aztán maximum kellemesen csalódok. Azért reménykedem, mert nagyon sok furcsa "tünetem" volt-van. 

7-8. dpo környékén szurkálások, főleg ha nyújtóztam vagy emeltem egyet. Most meg tegnap este óta (10. dpo) kis enyhe menzesz szerű görcsök, meg kicsi émelygés.

Játszhat velünk ennyit a pszihénk, mert annyira vágyunk rá?

11. dpo


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@latkafr: Én amúgy látom a kis csíkot a teszten, de tényleg halvány :) bárcsak... :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: En is kb igy allok hozza, hogy ha tesztelek akkor ha negativ akkor sincs armageddon :) de ha meg is pozi az szuper. En szurkalodast nem emlekszem h ereztem volna. Bar tegnap volt egy rovid hatarozott szuras a jobb oldalamon, kb 2 perces, es ez az oldal most is kicsit kemenyebb mint a bal, egyszer volt tegnap reggel mini hanyingerem, de nagyon rovid ideig tartott. Szoval szerintem ezeket a tuneteket lehet h en inkabb csak bekepzelem, mivel nem tartosak es hosszuak ;) remelem h csak engem trefal meg a termeszet es nalad orvosilag is igazolhato lesz hamar a babo ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 

@latkafr: Persze, tragédia nem fog történni, legalább tuti beleférek a kinézett menyasszonyi ruhába :) Viszont azt a boldogságot se tudom elképzelni, amig éreznék, ha kettő csíkot látnék. Valamiért elég sokszor téved a kezem a hasamra, még este is így alszom el, mintha 100%-ig biztos lennék benne. Pozitív hozzáállás. :)

Annyira jó lenne, ha holnap már lennének itt pozitv tesztek! Próbáltam összeadni, mennyien vannak itt a fórumban, akik már babásak, csak az arány miatt, de elég nehéz összeszedni pontosan :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@latkafr: Ez az én mostani jóstesztem, délutáni igaz :D De nem bírtam ki. Olyan, mint a Tiéd!





Lehet látni, de elég haloványka, nehéz lefotózni. De örülnék reggel egy ilyen hcg-nek :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nuh kimegyek es csinalok en is egyet most ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ööö nálam most ezt az eredményt hozta. De szerintem ez nem lesz jó, mert a reggeli a mérvadó nem?! ;)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Hát lányok! Nagyon szorítok mindkettőtöknek. NAGYON!


16. Cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ez megvakuzva ;) Haaaat nem tudom Caroline, hogy hihetunk e ezeknek a teszteknek ? ;) :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Hát ez a teszt már ovunak pozi lenne, de jóstesztnek is igencsak biztató.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska:
Neked is tokeletesen kiveheto a masodik csikod ;) milyen erossegu a te lh teszted? Nekem 20 van itthon. Szoritok magunknak es persze mindenkinek nagyon !!!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr! Van hcg teszted? Reggel kène csinálnod egyet

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jajj lányok kivánom hogy ugyanilyen hcgt lassunk hamarosan!!

Nekünk mozgalmas kirándulos napunk volt rengeteget sètáltunk igy remèlem hogy a ppetècske a sok mozgas hatasara ma este/èjjel ki is szabadul (ha eddig nem tette) ès megtörtènik a nagy talalkozás egy fickòs kis katonával :-D
Ha ma lesz akkor szuperjol közelitem az idealis ciklushosszt 15.napi ovuval az átlag nalam 32 napos ciklus volt ez igy már 29 lenne..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem ez szuper bíztatónak tűnik! Az enyém 10es, úgyhogy a közelében sincs a tiédnek! :) Szerintem nem feltétlen a reggeli a mérvadó, elileg a két hormont keveri össze a teszt. Izgalmas az biztos.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Mi egy nappal korabban lehettunk egyutt mint ti. Talan ebbol adodik az a minimális difi. Jaj nagyon szoritok!
Caroline, nincs hcg tesztem :( Az amazonrol rendeltunk es az legkorabban 18-an jon meg. Szerinted mar holnap szukseges tesztelnem?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csajok! Mikor érdemes jóstesztelni?
Annyira benne vagytok a témában, hogy én is megcsináltam egyet és szerintem látom a második csíkot.. :D 
Megpróbálok készíteni képet.
Nekem még korán lehet a jósteszthez  szerintem csak nagyon kíváncsi voltam.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Én úgy tudom, hogy a 9. dpo után már lehet :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sőt biztos ott van az a csík mert elég erős, ahogy így visszanéztem rá. Lehetséges hogy megint peteérés lesz? Vagy mi van a szervezetemel?


7. dpo - 23. cn


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 



Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


jaj de homályos a kép, megpróbálom másképp fotózni

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: En sem tudok rola sokat, itt lattam a forumon, h lh teszttel josteszteltek a lanyok. Annyit tudok, h reggel kellene csinalni 2-3 napon at es az erosodest kellene figyelni. Elvileg, de nem 100% :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok csajok!
Bocsi hogy eltüntem,ma egész nap mászkáltunk a barátainkkal.
Voltunk a szépasszony völgyében is,vettem finom bort! :-D
(Az a baj hogy en finnyás vagyok a borra,hiába veszek meg egy üveggel ha nem ízlik egy pohár híjján otthagyom az egészet,és az ittenin kívül pesten nem találtam olyat ami ízlett volna,mondjuk az 5.üveg bor után nem vettem már)
Úgyhogy meg kóstoltam újat is meg a régit és vettünk is!

A házitesztet majd ha nekem megjön akkor csináljuk meg.
Addig végülis minden nap esélyes ;-)

20.cn (9.dpo)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@cseniko: Ez is szép josteszt ;) Nuh a napokban, akkor meglátjuk, h van e ertelme jostesztelni ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


LH jósteszt: csak a reggeli ér és erősödnie kell minden nap, nemvárt napján csak a nagyon pozitív ér. Ilyenkor is LH-t mér és sajni abban van a csapda, hogy ciklus végén már néha a következő érést jelzi előre, főleg ha halványabb a kontrollnál. Próbáltam én is 2 ciklusban, minden alkalommal 4 napig erősödött, lett full pozitív is. Sajni nem a legmegbízhatóbb, mert LH mindig jelen van. Azt írják róla, hogy játéknak kell felfogni, és akkor nem rossz érzés ha mégis megjön.
bikbok
 
 


@bikbok: viszont 12.dpo-tól mehet a hcg ezerrel :)

bikbok
 
 


Hát kíváncsi vagyok, sose jósteszteltem még. Vicces lenne, ha pont az a hónap lenne pozi, amit elkönyveltem negatívnak. :D

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bikbok: Koszi a pontosabb infokat!!! :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


A ferjemmel nem tudtunk varni es hcg teszteltunk egy negativat most 20:00 kor a 11 dpon. A nega eredmenyt tudomasul vettuk, de nem csuggedunk :) Hiszen ez nem a babatervezos honapunk s meg most is lehet h babo van a dologban azt mondja a Szivecske, csak azert nega mert koran teszteltunk ;) Ennek oromere isteni pizzat csinaltunk itthon :) A hôm most 37,1. Ha a napokban nem esik a hôm, es persze nem jon meg ;) akkor én szerintem 17-18 korul tesztelek ujra ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr de cukik vagytok elmentetek tesztert? :-) persze hogy nincs csüggednivalò 11 dpon nameg a lènyeg hogy esti vizelet persze hogy nem mutat semmit. Reggeliböl 12.dpon vannak halványka pozitivok ahogy látom de az se mindenkinek.. csak türelem.. mondom ezt èn magamnak is hisz mèg csak most jön a java 'tww' two weeks wait - ezt most olvastam èpp nagyon talalo kifejezes :-) ha most szamolhatom az ovut es holnaptol a az 1 dpo akkor marcius 29 a nem várt.. de 31-e a teszt nap addig ha akar megjön ha nem akkor pedig az èvfordulònkon èr a (remèljük) jò hir :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Igen mikor josteszteltem epp akkor jott haza a Kedvesem, es kerdezte mit csinalok, hisz full kepben van es mondta h bolond dolog ovut tesztelni ilyenkor ;) Mondtam neki h ez "josteszt" Erre meglatta es izgatott lett nagyon es aztan ez nyilvan atragadt ram is ;) Vegul kocsiba ultunk es 10 perc alatt megjartuk. 40 eur banta ;) Ennyit hagytunk ott egy digitalis es egy normal clearblue tesztert es ket level omega3 + DHA vitamnert :) Eszmeletlen :) A digitalisat terveztuk elloni ket nap mulva, ha nem jön meg és a hôm is marad :) Meglatjuk. ;) Szoritok Mindenkinek !!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit: oh es a marcius 29 az jo nap!!! A ferjem szulinapja!!! Kos jegyû, a jo szerencse kiseri, es vigyaznak ra fent nagyon az biztos! Kivanom h hozzon nektek is ennyi jot es szerencset az a nap! <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr nagyon szurkolok!!!! Hat igen a nyugat europai árak itt egy sima (nem digi) teszt 10 euro... :oops: igy aztan a multkor nagyon jol tettem hogy megtalaltam az ebayen a lehetösèget kèt darab kazettas 2,70 szallitas gratis :-D

Nalam ez a fura èrzès folytatódik .. tegnap kèsöeste a bal oldal fajt most a jobb feszeget.. komolyan lehet hogy kèt petèm èrik... :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Felfaztam, de durván. Nem birtam tovább, bevettem egy apranaxot. Megittam 2 óra alatt vagy 2,5 liter folyadèkot, de vèreset pisilek. Mit tegyek? Merjek bevenni amtibiotikumot, ha ma van ovulacióm? Segítsetek kèrlek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Heeeeeeelp! Mit tennètek? A leenndő babának ártana ha ma foganna?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


sztem holnap reggel rögtön doki, azt vedd csak be amit ő ír fel és mondd meg, h babaterv van. Fogantatásban nem hiszem, hogy hogy okoz gondot, de a gyulladás nem tesz jót a beágyazódásnak az fix.
bikbok
 
 


Ajajajj szegèny Caroline :( hát èn tudok egy szupi termèszetes csodaszert: tözegáfonya tea.. bár nem tudom ilyen durva megfazasnal mennyire müködik.. lehet jobb gyorsan kikezelni valami hatasos dologgal. Egyelöre a pete csak kering odabent nem hinnèm hogy lenne bármi gond a gyogyszerrel..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Tőzegáfonya ta im van. Mar vette. Be kettőt. Urogin medveszőlő kivonatot is. Most pisinèl fáj ès vères is. Eddig mèg sose volt vères....pedig nem az első felfazasom.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


nagyon sajnálom, kamilla fürdő és cickafark tea, nekem ez a bevált módszer. remélem jobban leszel.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Kamillás vízben ültem, a fèrjem csinálta. Ügyeletet hívtam. Azt mondta a doki, lehet antibiotikumot bevennni. Bevettem a zinnat- ot. Jobb lesz biztos. Czeizel Endre szerint az első hónapban nem árthat a babának semmi.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Új vagyok itt..sziasztok!jan.31-én volt az utso mensim..30 napos a ciklusom.ma márc 14.de még semmi...volt akinek késett és terhes volt?lehet hogy nagyon rossz helyre irtam de nagyon gyorsba kellett találnom valami oldalt.köszike ha ad valaki választ!!!
hencyca06
 
 


@hencyca06:
Tesztet csináltál? Hány éves vagy?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Hééé tesztelők, már biztos mindenki pisilt :) :)
bikbok
 
 


Nekem teljesen negatív a 10es tesztem. Hajnali 4kor csináltam. Még szellemcsík sincs sajnos. Többiek?

12. dpo

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


En mar jobban vagyok. Nem fáj, nem vères.

Hecyca! Ha kèsik, van esèly a babára. Mar bármelyik teszt kimutatja. Ha nincs otthon sètálj egyet ès keress egy ügyeletes gyógyszertárt ès megnyugszol. De ha debreceni vagy èn tudok neked tesztet adni. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska:
Sajálom, De azèrt mèg van esèly!


Tesztelők gyertek!


Nekem mától kèt hèt ès kiderül mi van.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nekem 1 tizedet esett a hőm, de az még talán belefér.Szerintetek?
Én holnap csinálok tesztet, ha addig nem jön meg, de csak 25-ös van otthon.Az kimutatja a 15.dpo-n ha van baba?
Amúgy a mellem még mindig érzékeny és 3 napja fáj este a fejem Állítólag ez is lehet korai tünet.Na még egy napi izgulás! :)

14.dpo
kolibri25
 
 


@molyocska: Meg korai :) Nem szabad elkampicsorodni ;) Nekunk majd 17 korul kellene csak tesztelnunk, szoval fel a fejjel <3
Caroline, orulok h jobban vagy. Reggel lattam h mi tortent. Nagyon jo hir h jobban vagy.
Hencyca, udv itt. En is teszteleste biztatlak :)
Tesztelok! ;) Szoritunk ertetek! Jelentkezzetek! Mz/x Mz/x

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4: Még érzek azért esélyt, testvéremnek 5 napos késéssel volt halvány tesztje, mindenki szervezete más.

Főleg, hogy a gyomrom sem jó még mindig, főleg késő este és így reggel. Remélem nem valami vírus. Két nap múlva lehet csinálok még egyet, vagy majd csak a nem várt napján. Nehéz a várakozás és a bizonytalanság :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


jelentem a hőm visszakúszott 37,1re ;)
a hasam viszont úgy érzi mintha tegnap este megjött volna, csak nincs vérzés
14 dpo
bunny88
 
 


Ritus922 - Március 15
Bibok - Március 15
Kyrstin - Március 15

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?