Új privát üzeneted érkezett!

Ajaj, a táblázatot nem szereti a fórum :( Bocsánat, hogy igy illesztette be :(

Kolibri25 - Március 16
Bunny88 - Március 16
Ritus922 - Március 15
Kyrstin - Március 15
Molyocska - Március 18
LatkaFr - Március 18
Cseniko - Március 21
LittleBiscuit - Március 31
Caroline4 - Március 27 ?







(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


De jó,hogy így összeszedted! :)
Visszanéztem a görbéimet és eddig 5 ciklust vezettem. Mindegyikben 12 napos a lut. fázisom. De egyébként jól írtad, ha nem jön meg 16-án fogok tesztelni. :)

8.dpo
kolibri25
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 

@latkafr: De jó így látni egyben! Izgalmas lesz az elkövetkező 2 hét az biztos!!! Reméljük lesz pár pozitív teszt a hónapban! 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@kolibri25: Igyekeztem :) Nekem is eddig olyan 12-13 napos volt a lut fázisom. De általában 14 napot ir a "nagykönyv"  Szoritok Mindenkinek :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@molyocska:Igen a nagy számok törvénye alapján jól állunk :) Most rohanok. Szép napot Mindenkinek!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok lányok!

Latkafr dejó hogy összehoztad a listát! Jól irtad én március 31 leszek. Aznap lesz az évfordulónk is gyönyörű lenne a baba hír.

2 kis apróság nektek amit most olvastam - két gyümölcsről.
A banán - érdemes a peteérés előtt azaz a ciklus első felében enni mert tele van B vitaminokkal amik jól hatnak a peteérésre (persze utána is mert a megnézium pedig a görcsöket segiti enyhiteni ha valaki görcsöl pl).
Az ananász pedig, - érdekes magyarul erről semmit nem találni angolul viszont tele van vele az internet. Az ananászban lévő anyag "bromelán' jót tesz a megtermékenyités után. Igy azt találták ki hogy az ovulációkor vennni kell egy ananászt és feldarabolni 5 adagba, és az első dpo-tól 5 napon át minden nap enni. Nem nagyon értettem meg végül mit tesz ez a bromelan meg mire jó de állítólag segiti a beágyazódást :S :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt csajok!
Latkafr nagyon jó táblázat!Lesz izgalom!
En úgy döntöttem,hogyha nem jön meg akkor csak szombaton vagy ha szombaton dolgozom akkor vasarnap tesztelek.

Képzeljétek

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Szóval képzeljétek tegnap eltörtem véletlenül a lázmérőt,digitális meg nincs.
Úgyhogy ma veszek ugyis uton leszek egesz nap délutánig.
Mennem kell a postára,utána a bioboltba ahova berendeltem a barátcserjét,aztán vennem kell egy lázmérőt meg egy shakert :-D
És ezek után mehetek dolgozni :-D

13.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@latkafr:


nagyon ügyes vagy 
nekem ma reggelre egy tizedet csökkent a hőm, de szerintem csak azért meg éjszaka 2x is felkeltem pisilni :)
tegnap már nem voltam annyira nagyon hárpia :) legalábbis nagyon igyekeztem nem felkapni a vizet mindenen
olyan izgi lesz ez a következő két hét :) nagyon szoritok mindenkinek és nagyon remélem hogy sok zebrás teszt lesz updatelve :)

8. dpo
bunny88
 
 


latkafr:
Nagyon jó hogy így össze írtad. Izgalmas lesz az elkövetkező idő.
krystin:
Az kellemetlen dolog ha eltörik a lázmérő, nekem sem volt mikor kellett, aztán lett hirtelen 3 is. :D Jó pörgős napod lesz, de legalább nem unatkozol.

Nekem mennem kéne körmöshöz, meg kozmetikushoz, rám férne egy masszázs is, de a világon nincs annyi pénz amit ilyenekre eltudnék költeni. De a körmöst azt biztos ki nem hagyom. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


A diagram behúzta 7.ére a keresztet, úgy hogy valószínű.
2.dpo

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Hát így főleg hogy csak ez az egy darab volt :-D

De ma tuti veszek csak idegesít,hogy ma nem tudtam mérni a hőmet főleg hogy tegnap leesett 3 tized fokot(vissza az átlagra), de annyira nem tojok be tőle ,mert írtó pocsékul aludtam...Meg olyan fejfájással keltem tegnap...

Jó lett volna tudni hogy visszakúszott vagy maradt lennt,és nem az alvas miatt volt.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Cseniko egyetérzek veled,bár nekem "muszáj" elmennem mindig mert műkörmöm van.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 




Ez a mostani :-)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


én is tervezek jövő héten körmöshöz menni, bár most picit gondban vagyok, mert az előző körmösöm gyönyörű szépen dolgozott, de elég megbizhatatlan lett, állandóan variált az időponttal, szóval most egy másikhoz megyek, remélem csodálatosan szép lesz 
bunny88
 
 


Krystin nagyon szépek!!! Kedvem támadt lakkozni :) Én mindent magamnak csinálok az évi 3 hajvágást eltekintve, néha néha egy szolárium. Itthon szeretem amugy a beauty programokat pl hajmosásnál hajpakolást feltenni, leradirozni a bőrt ilyesmi de valahogy a körmös kozmetikus program sose vett hatalmába :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@krystin: Nagyon szép! Nekem a munkahelyemen nem nézik jó szemmel a műkörmöt, de az esküvőre mindenképp csináltatok! Már csak 3 hónap :)

Szerintetek egy 10es terhességi teszt hányadik DPO-n mutatja leghamarabb a terhességet? Bár lehet inkább várok, hogy megjön e 18-án, és akkor nem stresszelem magam egy negatív teszttel. Az utóbbi két ciklusom pontos volt, mint a vekker.

6. DPO


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit: Én is mindent magamnak csinálok. Hajszínezés, néha hajvágás, mert hosszú hajam van és a fodrász rengeteget elkérne érte. Tavaly elmentem egyszer fodrászhoz festetni, mert ombret akartam. Had ne mondjam, 15 centit le kellett vágni utána a hajamból, mert túl sokáig hagyta rajta a szőkítőt. Soha többé! :)

Körmöst nem is ismerek, úgyhogy majd a barátnőket kell faggatnom, hogy kit ajánlanak. Amúgy általában lakkozom, kb egy órája készítettem ezt:



Csak sajnos nem bírják sokáig, max 3 nap, amíg szép marad nekem. Szoliba is szoktam járni, de csak tavasszal két heti rendszerességgel. Olvasgattam azzal kapcsolatban, hogy terhesség alatt mit ajánlanak, de nagyon eltérőek a vélemények. Azért kezdtem el februárban, hogy legyen egy kis színem az esküvőre. Ha esetleg pozitívat tesztelnék, nem tudom mit tennék. Van aki azt írja, hogy ami még jól esik (3-6 perc) az még nem árthat meg. 

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Az előző volt az igazi szerelem!
Nekem is a körmös meg a kozmetikus van csak a kozmetikus is csak gyantáz :-D
Az enyemen se tulságosan de én szerencsére laborban dolgozom ezért kicsit szemethunynak fölötte.
Én a kozmetikussal jártam hasonlóan ottt az volt a baj hogy 4 hètre adott időpo tot én meg sokszor nemtudom annyira előre hogy fogok dolgozni,meg ha változott a beosztás akkor nem tudott új helyet adni.


Molyocska én is a várakozást ajánlom inkább mint pofáraesni.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 




nagyon szeretem :)
bunny88
 
 


Krystin de szépek a körmeid. Nekem is műköröm van, már csúnya mert le van nőve. Eddig mindig francia volt, most valami másra gondoltam talán teli pasztell lesz, de úgy is akkor dől el ha már ott vagyok.

A szoliról nem tudok nyilatkozni sajnos, pedig én is nagyon fehérbőrű vagyok, csak sok az anyajegyem, nem merek menni, pedig jó lenne egy kis szín főleg hogy, májusba és júniusba is esküvőre megyünk. A kozmetikust általában mindig én mondom le ha valami közbe jön, hála istennek megbízható. A körmösömről meg csak annyit hogy legutóbb hívtam vasárnap délelőtt hogy megbeszéljünk időpontot, mondta hogy akkor 1 óra múlva vár. :D jól jártam.
A munkahelyen nekem se nézi a főnök jó szemmel, de addig amíg nem akadályoz a munkámba és nem érkezik panasz hogy megcsikarok valakit, addig nem szólhat.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 





Nagyon látszik a lenövés, de az elején még szép volt, kis egyszerű.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jujj lányok de szép körmeitek vannak. Komolyan kedvet kaptam.
Molyocska amugy nagyon tetszik a tiéd is, bár tudom hogy milyen hamar lepattognak és ez a tartós/mű/gél előnye.. Én arra jöttem rá hogyha jó rövidre reszelem akkor tartósabb mert ugye a végek nem érintkeznek nagyon semmivel..

A szolárium, hát nem is a fény miatt hanem a meleg miatt nem ajánlják. Otthon van a Kiwi ami bio meg nagyon kimélő szerintem teljesen okés kevesebb időre.
De itt egyelőre csak egy helyen voltam ahol nem választhatsz időt 10 perc és kész, és baromi erős, olyan forró volt (pedig álló), pont erre gondoltam, hogy ezt terhesen tuti nem szabad... A forróságtól el lehet vetélni..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


szerintem ha most egy idegen nézi éppen a fórumot azt fogja hinni hogy eltévedt és nem a babaneten hanem a femina fúrumján kering

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Cseniko a tied is szép!
Bunny a tied is!
En nem nagyon szoktam telit max 1 körömre,mert nekem sok.
Nekem mindig francia valami kis mintával,a multkori volr a kivétel :-D
De pl a kolléganőmnek tök hosszú alapból+tele van kővel mintával.Én nem v
bírnám de hozzá passzol,neki jól áll.

Én esküvő elött szoliztam 2x egész életemben.
Mondjuk szerencsésnek mondhatom magam mert kreolbörű vagyok.
És iszonyat könnyen barnulok.
Viszont a férjem hófehér,szőke,kékszemű.
Biztos elég hülyén festek mellette :-D

Hát multkor volt hogy ne csak a babatervezésről beszéljünk
:-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Amúgy megsúgom a nagy titkot:
Borzasztó körömrágos vagyok, amíg nem volt műkőrmöm tövig rágtam!
Így mostmár szép is,meg nem is rágom.
De ha letörik egy akkor újra lerágom :-(

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


nekem porcelán van, eddig még sohasem tört le, általában 4-5 hetente megyek újat csináltatni. én azért is szeretem nagyon, mert nem kell 3-4 naponta lakkozással bibelődni, ráadásul nem is tudnék ilyen szép mintát festeni rá :)

@littlebiscuit:


néha kell ilyen témákról is beszélni, hogy ne "állandóan" a babaprojekten agyaljunk 
bunny88
 
 


@Latkafr szuper a lista, nagyon szurkolok mindenkinek.

@krystin én is körömrágós vagyok, ha izgulok vagy ideges vagyok, ráadásul elé gyengék is a körmeim. :-(
Én magamnak festegetem, de egy idő utan háttérbe szorul és akkor megint rövidre reszelem. :roll:
joyce
Budapest XX. kerület
 
 


En gyereknek voltam koromragos, tini koromra meg egyszeruen nem nott meg mert vagy beszakadt, vagy letort. Iszonyat gyenge a kormom. Kb 9 eve viszont csak rovid francia porcim van, amit imadok. Szolid, viszonylag egyenesebb mandulaivvel. Kenyelmes termeszetes es iszonyat ellenallo ;)
Barnulasrol: nekem szenvedes. :( nagyon vilagosboru vagyok, szoke, kek szem stb. Viszont nem egek le a napon, es csak iszonyat lassan barnulok. A szolit ebresztgetonek hasznaltam, heti 2x. Kiwiben, mert a baratnomnek van egy. Haaat minden mennyiseget probaltam, de a 21perc paprika kremes verzio jott be. Azt mar szepen lehetett latni es tudom biztosan hogy eu-s 0.3 as csovek voltak erre a baratnom a biztositek. ;) itt kint viszont nem talaltam meg szolit de hianyzik nagyon. Abban a nehany percben total kikapcsoltam, mint uszaskor ;) nuh majd lehet keresek egy szolit, bar itt kint 13nm es a teraszunk lenne opcio napozni is ;)

Teszttel kapcs:ha 10 es a teszted, akkor 10-11 dpo-n mar kimutathatja ;) Ha nem visel meg az esetleg AKKOR meg negativ eredmeny, akkor tesztelj <3 en lehet ellovom az utolso tesztem 14-e korul, az uj csomag meg pont 18-an kezbesiti az amazon ;)

6dpo

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr,
Biztató hogy a KIWI nem trükközik a csövekkel :D
Amugy én is szivesen barnulnék természetesen a D vitamin miatt sem lenne rossz - nekünk 25 nm teraszunk van csakhogy északi fekvésű, egy méter nap nem süt ide egész nap olyan kár :D :D

Amugy nem bánom ezt a csajos témás csevegést nem azért mondtam csak vicces volt a körmös képekkel ha tényleg valaki olvas minket kivülről biztos megnézi ez biztos babás topic :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok! Húúúú, régen (3 éve) én is minden 3. héten új múkörmött rakadtam, nagyon szeretem, de az Zalaegerszegen volt maíg ott dolgoztam, most sajnos nincs olyan akihez szívenes járok/járnék, így inkább hagyom. Nekem most egy fodrászhoz kéne eljutnom, mert a hajamat rövidre szeretném vágatni még a nyár elött (most olyan fél hosszú, kicsit Kleopátra stílusú)


Február 26. óta iszom egy nap 2X a cickafark teát, nagyon szép nyákot ami kezd tojásos lenni, de a Lh teszt nem mutat semmit. A ciklus. hu márc. 11-re írja a peteérést szerintetek nem kéne már halványnak lenni a tesztnek vagy ilyesmi? Maga a teszt 25-ös erősségű. Most vagyok mensi után a 13. napon.

Nálunk ez a hónapot próbálkozunk, majd egy hónap szünet mert májusban repülőre fogok ülni és azt írják hogy az elsőtrimeszterben nem ajánlatos. Így is neccesz lesz, de talán akkor már elég nagy lesz a baba hogy nem menjen el (hisz ha most 10-11.-én megfogan akkor 9 hetesen ülök fel a repcsire) Várom mindenkinek a fejleményét, a jővő héten elég sok mindenkinek kiderülnek a "dolgok".

cn.13

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Gorzi,

Akkor elég hasonlóan haladunk, én 10. ciklusnapon vagyok. Valamikor a hoszúhétvége végefelé várom az ovulációt :)

A repüléssel egyetértek.. Én repültem decemberben olyan 5+5 lehettem. Rá 2 napra ultrahangon nem látszott semmi majd rá 3 napra el is vetéltem :(
Nem mondom hogy maga a repülés volt - de az egész utazással járó izgalom meg szervezés..
Most eldöntöttem, nem repülök egyáltalán az első trimeszterben. Azaz ha most jönne össze május második felében mennék leghamarabb.. Bármikor beszélünk szüleimmel mindig kérdezik mikor megyek már haza és nem tudok rá mit mondani :( Ahhoz vannak szokva hogy havonta egy gyors látogatásra hazaugrok. Persze aztán amikor majd megtudják a miértjét nagyon boldogok lesznek de most olyan rossz hogy nem tudok nekik mit mondani... Bár lehet sejtik.. Már most arra gondoltam hogy feldobom az ötletet hogy jöjjenek ki ők úgyis nagyon rég voltak már..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Csajok! Nagyon szupi kis körmök! Nekem évek óta széles van. Egy hete csináltattam, de aztán majd le kell szedni, mert babák mellett én nem szeretem!
Szoli: nekem a dokim mondta, hogy heti egy 5-6 perces még pozitív hatással is van. A méhnyálkahártya vastagságát előnyösen befolyásolja!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 




Nekem most ilyen :-D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo nagyon szép ez a körmi.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


En kormos kepet most nem tudok feltolteni, mert most pihenos idoszak van, de a teraszrol a kilatast igen ;) Full keleti fekvesu a peconk :) Az is igaz, h iszonyat pici studioban lakunk, ketten, de szerintem megeri ;)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Lanyok, mesesek a kormeitek ;) Komolyan! De nekem Krystin miki egeres pizsije tetszik a legjobban <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Csodaszép helyen laktok!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


<3 Frissitve akkor a kis listánk <3

Ritus922 - Március 15

Kyrstin - Március 15
Kolibri25 - Március 16
Bunny88 - Március 16

Molyocska - Március 18

LatkaFr - Március 18

Cseniko - Március 21
Gorzi - Március 24 ?

LittleBiscuit - Március 31

Caroline4 - Március 27 ?
Joyce:?


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr igen nem akartam mar odaírni hogy a pizsit ne nézzétek :-D
Lolo gyönyörű a körmöd!Babák mellett èn is le fogom szedetni.
Imádom a Disneys pizsiket van vagy 5-6 :-D
Nem vagyok nagy hálóinges,a férjemnek se tetszik érdekes módon,ő az ilyen cuki meg sportos cuccokat szereti rajtam.

Képzeljétek megnyertük a céges nyaralást a hosszúhétvégére!!!
Pénteken megyünk,keddig leszünk Miskolctapolcán!
Már alig várom!

12.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@lolo8280: Köszi Lolo :) Szeretek itt lakni nagyon. Ezért is mondtam vissza a másik szerződést :) Igaz, ami igaz, hogy kb 30 nm a  studionk, de tényleg megéri. Ha munka engedi sokat kirándulunk, és kószálunk a szabadban. Azonban, igen minket is valahol feszélyez, hogy nincs saját lakásunk otthon, s ez is csak egy albi, de remélhetőleg lassan nekünk is sikerül elkezdenünk valami saját fészket építgetni, ami tényleg a miénk és valóban büszke lehetek/ lehetünk rá, mert valljuk be, ezt csak béreljük :) Plus más tollával nem szokásom ékeskedni :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@krystin:Te vagy az en emberem :) Most van mosásban a bambis :) Azt hiszem a tesóm a tchibo-ban vette annó :) Szeretem őket nagyon! Epic a Miki egeres :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@krystin: Miskolc-Tapolca isteni jó hely. Én nagyon nagyon gyereknek voltam csak sajnos, de irigyellek nagyon. Élvezzétek ki nagyon! Jó is team building :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
De csodaszép helyen laktok! Megértem,hogy szeretitek.
Én ma voltam először orvosnál, és minden rendben van a kis félborsóval. :-) 4 mm és a szívét is hallottam.
Lanyok en úgy
joyce
Budapest XX. kerület
 
 


Elküldte a telefon...
Szóval én úgy sírtam. A kis csodababa jól van, és végre megnyugodtam.
joyce
Budapest XX. kerület
 
 


@joyce: En szegyenlem, de tok nem voltam kepben veled kapcs. Azt hittem erted is kell szoritani a kovetkezo hetekben :) De ez a leheto legjobb ;) Gratula es kellemes csodababavarast kivanok !!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Joyce gratulálok!
Megértem!Én is tuti sírnék!

Latkafr: lehet :-D
Mk a tescoban vesszuk őket van csomo féle.
Pl karácsonyra kaptam egy nagyon cuki füleseset!
De van nyári trikós rővidgatyás Bambis is :-D :-D

Mi voltunk tavaly elött nyáron is ott nyaraltunk,szintén cégesben.
Úgy érzem ránk fér egy kis kikapcsolodás,szép hely is+miskolcon lakik a legjobb barátnőm már egy éve nen láttam :(

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Joyce gratulálok a picihez.
Krystin akkor jó közel leszel hozzám a hétvégén... De jó pihenést kívánok! Latkafr gyönyörű helyen laktok, irigyellek, most nekünk csak egy másfél szobás albi jutott egy panelrengetegben.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?