Új privát üzeneted érkezett!

@mrshope:
Ne hagyj itt minket, nekem is sokszor van olyan érzésem hogy itt a régiek már jól ismerik egymást és hogy én nem vagyok ide való, de aztán mégis olyan jó kiírni magamból hogy mi a helyzet, még akkor is ha nem reagál rá senki. Maradj, ismerjük meg egymást!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Hope, Cseniko, senki nem ismeri szerintem jobban a masikat, csak annyira amennyi infot megosztunk a tobbiekkel! :) A forumot Caroline pont azert hozta letre h mindenki aki babot szeretle beszelgessen, legyen lehetoseg tippeket es trukkoket adadni egymasnak, orulni a sikereknek ha valakit meglatogat a golya ;) es egyutt tamogatni azokat, akikhez csak kicsit kesobb jon a golya ;) Tehat mindenki aki babat szeretne ide valo ;) <3 Vannak nehezebb periodusok es vannak konnyebbek, itt mind a kettobol olvashatunk peldakat egyutt tanulunk beloluk es fejlodunk ;) Senki nincs egyedul <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Molyocska: figyuzz mit talaltam ;) A leanyzo vegig negativat tesztelt lhra aztaaaaaan ;) mi lett a vege ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko: Tokeletesen egyetertek ;) En is ezt ereztem az elejen, aztan idovel szepen jobban megismerjuk egymast ;) Aztan lesznek kozulunk akik babasok lesznek, ok majd sajnos kevesebbszer loggolbak, de azert be-be fognak jelentkezni ;) Tamogatnak minket uh kepekkel ;) Es lesznek uj tagok is, akik az elejen meg " kivulallokent" erzik magukat, de ez 1-2 ciklus utan elmulik <3 Sajat tapasztalat ;) ez itt a 2. monitorozott ciklusom ;)
Ne menj el !!! Ha meg meg mindenkepp eldontotted, akkor varlak/unk vissza MrsHope!!!!! Hat ilyen nevvel elenni ;) Te sem gondoltad komolyan <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


MrsHope!!!! Szóval olyan döntés születrtt, hogy szeretnénk ha maradnál.

Nálam most bekavart a betegség, nagyon rosszul vagyok, de még ma menni kell dolgozni sajnos, a hétvégén családlátogatás lesz, így nagyon élvezni fogom....

Bemásolom a fél hőgörbém, szerintetek milyen? Tudom hogy ilyenkor még nem sokat látni , de én nem értek hozzá, és a neten sem találtam ilyet.

13.cn

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


MrsHope!!!! Szóval olyan döntés születrtt, hogy szeretnénk ha maradnál.

Nálam most bekavart a betegség, nagyon rosszul vagyok, de még ma menni kell dolgozni sajnos, a hétvégén családlátogatás lesz, így nagyon élvezni fogom....

Bemásolom a fél hőgörbém, szerintetek milyen? Tudom hogy ilyenkor még nem sokat látni , de én nem értek hozzá, és a neten sem találtam ilyet.

13.cn

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 



Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Bocsi a dupla küldésért, de a telefon nagyon ellenkezik. Taszítom a technikát. A laptoppal megbarátkoztunk, de az okos telefonnak nem vagyok szimpi. : D

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Mrshope: Nem gondolom hogy nem illeszkedtél be,nem mindig tudunk mindenre válaszolni,néha én se kapok mindig választ ha épp több szálon futnak a beszélgetések!

Nekünk megvolt este az ősszebújás :-D
Kicsit döcögősen indult mert fáradtak voltunk,pont elszomorodtam jogy tuti akkor vagyunk kiütve mikor idő van,amikor meg nem olyan fontos faljuk egymást,de a végén összehoztuk!
Remélem lesz eredménye.
Kèpzeljétek felkelés után mertem 35,6ot utana leráztam ujraberaktam(kozben elmentem pisilni mert nagyon kellett) és 36,3 volt.Az elsőt ágyban fekve mértem,felkelés után csak nem láttam kettőig megnéztem hogy jól láttam-e a 35,6ot.Most meg kételkedek.
Azért ma este mar palástfüvet fogok inni. :-D

10.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Jól láthattad, ovu estéjén nekem is volt 35,7 a hőm :D szóval hajrá, szurkolok :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@krystin:
Reméljük hogy sikerült elkapnotok a megfelelő pillanatot.
Elméletileg a hétvégén lesz pém de tegnap is összebújtunk, mi sem szeretnénk elszalasztani. Annyira babáznék már. Szurkolok mindenkinek!!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin: Hajraaaa;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko: Lehet, hogy ma van az ovud? Tesztelj mindenkepp reggel es este is ovut ;) Drukkolok

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jajj ugy izgulok csak tudnam minek,semmise biztos,lehet nem lesz belőle semmi.
De azért adott egy kis fényt a tegnapi szép nyák :)
Remélem nem kestuk le a randit ma este meg szerintem azert becserkeszem a férjem :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@latkafr:
Nem hiszem hogy ma lenne mert nem jelzett lh csúcsot a teszt. De a ma délutáni hátha.. És akkor mindent bele...

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin:
Mindig a remény hal meg utoljára... Sok sikert!

Én dolgozom, egy gyerek van akiért be kellett jönnöm. Egész délelőtt unatkozni fogok, ahelyett hogy otthon huncotkodnék párommal.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jó reggelt csajok,

mrshope, szerintem ha valaki szeretne ide lehetetlenség beilleszkedni. Szerintem te már megtetted :) Ha valaki nem szeretne a fórumra jönni mert stresszelésnek érzi mint egy idő után babyfever vagy ecsibe az érthető de ha te szivesen társalogsz a dolgokról mi szivesen látunk tényleg :)

Cseniko, Krystin tökjó hogy itt az idő huncutkodjatok csak!!! :) Bár Krystin ha a hőmérsékleti mélypont megvolt, az tökjó, az jelzi csak igazán az ovulációt. Ezt abból vontam le hogy a szünetes hónapomban volt egy gyönyörű leesés makd éles emelkedés és valóban, éreztem a tüszörepedést a leesés napja utáni napon. Szóval még ha ma van erőtök és kedvetek együtt lenni hajrá mert nekem maga a kiszabadulás ekkor történt. Határozottan éreztem egy negyed órán át. Ebben az utolsó ciklusban ellenben nem volt ilyen leesés hanem csak elkezdett fokozatosan emelkedni és 3 napon át feszitgetett. Szerintem az utóbbi a jó, az az érzésem hogy ha van leesés aztán hirtelen emelkedés, azt jelenti jó kis lendületesen megérett a pete és hiphop ki is szabadult mig ez a lassú komótos éregetés repedezgetés nem ideális. Persze ezek csak az én elméleteim :D

Én most élvezem a ciklusom elejét. Akkorákat alszom mint már rég nem. A hőmérőzés meg a ciklus végi izgalmak kipihenése. Szoláriumba tervezek menni (világit a bőröm :D) meg futni. Ja igen tegnap egy lányos összejövetelen készült fotón (mondjuk lehet hogy simán előnytelen a beállás :D) de mégis, azt látom hogy nagyon nem vagyok formában. Nem eszem többet sőt, gyakorlatilag zöldségen salátán és húson élek - na jó 1x egy héten becsuszik egy pasta meg egy pizza dehát Olaszországban ez eleve kivédhetetlen :D nade alapvetően nagyon jól, egészségesen étkezem, csakhogy az otthoni munka az cseles. Alig mozgok igy egy minimális kalória többlet is ugrik fel. Nem vagyok amugy cseppet sem túlsúlyos, 165 cm 58 kiló körül mozgok, csak én olyan vagyok hogy ha 2 kiló felcsúszik azonnal látom és rosszul érzem magam tőle.
Szóval tökjó hogy most ciklus eleje van elmehetek futni párszor. Nyilván nem babatervezéskor fogok maratonra készülni vagy vad fogyókúrába fogni csak egy pár alkalom futás is már olyan jó a léleknek.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


ops azaz hogy nem az utóbbi a jó (= a lassu emelkedés meg napokig tartó ovus fájdalom) hanem ellenkezőleg az első amit irtam hogy paff leesik a hő aztán gyorsan fel is kúszik!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@krystin:


nem tartom kizártnak, hogy még nem volt meg az ovud. Ha tegnap jelent meg a nyákod, akkor még nem biztos, hogy tegnap volt ovud is. A tojcsis nyák megjelenése után, az utolsó ilyen nyákos napon van állítólag az ovu, vagy az azt követő napon. De van olyan akinek 4 napig is van ilyen nyákja. 

Mindenesetre legyetek együtt ma is. Mert szeritem a mai lesz a jobb időzítés.
Szerintem a reggeli hőleesésed a jól mért hő, írd a táblázatodba és meglátod oda fogja húzni az ovut. És ma legyetek együtt. Nem szoktad érezni az ovut? Ma napközben lehet fájdogálni fog? Nekem így szokott lenni, reggel leeesik a hő, utána egy fél nappal, vagy akár egy nappal érzem az ovufájdalmat.

@cseniko:


annak az egy gyereknek sem lehet könnyű, ha egyedül bent kell lennie :(





Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline, ugyanez nálam is! hő leesés utáni nap érzem az ovulációt! Szóval még ma is Krystin, mindent bele :D
Ezért is gondolom hogy ez az előző ciklus 'félresikerült' nálam ami a peteérést illeti. Semmi hőleesés, csak lassú felkúszás és 3 napig fádogált. Volt peteérés csak ilyen hülyén ért meg :S

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem is pont tegnap volt egy ilyen érzésem, a "beilleszkedéssel" kapcsolatban, mert sajnos nincs is sok időm írni, de azért próbálok visszaolvasni mindent, meghát én se nem ovuteszteltem, se nem hőmérőztem, így ebben a kettőben nem tudok semmi segítséget tanácsot adni..és úgy tűnhetett, csak a velem kapcsolatos dolgokat írtam ki :( 
adele666
 
 


Caroline: Igen én is sejtem,hogy csak ma lesz,de legalább voltunk együtt,ha napközben szabadul ki is odaérnek.
Igen mindenképp szeretném,még nem éreztem semmit,majd meglátjuk,a multkori ciklusban nem volt ilyen szép leesés.Meg azért ovutesztet is csinálok.

10.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Adele, ugyan! Az ilyen példák is tökjók nekünk akik hónapok óta itt vagyunk. A tiéd konkrétan hogy több nap késéssel halány teszttel szépen haladsz, nekem példéul sok reményt ad és segit elengedni az eddigi félelmeimből hogy a halvány teszt rosszat jelent. Éppen ezért jó ez a fórum, sokszinű. Voltak rekordhosszú mégis happy endet ért várakozások mint Lolo-é, és vannak azok akiknek csak egy-két hónap kell. Van aki már úgy csatlakozik ide hogy mögötte vannak hónapok és van aki 'újrakezdő' mint én és Caroline. De itt szerintem mindenki egy :) És ez a valóság. Együtt szomorkodunk mikor megjön és együtt örölünk amikor hozza valaki a kétcsikos tesztet. Itt az a bizonyos, valódi életben néha felbukkanó zöld szemű szörny sem riogat azaz itt szerintem abszolut nem jellemző az hogy valakitől 'irigyelnénk' a sikerét. A való életben igenis elfordulhat azokkal akiket ismerünk. Látjuk a pocakot látjuk az újszülött képeket és felkelti azt az érzést 'nekünk miért nem'.. Itt más az egész :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@krystin:


nagyon szorítok. Szerintem az, hogy tegnap együtt voltatok, nagyon kedvez egy kislány beköszöntésének :)


Lányok! Mindenki!

Ide mindenki írhat, az se baj, ha csak benéz, beköszön, hogy tudjuk, olvasgat minket. Vagy ha csak egyetlen egy  kérdése van, az se baj, ide jöhet bárki. Ha megpróbált írkálni, de inkább olvasni szeretne inkább tovább és időnként jelentkezni, úgy is jó. Ha pedig úgy érzi valaki, hogy nem kapott elég választ, akkor nyugodtan jelezze. Ha valami érdekel, akkor kiírom egymás  után akár 3x is, mert tudom, hogy nagyon pörög a fórum és közben munka is van, átsiklunk egy-egy kérdés fölött. Ez nem azért van, mert nem érdekel. Valaki azért nem válaszol, mert sok dolga van, van aki azért mert annyi ideje van, hogy valaki másnak válaszoljon, valaki meg azért nem válaszol mert nem tud segíteni az ügyben. De semmi baj, tegyük fel többször a kérdést. Sokan vagyunk, ne hari, ha valakit nem köszöntünk kellő figyelmességgel. Sajnálnám, ha valaki azt hinné, hogy nem akarjuk befogadni, mert ez a topic nem véletlenül nyitott. 
Jönnek, akik terveznek és mennek, akik elérték a céljukat és olykor vissza-vissza járnak. Ez olyan jó. És még mielőtt valaki azt hinné ez egy megszokott csapat, elmondanám, hogy nagy szeretettel várjuk az újonnan érkezőket, mert szükségünk van rájuk is. Velük együtt izgulni jó és várakozni sokkal könnyebb, mint egyedül. 

Jöjjetek újak bármikor és bátran csatlakozzatok! Akkor is ha nem ősztől próbákoztok hanem idén tavasztól :) És kérlek ne lépjetek ki, ha kicsit is szeretnétek maradni. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Hát ő nem fogja fel sajnos, középsúlyos értelmi fogyatékos és autista gyerekekkel foglalkozom.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Caroline ránéznél a fél görbémre? Hogy mit gondolsz róla? Reggel feltöltöttem...

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Caroline: Én inkább kisfiút szeretnék,de ha lány lesz se dobjuk ki :-D
Egyetértek veled,nem mindig tudunk válaszolni,én se ha nem értek az adott témához,mert nem szeretnék hülyeséget mondani.Szívesen látunk mindenkit,jó kibeszélni a dolgokat!

Most az Ördög Nórának néztem az új könyvét.Majd elmegyek könyvesboltba belelapozok,ha jó megveszem.
Amit itt az oldal hirdet a a Babázz lazán nekem megvan szerintem jo könyv.
Nekem a top akkor is a Vicky Iovine: Barátnőim a terhességről.
Vicces,tényközlő,közvetlen én imádom!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Segitséget szeretnék kérni, hátha járt már igy valaki.tegnap este összebújás után elkezdtem vérezni, ma reggelre elmúlt, ilyen még soha nem volt. valakinek valami tipp, hogy miért? ma vagyok a 17.cn-on, szóval nem menzi vérzés.
és ha valaki ért hozzá, megnézné a görbémet? még csak ebbe a ciklusba kezdtem el, de nekem nagyon összeviszzának tünik :)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 49600_.png
bunny88
 
 


@bunny88:


Szia, ahogy látom a 13.cn napon volt ovud :) A vérzés az felületi sérülés miatt is lehetett.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@cseniko:



  • a vérzés alatt magasabb volt a hőd, ez teljesen normális

  • 11. ciklusnapon volt egy kiugrás (ez lehet attól, ha alkoholt ittál előző este, vagy nem aludtál eleget, vagy ingerültebb, feszültebb voltál. Nekem ugyanis akkor volt ilyen hirtelen ésszerűtlen kiugrásom), de ez is normális.

  • az, hogy egész mélyre süllyedt azóta, jelezheti az ovudat, de ez csak akkor derül ki, ha innestől csak emelkedik. 

  • hiába jelzi előre a 19. napra az ovudat, még simán lehet, hogy mos 13.-14. napon lesz.


Segítségedre lenne most egy ovuteszt. Illetve az, ha éreznél szúrást valamelyik petefészkednél. Vagy ha tapasztaltál volna tojcsis nyákot. Többet tudnánk belőlük megállapítani. 
De így várni kell még, hogy tisztán lássunk.

Ma és holnap feltétlenül legyetek együtt. Mert a hőd jelen állása szerint most kell. Aztán lehet mégsem fog emelkedni, csak az alaphőre fog visszaállni, és akkor várni kell, várni a következő ilyen jelre. 


Remélem segítettem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Telefonról vagyok épp, de egyetértek veletek! Itt mindenki segítőkész csak néha túl sok a poszt. De nagyon jó olvasni.

Nekem a reggeli második pisis tesztem teljesen negatív volt. Remélem éjszaka volt a csúcs. Hivatalosan március 18-ra nem várom.

Nekem akkor elvileg ma van az 1. DPO? :) Bizonytalan vagyok hogyan számoljam.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@bunny88:



  1. lehet felületi sérülés, ahogy írták. És akkor nem a méhből, hanem csak a hüvelyből származik a vér. 

  2. lehet, hogy megvolt az ovud pár napja és mivel megtermékenyült vastag lett  a méhnyálkahártyád és mivel ilyenkor nagy az alhasi vérbőség, megpattanhatott egy kis ér. Ez lehetett orgazmustól, illetve magától az izgalmi állapottól is. 


Az is lehet, hogy nem volt még meg az ovud, mert elég alacsonyan áll még a görbéd, ha legalább holnapra még magasabban lenne a hőd, azt mondanám, hogy már megvolt a peteérésed, de így.... nem vagyok benne biztos.

Viszont láttam már hőgörbés oldalakon olyat, hogy lecsökkenés volt ugyan a hőben, de emelkedni csak az alaphőig, vagy kicsivel afölöttig emelkedett. Szóval ez még lehet babás görbe. Szorítok neked is.

A vérzés milyen színű és erősségű volt. Nem mindegy. Rózsaszín, nyálkás. Vagy barna krémes????

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska:


és előtte volt pozitív? Vagy egyáltalán nem volt pozid?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


 


@cseniko:


mit is iszol Cseniko! milyen gyógynövénnyel nyomulsz?  csak azért kérdem, mert ha iszol vagy szedsz valamit, akkor az előrébb hozhatta az ovud. 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


rózsaszín volt, majdnemhogy piros, nyálkás. ha 13. npon volt ovu, akkor elvileg a 14. nap az első dpo? jól gondolom? kiváncsi vagyok hogy ha tényleg a 13 nap volt ovu, akkor mikor fog megjönni(bár remélem nem fog), mert mostanában 32 naposak a ciklusaim. 
Köszönöm a segitséget kiscsillagnak is 
bunny88
 
 


Hú bunny fogalmam sincs nekem még életemben nem volt ciklus közi vérzésem. De lehetséges hogy jóóó kis vastag nyálkahártyád lett, tele vérerekkel hogy fogadhassa a bébit :) reméljük :)

Én óriási tanulmányozásban vagyok. Olyasmi dologról olvasok most itt az olasz nyelvű cikkekben fórumokon amiról magyarul még nemigen halllottam. Van egy vizsgálat, nem a spermiogram tehát nem simán a spermák minőségét mennyiségét vizsgálják hanem a spermium DNS-ét. És felmérik mennyi belőlük a normális és mennyi a 'defektes'. A 30% hibás még elfogadható afelett már kezelni kell. A kezelés szimpla antioxidáns kúra azaz vitaminok, C és E szelén cink - ennyi szóval az is amit eleve olvasni hogy jót tesznek. De nagyon magas mennyiségben kell főleg a C és E vitamint a Cről ezret olvasok az E-ről 4-500-at szóval amit a minap beszéltünk, talán Bikbok irta tényleg nem sok az 500..
Be is szereztem tegnap E vitamint pluszban mert a vitaminkomplex kemény 12 mg-ot tartalmaz..
De nem lehet 100 mg-osnál nagyobb dózisút találni itt, 100-ast kaptam, és a még nagyobb vicc hogy csak 20 db van benne - nade a csúcs, az utolsó darabot hoztam el, Róma egyik legnagyobb gyógyszertárjából. Mondta is a patikus nő hogy mindeig keveset hoznak belőle és elkapkodják...
Szóval 4-5 darabot kellene páromnak ebből naponta beszedni azaz egy hét mulva kifujt :D

Amugy ha ilyene van egy pasinak akkor nehezen termékenyit meg, ha megtermékenyül, nem ágyazódik be vagy nagyon rövid ideig birja ..
Azaz, ezredszerre is: a vitaminok szuper FONTOSAK, szedessétek a párjaitokkal is!

Ja és az erdmények, nagyon változóak, olvastam 45 nap utáni 50%-os javulást, de olyat is hogy csak 3 hónap után jött egy pár százalékos.. Gondolom rengeteget számít az életmód, stressz is..

Visszatérve az E-re, ki merre milyet szerez be? egy barátnőm most megy haza és tudok hozatni vele szóval ha mondotok tippet akkor megkérem majd őt mert ez az egy hetes adag aztán ki tudja hol találok újra elég bosszantó. Ilyen csodaszer és hiánycikk hmmmm...

uh mostanság nem irom a cikusnapot. komolyan azt se tudom miót anem vezetek görbét hol járok :D de azt hiszem 5. ciklusnap.. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok,
en is mar nagyon regen nem irtam ide, (mondjuk regen sem voltam tul aktiv ), de rendszeresen olvasom a bejegyzeseket.
Sajnos az elmult honapban nekem is ciklus kozi verzesem votl, ugyhogy most irany az orvos... Elozo honapban ovulacio korul ugyanilyen pirosas, nyalkas "verzest" tapasztaltam, aztan sajnos kesobb is barnas folyast addig amig meg nem jott. Minel hamarabb elmegyek egy nogyogyaszhoz amint elmulik a havi.
Kicsit most el vagyok keseredve emiatt, mult honapban koltoztunk is, uj munkahely, meg mindig nagy a felfordulas. De ugye csak pozitivan! Hatha kiderul, hogy mi a gond es konnyen is orvosolhato. 
Mikor olvaslak titeket a ti pozitivitasotok is mindig lelkesit, ugyhogy koszonom! 

3.cn

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@caroline4: Nem volt pozitív este 7kor még, csak majdnemugyan olyan erős. De rengeteget ittam. Hajnalban pisiltem 3kor meg 5kor is. A másodiknál csináltam tesztet de az egy csíkos volt. Nem tudom érdemes e ma este még egyet csinálni. A nyák az teljesen jó volt tegnap este.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@caroline4:


ovu tesztelek a 10 cn-tól, akkor halvány volt, másnapra erősödött, és azóta nem erősödik most vagyok a 13. cn-on.


 


Inofolicot iszok és premenst szedek ami barátcserje kivonatot tartalmaz. Holnap veszek palástfüvet.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@molyocska: láttad a neked feltöltött hőgörbét? :) Teganp este kerestem neked egy görbét, aki ugyan úgy negatívat teszelt LH ra, még is babó lett belőle :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@fanni8809: Lassan lecseng a költözéses frász, és akkor te is jobban megnyugszol :) Szorítok, hogy  a nőgyogyi mondjon valamit és gyorsan kikezeljétek a gubancot! :) Kitartás!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@molyocska: Én a DPO-t úgy számolom, hogy ha pozitívat teszteltem LH-ra X nap, akkor X+1 nap lesz az első DPO-m. Bár megmondom őszintén, hogy nekem az appom kalkulálja :), de ezt a logikát vettem ki belőle :) Bár az is igaz, hogy az app az ovus "célkeresztet nem mindig a hőleesés napjára húzza be, lehet +/- 1 nap eltérés szerintem.









(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok! Ma megvolt a 12 hetes uh! Minden rendben a babókkal, fej-fej mellett haladnak! Én sajnos 2 hete hörhuruttal szenvedek, gyógyszert nem kaptam rá.

Littlebiscuit: itthon bármelyik gyógyszertárban lehet E vitamint kapni, 400mg van benne, ha jól emlékszem ez a legtöbb, s 100 db-os kiszerelés olyan 2500 forint, márkától függ! Szerintem érdemes innen beszerezni segítséggel!

Lányok: pozitív LH teszt után 24-36 órával van ovu! S a pete 12 órát életképes, s a katonáknak kb 10 óra kell mire felérnek.

Remélem tudtam segíteni!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Bocsi megfordította Képet ! Igy tudattuk mindenkivel :-D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@latkafr: Igen láttam! Akkor lehet, hogy ma még össze kellene bújnunk :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 



mimkosz
Budapest
 
 


@littlebiscuit:
Nekem ezt a fajtata ajanlottak a patikaban anno.Es arban is elfogadhato!

mimkosz
Budapest
 
 


Jaj Lolo de szuper! Örülök nektek!!
Mimkosz nagyon köszi! Akkor feladat elè allitom a barátnöm ès beszerezzük ez legalabb 400 mg tökjó..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?