Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!


@mrshope:


ez minimális leesés lehet, még mindig nagyon magasnak számít a hőd, ne aggódj. Nem kell a hőnek ugyanott maradnia a luteális szakaszban sem. Ingadozhat, a lényeg, hogy a coverline fölött maradjon. Neked tuti ott van. Ne izgulj, a görcsök meg egy jel is lehet, hogy valami történik odabent. Szorítok.


LÁnyok!

Van itt olyan, akinek van miómája? Tegnap jutott eszembe, hogy az utolsó uh-on mondott ilyet az uh-os nő, hogy egy pici van nekem is. De a lelet elkavarodott missed ab után. Azóta se mentem elkérni, illetve voltam 6 hetes kontrolon de akkor elfelejtettem elkérni, amin rajta van, hogy mit látott a szonográfus. Szerintetek egy picike (ennyire emlékszem, hogy kicsi, vagy hogy kialakulóban lévő talán) mióma okozhat nagy bajt? Mivel, hogy gondolom már megvolt, mikor teherbeestem a missed ab-os babával. Szóval a teherbeesést nem akadályozta. A baba elhalását sem az okozhatta, különben mondták volna. 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem inni a cickafarkfűvet, csütörtökön kezdődött a mensi és péntek óta iszom. Az lehet hogy nem akar elmúlni a teától még most is erősen van és ma hajnalban görcsöltem is pedig már nem kéne!! Valakinek valamilyen tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Nem akarok kötöszködni de csak nekem fura ez a Peteéréses kalkulátor?? Azt kérdezi hogy Legutóbbi menstruáció első napja, de hisz nem onnan számoljuk a 14 napot hanem az elmúlástól vagy nem??? (lehet én gondolom rosszul - akkor kész csoda lett volna ha baba lett volna)
De közben megnéztem az előző ciklusomat is és a ovu-t teljesen más napra tette pedig nekem rá 5 napra voltak fájdalmaim!! Akkor most melyik az igaz?

Kép
gorzi
Keszthely
 
 

 
 

@gorzi:


Szia, mensi 1. napjától számított 14. nap (28 napos ciklus esetén) körül van ovu.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Gorzi: Nekem pont hogy kevesebb lett a mennyiseg tőle!
Mensi első napjától számolunk szinte mindent.

Miómáról nem sokat tudok csak ha nagyobb vagy több akkor vérzik.
Mi gyártunk rá gyógyszert,ami elvileg műtét nélkül kezeli.De az nwm az ilyen picire van.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Ohhhhhh, akkor elcsesztem ...................
Na mindegy akkor most már ezt is tudom :-D!!
Köszi a váaszt kiscsillag

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@caroline4:
MIMKOSZ:
Köszi a választ, szerintem megint cèrnaszálba kapaszkodom. Ma már meg sem ittam reggel a palástfû teát, feladtam a hónapot a hôleesèstôl :-(
Ilyen a görbèm. Ennek alapján ti mit mondtok?
11 dpo

mrshope
Budapest
 
 


Én nem értek a hőhöz sajnos. Ezért én is segítséget kérnék a mensi alatt 36,5 volt a hőm mensi utántól pedig 36,4 mindennap. Ez normális?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@mrshope:


nem lehet, hogy a ciklus 15-16. napján volt ovud, ott a jól látható hőleesés. Így ma még csak az 5. dpo-n jársz és a hőleesésed is érthető, mivel a ciklus 5-6. dpoján le szokott esni a hő, nem mindenkinek, de sokaknak. 

Nyugika! Még korán van.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@cseniko:


mensi alatt pár napig magasabb maradhat, aztán mensi után beáll az alaphődra. Normális.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@adele666:


előfordul, nagy ilyenkor a vérbőség, ha nincs rózsaszín folyás és csak akkor egyszer volt, nem görcsölsz akkor semmi gond, nekem a 6-7. héten volt, hogy tüsszentésnél is volt ilyen... NE izgulj, de azért a dokinak telefonon szólj :)

szandra0408
 
 


Hahó Littlebiscuit, kipihented magad, görcsök elmúltak? Jelentkezz, izgulunk, hogy jól vagy-e!
bikbok
 
 


@caroline4:
Lehet valami abban amit írsz, de 7. ciklus óta rendszeres, 25 napos ciklusom van. Nagyon meglepne. Plusz volt viszonylag pozitív uvu csíkom a 10.Cn napon. Bízom benne, hogy neked van igazad. :) Holnap is mèrem, ès akkor lehet, hogy folytatom a palástfüvet.
mrshope
Budapest
 
 


Jaaaaaaaj csajok! Elmentem a meg nem kapott leletemèrt ès nem is mióma volt amit láttak, hanem csak egy pici hematoma a petezsák fölött. Szóval csak egy kis vèrömleny. Semmisèg. A rossz memóriám miatt már minden rosszat olvasgattam.

Akkora kő esett le a szívemről. Annyira örülök. Nincs miómám. Szabad az út a babához.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline: Ez csodás!
Én így jártam multkor a rákszűrésnél hogy van valami továbbküldték a mintám.egy hétig tiszta ideg voltam.
Utána telefonáltam a megadott időpontban és mondták hogy nincs benne semmi.
Hát olyan kő esett le nekem is a szívemről.

A hematóma elvileg magától felszívódik!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4:


Örülök a jó hírnek, hogy nincs semmi ami befolyásolhatná a dolgokat.. :)


 


Jaj csajok kezdődik, kezdődik, kezdődik..... 

Megjelent a halvány csík az lh teszten, sajnos a probléma az az, hogy apuci holnap megy éjszakára.... így se este se reggel nem tudunk együtt lenni, így csak a ma este és a csütörtök este tudunk együtt lenni, félek hogy kevés lesz... Mit gondoltok?


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Hello lanyok!
Minden rendben menzesz szèpen megy le görcsök elmùltak. Csak kicsit kezdek "leállni" a baba stresszröl igy kicsit moderaltabb mennyisègben kerülgetem a babanetet is :D
Döntöttem nincs hömèrözès nyugis honap lesz izgalmakat minimálisra vève :)
Kiknek lehet drukkolni a következö napokban azaz drukkolok mindenkinek de ki az aki mostanság nem várja?
Szèp estèt mindenkinek
2 cn

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@cseniko: Nekem is ma kezdett el halványodni a másikodik csík, de még tényleg alig látni. Szerintem bőven jó lesz így is. Ha még csak most kezdett el erősödni, akkor vagy szerdán vagy csütörtökön lesz szép két csíkos. Ne aggódj :)

Mi a ma estét kihagyjuk, majd holnap "gyúrunk rá". Meg lehet csütörtökön is ráerősítünk. Izgalmas hónap lesz.



 12. CN

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit: Én nem nagyon tudom elkerülni a fórumot. Annyire érdekel, hogy kivel mi a helyzet, hogy még a munkahelyen is rá szoktam lesni a telefonomról, ha van egy kis szünetem. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Akkor sok sikert nektek! Bizony hogy izgalmas hónap lesz!


 


@littlebiscuit:


Örülök, hogy pozitívan állsz, hozzá, és jót fog tenni egy nyugis hónap... azért ha van valami várunk hogy megoszd velünk!


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Molyocska nálam is ez a helyzet!
Bár már sokkal nyugisabban veszem a dolgokat,csak néha fordulok kicsit be!
Próbálom és én úgy felfogni,hogy addig még van időnk kettesben,meg készülődni.

Csajok a Február 16.-ai UH-n a doki mondta hogy a bal oldalipeteéfzskembe volt a nagyobb pete,hogy az érik meg,a jobba volt 2 kisebb!
Gondolom most hogy megvolt a balból repedt meg akkor most a jobba 2 fog vajon?
Van rá esély?

7.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@littlebiscuit:
Kívánom, hogy teljen nyugodtan, szerelmesen a hónapotok, és drukkolok, hogy minél hamarabb kisbabával büszkélkedj! :-)

CAROLINE:
Nagyon örülök, hogy nincs rossz eredményed! :-)

A peteérésnél tartóknak is sikeres hónapot!

Én március 5-re nem várom. Még 4 nap, eddig nem áll jól a szénám. Hő lent, de ma egész nap mensi előtti tünetek: derék, -alhas "fájdalom", és nagyon bolond vagyok, türelmetlen, és hisztis. :-P Mindez nagyon korán jött, a 14. napon produkáltam ezeket a tüneteket az elmúlt 3 hónapban, vagy miután megjött. Azért bizakodom, hátha, de már be vagyok jelentkezve márciusra teljes átvizsgálásra, átjárhatóságira, és akupunktúrára is. :-P de jó is lenne mindent lemondani. :-)

Ki nem várja még mostanában? :-)

11 dpo
mrshope
Budapest
 
 


Sziasztok, én is úgy vagyok vele, mint molyocska, naponta azért én is igyekszem olvasni titeket :) Szorítok nagyon Mindenkinek, de valóban jó lenne tudni, hogy most kinek/kiknek is segíthetünk egy extra csurival? :) 

LittleBiscuit, szerintem is szuper, hogy kicsit lazábban veszitek a dolgot :) Bár a hőmérőzést, azért én megtartom :) Hiszen, az azért jól jöhet később is. A teákról lis leálltam, napi egy gravidát szedek most csak, extra folsavat nem. Bevallom, hogy annyira nem volt tudatos a vitaminok és a több kiegészítő elhagyása, csak mivel "kinek nincs esze legyen notesze" elven nincs reminder a telómban, így el is felejtettem bevenni, aztán meg most nincs is sok értelme. Szóval pihen a szervezetem.

Ha végre lesz valami döntés nálunk munkaügyben, akkor jelentkezem itt is és megoszotom veletek is <3



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


9 cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csajok. Vasárnap megyek vizsgálatra. Se menszi,se baba . Nekem jól jön a csuri.

Kép
szakerto
 
 


@szakerto:


Szorítok!

Nekem peteérés lesz hamarosan, a teszt szerint, remélem sikeres hónap lesz, örülnék egy decemberi babának! :)


Akik most nem próbálkoznak, azoknak sok szerelmes napot és jó regenerálódást kívánok!

10 cn.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


sokunknak izgi hetek/napok jönnek :) nekem tegnap volt pozitív az lh teszt, erős ovulációs fájdalmakkal, mára negatív lett délután. De ma reggel még együtt tudtunk lenni, meglátjuk jó lehet - e még :)

10.cn
bikbok
 
 


@bikbok:


ja és azért tesztelek tovább, múltkor is lett még később is pozitív az lh. Meg 13-án lesz a Jónás napom. Bevetjük azt is :)
bikbok
 
 


Èn nem tervezem mèg hogy kevèsbè ásom magam bele a tèmába.


Tervem:
E vitamin
D vitamin
Femibion
Barátcserje (talán vègig)
Málnalevèl ciklus első felèben
Palástfű ciklus második felèben.

Itt leszek a fórumon. Jól esik a tèmával kapcsolatban olvasgat

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Olvasgatni :-D

Ja ès lh tesztelek ès hőmèrőzök is. Tutira megyek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz:

a missed ab babánál nem szedtem barácserjét, a kislányomnál szedtem és málnalevelet is. Most is fogom, ahogy fentebb írtam.

Amit még pluszban tenni akarok, hogy elolvasom Joseph Murphy : tudatalattid csodálatos hatalma című könyvet, amit már többször olvastam, de valahogy ha újra kezembe veszem, mindig erőt merítek belőle. Olyan jól megtanít, hogy hogyan álljunk a dolgokhoz, és hogy a pozitív gondoltatok, hogyan segítenek elérni, amire vágyunk. És hogy az amitől félünk és ki is mondjuk, többnyire valóra válik. Azt kell hangoztatni, amire vágyunk, és hálát adni érte, mintha már meg is kaptuk volna. 

Én szoktam olyat csinálni, hogy elképzelem magam az úton a Klinika épülete előtt, ahogy fogom a nagy hasam és megyek egy újabb ultrahangra és boldog vagyok és minden apró részletét elképzelem, hogy süt a nap, hogy nehéz a pocak, hogy büszke vagyok rá, és hogy mosolyognak a velem szembejövők, és ha ilyeneket képzelek el, akkor hiszem, hogy úgy is lesz, valóra válik. Minél apróbb részleteket is el tudok képzelni, annál jobb. Ajánlom a könyvet azoknak, akik sokszor negatívan látját a dolgokat, vagy akikben a félelem munkálkodik főleg. Mert negatív gondolatok negatív dolgokat a pozitívak pozitív dolgokat szülnek. 

De a youtubon is vannak olyan meditációk, amik kifejezetten babára váróknak van készítve. Szívből ajánlom.


3. cn


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz:

a missed ab babánál nem szedtem barácserjét, a kislányomnál szedtem és málnalevelet is. Most is fogom, ahogy fentebb írtam.

Amit még pluszban tenni akarok, hogy elolvasom Joseph Murphy : tudatalattid csodálatos hatalma című könyvet, amit már többször olvastam, de valahogy ha újra kezembe veszem, mindig erőt merítek belőle. Olyan jól megtanít, hogy hogyan álljunk a dolgokhoz, és hogy a pozitív gondoltatok, hogyan segítenek elérni, amire vágyunk. És hogy az amitől félünk és ki is mondjuk, többnyire valóra válik. Azt kell hangoztatni, amire vágyunk, és hálát adni érte, mintha már meg is kaptuk volna. 

Én szoktam olyat csinálni, hogy elképzelem magam az úton a Klinika épülete előtt, ahogy fogom a nagy hasam és megyek egy újabb ultrahangra és boldog vagyok és minden apró részletét elképzelem, hogy süt a nap, hogy nehéz a pocak, hogy büszke vagyok rá, és hogy mosolyognak a velem szembejövők, és ha ilyeneket képzelek el, akkor hiszem, hogy úgy is lesz, valóra válik. Minél apróbb részleteket is el tudok képzelni, annál jobb. Ajánlom a könyvet azoknak, akik sokszor negatívan látját a dolgokat, vagy akikben a félelem munkálkodik főleg. Mert negatív gondolatok negatív dolgokat a pozitívak pozitív dolgokat szülnek. 

De a youtubon is vannak olyan meditációk, amik kifejezetten babára váróknak van készítve. Szívből ajánlom.


3. cn


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok:


remélem nekem is ilyen hamar lesz a peteérésem. A málnalevél és a barátcserje előrébb hozhatja. A 15. napról a 13. napra hozta nekem előre a barátcserje. Már ennek is örültem. 



Lh teszt:

nekem úgy volt, hogy már többször, hogy mindig megjelenik a második halvány csík ,a tesztcsík. De napról napra nem nagyon erősödik, ugyanolyan halvány, aztán egyszercsak bumm, másnap már hirtelen fullosan pozitív, semmivel össze nem téveszthető pozitív. Szóval van akinek napról napra erősödik, és van akinek hirtelen lesz pozitív. Tök jó.

Erről jut eszembe, rendelnem kell ovu és hcg teszteket is. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 




Littlebiscuit! Laktraf! Beszélgethetünk másról is, nem csak babás témákról. Ha van más, amit megosztanátok velünk írjatok azért! Lehet itt másról is, mondjuk főzésről, sütésről, vásárlásról, munkáról, pasikról stb. 

Miután jól elbeszélgettem itt magammal, elköszönök, remélem holnap picit mindenki aktívabb lesz. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline: Én este 9 után már alszom délelöttösben,mert 3:45-kor kelek.
Leesett tegnap a hőm,de megnéztem multkor délelöttösben is ugyanígy volt.Hetfőn meg nem mértem mert alig aludtam.

Én is csináltam tegnap LH-t megvan a 2 csík,de várom hogy erősödjön.
Nekem is kell majd rendelnem.Megvárom míg lemegy ez a ciklus,és ha megjön rendelek újat.
Erről a beszélhetünk másról is-ról jut eszembe a vicc:

-Úgy unom,hogy folyton a szexről beszélünk.
-Rendben, beszéljünk másról!
Mondjuk a zenéről!
-Jó!Dugtál már zongorán? :-D :-D

8.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@szakerto:


nagyon szoritok hogy minden rendben legyen!!!!!

én a 15 cn.-on járok még nem volt ovuláció szerintem, mert nem éreztem és a hőm sem emelkedik, de ugye az előző ciklus 34 napos volt, kiváncsi vagyok most mi lesz :)
hétvégén babalátogatóba voltunk a párom rokonáéknál, és a tesóm pici babáját is megnéztük, olyan jó volt :) párom is nagyon élvezte, azóta teljesen rá van pörögve hogy milyen lesz a mi babánk hogy fog kinézni, fiú lesz vagy lán,y még nevekről is beszélgettünk :)
bunny88
 
 


Jó reggelt lányok!

Félreértés ne essék ám, nem hagom el a fórumot, nem ez a 'lazaság' mivoltja. Isten ments. Az elmuét fél évben több bátoritást drukkot kedves szót kaptam itt néha mint egyes barátnőktől.
Amiben változtatni szeretnék az a hozzáállás az eltúlzott beleélés és a türelmetlenkedés. Például ha visszanézek ebben az utolsó ciklusban az hogy végtelen komoly reményeket adott az hogy magasan volt a hőm dpo-kon, mig, jól tudom, ha volt peteérés MINDIG magasan van a hő. Mégis, hogy egy tizeddel magasabban volt mint az elmult ciklusban én már azt gondoltam hogy igen, tuti van valami. Na az ilyesmit szeretném elendedni. Nem túlgondolni. Az elmuét ciklusban a Fertilitvel meg a hőmérővel éltem volt nap amikor 10x mértem a hőmet. Józan ésszel hát ez nem épp normális na.... SZóval csak ebben szeretnék változtatni..

Amugy, az idei hónapban extra szép lenne. Ugyanis a hónap végén van a megismerkedésünk évfordulója. A hónap közepén pedig nagyon ideális az a hosszú hétvége :) Szóval remélem március nagyon sokunknak elhozza a várva várt baba érkezésének hirét.

A menzeszem amugy nagyon nagyon rövid lett ugy érzem szinte vége is (3. nap van ma). Majd ma Avivazok az még kicsit rásegit a tisztulásra :)

na szép napot mindnekinek!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Izgulok mindenkiért akiknek izgis napok kövezkeznek..... Halovány volt a csíkom a tegnapi lh teszten, kíváncsi vagyok ma milyen lesz, de azért ma együtt leszünk mielőtt apuci éjszakára megy, csak sajnos nincs sok időnk romantikázni mert én kb háromnegyed négyre érek haza, ő meg fél 5 után indul nem sokkal, szóval gyors menet lesz. Reménykedem hátha elengednek egy picit hamarabb.

Amúgy én is osztom Caroline vélemémyét, hogy ha bevonzuk azt ami az agyunkban van, csak a jóra kell gondolniés arról ábrándozni, és az fog megtörténni.

Ti mit gondoltok arról hogy a vörösbor segíti a teherbeesést mert vérbőséget okoz?

Ma reggelre megemelkedett a hőm 36,6 ra. Úgy érzem, hogy sikerülni fog most, és kislány lesz. Lehet hogy hülyeség, de 2 napja ilyen megérzésem van.

Egyébként tényleg beszélhetünk másról is.....

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Én is be akarom ma cserkészni a férjem!
Bár tuti hulla leszek nap végére,ma 05:45-17:45-ig dolgozom.

Én is tervezek egy hosszú hétvégét a hónapban!
Remélem jól sikerül ;-)


A hőmet mérem bár szerintem nem túl megbízható a 3 műszak és a túlórák miatt.
De azért nem árt ,és belefér az a reggeli 5 perc.
Reménykedek hogy mind a 2 tűsző megreped. :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

LITTTLEBISCUIT: Jó ötlet a latítás :-)

Valaki segítsen!
Ma visszament a hőm 36,9-ről 37,2-re, örömömben teszteltem egyet, de HCG-m negatív, és e mellett még barnázom is kicsit reggel óta! Ez nagyon furcsa, mert a 22. napon vagyok, még lenne 2-3 napom, és mini barnázás után nekem azonnal megjön általában. Tegnap kezdődött a mindjárt megjön érzés, ma is érzem kicsit. Mi a fene történik? :-(
mrshope
Budapest
 
 


mrshope,
azt tudod mikor volt pontosan az ovud? hány napra vagy tőle? Ha mondjuk max 10 akkor jó eséllyel beagyazodás. Ha ennél több akkor valószinűbb a menzesz közeledte. Habár a hő is biztató az első irányába, kivánom hogy az legyen!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Nekem is vége a vérzésemnek, még barnázgatok egy kicsit. 

Én a kerti terveimmel kötöm le magam, sok új gondolatom, ötletem van a kert és erkély szépítésére. Az erkélyre pl. vettem néhány szép pasztel színű kaspót, olyan kis kellemes hangulatot keltenek. De még nincsenek kint az erkélyen. Ha már nem lesz olyan hideg ültetek bele olyan kis zöld futókát, aminek nem tudom mi a neve, de olyan igénytelen, hogy akkor is megfogan, ha csak ledobom a földre. És akár fél méterre is lelóg a kaspóból, ládából. Nagyon szép. Majd ha találok képet, mutatok róla.

Meg ilyen virágot is szeretnék, valajon keleti fekvésű erkélyen jól érezné magát? Ismeri valaki?







Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


ja! 4 cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nekem ma megérkeztek az esküvői meghívóim, úgyhogy lehet szervezni, hogy melyik családhoz mikor visszük el :) Én is tervezem már az erkélyre a virágokat. Panel lakásunk van, de szeretnék muskátlit ültetni az idén. Tavaly augusztusban vettük, még nem volt alkalmam ilyesmire. Ezért szeretem a tavaszt, mert sok mindennel le tudja kötni magát az ember.

13. CN

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit:
12. Dpo. Korai lenne a mensi 22 napra. Bár Caroline-nak az volt a tippje, hogy lehet, hogy később volt az ovum a hőm alapján, és akkor még csak a 6. Dpo-nal tartok... Az is fura elvsuszas lenne az eddigiekhez kepest.
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:


ha igazam van, és később volt ovud, akkor ez a 6-7. dpo-n beágyazódásos vérzés lehet. Kívánom, hogy így legyen. Szorítok, hogy ne jöjjön meg, és hogy egy hét múlva pozit tesztelj. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mrshope:


szia,
a görbéd alapján lehetséges pedig ahogy Caroline is írta, hogy később volt ovud. Amíg nincs m,ensi van remény :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@mrshope:


március 10-e körül kéne nem megjönnie neked, ha 14 napos a luteális (ovu utáni) fázisod.

Tehát Jövőhét kedd, szerda körül már tesztelhetsz egy 10-es teszttel. És szerintem neked most pozit fog mutatni. Álljunk hozzá pozitívan. 



Kérdés: A ciklus 10. napján csináltál egy majdnem pozitív lh tesztet? és utána való napokban is csináltál? 

Szerintem pont nem csípted el a pozitív lh csúcsot, mert ha épp hajnalban van lh csúcsod akkor lehet másnap reggel, vagy délután már negatív az lh teszted, vagy majdnem pozitív de nem teljesen pozitív. És ha ebből indulunk ki, akkor lehet egy-két nappal később volt az lh csúcsod, csak te nem vetted észre, ahonnan számítva ugye 24-36 órán belül megreped a tüsző. Így helyben is vagyunk, pont kijön a 15. napi ovuláció.


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mrshope:


ha iszol gyógyteát (pl. palástfüvet), meghosszabodhat az amúgy rövid ciklusod és lehet ettől volt most később az ovud.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
A lenti pontok mutatják a ciklus alatt, h mikor melyik teát ittam, a palástfüvet az ereteligeg saccolt dpo 1. napján kezdtem inni, előtte civkafarkot.
A palástfüvet tegnap meg ma már nem ittam, mert megjön érzésem volt, és leesett a hőm, szóval "feladtam" ès úgy tudom vèrzèscsillapító, ès a kalkulàlt mensi elôtti nap abba kell hagyni.
Ciklus 11. napjan csinàltam full negatív LH tesztet, de utàna napokban màr nem csinàltam. Bàrcsak így lenne ahogy írod! :-)
Ha így àllunk, mèg szerencse, hogy a legfôbb dolgot nem fogtuk lustára, ès 2-3 naponta összebújtunk :-)
Ha ez a helyzet, akkor holnap már nem kellene barnáznom, ès magas reggeli hônek kellene lennie, ugye?
mrshope
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?