Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit: ez nagyon szuper! azért tartsd még meg a krémet, hátha az is besegített, a 21. napi progi azt mutatja csak meg, hogy volt peteérés, ennek az értéknek szépen nődögélni kell. De nagyon jó hír, így már ezen sem kell aggódnod! Pihenj sokat!

bikbok
 
 


Littleb. alig várom már, hogy tesztelj :)
andrenoci
 
 


De igy lanyok hogy nincs progi gond nincs tesztelès csak a netes tesztekkel majd jövö hèt elejèn :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

@littlebiscuit:


marad az izgalom :) milyen mértékegységben mérték a progit amúgy?
bikbok
 
 


@latkafr:


ha holnapra már elmúlik, akkor lehet hogy csak a mensi vége ez is, kisebb szünettel. Mert ha korábban 3mensi+2-3 pötty nap volt akkor most a 2nap mensi+3 pötty belefér a mintázatba.
bikbok
 
 


Akkor én is becsatlakozom a leletes jóhírhez!
Felhívtam a dokit a továbbküldött eredményemben semmi nincs,se baci,se gomba!Minden rendben!
Olyan boldog vagyok! :-D
Emeltem a cickafark adagomat napi 2x1 re,meg megy mellé a barátcserje!
Ráadásul mondta a fönököm ,hogy mégse éjszakás leszek jövőhéten,hanem délelöttös!
De a jövőhéten majd szépen ovutesztelek!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Csajok. Holnap lesz a 41. napon, reggel tesztelek. Szurkoljatok.

Kép
szakerto
 
 


Krystin szuper hirek!!!
Bikbok ng szoval tènyleg totalisan rendben van söt.. mèg nm-ben is elmenne ugy nèztem..
Szakerto akkor a holnapi tesztelès a tièd. Carolinenak nem jön meg vasarnap igy tesztel egy szep pozit. Ès aztán jövök èn. Ès mindannyian utánunk szèpen sorban 8-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@krystin:


jajj nagyon jó hírek sorban! Akkor hajrá Nektek is :)
bikbok
 
 


@szakerto:


nagyon várjuk az eredményt!! :)
bikbok
 
 


bikbok: Nem nem fér bele, mert nem a szokásos minta :) Sem tében, sem időben :)
Eddig, a 26 napos ciklusomban, 3 nap normál mensim volt, plusz utána 1-2 nap pötyi, ami nagyon kevés mennyiségű és világos gyenge  kb másfél 20 ft-os méretű pötyi :)
Most, már 28 napos a ciklusom, viszont most először csak 2 nap normál mensi volt a 2 nap megszokott pötyivel, és ahelyett, hogy elmúlt volna, a pötyihez képest azért erősebb színű, de nagyon enyhe folyásszerű "pötyi" van a tisztaságin. :(  Ezért kérdeztem, hogy tudtok-e erről valamit, akik teáztak korábban?

krystin
: Örülök, hogy nincs semmi baci, se gombi :) Szuper :) Hajrá az ovuteszthez :) 

szakerto: Megy a csuri neked reggelre :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ide is bemásolom, lehet nem látta senki, hogy írtam......Sziasztok!Ez igen aktív csoport, ami nekem nagyon tetszik :) de sajnos a bajaimmal inkább nem jöttem. Ezért Bocsika, de nem tudom honnan olvastam visszácska.... Remélem azért alakulgatnak a + tesztek....

Nekem túl a menzeszen, bő tiszta folyásom van napok óta, van nem kicsi bűntudatom, amiért nem védekeztünk, ma pedig reggel óta alhasi szurkám is van, csípőből csípőig. Most vagy megfáztam, vagy majd kiderült.

Szerdán megyek megbeszélésre, még van a küret eredménye.
andrenoci
 
 


Anrenoci! Mikor kellene megjönnie?

Nekem most este 36,,5 volt a hőm, reggel mèg 37,1 volt. Pici pecsèt minden pisinèl volt. Holnapra megjön, tuti. Megvettem málnalevelet.


1. Lehetősèg: barátcserje+malnalevèl aztán palastfű

2.Lehetöség: malnalev.+ palastfű

Mi legyen? Szerintetek?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hello lányok kimenös este volt itt vannak kolleganöim ès megallas nelkül az az èrzèsem volt hogy nedveset èrzek. Rámjött a para. Erre, minden alkalommal mosdo - zero , bugyi szaraz. Szerintem ez már pszichès :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Reggeli hő 36,7. :(

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@littlebiscuit:
Ne izgulj,nekem ugyanilyen vizes folyasom volt az elejen egy par hetig,es en is mindig rettegve mentem a mosdoba!
Caroline:En az 1-re szavazok,mert az egyszer mar bejott ;-)
Andrenoci mikor felsz?Ha esetleg babas lennel szerdan mar latnak?

mimkosz
Budapest
 
 


@littlebiscuit:
Ne izgulj,nekem ugyanilyen vizes folyasom volt az elejen egy par hetig,es en is mindig rettegve mentem a mosdoba!
Caroline:En az 1-re szavazok,mert az egyszer mar bejott ;-)
Andrenoci mikor felsz?Ha esetleg babas lennel szerdan mar latnak?

mimkosz
Budapest
 
 


Szoval Andrenoci mikor kellene hogy megjojjon?
Valamit elirtam az elozo uzenetben,amit latom sikerult a mobilnak ketszer elkuldeno fel ora csuszassal :roll: :lol:

mimkosz
Budapest
 
 


Jo reggelt lanyok.
Nalam barnazas nincs hö 37. Furi kis görcsök jönnek mennek.
16.dpo azaz elsö nap hivatalos kèsès (kezd tènyleg izgalmassá vâlni..)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lányok miert van az hogy kèptelenek vagyunk (èn legalabbis) nyugodtan ès derüsen várni azt a bizonyos áldott állapotot? Most azon stresszeltem be magam hogy esett a höm egy tizedet (igen nevetsèges..) megmèrtem kivancsiságbol ujra meg egy tizeddel kevesebb lett.. ès persze agyalok. Talan hamisak a remènyek es valojaban csak az van hogy az aviva meg a progeszteronkrèm annyira jol tette a dolgat hogy nincs gyakorlatilag zero barnazasom ellenben ma vagy holnap egyszer csak elönt majd a vèr :roll:
Tudom, tesztelnem kellene. De ha ez mondjuk ujra egy fèlresikerült beagyazodas/kèmiai terhessèg pèldaul akkor jobb ha nem is latok semmifèle halvany masodik csikot. Amit nem tudok az nem fáj.
Huha csupa pozitiv vagyok ma nem igaz? :lol:

Szakerto teszteltel?? Varunk!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem negatív a tesztem, második pisi, mert nem akartam tesztelni először, de mivel mèg nem jött meg...óriásit esett a hőm, szóval biztos megjön.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline sajnalom. Csoda mèg törtènhet. Ha nem akkor majd a következö ciklus hozza azt a tèli bèbit biztosan..

Az èn legujabb felfedezèsem - sejtettem hogy a honaljban mèrès nem tul megbizhato... (eddig ott mèrtem) hát valoban. Hüvelyben 37,3 a höm! :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ès èn mèg nekiálltam böngeszni ugye nem vèsz hogy leesett picit a höm.. ajhh sokszor mondtam èn már ezt, a hömèrözestöl be lehet csavarodni :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


ne aggódj, nagyon picit esett le, nincs még semmi vész. Az előzményeid miatt böngészel és ez teljesen érthető. Annyiban lenne jobb, ha tesztelnél, mert ha halvány csík van és ne adja ég megjön, akkor már tudod, hogy mi a helyzet és azt már kezelni kell. Ha meg nem jön meg és ott a csíkocska, megnyugodhatsz és az most fontos lenne Neked is és a Babának is.
bikbok
 
 


Bikbok lattad az utolsó postom? Hüvelyben is megmertem ott kicsit biztatobb. Persz ez akkor lenne igazan releváns ha eddig is ott mèrtem volna..
Párom azt mondta tegnap szerinte jobb hogy nem jött meg a teszt làtva hogy a progeszteron jo. Nem szeretne azt a halvany teszt miatti bizonytalankodast uhraèlni. Ha terhes vagyok ès megmarad akkor hètfön is az leszek ès addig mèg emelkedhet szepen a hcg hogy egyertelmü megerösitest nyerjünk. Ha tesztröl vdn szo akkor a türelem szobra vagyok :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


okés, befogtam :) :)
bikbok
 
 


Ahaha bikbok nem ez volt a cèl ès semmi gond ha tesztelèsre biztattok :lol:
Megyunk magybevasarolni ha a szupermarketben arulnak tesztet akkor talan veszek egyet na egye fene. Habár egy nap már ide vagy oda a netes kis sticjeim mar tuti uton vannak :roll: 8-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


21,24,25 - én együtt voltunk, 7 én kell megjönni, de ma reggel 36,6 ot mértem, tuti nincs baba. Nem tud mit néznek szerdán, kivi vagyok milyen a lelet, telón semmit sem mondtak.
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:
Már sikerült megcsinálni?
andrenoci
 
 


@mimkosz:
Szia! :) 7 re nem várom, 10 én Tüdőgondozó, segítenek a leszokásomban,az új orvosom kért időpontot.....
andrenoci
 
 


Sziasztok. Sajna negatív lett a teszt. Jövőhéten elmegyek dokihoz,mert szerintem valami nem stimmel,és vizsgáljon meg.

Kép
szakerto
 
 


Andrenoci a tesztet kèrded? Nem sajnos nincs tesztem.. interneten rendeltem mult hètvègèn ès mèg nem èrkezett meg :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sajnalom Szakerto! Remèlem valami apro oka lesz a kesesnek ès semmi komoly..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nagyon szurkolok mindenkinek aki pozi tesztre vár,


málnalevés+palástfű vagy cickafark+palástű? melyik kombináció legyen? Elkezdhetem inni akármikor? vagy várjam meg vele a kövi ciklus 1. napját? Kb mikor kezdjem az lh tesztelést? elkezdtem hőmérőzni is. 


@littlebiscuit:


Irigylem a türelmedet, én náha már akkor is tesztelek, amiko teljesen fölösleges, csak hogy csináljak már... én nagyon türelmetlen vagyok. De szorítok nagyon.

7 cn.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Sziasztok! Nagyon sajnálom szakértő. Littlebiscuit szorítok és egyet érték veled ha minden rendben van akkor hétfőn is elég tesztelni, én a helyedben hétfő reggeli pisiből tennék el és amint meg érkezett a teszt azonnal tudnám csinálni, nem számít mennyit ittam előtte pár órával.
Aki Lh tesztel le tudná írni nekem melyik időpontban/ időpontokban kell tesztelni? És milyet vegyek van 20-25-30-as teszt? Köszönöm

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Cseniko köszi! Kitartást neked! Kb egy hèt ès ovulacio hajraaa :)
Gorzi ez szuper tipp köszi! Èpp ezen gondolkoztam ha hetfön meg is erkezik a teszt akkor is csak kedd reggel. De ez vègül tènyleg szuper megoldás :)
Lh tesztet èn nem hasznalok sajnos nem tudok segiteni..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Tűkön ülök, hogy tesztelj!!! Nagyon szorítok neked! :-)
SZAKERTO: Sajnálom, a nega tesztet, majd mondd mit mondott a doki.
GORZI: délután 4 körül érdemes tesztelni vagy később úgy, hogy nem evés, ivás után.
CSENIKO: én a málnalevélről több rosszat olvastam mint a civkafarkról, emiatt én a cickafarkot ittam, szóval azért érdemes utánaolvasnod szerintem.

Én ma jósteszteltem egy negatívat ma reggel, de azért bizakodó vagyok az első teás hónap miatt, bár semmi terhességre utaló jel. :-( A depiből még mindig nem sikerült kilábalnom. Holnap lehet, hogy ismét megpróbálkozom a jósteszttel.

8 dpo
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:
Szia, 9.dpo- tól ajánlott elkezdeni jóstesztelni, minden reggel, ne maradjon ki nap mert annak nincs értelme.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Sajnos nekem ovunál is elég halovány a tesztem, nagyon nagy siker lenne, ha lenne bármi, amit össze tudok hasonlítani a következő napokban :-)
mrshope
Budapest
 
 


Én LH tesztelek. Mivel egy csomagban 40 darabot rendeltem a neten, annó, igy van bőven. :) A lényeg, hogy ugyan abban az időben tesztelj, lehetőleg késő délután.

Úgy csinálom, hogy 18:30 kor minden délután tesztelek egyet a mensi végétől, mert nem szeretnénk lemaradni róla :) Bár lehet, hogy fölösleges és elég lenne mondjuk 28 napos ciklus esetében csak a 9.- cn-től tesztelni :) 

Ha elkezd halvány csík megjelenni, akkor én reggel is javaslok egy tesztelést. :) Ha pedig tuti biztosra szeretnétek menni, és szép erős a teszt, akkor aznap reggel/este + másnap este és /vagy reggel mindenképp érdemes összebújni :)

6cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr: Szerintem amikor már erősödik a csík érdemes együtt lenni 1-2 naponta, inkább este mert akkor kevesebb kiskatona vész kárba, ott megoldható a fekvés.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag: Igen elírtam. köszönöm. hogy szóltál :) Ha szép erős a teszt, akkor aznap este és másnap este mindenképp érdemes összebújni. Igy van idejük megerősödni  :), de én úgy tudom, hogy az első negatív napon reggel "kötelező"

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


@kiscsillag201:


 bocsi a kérdésért de nem ismerem még az lh tesztelést, nemtudom hogy jól értelmeztem e a dolgokat


1. 9 cn tól kezdjek tesztelni
2. ha erős a csík akkor másnap reggel, este és a következő nap reggel este kell próbálkozni?


- ha a délutáni teszten erős a csík, akkor az nap este ne próbálkozzunk?
- ha 2 napig reggel este akció, nem sok az a kis katonákat tekintve?


Bocsi ha hülyeséget kérdezek csak ez az első lh tesztelős és hőmérőzős hónapom, nem nagyon értek még ezekhez.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Vègre egy gyanujel (a menzesz elmaradasan kivul csak a kicsit gyakoribb pisiles volt eddig) a cicik mintha bizseregnènek :lol: micsoda öröm.. a multkor emlekszem a nem vart utan sokkal min.4-5 nappal kezdödött csak szoval remèlem ez jo jel lehet..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Örülök, hogy egyre több jót tapasztalsz. Nagyon várom már hogy tesztelj, olyan jó érzésem van veled kapcsolatba.  Szorítok nagyon!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
Szerintem amikortól még ha halványan is van 2. csíkod érdemes együtt lenni, inkább este. Van akinek csak 1 napig látszik nekem pl. erősödött szépen, 2 egymást követő délután volt erős. Ott mindkét este együtt is voltunk, szerintem reggel nem annyira hatásos, illetve így van 24 óra regenerálódni a kiskatonáknak is.

Littlebiscuit: Szuper hírek, nekem hála már elmúlt, sehogy nem volt jó feküdni abban az időben :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Köszönöm a választ! Hátha így sikerülne a babóca, párom és barátnőm nagyon bízakodóak ebben a hónapban, ők úgy érzik most sikerülni fog, én valahogy kevésbé. De azért reméljük.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Lányok!!! :-) Ma reggelre a lehetetlen LH tesztemmel sikerült egy leheletnyi halovány csíkot produkálni, ami nálam ezzel a teszttel már nagy szó! :-) A hőm 37,4 / 37,3 / 37,2 az elmúlt 3 napban. Igaz, hogy csökken, de még mindig erősen a normál 36,8 felett vagyok. :-) úgy nézegettem más görbékből, hogy ez még nem lehet kizáró ok. Ugye? Tudom, hogy cérnaszálakba kapaszkodom, de már ez is megnyugtat egy kicsit. :-P
mrshope
Budapest
 
 


A férjemet kérdeztem, azt mondta ő is látja, nem csak a szemem káprázik. :-P

mrshope
Budapest
 
 


Ez lemaradt:

9 dpo
mrshope
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?