Új privát üzeneted érkezett!

Lolo: Én digitális lázmérőt használok, szájban nyelv alatt. Hétköznap általában sikerül ugyanakkor mérnem, hétvégén van kis csúszás max :)
Remélem sokaknak hoz a Mikulás pozi tesztet :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kicsit más téma: Nincs tippetek, mivel lehet csökkenteni a vérnyomást? eddig mindig 110/70 körül volt, de az utóbbi pár napban 150 körül mozog. most nem okoz tüneteket, de sokat fáj a fejem, amit eddig a babána tudtam be. ötletek?

szandra0408
 
 

 
 

Szandra én olvastam mindkettöt (vernyomas/pulzus emelkedés és fejfàjàs) mint tünetek szoval normàlis. Azok az enyhe fejfajas elleni gyogyszerek mint algoflex ugy tudom nem tiltottak terhesség alatt sem.. Én elég fejfàjos vagyok tartok is töle majd hogy sokat fog fajni a fejem. Persze ez apró àldoxat.
Lolo nalunk ugyanez volt, parom lebetegedett. Még csütörtöki akcional ami talan a legfontosabb jol volt. Aztan tegnap estere mar valamivel jobban lett igy voltunk egyutt de nagyon remelem hogy elobb megvolt a pete-party még a hét közepen ahogy gondolom..
Amugy azok alapjan amiket összeolvastam inkabb a nö oldalàn lehet veszélyes egy betegség mondjuk abbol is csak az olyan ami tartos làzzal jàr - igy irtak. Szoval szerintem ne aggodj ha az elöirt akciok màr megvoltak ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


én csak a 20 hét után olvastam ilyet :(

szandra0408
 
 


Képzeljétek hàzi-természetes ombre-t csinalok épp :-D méz es citrom keverékével bekentem a hajam végeit àllitolag képes kicsit kivilagositani hàt meglatjuk :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Én olvastam olyat hogy rögtön a terhesség legelsö szakaszatol mar gyorsul a pulzus meg a szivverés mert a szervezet a babàért is dolgozik. A szédülést is ezzel magyaràzzàk. A fejfajas is tuti az elsö trimeszterben màr jön, baratnöm julius körül mondogatta hogy sokat faj a feje holott szinte soha nem szokott neki. Akkor olyan 11 hét körül jàrt.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi a választ, csak azért fura mert egyébként meg alacsony a várnyomásom


szandra0408
 
 


@szandra0408:
Nekem is alacsony a vérnyomásom, terhesség alatt volt 130/90. Szinte első perctől kezdve. A terhesgondozáson is, s az orvosi kontrollokon is folyamatosan ellenőrizni kell. Ha úgy ítéli meg az orvos akkor úgy is ad vérnyomás csökkentőt.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


ha azt adnak, amiatt nem kell beeküdni korházba ugye?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Nem kell. Ahhoz már extrém magas vérnyomás kell"!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


 megnyugodtam 
köszi

szandra0408
 
 


Pentekre nem varom, viszont (sajnos?) semmilyen tunetetem sincs, ami kicsit aggaszt. Bar mult honapban mar nem vart elott fajtak a mellbimboim (ami nalam nem pms tunet, sosem volt meg), nagyon sokat pisiltem (ami szinten nem jellemzo), fajt a hasam, aztan kesett is (26-28 napos ciklusaim voltak mindig is es sosem emlekszem kesesre) igy nagyon belelkesultem, de a teszt negativ lett, aztan persze meg is jott, ugyhogy jol "becsapva" ereztem magam. Szoval a tunetek sem mervadoak. Illetve most meg kicsit nathas is lettem, ugyhogy nem tudom, nem igazan erzem hogy ez az en honapom lesz 


Szandra Vica, nektek volt barmi tunet nem vart elott igy utolag visszagondolva? Olyan jo Nektek, gratulalok es mindenkinek hasonlokat kivanok a kozeljovoben! 


Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Csajok ugyebár reggelre megjött, délelőtt elég sok volt, kb 12 óta viszont csak ha pisilek akkor van kevés, néha 1-2 nyálkás vmi van közte, meg a WC papíron, tisztasági betéten alig volt vmi egész d.u (kb mint ha 3-4. nap lenne) legalább 4szer voltam délután pisilni. Valakinek valami ötlet?
Köszi. Szép estét mindenkinek :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag:Nekem is ilyen volt ez a hónap. Lehet a barátcserje hatása?

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Hat ez nagyon nem jo Kiscsillag. Egy esetet kivéve - ha terhes vagy. Csinalj egy ujabb tesztet aztan ha negativ lehet nem artana utànanézni ennek mert az egy napos ciklus nem normalis szerintem. Mintha màr maskor is mondtad volna ezt a rövid menzesz dolgot.. ha évente egy ilyen van (tavaly volt egy ilyenem nekem is) az talan még ok de nem folyamatosan.. szoval azt mondom egy orvos latogatast megérne a dolog..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


mioma.hu/a-keves-verzes

Ne ijedj meg az oldal nevétöl nincs szo miomarol. De ad egy pàr tippet mitöl lehet..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Múlt hónapban volt, 2 napig normális utána 2 napig barnás. Doki azt mondta akkor, hogy normális mensinek betudható. Meglátjuk mi lesz a következő pár napban, én is gondoltam rá, hogy ha megint rövid lesz csinálok tesztet. Mert a ciklusom hossza viszont normális, napra pontosan jött meg.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Littlebiscuit: Elolvastam, barátcserjét szedem, holnap elkezdem inni a palástfű teát (reggel tudom csak megvenni) nem akarok egyből dokihoz menni. Nem alvadt vér darabok vannak /voltak hanem inkább nyálkás jelleg mint ovu előtt csak "piros". Bocsi csajok ezért, hogy így leírom :) :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Csajok! Visszatértem!
Egész november tiszta káosz volt, nem is foglalkoztam semmi babas dologgal.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Ez tegnap este és ma reggel!
Nem hiszek a szememnek!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Judydifi: Nagyon nagy gratula :) Hiányoltunk már, hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


N

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nem is tudom hogy vagyok. Szombaton kellett volna megjonnie. Azota faj a hasam. Tegnap este csak kivancsisagbol csinaltam tesztet. De most ilyenkor mit kell csinálni? Úgy érzem magam mint semmit se tud...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Judydifi gratulálok!Szép pozitív teszt!Két hét múlva kérjél dokihoz időpontot!Kímélőbb életmód,vitamin szedés,no stressssssz! :lol:
Jaj de jó sok pozi tesztelő van a kis csipet csapatban!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Várj 1-2 hetet és irány a doki, szedsz terhes vitamint?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@judydifi:


Gratulálok! Üdv a klubban :) pihenj amennyit tudsz, ne stressze, és valóban kb 2 hét múlva doki :)

szandra0408
 
 


Két hét??? Hát én addig nem bírom ki! Vagyis muszály, de akkor már mit kellene látnia? Csak petezsákot? 
Nem ismerek magamra, tisztára beparáztam. Persze azért nagyon örülök, csak még nem akarom beleélni magam, míg doki nem látott...


Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kiscsillag201:


Októberben nekem is hasonló volt, bár jó erős vérzéssel.

szandra0408
 
 


Judydifi gratulálok!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Köszönöm! De én még fel se fogtam...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Judydifi, nagyon örülök Neked!!! Gratulaaa!
Most semmi para maradj nyugodt és tényleg várj min. 1 hetet még hivod az orvost mert ha esetleg a héten bemész nagy eséllyel alig lát valamit és az rosszabb mint várni egy kicsit hogy már többet mondhasson. A jövő héten petezsák már biztos látszik. Embrió talán. Szivhang viszont mág jövő héten is nagyon korai lenne..
Itt most tényleg újabb babyboom hullám van :) :) Reméljük szépen sorban mindenki jön :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Köszönöm a nyugtatást! :)
A héten mindenképp fel kell hívnom az orvost, hogy előre adjon időpontot. Sokan vannak nála, és a múltkor is két hétre előre kaptam időpontot rákszűrésre! Majd megmondja ő, mikorra menjek.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi: Gratulálok!! Most már nyugi!!! Sok pihi, s hátra lehet dőlni!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit: házi ombre sikerült?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


haha köszi Lolo az érdeklődést hát valami mintha látszódna de nagyon halványan (a hajvégemimről van szó most és nem pozitiv tesztről kivételesen :D ). Mondjuk, nem is ilyen látványos kivilágosodás volt a cél az amugy sem tetszik nekem, csak ilyen természetes :) Eleve olyan a hajam szine amugy (középbarna) hogy néha ha úgy esik a fény akkor mintha önmagában is világosabbak lennének a végek. Szóval, jól elpepecseltem vasárnap dálutáni programként mig párom nézte a meccset. Egy év múlva (reméljük) már úgyse lesz időm ilyenekre :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Csajok nagy meglepetés ért!
Mivel a fog.gátló abbahagyása után kicsit borult a ciklusom,ezért gondoltam most ebbe a hónapba ovutesztelek végig,hogy képben legyek,meg hiába kezdtem mensi utáni 8.naptól nem volt egyszer se pozihoz hasonló se.
Ma ilyet csináltam (Ilyen erős még eddig nem volt!)
A görcsölés megvan és egy törlésnyi kis vér is. 
Nem tudom most mivan.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Mostani

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 



Próbáltam egy fokkal jobbakat löni.Köszi ha megnézitek.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


Mikorra nem várod? nyákod milyen?

szandra0408
 
 


Elvileg dec 6-7-8 ra nem várom.Az átlátszó stimmel,de nem annyira tojásfehérjés.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Kései peteérés? milyen hosszűak a ciklusaid?

szandra0408
 
 


30-31 napos,de a fog.gátló után egy hónap kimaradt de a következő már "idöre" jött meg.
Igen utána néztem azt rják lehetséges,ma este azért bevetem apát,de félek hogy nem lesz ideje megtapadni.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Hát elég későn van, de ki tudja, próba szerencse :) Nem is volt eddig ebben a hónapban hasonló nyákod? nem lehet extra peteérés?

szandra0408
 
 


A nyák középidö fele megvolt ,de akkor meg a teszt nem volt ilyen erős.Bár lehet a 3 müszak is bekavart hiába igyekszem "jól" tesztelni.Remélem én is hátha 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


ezt az ovu tesztet este csináltad?

szandra0408
 
 


@krystin:
Hajrá, vszínű kései peteérés!! Ez még simán belefér!! S ne aggódj, ha sikerül meg fog tapadni. Csak később fogja a te teszt kimutatni a terhességet.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


:O
Krystin ez nem semmi.. 6 nappal a nem várt előtt pozitiv az ovuteszt. :O Akkor az azt elenti hogy egy hetet késett volna a menzeszed szerintem ennyire rövid az ovuláció és a menzesz közötti rész nem lehet szerintem..
Na nem baj, hajráááá akkor :D
Ilyen esetben van hogy negativ a teszt sikáig hisz az ovuláció csúszott, csúszott minden és még korai a nem vártkor tesztelni..
Komolyan ha most nem jött össze, én is nekiállok olulációs tesztelni ez most meghozta az elhatározást :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Úgy írja a leírás,hogy 10 es este 8 között jó tesztelni.Igyekszem dél után csinalni és 16 között.Nem tudom engem is nagy meglepetés ért.Lehet hogy késni fog a mensi nagyon kíváncsi leszek,de szerintem ha nem jön meg akkor Dec 10 elött korai lenne tesztelni vagy nem?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?