Új privát üzeneted érkezett!

Az biztos, hogy aki tűkön ül, az könnyen elcsábul egy ilyen tesztre, s nem mérlegeli hogy hány % pontosságú!! De annak sem jó, aki nem tervezi ill. nem szeretne, tesztel egy negatívat, megkönnyebbül, s egy két héttel később rájön, hogy terhes.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@szandra0408:



Persze, én sem igazán bízom benne. Tünetem semmi, nem tudom :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Az nem baj. szerintem, a nemvárt elötti tünetek 99 százaléka csak bebeszélt.  Ne a tünetekre alapozz! NEm fog megjönni és csinálsz zebrás tesztet :D én teljes erőmmel drukkolok

szandra0408
 
 

 
 

Jó reggelt, megcsináltam a tesztet, negatív. Most várok, holnap ha megjön akkor azért ha nem akkor meg azért legalább pár nap késésig a következővel. :( Szép napot mindenkinek :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Sajnálom, de tudod, még nincs mensi.... :)

szandra0408
 
 


Kiscsillag igy van koràn van még ott van még a remény abszolut!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok jóreggelt! Most h olvastam kiscsillag201 irasat elszomorodtam. Én megcsináltam most reggel is de varhato volt h zebras lesz, de tobbet nem csinalok csak irany az orvos!
vica31
 
 


Nos Ők az Én kis tesztjeim. Mindenkinek hasonló szép látványt kívánok minél előbb!
vica31
 
 


@vica szépek :)


szandra0408
 
 


Kiscsillag ha nem jön meg hétfőn vagy kedden tesztelj újra! Szorítunk!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Vica irtam privit. Többiek hogy vagytok?

szandra0408
 
 


Köszi csajok, 3-4 nap késést kívárok most, ha nem jön meg. Reggelre vissza esett a hőm 36,6ra igaz nem a szokásos időben néztem hanem 1,5 órával később. Vica, mikor mész dokihoz? Nekem azt mondta amikor voltam nála, hogy miután pozi lett a teszt 2 hét múlva menjek csak, h látható legyen minden :)
Szandra: Hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszi jól, a melleim helyén időzített bomba van. amúgy minden ok :)

szandra0408
 
 


@kiscsillag201:


Szia! Ahogy szandra0408 is mondta elég közeli a terhességünk és én is majd csak dec 10. körül megyek orvoshoz mert majd ha Ő azt mondja hogy terhes vagyok akkor lesz 1000% és akkor nyugszom meg! 32 évemet töltöm be jövőre és szeretném ha minden rendben lenne mert túl rég óta várok erre a pozitív tesztre!
vica31
 
 


@vica31:Teljesen megértelek. De nagyon szép pozik a tesztjeid :) Lehet már írtad korábban, de nem emlékszem. Megkérdezhetem mióta próbálkoztok?


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@vica31:


Te kértél már időpontot?

szandra0408
 
 


Nálam meg mindig görcsölgetés van semmi más.Eléggé zavar mert babához és mensihez is korai még.De azért reménykedek.Alig várom a 6.at hogy teszteljek.
Gratulalok nektek!Én is csak úgy lessem hatha lesz valami tünet!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Vica nagyon szépek a tesztjeid!Mostmár egy kis türelem Vica és Szandra aztán irány a doki!Jaj de jó lesz,láthatjátok majd hogy ver a kis maszatnak a szive!
Én sajnos összeszedtem valamit,fáj a torkom, fejem nem jó a közérzetem! :-( C-vitamint,mézes teát nyomatom magamba!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@szandra0408:


A jövőhéten tervezem! Itt Nagykanizsán nem nehez időpontot kérni sok a doki bár én mondjuk egy új doktornőhőz szeretnék menni akiről csupa jó dolgot hallottam ugyh a jövőhéten ha már tudom hogy hogy fogok dolgozni fel is hívom! Izgulok már!!
vica31
 
 


@moncsika79:


Igen már nagyon várom, csakhát, nagyon lassan telnek a napok :/

szandra0408
 
 


Krystin az ha koran elkezdödnek a menzesz szerü görcsök (kb egy héttel a nem vàrt elött - pont ott vagy) az egy nagyon jó jel!!! Mikulàs idén piros napok helyett hoz neked egy pozitiv tesztet :)
Kiscsillag igen egyetertek hogy varj ki pàr nap késést.Reméljük addig elönt a HCG és akkor màr biztos a 2 csik.
Vica szerintem te is megàllhatsz a teszteléssel ennél jobb màr nem lehet :D habàr én aztàn tudom hogy nem szabad tulsàgosan beleélni de azt mondom, az màr egy szuper jel hogy ilyen szépen megerösödtek a tesztek.Jó sok a HCG. Òvatosan, de azért szerintem örömködhettek pàroddal :) es ti is Szandra!
Azzal egyetértek hogy àllati lassan telnek a napok.Még pontosan 2 hét (habàr nagyon valoszinü hogy 3 nappal megelöztem az ovulàció vàrt idejét mégis inkabb az àtlag 32 napos ciklussal szamolok). Szoval nem is tudom talàn fel kellene talàlni egy idögyorsito gépezetet vagy valami hasonlót :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@kiscsillag201: kitartás!! Szerintem is jó ötlet most pár napot várni!

Szandra, Vica most már ne izguljatok!! Szép pozik azok a tesztek!! Most már csak Zen szerű nyugalom, hogy minden rendben legyen!! Az orvoshoz ráértek tényleg menni, 8 hét előtt nem érdemes!!!

Nekem most elég jól eltereli a figyelmemet a többiek tesztelgetése, s szerencsére most semmi görcs, semmi jel, így nyugodtabb vagyok!! Múlt hónap nagyon gáz volt a tüszőrepesztés után, most ez sokkal jobb!
Facebook-on csináltam egy tesztet, hogy hány gyermekem lesz. Eredmény: három kislány és egy kisfiú!!! Jót mosolyogtam rajta, de így legyen!! Két kislány már van, most jöhetnek az ikrek!!! Talán tényleg eljött a mi időnk!!

Nálatok is esik a hó?? Nálunik igen, s annyira szeretem!!!


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit: Úgy legyen!
Nem tudom mire vélni ezt,félek hogy csak a hormonok szórakoznak velem!Nekem is 31 napos a ciklusom amúgy.

Én is naponta sokszor nézegetem a naptárat mintha attól hamarabb telne at idő :-D
Itt is esik Kőbányán,bár én ma dolgozok reggel 6tól este 6 ig :-(
Engem a férjem "ijesztget" az ikrekkel neki nagyon tetszene!Mondtam neki akkor ő megy velük Gyedre :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Nagyon örülök a kétcsíkos lányoknak! Vigyor

Nekem ma van a ciklusom 10. napja és megjelent a tojásfehérje. Mindig hamarabb van az ovum, nem a 14. napon, de nem túl korai ez?
babyfever2016
 
 


Babyfever az nagyon jo. Irigylem a rövid ciklusuakat annàl kevesebbet kell vàrni :) :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: szerintem a ciklus hossza mindegy, nem kell a rövidre irigykedni, a lényegy hogy állandó hosszúságú legyen!! Nekem a leghosszabb eddig 31 napos volt, de volt már 16 napos is!!! Valószínűleg akkor valami gond lehetett, szerintem!! most átlag 26-28 nap.


@krystin: ne félj az ikrektől!! Szerintem nagyon buli! Én imádnám ha sikerülne!! Nekem ha összejön ez lesz az utolsó terhességem, úgyhogy nekem már nincs több dobásom, ha most sem lesznek ikrek!! De a lényeg, hogy jöjjön vagy jöjjenek a babák, s egészségesek legyenek!!!





Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


A ciklusom 27-29 napos, csak a luteális szakasz hosszabb. Remélem hogy nem okoz majd problémát. Köszi Littlebiscuit! Vigyor
babyfever2016
 
 


@lolo8280:


Nekem azt mondta a doki 6. legkésőbb 7. héten el kell menni, mert csak ultrahanggal tudják kizárni a méhenkívüli terhességet, és az 8. hetesen már életveszélyt okozhat. Ezért tervezem 6 hetesen menni :)


 


Babyfever nálam is így van a ciklus 10-12 ik napja a pé. aztán a második fele hosszam 14-16 nap :)


szandra0408
 
 


Ma a 12.napon vagyok és barnázás volt amikor megtöröltem magam!29 naposak a ciklusaim és nem szokott ilyen lenni!Mitől lehet!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika 12.a ciklusban vagy ovulàcio utàn 12.? Ha az utóbbi akkor két esély van beaagyazodas illetve menzesz elöjel. Ha ciklus 12.nap akkor ötletem sincs. Ovulàcio elött nem kellene barnàzni :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok,


orulok, hogy megtalaltam ezt a forumot es hogy ennyire aktiv. En is szivesen csatlakoznek az izgulok taborahoz.
Magamrol roviden, 27 eves vagyok, ez a masodik eles honapunk, 8. dpo, december 4-ere nem varom. :)
Mindenkinek sok siket! 


Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


SziaFanni! Sok sikert és üdv közöttünk. első baba?

szandra0408
 
 


www.hormonharmonia.hu/mi-tortenik-vele- ... nazasomvan
Moncsika ez neked. Azt irja az ovulàcio alatti barnàzàs a szuper termékenység. Mondjuk ir egy olyat is ami tulzas szerintem - hogy a menzesz elötti barnàzàs progeszteronhiany es terméketlenség oka.. egy két max 3 nap barnàzas a piros napok elött még normàlis ahogy olvasgattam több helyen..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@moncsika79:


Ha ciklus 12. nap akár peteérést is jelezhet! ha pedig dpo akkor simán lehet beágyazódás..

szandra0408
 
 


Szia Fanni üdv itt,
Na és vannak gyanuid hogy esetleg sikerult? Dec 4. Mindjart itt van. Drukkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@szandra0408:


Nálad bevált, remélem nálam is be fog! Vigyor
babyfever2016
 
 


Rövid ciklusos lànyok hàt nekem az ovulacio pontos napja nem mindig 100% biztos mivel se hömérö se ovuteszt de a naptar szerint 17-18.nap körül szokott lenni. Ebben a honapban ugy érzem rekordot döntottem a 14/15 nappal :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


littlebiscuit a ciklus 12. napja,akkor most nagyon meg kellene szeretgetnem apát! :lol:
Annyira nem óhajtom így megfázva de hátha sikerül rá hangolódni! :-D köszi a linket!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Fanni üdv a táborba,sok sikert és minél hamarabbi babásodást kívánok!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79: Én azt olvastam, hogy félidőben is lehetséges enyhe vérzés, barnázás. Ez a peteérés jele. Ha nem vészes, akkor szerintem csak éppen most van peteérésed :)

Lányok, szerintetek az intim mosakódó árthat a kiskatonáknak? Én már elég régóta használok, nem is volt soha fertőzésem, gombám. Viszont nemrég olvastam, hogy nem tesz jót a használata. Vélemények? Ti használtok intim mosakodót? 


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Jó reggelt, megjött, a hőm is leesett 36,3-ra. szóval ez van :(
Ecsibe: a barátcserjét folyamatosan kell szedni? Ilyenkor is vagy hagyni kell szünetet? lehet h befejezem és palástfű teát próbálom ki mivel a ciklusom rendben van.
Kérdés: Férjemet pár hónaposan műtőtték mert nem szállt le a bal heréje, szerintetek ez befolyásololó tényező lehet? Köszi :)
A most várakozóknak kitartás :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


ecsibe igen én is olvastam,akció volt reggel este :-D Hátha sikerül valamit összehozni!
Az intim mosakodó gélről én azt olvastam hogy egyáltalán nem jó a hüvely flórának!Kecske tejes szappan jó elvileg!Sokáig használtam 3n is mosakodó gélt de most áttértem a kecsketejes szappanra!A katonákra konkrétan nem tudom milyen hatással van!
Kiscsillag sajnálom hogy megjött! :cry:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Kiscsillag:sajnálom,de  új ciklus új remény.


Ecsibe: Én is használtam egy ideig, még a nőgyógyász azt nem mondta, hogy káros, és felejtsem el. Én ha bármi bajom van sós vagy kamillateás vízben ücsörgök :)


szandra0408
 
 


Kiscsillag fel a fejjel!!!! De meg csak most kezdtetek ti is szeptemberben nem - jol emlekszem?? Ha igy van ez még nem olyan sok idö. Olvastam több helyen is hogy a sikeres metermékenyülés még akkor is ha klappol minden mindkét pàrnàl is csak 25%. Szoval a fel év körüli teherbeesés is még teljesen normàlis. Kerdezz utàna orvos(oknàl) ennek a heredolognak.egyik baratnöm mondott valamit hogy ilyesmi volt a pàrjànak most ök is probalkoznak, masodik honapja, jövö hétre nem varja majd megirom mi lett.
Ecsibe én olvastam valami olyasmit hogy a tul gyakori mosakodast kerülni kell mert felboritja a hüvely phjàt ami pedig lehet gond a katonàknak.. Én is hasznalok amugy (itt nalunk alap a bidé minden lakasban és valóvan praktikus és higienikus dolog de igyekszem nem tul sokat hasznalni mert érzem hogy tényleg igaz lehet hogy nem jo a sürü mosakodàs). De ha csak a napi zuhanyozasnal hasznalod akkor nincs gond nyilvan naponta amugy is lezuhanyozunk es akkor màr ezek az intim cuccok jobbak mint egy sima tusfürdö.. probàld jol felhabositani felhigitani ez segithet!!
Moncsika, reméljük betalalt az akció akkor mi nagyjabol ugyanakkor fogunk izgulni. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@kiscsillag201: Sajnálom, hogy megjött. Barátcserjét én menses alatt is szedtem. Nem találtam olyat a használati utasításban, hogy abba kéne hagyani. Azt tudom, hogy 3 hónapig kúra szerűen, mindennap, és utána már cak hetente 1-et, végül aztán el is lehet hagyni.

Naponta egyszer, a fürdésnél használom, és igyekszem, hogy csak a külső területek legyen ezzel lemosva. De most lehet kipróbálom a kecsketejes szappant.
Köszi csajok.


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Littlebiscuit: azt olvastam, hogy elvileg nem okoz gondot, hát remélem. Igen szeptemberben kezdtük, legalább jó része, hogy majd a mostani "termékeny" időszakban szabadnapos illetve délelőttös férjem :) Hátha :) A hőmérőzést ugyanúgy folytatom, hasznos szerintem.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag akkor semmi gond még csak a 3.honap nektek is. Csak soknak tünik a türelmetlen várakozàs miatt de amugy nem az.. mindjart itt a peteérés hajrà! Ja és talaltam par cikket (most telefonrol nem tudom belinkelni öket.
Az egyik azt irta a legidealisabb honap a teherbeesesre a december - mert a 3.trimeszter igy a nyàr lesz és a sok fény, D vitamin nagyon jot tesz mamànak-babànak.
Egy masik azt irta hogy statisztikàk szerint a legtöbb baba decemberben fogan ennek egyik oka az ünnepek szelleme a màsik a sok zöld étel konkrétan a kelbimbo aminek mindjuk nem tudom mi a köze az ünnepekhez lehet màs orszagokban tipikus ünnepi fogas hmm. Azert a kelbimbo mert tele van folsavval es az jo a fogantatasnak. Nah üsse kavics veszunk is egy kis kelbimbot epp megyunk bevasarolni :-D
Jah es emliti az alkoholt is - ennek következtében az önfeledtebb szexet :-D
Tényleg lànyok ti még isztok? Én heti 4-5x este vacsi mellé egy korty (kevesebb lehet mint 1 dl) vörösbort szoktam. Azt olvastam jol tàmogatja a méh nyàlkahartyat. De az egyik baratnöm mar vagy két honappal a provalkozas elött eltörölte az életéböl az alkoholt gyakorlatilag egy kortyot sem iszik. Ti hogy vagytok ezzel?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit augusztus óta én sem ittam, csak most szülinapkor 1 felest koccintás gyanánt. Basszus úgy meg van, h már a 2. tisztaságit tettem be reggel óta. (nem szokott ennyire erős lenni) de legalább a görcsölést enyhíti vmennyire a barátcserje :D
Hát remélem a december a mi hónapunk lesz, igaz pont megyünk Prágába a kövi nemvártkor :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Szia Fanni, reméljük hamarosan kopogtat a gólya nálatok is!!!

@kiscsillag201: sajnálom, de az jó ha nagyon erős, mert akkor jól kitisztulsz!!
Én már egy éve nem iszom semmi alkoholt, a gyógyszerek amiket kapok nem teszik lehetővé!! De a pozi tesztnél egy korty pezsgőt biztos megengedek majd magamnak!! Egyébként szerintem a vacsorához ebédhez elfogyasztott ital nem gond!!
Nekem a nagyobb lánykám a 24. születésnapi buli napján fogant meg, amikor volt ám buli 1000-rel!! S semmi baj nem lett!!!
Intim mosakodót nem használok, házi szappan, és ha úgy érzem hogy gond van, kamillateat öntök a vízbe, s abba ücsörgök egy keveset!! A lányaimnál meg heti egyszer alkalmazok ilyen fürdőt!!

Nem tudom mi van a levegőben, de tegnap este párom mint egy mosott rongy úgy jött haza!! Megfázott, s igazi férfiként a halálán volt!! Szerencsére a receptre felírt együttlétek már megvoltak, de szerettem volna még egyet, remélem ma már összetudjuk hozni, annyira azért helyre jön!! Egész nap kedvébe járok, hogy este akciózzunk!!

Kérdezem azoktól akik hőt mérnek, hogy milyen hőmérővel és hol szokták? Még soha nem mértem, mindig össze vissza kelek, rengeteget éjszakázom, van hogy 36-40 órákat vagyok fenn egyhuzamban ha dolgozok, s így nem sok értelmét látom belefogni, de van egy barátnőm, aki szeretné elkezdeni!!

Mikulás környékére milyen sokan nem várjuk!!! Remélem a Miki idén megkapta a kívánságlistás levelem


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?