Új privát üzeneted érkezett!

@marmotka:
Igen, nem szabad nagyon ragorcsolni sem, kicsit lazits. De persze ezt nehez betartani, hiszen tudatalatt az ember nagyon vagyik ra. En is most ugy erzem, hogy nem vagyok egyedul a kis testemmel, de aztan lehet hogy csak bekepzelem. Nekem a hormonalis problemaim miatt is nehez ugy ez. Majd kiderul nemsokara. Fel a fejjel, az egiek meghallgatnak!!! :)))
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Sziasztok! Szerintezek mit csinaljak? A maganorvosom mult heten beteg volt,holnaptol lesz,bar gondolom a heten eselytelen lesz bejutni hozza. Menjek ma sztk-ba? Csinaljak tesztet? A helyzet valtozatlan...beteten semmi,papiron barnas folt neha rozsaszin. Ez nem mensi...mult honapban is ez volt. 3 hete negativ volt a teszt.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Szerintem csinálj tesztet és utána kérj dokihoz időpontot, Én sztk-ba nem mennék az tuti. mond meg dokidnak, hogy elég fontos....

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

Ha baba van kimutatja szerintetek? Elvileg vasarnap kellett volna megjonnie. Szombaton kezdodott ez a "mensi". Ami pecsetelesnek se mondhato.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@marmotka:


Azért még ne add fel! Ha nem jön meg rendesen, akkor érdemes lenne tesztelni egyet szerintem. Végülis még lenne két napod a nem vártig, szóval még ne temessük a hónapot. Ha meg mégis, akkor kis pihi után újult erővel jöhet az új ciklus. Vigyor
babyfever2016
 
 


Csajok! En elszamoltam magamat egy nappal. Holnap mar a 26. napom lesz. Jaj en annyira feeeelek!! Mondjatok h ti is igy elitek meg ezeket a napokat!!! :(
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Lányok! A köldökön megjelenő lilás folt mit jelent? Tegnap lilás folt volt, ma nézem, (gondoltam mára elmúlt) és most meg véraláfutásszerű pirosas folt. Éppen a köldökömön van. Bajt jelenthet?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Szabályos vagy milyen alakú? nem lehet májfolt? ha úgy gondolod, hogy nem érdemes lenne felhívni holnap a háziorvosod, és megkérdezni!

szandra0408
 
 


Sziasztok!
Ma húzós napom volt, fél órája értem haza, alig győzőm visszaolvasni, hogy mi történt itt ma :-) Szorgosak voltatok!
Én totál bizonytalan vagyok. Ma napközben nem éreztem semmit, igaz időm se volt rá koncentrálni, szerencsére ilyen lesz az egész hét. Legalább nem agyalok rajta. Ma vagyok a 22.napon. Ami kicsit elkeserít, hogy jönnek elő a pattanásaim, és ez nálam mensi jel. :(

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:


nekem 2 napja jönnek folyamatosan!de ezek a jó gennyesek... Eddig mindig csak az államon volt most viszont mindenhol...

szandra0408
 
 


Csajszik. Bocsi, h mast temat hozok fel. De en meg mindig a honerozesnel tartok :D tuuuuudom h a reggeli szamit, de jelenthet az mar valamit h igy este 37,7 a huvelyi homersekletem? Nyelv alatt pedig 37,3at jelzett. Hm?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Sztem a pattanasok nem probleam, hiszen terhesseg eseten is produkalja a mensis tuneteket a szervezetunk.
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


37.7 az szerintem már annyira nem jó! de én nem értek hozzá, a nagy kilengések nem jók, max egy két tized

szandra0408
 
 


Tegnap este 37,3 volt. Nnna mindegy. Holnap reggel sztem minden kiderul!
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Kittya mi helyzet? Mértél hőt?

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Jó reggelt csajok :) Ki hogy van?
Caroline: Nem lehet a műtét miatt?
ecsibe: jól emlékszem, h szeded a barátcserjét? Amúgy a patik nem rossz jel, terhesség elején állítólag kijönnek a hormon változás miatt.
nekem szépen emelkedik a hőm, ma reggelre már 36,7 :)
Többiek? Marmotka, Babyfever, Judydifi, Szandra?
Littlebiscuit írj majd, h mi volt dokinál.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Igen, ez az első barátcserjés hónapom. Remélem jó jel a patti. Lehet keresem a tüneteket, ami nem mensire utal, de közben nem lesz, mert pont úgy fog kezdődni, mint a mensi... Nincs más hátra, mint türelmesen kivárni a péntek-szombatot.
Caroline: merre halad a csík? Szerintem ha teheted menj vissza a dokihoz, nehogy vérmérgezés vagy egyéb gond legyen. 
Babyfever: Hogy bírod?
Szandra: Nekem is mindenhol jönnek, csak az államom nem, és iszonyat rusnyák :( 


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Sziasztok csajok! :)
26. Napom, a mai a nem vart. 37 volt a hőm reggel.
Ti hogy vagytok?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Én ma kicsit szomorú vagyok! 3 napja erősödött a jóstesztem(ovuteszt) de ma nega lett. nem tudom mit jelent ez. :(

szandra0408
 
 


Kittya: ilyen rövid a ciklusod? Mikor tesztelsz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szandra: amíg nincs mensi van remény. Szokásos módon csináltad?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Igen amiota nem szedem a gyogyszert, 25,26 naposak a ciklusaim. Neha 28. Tegnap este ugy voltam vele, ha ma reggel nem esik vissza a ho, akkor veszek tesztet. Sztetek? Vegyek? Felek a csalodastol!
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kiscsillag201:


igen, van második csík de alig látható, tegnap tök szép látható volt.

szandra0408
 
 


Sziasztok, az ember elmegy egy hosszú hétvégére, s alig győz visszaolvasni.
Én kövezkező nem vártam december 7/8, de biztosat csak a tüszörepesztés után tudok majd. A héten szedem a clostilt, jövőhéten lesz inszeminációm. S utána indul a nemvártig a visszaszámlálás.

Tudom, hogy nem könnyű, de probáljatok meg nem mindenben jelet felfedezni. Tudom hogy nagyon nehéz, de nem szabad, mi most kezdjük a negyedik évet, rengeteg teszttel és tünettel, tudom milyen nehéz kikaocsolni az agyat. Amíg nincs menszez addig minden OK.

Nekem van egy ismerősőm, 20 évesen közölték vele, hogy soha nem lesz gyereke. Soha nem védekezett, 19 évvel később, terhes lett, végig a terhessége alatt volt menstruációja, nem is tudott róla hogy terhes. Mikor elkezdett növekedni a hasa, azt hitték először hogy valami daganat. Mikor az orvos kért a biztonság kedvéért egy vérvételt, hogy kizárja a terhességet. Ez háziorvos volt!!! Mikor kiderült, hogy baba van a dologban, s ekkor már majd 5 hónapos volt. Semmi terhességre utaló jel, semmi. S most már a kisfia 5 éves!

Bízzatok, mindig van remény!!"

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok, köszönöm kérdésetek, még eddig nem érkezett meg. De mivel a mindjárt megjön érzés napok óta tart, már nem is figyelem a tüneteket, csak azt az egyet, hogy vajon megindul, vagy nem indul meg.
Az elmúlt pár napban már szaladtam egyszer-kétszer, de vaklárma volt. Vigyor

Kiscsillag, így tovább, ezt üzenem a hődnek!

Ecsibe, ugye milyen lassan tud telni ez az utolsó pár nap? Szörnyű. :)

Kittya, ha van rá esély, hogy most 28 napos a ciklusod, akkor én még azt kivárnám a teszteléssel, de ahogy érzed, várjuk a híreket!

Marmotka, hogy vagy?
babyfever2016
 
 


most olvasom, hogy jóstesztelni, a 8 -9 dpon kell kezdeni, ma vagyok a 8 ik-on akkor lehet, hogy eddig lh-t mutatott, most meg a halvány hcg-t?

szandra0408
 
 


@kittya: Ha néha 28, akkor szerintem- bár nem könnyű- bírj ki még pár napot :) Drukkolok!
@babyfever2016: Remélem Te jobban jársz mint én és vaklárma is marad :) Az elmúlt két hétben végig 36.8-37 között volt a hőm, ma reggeli 36.7, sejtettem hogy ez nem jelent jót. Egy óra múlva meg is jött. Így az első barátcserjés hónap után azt tudom mondani, hogy a hasam nem görcsöl, rövidült egy napot a ciklus (35 helyett 34), és nőtt a cicim  Reggel még elég rossz hangulatban voltam, de most kicsit pozitívabb vagyok már. 
@szandra0408: Hcg tesztet mikor csinálsz? Megvárod a nemvártat?
marmotka
 
 


@marmotka:


még 1-2 napot várok, addig nézem ovutesztel, hogy mitörténik.  reménykedek, és félek :(

szandra0408
 
 


Varok :)
Csajok ezzel az ovu teszttel nem csak az ovulaciot nezitek?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Jóstesztként is használható! nézd meg a googleban

szandra0408
 
 


Koszi :)
Ne haragudjatok, ha butasagokat kerdezek, de terveben meg sosem volt a baba, igy nem vagyok jartas ezekben.
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@marmotka:


Elhiszem, hogy elkenődtél, de hamar összeszedted magad, jól csinálod!
Én most már a hőm se mérem, lesz, ami lesz..
Tegnap még nagyon zizi voltam, ma nyugodtabb vagyok, ami ugye vagy azért van mert úgyis megjön, vagy azért mert úgysem... :)
babyfever2016
 
 


@kittya:


Én is kérdezek, egy kedves öreg úr mondta nekem, hogy ha valaki kérdez az gondolkozik, butaságot kérdezni nem lehet :)

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Ez aranyos. Koszonom ;)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Lányok a köldököm miatt már nem aggódok. Szerintem mikor altattak, megnyomhatták a hasamat, hogy ürüljön a vér. És csak később, 3 nappal a műtét után lilult be. A kezem is úgyanígy 3 nappal a műtét után lilult be, ahol az altatót akarták beadni. 

Irígykedem, hogy ti már próbálkozhattok. MI meg majd csak leghamarabb szerintem februárban. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Hidd el ennek oka volt, tudom, hogy nagyon nehéz, de Te is tudod, hogy kibírod! Én nagyon drukkolok, hogy hamar jobban légy!

szandra0408
 
 


Joestet Lanyok!
A holnap reggelem homerozes szempontjabol kuka, megyek ejszakara dolgozni. A nem vart meg halisten nem jott. Ti hogy vagytok?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@caroline4:


Nagyon hamar itt lesz a február, olyan gyorsan repül az idő! Kitartás, addig is tudsz relaxálni, feldolgozni a történteket és addigra újra 100%-os leszel testileg-lelkileg!

Még tartom a frontot. fájdogálok, hát majd meglátjuk.

Jó pihit Csajok, illetve Kittya neked kitartást a melóhoz!
babyfever2016
 
 


@babyfever2016:
Koszi szepen! Szep almokat neked! ;)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Csajok! Eddig nem akartam ezzel foglalkozni, de mar kezdek megijedni. 4-5 napja semmit nem kivanok, barmit magamba eroltetek utana ugy erzem ki is dobom. Mar fogytam 3 kilot. Volt valakinek ilyen tapasztalata?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Jó reggelt! Ki hogy van?

szandra0408
 
 


@szandra0408:Helyzet változatlan  Bár nem is, már nincs mindjárt megjön érzésem. Talán reggel és eset egy kicsit, de napközben egyáltalán. Lehet a barátcserje? Ha igen, akkor már megérte belekezdenem. 
Nálad mi újság? 


@babyfever2016: Neked már csak egy nap. Tesztelsz holnap? Én még mindig tartom magam a szombathoz, feltéve, ha pénteken nem jön meg.
Ha november nem lesz sikeres, akkor decemberben a Jézuska hozza majd a babákat 


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Sziasztok lányok!

Látom megy a türelmetlen várakozás. Csigavér (vér nélkül :D ) telnek azok a napok.

Nálam nagy baj van. Felhivtam a klinikánkat de nem tudnak fogadni már a héten (aztán szombaton megyek vissza Olaszországba).
Mondjuk, még mindig van enyhe vérzésem.. 7. napja :( Amugy 4 napos szokott lenni. Na mondjuk most megspékelte a dolgot egy nem sikerült terhesség is :(
SZTK-ba felesleges mennem, mit mondotok? Úgyis csak hetekre adnak időpontot? vagy ha igy mondom, hogy sürgős vizsgálatra van szükségem mert volt egy korai vetélésem.. mondjuk, újra próbálkozgatnék a klinikával is ezzel az erővel (ahogy tegnap hivtam őket nem mondtam semmi részletet miért kell a vizsgálat..)
Vagy, keresek egy privátot..

Szerintem amugy minden rendben csak a magam megnyugtatására kellene egy vizsgálat azért..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok! Vigyor

Nálam sem történt változás eddig, időnként hol enyhén fájdogál a méhem környéke, hol kicsit erősebben, de ez így megy kb az ovu óta, lassan már nem is figyelek fel rá. :)

Ecsibe, nem tudom, teszteljek-e holnap. Talán beszerzek ma egy érzékenyebbet, mert most csak 25-ös van otthon és azzal teszek egy próbát, ha nem lep meg reggelig a nem várt. Akkor Neked megy a drukk szombat reggelre!

Tényleg, Rossmannban melyik teszt az, ami 10-es, vagy 12-es esetleg?
babyfever2016
 
 


@littlebiscuit:


Szia, Pesten tudok Neked ajánlani orvost, aki ma estefelé rendel!
babyfever2016
 
 


Babyfever hol pontosan? Hogy el is jussak odáig..
Bár már most azt mondtuk párommal hogy keresünk kint orvost és kint elmegyek. Úgyis alapvetően ott élek és kell hogy legyen orvosom.. Jaj csak még semmit nem értek ebből a nőgyógyászati szaknyelvből olyan furcsa lesz :S

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Én tuti elmennék magánba. De ahogy érzed. Ha úgy nyugodtabb lennél, akkor mindnképpen érdemes. Lehet érdemes a klinikán még egyszer bepróbálkozni, hogy miért is lenne fontos.


@babyfever2016:Nálunk nincs Rossmann, én DM-ben vagy gyószertárban vettem eddig. Illetve még az első ovu teszthez kaptam ajándékba 10-es erősségűt, azt netről rendeltem.
Szerintem Predictor Early (ez 12,5-ös, de azt írja, hogy 4 nappal a nemvárt előtt kimutatja) tesztet próbálj beszerezni, a Rossmann honlapja szerint árulják!  
Nagyon drukkolok, kezem-lábam csuriban holnap reggel.  Csak pozitívan!



 





Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@littlebiscuit:


http://drtahy.hu/dr-tahy-andras/nogyogyaszati-rendeles/
Ő az én doktor bácsim, az 5. kerületi rendelőben rendel szerdánként.


@ecsibe:


Annyira cuki vagy, köszönöm! :) És nagyon drukkolok érted!
Folyamatosan feszül, "nyom", már csak az a kérdés, hogy mi, vagy pedig ki nyomja.. :) És napok óta ráz a hideg.
Ha pedig megjön, akkor életem leghosszabb és legerősebb PMS tüneteit sikerült produkálnom ebben a ciklusban.

babyfever2016
 
 


@ecsibe:


Az az és az én is akart lenni.. :)
babyfever2016
 
 


@babyfever2016:


Köszönöm! 
A hidegrázás nálam is megvan. 24 fok van a lakásban, de plédbe csavarva is didergek. De ne keressük a jeleket, hamarosan minden kiderül!

ui.: Tudom-tudom, én is mindig agyalok, hogy mi mit jelenthet 

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?