Új privát üzeneted érkezett!

@manatus88:


mikor volt meg utoljára?

szandra0408
 
 


@szandra0408

Október 13-án, de akkoris ilyen barnázásnak nem nevezhető "mensi" volt
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Fura és azóta nem csináltál másik tesztet? Kevés mensit okozhat az is, ha a ményálkahártya nem vastagszik meg eléggé. De Doki biztos azonnal fogja tudni. majd írd meg mit mondott :)

szandra0408
 
 

 
 

Az a fura h elotte par nappal voltam a dokinal es minden ok volt :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


hmm. esetleg másik dokit megkérdezni, nem lenne érdemes?

szandra0408
 
 


Szandra: szerintem mindenkinél más, lehet, h elöbb volt ovud, de ez nagyon szervezet függő.
Manatus azóta nem csináltál tesztet? Szerintem érdemes lenne, mert ha van baba is nem biztos, h doki látni fogja még/már.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Holnap csinálok. Csak félek a negatív teszttől. :( A dokival minden rendben, 100%osan megvizsgált a magánrendelésén. Remélem nincs nagy baj.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@manatus88:


Ha a doki megbízható, és rendben voltál akkor tesztelj! lehet babás vagy! Lehet már akkor az voltál mikor a dokinál voltál, csak még ngyon pici lehetett


szandra0408
 
 


Remélem 2 csík lesz :) bár félek megcsinálni :( okt elején voltam dokinál,akkor minden rendben volt. A hónap közepén ugyanez volt mint most. Ez pecsételésnek se nevezhető... okt végén negatív volt még a teszt
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Akkor drukkoljunk egymásnak :)

szandra0408
 
 


Drukkolok! :)
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@kiscsillag201:


Ovum nem lehetett előbb, ovuteszteltem, vasárnap kellett legyen


szandra0408
 
 


Szerintetek, ha nem várt elött tesztelek biztos nega lesz?

szandra0408
 
 


Szandra: Attól függ mennyivel előbb? Nekem az orvos azt mondta, h 1 hét késés után teszteljek csak elöbb ne..... Nem biztos h jó ötlet elöbb mert csak feleslegesen stresszelsz ha negatív lesz.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Lehet igazad van, akkor marad a jós teszt


szandra0408
 
 


Sziasztok Lányok, megkezdem a hetet. :)

Ma van a ciklusom 25. napja és hajnalban arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam és le akar szakadni a derekam. Nagyon csalódott voltam, mert teljesen az az érzésem volt, hogy megjött és értetlen is voltam, mert sosem jön korábban, mindig 28-29 napos ciklusaim vannak.
Megmértem az ébredési hőm, ami viszont feljebb kúszott a tegnapihoz képest egy tizedet (36,8), aztán felkeltem és kiderült, hogy nem jött meg (még).
Hát én így kezdtem a nem vártam hetét...

Ecsibe, Marmotka, nálatok mi a helyzet?
babyfever2016
 
 


Joreggelt mindenkinek.
Olvasni a neten minden főszabaly szerinti tuneteket. Utanaolvastam a homerozesnek is. Azert titeket kerdezlek inkabb, mert ahany szervezet annyi fele reakcio.
Azt olvastam, h a homersekletunk terhesseg eseten felkuszik, de ez a magasabb ho lehet a nem vart nap miatt is. 3-4 napja nezem csak a homersekletemet de nem mindig reggel, amikor epp eszembejut. Tegnap este huvelyben mertem mivel azt irtak, h ott a legpontosabb, 37,3 volt, reggel egybol ebredes utan 36,8. Felek h holnap lesz elvileg a nemvart nap, es az miatt esett vissza a homersekletem. Sztetek? Nektek hogyan alakul ez a görbétek?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@babyfever2016:
Sziaa! Ugy latszik egy cipoben jarunk ma reggel. Igaz nekem holnap lesz a 25. Nap. De ma reggel nagyon szurkal a huvelyem fele kihat valami, meg a jobb petefeszkem korul. Es ugy erzem leszakad az alhasam. Amugy nekem is mindig a derekamra szokott kihatni a nem vart. Ma reggel en is 36,8 at mertem. Neked volt h feljebb kuszott a hőd?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Kittya: Hőmérőzésnél fontos,h mindig reggel ébredési hőt mérjük, szájban nyelv alatt. Úgy lehet csak viszonyítani. A 36,8 teljesen jó, nem alacsony egyáltalán.
Babyfever: az már jó, h nem lejjebb ment a hőd :) kitartás

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Koszonom a valaszt. Bizom benne, hogy a magasabb homerseklet nem a mensi kozeledtet jelzi.
Szurkolok mindenkinek en is!!
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Pecsetelo verzes volt mindenkinel?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Sziasztok!

Szombaton csatoltam a halvány pozitív tesztet, mára már a 25-ös erősségűn is rendesen látszik a 2 csík. Bennünket azért ez rendesen meglepett, mert szeptemberben volt először, hogy nem védekeztünk. Ebben a ciklusomban kezdtem a hőmérőzést kíváncsiságból, és csupa zűrzavaros volt egészen amíg fel nem ment 36, 8 fölé, onnantól kezdve elég egyenletes. Ebből kiindulva nekem a 22. napon volt peteérésem, de mi akkor nem is voltunk együtt, csak 4 nappal előtte, és azt megelőzően, és azért mindig azonnal "kiürítettem a fiúkat", mert úgy voltunk vele, hogy nem gond ha jön, de azért nem teszünk érte semmi extrát. Tünetem a világon semmi nem volt, abból kezdtem el gyanakodni, hogy pénteken felment a hőm 37,2-re és azóta sem ment lentebb.
Na eddig ez az én sztroim. Azért írtam le, hogy van olyan is, hogy nem peteéréskor lévő együttlét jön össze. Vagy nem akkor volt peteérésem mint hittem. És a hőmérséklet nagyon árulkodó lehet! Most még nagyon aggódom, hogy mi lesz, készen állok-e én erre, egyáltalán hihetek-e a teszteknek stb. Remélem ez normális...

Üdv: Rubita
rubita
 
 


@rubita:
Ez a 37,2 neked reggeli homerseklet volt?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Igen reggeli, de este is ekörül volt. Végülis az amúgyis megemelkedett görbém még egy szintet emelkedett.
rubita
 
 


@rubita:
Dejooo:)
Szurkolok Neked!
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Szia, esténként magasabb a hőm, 37-37,1, de ugyebár nem ez a mérvadó, hanem a reggeli. Vigyor
Azóta a görcsölés alig érezhetőre enyhült, inkább a derekam érzem.
Akkor megy a drukk neked is! :)
babyfever2016
 
 


@kittya:


Köszike!
Még annyi, hogy a cicim már napok óta fáj, de az amúgy is szokott mielőtt megjön, illetve a hüvelyemben és az alhasamban is volt szúrkálás, de azt is a mensi közeledtének tudtam be.
rubita
 
 


Koszi csajok! Aranyosak vagytok.
De felek, h velem mar csak a tudatalatti jatszik. Az alhasam soha nem fajdogal mensi elott, este 37,3 volt a hom, reggel 36,8. Szomoru lettem ettol a hoesestol. De meg van remeny. :) a mellem nekem is erzekeny mindig, azt ezert nem is nagyon figyelem.
Ma meg annyi erdekesseg tortent, h hirtelen kiment a labambol minden ero es elkapott a hanyinger de nem tartott tovabb 10 percnel. Hmm.. Lehet csak az idojaras..
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Hajrá! A hőesés szerintem nem gond, mert még így is viszonylag magas. Persze ez egyéni, de nekem múltkor mielőtt megjött már pont mértem és lement 36,4-re. 36,8 még magas azért...modjuk a saját peteérés előtti átlaghődhöz kell viszonyítani!
rubita
 
 


@rubita:
Igen tudom, de ilyen gorbet meg soha nem csinaltam. Az teny, h nem ennyi szokott lenni az alap homersekletem. Kezdek nem kicsit feszult lenni mar. :)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Tenyleg csajok! Van koztetek pajzsmirigy beteg?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


nekem autoimmun túlműködésem van. de mostanában rendben vana tsh és minden más is!

szandra0408
 
 


@kittya:


Az enyém most így néz ki. Csak ebben a ciklusban kezdtem mérni, így sok tapasztalatom nincs. Vigyor Csütörtökre nem várom.
babyfever2016
 
 


Épp a kép maradt le. :)
babyfever2016
 
 


@szandra0408:

Szintugy nekem is autoimmun betegsegem van, de nekem alulmukodik. Masfel eve ki is vettek a jobb lebenyt. Most nekem is jo a tsh-m. De sajnos ossze vissza ugral. Remelem nem ez lesz a keresztem baba ugyben :/
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, de most "rendben" van a TSH az volt magas, most 2,8 szeptemberben voltam endokrinológusnál. Azt mondta ez tökéletes. Ma reggelre nekem is szépen elkezdett "emelkedni" a hőm, valszef jól írta a naptár az ovut, ami tegnap vagy max szombat este volt.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@babyfever2016:
Akkor hajra nekunk :))))
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kiscsillag201:
Azt mondjak a dokik, h 1,4 korul es inkabb alatti tsh eredmeny bababarat.
Mit szedsz es mennyit?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya:


Semmit, mert azt mondta, hogy 4 alatt ha van akkor nem ad gyógyszert. SOTEII-be járok dokihoz. A többi értékem tökéletes.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 





Kozben talaltam egy cuki kepet! Vele kivanok mindenkinek gyonyoru napot! :)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@ecsibe: Én október 22-én kezdtem a barátcserjét, ez a ciklus 9. napja volt. Mint megtudtam, ez nem baj. Ahol vettem a kapszulát, azt mondták most hétvégén, hogy ciklus 10. napján kezdjem, amikor megjön, hagyjam abba és újra a ciklus 10. napján kezdjem. Nekem nem volt szép nyákom. Semmilyen nem volt. A cicim másfélszeresére nőtt és- valószínűleg a növekedés miatt- folyamatosan fáj. A libidóm nőtt. Semmi mást nem érzékeltem.

@caroline4: Bár nem jó hírekkel, de örülünk hogy jelentkeztel! Remélem mielőbb helyre jössz Te is, lelkileg és fizikailag is!

@kittya: A reggeli hődet ne hasonítsd az estihez! Csak akkor hasonlíthatóak az adatok, ha ugyanabban az időpontban csinálod és ugyanott méred. Az ébredési hőmérsékletet kell nézni, mielőtt kikelnél az ágyból. Nekem is oda van készítve a lázmérő, ha megszólal az ébresztő, egyből rakom a számba. A mensi idején alacsonyabb a hőd- gyakorlatilag ez a normál-, ovu előtt leesik, majd elkezd emelkedni. Elméletileg akkor van igazán jó peteérés, ha jó mélyre lemegy és utána magasra ugrik fel. Az ovu alatt végig fent van a hő, egészen a következő mensiig. Ha van baba, akkor fennt marad, mert továbbra is termelődik a progeszteron. Ha megfog jönni, akkor leesik. Vagy mensi előtt pár nappal, vagy aznap reggel. De ez mindenkinek egyéni! Ezért nem lehet pár nap hőmérőzésből levonni következtetéseket, hanem figyelni kell egy-két cikluson keresztül.

Nekem ez az első rendes hőmérzőzős ciklusom, hogy tényleg minden reggel mérem ugyanabban az időpontban. Nagy következtetéseket még én sem tudok levonni, de annyi látszik, hogy előző mensi előtt 2 nappal 36.6 volt a hőm. Most nov.18 a nemvárt, és a hőm fent van, ma is 36.9 volt.


@babyfever2016: Tanácstalan vagyok. Reggel csináltam egy tesztet, negatív. Párom szerint biztos nem mutatja még ki, akkor sem  ha van baba, felesleges volt csinálnom. 25-ös volt, nemvárt előtt 2 nappal. A cicim fáj, és nagyobb lett, de azt leírtam feljebb, lehet hogy csak a barátcserjétől. A hőm fent van szépen. Reggel volt egy-két csepp valami, minimális halvány barna. Múlt héten szex után is volt kétszer. Egyszer kevesebb, másik alkalommal több. (Ez lehet a polpi- ha most megjön és nincs baba, akkor vissza megyek a dokihoz, hogy csináljon vele valamit) Folyamatosan úgy érzem, hogy megjön, de nem. Csak halvány világos barna a papír pisilés után. Furán érzem magam, mert ez arra utal, hogy meg fog jönni. De ugyanakkor van egy olyan érzésem is, hogy nem. Szörnyű lesz az elkövetkezendő néhány nap. Már most nagyon nyűgös vagyok az egész miatt :(

Többiek? Ecsibe?




marmotka
 
 


@marmotka:
Koszonom szepen! Remelem nekem is fenn marad es szoritok h neked is ott legyen a kicsike :)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


Csajok! Meg egy kis butus kerdes :)
Kb 5 napja erzem h az alhasam szurkal es mintha el lenne nehezedve, ma ismet egy ereztem egy nagyobb szurast a huvelyemben is es kb ket oraja megszunt... Semmmmmmmit nem erzek alhasban. Sztetek jelenthet valamit?
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@marmotka:


Ne vonj le messzemenő következtetéseket a mai negatívból, legfeljebb azt, hogy a nem várt előtt sok esetben felesleges a tesztelés.
Egyébként szoktál barnázni menzesz előtt?
Drukkolok, hogy ne jöjjön és mindez a baba jele legyen!
Engem is megvisel a várakozás. Sokat járok ma pisilni és mindig azt lesem van-e valami a tisztaságin..
babyfever2016
 
 


@babyfever2016: Én is ugyanígy vagyok, sokat járok pisilni és rettegek minden alkalommal, hogy mi fogad :(


Az előző két mensi előtt 3-4 napig barnáztam, ezért kezdtem el a barátcserjét is. De akkor olyan igazi sötétbarna volt és kellett a tisztasági betét. Most csak törlés után látszik valami halvány a papíron. Jó, hogy nem egyedül vagyunk, legalább bátorítjuk egymást és tartjuk egymásban a lelket :)

marmotka
 
 


@marmotka:


Legyünk pozitívak! Ha esetleg most nem sikerült, akkor a Jézuska még mindig hozhatja. :)
Ha bármi van, írj!
babyfever2016
 
 


@kiscsillag201:
Jaaa, akkor szerencses vagy, hogy nincsen nagyobb promlema a pajzsmirigyeddel. Maradjon is igy ;-)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@babyfever2016: Hát úgy néz ki, hogy nekem ez a hónap ennyi :( Mostmár látszik a barnázás és sötétedik. Szóval megjön magas hő ide vagy oda. Páromnak én is azt mondtam reggel, hogy ha most nem, akkor a Jézuska hozza majd, de azért na...szomorú vagyok :( De ennek fényében belevetem magam újra az edzésbe. (az elmúlt időben "kímélő" életmódot folytattam, hátha van valami, hasazni nem is mertem :( ) Hőmérőzök tovább, és van raktáron ovu tesztem is a következő ciklusra.
Drukkolok, hogy Neked ne jöjjön semmi! És a többieknek se. Várom a fejleményeket, én meg igyekszem összeszedni magam a padlóról.

marmotka
 
 


@marmotka:
Csak pozitivan. Ne szomorkodj! En mindig azt mondom, hogy mindennek meg van az oka, es minden ugy tortenik ahogyan annak lennie kell. Csak bizzal benne es ossze fog jonni. Vonzas torvenye;)
kittya
8800 Nagykanizsa, Bartók Béla u. 10/1.
 
 


@kittya: Mérd minden reggel a hődet, mert ha most megjön neked is, akkor már kövi hónapban lesz neked is viszonyítási alapod. De drukkolok hogy ne kelljen várnod következő hónapig! Én nagyon bíztam benne, hogy most baba lesz. Szóval lehet, hogy inkább kicsit elengedem a dolgot, hátha az hoz eredményt :) És persze írok a Jézuskának 

marmotka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?