Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy alakult, hogy hamarabb csatlakozom, mint január. :)
Most vannak az "ügyes" napok és november 19-re nem várom. Ez annyira nagyon izgi, mert még sosem nem vártam. :D
babyfever2016
 
 


Szep jo reggelt mindenkinek. Nekem ez az egyik legcsodalatosabb.!! Pozi lett mindket tesztem. Mindj csatolom. Pedig ez a 2. Probalkozasunk. ;) el sem hiszem.. pedig ereztem a tunetek miatt.. a gorcseim enyhultek. Mar csak nagyon ritkan vannak. Ezek is biztos csak mar a mehszalagok tagulasa miatt. :) Többieknel mi a helyzet??? :) Babasodjatok ti is hamar.!! :)
angyalka
 
 


Hmm. Nem sikerul csatolni a fajlt. Valami memoriahianyt ir ki.. :/
angyalka
 
 

 
 

@angyalka:


Gratulálok! :) nekünk is a második hónap volt :) még most is elsírom magam ha rágondolok tiszta dilis vagyok :D Boldog Babavárást!  :)
nikucika
 
 


Jó reggelt mindenkinek,

angyalka, nikucika,- nagyon örülök nektek. Annyira remélem (persze minden túlzott beleéléstől mentesen) hogy beállok a sorba ahol ti vagytok, és persze mindenki más. Nekünk is ez a 2. próbálkozós hónapunk :) A kettes mágikus :) az egyik barátnőméknek is tavasszal a 2. hónap nyert :)
Mondjuk anniyra bizonytalan vagyok. Nem érzek semmi külömbözőt mint amikor megjön. A piros napokat megelőző alvós, libidó csökkent és csunya bőrű (na jó csak 1 pattanás) napokat érzem. Tegnap este már voltak olyasmi menzesz szerű kis görcsök is (nagyonb korai péntek körül nem várom..
Babyfever, hát akkor csak hajrá. Ha 19.-ére nem várod most lesz a napokban a peteérés kb. Szóval mindent bele :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Koszonom mindenkinek.!! ;* ;* <3
angyalka
 
 


Nyugi littlebiscuit nekembis előjöttek a megszokott ragyáim, a hasam is fájt és mégis :)
nikucika
 
 


Nekem feltunoen szep lett az arcborom. Fura is volt h nincsenek gyulladt pattik... na meg a nemvart menszesz elotti hasgorcsok. Egy hetig.munden este.Nah azok voltak csak a fura tunetek... :)
angyalka
 
 


@nikucika:
Neked is nagyon jooo babavàràst.!! ;) ;*
angyalka
 
 


Na sikerult feltoltenem. ;) *.*

angyalka
 
 


@nikucika:
..es nagyon nagyon gratulalok.!! :)
angyalka
 
 


Angyalka, ugy érted a nem várt előtti göcsök voltak, vagy elmaradtak?
A teszt már nagyon szép pozitiv, gratulálok :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Igen. A nem vart elott.pont egy hettel elkezdtem gorcsolgetni.. ez volt a jel. ;)
angyalka
 
 


@littlebiscuit:koszike amugy ;*
angyalka
 
 


Nah ez akkor jó :) ideális válasz :D
Mondjuk, annyi minden is lehet. Pl ebben a hónapban is magamhoz képest rövid ciklusom volt, mint múlt hónapban és talán holnapután megjön és ezek már azok a görcsök.
Ez nem pesszimizmus csak készítem fel magam a lehetséges buktára :D
De persze szivem mélyén nagyon bizok. Az átlag ciklus szerint amugy péntek/szombat a nem várt tehát a tegnapi görcsök tényleg nagyon koraiak..
Van egy barátnőm akik szintén most próbálkoznak. Már késik neki egy napja de olyan nyugodt mint aki relax hétvégén volt :D Magától nem is beszél róla csak ha én kérdezem, tesztelni eszébe se jutott még mert még csak 1 napja késik. Irigylem a nyugalmáért..
Dehát, számomra ez egy annyira nagy és izgalmas dolog hogy nem tudok nem gondolni rá :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Nekem is most szombaton kellett volna jonnie.. es ma reggel csinaltam a teszteket.. nem tudom h birtam.. de valahol ereztem h babas vagyok... :) *.*
angyalka
 
 


Nektek is az elso lesz?
angyalka
 
 


és első hónapban (írod, hogy 2. volt ez), akkor érezted hogy nem?
Én már az elsőben nagyon beleéltem magam és rossz a kopp. Így most nem is merek figyelni semmi megérzésre :D
Nekünk is első baba lesz, igen :)
Kb igy fogok tesztelni mint te 1 vagy 2 nap késést kivárok. Csak valóban ne jöjjön :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@angyalka:@nikucika:Hatlamas gartula Nektek!  Olyan jó ennyi pozitív hírt hallani.


@littlebiscuit: Kitartás. Mostmár tényéleg hamar kiderül. Bár azt hiszem mindig az utolsó hét tűnik a leghosszabbnak.

Nálam fura dolgok vannak.
Mensi 2 napig volt, nem túl sok. Aztán egy nap kimaradt és a következőn megint egy nagyon kicsi. A cicik még azóta is nagyobbak, igaz már nem olyan érzékenyek. És azóta is gyakran érzem úgy, hogy mindjárt megjön. Tegnap nagyon keveset ittam, ennel ellenére kb. 20 percenként jártam pisilni. Nem gondolnám, hogy terhes vagyok, de félek, hogy pszichésen már annyira bebeszéltem maganak, és lesem minden kis tünetemet, hogy azért produkálok ilyet. 
Aztán arra jutottam, hogy lehet ezt a barátcserje okozza? Volt valakinek ilyen?


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@littlebiscuit:
Az elsonel nem volt ilyen egy het elotti gorcs. Akkor is remenykedtem h nem fog megjonni.. bebeszeltem ilyen olyan tuneteket..csinaltam tesztet. Az kellett h visszabbvegyek a beleelesbe.. avteszt h akkor neg. vettem kunzit es rodokrozit asvanykarkotot. Ittam cikafarkteat zold teaval keverve. De csak vagy 2 hetig. es itt a baby :)
angyalka
 
 


@ecsibe:
Koszike.!! ;) ;*
angyalka
 
 


@ecsibe:
Te nem csinalt
al meg tesztet? Neked mennyi ido van meg a ne vartig??
angyalka
 
 


@littlebiscuit:
Es neked mikor lesz a nemvart?? Sok sikert h ket csikot kapj helyette.!! Felemeloo. *.*
angyalka
 
 


... es csajok. Kb mennyi ido mulva keressem fel a dokit?? Teszteles utan v 2 hetre kb??
angyalka
 
 


Ecsibe,
Hát nem kizárt hogy pszichés ez - az elme csodákra képes. Tudom én ezt személyesen az előző hónapból :D
A barátcserjét én még nem szedtem így sajnos nem tudok nyilatkozni. De azt olvastam róla hogy van egy elég rendes kis hormonális hatása szóval nem kizárt.. De elméletileg rendet kellene tennie nem felborítania..

Angyalka, péntek-szombat körülre nem várom. Valóban ezek a leghosszabb napok. De persze eltelnek ezek is. Aztán ki tudja talán hétvégén 'szülőkké válunk' :D


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok csajok :) Én megyek dokihoz, mert tegnap d.u megjött, görcs semmi, pedig 1. nap mindig, jobboldalon hasszúrka még mindig megvan(főleg ha hason fekszem). Mostanra mensi, már csak a  tisztaságin (pisi közben semmi). Szóval valami van...
Gratulálok csajok a pozi tesztekhez :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Gratulálok csajok. :)

Szerintem nálam nincs baba mert elkezdtem barnázni szóval nagy rá az esély hogy szerdán megjön. Bár görcsölni még nem görcsölök majd meglátjuk szerdán hogy megjön-e vagy sem.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Babasok,!... :) terhes vitamint milyet szedtek?? En eddig forever.es vitaminokat szedtem,melle nap 2 folsavval. Ket honapja.. most ma elkezdtem czeizel endre vitaminjat. Szerintetek a folsavat abba hagyhatom?? Eleg ami a babavitaminba van nem?
angyalka
 
 


@littlebiscuit:
Ugy legyen.. minnel hamarabb legyel te is babas.!!! ;) ;*
angyalka
 
 


Kiscsillag, - na talán mégiscsak siker lesz itt :) Szurkolok!

Ritus, rengeteget olvasom hogy a barnázás még nem gond nagyon sokaknél van, menzesz helyett is.. Neked is nagyon drukkolok.

Angyalka, én a DM-est szedem és semmi mást plusszban. Szerintem jók ezek a komplexek van ennük minden ami kell. A folsavat talán még plusszban néha egyet-egyet bevehetsz, a az egész első trimeszterben nagyon fontos..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Köszi a biztatást de nem élem bele magam. Inkább úgy állok hozzá hogy megjön és ha mégse jön meg akkor lehet örülni nem úgy mint fordítva. Mert ha úgy állok hozzá hogy tuti nem jön meg és mégis akkor az egy hatalmas csalódás lesz. Sajna ha most tényleg megjön akkor leghamarabb csak áprilisba próbálkozhatunk előbb nem. Mivel szeptember 10.én lesz az esküvőm így vagy nagyon az elején kell lennem a terhességnek vagy pomt hogy nem szabad terhesnek lennem. Ez egy kicsit hosszú lett de hát ez van.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus, igen emlékszem erre a dologra. Mi is akartunk kis pici esküvőt de végül felcseréltük a kettőt.
Párom azt mondja, úgy érzi így lesz jobb a sorrend. Valahogy úgy mondta 'ez a kép él a fejében hogy a nagy nap ott van a kis manónk is velünk'. :)
Azt gondolom, ha nektek fontos a nagy nap akkor talán jobb is igy. Habár szépek a nagy pocakos menyasszonyok is, de biztos jobb ha nem a nagyon megerőltető periódusban van még plusszban egy ilyen izgalmakkal teli szintén megerőltető esemény.. Az élet nagy szervező mindig úgy alakitja ahogyan lennie kell.
És igen, megértelek hogy semmi beleélés. Egy kopp már nekem is volt szóval tényleg sokkal jobb nem a pozitivra számítani.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Angyalka, hogy mikor menj orvoshoz, hát szerintem olyan 6-7. héten szoktak (az utolsó mentsruációtól számolva ugye). De lehet jobb a hetedik mert a 6.on még sokszor keveset látnak. 7-en már akár szivhangot is el leket kapni úgy olvastam.. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Engem is megviselt, így hogy a 4. nap késésseel jött meg. Soha nem késett max 1 napot, nem is értem. Ritus írj ha van változás, Én a femibion800at szedem már aug vége óta.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:
Koszike. ;*
angyalka
 
 


@littlebiscuit:
Koszi. En is igy gondoltam. Okt 3. an volt meg utoljara. Jovo heten fel is hivom es kov hetre kerek idopontot. :) *.*
angyalka
 
 


Ma mar a parom 2 bevasarlokozpont parkolojaba is a csaladosba allt. Mondom ohhh. :) Azt mondja mar nagysaladosok vagyunk nem??? ;D ;D csak rohogtem.. es csak ma teggel bizonyosodott be.. o nem elte bele magat. Hiaba mondtam neki h erzem. Es hiszek a jeleknek. :P
angyalka
 
 


haha ez vicces, angyalka. Vigyétek magatokkal a pozi tesztet igy ha valaki nekiáll kötekedni lehet lebegtetni :D

Lányok, visszaolvastam a fórumot. Tizenvalahány fős 'gárdából' már ennyien lettek várandosak:
Marquise, Kisbogika, Caroline, Zsuci, pufok, nikucika, angyalka - alig 2 hónap alatt.
Azt hiszem nem hagytam ki senkit.
Ez ezért elég erős :)



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Na, szerintem ovu lesz (bár még csak pénteken kéne naptár szerint) és a barátcserje miatt vannak a tünetek. Olyan durva, szép nyákom van, mint még soha.  Nem lehet véletlen, hogy abban a hónapban, amikor elkezdtem szedni. Most megyek is haza, és elkapom a kis férjecskémet, nincs kegyelem 

@angyalka:


Ez nagyon aranyos sztori!  Én is femibion800-at szedtem március óta. De ebben a hónapban elhagytam. És most folsavat, omega3-at és magnéziumot szedek csak. Meg a barátcserjét. De arra neked már nagyon nincs szükséged! A folsavat mindenképpen hagytd meg. Amúgy szerintem bármilyen más terhesvitamint szedhetsz, amitől nem vagy rosszul. Ezekbe már mindegyikbe megvan minden, amire szüksége lehet a babának és a mamának.

@ritus922:


Nem gondoltál rá, hogy tesztelj azért egyet?

@kiscsillag201:


Mikor mész dokihoz?
 




Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Ez tenyleg jo arany ennyi ido alatt. :) orulok mindenkinek.!! Mindenkinek boldogsagos babavarast, es fogantatast.!!! ;)
angyalka
 
 


@ecsibe:


Ha szerdán nem jön meg akkor csütörtök reggel.De most is hányingerem van, bár mellé erős fejfájás szóval most nem tudom, hogy mi okozza a hányingert.


@littlebiscuit:


Igazából a pici lenne a fontosabb. de nem akarok beleesni az influenzás időszakba, mert az első babámat is ez miatt vesztettem el, mert elkaptam valami megfázásos vírust. Szóval esküvő ide vagy oda így is csúsztatnánk a dolgon. De remélem nem kell. Bár egy kicsit görcsölgetek szóval nem tudom. Nem maradt más mint a várakozás.


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


na szép jó reggelt mindenkinek! :) Köszönöm a gratulációkat :D oylan jól esik komolyan :D nem gondoltam, hogy ilyen hamar eljön ez a pillanat. Az orvost fel kell hívni már most, és ő mondja meg, hogy mikor menjek, vagy elég kb két hét mulva hívni? Én folsavat szedek két hónapja, calcium+d3 pezsgőtabit szoktam reggel inni, meg mostmár szedem a magnézium+b6 tabit, mert eléggé gyenge a gyomrom. Tegnap este a párom véletlenül rámfújta a cigifüstöt én meg kihánytam a vacsit... :D


olyan hihetetlen ez az egész. Annyira várom, hogy lássam, hogy jó helyen van és dobog a pici szivecskéje.

nikucika
 
 


na szép jó reggelt mindenkinek! :) Köszönöm a gratulációkat :D olyan jól esik komolyan :D nem gondoltam, hogy ilyen hamar eljön ez a pillanat. Az orvost fel kell hívni már most, és ő mondja meg, hogy mikor menjek, vagy elég kb két hét mulva hívni? Én folsavat szedek két hónapja, calcium+d3 pezsgőtabit szoktam reggel inni, meg mostmár szedem a magnézium+b6 tabit, mert eléggé gyenge a gyomrom. Tegnap este a párom véletlenül rámfújta a cigifüstöt én meg kihánytam a vacsit... :D


olyan hihetetlen ez az egész. Annyira várom, hogy lássam, hogy jó helyen van és dobog a pici szivecskéje.

nikucika
 
 


Jó reggelt csajok,
Nikucika,máris a gyomorod forog? huha.. :)
Szerintem min. 1 hetet még az orvos hivásával is várhatsz. Ha behiv tul hamar az a félő hogy nem látni még semmit..
Én állatira ragyásodom. :S A görcsök most nincsenek.. Egyelőre semmi barnázás (nekem ilyen 2-3 nappal mielőtt megjön általában elkezd kicsit jelezni). Ha megjelenne egy kis cici-feszülés (nem szokott mensi előtt), akkor már teljesen bizakodó is lennék :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Csajok nálam tuti nincs baba ma megjött egy nappal hamarabb. Nem értem pedig szoktam görcsölni elötte most meg semmi.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok Csajok,

Most ebszéltem dokival, csütörtök délután megyek. Ma reggelre alig voolt/van már valamicske vérzés.  Ritus normál mnennyiség? Én sem görcsöltem amikor megjött pedig szokott 1. nap mindig. 
Nikucika: Hát jó korán kezdődik akkor nálad a rosszulét, kitartás :D


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Hát eddig nem sok de elkezdtem görcsölni de majd meglátjuk hogy meddig fog tartani. Remélem nálad baba lesz. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@kiscsillag201:
Hát eddig nem sok de elkezdtem görcsölni de majd meglátjuk hogy meddig fog tartani. Remélem nálad baba lesz. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Óriási gratula mindenkinek, aki babás lett! Tényleg jó az arány, sorra kerül mindenki előbb-utóbb :)


@littlebiscuit:tudom miről beszélsz, pszichésen mindent be tud beszélni magának az ember. Én is így vagyok ezzel, minden terhességre ráhúzható tünetet egyből figyelek magamon. Csak aztán tényleg rossz koppani :( De nem fogunk!!! Fel a fejjel!!!


@ecsibe: lehetséges, hogy a barátcserjétől, bár tényleg enyhíteni kellene a tüneteket és rendbe rakni a dolgokat. Én nem tudom, hogy nálam van-e már bármi hatása. Fogalmam sincs hol tart a ciklusom, néha szurkál oldalt a hasam, reggel alhasi fájdalmakkal ébredtem, a cicim érzékeny. Tegnap nem kívántam semmit vacsorára, pedig délben ettem előtte utoljára. (Nálam ez nagy szó, gyorsan elégetek mindent, és már 4-5 körül éhes vagyok) Reggel óta kicsit émelygek, feszül a hasam, kedvetlen vagyok. De napok óta 8-9 órákat alszok. Tegnap barátnőmmel közölte egy kollégánk, hogy szerinte terhes vagyok, mert ő kiszagolja az ilyesmit.
Hát jó lenne, de nem akarok bebeszélni magamnak semmit. Fogalmam sincs már, hogy mikorra kéne nem jönnie, hogy nem-e tettem rosszabbat a barátcserjével...kicsit el vagyok keseredve :(




marmotka
 
 


Ssziasztok csajok!

Gratulálok az új babásoknak!

Caroline hogy vagy?

Én november 11-re nem várom, van egy kis mellbimbó érzékenység, mintha meg akarna jönni érzés, farkasétvágy és délutánonként kis hidegrázás. Én is úgy vagyok vele, mint littlebiscuit, nem akarom ráfogni, de hát na.. Nehéz nem a tüneteket vizsgálni...
somipiro4
Vasad
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?