Új privát üzeneted érkezett!

Hú, lányok kezd egyre izgalmasabb lenni a topic :) Nagyon drukkolok mindenkinek, szerintem év végére mind babásak leszünk :)
Én kitartóan szedem a barátcserjét! A hosszú hétvégén wellneseztünk, párom is el tudta engedni kicsit a hétköznapi stresszt, ìgy igen aktìvak vagyunk, szóval nagyon bizakodó vagyok én is :) Naptár szerint jövő hét elején lesz ovu, mostmár figyelni fogom a jeleket. Ha az utóbbi időben meghosszabbodott ciklussal számolok, akkor nov.18-ra nem várom. Hú, de soká lesz...

Viszont, képzeljétek mit álmodtam...(háttérinfó: páromnak most lesz nemsokára a válópere- eddig nem volt papìrozás
marmotka
 
 


Bocs, véletlenül rányomtam a küldésre :)
Szóval együtt vagyunk rég, csak most lesz lepapìrozva a dolog. Éjjel azt álmodtam, hogy egy kastélyban vagyok ahol három másik nővel készülünk az esküvőnkre :) A készülődés közben csináltam egy tesztet, ami olyan pozitìv lett, hogy csak na...remélem ez egy jel :)))
marmotka
 
 


Nikucika neked is megy a drukk! Mikor tesztelsz?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 

 
 

Marmotka ez aranyos kis álom volt, gondolom reggel fülig érő szájjal ébredtél 
Nem használsz ovutesztet?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nyugi csajok, a mai napot még kivárom. Inkább vagyok türelmes, mint halomra csináljam a negatív tesztet :D Igaz semmi jele mensinek csak egy kis folyás van, meg has szurka :D 
Littlebiscuit, marmotka kitartás nektek is hamar lejár az a 2-3 hét :) 
Judydifi NYUGI, Te is tesztelsz 2 nap múlva :P

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@judydifi:


szerintem megvárom a nemvártat :D már ha elég türelmes leszek, bár már megjött a fastestes rendelés úgyhogy van egy csomó tesztem, éppen van miből gazdálkodni :D lehet holnap reggel egyet ellövök, bár kétlem, hogy bármi is lehetne rajta 3 nappal a nemvárt előtt 
nikucika
 
 


@nikucika:


Én is rendeltem egy csomót, úgyhogy fel vagyunk készülve mindannyian...hihihhii

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Sziasztok csajok. Hala Istennek meg nekem se jott a nem vart.. bar szombatra nem varom.;) az esti hasfajas az még meg megvan. Ma egy pici sargas cucc. De minimalis.. ilyenkor mar reg barnas szokott lenni.. renelem ez moat tenyleg mas mint eddig. Szurkolok mindenkinek. Remelem ev vegere tenyleg babas lesz mindenki. :)
angyalka
 
 


Sziasztok! Nalam minden rendben azota semmi verezgetes nem volt hala istennek. :) Viszont mar a munkahelyemen tudjak, mert kiutesek lettek a kezemen es mennem kellet a munkahelyi orvoshoz neki szoltam hogy tudjon rola hogy terhes vagyok izgultam hogy nem e amiatt. Szoval o meg irt egy emailt a manageremnek. Szoval igy tudja mindenki :/ De nem baj legalabb vigyazznak ram. 

Marmotka: Nekem mikor peteereskor egyutt voltunk azon az ejszakan azt almodtam hogy volt egy kislanyunk de mar jo nagy volt :) Aztan meg mielott megcsinaltam a tesztet akkor is almodtam hogy pozitiv :) Szoval lehet neked is bevalik amit lattal :) Remelem igy lesz. Drukkolok neketek pusziii 


Kép
pufok
Wales
 
 


@pufok: Tünetek vannak? 
Judydifi: Nálad semmi még?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok. Voltam uh-on a klinika ambulanciáján. 5*8 mm petezsákot látott a dokinő. Benne se szikhólyagot se babát. Azt mondta h koraterhessèg ezèrt nem látszik. Szerinte 5 hetes. De mondtam neki h tudom mikor fogant, 6 hetes kell legyek. Azt mondta h lehet lassabban osztódott. Most nem tudom mi van. Egy hèt múlva kell visszamennem. A tesztem 9 nappal az ovu után már pozitív volt. Nem lehet egy hèttel fiatalabb. Elbizonytalanodtam. Remèlem csak az uh gèp volt gagyi, mert kb egy indurka 25*25 cm-es kis monitort kèpzeljetek el. Ilyennel mèg sose vizsgáltak.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Haliho... a hasgorcs most estére nincs,napkozbe volt, viszont van enyhe hidegrazas... az lehet jel?? :roll: :oops:
angyalka
 
 


Sziasztok! Bocsi az eltünésért, de összejöttek a dolgok. 2 napig vérezgettem, de már el is múlt szóval jövőhéten doki. aztán majd meglátjuk :D

szandra0408
 
 


@kiscsillag201:


Tunet ami eddig is volt mindjart megjon erzes de most mar nem egyfolytaban. Faradekonysag, reggelente gyomoreges, mellfeszules, szag undor es a mindjart ehen halok erzes :D :D

@caroline4:


Probalj meg ne izgulni tudom konnyu ezt mondani, de fo a pozitiv hozzaallas. Tuneteid vannak? 


@szandra0408:


Mikor tesztelsz? 

pufok
Wales
 
 


@pufok:


nem tesztelek, folyamatosan negatívak volta, mostmár kivárom a jövőhetet és a doki megnéz az ingyen van. :D

szandra0408
 
 


Szandra van már időpontod?
Caroline ne izgulj, biztos nincs semmi baj mivel a tüneteid megvannak, látszik, hogy kórházban voltál vizsgálaton.... November 11 a következő dátumod ugye? Kitartás mindenkinek csajok.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


igen nov. 11-én megyek egy másik helyre, de még előtte vissza kell mennem jövőhét csütörtökön ide, ahol ma voltam. 

Tüneteim: hányiger, gyakori pisilés, kávétól, szagoktól hatalmas undor.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Csajok én délután óta barnazok... Nem nagyon de akkoris az. A hasam is fáj, úgyhogy holnap tuti megjon. Na de nem szabad elkeseredni :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Jó reggelt csajok,
Csináltam tesztet, egyenlőre negatív. Mensi se sehol viszont még  mindig. Várok pár napot az új tesztig szerintem. 
Judydifi írj ha van vmi.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag! Sajnálom. Hátha csak kell mèg pár nap. Kitartás!

Judydifi! Nem biztos az mèg h megjön. Bízzunk mèg. Sok terhessèg pont így kezdődik.

Èn is le vagyok törve. Nagyon. Annyira jó lenne ha minden rendben lenne....mintha a hányinger kicsit csitult volna :( nem jó jel.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kiscsillag! Sajnálom. Hátha csak kell mèg pár nap. Kitartás!

Judydifi! Nem biztos az mèg h megjön. Bízzunk mèg. Sok terhessèg pont így kezdődik.

Èn is le vagyok törve. Nagyon. Annyira jó lenne ha minden rendben lenne....mintha a hányinger kicsit csitult volna :( nem jó jel.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline: Nem vagyok letörve, szerintem még korai volt a tesztelés, 2 napja késik még csak. Mondjuk nekem full szabályos a ciklusom, viszont a pajzsmirigyeseknél lassabban emelkedik a Hcg szint azt olvastam. Férjem meg sogórnőm mondta, h teszteljek már kíváncsiak nagyon. Szerintem csinálj tesztet csak h megnyugtasd magad. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@caroline4:
Ne aggódj! Barátnőmnél ugyanez volt idén, 6 hetesen ment uh-ra és nem láttak semmit. Egy hét múlva már volt szìvhang. Próbáld elterelni a figyelmed, minden rendben lesz!
marmotka
 
 


@pufok:
Ez jó hìr, hátha bejön nekem is :)
Te mikor mész uh-ra?
marmotka
 
 


Megjött reggel iszonyatos hasfájások közepette, úgyhogy miattam már nem kell izgulni. Majd novemberbe.

Szerencsére nem keseredtem el...Ha jönni akar, úgyis jön.

Szóval elő az ovutesztekkel 10 nap múlva 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@caroline4: Ne keseredj el. Számos oka lehet, hogy nem látta rendesen. A hányingered meg azért csitult, mert bebeszéled magadnak, hogy baj van. Tudom, hogy nehéz, de koncentrálj másra. Minden rendben lesz, ezt a következő ultrahang is megerősíti! Kitartás!!!


@judydifi: Sajnálom. De jó hallani, hogy nem keseredtél el. Elő a tesztekkel és akcióra fel 


@kiscsillag201: Marquise-nek is csak egy hét után mutatta ki, úgyhogy amit mindig is mondok, amíg nincs mensi, addig bármi lehet. És reméljük, hogy ez most egy baba lesz  Mikor tervezel újabbat tesztelni?


@szandra0408: Nálad is még bármi lehet. Csak pozitívan 


 





 


Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:


Szerintm vasárnap reggel, elöbb nem. Férjem izgul már rendesen. 

Judydifi: Fel a fejjel, és akcióra fel amint elmúlt a mensi :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@judydifi sajnalom. :/ nah de majd legkozelebb.. ugyan azon tuneteid voltak mint nekem vannak.. remelem nekem tenyleg nem jon holnap se utana... :lol:
angyalka
 
 


Egyebkent ez volt az elso hónap miota probalkozunk (majdnem egy éve) , hogy tényleg igazán furcsán ereztem magam es olyan tuneteim voltak, amik eddig sose... De terhes nem vagyok, szoval fogalmam sincs mitol volt... :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Ha továbbra is megmaradnak a tünetek lehetsz terhes, mert van olyan, hogy van még az elején mensi.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


lányok köszönöm a biztatást.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Csajok nem bírtam magammal reggel megcsináltam egy ilyen netes "Egens" tesztet éééés halványan bár, de pozi lett azthiszem :D úgyhogy megcsináltam mégegyet és mégegyet :D (tiszta dilis vagyok) é mind halvány pozi lett  2 nap a nemvártig, remélem nem jön.
nikucika
 
 


nem tudom, képen mennyire látszik, vagy nem látszik, de azért megmutatom :)
nikucika
 
 


@nikucika: tényleg van ott valami, nem csak Te látod :)
@judydifi: nem használtam még ovu tesztet, hol lehet venni? Ti milyet használtok, melyik a megbìzható? A naptár 4-re rakja az ovut, de ez 32 napos ciklussal. Ha segìt a barátcserje és visszaáll 28 napra, akkor mostanság kéne lennie. Jobb oldalt érzek szurkálást, a kávé nem esett jól, kicsit puffadtnak érzem magam. Ezek lehetnek az ovu tünetei?
marmotka
 
 


Clearblue digi pozitív csajok :D de ugy érzem mintha megakarna jönni. Vettem magnéziumot de nemigen használ.... Ajjjj most félek
nikucika
 
 


@nikucika:


Gratulalok :) Nekem is halvany pozitivval kezdodott. A mindjart megjon erzes nekem meg mindig meg van csak nem olyan erosen mint az elso heten. 

Itt angliaban ha nem fizetek ultrahangert akkor csak a 12. heten van az meg majd csak december elejen varhato. Szoval nekem meg odebb van. Addig is imadkozom hogy minden rendbe legyen. :)
pufok
Wales
 
 


marmotka (#p4927653):
En a vaterarol szoktam rendelni a David markajut. Jo áron van es mindig mutatja amut kell...
Szerintem vegyel te is es akkor kiderul mikor van ovud.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@nikucika:


Gratulálok ezek a tesztek pozitívak. Nekem is így kezdődött és minden erősebbek lettek. Olyan jó. Jó egészséget!!!! 



@judydifi:


ovut én is a netről szoktam rendelni. Érdemes 25-ös érzékenységűt kérni, mert ha túl érzékeny, akkor esetleg akkor is pozinak látszik a csík erőssége mikor még csak majdnem az lenne, ez zavaró lehet. Ha kevésbé érzékeny akkor tényleg csak akkor lesz pozitív mikor valóban ovud van. A vérzésed mennyisége a megszokott?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok. Nekem tegnap nem jott a nem vart.:) meg ma varok, es holnap reggel tesztelek.. nagggyon remelem ket csikot fogok latni.. es uton van az en kis Angyalkam.!! ;) *.*
angyalka
 
 


Jó reggelt csajok :) Ki hogy van? Nálam még mindig semmi, ez a 4. nap, h késik. Se pozi teszt se mensi. Ha szerdáig nem lesz változás kérek dokihoz időpontot szerintem....

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Milyen tesztet csinaltal h meg nem mutatja ki?? Tuneteid mik vannak? ;)
angyalka
 
 


Nikucika, gratulaaaaa!
Szerintem is jol latszik az a csikocska.
Nàlam gyakorlatilag semmi tünet. Ha a legutobbi 30 napos cikussal szamolok csütörtökre nem vàrom. Ha az àltalanosabb 32-vel akkor szombat.
Abbol kiindulva hogy pont a peteereskor mindkettem full betegek voltunk kicsit lentebb adok a bizakodàsból. Volt persze 2 talàn elég jol idözitett alkalmunk a felrételezett ovulacio tajekan szoval. De mindegy is - egyet lehet tenni, kivàrni ezt a pàr napot.. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Angyalka: 2. Nap 10est, ma 25ös x-epilest. Derekam akar leszakadni folyamatosan, cicim teltebb picit mint szokott, meg a has szurka néha napközben. Nekem full szabályos 28 napos a ciklusom ezért fura. Nem tudom beteg voltam 1hete kezdődött akkor 1-2 napig gyógyteát ittam, de szerintem az nem zavarhatott be ennyire. Mondjuk nekem a pajzsmirigy miatt lehet h lassabban emelkedik a HCG szint az elején azt olvastam. Valakinek tipp?
Littlebiscuit türelem akkor és fél a fejjel :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag, passz. Lehet par nappal odénb volt az ovulàciód igy a teszt is kesöbb lesz pozitiv.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Megjött vagy legalábbis valami vérzés szerű van csajok. Nem tudom mi zavart be, hogy 4 napot késett, úgy hogy közben tünetek vannak/voltak.... :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@judydifi:


Sajnálom, hogy megjött, de talán a következő próbálkozás már sikeres lesz. :)

 


Nekem meg vannak a tűneteim, most is erős hányingerem van. De nekem szerencsére mensinek még se híre se hamva. Remélem nem is lesz. Szerdán majd kiderül, hogy mi a helyzet.


@kiscsillag201:


Nem tudom mi lehet ez lehet el kellene menni majd dokihoz, hogy nézzen meg.


@caroline4:


Te hogy vagy? Tűneteid vannak? Mikor is mész vissza dokihoz?



Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok! Judydifi: Sajnálom Új hónap új esély. Csajok lenne egy kérdésem, lehet semmi köze semmihez. Lehet bármi köze a babagyártásnak, a hajhulláshoz? Cssomókban hullik a hajam, nagyon! és nagyon száraz, gubancos, hiába fésülöm. Kevesebbnek nem tűnik sőt, olyan mintha több lenne :D Valaki valami tipp?

szandra0408
 
 


Szandra, terhesség alatt dúsul a haj és gyorsabban is női, majd szülés után kezd el hullani kicsit.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jaj ma csináltam újra majd leugrik róla a csík :D köszönöm Csajok ebben a topicban tényleg mindenki bebabásodik :D komolyan... :D úgyhogy sok sikert csajok, tuti, hogy hamar összejön :D később küldök képet :) bár vannak aggodalmaim de majd azokat is küldöm a képekkel :)
nikucika
 
 


 na szóval nem baj, hogy én már ilyen hamar rosszul vagyok? folyamatosan émelygek már negyedik napja... azt olvastam a  méhen kívüli okoz már nagyon hamar erős tüneteket. Korán is lett pozitív. Na meg a hasamba néha olyanokat belegörcsöl, igaz elmúlik 1-2 perc múlva de tisztára mintha megjönne. Ugye nem akarjuk a doki előtt elmondani senkinek, anyósom meg tegnap is fát pakoltatott velem :S és akkor is megfájdult a hasam.. de nem mondtam neki hogy nem akarok mert bunkónak néz, hogy miaz, hogy én nem akarok segíteni neki. Szedek folsavat, szedek magnéziumot, azt olvastam az enyhíti a görcsöket. Nem hányok, csak nem bírok enni.
nikucika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?