Új privát üzeneted érkezett!

@eszanita:


Legyen igazad :) Nagy erő kell, de segít hogy az előző mensi késés után csináltam egy halom negatív tesztet és azok kicsit padlora küldtek. Ezért is várok ameddig csak lehetséges. De ha még se vagyok terhes akkor a hormonjaimmal van nagy gáz. De reméljük hogy baba van a dolog hátterében. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Somipiro4: a rakszures nem kavar be semmibe, menj nyugodtan!

Ritus922: nagyon gyanus hogy baba van a dologban. De inkabb ne eljuk bele magunkat, amig nem biztos. Nyugodj meg es vard meg a nem vart menszi elso napját. Majd akkor tesztelj! Ki fogod birni!

Caroline4: szerintem setalj be az ambulanciara es nezesd meg ott magadat a sajat megnyugtatasodra. Mit veszithetsz? Semmit! Akkor irany! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kiscsillag201:


Cyclotest a neve. 10 érzékenységű német korai teszt


szandra0408
 
 

 
 

Hello Csajok! Új tünet! Többször volt este, hogy a csípőmben belül, egyszerűen nem tudom megállapítani, hogy a csípőm, vagy a petefészkem vagy mim, de mintha kés szúrtak volna bele és jól megforgatták volna. Valakinek valami tipp? elég erős fájdalom volt

szandra0408
 
 


@judydifi:
Nem élem bele magam. De biztos szomorú leszek ha még se baba. Szerintem is várok november 4ig mostmár nem is olyan sok idő. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Szandra!

Nekem is ilyen volt, pont úgy ahogy leírtad... azóta nincsen... nem tudom mi lehet, én már arra is gondoltam nem e petefészekgyulladás volt, mert utána még másfél hétig fájt, de nem olyan durván csak tompán. De reméljük nem!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Szerintem beágyazódás lehetett, elmúlt, pár óráig tartott csak. Közben zabálok, és némelyik szagtól iszonyú hányinger kap el és öklendezek is. Ennyi tünetet együtt, már csak nem képzelek be :D Iszonyú sápadt vagyok, meg fáradt. A petefészekgyulladásra rákerestem, az lázzal jár elvileg.Reménykedek, úgy érzem nem vagyok egyedül :)

szandra0408
 
 


Legyen így Szandra! Nálam most semmi tünet, de egy hét múlva kiderül, mert akkor nem kéne megjönnie.

Drukkoljunk egymásnak! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Drukkolok nagyn ! Nálam vasárnap derül ki...

szandra0408
 
 


@szandra0408:


Drukkolok nagyon!  Mindig is úgy képzeltem, hogy majd egyből megérzem, ha nem vagyok egyedül. Még a jelek és teszt előtt. Kétszer éreztem így, egyik hónapban már beszéltem is hozzá (hülyeség, tudom). Mind a kétszer csak a könnyek. De barátnőm mesélte, hogy ő pontosan tudta mind a két babánál, hogy sikerült. Szívből kívánom, hogy Te is ezt érzed most és vasárnap jó hírrekkel gyere!

Lányok!
Szedett valaki barátcserjét közületek? Vélemény? Tapasztalat?
Én most rendeltem, ha ez a hónap sem sikerült, akkor szeretném elkezdeni szedni. Mivel gyógynövény úgy gondolom nem árthat, és sokat olvastam róla, hogy szedés utáni 2. hónap már sikeres volt. Hátha... De remélem azzal, hogy megvettem megijesztem a természetet és már most összejött 
Na, jó ma ilyen fura, buggyant hangulatban vagyok, bocsi.

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Sziasztok lányok.

Nálunk volt egy kis 'dráma' - na jó nem olyan vészes de olyasmi.
Mivel betegek vagyunk hétfő óta az ovum pedig most van elméletileg a napokban de egyszerűen képtelenek voltunk/vagyunk szexelni, tegnap este elszomorodtam. (ma pl a fejemet feszíti a sok váladék és kb 5 percenként fujom az orrom :( ).
Mire párom kihúzta belőlem mi bánt kifakadtam, hogy tuti ennek a hónapnak is annyi.
Párom teljesen kivolt, hogy állhatok így hozzá.
Én erre 'drágám, biológia - teherbe esni akkor lehet amikor ovuláció van meg amellett szex. Ha nem szexelünk nem leszek terhes'.
Ne gondoljátok hogy ilyen civakodós pár vagyunk és hogy bármi gondunk lenne az ágyban.
Nem igy van. De a napokban annyira ledobott mindkettőnket a lábunkról ez a betegség.
Aztán jött egy nagy beolvasás páromtól (amugy teljesen nyugodt típus) hogy ezzel a hangulattal amit kreálok ne is várjam hogy összejön. És hogy már szomorkodom valamitől aminek a kimenetelét nem is tudjuk.
Itt aztán pár perces csönd. Én nekiálltam sirni. De aztán jött a béke.
Azt mondta a párom, nem tetszik neki hogy ovulációt számolgatok meg azon parázok hogy most se jön össze. Igaza van. Dehát - és ez volt erre a válaszom, mi nők mások vagyunk. A mi testünkben történik a dolgok nagyrésze, és a legtöbben szeretnénk megérteni mi folyik meg jól csinálni hogy minél előbb összejöjjön. És ahogy jön a hónap 'vége' és a mikulás (habár csak egyszer éltem még csak át) óriási kudarc, már rögtön az első hónap is. El se tudom képzelni milyen lehet akik évek óta sikertelenek..
Azt mondta párom hogy hagyjam ezt a Naptár vizslatást meg a többit, csak szexeljünk kedvünkre aztán majd jön. Igaza lehet. Csak ez számomra olyan bizonytalanság érzés..
Most például totál nem tudom hogy megvolt-e már a peteérésem vagy sem.. Tegnap volt egy csomó olyan nyúlós váladékom. Se előtte se ma semmi teljesen száraz. Vagy már lement a buli tegnap És ezesetben tényleg tuti hogy bebuktuk, mert vasárnap voltunk együtt utoljára. Vagy még most jön és akkor még nincs veszve semmi. Nem hinném amugy hogy lement volna mondjuk mert azért az a peteéréses folyás az 3-4 napig megvan. Meg korai is lett volna.
De azt hiszem követem párom tanácsát és elengedem a témát. Lehet hogy a fórumra is ritkábban jövök hogy minél jobban elszakadjak. Talán jót fog tenni.
Azért mindenkinek megy a drukkom is ugyanakkor!!!!
Párom szavaival élve 'jönni fog az a manó hamar mert nagyon megérdemeljük '.
Ugy legyen, ,mindenkinek!!


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Jaj de jó hogy olvaslak, még időben írhatom a jó tanácsot :) Ha tegnap volt nyúlosod, akkor mikor vége akkor vagy a legtermékenyebb. Szerintem ez a mai nap sokkal alkalmasabb mint eddig bármelyik. Legyetek együtt nyugodtan, szerintem nagyon esélyes. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Aki már babás, mikor mondja el a munkahelyen?

Sikerült jövőhét csütörtökre kiharcolnom egy időpontot a klinika ambulanciájára. Így valószínűleg 6+1 hetesen meg is ultrahangoznak. Nagyon izgulok nagyon várom.

Úgy tervezem, hogy ha mindent rendben találnak, akkor ahogy visszamegyek az ősziszünetről (jövőhét utáni héten) akkor rögtön elmondom a főnöknek.

Szerintetek?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline köszönöm a biztatàst! Epp egy oraval ezelött bujtunk össze. A 3 napos megvonas érzödött minden tekintetben :roll: :lol: megafinàlé mindkettönk részéröl es parom szerint szuper sereg katona
Remeljük nem volt kesö mert példàs szuper egyuttlet volt es azota is àgyban pihegek 8-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ami a bejelentest illeti nekem attol függ hogy jon ki , mivel én 75%ban otthon dolgozom es kb havi egy hetet vagyok az irodaban. A 8/9. és 11-12. Hét közé esö aktualis irodai hetemen fogom bejelenteni.. ha pl most leszek terhes akkor decemberben karacsony elott gondoltam akkor megyek irodaba/haza. A november közepi latogatast 6 hét tajan korainak tartom persze megint feltetelezve hogy most összehozzuk.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


jó neked, mert így tudod titkolni, nem látják rajtad a tüneteket. De én mindig hányok a 6. héttől. nem fogom tudni sokáig titkolni. pedig dec. 9-én én is töltöm a 12. hetet jobb lenne utána közölni....

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok. Én hétfő óta beteg vagyok ( nátha meg köhögés) de legalább hosszú hétvége remélem ki tudom pihenni. Gyógyszert nem akartam bevenni hátha összejött babóca. Nekem főnököm tudja, baba projekt van azt is, h mikor tesztelek ( ketten vagyunk cégnél már 6 éve).
littlebiscuit: szorítok nektek :)
Caroline: jó, h a doki. Szerintem próbáld meg húzni 12. hétig. Melód milyen? Nem nagyon stresszes?
Ki meddig tervez dolgozni amúgy csajok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ecsibe:
En ebben a honapban kezdtem a baratcserjet. En teaba iszom. Tapasztalatom még nincs, de remeljuk hamar lesz baba.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Sziasztok Csajok. Én hétfő óta beteg vagyok ( nátha meg köhögés) de legalább hosszú hétvége remélem ki tudom pihenni. Gyógyszert nem akartam bevenni hátha összejött babóca. Nekem főnököm tudja, baba projekt van azt is, h mikor tesztelek ( ketten vagyunk cégnél már 6 éve).
littlebiscuit: szorítok nektek :)
Caroline: jó, h a doki. Szerintem próbáld meg húzni 12. hétig. Melód milyen? Nem nagyon stresszes?
Ki meddig tervez dolgozni amúgy csajok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Huhaa lehet tényleg nem is kestünk most érzek egész jo kis fajdalmakat odalent. Csupan 2 hét és kiderul :roll: :lol:
Kiscsillag sorstars a betegsegben remeljuk gyorsan kikeveredünk..
Hogy meddig dolgozni, hat en olyan 30-32.hétig gondoltam.. meglatjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Drukkolok! 


Nálam semmi változás, reménykedek,még 2 nap a nem vártig. Többieknél mi a helyzet?


szandra0408
 
 


Juj Szandra akkor màr tényleg nem kell sokat vàrnod. Szoritok!
Érdekes dolgot àllapitottam meg, a tegnap koraesti akcio utan szinte az összes kiskatona odabent tombolt hiàba keltem fel pisiltem stb szinte alig tavozott valaki :-D most ebed utani pisilésnél jött talan valamennyi. Ragaszkodtak tudtàk hogy ott van dolguk :-P :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok lányok! Drukkolok mindenkinek, akinek még nem jött a "nemvárt"!

Littlebiscuit, remélem ti is sikeresek voltatok :) A férfiak máshogy működnek, mint mi- az én párom is ugyan nagyon szeretne babát, de ő nem gondol úgy bele, mint én, hogy már 3 hónap és még semmi.

Én most kezdtem a héten a barátcserje kapszulát, nagyon bízom benne :)
marmotka
 
 


@littlebiscuit:


ez pé környékén nálam is így volt, bent maradtak :D Én most ott tartok, hogy olyan vizes folyásom van, mintha bepisilnék folyamatosn ..

szandra0408
 
 


@szandra0408:
nekem is tegnap óta :-o holnapra nem várod ugye?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


marmotka (#p4926350):
És mennyit szedsz a barátcserje kapszulából? Én is elkezdeném szedni, de a ciklusom rendben van, csak rásegítenék a dologra. De félek, ha napi 2-3 szemet szedek inkább ártok vele. Vagy mivel gyógynövény, nem lehet gond? Szerintetek?

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@kiscsillag201:


Igen! De az igazat megvallva egyre jobban félek is :( Hasszurka elmúlt , semmilyen tünet nincs a napi többszöri hányingeren kívül, ma csináltam egy 25 ös tesztet az negatív volt, holnap ha nem jön meg akkor 10 es érzékenységűvel próbálkozom, folyamatosan azt érzem, hogy babás vagyok, de nagyon félek a kopptól.

szandra0408
 
 


Nekem nincs hányinger max 1-2 számra vagyok érzékeny meg folyamatosan éhes. Has szurka nekem is elmúlt kedd óta nincs csak ha hason fekszem érzem h nem kényelmes. Én is félek picit, h lehet h nehezet emeltem vagy vmi és az miatt nincs semmi. :( várom a holnapi eredményed és ne keseredj el van akinek 1 hét késés után lett pozi. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Drukkolok!


Nálam annyi furcsaság van, hogy mensi elött 2-3 napig barnázni szoktam, véres folyásom szokott lenni, múlt hónapban ez 3 napig tartott. Holnapra nem várom, vagyis már véresnek kellene lenni a folyásnak, ehelyett vizes, picit krémes cucc van. reménykedek! :)


szandra0408
 
 


Szandra hàt ez màr szuper. Ez a 2-3 nappal mensi elött barnàzàs nàlam is szokott lenni. Szuper jel hogy most nincs. Mindjuk, ahogy nàlam a multkor megjelent totàl bemagyaraztam magamnak hogy juj biztos beàgyazódàs :-D aztan megjött. Szoval jo hogy neked nincs.
Kiscsillag nyugi àllitolag keves nönek vannak ilyen koràn tünetei a nagyjàt sokszor beképzeljük. Szoval ha nincs tünet az is teljesen oke.
Oh lànyok izgulok értetek ti vagytok most a finishben.. nekem még a teljes ovulàcio utani rész hàtra van azaz 2 hét :-(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Drukkolok Neked!

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Én mára nem vártam, nem is jött. Tesztelni viszont nem mertem reggel. Majd délután mégis csináltam egyet. Negatív lett. :( Ha hétfőig nem jön meg, akkor újabb teszt. Tüneteim: mindjárt megjön érzés, mellfeszülés és szárazság. De ezek pms tünetek is lehetnek.
Drukkolok Neked!Simán lehet, hogy holnap már kimutatja egy érzékenyebb teszt!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Ecsibe, emlékezzünk Marquise-re neki csak a nem vàrt utan egy héttel lett pozitiv a teszt addig negativ. Szoval abszolut ne csüggedj!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ecsibe:
Nekem a ciklusom kitolódott az elmúlt két hónapban 32-35 napra és mielőtt megjön, 2-3 nap barnázás. Illetve három hónapja lehetett volna esély babára, de mégsem- ezek miatt döntöttem úgy, hogy megpróbálom. Nekem azt mondták először napi egy szemmel kezdjem, aztán meglátjuk. Szerintem kezd te is napi egyel, azzal rontani nem tudsz.
Tényleg ne csüggedj a negatìv teszt miatt. Lehet, hogy csak korai volt :)
marmotka
 
 


Sziasztok! Nekem 5 napja kesik es ma reggel volt egy halvany pozitiv tesztem. Nekem a tuneteim hogy nem volt mellfajdalom nem vart elott csak utana, hanyinger, nagyon nagy faradtsag, enyhe fejfajas es a mindjart megjon erzes. Nekem is van ilyen kremes folyasom. Szoval Szandra szerintem van eselyed. En is ereztem hogy van valami mar a fogantatas napjatol jo erzes hogy nem csalodtam a megerzesemben. Remelem most mar minden rendben lesz nalatok is es kitartast mindenkinek 
pufok
Wales
 
 


Pufok!!!! Hatalmas gratula, nagyon örülök neked.. ha 5 nap keses utan ilyen halvàny (azert egyertelmü..) akkor a nem vàrt napjàn kevesen vàrhatunk halvànyka màsodik csikot azt hiszem. Ellenpélda Caroline 9 nappal az ovulacio utan :lol: szerintem avszolut megalapozott az iker-gyanu ott :roll:
Szuper volt ujabb pozitiv tesztet làtni :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@pufok:


Gratulálok! :) Mióta próbálkoztatok?

szandra0408
 
 


@littlebiscuit:


Na igen. Én meg elkeseredtem, hogy negatív, ezekszerint még nem kell :D

szandra0408
 
 


@ecsibe:


Érdekes, a mellem nekem is valahogy máshogy fáj mensi elött, olyan nehéz le akar sakadni, most meg csak érintésre fáj! :D

szandra0408
 
 


@szandra0408 
Ez volt az elso probalkozasunk, de nem akarok elore inni a medve borere remelem nem lesz gond  2 nap mulva csinalok megint tesztet meglatjuk erosebb lesz-e! Koszonom a gratulaciokat 
pufok
Wales
 
 


@pufok:


Tök jó! Drukkolok! Minden rendben lesz!

szandra0408
 
 


Köszi, lányok, remélem igazatok lesz, és tényleg csak korai volt.
Az éjszaka elég érdekes volt. Iszonyatosan fájt a derekam, sehogy nem volt jó, és kb óránként voltam pisilni. Tini koromban emlékszem volt ilyen,hú de régen volt, akkor mensit jelzett, meglátjuk.

Marmotka:
Köszi,így is lesz. Napi egyet szedek, remélem segít. Persze csak akkor kezdem el ha megjön.

Pufok! Gratula, biztos minden rendben lesz. Vigyázz magatokra!

Szandra teszteltél ma?

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Olyan jó látni, ahogy biztatjátok egymást, ahogyan örültök egymás boldogságának! Komolyan mondom, példaértékű csapat ez. :) Alig várom a januárt, hogy én is "teljes értékű" (értem: számolgatós, izgulós, nemvárós) tag lehessek köztetek! :)
Addig is nagy gratula minden kétcsíkosnak és kitartás minden hamarosan kétcsíkossá válónak! :)
babyfever2016
 
 


@ecsibe:


Teszteltem, bár ne tettem volna, hatalmas negatív...  Viszon a hüvely és a méhszáj környékén vizesfolyás, vérnek nyoma sincs.

szandra0408
 
 


@Pufok: Nagyon nafy gratula hogy elsőre összejött :)
Szandra te hogy vagy? 
ecsibe neked mennyit késik most? 2 nap ugye? 


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Hát mellfájdalmon kívül semmi, várok izgulok félek :D

szandra0408
 
 


Nyugi Szandra, lehet, hogy 1-2 nap múlva pozi lesz. Milyen erősségű tesztet csináltál? Amíg nem jön meg van remény. Én most elsírtam magam egy könyv egy mondatán, pedig semmi szomorú nem volt benne. Reggelinél az erőspaprikát nem igazán díjazta pocak, de nem jött vissza legalább :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Nem tezstelek többet! Ha megjön akkor azért, ha nem jön akkor meg majd elmegyek dokihoz! :)

szandra0408
 
 


Kedves Topiklakók!

2014. januárjától próbálkozunk a párommal a kisbaba ügyében, sajnos semmi eredménnyel. 2015. januárjában felkerestem nőgyógyászom, aki hormonvizsgálattal kezdte. Nem volt rendes peteérésem, ezért Clostibegyt kúrán vettem részt, amitől lett peteérés csak sajnos teherbeesés nem.
Párom szeptember végén spermavizsgálaton volt, minden eredménye jó.
2015.10.22.-én megtörtént a HSG-vizsgálatom (pár napja), és sajnos mindkét petevezetékem el van záródva! 2 hét múlva kell mennem a nőgyógyászhoz kontrollra és a további kezelések megbeszélése végett!
Kérdés: Mire számolhatok? Mire készüljek? Mármint milyen kezelések jöhetnek ezután szóba?!
cagatha
Barcs
 
 


Lányok, megjött. Kicsit padlóra küldött.
Mától barátcserje.
Szorítok Nektek, hogy újabb pozitív tesztekkel gyertek!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?