Új privát üzeneted érkezett!

@edelsnow:


szia veled mi a helyzet? te elöttem egy nappal nem várod?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!Kicsit eltéreve a témától lenne  egy furi kérdésem.
Tegnap előtt együtt voltam a párommal és tegnap észrevettem hogy valami fehér van a hüvelyemben nem folyik és nincs szaga sem.Önvizsgálatnál at ujjamon maradt kicsit olyan aludtejhez hasonlítanám az állagát,de nincs semmi tünetem tőle.Rz lehet a még "kiürülőben" levő sperma ???
Valaki esetleg tudna tanácsot adni??

Előre is köszönöm!Bocsi a nem ide való témáért
linda88
Dány
 
 


@bocika13:
Én holnapra várom... De már néha megszédülök, émelygek és szurkál a hasam! Szerintem tuti beképzelem :lol:

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 

 
 

@bocika13:
Én holnapra várom... De már néha megszédülök, émelygek és szurkál a hasam! Szerintem tuti beképzelem :lol:

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 



@edelsnow:


én meg ma 2 percenként ellenőrzöm magam olyan mintha meg akarna jönni,meg fél óránként pisilek....
mondjuk most kezd fájdogálni a bal mellem,eddig csak a bimbó volt érzékeny pár napja.... de én már csodákban nem bízom
apa szerint túl negatív vagyok

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@linda88: normális, általában 24 óráig "ürül ki" apránként :-)

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


@edelsnow:
Köszönöm :oops: Ennyire még soha nem figyeltem meg :oops:
linda88
Dány
 
 


Kezdek belebonyolódni a terhességgel járó bürokratikus útvesztőbe. 


És én még azt hittem, hogy a rosszullétek a legrosszabbak. 


mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:
Huha meselj mire lehet szamitani?:))

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


@dorcsi1:


Egyik helyről a másikra küldik az embert (nőgyógyász, védőnő, háziorvos, labor, fogorvos, terhesgondozó, ismét nőgyógyász, ismét háziorvos stb.). Szinte mindenhol várni kell. Sokszor nem is keveset. A háziorvosomnál legalább a kismamákat előre veszik, hogy ne kelljen a váróban ücsörögni a betegek között. Nekem ráadásul még az is közbe jön, hogy a nőgyógyászom másik városban van, mint a többi. Szóval még utazhatok is.
Még jó, hogy a főnököm elenged napközben egy-egy órára, különben szabit kellene kivennem minden alkalommal. És a legrosszabb, hogy az első trimeszterben el se akarja mondani az ember a kollégáknak, hogy babát vár. Szóval kicsit nehézkes elkérni magam minden alkalommal. 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka: remélem mindent sikerül elintézned. Majd írj,hogy mi volt.
Mindenkinek megy a drukk ezerrel
dzff9
Sousse
 
 


Nekem "szerencsém" van. Az irodánk az sztk-ban van. Mi a 4. emeleten vagyunk, a nőgyógyom a 3.-on :) Néha együtt liftezünk! Az 1. emeleten a házi doki... annyi előnyöm van, hogy már ismernek és előre vesznek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@dzff9:


Még mindig nem sikerült eljutni orvoshoz? Ha még mindg negatívak a tesztek, lehet, hogy vmit össze szedtél, ami bezavar... vagy a hormonok zavarnak be.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mazsolyka:
Huha szoval akkor ez csak rosszabb lesz? Mar nekem is elkellett kereckednem a haziorvos miatt plusz kivenni egy szabit egy masik miatt pedig en meg vedononel sem voltam csak jovoheten kuldenek majd el. Hat igen en is vivodom hogy elmondjam e a munkahelyen foleg mert nekem van meg 2 honapom a 6 honapos probaidobol mert eppen most valtoztattam munkahelyet es elegge felek h ezert kirugnanak. Ugy h ugy probalom majd hogy ne lehessen latni a hasamat hogy ha elkezd majd noni. Te mikor fogod majd elmondani? A masodik trimeszter elejen?

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Mucus: tenyleg nagyon szerencses vagy:) nagyon jo hogy ennyire tamogato a kornyezeted:) az biztos hogy nagyon sok idot tudsz vele sporolni:) elkezdtetek mar babas rucikat es cuccokat beszerezni vagy meg vartok vele egy picit?

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Mucus: Most nagyon irígy lettem.  Ez nagyon megkönnyítheti az életed.
Dorcsi: Én valamikor július elején, közepén szeretném elmondani, azaz az első trimeszter lejárta után. Meglátjuk. Annyit már mondtam a főnökömnek, hogy kivizsgálásokra járok, de nincs semmi baj, nem kell aggódni. Azt hiszem, azt gondolja, hogy a mostanában gyakoribb fáradékonyságom okát keressük. Amiben nem is téved.   Ennél többet most nem szeretnék még nyilvánosságra hozni. Egyelőre még csak a család tudja. A barátoknak július elején szeretnénk elmondani, akkor lesz egy nagyobb baráti összejövetelünk, ami éppen kapóra jön.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok!

Dorcsi ezért nem rúghatnak ki. Ilyen szempontból védik a kismamákat. A munkáltatónak kötelessége mindenben segítenie.

Mucus tök jó hogy neked minden egy helyen van. Nekem állandóan cserélgetni kellett az elején, de már sikerült úgy időzíteni mindent, hogy pont műszak előtt vagy után kelljen mennem.

Mi tegnap voltunk a 18hetes genetikai uh-n. Úgy néz ki kislányunk lesz. Annyira boldogok vagyunk, mert a lelkünk mélyén kislányt vártunk a párommal, na meg az egész család is.

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


@bszabina:


Nagyon gratulálok! 

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@mazsolyka:


Köszönöm !

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


@bszabina: gratula
:-)
dzff9
Sousse
 
 


@mucus: nem,hogy nem sikerült,hanem hiába mennék. Nem fáj semmim,semmi panaszom. Nem foglalkoznak itt ilyen esetekkel ám annyira. Ha pozitív lenne a teszt,akkor is csak +1 hónapra rá kapnék időpontot a dokinál. Magánklinika pedig nem a mi pénztárcánkhoz van kitalálva. Várunk és aggódunk egyenlőre. Meg persze bízunk is.
dzff9
Sousse
 
 


@bszabina:


Gratulálok! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@dzff9:


Magyarországra mikor jöttök? És egy "egyszerű" cukor terheléses, hormonos vérvétel? Azt sem lehet megoldani?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@bszabina:


Amúgy mikorra vagy kiírva? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


november 14-re vagyok kiírva. És te? mert látom már megint egy idősnek mutat minket, pedig te pár nappal előttem jártál

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


@edelsnow:szia veled mizujs?? nálam még sehol semmi viszont tegnap megnéztünk eeegy 25-ös tesztet kivi voltam...negatív :( szóval lehet csak késik nálunk egy kicsit....


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bszabina:


November 14. :)
Ugye az utolsó menzeszem február 7 volt, de utána mindig idősebb volt, mint, ami tényleg. A 18. hetes uh-n már a "rendes" időt mutatta és az utolsó menzesznek megfelelőek voltak a méretek. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
ez Afrika: (
dzff9
Sousse
 
 


@bocika13:
Sehol semmi! 1 vagy 2 napos a késés. Én még nem tesztelek...

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


@dzff9:


Basszus... :S

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Ma kértem időpontot gödöllőre július 13-ára kaptam ami Kiakasztó!!!
Holnap próbálok kérni tarcsára a kórházba.
Valami tanács? Jár-járt oda valaki sima kivizsgálásra.

A puffadás sem múlik nem tudom mitől lehet.Eddig is volt hasam nem voltam nagyon vékony, de most nagyon van,ha valaki nem ismer azt mondaná hogy terhes vagyok.
linda88
Dány
 
 


linda88
Dány
 
 


Huhh, és még olyan kismamás is... :s

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


linda88
Dány
 
 


Mazsolyka: teljesen megertem en is csak az elso trimeszter utan szeretnem elmondani de lehet h korabban latszodni fog mar es akkor sajnos elkell mondanom elobb. A faradekonysagon kivul hogy vagy?hogy birod a napokat?

Bszabina: jaj de jo!!:) gratulalok!:) alig varom h meselj majd a szules utan az elmenyekrol! Nagyon gyorsan megy az ido..:)

Mucus, bszabina: mit gondoltok tenyleg igaz az h akinek kislanya lesz az edeset kivanja akinek kisfia lesz a sosat? Mi a tapasztalatotok? Ti milyen eteleket kivantok? Volt vmi megerzesetek azzal kapcsolatban h fiu lesz e vagy kislany? Bejott? :)

Linda88: juj tenyleg kismamas a pocakod! En a helyedben felhivnek tobb nogyogyaszt es ahova elobb kapok idopontot oda mennek aztan kesobb barmikor jarhatsz mashova is a lenyeg h megnyugodj es tudd hogy mi a helyzet.

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
dorcsi1
 
 


Sziasztok!

Mucus: Hát ez tök jó :) muris lenne ha egy napon szülnénk. :)

Linda: Nekem is hasonló volt az elején a hasam, a párom mondta is még tesztelés előtt hogy másképp kerekedek mint eddig. Tényleg kismamás neked is a pocid. Drukkolok.

Dorcsi: Őszintén szólva a 14.hétig a hányinger kapott el a csokiktól, pedig mindig is imádtam a csokit. Már most megeszem, de még mindig jobban esik sósat enni. Szóval rám ez nem vonatkozik. De én nem is hittem soha az ilyan jóslatokban, mert a családban is és az ismerősi körben is sorra döntötték meg őket. :) valamilyen szinten szerintem megérzed. Én folyamatosan azt álmodtam, hogy kislányom született, fiúval egyszer álmodtam. Akaratlanul is többször hozódtak fel lány nevek. Most meg mikor mondta a doki hogy kislány lesz meg se lepődtem, mintha tudtam volna már csak megerősítették. :)

Lilypie Pregnancy tickers
bszabina
 
 


Sziasztok! Nagyon új vagyok és régi :-) 3 hónapja baba tervezésbe fogtunk, de még semmi jele....mérem a hőmet és ezzel kapcs.ba kérdeznék hátha áttudnánk beszélni...kezdek kicsit frusztráltá válni :-S az alaphőm 36.3 vagy kevesebb, szájban mérek. Most a 19,20.nap körül 5.napja 36.5 öt mértem ,utalhat -e ez babára egy kicsit is?
andrenoci
 
 


Sziasztok! Nagyon új vagyok és régi :-) 3 hónapja baba tervezésbe fogtunk, de még semmi jele....mérem a hőmet és ezzel kapcs.ba kérdeznék hátha áttudnánk beszélni...kezdek kicsit frusztráltá válni :-S az alaphőm 36.3 vagy kevesebb, szájban mérek. Most a 19,20.nap körül 5.napja 36.5 öt mértem ,utalhat -e ez babára egy kicsit is?
andrenoci
 
 


linba88
Szia! Jó kérdés.Ilyesmit tapasztaltam én is,csak viszonylag több volt, kb.5-6 nappal peteérés után és a következő nap egy cseppes barnázásom volt...nem voltunk előtte együtt
andrenoci
 
 



Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


Áááá! Ezmi?

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


@linda88:
linba88
Szia! Jó kérdés.Ilyesmit tapasztaltam én is,csak viszonylag több volt, kb.5-6 nappal peteérés után és a következő nap egy cseppes barnázásom volt...nem voltunk előtte együtt
andrenoci
 
 


@linda88:
Szia! Bocsi nem akarok tolakodó lenni, tényleg olyan babás a pocid
andrenoci
 
 


edelsnow!!! Baba!!
andrenoci
 
 


@edelsnow:
Grt!!! Még egyszer! :-) vigyázz magadra! Irány az orvoshoz :-)
andrenoci
 
 


@dorcsi1:


Én nem vagyok kívánós! Legalább is nincs olyan extrém kívánságom, hogy kovi ubi csokoládé fagyival. :) Én ugyan azokat kívánom, amit eddig... leginkább az édeset, mert ugye az IR miatt nem ehet(nék), de sajnos eddigi s megvettem/megettem, ha nagyon kívántam.
Most a kovi ubiért vagyok oda, de ez tavaly ilyenkor is megvolt, mert ez a szezonja.. illetve a dinnye a menő :D
Nálam mindenki azt mondta, hogy kislány lesz, én azért is az mondtam, hogy fiú. De megérzésem nem volt... De a kínai naptár megmondta, hogy fiú :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@edelsnow:


Ez egy pozitív teszt! :D Lesz ez még erőseeb is!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@andrenoci:


Ha az alaphőd 36, 3 és csak 36,5-re megy fel... sajnos az nem igazán utalhat babásodásra. Volt hőleesés? Ami 36,3 alá ment?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok örülök, hogy a babások jól vannak így tovább! 
Linda minél hamarabb próbálj megtalálni dokit ez druva hallod tényleg full baba pocó :) én szerintem ott van ..... durva :) ugye nekünk egyszerre voltak a bajaink :) mindig és nekem minden tünetem minden beképzelgésem elmúlt szóval nálad valami van ez biztos! Meg az is ha nincs akkor mindjárt ovu szóval hajrá ... ezt gyorsan derítsed ki!
lare13
Százhalombatta
 
 


@dorcsi1:


Amúgy nincs túl sok bajom. A teljes napot kitöltő émelygések elmúltak. Még meg kell gondolnom, hogy mit és mikor eszek, mert nem minden és nem mondenkor esik jól. Ez okoz még némi fennakadást a napjaimban. Tegnap például meg voltam veszve, hogy én paradicsomlevet akarok inni. Több boltot bejártam, de találtam. Akkor szép lett a világ. Eddig citromos vizet ittam, most a gondolattól is rosszul vagyok, hogy nekem azt meg kellene innom. 

Linda: Egyetértek Dorcsival. Minél hamarabb menj el orvoshoz, hogy tisztán láss. Nem számít, hogy kihez.

Andrenoci: A hőmérőzéshez nem értek, de az biztos, hogy a nagyon "rástresszelés" és az aggódás nem segít a dologn. Szerintem legyél együtt a pároddal, amikor jól esik. Aggódni meg számolgatni ráérsz akkor, amikor már fél éves próbálkozás után sem jön össze. Addig csak élvezd! 

Edelsnow: Innen nézve kettőnek tűnik. 


mazsolyka
Szabadbattyán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?